Sada je: sub apr 27, 2024 8:21 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 125 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet mar 27, 2009 5:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned mar 22, 2009 1:46 pm
Postovi: 92
lone_bird je napisao :
Citat:
Nije to lol. To je zvono za uzbunu. Pazi, on te čak izbacuje sa foruma, ko da si spammer jer si i nagovijestio drugačiju mogućnost djelovanja od one koju on zagovara. Ovo meni ne štima nikako. On u biti djeluje kao ambasador i potrčko anorganskih bića. Umanjuje sve ono zastrašujuće u njima a reklamira njihove brojne pogodnosti na način koji me podsjeća na anorgance osobno. Pročitajte malo ovaj topic. Nije dugačak.
http://nagual.yuku.com/topic/473/t/Reincarnation.html
Tamo on tvrdi da u anorganskom svijetu nema smrti. Osobno ovo ocjenjujem kao budalaštinu ili možda još zlokobnije, reklamu? No ne mogu suditi točno pa to i neću. Kaže da tamo u biti nitko nije "zarobljen" i da tamo ionako razna bića žele doći i praktički se trgaju za unutra. Meni se ne sviđa njegov ton. On čudesne stvari koje je postigao je to napravio samo uz obilatu anorgansku pomoć što i sam priznaje. Možda je ovakvo njegovo djelovanje dio pogodbe? Možda sam paranoičlan bezveze no tko zna. Duge ruke tih bića dopiru daleko. Tko zna koliko je mladih i naivnih budućih sanjača nasjelo na ovakvu propagandu.

mozda sam umesto :lol: trebao da stavim :D evo zasto..
u trenutku kada me je banovao na neki nacin mi je potvrdio jednu moju sumnju . to je sumnja da ja ne pripadam tom putu i narocito ljudima koji slede taj put.On je neko ko je jako odmakao na tom putu pa ipak njegovo mi ponasanje ne odgovara. Skoro sam siguran da on nema letaca i jos sigurniji da ono sto pise pise iz unutrasnje tisine pa ipak ja ne bih voleo da postanem neko ko se ponasa kao on. Isto tako mi se nije svidjalo ni Stalkerovo ponasanje (i on sam kaze da je postajao sve slicniji zveri), takodje ne svidja mi se promena nekih mladih ljudi koje sam upoznao a koji su postajali uporedo sa praktikovanjem Kastanedinih saveta, nesto sto se meni licno ne svidja. Valjda je to nesaglasnost energija sta znam , kao sto je Kastanedi odgovarala energija prkosnika smrti a Don Huanu nije..dakle ne bih da osudjujem..samo vidim da ja ne zelim da budem takav.Isto tako naglasio bih i da sam ja praktikujuci tenzegritet i prihvativsi Don huanov pogled na svet takodje postajao sustinski gori covek(sa stanovista onoga sto sada mislimo o tome kako bi ljudi trebalo da se ponasaju ). ipak to vidim tek od nedavno , gledajuci unazad kako sam razmisljao .Takodje moj je "napredak" ka necoveku bio prilicno usporen time sto sam od pocetka pokusavao da kombinujem nagulizam sa postojanjem Boga onako kako je pretstavljen u Novom Zavetu.
Cini mi se da su narocito ljudi koji su ljuti na Boga skloni da prihvate nagualizam u njegovoj celini, bez velike kritike. Covek ljut na Boga rado ce prihvatiti takvo Kastanedino ucenje.Tu treba traziti i objasnjenje ove tvoje recenice:
Citat:
Kaže da tamo u biti nitko nije "zarobljen" i da tamo ionako razna bića žele doći i praktički se trgaju za unutra.

ja verujem da je ovo istina , postoje ljudi koji bi sve dali da se nadju u jednom takvom svetu, u paklu.to je i razlog zbog koga sam u svom prethodnom postu boldovao sledece reci:
Citat:
zamolio sam ga da objasni..Njegov odgovor je ukratko bio kako ljudi koji su u stanju (to resonate ) sa tom vrstom energije (sa svetloscu ) postaju ovisnici o toj vrsti energije jer ona cini da se jako dobro osecaju

mislim da neki ljudi jednostavno nisu u stanju da osete sklad svoje energije i energije bica svetlosti.pretpostavljam da se takva konstitucija energije nekog coveka stvori vremenom , mada sigurno ima (verovatno jako malo) onih ljudi koji su od samog rodjena predodredjeni da zele i dobro se osecaju u materijalnim svetovima, i suprotno da ima jako malo onih koji su od rodjeni predodredjeni da se vrate Bogu i nematerijalnosti (Dreamvawes naglasava stalno kako su svetovi neorganskih bica daleko materijalniji od naseg).
svi ostali se odlucuju u toku zivota.ja se pitam da li postoji granica (i pitao sam Dreamvawesa ali mi nije odgovorio) koja kada se predje nema vise nazad u smislu da covek koji je dospeo do neke tacke na putu "tame" ne moze vise nazad.Sto se tice suprotne situacije ("pad" iz svetla u tamu)mislim da religije jasno kazu kako to ne samo da je moguce vec je to upravo ono sto se desilo svima nama .
ustvari upravo sam zbog tog pitanja i banovan. Pitao sam ga da li mi nije odgovorio zato sto ne zna odgovor ili zato sto nece da mi kaze
Mislim da je to pitanje jako vazno jer mnogi ljudi smatraju da se mogu igrati sa neorganskim bicima iskoristiti ih i onda pobeci . Siguran sam da je to moguce ali da li je covek zaista u stanju da proceni gde je ta granica.
pogledajte ovo :
tolteq je napisao:
Citat:
Ne mislim, znam jer ako kod njih ne postoji laz onda oni ni nemogu prepoznati laz kao takvu, vjeruju u ono sta im se kaze jer nama druge. Wink Znaci mozes im u biti obecati svoju energiju za nesto a u biti mu je nedati jer to nece prepoznati kao laz, njima je bitno samo dobiti nasu energiju ako je ne dobiju nema veze cekat ce drugu priliku i to je to. Very Happy

uz ogradu da sam pogresno shvatio ovo sto je tolteq napisao , rekao bih da je ovo veliko potcenjivanje sposobnosti neorganskih bica. Ispada da su neorganci glupi i ne znaju jadni sta je laz pa ih mi izmanipulisemo posto mi znamo i svi srecni i zadovoljni.Ako im i ne damo energiju dacemo im jednog dana sa kamatom. nista kod njih nije besplatno,bolje je onda sa takvim trgovcima imati cist racun jer kako cujem u neorganskom svetu kamate su astronomske :lol:
lone_bird je napisao:
Citat:
Možda sam paranoičlan bezveze no tko zna. Duge ruke tih bića dopiru daleko. Tko zna koliko je mladih i naivnih budućih sanjača nasjelo na ovakvu propagandu.

ja ne znam sta je razlog otvaranja njegovog foruma. to ustvari i nije forum jer moji postovi nisu jedini koje on brise i postavlja po svojoj zelji, u stvari to radi sa svim postovima.Vise to lici na nekakvu knjigu (meni veoma zanimljivu ) koju je postavio u vidu foruma," putopis jednog glasnika" :) (Dreamvawes je glasnik, otud i tolika njegova putovanja)
meni licno je taj forum jako pomogao (pod uslovom da je to sto Dreamvawes prica istina) jer mi je dao neke smernice u daljem trazenju svog puta. nisam dobio ni jedan savet od njega kako da idem tim suprotnim putem(o cijem postojanju on sam prica i na cemu mu ja mogu biti samo zahvalan) ali eto barem znam da mozda postoji i taj put koji nam je Kastaneda precutao.Tako da , koja god namera Dreamwazsa bila ona ce sigurno u velikom broju slucajeva dovoditi i do potpuno suprotnog rezultata. uostalom tako je sa svim namerama. mnoge lose namere imale su na kraju sustinski dobre posledice i obratno.


Zadnja izmjena: Pokuskadabra; pet mar 27, 2009 5:46 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 27, 2009 5:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned mar 22, 2009 1:46 pm
Postovi: 92
lone_bird je napisao :
Citat:
Da postoji lakši i jednostavniji način, mislim da bi ga šamani don Huanova tipa otkrili i koristili davno. Puno sreća u pokušaju though. Tako sam i ja razmišljao u početku no vrlo brzo sam otkrio da naše prijatelje gotovo pa nije moguće zaobić. Oni ti dođu sami.

ne verujem da postoji laksi i jednostavniji nacin, verujem da je Kastaneda dao najbolji set uputstava kako da napredujemo u svetovima koje Dreamvawes naziva Paklovima.Ako neko vidi sebe delom takvih svetova tj. u takvom (supermaterijalnom) okruzenju se oseca kao kod kuce onda mu je verovatno bolje da prati Kastanedina uputstva nego da radi bilo sta drugo.
ja barem za sada nisam naisao na tako dobra i brojna uputstva nigde.

s druge strane ako se neko ne oseca kao kod kuce pre svega na zemlji , ako misli da bi mogao da se oseca kao kod kuce samo u dimenzijama svetlosti ("rajevima") onda taj treba da pronadje nacin da postigne nesto tako.
Koliko nam u tom nastojanju mogu pomoci Kastanedina tvrdjenja i njegove knjige?
Mislim da mogu pod uslovom da se bude svestan da bi to znacilo priblizavanje Bogu prisecanjem onoga sto vec znamo citajuci knjigu jednog demona.Tako nesto je sigurno moguce.. u nekim slucajevima treba raditi upravo suprotno od onoga sto demon pise ..npr. ako Don Huan predlaze energetsko cicijasenje treba raditi suprotno, ako Kastaneda govori da nase roditelje treba napustiti jer su oni energetski vampiri, da ih treba zgaziti kao bube u svojim mislima jer oni to i jesu, opet treba raditi suprotno. u stvari ne bas suprotno..i jedan i drugi put imaju jednu zajednicku osnovu , isto takoi jedan i drugi put zaista dovode coveka na odrediste koje mu obecavaju.ipak razlike su suptilne.
npr. Stalker se na krstarici zgrazava ovim savetom da roditelje treba napustiti ali on previdja da i hriscanski monasi takodje napustaju svoje porodice, da su i apostoli takodje napustili svoje zene i decu..
ta suptilna razlika izmedju dva puta je nacin na koji to cinimo i razlog iz kojeg to cinimo.Sveto Pismo nalaze postovanje oca i majke , moguce je napustiti porodicu a opet voleti je jos jace nego dok smo ziveli u toj porodici.Ja zelim da idem putem cija je osnova ljubav a da li sam u stanju provericu.
Dakle mnogo toga iz ucenja Don Huana i njegove loze moze nam pomoci ali treba biti jako oprezan u otkrivanju delova koji su potpuno isti za sledbenike oba puta(takvih delova ima) ,delova koji nam mogu pomoci njihovim izvrtanjem u suprotnost, i delova koji zahtevaju fina podesavanja jer su i razlike suptilne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 27, 2009 9:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 25, 2007 2:43 am
Postovi: 217
Dreamways-ov opis pakla i raja, i ta podela koja postoji u istim, me izuzetno podseca na ono sto pise u knjizi "Nebo i Pakao" (autor: Emanuel Swedenborg). Postoji kratak opis na ovom linku.

Pokuskadabra je napisao/la:
Zanimljiva mi je i prica Dremwaysa o tome kako mu je andjeo dosao (ne secam se tacno koji valjda Rafailo?(nije ni vazno ) i rekao kako andjeli dolaze ili onima koji su to stvarno zasluzili ili onima kojima je pomoc najportebnija jer se nalaze ili ce tek upasti u neku veliku nevolju.Andjeo mu je rekao da je on ovaj drugi slucaj posto nije u zivotu uradio ama bas nista da zasluzi susret sa andjelom iz onog prvog razloga.
Dreamways onda opisuje kako se dobro osecao u prisustvu andjela ali isto tako kako se lose osecao kada je on otisao (osecao se lose u tom smislu da se vise nije osecao onako dobro)

Ovako isto tvrdi i Robert Bruce. Tako da ona Stalkerova prica, kako se Bog (verovatno preko Andjela) obratio Kastanedi, u zadnjem, kriznom trenutku, ima nesto istinitog u sebi.

Pokuskadabra je napisao/la:
evo o cemu ja trenutno razmisljam..Dreamways negde kaze kako je carobnjastvo neorgansko ali astralna ravan nije..
da li neko zna nesto vise o ovome?ispada da onaj ko zeli da ide u pravcu u kojem ja zelim da idem(suprotan pravac od Dreamwaysovog, Kastanedinog , Don Huanovog , i pravca izazivaca smrti) moze da praktikuje astralnu projekciju ?da li je astralna projekcija i astralno telo (umesto sanjackog) nesto cime bih trebao da se bavim?


U prevodu - Koji put vodi do Boga? ... ili - Da li izgradnja astralnog tela vodi do Boga? - Zajebano i preopsirno si pitanje postavio :lol: ... ne znam da li ce se iko usuditi da odgovori na ovo pitanjce. :P

Cini mi se da je pogresno totalno odbacivati sanjanje, i prevashodno se usrediti na astral. I jedno i drugo ima svoju funkciju. Jednu od funkcija sanjanja opisuje Kastaneda (sto naravno meni licno ne odgovara i ne zelim da idem u tom pravcu) , tako da verovatno postoje i neke druge funkcije koje nisu opisane, a koje mogu da koriste. Naravno, Kastaneda nista ne pise o astralu .. znanje o takvim stvarima se mora potraziti na drugim mestima.

Medjutim najbitnije je ono sto se desava u ovoj realnosti. Delovati "gore", a "dole" biti pasivan je velika greska.

Koliko astralna projekcija moze coveka pribliziti Bogu, najbolje je sam da procitas:
http://www.galaksija.info/forum/viewtop ... 8909#58909 (citaj postove FORMICE koji je iskusni astralni letac)
Dnevnik Bluelight surfer-a
Razni materijali (video, audo, ebooks) vezano za 2 poznata imena: Robert Bruce i Robert A. Monroe - link
Francuz Daniel Meurois-Givaudan: http://www.meurois-givaudan.com/ ... ne znam da li je ovo ime spominjano na galaksiji. Postoje 2 njegove knjige na nasem jeziku:
1. Smaragdna zemlja - astralna putovanja link
2. Put u Sambalu link

Kesdjan Body (drugi naziv za astralno telo) se spominje u knjigama Gurdjijeva i Uspenskog. Imas ukrtako o njemu na ovom linku i u delu "Saint Jesus" u opisima junaka knjige "Belzebubovi razgovori s unukom" - link

Pokuskadabra je napisao/la:
ti si Kromp u stvari vec napisao nesto o tome pa bih te zamolio da to u vezi astralnog i sanjackog tela blize objasnis.
takodje obratite paznju da je Stalker na krstarici napisao kako se borba izmedju Kastanede i Hristovog ratnika odvijala na astralnom nivou..

Samo sam prepricao ono sto je Dreamways rekao. :lol:

Ne svidja mi se kako istice sposobnost sanjackog tela, a nigde nije rekao koje su sposobnosti astralnog tela. A astralno telo ih itekako ima (shape-shifting, bacanje vatrenih kugli, stvaranja raznih imaginarnih oruzja i sl., pristup "nemom znanju", sa iskustvom sve se vise otkljucava potencijali astralnog tela - kao npr. dobijanje neke vrste super vida u astralu, fenomen Astralnih vitezova itd. itd.). Broj svetova koji se mogu obici u astralu je enorman. Najasnija razlika izmedju sanjackog i astralnog tela je ta sto astralno telo ima srebrni konopac (silver cord) sa kojim je zakaceno na fizicko telo.

lone_bird je napisao/la:
Pokuskadabra je napisao/la:
da li je astralna projekcija i astralno telo (umesto sanjackog) nesto cime bih trebao da se bavim?


Ja čak ni ne znam kako ući u to spominjano astralno tijelo. Ako netko ima kakvu tehniku ili iskustvo nek podijeli.

Kompletna tehnika za izgradnju astralnog tela postoji u knjizi "Astral Dynamics" (autor: Robert Bruce). link


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 28, 2009 9:04 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 14, 2009 11:10 am
Postovi: 6
Da se uključim u diskusiju. Prošao sam gnostički put koji se odvijao na ovim prostorima, EGA pa sve sisteme od Slavinskog koji su u suštini po meni korisni alati. U Gnosticizmu ne postoji dogma već samo pretpostavke u koje se sam moraš uvjeriti svojim iskustvom.
Čitao sam Kastanedu čim su objavljeni prvi prevodi u bivšoj Jugi i od početka mi se činilo da je njegov rad kompilacija raznih sistema (naravno najviše šamanizma) a sad čitam isto to od Amy W. pa i od Stalkera. Međutim po meni stvar nije niti crna niti bijela u K. sistemu ima puno vrijednih stvari koje nalazim korisnima. Npr. Rekapitulacija kao sistem vraćanja izgubljene energije je fenomenalna stvar. Ja sam prije radio samo čišćenje traumatskih iskustava a sada nailazim na puno neobavljena posla i ostavljene energije ali uviđam kako su puno scena koje sam prethodno čistio peatom ,ekskaliburom, čiste.
Magični pokreti, koje sam počeo raditi zaista djeluju kako je i navedeno,kao vraćanje skorene energije i zaista potiču unutarnju tišinu-
Unutarnja tišina mi je bio cilj i prethodnih godina pošto je to nezaobilazno stanje na bilo kom duhovnom putu od Zena pa nadalje.
I tako poanta je u Srednjoj Stazi koju trebamo naći svaki za sebe i tu se slažem sa Pokuskadabrom.
Neke izjave djeluju strašno ali treba ih znati čitati jer roditelji zaista piju enegiju svoje djece i treba ih zgaziti ali samo unutar sebe i obaviti besprijekorno ulogu sina bez gubitka energije. Ako je Kastaneda puknuo neku vješticu triskom a ona nije na to popizdila već se nasmijala meni je to super a Walasovoj nije jer ona to ne kuži. I Zen majstori su pucali svoje učenike koji su izjavljivali da sve vole i ako bi se na to nasmijali to je bilo to a ako bi popizdili onda bi ih pitali gdje je ljubav nestala...radi dalje. Ovo je možda tako a možda i nije ali je-i ga nismo bili tamo da procjenimo iz prve ruke...ovo je zaista minimalna šansa.
.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 28, 2009 2:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned mar 22, 2009 1:46 pm
Postovi: 92
Kromp je napisao :
Citat:
U prevodu - Koji put vodi do Boga? ... ili - Da li izgradnja astralnog tela vodi do Boga? - Zajebano i preopsirno si pitanje postavio Laughing ... ne znam da li ce se iko usuditi da odgovori na ovo pitanjce. Razz


:lol: =D> jeste to je pitanje koje sam hteo da postavim

hvala ti za linkove koje si postavio .
sto se tice Roberta Brucea to je upravo ono sto nameravam da probam cim budem imao vremena da proucim njegove knjige..vec sam citao neke delove i probao neke stvari (uputstva za podizanje energije) ali sam ubrzo zapostavio njegove knjige kako bi se fokusirao na Kastanedine i na tenzegritet.
Da li neko zna kako prepoznati da li sanjamo sanjackim telom ili astralnim ?
ja sam citajuci Umece sanjanja pomislio da je treca kapija ustvari astralna projekcija..ali to izgleda nije slucaj..
mozda bi neko mogao da opise svoja iskustva sa trece kapije pa da uporedim?
ja sam prvi put pomislio da sam stigao do trece kapije zato sto u svojim snovima nisam mogao da se pomeram.ustvari bio mi je potreban strasan napor da se minimalno pokrenem. u snovima sam imao osecaj da me neko drzi od pozadi.
onda sam procitao u Umecu sanjanja da se na trecoj kapiji moze kretati samo nameravanjem kretanja (to su ona Kastanedina iskustva gde on takodje nije mogao da se pomera ) .probao sam u sledecem svom snu i uspelo mi je
:D leteo sam po kuci i skakao bez ikakvih problema i nisam imao vise osecaj da me neko drzi.
posle sam imao pauzu u sanjanju od preko mesec dana. u narednom snu koji je usledio posle pauze pocele su da mi se desavaju neke neprijatne stvari..u jednom snu u trenutku kada sam postao svestan da sanjam pojavio se neki muskarac(nisam ga zaista video, pre je to bio osecaj da je muskarac) i uhvatio me za unutrasnju stranu butine jako blizu delu gde tudja muska ruka ne bi smela da zalazi :lol:
ja sam se otrgao i onda sam ga gadjao kao nekom energijom magijama..tako nekako pa sam na kraju pobegao tako sto sam odleteo.
imao sam posle tog sna jos par takvih snova, samo nisu bili perverznjaci nego su me drzali , hvatali sa ledja i slicno.
neko je na nekom od ovih foruma opisao slicna iskustva , ali tada nisam imao vremena da razmenim iskustva sa tim sapatnikom :lol:
da nisi ti to pisao Kromp ?
pozdrav svima sutra necu dolaziti na internet


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 28, 2009 10:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Pokuskadabra je napisao/la:
uz ogradu da sam pogresno shvatio ovo sto je tolteq napisao , rekao bih da je ovo veliko potcenjivanje sposobnosti neorganskih bica. Ispada da su neorganci glupi i ne znaju jadni sta je laz pa ih mi izmanipulisemo posto mi znamo i svi srecni i zadovoljni.Ako im i ne damo energiju dacemo im jednog dana sa kamatom. nista kod njih nije besplatno,bolje je onda sa takvim trgovcima imati cist racun jer kako cujem u neorganskom svetu kamate su astronomske :lol:


Pa gledaj na to ovako, jesi li kad imao izvan tjelesno iskustvo?
Ako nisi, pokusaj, kad uspijes, nije tesko, svhvatit ces o cemu pricam.

U drugoj paznji a gdje je i njihov dom nema ljevo - desno, dobro - zlo, istina - laz, gore - dolje, ljut - sretan itd. To samo kod nas postoji !!

Ne vidi se ljevo ili desno, vidis, opazas odjedamput i ljevo i desno i gore i dolje i spreda i iza. Odjedamput !

Oni su samo skup energije i nista drugo !

Uzet ce ti tvoju energiju ako im das, ako nisi trezven u tom trenutku, ako nisi svjestan da ti je to anorganac iz druge paznje i pretvoro se u tebi poznato i cica te u nekom snu. Ako uspijes biti svjestan tog trena i nedas mu energiju, nikom nista, nece te on ubiti radi toga, vec ce samo cekati drugu priliku i to je to.

:wink:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 28, 2009 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Pokuskadabra je napisao/la:
sto se tice Roberta Brucea to je upravo ono sto nameravam da probam cim budem imao vremena da proucim njegove knjige..vec sam citao neke delove i probao neke stvari (uputstva za podizanje energije)



Imas ovdje knjigu koja se bazira samo na izvan tjelesnim iskustvima, dosta ce ti objasniti covjek ju je pisao kao dnevnik.
http://nagual.forumotion.net/knjige-f6/izvan-tjelesna-iskustva-t11.htm

Imas lucidno sanjanje, astralnu projekciju i izvan tjelesno iskustvo.
U ITI izlazis iz tjela pri tome kad izijdes ti je tijelo ajmo reci mrtvo, zivo a mrtvo :D ko kod mrtvaca, jer ti svijest nije unutra i tu si u svojoj sobi iznad sebe pa onda mozes brijati kud zelis. :D

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 28, 2009 11:42 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tolteq, ti si gotova budala, budala koja si misli da je pobjedila letače.
A i na javi letač u potpunosti (100%) upravlja tobom. To se vidi i iz aviona.
Pokušavaš i druge jako uporno izmanipulirati, jer si sam izmanipuliran.

Vjerujem i da su te dosta puta izvukli izvan tijela, samo da bi bio sretan što si nešto uspio. Ček samo što će biti ako skužiš što se dešava.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 29, 2009 9:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Tolteq, ti si gotova budala, budala koja si misli da je pobjedila letače.
A i na javi letač u potpunosti (100%) upravlja tobom. To se vidi i iz aviona.
Pokušavaš i druge jako uporno izmanipulirati, jer si sam izmanipuliran.

Vjerujem i da su te dosta puta izvukli izvan tijela, samo da bi bio sretan što si nešto uspio. Ček samo što će biti ako skužiš što se dešava.


Driuzite se sa Promatracem i zabava zagarantirana. :D :D :D
E, trebo bi se ponuditi marketinskim agencijama da te iznajmljuju ko dvorsku ludu da zabavljas ekipu okolo, mogo bi nesto i zaraditi. :D :D :D

Opsjednut si letacima, Promatrac !!! :D :D :D

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 29, 2009 3:43 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
tolteq je napisao/la:
Opsjednut si letacima, Promatrac !!! :D :D :D

Aha, opsjednut i pomalo razlikujem njih od sebe, laganoooo.
Tebi čestitam da si iznad sveg toga.

Ti bi i mene eksploatirao popout ljudi iz svog okruženja u kojem živiš!
Da ti agencije plate za mene? Hahahaha.
Ma pravi letač si! Nema greške. Zapravo hibrid, jeli, kako već možeš biti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 29, 2009 5:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
tolteq je napisao/la:
Opsjednut si letacima, Promatrac !!! :D :D :D

Aha, opsjednut i pomalo razlikujem njih od sebe, laganoooo.
Tebi čestitam da si iznad sveg toga.

Ti bi i mene eksploatirao popout ljudi iz svog okruženja u kojem živiš!
Da ti agencije plate za mene? Hahahaha.
Ma pravi letač si! Nema greške. Zapravo hibrid, jeli, kako već možeš biti.


Hahahha, dobro je, daj jos !!! :D :D :D :D :D
Ajmo braco tifusari, preko vode do slobode !!! :D :D :D
Povikase promatrac, borac za slobodu protiv letaca iz svog okruzenja !! :D :D :D :D :D

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Zadnja izmjena: tolteq; ned mar 29, 2009 5:16 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 29, 2009 5:14 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma što će tebi još, kad imaš mozak pileta? I sam si sebi previše.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 29, 2009 5:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Ma što će tebi još, kad imaš mozak pileta? I sam si sebi previše.


Fala bogu, da mi je pileci mozak da me razum ne jebe ko tebe tvoj veliki mozak, koji sve zna !! :D :D :D :D :D :D

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 30, 2009 12:37 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Gospodo ratnici,

samo da vas podsjetim na Pravila ponašanja na forumu:

http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=976


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 30, 2009 1:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
galaksija je napisao/la:
Gospodo ratnici,
samo da vas podsjetim na Pravila ponašanja na forumu:
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=976
Pozdrav


Bit ce da je ovo kolektivna svjest moderatora ! :D :D
http://nagual.forumotion.net/energija-f17/seksualna-energija-t34-120.htm

Ma nemate frke, svecano obecajem da cu biti dobar !! :mrgreen:


.......STALKERUUU JAVII SEEE,....
..UF, OVAJ,...VRAAATIII SEEE,...

:mrgreen:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 30, 2009 3:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned mar 22, 2009 1:46 pm
Postovi: 92
tolteqje napisao:
Citat:
Pa gledaj na to ovako, jesi li kad imao izvan tjelesno iskustvo?
Ako nisi, pokusaj, kad uspijes, nije tesko, svhvatit ces o cemu pricam.

zavisi sta podrazumevas pod izvan telesnim iskustvom..sumnjam da i ti znas gde prestaje lucidan, gde pocinje astralna, OBE i ko zna sta jos.
iz razgovora sa pojedinim ljudima koji su smatrali da su sanjaci(i nekima za koje ja smatram da su sanjaci) video sam da se moji i njihovi lucidni snovi razlikuju. Njihovi lucidni su bili mnogo realniji, bili su realni kao java. .
Moji "lucidni" snovi nikada nisu realni kao java , u najvecem broju slucajeva se budim u svojoj sobi ,to mi je pocetak sna, probudim se u snu tako sto shvatim da lezim u krevetu i da sam budan ali takodje znam i da je to san.U sobi je mrak i nemam sposobnost opazanja one kolicine detalja koja mi je dostupna na javi.
Juce sam citao objasnjenje Roberta Brucea . Ako sam dobro razumeo on smatra da su ona prva vrsta(snovi tih sanjaca sa kojima sam pricao) lucidni snovi(u pravom smislu te reci). ti lucidnio snovi narocito se odlikuju sposobnoscu da se u njima oseti miris , tekstura predmeta, bol i zadovoljstvo, gravitacija, fizicko telo.
ja nista od toga nemam, jedina stvar od mog tela koju vidim jesu dlanovi i to kada ih pogledam. inace ne osecam da imam telo, ne osecam mirise, hladnocu toplotu, teksture..pre sam kao duh, letim skacem(ne nogama) kao u bestezinskom stanju sa jednog na drugi kraj sobe, letim po ulici ali nisam u stanju da letim brzo i nisam u stanju da letim na vece visine(uglavnom letim na visinama od desetak metara ili manje) .Iz nekog razloga ne uspevam da povecam visinu ili mi to ide jako sporo i tesko.

evo jednog mog iskustva u kojem sam bio "ogranicen" da radim ono sto sam hteo:

sedeo sam na krevetu (na kom sam pre toga zaspao) i odlucio da se okrenem iza sebe i konacno vidim svoje telo kako spava. u trenutku kada sam poceo da okrecem glavu osetio sam kako mi necije ruke ispravljaju glavu tj. pravac u kojem sam poceo da okrecem glavu, kako ne bih mogao da vidim svoje telo .

da li postoji zlo ili ne..pa mislim da je to stvar subjektivnog posmatranja.
ako ja vidim da mi ta bica sa kojima sam ocigledno imao prilican broj susreta (neprijatnih) ne zele nista dobro ni u kom smislu vec jednostavno zele da me iskoriste i na ovaj ili onaj nacin uzmu energiju (sto ce meni u svakom slucaju skoditi), onda je to za mene zlo.

Verujem da u svetovima kojima dominiraju neorganska bica ustvari vlada INTERES . Mnogi ljudi i na zemlji smatraju da drugarstvo i dobrota ne postoji da postoji samo interes i ljudi koji zele da te iskoriste i sa kojima si jer i ti njih koristis.
to isto vazi i u svetovima neorganaca ali jos vise izrazeno jer tamo nema onih koji smatraju da je moguce i nesto drugo , onih koji pokusavaju da ostvare to drugo . tamo nema dobra i zla tamo postoji interes i cilj je popeti se u lancu ishrane, postati veci predator u tim predatorskim svetovima.
Ja licno ne verujem u zivot kojim vlada interes i mada vidim da sam u vecini slucajeva svog davanja u stvari zeleo da izvucem neku korist od toga(najcesce u vidu osecanja da sam dobar) necu odustati da naucim da dajem ne ocekujuci nista za uzvrat.
Znam da postoji jos takvih ljudi i na zemlji i verujem da postoje i svetovi u kojima se bica ponasaju suprotno od neorganskih bica.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 30, 2009 5:54 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Mislim da su vantjelesna iskustva jako sklizak teren za podvale sa slovodnom voljom.
Ni ne skužiš kad si pristao na nešto, jer je tako zavodljivo i posebno.
Tko ne bi želio letjeti okolo i tamo zaželjeti nešto da to možeš!?
Pa onda još razne druge moći za kojima žudimo, nađemo se ko klinci u trgovini sa slatkišima. :)
Moć je jak opijat.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 30, 2009 7:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Pokuskadabra je napisao/la:
tolteqje napisao:
Citat:
..sumnjam da i ti znas gde prestaje lucidan, gde pocinje astralna, OBE i ko zna sta jos..


Znam ! Jer pri ITI se osjeca kako ti svjest ide van a tjelo se prazni i postaje, utrnuto, totalno u isto vrijeme to dvoje osjecas ! :mrgreen:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 30, 2009 7:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Mislim da su vantjelesna iskustva jako sklizak teren za podvale sa slovodnom voljom.
Ni ne skužiš kad si pristao na nešto, jer je tako zavodljivo i posebno.
Tko ne bi želio letjeti okolo i tamo zaželjeti nešto da to možeš!?
Pa onda još razne druge moći za kojima žudimo, nađemo se ko klinci u trgovini sa slatkišima. :)
Moć je jak opijat.


Ma je..s, moc it te spike, kad pri izlasku spoznas svoju pravu prirodu, to je onda to. Mislim da je kod vas prisutan veliki strah za takav podhvat, korak naprijed za svoju svijest ! :D

Taj strah vam letaci usadjuju !

Bdw. vas dva ste pesimisti, jelda ?!

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 30, 2009 8:17 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma kakva prava priroda, nije to ništa, na astralu nije nikakva prava priroda, samo je mnogo gora situacija nego tu jer ne poznaš pravila ni okolinu.

Na terenu si anorganaca i moš se slikati sa svojim ne strahom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 125 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 45 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz