Sada je: sub apr 27, 2024 9:45 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Uhvaćeni u "vremenu"
PostPostano: pet sep 01, 2006 7:42 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri aug 30, 2006 2:32 pm
Postovi: 9
Lokacija: zagreb
cao svima, uvuklo me sve ovo u vrzino kolo od kada sam počela čitati kasiopejce i sl., i 100 stvari me muči. Dobro, na neka sam pitanja dobila odgovore čitajući ovaj forum, ali recimo zanima me još dosta toga, pa reko, hajde da se i ja uključim u ovaj pogon koji sigurno nekuda vodi. Znači, ono što me dosta muči je VRIJEME, koje naravno ne postoji, ali to mi je preapstraktno objašnjenje (razumljivo, imam 3d mozak).

Ne znam da li baš ovo pitanje spada pod ovu temu, ali od nekuda moram početi. Mislim, radi se o manipulaciji reptila s ljudima, a pitanje je: Ako Lizardi svako malo promijene nešto u našoj prošlosti ili budućnosti, kako se to reflektira na ovaj trenutak? Ako baš "ovaj tren" mijenjaju neki događaj iz prošlosti, kako bi mi to ovaj trenutak trebali doživjeti? Znači, vremenska linija je tekla u jednom smjeru (recimo) , mi smo živjeli svoj život na toj liniji, i onda je došlo do upadica s njihove strane, i kako smo to mi doživjeli na sebi? Da li smo skrenuli s te linije? Da li smo mi uopće svjesni tih upadica?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 01, 2006 10:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
Na neka pitanja odgovori postoje samo kao pitanja! Iz jednog paradoksa prelazis u drugi, i tako u krug... Ako nesto ne postoji to onda ne mozes ni objasniti! Probaj sa: Nista ne postoji! No kako o Nista ne mogu nista vise ni reci, preporucam da procitas "Igru Sna i Jave" http://www.galaksija.com/literatura/IGRA_SNA_I_JAVE.pdf

Mozda pronađes neke odgovore, a Istinu neces pronaci jer ona ne postoji...

Najbolja poruka koju i sam cesto zaboravim nalazi se upravo na pocetku stranice

"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."

Toliko je lijepa, no nedavno sam shvatio da ima skriveno znacenje. Lako je mozes shvatiti doslovno. No pogledaj: Na putu ka istini, upravo taj put je vazan, i nigdje u toj izreci ne pise da ces istinu i otkriti, iako tako na prvi pogled izgleda. Vjerujem da to putovanje traje mnogo vise od ovog i iducih zivota, a cini mi se da nema ni pocetka ni kraja, nego vjecno putujes u krug. I jedino sto mozes je uzivati od ljubavi i zahvalnosti sto putujes, uvijek otkrivajuci novog Sebe, u spoznaji da je Istina sve sto jesi...

Tad mozes voljeti i svoju srecu i nesrecu, svaki trenutak radosti i tuge, boli i uzitka, znajuci da svaki ima svoj razlog, da ces iz svakog nesto nauciti. Tad mozes voljeti i ostale sudionike putovanja, bili ono dobri ili losi, bili oni reptili ili nesto sasvim suprotno, jer svi postojimo s razlogom, da putujemo ka Istini koja je mozda samo razlog za putovanje, i sa svakim krugom je nesto drugo.

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 01, 2006 11:22 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri aug 30, 2006 2:32 pm
Postovi: 9
Lokacija: zagreb
Mogu probati s: ništa ne postoji! Ali nisam na tom stupnju. Mozak mi radi i razmišlja, dišem, osjećam bol, radost, glad, hladnoću… Kada bi bila na stupnju „ništa ne postoji“ onda vjerojatno ne bi bila više u 3D. Ne znam kako ti uspijevaš pomiriti te paradokse. Vjerojatno je teško i nesretno, a na neki način mi to izgleda i kao odustajanje od svakog napora da se napravi bilo kakva akcija u postojećem trenutku. Smatram da je akcija potrebna (bilo ona samo i mentalna) jer ona pokreće, stvara, kreira, ne stagnira, a to je i poanta naše odluke da iskusimo boga-sebe kroz put, i vratimo se ponovo na početak. Lijepo bi bilo samo uživati od ljubavi na tom putovanju, kao što kažeš, ali sve ima i svoj negativ, recimo reptile, i ja ih ne želim voljeti…


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 01, 2006 1:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
Daleko od toga da sam se ja sa icim pomirio. Ne znam nista. Mogu misliti da nesto znam, ali opet ne znam nista. Upravo lazna ili "nametnuta" svjestnost nas potice na lazne akcije, lazne misli, lazno znanje. Pogledaj Svijet oko sebe.

Zar zaista mislis da si Ti ti, onakva kakva bi bila da si rođena npr. sama na planeti, nekako uspjela opstati i izgraditi samu sebe bez utjecaja ikoga i icega?

Mislim (disem, osjecam, jedem...), dakle postojim - je zabluda.
Malo toga su zaista tvoje misli, tvoji osjecaju, tvoja volja, a Tvoje mozes traziti samo u nepostojanju-u svemu onome sto nikad neces saznati, jer je cisto, nedotaknuto, nepoznato, za nas nepostojece i nespoznatljivo. Prema tome, ukratko, u Nicemu. I to je otprilike to, jer dalje ne ide.

Znam da je cudno, no takvo je kakvo je. Barem ja to tako vidim. A putovanje je samo manifestacija vjecnog kruzenja između toga i svega sto znamo.

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 01, 2006 2:19 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri aug 30, 2006 2:32 pm
Postovi: 9
Lokacija: zagreb
Malo mi je predaleko razmišljanje da Svoje mogu tražiti samo u nepostojanju. Mislim, kako mi to može pomoći da doživim ovaj trenutak? Da ga jednostavno ne doživim? Kako da ga ne doživim? Kako da ne postojim? Svemu se pridaje neki značaj, sve ima neki značaj. Mislim da je na ovom nivou totalno neupotrebljivo baratati s takvim apstraktnim terminima kao što je – sve je u nepostojanju! Tvoj život ipak ima neki smisao u postojanju. Zanima me otkuda ti razmišljanje da Svoje postoji samo u onome što nikada nećemo saznati. Zen? Pa to onda nije ni bitno za nas, ako to nikada nećemo ni spoznati!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 01, 2006 3:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 18, 2006 3:19 am
Postovi: 120
Pojam i osjećaj protoka vremena je civilizacijski nametnuta uslovljenost i u odnosu na organski život na Zemlji egzistira jedino u našoj civilizaciji. Oni koji imaju iskustva s vančilnim percepcijama, znaju da se u tim iskustvima osjećaj za vrijeme različito doživljava. Sadržaji snova se doživljavaju obrnutim redosljedom od onog kojim ih mi interpretiramo. Zato se kaže da snovi imaju negativno vrijeme. Što više čovjek ulazi u analizu kroz vlastito vančulno iskustvo, to je izložen sve većim protivrječnostima u odnosu na predrasude koje su utisnute u svijest civilizacijskim programiranjem. Na taj način se i formira osjećaj egzistencije u jednoj nepostojećoj stvarnosti.

Priča o kretanju reptila kroz vrijeme je subjektivna, i kao takva se može uzeti samo kao mogućnost. To kao mogućnost ne povlači neku posebnu potrebu za analizom, sem ako se nije ,,progutala udica,, i to putovanje kroz vrijeme prihvatilo kao činjenica.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 01, 2006 5:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Ako Lizardi svako malo promijene nešto u našoj prošlosti ili budućnosti, kako se to reflektira na ovaj trenutak? Ako baš "ovaj tren" mijenjaju neki događaj iz prošlosti, kako bi mi to ovaj trenutak trebali doživjeti? Znači, vremenska linija je tekla u jednom smjeru (recimo) , mi smo živjeli svoj život na toj liniji, i onda je došlo do upadica s njihove strane, i kako smo to mi doživjeli na sebi? Da li smo skrenuli s te linije? Da li smo mi uopće svjesni tih upadica?

Pa jesi li svesna?
Vecina ljudi nije. Neki to dozivljavaju kao deza vu.
Jesi li procitala ovo:

http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=730


Mozda ti i ovaj tekst pomogne:

http://www.galaksija.com/metafizika/drvo_zivota.htm
Citat:
To kao mogućnost ne povlači neku posebnu potrebu za analizom, sem ako se nije ,,progutala udica,, i to putovanje kroz vrijeme prihvatilo kao činjenica.

To sto ti nemas potrebu ne znaci da je i drugi nemaju.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 01, 2006 11:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
U slučaju da reptili manipuliraju vremenom i da mijenjaju neke događaje vjerujem da mi to ne možemo tek tako primijetiti iz razloga što smo mi u 3D te svaki naš pokušaj shvaćanja 4D stvarnosti (u ovom slučaju načina kako oni manipuliraju sa vremenom) mislim da nema smisla. Radije se pozabavimo problemima u 3D kojih je i previše a ne gubiti vrijeme u razmišljanju kako izgleda 4D. Kad malo bolje razmislite možda nam se ovakva razmišljanja promoviraju iz razloga da nas odvrate od pravih problema koji nas okružuju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 01, 2006 11:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Air, dobrodošla!

Eto, imamo temu o vremenu... tu negdje na forumu...

http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=730

Možda malo pojasni stvar.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 02, 2006 12:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Radije se pozabavimo problemima u 3D kojih je i previše a ne gubiti vrijeme u razmišljanju kako izgleda 4D.

Naravno, 3D problemi su uvek na prvom mestu.
Citat:
Kad malo bolje razmislite možda nam se ovakva razmišljanja promoviraju iz razloga da nas odvrate od pravih problema koji nas okružuju.

Ili nam se problemi koji nas okruzuju namecu da ne bismo razmisljali o pravim problemima.
Ko ce ga znati. :?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 02, 2006 8:03 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Sadržaji snova se doživljavaju obrnutim redosljedom od onog kojim ih mi interpretiramo. Zato se kaže da snovi imaju negativno vrijeme.


om, na sta konkretno mislis kada kazes da snovi imaju negativno vreme? nisam se setila tog obrnutog redosleda a on bi mozda trenutno mogao da mi pomogne da razresim neka pitanja. da li mozes da napises par reci o tome?
prebacicu isti post i pod snove, da ovde ne budemo :offtopic:
ti proceni gde bi odgovor bolje odgovarao, pod snovima ili pod vremenom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 10:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 18, 2006 3:19 am
Postovi: 120
Citat:
om, na sta konkretno mislis kada kazes da snovi imaju negativno vreme? nisam se setila tog obrnutog redosleda a on bi mozda trenutno mogao da mi pomogne da razresim neka pitanja. da li mozes da napises par reci o tome?



Arija, ne želim da kvarim relaksirajuću komponentu teme Snovi u Metafizici. Osim toga, ovaj komentar odgovara ovoj temi s tim što ću neka svoja iskustva povezati sa nelogičnostima prilikom tumačenja osjećaja proticanja vremena unutar snova da ne bih bio Off topic.

Negativno vrijeme je teško za primjetiti u običnom sanjanju. Ponekad u šokantnom buđenju se doživi to stanje koje prezentira neku tragičnu priču sa zadovoljavajućim završetkom uz komentar poslije buđenja: i baš u trenutku kada sam trebao/la biti ubijen/a (ili neko drugo neprijatno iskustvo), probudio/la sam se. Ustvari u onom veoma kratkom vremenskom intervalu koji je izazvao buđenje dogodila se drama od nekoliko minuta u kojoj je zavšna sekvenca, početni inicijalni nadražaj. Slična stanja se doživljavaju u sanjanju letenja u momentu buđenje gdje se vraćanje astralnog tijela u fizičko tijelo doživljava kroz takođe duži period letenja. U momentu naglog vračanja astralnog tijela, čovjek ima takođe sardržaj drame u kojoj je završna sekvenca pad s velike visine što je ustvari i uzrok toj drami.

Izraženiji osjećaj te vremenske suprotnosti je prisutan u svjesnom sanjanju, gdje inicijalni nadražaj za ulazak u to stanje svijesti predstavlja u tom doživljaju posljedicu. Svjesno sanjanje je realitet koji se po vjerodostojnosti doživljava potpuno identično budnom stanju.

Najsloženije za opisivanje je budno sanjanjanje kod kojeg se sadržaji poslije prelaska u normalno stanje svijesti zaboravljaju. Za ulaženje u to stanje nije potreban ni krevet ni spavanje. Ono se doživljava kroz proces opiranja ulaska u stanje spavanja.

Čovjek kroz takva iskusva ,,osjeća,, ili bolje rečeno ,,zna,, da su takva stanja svijesti eksponirajuća stanja duše. U svim tim stanjima je odnos vremenskih trajanja unutar tih dvaju realiteta ogroman.

Priča, kako reptili pri otmici eksperimentišu sa dušom i nakon toga vrate žrtvu u skoro isti vremenski trenutak, stvaraju protivrječnosti između te priče i lično doživljenih iskustava kroz promjenjena stanja svijesti. Naime, ta iskustva pokazuju da ti ,,prostori,, u kojima duša ,,egzistira,, sadrže i osjećaj proticanja vremena, što stvara nejasnoće i intelektualno komplikuje ,,zvanična,, tumačenja osjećaja proticanja vremena na tim ,,prostorima,,. Druga stvar je u jednostavnosti otmice, u kojoj vrijeme od nekoliko sati u tim prostorima predstavlja vremenski tok od nekoliko sekundi u 3D, u kojem žrtva nema osjećaja prekida vremena, pogotovo kada je proces zaboravljanja tih nematerijalnih iskustava normalna pojava.

Regresivnom hipnozom žrtva se sjeća detalja otmice s osjećajem protoka vremena tog ,,prostora,,. Međutim, ti izvještaji nemaju konkretne informacije o redosljedu događanja, jer hipnoterapeud treba tu činjenicu kroz zahtjev naročito naglasiti ispitaniku.

Vrlo je teško u tim opisima biti konkretan i precizan, a pogotovo logički sadržajan, jer se pojmovi i iskustva nematerijalne stvarnosti doživljavaju na subjektivan način. Ali isto tako, i sadržaji iz drugih izvora takođe spadaju u tu kategoriju. Razlika je samo u tome, koliko je ko svjestan toga.

Sve najbolje u tvojim istraživanjima sanjanja.
[/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 1:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Kad smo već kod vremena, da li ste pokušavali dosad SVJESNO sažeti vrijeme (u smislu da vam brže prođe kad ste u nekoj nepovoljnoj situaciji) ili ga rastegnuti (ako ste u situaciji za koju želite da vam što duže traje)? Jeste li uopće pokušavali, makar i nesvjesno?
Sigurna sam da ćete se sjetiti nekih svojih trenutaka ili doživljaja, kad ste poslije pri analiziranju shvatili da vam je vrijeme "tako sporo prolazilo" iako je prošlo više sati, a činili su vam se sekundi, ili obratno: vrijeme je tako brzo prolazilo, a na "realnom satu" vidjeli ste da je prošlo veoma malo vremena, itd.. itd...Od tog našeg nesvjesnog manipuliranja vremenom /tačnije ostajanjem što duže ili što kraće u nekom prostor-vremenu koji nazivamo situacijom/ treba napraviti pomak ka SVJESNOM manipuliranju vremenom...dakle ono pitanje sa početka ovog posta! Npr: ŽELIM da mi ovo vrijeme što duže traje, NAMJERAVAM da mi ovo vrijeme provedeno ovdje što kraće traje, itd... Nakon više pokušaja, počela sam shvatati ono što mi je zaista uvijek dosad bila nepregledna šuma u kojoj nijedno drvo nisam razaznavala a ta šuma se zvala VRIJEME i njegova priroda... Ako je tačno da se vrijeme "uvija" dok postoji u ovom 3D (jer ne postoji u Apsolutu) onda se ono može i rastezati i stiskati, ukupljati, širiti, itd...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 9:54 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Hvala, om!!! :!: Izuzetno mnogo si mi pomogao: izgubljeni beocug, karika koja spaja.
Pravo u centar. :!:
Samo da jos sve nekako objasnim svom 3d-umu. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 11:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Npr: ŽELIM da mi ovo vrijeme što duže traje, NAMJERAVAM da mi ovo vrijeme provedeno ovdje što kraće traje, itd...


Naravno!!!

Pa vrijeme jest - selektivno!

Kao da SVOJU svijest PODESIŠ u to "vrijeme" kad poželiš. I tvoji DOŽIVLJAJI u tom "vremenu" određuju TVOJU PERCEPCIJU prošlog vremena za doživljavanje tih iskustava.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 04, 2006 7:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 18, 2006 3:19 am
Postovi: 120
Citat:
Kad smo već kod vremena, da li ste pokušavali dosad SVJESNO sažeti vrijeme (u smislu da vam brže prođe kad ste u nekoj nepovoljnoj situaciji) ili ga rastegnuti (ako ste u situaciji za koju želite da vam što duže traje)? Jeste li uopće pokušavali, makar i nesvjesno?



Andjela, ako izostavim savremene naučne teorije o savijanju vremena, u potpunosti se moje mišljenje podudara sa tvojim komentarom. Moje iskustvo ima ,,osjećaj,, da je brzina proticanja vremena proporcionalna ,,gustoći,, svijesti. Sanjanje je po meni u nevjerovatno manjoj ,,gustoćii,, svijesti u odnosu na budnu svijest, i zbog toga je osjećaj proticanja vremena u sanjanju znatno duže u odnosu na budnu svijest. Što se ide sa svijesti bliže Apsolutu, to je osjećaj trajanja vremena sporiji, sve do ulaska u Apsolut gdje se osjećaj proticanja vremena zaustavlja. Takođe iz iskustva ,,osjećam,, da se osjećaj dužine trajanja vremena može kroz namjeru mjenjati, što opet povezujem sa stvaranjem veće ili manje ,,gustoće,, svijesti što je propraćeno emocijama koje su indikator tih promjena. Ono što bi moglo biti nesporazum je izostavljanje pokušaja shvatanja ogromne nesrazmjere između ,,gustoće,, svijesti sanjanja i budne svijesti, ili da budem još konkretniji, imeđu svijestu u 3D i svijesti unutar nematerijalne stvarnosti. Bilo bi logičnije tu ,,gustoću,, povezati s frekvencijom, ali bi to moglo izazvati nesporazume s onima koji nemaju takva iskustva.

Nisam znao da si selektivna u davanju pusa.

Pozdrav s pusom!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 04, 2006 5:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Odlično, Om! Umjesto "gustoće" treba upotrijebiti pravu riječ - "frekvencija" i dodala bih - "vibracija". Naravno, da ćemo naučne postavke ovdje malo više staviti u stranu, a usmjeriti se na onaj unutarnji, duhovni ili intuitivni pogled na ovu tematiku. Pomenuo si NAMJERU - upravo o tome govorim cijelo vrijeme. U današnje doba najbitnija je NAMJERA; sada kada su se velovi stanjili i kada su prolazi iz dimenzije u dimenziju mnogo lakši nego su bili, moguće je fokusiranom namjerom, praćenom odgovarajućim misaono-emotivnim sklopom MANIFESTIRATI ono što želimo u svom materijalnom Univerzumu/Svijetu/našem ličnom svakodnevnom svijetu.
Ista stvar je s vremenom. Odnedavno (od prije par mjeseci) "ničim izazvana", ha,ha,ha počela sam razmišljati o ovoj temi i onda i u praksi provjeriti ono što sam dotad bila "smislila". Dakle, pokušala sam "rastegnuti" vrijeme i sama ne znajući kakav je tačno mehanizam ove rabote, ali postavila sam čvrstu NAMJERU i vjerovao ili ne - vrijeme - odnosno MOJ OSJEĆAJ proticanja vremena se znatno usporio...bili su to inače ugodni trenuci koje sam željela "produljiti". Šta ovim želim rećii? Iza namjere, kako si ti dobro rekao, stoji OSJEĆAJ, dakle potvrđujemo ono što sam rekla na početku - naučna percepcija vremena ovdje puno ne pomaže, jer u percepciji protoka vremena pomaže iskjučivo naš unutarnji feeling, naša svijest - dakle kako poimamo protok vremena, i napose, - sami početak ovog procesa - a to je namjera. Sve ovo je u sferi duhovnog, psihološkog i emocionalnog dijela naše ličnosti, i posljedično tome, ne može se objasniti" tvrdom naukom" bilo koje kategorije.

I da se vratim na frekvenciju i vibraciju. Dakle, kako sve što postoji vibrira određenom frekvencijom /to svi znamo/, to i naš osjećaj protoka vremena ovisi od nivoa i visine frekvencije na kojoj vibrira naša svijest. Ona je taj vrhovni posmatrač ali i uzročnik svih dešavanja. Što je viši nivo Svijesti/osvještenosti o sebi i svijetu oko sebe/to je naša frekvencija viša, prirodno. Što se više penje naša frekvencija ona dolazi do mjesta gdje se nalazi Apsolut. A kažu čak i ovi naši pametni naučnici da npr. i sama matrica- mreža Kosmosa iz koje se stvara Materijalni Svemir vibrira tolikom brzinom da se on čini taman, jer matrica u biti nije vidljiva- upravo zbog brzine kojom vibrira u svom tihom postojanju.

I sad, na kraju palo mi je na pamet da sebe upitam - a kako vibrira odnosno da li uopšte vibrira Onaj koji Kreira Sve što je Stvoreno - kad se kaže za "Njega" da je on(o) izvan stvorenog svemira? /ma zanemari ovo pitanje, samo moja lična zabava za razmišljanje u narednih pola sata, he,he,he.../

I, da, jesam selektivna u davanju pusa - šta si ti mislio da sam ja laka ženska i samo tako svima dijelim puse, na kog god naiđem, ha? Valjda prvo slijedi malo upoznavanje, pa komunikacija, pa držanje za rukice, a tek onda - pusa.
I pošto smo sad već nekoliko puta komunicirali (iako se još nismo za rukice držali), evo ide i tebi prva, a to znači i naaaaaaaajslađa pusa:

:kiss: :love4: :love10: :love5: :love1: :love2: :hug: :love8:

A.

P.S. Znam, znam, sad se osjećaš straaaaaaašno izljubljenoooooooo....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 6:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 18, 2006 3:19 am
Postovi: 120
Andjela, razumijemo se!


Citat:
P.S. Znam, znam, sad se osjećaš straaaaaaašno izljubljenoooooooo....


Još i zbunjenoooo i izgubljenoooooo!

Zbog jednostavnosti, zadovoljan sam i jednom običnom pusom.

Da ne komplikujemo puno,
tebi jedna velika pusa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Om je napisao/la:
Andjela, razumijemo se!


Citat:
P.S. Znam, znam, sad se osjećaš straaaaaaašno izljubljenoooooooo....


Još i zbunjenoooo i izgubljenoooooo!

Zbog jednostavnosti, zadovoljan sam i jednom običnom pusom.

Da ne komplikujemo puno,
tebi jedna velika pusa.


Šta, mrsko ti je ići na "ostale smjehuljke"? Nema veze, zaslužio si još ovih poljubaca zbog toga što primjećujem da voliš jednostavnost - ali onu koja dolazi nakon silne komplikovanosti, odnosno, pardon, kompleksnosti ... he,he,he...

:hug:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 9:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Omov i Andjelin kontejner svijesti su se preklopili...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Neka, neka... drago mi je... mnogo ćemo postići kad svi objedinimo svoje kontejnere... =D>

... u jedan veeeeeliki.... hehe... zajednički... univerzalni...

iz kojeg će frcati puse svima !!!

Evo za sve: :love1: :occasion5: :thumbup:

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 98 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz