Evo teksta od Jove Pavlovića ( stavio sam ga i u download materijala )( thanx Jovo ! )
ORGON ILI ANTINEUTRINO
Na internetu pod imenom „ Znanje – auto na orgon“.
Automobil na vodu - orgon
Orgon ili životna energija objavljen je tekst u kojem stoji:
„ Ta kosmička OR energija prožima cijeli naš univerzum… ta energija nema masu i spontano
pulsira“ - Wilhelm Reich.
Konstruktor uređaja za stvaranje energenta za pogon automobila na vodu je Joe Cell. On je izradio uređaj koji je kasnije postao poznat kao „Joe Cell“. Ovaj je uređaj, za agens, imao vodu. Znači, u vodi se nalazilo još nešto, nešto što za njega tada bila misterija. Orgon, Prana, Chi, Akaša, Baraka, Bioplazma, Biodinamični eter, Brahma, Dige, Mana, Manitu, Fluoroplazmatična energija, Mungo, Biokosmička energija, Digin, Neutralna sila, Tahionska energija, Tondi, Vril, Skalarna energija, Telezma… ili životna energija, nešto što je oduvijek bilo prisutno u ovom univerzumu, a nekima još i odavno poznato.
Malo je poznato da je Dr. Wilhelm Reich još oko 1939. godine (zvanično) otkrio ovu životnu energiju, koju je on nazvao – Orgon. On je najviše radio na proučavanju orgona. Još u to vrijeme počeo je sa proizvodnjom orogonskih akumulatora i orogonskih topova, uređaja za modifikaciju klime koje je nazvao „cloud-busters“ ( razbijači oblaka). Reich je bio uvjeren da se orgon može upotrebljavati za razne pozitivne svrhe, Međutim, kao i mnogi drugi naučnici koji su se našli na pragu otkrića i primjene bersplatne energije. Reich je uhapšen od strane američke vlade, a njegova laboratorija kao i knjige na temu orogona su mu spaljeni. Podaci o njegovom radu su zataškani, a ni on sam nije uspio izaći živ iz zatvora. Umro je u zatvoru, navodno od infarkta.
Postoje podaci da je ova energija bila poznata i Nikoli Tesli, kao i načini za njenu proizvodnju i distribuciju, koja bi osigurala da svi mi danas imamo na raspolaganju besplatnu energiju. O sdmanjenju zagađenja planete da i ne pričamo. U svakom slučaju, ova akcija „kontrolisanog sistema matrice“ samo je usporila napredak na „životne energije“, koja još uvijek službeno ne postoji, dok su tzv. „naučnici iz podzemlja „ tiho nastavili sa rdom na njenom proučavanju, razvijanju određene tehnologije koja je u stanju da primjenjuje orgon u pozitivne svrhe kao i publikacijom literature na tu temu.
Osnovne karakteristike uređaja za stvaranje OR energije navedene su u 12 tačaka, a njegove karakteristike su navene u 27 tačaka.
U naučnom radu, koji je objavlje na inertnetu pod nazivom „ Život atoma – nova otkrića u fizici“, opisan je jedan dio ovog naučnog rada,vezano za objašnjenje nosioca elektrostatkog naboja, u kojem je prikazana uloga antineutrino čestica u atomu vodonika, koje ga je otkrio Pauli još davne 1931. god.
U podnaslovu „Slučajno otkriće“ opisan je dio teksta u kojem je prikazan način otkrivanja ove čestice.
Rad je napisan u rukopisu formata A4 na 253 strane. (Trebao je biti objavljen kao knjiga).
Sadržaj naslova:
Opšti dio, 1.Predgovor. 2. Opažanja, teorije, ogledi i otkrića. 3. Otkrića poznatih fizičara i naučnika.
Uvod,
Prvi dio, Zakonomjernost života atoma.
1.Život i struktura atoma. 2. Pulsiranje čestica. 3. Struktura omotača atoma. 4. Precesija ili zakon ravnoteže i gibanja čestica.
5. Formiranje mikro čestica. 6. Energija i masa omotača atoma vodonika. 7. Određivanje radijusa nivoploha elementarnih čestica. 8. Uticaj elektrostatskih sila na omotač atoma. 9. Energetski nivoi i zračenje atoma. 10. Površinski elektricitet.
11. Očuvanje električnog naboja. 12. Transformacija neutrona u proton. 13. Zakonomjernost formiranja strukturne građe elementarnih čestica. 14. Elektromagnetni talasi. 15. Spektar svjetlosti. 16. Energija kvanta svjetlosti.
17. Fotoni. 18. Uloga fotona u prirodi. 19. Crna rupa. 20. Širenje svemira. 21. Šta je to magnetna silnica, niz čestica ili..?
Drugi dio, Magnetizam.
1. Definicija magnetnog polja. 2. Magnet. 3. Kasko se formira magnet? 4. Zemljin magnetizam.
5. Elektromagnetna indukcija, (novo) . 6. Princip rada generatora električne struje, (novo).
7. Magnetni prstenovi. 8. Magnetni torus. 9. Zemljotresni talasi i zemljotresi. 10. Struktura slojeva zemlje.
11. Pretvarači električne struje (novo).
Treći dio, Posmatranje, Eksprimenti i Otkrića.
1,Razvitak fizičkih nauka. 2. Vlastiti eksperimenti, opažanja proračuni i otkrića. 3. Kako je otkrivena struktura magnetnih
linija – silnica. 4. Ogledi sa magnertnom potkovicom i šivaćim iglama. 5. Ogledi sa poluramovima od aluminijumskih folija.
6. Eksperiment sa solonoidom i metalnom spajalicom. 7. Opažanje i pojava kod elektrotermičkih uređaja.
8. Opažanje kod električne lemilice. 9. Analiza istraživanja, saznanja i otkrića poznatih naučnika fizičasra.
10. Kako su otkriveni novi hemijski elementi. 11. Analiza superteških hemijskih elemenata 108, 109 i 110.
12. Logika otkrila strukturu magnetnih linija – silnica. 13. Magnetostrikcija.
14. Struktura prirodnih magnetnih hemijskih elemenata. 15. Proces formiranja hemijskih elemenata.
16. Formiranje spektra svetlosnih boja.
17. Nastanak različitih svjetlosnih boja. 18. Popuna orbitala atoma. 19. Šta kažu naučnici o prirodi materije?
20. Kako se grijema na sunčanu svjetjost u mraku.
Četvrti dio, Neutrino.
1. Nova sasznanja i neutrinska fizika. 2. Neutrino i atntineutrino. 3. Kako je otkrivena uloga antineutrina.
Peti dio, Elektricitet.
1. Prirodni elektricitet. 2. Munja i grom. 3. Princip rada elektrostatkog generatora. 4. Elktricitet i diamagnetizam.
Šesti dio, Prilozi iz literature.
1. Tekstovi i slike. 2 Sadržaj. 3. Literatura.
U ovom naučnom i istraživačkom radu je prikazan i opisan način stvaranja uslova za elemenate vezano za OR Energiju.
Orgon.
U tekstu „Orgon ili životna energija“, na početku piše: „Ta kosmička OR energija prožima cijelio naš univerzum…ta energija nema masu (tj. mirnu masu) i spontano pulsira, kaže Wilhelm Reich.
Ovom rečenicom je, uglavnom skoro, sve rečeno. Tome se može dodati još i da je to i pramaterija,
koju zovemo eter. Dkle, sav univerzum je ispunjen ovom pramaterijom. Bez nje nebi mogla ni sunčeva
svijetlos stići do nas na zemlji. Jer kroz prazan nematrijalni prostor se nemogu kretati nikakvi talasi.
Rekonstrukcijom opita mnogobrojnih naučnika istraživača korišteno je nekoliko njihovi nalaza i elemenata koji ukazuju na to da je skoro većina otkrića bila već davno otkrivena, ali se nije u to vrijeme moglo sve do kraja definisati.
Na primer: Očuvanje električnog naboja, ili princip šuplje kugle, Van de Grafove visoko naponske mašina i tome slično, prestavljaju ključno pitanje zbog čega se može povećavati naboj na vanjskoj površini unošenjem malih količina elektriciteta u unutrašnjost kugle. Zahvaljujući ovoj fizčkoj pojavi omogućen je rad motora na orgonsku energiju kada on radi bez potrošnje benzina, nafte, plina ili vode.
Orgonske ćelije prestavljaju akumulator i kodenzator koji se aktivira pomoću baterije, a eloktrolit mu je
voda iz koje dolazi neutrinska energija, jer vodonik i kosik se elektrolitički razdvajaju, pa se zbog toga
oslobađaju omotača i veze molekula i atoma. Masa u cilindru pulsura i liči na neku vstu implozije samo one mase koja se nalazi u cilindru. Tada počinje širenje i sužavanje te mase u cilindru motora. Klip motora se potiskuje prema donjoj i vraća prema gornjoj mrtvoj tački. Kada se stvori optimalna količina neutrina unutar cilindera koja kruži na relaciji cilnder-bombina na motoru, onda motor ima dovoljno takozvane defektne mase koja se usisava kao dodatna masa koja stvara energiju za utrošeni rad u cilndru. Za održanje impulsa rada motora koristi se bombina koja takođe proizvodi i troši energiju za pulsiranje – pobudu širenja mase u cilindru. Kad rad motora postane stabilan, usisana masa stalno nadomještava utrošenu energiju, jer se ta masa naizmenično prelazi iz faze širenja u fazu sažimanja. Defekt mase, koji nastaje usled ovih promjena, postaje pogonsko „gorivo“ motora.
Ovaj defekt mase sačinjavaju izdvojeni omotači atoma i mase veze atoma i molekula.
Bombina služi kao oscilator, pa se tako održava funkcija impulsa pulsiranja mase u cilindru motora.
Opis procesa rada motora na pogon Orgona
Prilikom pokretanja motora masa iz vazduha i iz ćelija dolazi kroz karburato u cilinder motora, sa različitm naelektrisanjem. Plin iz ćelija je naeletrisan, pa kad uđe u cilinder, on radi na principu elektrostatičkog generatora, unoseći taj elektricitet u šupljinu. Obzirom da je koločina elektriciteta u šupljini statična, onda se samo povećava količina elektriciteta na vanjskom dijelu motora, koji se, opet, vraća u ćeliju i bombinu.
Sva ostala masa u cilindru, usled elektrostatičkog uticsaja ostaje sa istom količinom električnog naboja,
bez obzira što je u cilindru pridošla masa vazduha. Ta količina nabvoja unutar motora ostaje konstatna.
Nizovi-omotači hemijskih elemenata, ili neutrino, u cilindru stalno pulsiraju - šire ili sažimaju svoj volimen kiji nastaje zbog odvajanja elektrona od atoma. Oni nose sa sobom elektrostatički naboj, koji zbog stalne promjene volumena u cilindru pulsiraju.
Orgonska ćelija
Razlaganje vode u ćeliji dejstvom električne struje iz akumulatora može se prestsviti šemom:
2 H2O =2H2 ↑ + O2 ↑
na katodi (-), na anodi (+).
Mehanizam ovog procesa sastoji se u sledećem. Voda, iako slab elektrolit, ipak se raspada na jone:
2 H2O↔2H+ + 2OHˉ. Joni na elektrodama gube svoja naelerktrisanja:
Na anodi: 2OHˉ- 2e= 2[OH]
2[OH] = H2O + ½O2.
Na katodi: 2H+ + 2e = 2H2↑.
Elektroni se odvajaju od magnetnog niza tj. neutrina, a vodonik se spaja sa kiseonikom iz vazduha prilikom usisavanja smješe u cilindru nakon kompresije smješe. Tom prilikom, u fazi kompresije, dolazi do sažimanja smješe u cilindru i formiranja alotropske modifikacije hemijskih elemenata u cilindru. Umomentu pojave varnice na svjećici dolazi do ekspanzije mase u cilindru.
Nakon izvjesnog vremena, kada se uspostavi balans učesnika u procesu, ovaj proces preuzima neutrino uz pomoć visokofrekventrnih oscolacija iz bombine.
Uloga neutrina u ovom procesu je stalna promjena volumena u cilindru.
Zbog toga motor nastavlja da radi i kad se odvoje svi elementi, izuzev bombine koja oscilira
sa istom frekvencijom kao i kod frekvencije promjene zapremine smješe u cilindru.
Tako se održava dinamičan rad motora.
Uloga bombine u ovom procesu da održava impuls obrtnog momenta u sprezi sa masom koja služi kao energent.
_________________ http://www.val-znanje.com/
|