Sada je: sri jun 05, 2024 8:19 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Brojac svjesnijih
PostPostano: ned apr 12, 2009 11:03 pm 
Eto da i ja nesto prezentiram :D

Vako, svi koji misle da nesto u svijetu treba biti drugacije, da nije bas najcisciji sada neka se dodaju :D

http://shootid.com/

Brojac ili ti ga counter na engleskom pa da vidimo kako ce zavrsit :D

P.s. tekst jos promijenim, nije znaci gotov tekst do kraja.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 9:42 am 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Isus reče: Čuvajte se lažnih proroka i pomagača.

http://shootid.com/
Citat:
Želite li vidjeti bolji svijet?
Ako da, pridružite se nekim od naši snaga da budemo kao jedan! Možda jednog dana to može biti korišteno za prikaz koliko želimo neke promjene. Nije važno što mislite da treba da bude promijenjeno. Ako je nešto malo, još uvijek je za promjenu! Tako dodaj sebe! Mir sa svima vama!


Ima stalno onih koji vas pozivaju da da se opredjelite jeste li "za" ili ste "protiv". I jedno i drugo vas vodi u vlastiti "rat". Nevolju privlačite i kada ste protiv nje, Zakon privlačenja kaže;
"Ja nisam protiv rata, ja sam za mir", a na vama je da odaberete.
Izgleda da neko želi da vas registruje, da se izjasnite i da se otkrijete. Ostalo će biti njihova briga šta će sa vama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 10:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
A zar je nama zabranjeno onako malo zezanja usput ili shta? :P

Evo otisao sam tamo. cisto sumnjam da ce sada da me neko capi za vrat :-) a na kraju krajeva 99% populacije konta da u svetu neshto gadno ne shtima. Ako ne stalno, budu toga svesni bar 5 minuta dnevno :-)

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 11:28 am 
juzni krst je napisao/la:
Isus reèe: Èuvajte se lažnih proroka i pomagaèa.

http://shootid.com/
Citat:
Želite li vidjeti bolji svijet?
Ako da, pridružite se nekim od naši snaga da budemo kao jedan! Možda jednog dana to može biti korišteno za prikaz koliko želimo neke promjene. Nije važno što mislite da treba da bude promijenjeno. Ako je nešto malo, još uvijek je za promjenu! Tako dodaj sebe! Mir sa svima vama!


Ima stalno onih koji vas pozivaju da da se opredjelite jeste li "za" ili ste "protiv". I jedno i drugo vas vodi u vlastiti "rat". Nevolju privlaèite i kada ste protiv nje, Zakon privlaèenja kaže;
"Ja nisam protiv rata, ja sam za mir", a na vama je da odaberete.
Izgleda da neko želi da vas registruje, da se izjasnite i da se otkrijete. Ostalo æe biti njihova briga šta æe sa vama.


A lmao krst. TO JE ZAJEBANCIJA dizajnirana i napravljena sa MOJE strane a ne proroka ( nelazno laznih ) lol.

Sta bi trebao napisat. 89% ljudi ne kuzi ovo sto si ti gore napisao i da napisem By changing yourself you are actually changing the world. Ti, ja, dosta ljudi to razumije al vecina nema pojma sta bi to znacilo.

Ipak je poanta ove ankete da se brojac podigne a ti uvjek mozes zapisat u email safran@drek.com - btw to je ispravna email adresa lol :D

Da dodam jos par stvari.

Valjda? je napisao/la:
A zar je nama zabranjeno onako malo zezanja usput ili shta? :P

Evo otisao sam tamo. cisto sumnjam da ce sada da me neko capi za vrat :-) a na kraju krajeva 99% populacije konta da u svetu neshto gadno ne shtima. Ako ne stalno, budu toga svesni bar 5 minuta dnevno :-)


Tako nekako :D A i sta da te copi?

Ja imam jedno zlatno pravilo za sebe. Mogu da mi ga popuse usput da ga lizu i da sebi ( ne meni ) isto vremeno turaju dildo u paksu. Ja cu rec ono sto ja mislim bez obzira na iluminate, CIA i 3000 bogova i vragova. Svi mogu da mi ga se napuse a isus krist najvise.

Cega se bojat? Illuminata i njihovih potrckala? Zasto kad samo postojite i smrt je samo transformacija? Isto tako lose ni dobro ne postoji s toga 'cuvajte se', 'pazite se' su samo jedna od manipulacija ovog svijeta di pas laje na ovcu da se vrati u hrdo.

Svatko ima svoj nacin kako hoce mijenjat stvari. Netko tako da sebe mijenja, netko tako da mijenja svijet jer ne moze sebe ( misli da je slab ) a netko tako da mijenja sebe a i svijet.

Uglavnom, jeba ja limitacije. Mi sami sebe limitiramo. Smijes ovo ne smijes ono treba ovo treba ono. Ma trebamo samo ono sto mi mislimo da trebamo.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 11:56 am 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
noxten
Ako je to sve tvoja "zajebancija" napravljena s tvoje strane, onda nas vjerovatno smatraš "zajebanim", e upravo zbog toga ti je i napisano a mogao si i primjetiti da si kao "zajebant" vrlo brzo otkriven.
Na kraju je kao i uvijek; "Zajebanti" budu "sjebani", a većina to i ne primjeti.

p.s. Ipak mislim da ovaj forum i ovakve teme nisu za izigravanje drugih, nego po meni trebaju služiti za proširenja znanja. Možda se bolje opredjeliti i pronaći one koji su sličnih razmišljanja. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 12:19 pm 
juzni krst je napisao/la:
noxten
Ako je to sve tvoja "zajebancija" napravljena s tvoje strane, onda nas vjerovatno smatraš "zajebanim", e upravo zbog toga ti je i napisano a mogao si i primjetiti da si kao "zajebant" vrlo brzo otkriven.
Na kraju je kao i uvijek; "Zajebanti" budu "sjebani", a veæina to i ne primjeti.

p.s. Ipak mislim da ovaj forum i ovakve teme nisu za izigravanje drugih, nego po meni trebaju služiti za proširenja znanja. Možda se bolje opredjeliti i pronaæi one koji su sliènih razmišljanja. Pozdrav


Da ja se zajebavam u svome zivotu i ne smatram ga ozbiljnim. To oko sjebavanja. Nek, tu sam... Ako imaju sta za rec, samo nek dodju. Imam i ja svasta za rec.

Isto tako ja nikog ne smatram zajebanim. Svi smo to prihvatili kao dio igre da budemo zajebani ovdje. No eto, cim pricamo o tome da smo bili zajebani, znaci da vise nismo sto je jedino bitno.

Sta sam ja to otkriven. Da se zajebavam? Lol! Sta bi trebao sjedit i molit krunicu i cekat dragog boga da me spasi od svih tih zlih demona koji vladaju tu, da me procisti da ne idem u pakao i da hodam po raju. Ma lolcina.

Nego reci mi, ako za godinu - dvije recimo na tamo onoj listi na sajtu vidis par desetina milijuna glasova koji su rekli da. Reci mi, nije li to znanje?


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 12:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Noxten malo si se zeznuo dodushe..ako te neko capi za vrat ti ces da mislis ono sto uprogramiraju u tebe. Samo - da stignu do tog dela sa "reprogramiranjem" bi se zhestoko pomucili hahaha :-)) bar sto se mene tice. Ako nista drugo bar bih jednom reptilu odgrizao repandzu :DDD

Ajde ljudi stvarno malo humora i zezanja nas nece ubiti, sasvim sigurno ..
Juznjache, od samog znanja u glavnom mozes da poludis. Pored svih cuda koja se desavaju coveku ipak treba i ventil da pusti ponesto napolje...
Sa druge strane - nisam primetio sta se na tom sajtu nalazi sto bi moglo da bude toliko diskutabilno, i toliko razotkrivajuce, rizicno i tako dalje?

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 12:24 pm 
Valjda? je napisao/la:
Noxten malo si se zeznuo dodushe..ako te neko capi za vrat ti ces da mislis ono sto uprogramiraju u tebe. Samo - da stignu do tog dela sa "reprogramiranjem" bi se zhestoko pomucili hahaha :-)) bar sto se mene tice. Ako nista drugo bar bih jednom reptilu odgrizao repandzu :DDD

Ajde ljudi stvarno malo humora i zezanja nas nece ubiti, sasvim sigurno ..
Juznjache, od samog znanja u glavnom mozes da poludis. Pored svih cuda koja se desavaju coveku ipak treba i ventil da pusti ponesto napolje...
Sa druge strane - nisam primetio sta se na tom sajtu nalazi sto bi moglo da bude toliko diskutabilno, i toliko razotkrivajuce, rizicno i tako dalje?


Ma dobit ce toljagom po glavi ili cu ga gadjat kuhinjskim priborom prije nego li dodje do mene a i ako dodje dobit ce high kick u glavu. Moram malo da glumim onog kako se zove k vragu.. Chuck Norrisa lol :D

Taj sajt ce jos mijenjat rijeci kako sam u prvom postu napisao a citav cilj toga je da covijek kaze, DA ZELIM PREUZET ODGOVORNOST za svoj zivot. To je sustinska poruka svega. Kako god da ju netko zeli manifestirat :D

Valjda? uvjek ima onih koji se boje.... Jebi ga lol :D


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 12:24 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Sa ovim ću i završiti.

1. - "Sve je mnogo kompleksnije nego što izgleda kada se gleda iz ovog 3.D-og realiteta"
2. - "Sve su samo puste lekcije u ovoj 3.D-skoj iluziji".

Lijep pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 12:29 pm 
juzni krst je napisao/la:
Sa ovim æu i završiti.

1. - "Sve je mnogo kompleksnije nego što izgleda kada se gleda iz ovog 3.D-og realiteta"
2. Sve su samo puste lekcije u ovoj 3.D-skoj iluziji.

Lijep pozdrav.


Da i zato treba odbacit citav 3D i cekati cekati cekati 4D koji ce doci tamo jednom kad mi budemo spremni da dodje.....

Znas onu, tko ceka taj ne doceka. Znas onu, nisi dosao na 3D kako bi mastao o 4D... Znas onu, NE MOZES U 4D dok 3D ne stvoris da bude tebi vrlo lijep, zabavan i da mozes tu vjecno ostat...

A i cisto da dodam da vise nitko ne zivi u 3D pa tako da...

p.s. juzhni, ja se samo zajebavam. Ne solim pamet, evo sjedim tu, pijem kavu, pusim i tipkam po forumu. Slusam Magic Dimension sa shoutcas winampa i chillam. Don't take it personally. I'm just joking...


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 12:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 12, 2009 4:35 pm
Postovi: 54
Zanimljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 12:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Na nacin na koji ja vidim - kada bi smo svi koji smo ih svesni (mada mi bas i nisu sasvim jasni iskreno..koliko kontam reptilijanci su male bebe u odnosu na ljude koji tiranisu svoju vrstu) prestali da ih se plasimo... to bi im sasvim solidno pokvarilo planove!
Zar onda strah,panichni pokusaji zastite i tako to nije totalno kontraporduktivna stvar?
I ovako mi se u zivotu izdogadjalo svega i svacega tako da.. ako neki lizzie hoce moju adresu nek je trazi od mene. noxten nisi ti jedini koji ima toljagu hahahahah

Juzni_krst .. slazem se sa tvojim poslednjim postom, medjutim - da je to nesto sto bi bitnije promenilo stvari na bolje za nas - gorepomenuti bi vec davnih dana intervenisali.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 12:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 12, 2009 4:35 pm
Postovi: 54
Ja ih se ne plašim.Ali zaštita od njih i njihovih programa je dobra.
Nije samo znanje zaštita,važno je i koristiti to znanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 12:47 pm 
Sa znanjem, dolazi i nuspojava koja se zove koriscenje tog znanja. Kad ga strpas dovoljno u sebe, sam od sebe pocnes radit neke stvari.

Jedina zastita od lizzija i ostalih nadobudnih entitea jest sreca, pozitiva, znanje i ne samo filozofiranje. Sto vise si pozitivniji, to vise oni nestaju jer eto, frikvencije vam se vise ne podudaraju. No dat ce sve od sebe na jedan svoj unikatan nacin prije da te zblokiraju da ne dodjes do toga. Kad dodjes, ti odlazis, oni ostaju.

Zapravo i opd i ops i sve zivo i nezivo sto postoji, tu je i ovog momenta sada... Mi smo ti koji misle da je proslost buducnost vrijeme, treba nam, cekaj itd...

I da, nista ti ne mogu. A gledaj sada ovo.... Par scenarija.

Ako dodju po tebe, odvedu te...

1.) Odveli su tvoje fizicko tijelo. Tad ce i tvoj mozak biti svjestan da je sve sto si je rekao istinito i krenut ce... Doduse instantno... Da ga vidis, samo bi se transformirao u OPD ako si dosao do te granice ili ako i nebis se transformirao, samo bis poceo istinski ne vjerovat vec znat da je sve istina. - To njima ne ide u korist jer od tog momenta ti si slobodan.

2.) Ako te doma i napadnu i 'ubiju' samo ce ubrzat proces tvog osvjescivanja i otici ces na drugu stranu. Tu se ne radi o obicnoj smrti covijeka. Tu se radi o smrti covijeka koji zna da je entitet. U tom slucaju, ops-ovci gube kandidate te se isti vise ne vracaju ovdje. Idu dalje u vecini slucajeva. - to opet nije njima u korist

3.) Ako te puste i samo te 'pikaju' iz zasjede, tad su sigurni u 2 stvari..

3.1.) Ili ce uspijet pikanjem da se vratis u hrdo
3.2.) Ili ce ti trebat jako dugo da odes ca sto njima odgovara jer ce malo duze crpit tvoju energiju nego u ova gore dva slucaja.

S toga, oni tebe nece dirat, zajebavat hoce ali dirat nece.

4.) Losi entiteti ovog svijeta pojavit ce se pred tobom u 2 solucije.

1.) Ako si toliko osvijesten a toliko los pa te zele ubacit u njihov odred.
2.) Ako prevrsis po njima sve mjere i totalno razdrmas njihove temelje tj. temelje njihovog rada... No to su ljudi recimo poput icke-a. No ajde mi recite jednu stvar. Sta bi itko od vas mislio da sutra icke umre. To nebi islo u korist reptila vec kontra toga jer bi previse ljudi pocelo znat stvari.

U kojem god slucaju, njihovo otimanje je bullshit kao i smrt itd... Nego valjda? Jel made in china ili USA? Lol :D


Zadnja izmjena: noxten; pon apr 13, 2009 12:55 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 12:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 12, 2009 4:35 pm
Postovi: 54
Donekle se slažem sa tobom.Ali nije to tako jednostavno...

pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 1:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
noxten je napisao/la:
... Sta bi trebao sjedit i molit krunicu i cekat dragog boga da me spasi od svih tih zlih demona koji vladaju tu, da me procisti da ne idem u pakao i da hodam po raju. Ma lolcina.


i krunicu i devetnicu i klečati na kukurzu jer za ovu blasfemiju si zaradio vječne muke u paklu ali i tvoj brojač se pomaknuo za 1 :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 1:22 pm 
metuzalem je napisao/la:
noxten je napisao/la:
... Sta bi trebao sjedit i molit krunicu i cekat dragog boga da me spasi od svih tih zlih demona koji vladaju tu, da me procisti da ne idem u pakao i da hodam po raju. Ma lolcina.


i krunicu i devetnicu i kleèati na kukurzu jer za ovu blasfemiju si zaradio vjeène muke u paklu ali i tvoj brojaè se pomaknuo za 1 :twisted:


:rofl :mrgreen:

Nace prijevod je ( za sada ):

Da li zelite vidjet bolji svijet?

U koliko da, skupimo svoje snage u jednu! Dodajte svoj glas te krenimo! Mozda, jednog dana moze biti koristena da prikazemo koliko stvarno zelimo promjene. Nije bitno sta mislite da treba biti promijenjeno te koliko li je ista malena, ona jos uvjek jest promjena. Stoga dodaj se! Mir svima.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 7:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Noxten , home made. Od rodne shljive hahahahahah..nikad me nije izneverio :P

U pravu si. najgore sto mogu da ti urade je da te prepadnu..po nacrtima sam skontao da je najopasnija stvar u vezi njih to shto su vrashki ruzhni :-D nepripremljenog choveka ce strefiti srchka hahahah. A kad skupish tamo dosta ljudi javi mi na vreme, pa da napravim dosta toljaga :-D

ako ne mozemo promeniti svet mozemo promeniti lizzyima lichni opis



:mrgreen: :twisted:

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 8:46 pm 
Valjda? je napisao/la:
Noxten , home made. Od rodne shljive hahahahahah..nikad me nije izneverio :P

U pravu si. najgore sto mogu da ti urade je da te prepadnu..po nacrtima sam skontao da je najopasnija stvar u vezi njih to shto su vrashki ruzhni :-D nepripremljenog choveka ce strefiti srchka hahahah. A kad skupish tamo dosta ljudi javi mi na vreme, pa da napravim dosta toljaga :-D

ako ne mozemo promeniti svet mozemo promeniti lizzyima lichni opis



:mrgreen: :twisted:


ahhahahaha :twisted:


Vrh
  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz