Sada je: ned jun 16, 2024 1:16 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1194 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 60  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sri jan 26, 2011 11:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
provjerio sam, i kaze da je legalna biljka. a ovi na carini, zar bi radili to sto rade da mogu nesto bolje? :D
mog buraza su, npr, zajebavali za 2 katane. mislim, svasta :lol:

hvala za odgovor u vezi kamenja :love9:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned feb 13, 2011 9:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Bio sam na cleargreen webex konferenciji...

Short summary:

-Breath is a key in dreaming
-Open breath,open perception...

Koliko sam shavtio poenta je u prisutnosti,svesnosti da disemo.Ono sto je Bogurci opisao u temi lucidno sanjanje

-Belezi svoje snove.Cak i kada se nicega ne secas ,napisi-niceg se ne secam..
Belezenje snova salje informaciju sanjackoj paznji:hej ,ja mislim na tebe...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: uto feb 15, 2011 3:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Takodje,misli poput : znao sam da ce da zakasni (!) i slicno odaljavaju nase energetsko telo od nas...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: uto feb 15, 2011 5:55 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Misliš ovakvi su si udaljili energetsko tijelo? :mrgreen:
To su oni djedice iz mapeta sa balkona koji se uvijek slože sa sobom kad komentiraju predstavu, a nikad im ništa nije dobro.
Prvo očekuju predvidivo, a onda se slože sami sa sobom, u biti idu po tračnicama tonala vremena vozeći se gledajući unazad i za sobom još zakucaju svaki dio da bude čvršći, jer to je moralo biti baš tako i nikako drugačije (makar i nije moralo).

slika

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: uto feb 22, 2011 4:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
snoopy je napisao/la:
-Breath is key in dreaming
.\



Iako sam bio na casu nisam siguran da sam uhvatio poentu ove recenice.
Jel zna neko sta bi ovo moglo da znaci?

Deluje mi kao na ono sto je bogurci rekao al opet,nisam vise siguran


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sri mar 09, 2011 7:38 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
U vezi ovih svih katastrofičnih postova na forumu, sanjao sam nedavno nekakve stvari vezane za ptice, sjećam se zastrašujuće vizije nekakve plohe na nebu koja je puna ptica koje su zaglavile u prostorvremenu, ko da im je netko stisnuo pauzu na vremenu, uletile su u tu neku granicu i zaglavile u vremenu ko da su se zaljepile.
Bez tih ptica se taj poremećaj ne bi ni vidio, nego bi bio samo neki jezivi osjećaj da se dešava nešto nenormalno. Pretpostavljam da te ptice popadaju na tlo kad poremećaj popusti i otud mrtve ptice.
To je jedan od hmm... mislim da 4 poremećaja koje sam vidio u snovima, ali ostalih se ne sjećam.

U tom snu sam se sjetio prijašnjih snova na tu temu i sjetio se da mi je sve to objašnjeno i da nije ništa strašno, nego eto pojava koja nije svakodnevna pa zato sama po sebi izaziva strah.
To je nešto u vezi spajanja realiteta, normalno za ovo vrijeme, ako se sjetim više, napisat ću, ali eto po mojim snovima nema mjesta panici.
Meni je žao što do nekakvih konkretnih podataka mogu samo u snu preko drugog sna, a to je prilično teško dosegnuti na javi, mislim da bi dobio migrenu kad bi to pokušao pa neću ni probati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: pon apr 25, 2011 10:24 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon apr 25, 2011 9:30 pm
Postovi: 3
Bok!

Ja kad postanem svjestan u snu uvijek nesta eksperimentiram. I tako jednom mi padne napamet da probam raditi tenzegritet (seriju za namjeru) u snu. I sta mislis ti, s ledja mi dode neki anorganac i -kao sto sam vec procito da se to nekom vec desilo na isti nacin- zabije svoje "prste" meni u bubrege sto je izazvalo snaznu mjesavinu bola/skakljikanja. Bezobrazno! Uzeo mi je energiju-osjetio sam to. Nakon toga ja kazem njemu: "ne jos", - u smislu da jos ostanem u snu i ne probudim se- nakon cega on dode preda me i pokusa poprimit oblik mog prijatelja sto mu nije bas najbolje uspjelo. Poslije se probudim.

Drugi put sam u sobi i puff!, postanem svjestan i ajde ne budi ljen pa iz prve odma pocnem radit seriju za namjeru. Opet neka vrst "alarma"(firewalla?) se aktivira i zamiljivo od plafona prema podu pocne se spustati zid -ispred mene- koji je zapravo trokut okrenut prema dolje. Sve zuji i s tog zida me nisane i gadjaju neke plave "laserske" zrake. Dobio sam pogodak u desnu saku i nakon sto sam se probudio sva je utrnula i ko da je puna elektriciteta. Ali prije nego sam se probudio otiso sam van iz sobe u neki hodnik i nastavio vjezbati do jedno 6-og pokreta prve serije za uzburkavanje energije kad odjednom nesto mi blokira misli. Radio sam te pokrete dosta puta i sjetio bi ih se u snu. Zakljucujem da me nesto zeli sprijeciti u tom vjezbanju. Ima li netko iskustva s ovom temom? Ince pucaju me tu i tamo lucidni snovi i sto dalje kao da postaju sve vise stvarniji (obicni "nesvjesni" i lucidni). Zelio bi jos reci da u poslijednje vrijeme imam normalne "nesvjesne" snove ali imam cudan dojam jer u njima kao da ne upravljam ja koji sam iz fizickog svemira nego moj energetski dvojnik dok "ja" ostajem u pozadini i ne mogu da djelujem. Nakon budjenja ostaje neki cudan okus u ustima u smislu to sam bio ja al nisam al osjecam da jesam ( :lol: ) to i to radio u datom snu. Postoji taj veo(?) izmedu mene i dvojnika i osjecam sto dalje to vise se stanjuje tako da bi u teoriji trebao (mogao) biti na istom nivo s dvojnikom-u nekoj buducnosti?? Sjecam se svakog sna u detalje skoro cijeli dan nakon istih.
Eh da, tokom dana stalno imam flasheve kao da u perifernom vidu za tren zasja neka cestica. Citao sam da i drugi imaju ponekad takve dozivljaje.


evo sori sto je malo duzi post ali me bas zanima dal drugi imaju iskustva s tenzegritetom u snu i aktivacijom "firewalla".

Pozd od fabianusa


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: pon apr 25, 2011 10:43 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja svakako imam dosta iskustva sa aktivacijama "firewalla", na svaku promjenu energije oko mene fizičkog uletim u polusan da vidim što se dešava, sve zbog raznih beštija koje su me naučile na oprez.
Zanimljivo je i to sa dvojnikom ili dvojnicima, svi oni su ja, svaki na svoj način, to se da lijepo povezati sa teorijom o simultanim postojanjima, multiverse teorijama, itd. .
Svaki nivo postojanja ima valjda beskonačno mnogo svjetova od koji su neki eto domaći nekom od naših postojanja, a svatko od nas ima svoju priču u vezi toga.

To sve je većinom uzalud gledati sekvencijalno (prošlost-budučnost) jer se odvija u vremenu naguala, gdje je sve "sad i ovdje" i to višestruko "sad i ovdje".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: uto apr 26, 2011 7:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
fabianus je napisao/la:
Tokom dana stalno imam flasheve kao da u perifernom vidu za tren zasja neka cestica.

Također.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: uto apr 26, 2011 3:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
bajs je napisao/la:
fabianus je napisao/la:
Tokom dana stalno imam flasheve kao da u perifernom vidu za tren zasja neka cestica.

Također.


Takodje(ali meni se desava i da vidim tu sjajnu energiju i omah ispred sebe) ,i to kad mi se desi znam da sam na pravom putu tako da pratim to kao energetski znak,kao najcistiji oblik informacije

To Taisha ja mislim zove bitovi energije i ta njena mi se mnogo dopada


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sri apr 27, 2011 9:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
fabianus je napisao/la:

evo sori sto je malo duzi post ali me bas zanima dal drugi imaju iskustva s tenzegritetom u snu i aktivacijom "firewalla".



Desi se da snovi funkcionišu po principu “što je babi milo, to joj se i snilo“, a ovo naročito važi za svesne snove. Dakle, ako smatraš da tenzegritetom stičeš više energije, i ujedno se plašiš da će ti je neko oduzeti, to se u snu i desi. Ili ako misliš da ti ovo od nekoga ili nečega neće biti dozvoljeno da radiš u snu, desi se da naletiš na blokadu. Nešto u nama pravi ove štitove i blokade...

No dalje, može da se napravi i takav štit, da ako nameriš nešto uraditi u snu, to i uradiš tako da te niko i ništa ne ometa.
Sve to valjda do momenta kad strah popusti, pa ne bude previše potrebe uklanjati stvari iz svojih snova.

I ja sam neko ko voli puno da eksperimentiše u snovima, onako, kad sam već tamo, pa nemam pametnija posla, a što se tiče vežbi u snu, nekako najviše volim pustiti telo (il već šta je) da samo radi „vežbe“ koje mu tamo prijaju. To nije tenzegritet po "udžbenicima", nego jednostavno nešto što se dešava samo od sebe, kad se prepustim „strujanjima“ u snu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sub maj 28, 2011 6:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 5:28 pm
Postovi: 5
Volela bih da mi neko da neko objasnjenje.
Mozda skoro 10 godina imam neke cudne snove. Kao laik rekla bih da postajem svesna u snu. Razgovarala sam, jos na pocetku, sa jednom osobom i rekla mi je za foru sa rukama. Naime, ako u snu postanem svesna, da pogledam svoje sake kao dokaz za to. Naravno da sam se vec sledeci put kad sam imala takav san setila tog saveta i pogledala sam ruke.
Snovi izgledaju ovako. Spavam i onda otvorim oci i u svom sam krevetu. Pocnem nesto da motam po glavi i kad hocu da promenim polozaj tela ne moze, uspanicim se i shvatim da ja zapravo jos uvek spavam. Uhvati me panican strah i pokusavam da se probudim. To sam uspevala tako sto sam se trudila da pomerim neki deo svog tela i kad uspem stvarno fizicki da ga pomerim budim se. Tako je bilo na pocetku. Sledeca faza je bila da mogu da pomeram svoje telo u snu i to tako da to izgleda kao da klizim po krevetu ili podu. Osoba kojoj sam pricala (sa pocetka teksta) kaze da to nudi razne mogucnosti i da u snu mogu da radim sta hocu, rekla mi je jos da postoje ljudi koji se trude da ovladaju ovom tehnikom, da rade kao neke vezbe. Nikada se nisam nikako trudila da dodjem u to stanje, to se desi kad se desi. Pokusavala sam u snu da prodjem kroz prozor i gledala kako idem kroz staklo. Jednom mi se desilo da cujem neku deciju graju u dvoristu pa me je to dodatno uplasilo, jer uvek je prisutan strah.
Kako je vreme prolazilo sve mi je bilo teze da se probudim. Ponavljam, uvek je prisutan strah i nije mi padalo na pamet da nesto eksperimentisem jer su snovi nerealni, svasta moze da se desi, prikaze a ja ne umem da ih kontolisem.
Posto vise nisam uspevala da se budim tako sto pokusavam da se pomerim, jer se stvarno pomeram, onda sam pokusavala sa glasom, da nesto kazem ili da pokusam da se derem i da se tako probudim. Dugo vremena mi je to polazilo za rukom, a onda to sto bih rekla ostaje receno u snu i ne budim se. Sada u ovoj trenutnoj fazi pokusavam da se maksimalno skoncentrisem i na taj nacin se probudim. Kad se probudim, ako ostanem u istom polozaju i nastavim da spavam, san se nastavlja. Kad promenim polozaj onda mirno spavam.
Preksinoc za redom mi se desavalo 5 puta i to sa promenom polozaja. Pocinjalo bi tako sto pocnem da osecam nenormalno veliki strah i onda shvatim da spavam i trudim se da se probudim. Uvek kad se to desi vidim sebe u svojoj sobi, u svom krevetu, u polozaju u kakvom i jesam.
Nadam se da moje izlaganje nije previse konfuzno i da ce neko shvatiti o cemu pricam i dati mi savet kako da takvi snovi prestanu ili kako da se sto lakse budim.
Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sub maj 28, 2011 6:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Ovo sa flashevima u kutku oka ili na sredini je znak da je u blizini osobe prisutno anorgansko biće. Bljeskove svjetlosti sam prvi put primjetila prije desetak godina i nisam to uspjela sa ničim povezati. Dugo godina je to tako svjetlilo, nekad samo tren, a nekad i nekoliko sekundi. Također se pojavljivalo i pred spavanje, samo onda sam to znala spaziti kao malo Sunce koje je na brzinu prošlo kraj mene, tj.ispred glave. Onda sam jednoga dana vidla anorgansko biće kako svijetli, ono se je palilo i gasilo nekoliko minuta. Vidla sam samo svjetlost koja se sama gasi i pali. I u snovima sam ga uhvatila u takvom izdanju. Tada mi je bilo jasno da su te svjetlosti, bilo žarke, bilo slabe, jedan od načina kako se anorgansko biće manifestira. Baš mi je frendica prije dva dana rekla da i ona nakon meditacija viđa bljeskove, sjenke i boje, i da joj se čini da su to duhovi.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sub maj 28, 2011 6:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Strahovi i nepokretnost u snu se javljaju zato jer osoba nije dovoljno počistila svoje energetsko tjelo. Tjekom godina se u svima nama nakupljaju razno razne negativne energije i ako to ne izbacimo van, one blokiraju sanjanje često na način kako je to neupućena opisala. I ja sam se nekad znala paralizirati u snovima i proživljavati ubilačke strahove. Međutim, kako sam rekapitulirala svoj život, tako se je i to postepeno smanjivalo, i na kraju gotovo nestalo. Znaći, radi se o smeću u svjetlećoj ljusci koje ako se ne čisti stvara velike probleme sa sanjanjem.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sub maj 28, 2011 9:03 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 5:28 pm
Postovi: 5
Sto se tice nepokretnosti u snu to je bilo na pocetku, sada je drugacije, kao da prolazim iz faze u fazu. Prvo je bilo nepokretnost, pa nemogucnost govora, sada sve to mogu i zato mi je i teze da se probudim pa jedino uspevam ako se koncentrisem na budjenje.
I jesam puna negativne energije i stalno sam u poslednje vreme pod stresom, i nisam bas zadovoljna zivotom i u ljude sam se malo razocarala. I zbog svega toga i ne zelim da se upustam dublje u svoje snove jer mislim da ne bi bili lepi. Sve to negativno u meni bi se manifestovalo u snu, u ko zna kakvom obliku, a strah je mnogo veliki kao i neznanje da se kontrolise san. I zato se trudim da se sto pre probudim.
Ne znam zasto se to meni desava, jer nikom iz moje okoline se ne desava nista slicno, a pri tom nisam se trudila da primenjujem neku tehniku da dodjem do toga. Da li neko zna zasto se to meni desava?
Vise bih volela da ih uposte nema i da li postoji nacin da to prestane


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned maj 29, 2011 12:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Pozdrav! Ja mislim da ti se takve stvari događaju zato jer ti svijest(spojna točka) nije učvršćena samo na jednom mjestu već se pomiće. Isto tako ti se budi energetsko(ili astralno) tjelo što je zapravo prirodno jer mi svi to imamo, samo toga često nismo svjesni. Takva putovanja u snovima bi trebala biti normalna stvar. I životinje (vjerojatno i biljke) imaju to tjelo kojim idu kroz san ili kroz ovaj svijet.

Ako sam pod stresom, ako me je nešto malo jaće izbacilo iz takta, na tren se ukoćim u snu, ali se ne bojim toliko i sa vremenom mi se to sve manje dešava. Možda bi ti bilo ok da se ne bojiš puno zato jer ti se zaista ništa nemože loše dogoditi(osim velikog straha). Govorim ti to iz vlastitog iskustva. I dobro je da se krećeš jer ti onda zaista niko ništa nemože, mislim na prikaze.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned maj 29, 2011 1:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
neupucena je napisao/la:
Volela bih da mi neko da neko objasnjenje.
Mozda skoro 10 godina imam neke cudne snove. Kao laik rekla bih da postajem svesna u snu. Razgovarala sam, jos na pocetku, sa jednom osobom i rekla mi je za foru sa rukama. Naime, ako u snu postanem svesna, da pogledam svoje sake kao dokaz za to. Naravno da sam se vec sledeci put kad sam imala takav san setila tog saveta i pogledala sam ruke.
Snovi izgledaju ovako. Spavam i onda otvorim oci i u svom sam krevetu. Pocnem nesto da motam po glavi i kad hocu da promenim polozaj tela ne moze, uspanicim se i shvatim da ja zapravo jos uvek spavam. Uhvati me panican strah i pokusavam da se probudim. To sam uspevala tako sto sam se trudila da pomerim neki deo svog tela i kad uspem stvarno fizicki da ga pomerim budim se. Tako je bilo na pocetku. Sledeca faza je bila da mogu da pomeram svoje telo u snu i to tako da to izgleda kao da klizim po krevetu ili podu. Osoba kojoj sam pricala (sa pocetka teksta) kaze da to nudi razne mogucnosti i da u snu mogu da radim sta hocu, rekla mi je jos da postoje ljudi koji se trude da ovladaju ovom tehnikom, da rade kao neke vezbe. Nikada se nisam nikako trudila da dodjem u to stanje, to se desi kad se desi. Pokusavala sam u snu da prodjem kroz prozor i gledala kako idem kroz staklo. Jednom mi se desilo da cujem neku deciju graju u dvoristu pa me je to dodatno uplasilo, jer uvek je prisutan strah.
Kako je vreme prolazilo sve mi je bilo teze da se probudim. Ponavljam, uvek je prisutan strah i nije mi padalo na pamet da nesto eksperimentisem jer su snovi nerealni, svasta moze da se desi, prikaze a ja ne umem da ih kontolisem.
Posto vise nisam uspevala da se budim tako sto pokusavam da se pomerim, jer se stvarno pomeram, onda sam pokusavala sa glasom, da nesto kazem ili da pokusam da se derem i da se tako probudim. Dugo vremena mi je to polazilo za rukom, a onda to sto bih rekla ostaje receno u snu i ne budim se. Sada u ovoj trenutnoj fazi pokusavam da se maksimalno skoncentrisem i na taj nacin se probudim. Kad se probudim, ako ostanem u istom polozaju i nastavim da spavam, san se nastavlja. Kad promenim polozaj onda mirno spavam.
Preksinoc za redom mi se desavalo 5 puta i to sa promenom polozaja. Pocinjalo bi tako sto pocnem da osecam nenormalno veliki strah i onda shvatim da spavam i trudim se da se probudim. Uvek kad se to desi vidim sebe u svojoj sobi, u svom krevetu, u polozaju u kakvom i jesam.
Nadam se da moje izlaganje nije previse konfuzno i da ce neko shvatiti o cemu pricam i dati mi savet kako da takvi snovi prestanu ili kako da se sto lakse budim.
Hvala unapred


Jel si citala knjigu umece sanjanja?
Po tvom prikazu,rekao bih da si ti na trecoj kapiji sanjanja.
Ako vidis sebe kako spavas u svojoj sobi to je onda to, ako se dobro secam..
Ali cini mi se da se tu nesto pominje i da utvrdis da li je to obican san ili sanjanje mada nisam siguran.

Jedino se pitam sto bi pokusavala da se budis...
Ti su snovi tu da bi se istrazili to je kao kad bi pokusavala da spavas onda kad ti se ne spava ni malo :)
:tongue:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned maj 29, 2011 1:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Ili sto bi u Ji Djingu rekli da stvari treba da se puste da idu svojim tokom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned maj 29, 2011 8:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 5:28 pm
Postovi: 5
Nisam citala knjigu i ne znam sta mu to dodje treca kapija.
Zbog velikog straha zelim da se probudim jer ne znam sta bi sve moglo da se desi, a nisam vesta da stvari kontolisem. Uvek kad se to desi uplasim se i samo zelim da se sto pre probudim. Vi ste dosta upuceniji od mene i znate kao da se ponasate u takvim trenucima.
Hvala na svemu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned maj 29, 2011 8:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Samo dvaput se zivi, ili se samo tako cini.
Jedan zivot za tebe a drugi za tvoje snove
Prolazis kroz godine, i zivot izgleda pitomo
dok se ne pojavi jedan san- i ime mu je sloboda
A sloboda je stranac koji ce te dozivati
Na opasnost ne misli- jer ce stranac otici
Taj san je za tebe- zato plati cenu
Nek jedan san postane stvarnost...
SAMO DVAPUT SE ZIVI


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1194 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 60  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz