Sada je: sub apr 27, 2024 11:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Barack Hussein Obama
PostPostano: pet jun 06, 2008 5:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 15, 2007 11:37 am
Postovi: 22
Lokacija: Čardak ni na nebu ni na zemlji
Barack Hussein Obama CRNAC srednjeg imena HUSSEIN predsjednik S.A.D.-a-ne ovo nije izvađeno iz nekog naučno fantastičnog filma b-produkcije ovo se uistinu događa u S.A.D.-u,istoj onoj državi u kojoj je Michael Jackson promijenio boju kože u BIJELU zato jer (uz to što je psihopata) je znao da nikada neće biti popularan kao što bi bio da je bijel.
Drugim riječima većinska bijela Amerika nikad nije bila sklona crncima-pogledajte samo statistike o tamnošnjoj zatvorskoj populaciji(bit će dovoljno pogledati samo to) i sve će vam biti jasno.
Ali ne, netko sada govori narodu da se sve to promijenilo,da zive u zemlji apsolutne tolerancije,ljubavi-svojevrsnom raju na Zemlji.
Ovo je značajno jer prkosi svakoj logici-više ni ne skrivaju da namještaju izbore.
Ako ovo prodaju narodu(a hoće-već su dobrano prodali) što je slijedeće?
Redovi ljudi pred koncentracijskim logorima koji još plaćaju ulaz u njih misleći da ulaze u Disneyland?
Nakon toga uistinu mogu raditi što hoće. #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 5:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Tko ce biti predsjednik nije uopce vazno, on je samo isturena figure, objekt za slikanje i ako moze da sastavi par smislenih recenica.
Cijela tehnologija iza njega nikome nije poznata.
A dovoljno je znati da u svim vecim gradovima bijelci ne "smiju" ni da udju u neke dijelove grada , sto od realnih mogucnosti da im se nesto desi, sto od toga sto su ih naplasili i to je dovljan indikator ljubavi, tolerancije a demokratija je davno zaboravljen pojam ovdje.
Treba otici recimo u centar Detroita pa vidjeti pravu sliku Amerike.
Vecina Americkih gradjana zivi imaginarni zivot "reality show" programa i tako zadovoljavaju minimalne potrebe za ljubavlju, slobodom i demokratijom.
Ima i ljudi koji vide jasno , nije bas svatko zaludjen da zivi u demokratskoj zemlji, ali oni se bore individualno kao i svi drugi njima slicni negdje u svjetu i svakako ih nema dovoljno.
:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 6:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 15, 2007 11:37 am
Postovi: 22
Lokacija: Čardak ni na nebu ni na zemlji
Citat:
Tko ce biti predsjednik nije uopce vazno, on je samo isturena figure, objekt za slikanje i ako moze da sastavi par smislenih recenica.


Ali zasto bas crnac Hussein-prst u oko vecini?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 6:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
To ti je samo igra, ja znam istinu ..slijedi...ignoriram jer je ne mogu podnijeti....slijedi...ja ne znam istinu....slijedi ...spavam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 6:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Fazan Gnjetao je napisao/la:
Citat:
Tko ce biti predsjednik nije uopce vazno, on je samo isturena figure, objekt za slikanje i ako moze da sastavi par smislenih recenica.


Ali zasto bas crnac Hussein-prst u oko vecini?

mozda zato shto "prvi crnac predsednik"
ochigledno zvuchi manje neverovatno od "prva zena predsednik",
"prva crnkinja predsednik" bi tek bio SF :mrgreen:
a tek "prvi stranac predsednik"-"terminator" :mrgreen:

sve je to samo shou za hipnotisanu masu,predsednici su samo manekeni za animiranje mase,ustvari jednom je predsednik bio jedan od onih pri vrhu piramide,koji neshto odluchuju ,a one sa samog vrha sigurno nikad necesh videti na TV-u :mrgreen:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 6:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
nat je napisao/la:
Fazan Gnjetao je napisao/la:
Citat:
Tko ce biti predsjednik nije uopce vazno, on je samo isturena figure, objekt za slikanje i ako moze da sastavi par smislenih recenica.


Ali zasto bas crnac Hussein-prst u oko vecini?

mozda zato shto "prvi crnac predsednik"
ochigledno zvuchi manje neverovatno od "prva zena predsednik",
"prva crnkinja predsednik" bi tek bio SF :mrgreen:
a tek "prvi stranac predsednik"-"terminator" :mrgreen:

sve je to samo shou za hipnotisanu masu,predsednici su samo manekeni za animiranje mase,ustvari jednom je predsednik bio jedan od onih pri vrhu piramide,koji neshto odluchuju ,a one sa samog vrha sigurno nikad necesh videti na TV-u :mrgreen:


Nije iskljucena mogucnost da su im neki gradovi na ivici gradjanskog rata izmedju crnih i bijelih tako da to moze prividno smiriti "situaciju"....to je ovdje uvijek otvoreno pitanje, taj gradjanski rat #-o
Inace obicna bijela populacija se uopce ne uzbudjuje zbog boje njegove koze, kako se to moze na prvi pogled ciniti sa strane a i ne zivi u opasnom kvartu :D a oni na vrhu se uzbudjuju jos manje jer znaju cijelu igru.
To je stvarno tesko za objasniti ali svaki reality show je popularniji od predsjednickih izbora.....i to je to


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 9:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Meni se čini da se ona Kilntonka kandidovala samo ioz inata svom mužu i da mu vrati za onu sekretaricu. A izgleda mi kako narod veli kao prava zmijoglava zvizna.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 10:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 8:50 pm
Postovi: 164
Lokacija: Matrix
Izabran je zato jer im to najvise pase sada,da svijetu pokazu da nisu rasisti.

Dokazano je da je Obama Bushev rodjak ,takodjer da se istrazi dublje naslo bi se da su svi predsjednici US iz istih porodica potekli.

Nece se puno promjenit stvari nakon dolaska Obame ili McKaina,zato jer sve je vec isplanirano.

:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 08, 2008 7:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 15, 2007 11:37 am
Postovi: 22
Lokacija: Čardak ni na nebu ni na zemlji
Citat:
Izabran je zato jer im to najvise pase sada,da svijetu pokazu da nisu rasisti.

Mislim da oni ne moraju nikome dokazivati nista nisu ni morali do sada.
Prije bih rekao da se ovdje radi o nekakvom testu povodljivosti masa.
Volio bih vidjeti lice prosječnog amera dok bude gledao televiziju kad bude proglašena obamina "pobjeda"-blijedog lica sa razjapljenom čeljusti-kladim se da neće biti nikakve reakcije mase premda će biti suočeni sa praktički nemogućim događajem.

Citat:
Nece se puno promjenit stvari nakon dolaska Obame ili McKaina,zato jer sve je vec isplanirano.


Oduvijek je sve isplanirano a što se promjene tiče pogledajte članak objavljen na t-portalu.


Izrael zadovoljan Obaminim izjavama o Jeruzalemu
Izrael je u četvrtak i službeno izrazio zadovoljstvo izjavama demokratskog kandidata za Bijelu kuću Baracka Obame koji je obećao 'ukloniti' iransku prijetnju Izraelu i zauzeo za nedjeljivost Jeruzelema, dok su Palestinci iskazali nezadovoljstvo


JERUZALEM - Izraelski premijer Ehud Olmert, koji je u posjetu Washingtonu, rekao je da je "dirnut" Obaminim izjavama.

"On djeluje vrlo impresivno. Njegove izjave o Jeruzalemu su vrlo dirljive", rekao je Olmert i dodao "Ako Obama bude izabran, mi ćemo s njim razgovarati o svim pitanjima".

Olmert je prvi izraelski dužnosnik koji je javno reagirao na Obamin govor koji je izazvao veliku pozornost izraelskih medija.

Obama se u svojim izjavama, ocjenjuju strane agencije, jasno svrstao uz stranu Izraela, a govorio je i o vrlo osjetljivim temama bliskoistočnog mirovnog procesa.

Palestinci su, međutim, oštro osudili izjave demokratskog kandidata za američkog predsjednika.

"Odbacujemo njegove izjave. Pitanje Jeruzalema jedno je od bitnih pitanja mirovnih pregovora. Čitav svijet zna da je istočni Jeruzalem okupiran 1967. godine i mi nećemo prihvatiti državu bez Jeruzalema, to mora biti jasno", kazao je u Ramalahu palestinski predsjednik Mahmud Abas.

"Smatramo da Obamine izjave predstavljaju novi dokaz neprijateljstva američkih dužnosnika prema Arapima i muslimanima", ocijenio je glasnogovornik Hamasa Sami Abu Zuhi.

Demokratski kandidat za Bijelu kuću Barack Obama obećao je, u govoru održanom u srijedu u Washingtonu pred članovima najveće organizacije za zaštitu izraelskih interesa u SAD-u, da će "ukloniti" iransku prijetnju Izraelu.

"Za Izrael i za mir i stabilnost u regiji nema veće prijetnje od Irana", rekao je Obama pred članovima AIPAC-a, glavne proizraelske lobističke organizacije u SAD-u.

Obama je u AIPAC-u naglasio "neuništive veze" SAD-a i Izraela i obećao raditi na ostvarenju dviju država, "židovske države Izraela i palestinske države koje će u miru i sigurnosti živjeti jedna pored druge".

"Jeruzalem mora ostati prijestolnica Izraela", rekao je Obama.

Također je rekao da radikalni palestinski pokret Hamas treba "držati u izolaciji" sve dok se taj ne odrekne terorizma, ne prizna Izraelu pravo na postojanje i ne počne poštovati prošle ugovore.
Hina
četvrtak, 5.6.2008.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 08, 2008 9:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Fazan Gnjetao je napisao/la:

Citat:
Nece se puno promjenit stvari nakon dolaska Obame ili McKaina,zato jer sve je vec isplanirano.


Oduvijek je sve isplanirano a što se promjene tiče pogledajte članak objavljen na t-portalu.



zanimljiv fenomen #-o :shock: :mrgreen:
ti kao da ni svoje postove ne chitash,a o drugim i da ne prichamo
enivej,puno materijala pogodnog za analizu fenomena
manipulacija masama in ekshn ovde na ovoj i srodnim temama
zanimacija za mozak :twisted:
zar zbilja mislish da ima bilo kakve razlike u realizaciji planova ako predsednik bude obama,mekejn ili hilari
bice da nisi chuo najnoviji mekejnov rimejk bichbojsa " bomb,bomb,bomb Iran",ili njegovu prichu o stogodishnjoj okupaciji Iraka(ako treba :twisted: )
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
neophodna hitna dekontaminacija
/
Ramayana je napisao/la:
Dokazano je da je Obama Bushev rodjak ,takodjer da se istrazi dublje naslo bi se da su svi predsjednici US iz istih porodica potekli.


vec je istrazeno,duuuuboko :)
nekoliko hiljada stranica,samo Fric i Ajk oko hiljadu strana prichaju o tome,plus ostali,eeeeeeee......
svi predsednici potichu iz jednih te istih porodica,kao i svi ozbiljniji protivkandidati,za svaki sluchaj,i skoro svi kandidati su chlanovi bratstva skul end bons,takodje za svaki sluchaj :mrgreen:
ali kao shto rekoh,sve je to konkurs za najpogodniju lutku u izlogu,niko od njih ne odluchuje o nichemu vaznom,oni koji odluchuju/i planiraju/ su daaaaaaaleko od reflektora,i zato je besmisleno uopshte raspravljati i skretati fokus sa bitnijih stvari i dalje se kontaminirati
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 08, 2008 11:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 15, 2007 11:37 am
Postovi: 22
Lokacija: Čardak ni na nebu ni na zemlji
Citat:
zar zbilja mislish da ima bilo kakve razlike u realizaciji planova ako predsednik bude obama,mekejn ili hilari
bice da nisi chuo najnoviji mekejnov rimejk bichbojsa " bomb,bomb,bomb Iran",ili njegovu prichu o stogodishnjoj okupaciji Iraka(ako treba Twisted Evil )
Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Poanta ovih postova nije nikakva promjena u realizaciji planova zato i priložih tekst s obaminim izjavama iz kojeg se vidi da retorika i dalje ostaje ista.

Citat:
ali kao shto rekoh,sve je to konkurs za najpogodniju lutku u izlogu,niko od njih ne odluchuje o nichemu vaznom,oni koji odluchuju/i planiraju/ su daaaaaaaleko od reflektora,i zato je besmisleno uopshte raspravljati i skretati fokus sa bitnijih stvari i dalje se kontaminirati


Ocito nisi shvatio.Nigdje nisam napisao da predsjednici(figure) odlucuju o icemu.Poanta je da ce izborom CRNCA HUSSEINA prodati masama potpuno nelogičan/nerealan događaj(ekvivalent dolaska Boy Georgea na vlast u Iranu)-što bi trebalo pokazati da su mase zrele za prihvaćanje bilo čega.

Skretati fokus sa bitnijih stvari?
Nadam se da ne mislis na npr. nacine odbrane od reptila iz četvrte dimenzije.
:|


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 09, 2008 12:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Fazan Gnjetao je napisao/la:
Poanta je da ce izborom CRNCA HUSSEINA prodati masama potpuno nelogičan/nerealan događaj(ekvivalent dolaska Boy Georgea na vlast u Iranu)-što bi trebalo pokazati da su mase zrele za prihvaćanje bilo čega.

ono shto je ochito je da svoje mishljenje o "javnosti" u SAD bazirash na pretpostavkama i predrasudama izgradjenim gledanjem TV i ostalih mejnstrim prenosnika informacija,
iako u tvojim postovima jasno ukazujesh koliko je ta "javnost" tamo uspavana u isto vreme kao da ne zelish da "poverujesh" u to i okrecesh se u krugu rasipajuci energiju uzalud
da si prochitao dobro shta je Sophia napisala
i o stanju sa "obojenim manjinama" koje su negde vec vecina,LA vec sada nalikuje na Bejrut,
i o gledanosti rialiti shou programa
lakshe bi svario da je izbor obame podjednako logichan/realan kao i svaki drugi
masa je toliko uspavana da kad bi kandidovali Homera Simpsona,pola "javnosti" ne bi imalo nishta protiv da im predsednik bude lik iz crtaca,Miki Maus bi izgurao mozda i dva mandata,ko zna :mrgreen:
kao shto si i sam rekao u pochetnom postu:
Citat:
Redovi ljudi pred koncentracijskim logorima koji još plaćaju ulaz u njih misleći da ulaze u Disneyland?
Nakon toga uistinu mogu raditi što hoće.

josh ako im kazu da ih u kampovima chekaju njihove omiljene emisije na tv,pola bi ih josh sad krenula :mrgreen:
i mogu oni uistinu raditi shta hoce josh odavno
jedan od mnogih razloga shto su smaknuli Kenedija,jednog od svojih,je bilo i to da pokazu da mogu raditi shto god hoce

Citat:
ekvivalent dolaska Boy Georgea na vlast u Iranu)

:mrgreen:
e pa nije bash ekvivalent,
obama startuje kao senator,vrlo uzak krug ljudi u odnosu na opshtu populaciju SAD,ako tu ukljuchimo i krvne veze,krug je josh uzi
on Di ad'r hend
Boj Dzordz bi bio egzekutiran zbog nemorala josh na ulasku u Iran :mrgreen:
tako da nishta od ekvivalenta :)
Fazan Gnjetao je napisao/la:
Skretati fokus sa bitnijih stvari?
Nadam se da ne mislis na npr. nacine odbrane od reptila iz četvrte dimenzije.
:|

ma neeee :mrgreen:
to su opet tvoje predrasude koje projektujesh
a zashto se nadash,to samo ti znash :mrgreen:

Poenta i ovog i prethodnih mojih postova je
chil malo,ok
pozdrav
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 09, 2008 1:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Moram samo dodati da nekim Amerikancima, a moglo bi se reci i vecini, kamp ne treba , oni zive u kampovima otplacivanja kreditnih kartica za sve stvari koje im nisu trebali ali su vidjeli na reklamama.
Treba biti stvarno realan da moderno robovlasnistvo je vec odavno ljude stavilo u ogranicen opseg kretanja o vlastitom trosku a i mnogo efikasnije nego da ih negdje drzis i hranis o svom trosku.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Trumanov show...
PostPostano: pon jun 09, 2008 9:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri mar 08, 2006 9:00 am
Postovi: 101
Sophia napisa:
Citat:
Vecina Americkih gradjana zivi imaginarni zivot "reality show" programa i tako zadovoljavaju minimalne potrebe za ljubavlju, slobodom i demokratijom.


Savršeni film u tom smislu - Trumanov show s J.Carryem u gl. ulozi!!!
Ali nismo mi ni daleko u bivšim J. državama...svo visoko politikanstvo svojski se trudi stvoriti nam BAŠ TAKVE uvjete...
Na kraju preostaju samo vlastiti izbori...kao jedina mogućnost 'zdravog' izbora...

p.s. U svezi izbora VISOKIH političara...slučajno nas je nekoliko bilo u direktnom kontaktu u davnom tinejdžerskom dobu s osobom iz 'visoke' hrvatske politike..to su likovi prvenstveno 'guzičari', bez vlastitog 'ja', bez vlastitog mišljenja, obično 'vrlo' prosječni ,obično silne potrebe da 'zadovolje' svakoga, koji vrlo lako preuzmu šprance govora, ponašanja, disanja - čak i ono malo svojeg što su imali vrlo brzo padne u vodu...
Uvijek pričaju neke 'druge', 'tuđe' rečenice, misle da rade 'pravu' stvar, ponašaju se poput selektora koji vodi 'maloumnu' momčad, često pričaju 'NIJE TOČNO!!!', obično preskoče 'ego' razvoj u pubertetu pa ga sad zdužno nadoknađuju, smiješni su u svojim prilagođavanjima svemu i svačemu, i NEVJEROJATNI su u tim beskonačnim blezgaranjima u pričanju o NIOČEMU!!!
Ali na kraju najsmješniji smo mi kao narod - koji je grupa, spremna, nabrijana, srčana...ali ne da se začepi gubica takvom liku, već kad se navija i brije na EURU 2008!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 09, 2008 12:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 07, 2006 1:05 pm
Postovi: 382
Lokacija: Srebrenik, BiH
Evo još jednog filma kojeg sam prekjuče gledao "Jaganjci i Lavovi".

O senatoru, novinarima, studentima, Afganistanu i vojnicima, američkoj vanjskoj i vojnoj politici, pasivnosti običnih ljudi i njihovom odnosu prema ratu i državi.

Kod:
www.filmski.net/filmovi/3717/jaganjci_i_lavovi

_________________
♫ U tako malo nota reći toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 09, 2008 11:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Hame je napisao/la:
Evo još jednog filma kojeg sam prekjuèe gledao "Jaganjci i Lavovi".

O senatoru, novinarima, studentima, Afganistanu i vojnicima, amerièkoj vanjskoj i vojnoj politici, pasivnosti obiènih ljudi i njihovom odnosu prema ratu i državi.

Kod:
www.filmski.net/filmovi/3717/jaganjci_i_lavovi


Ma kako to nezeljeno izgledalo i vecina obicnog svijeta je ops nabijena pa je odavno izgubila osjecaj za stvarnost nastojeci da prigrabi sto vise za sebe u okvirima svog malog kampa,tu nestaje i svatko suosjecanje i sve sto uz to ide, da bi istinski osjetila nepravednim sto im drzava ugrozava tamo nekoga "daleko".
Ljudima je duboko implementiran model ja, ti, mi , oni....itd....znamo to vec svi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 10, 2008 9:10 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 15, 2007 11:37 am
Postovi: 22
Lokacija: Čardak ni na nebu ni na zemlji
Sophia
Citat:
Ma kako to nezeljeno izgledalo i vecina obicnog svijeta je ops nabijena pa je odavno izgubila osjecaj za stvarnost nastojeci da prigrabi sto vise za sebe u okvirima svog malog kampa,tu nestaje i svatko suosjecanje i sve sto uz to ide, da bi istinski osjetila nepravednim sto im drzava ugrozava tamo nekoga "daleko".
Ljudima je duboko implementiran model ja, ti, mi , oni....itd....znamo to vec svi.

Dobro primjećeno.Illuminatima(eliti)-dobro organiziranoj grupi ljudi najveću prijetnju predstavljaju druge grupe ljudi koje veže prijateljstvo baš zato udaraju na prijateljstvo želeći napraviti od ljudi sebičnu malu prasad.
Naletio sam na razmišljanje koje kaže da se preko naziva proizvoda suptilno(više-manje) pokušava usaditi(ili barem potencirati) u ljudsku podsvjest sebičnost(ja.ja,ja i nitko drugi).
Primijeti poplavu proizvoda koji u svom imenu imaju prefiks I.my.you.
Npr. YOUtube,MYspace,Iphone,Imac-(ja,ja,moje) slučajnost?

No da se vratim na temu.Sjećam se kad je izašao film Deep Impact (1998),u tom filmu predsjednik S.A.D.-a je bio crnac.Prijatelj i ja smo ga pogledali i komentirali a njegov komentar je bio u stilu-hm tipičan hoolywoodski hit ništa posebno ali stvarno su ga presrali s ovim crncem predsjednikom.Ujedno odličan primjer indoktrinacije masa za buduće događaje putem filma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 10, 2008 11:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Fazan Gnjetao je napisao/la:
Sophia
Citat:
Ma kako to nezeljeno izgledalo i vecina obicnog svijeta je ops nabijena pa je odavno izgubila osjecaj za stvarnost nastojeci da prigrabi sto vise za sebe u okvirima svog malog kampa,tu nestaje i svatko suosjecanje i sve sto uz to ide, da bi istinski osjetila nepravednim sto im drzava ugrozava tamo nekoga "daleko".
Ljudima je duboko implementiran model ja, ti, mi , oni....itd....znamo to vec svi.

Dobro primjeæeno.Illuminatima(eliti)-dobro organiziranoj grupi ljudi najveæu prijetnju predstavljaju druge grupe ljudi koje veže prijateljstvo baš zato udaraju na prijateljstvo želeæi napraviti od ljudi sebiènu malu prasad.
Naletio sam na razmišljanje koje kaže da se preko naziva proizvoda suptilno(više-manje) pokušava usaditi(ili barem potencirati) u ljudsku podsvjest sebiènost(ja.ja,ja i nitko drugi).
Primijeti poplavu proizvoda koji u svom imenu imaju prefiks I.my.you.
Npr. YOUtube,MYspace,Iphone,Imac-(ja,ja,moje) sluèajnost?

No da se vratim na temu.Sjeæam se kad je izašao film Deep Impact (1998),u tom filmu predsjednik S.A.D.-a je bio crnac.Prijatelj i ja smo ga pogledali i komentirali a njegov komentar je bio u stilu-hm tipièan hoolywoodski hit ništa posebno ali stvarno su ga presrali s ovim crncem predsjednikom.Ujedno odlièan primjer indoktrinacije masa za buduæe dogaðaje putem filma.


Imam jednu dobru prijateljicu Amerikanku, pametnu i razumnu zenu koja mi je prije par godina rekla da je prestala gledati tv, slusati radio...itd...kad je shvatila da mediji hoce da naprave od planete jedno zastrasujuce mjesto, puno opasnosti gdje je covjek covjeku neprijatelj i da nece da truje svoj Um njihovim glupostima.
Eto tako oni cine masu razjedinjenu, konstantnom diktaturom straha od raznoraznih opasnosti , treba samo cuti dramatiku u vremenskoj prognozi, ajme drvece pada na vjetru od 35km/h.
Jedna koleginica na poslu mi je prije dvije godine dosla sva uplakana od nekog video o epidemiji pticije gripe predvidjene , ako se ne varam koji treba da se desi 2008.
Mislim se ,zeno, saberi se , udarice te auto na pjesackom prelazu tako rastrojenu pa ode a nisi se jos stigla zaraziti tim virusom.
Sve je to zasnovano na dobroj analizi ljudske podsvijesti a ljudi nemaju pojma koju ulogu ima podsvijest i kako se sa njom manipulira pa je i sasvim realno ovo sto nat kaze da bi Miki Maus mogao proci dva mandata.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 11, 2008 12:33 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 15, 2007 11:37 am
Postovi: 22
Lokacija: Čardak ni na nebu ni na zemlji
nat
Citat:
ono shto je ochito je da svoje mishljenje o "javnosti" u SAD bazirash na pretpostavkama i predrasudama izgradjenim gledanjem TV i ostalih mejnstrim prenosnika informacija


Ne znaš tko sam,što sam i odakle crpim informacije(što se tebe tiče mogu komotno biti npr. Illuminat,Veliki Meštar 33 stupnja masonske lože crnog sunca ili reptil iz četvrte dimenzije koji crpi informacije direktno iz srži sedmog denziteta) stoga ono što je tebi očito je zapravo samo pretpostavka,predrasuda.
Inače većina tema ovdje je bazirana na predrasudama,barem onoj po kojoj je izvor informacija koje kolaju po njima autentičan.
Kladim se da tvoje mišljenje o narodu S.A.D.-a nije bazirano na brižljivom intervjuiranju velikih uzoraka populacije svake od 50 država(da,da opet predrasuda).
Toliko o predrasudama.


nat
Citat:
da si prochitao dobro shta je Sophia napisala
i o stanju sa "obojenim manjinama" koje su negde vec vecina,LA vec sada nalikuje na Bejrut,
i o gledanosti rialiti shou programa
lakshe bi svario da je izbor obame podjednako logichan/realan kao i svaki drugi



Još jednom ponavljam poantu:postavljanjem crnog predsjednika Husseina(i to još nakon 7 godina ispiranja mozgova ljudi pričicama o suludim islamskim teroristima) želi se provjeriti uspavanost mase(ti i ja pretpostavljamo da su uspavani,oni žele biti sigurni).
Testiranje uspavanosti zadiranjem u samo tkivo društva.



nat
Citat:
masa je toliko uspavana da kad bi kandidovali Homera Simpsona,pola "javnosti" ne bi imalo nishta protiv da im predsednik bude lik iz crtaca,Miki Maus bi izgurao mozda i dva mandata,ko zna Mr. Green

Opet predrasuda ali kako biti siguran?-pogledaj poantu.
S Obamom se probija led nakon njega slijede dva mandata Miki Mausa-dajem 20 pesosa na to :D

nat
Citat:
Boj Dzordz bi bio egzekutiran zbog nemorala josh na ulasku u Iran Mr. Green
tako da nishta od ekvivalenta Smile

Živa istina(ako bi se sjetio skinuti šminku možda bi dogurao do Teherana).
Malo sam prekarikirao u želji da ti objasnim jer sam stekao dojam da nisi shvatio.

nat
Citat:
Poenta i ovog i prethodnih mojih postova je
chil malo,ok


Chil=ohladi=ušuti?!?

:shock:
Došao sam ovdje razgovarati-nije li to smisao foruma?

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 11, 2008 1:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Pa nisu Amerikanci nesto specijalno vise hipnotiziranii nego ostatak svijeta, sjetimo se nasih predsjednika , mozda bi kod nas Paja Patak prosao i tri mandata.
I ovdje se puca na sentimentalnost, tipa nasa djeca zive u vremenu kad jedan crnac i jedna zena se mogu kandidovati za predsjednika i crnac stvarno nije veliko cudo , vece je mnogo cudo sto stoji iza njega i niko ne primjecuje :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 108 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz