Sada je: ned apr 28, 2024 9:23 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 68  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 1:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jan 05, 2006 11:34 am
Postovi: 41
Lokacija: deep in your mind
Aragorn je napisao/la:
Citat:
nadam se da ste svjesni toga da ljudi su sposobni materijalizirati svoj strah ukoliko od istog straha "boluje" vise ljudi?
cak je jedna studija radjena u vezi toga (meditacije na dobro), kako popravlja situacije i straha kako se fizicki obistinjuje...


Da li to znaci da, ako svi zajedno "istripujemo" nesto pozitivno, da ce se to i materijalizovati? Ako je to tako, naravno, i ako to radimo sa ciljem tj. svrhom, i uzmemo u obzir cinjenicu da se neki nas psiho-emotivni dozivljaj moze materijalizovati, onda nam samo preostaje da se dogovorimo sta je cilj i da pocnemo sa vezbanjem. Preduslov bi bio da se sazivimo sa saznanjem da su MISLI pokretac svega.

upravo tako, mislim, netreba nikakva znanstvena studija da to potvrdi, kada mogu iz vlastitih primjera to dokazat...sve je u nama, sve je u nasoj glavi, samo triba naci nacin kako da mozemo to kontrolirat...

_________________
it is nice to be important, but it is more important to be nice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 9:22 am 
rexdeus je napisao/la:
Aragorn je napisao/la:
Citat:
nadam se da ste svjesni toga da ljudi su sposobni materijalizirati svoj strah ukoliko od istog straha "boluje" vise ljudi?
cak je jedna studija radjena u vezi toga (meditacije na dobro), kako popravlja situacije i straha kako se fizicki obistinjuje...


Da li to znaci da, ako svi zajedno "istripujemo" nesto pozitivno, da ce se to i materijalizovati? Ako je to tako, naravno, i ako to radimo sa ciljem tj. svrhom, i uzmemo u obzir cinjenicu da se neki nas psiho-emotivni dozivljaj moze materijalizovati, onda nam samo preostaje da se dogovorimo sta je cilj i da pocnemo sa vezbanjem. Preduslov bi bio da se sazivimo sa saznanjem da su MISLI pokretac svega.

upravo tako, mislim, netreba nikakva znanstvena studija da to potvrdi, kada mogu iz vlastitih primjera to dokazat...sve je u nama, sve je u nasoj glavi, samo triba naci nacin kako da mozemo to kontrolirat...


E pa tako je!

zato velim da ovi brijaci o draco reptilima i urotama se malo suzdrze! :evil:


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 12:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
pixica...ja ti od srca želim da tebi dođe jedan reptil-brijač pa ona ćemo vidjeti kako ćeš pričati.
Ljudi koji su imali bliske kontakte pričaju da jedan reptil može ubiti 5 ljudi jednim udarcem, a i rexdeus je imao prilike vidjeti jednog s par metara....samo mrak je ometao da se vidi faca...ali prepoznali smo ga po kapuljači koju inače nose.

Kod ovakvih stvari ja a ni ostali ne brijemo....preozbiljne su to stvari.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 12:47 pm 
GameDeveloper je napisao/la:
pixica...ja ti od srca želim da tebi dođe jedan reptil-brijač pa ona ćemo vidjeti kako ćeš pričati.
Ljudi koji su imali bliske kontakte pričaju da jedan reptil može ubiti 5 ljudi jednim udarcem, a i rexdeus je imao prilike vidjeti jednog s par metara....samo mrak je ometao da se vidi faca...ali prepoznali smo ga po kapuljači koju inače nose.

Kod ovakvih stvari ja a ni ostali ne brijemo....preozbiljne su to stvari.


ajd ajd nek dodje :lol: :lol:

istuci cu ga svojim mocima power-puff-girl ! :D :twisted:

al valjda nece grom u koprive :twisted: :twisted:


btw. znam ja ljude koji tvrde da hodaju sa angelinom jolie, a nisu brad pitt :D


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 1:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Hahhaha, dobra dobra, ja mislim da bi te pogledom pojeo :mrgreen: , al bolje ne izazivat...ono nikad neznaš.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 2:58 pm 
:lol: juuuhuu! uspijela sam GD jednom i nasmijati :wink: :D

ali ozbac... ak postoji nek dodje jedan reptilic kod mene :twisted:


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 3:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
pixica je napisao/la:
:lol: juuuhuu! uspijela sam GD jednom i nasmijati :wink: :D

Ko bi reko da ces to bas biti ti. :)

Sto se tice misli, ja nebih svoje da kontrolisem pa neka mi dodje sta hoce.
Ko se boji da ce mu se stvari o kojima ovde pricamo materijalizirati neka zaobilazi "strasne" topice.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Zadnja izmjena: Esperio Max; uto apr 18, 2006 6:49 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 5:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Pa.....ja se jedino nemogu nasmijati na gluposti....

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 11:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Alert, alert!!!

:offtopic:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 19, 2006 7:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Citat:
Alert, alert!!!


Jack, pravi si profesionalac!!!

Ali ovdje su ozbiljne dvojbe u pitanju! Neki nisu sigurni kako razlučiti stvarnost od snova...neki su sigurni...! Dozvoli ljudima da nauće i razluče!

Osim toga mislim da je ovo osnovna i načešća dvojba na forumu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 2:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Danas sam se setio jednog sna za koji me jako cudi da mi ranije nije pao na pamet a secam ga se prakticno od uvek. Meni je vrlo intrigantan a sanjao sam ga sa svega 3 godine.

Sanjam kako se budim a u sobi mrak, ne totalni samo je ugaseno svetlo ali se vide "obrisi". Ustajem iz krevetca, izlazim iz sobe, prolazim kroz hodnik, sve vreme je bez svetla, i ulazim u kuhinju gde razaznajem obrise mog oca i cujem njegov glas kako govori nesto, nekome ko je sedeo pored njega. Tog "nekog" sam video samo kao totalno crnu siluetu sa crvenim ocima koje su sjajile, i to ne samo u zenicama nego je celo oko bilo crveno. Nisam osecao nikakav strah na primer. Kada sam usao u prostoriju , tata mi je rekao: "Vrati se u krevetac". I tu je bio kraj.

Inace, moj otac je umro '91. godine, sto naravno nema nikakve veze sa snom ali cisto da kazem.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 10:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Aragorn je napisao/la:
Danas sam se setio jednog sna za koji me jako cudi da mi ranije nije pao na pamet a secam ga se prakticno od uvek. Meni je vrlo intrigantan a sanjao sam ga sa svega 3 godine.

Sanjam kako se budim a u sobi mrak, ne totalni samo je ugaseno svetlo ali se vide "obrisi". Ustajem iz krevetca, izlazim iz sobe, prolazim kroz hodnik, sve vreme je bez svetla, i ulazim u kuhinju gde razaznajem obrise mog oca i cujem njegov glas kako govori nesto, nekome ko je sedeo pored njega. Tog "nekog" sam video samo kao totalno crnu siluetu sa crvenim ocima koje su sjajile, i to ne samo u zenicama nego je celo oko bilo crveno. Nisam osecao nikakav strah na primer. Kada sam usao u prostoriju , tata mi je rekao: "Vrati se u krevetac". I tu je bio kraj.

Inace, moj otac je umro '91. godine, sto naravno nema nikakve veze sa snom ali cisto da kazem.

Pozdrav


Aragorne to nije bio san. Ti si iskliznuo iz tijela i kao duhovno tijelo otišao do kuhinje. Ako te otac vidio znači da imaš genetske predispozicije za to što si postigao. Taj koji je sjedio sa tvojim ocem je ko zna ko. Ne petljaj se sa takvima. :)

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 11:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hehe... izgleda da si malo "brijao" po astralu... da, dešava se to.

Dosta smo o tome govorili u temi Astralni letači...
http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=22

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 21, 2006 5:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Aragorne to nije bio san. Ti si iskliznuo iz tijela i kao duhovno tijelo otišao do kuhinje. Ako te otac vidio znači da imaš genetske predispozicije za to što si postigao. Taj koji je sjedio sa tvojim ocem je ko zna ko. Ne petljaj se sa takvima.


Formica, mozda si u pravu, ne iskljucujem tu mogucnost. Mene vise "brine" taj lik sa crvenim ocima. Zbog toga bih vise voleo da sam ipak sanjao sve to.

Ko ce ga znati!

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 21, 2006 8:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Nedavno sam sanjao puno bijelih zečeva koji su se nalazili u šupljem deblu. Mislim da su bili većinom mladi sa majkom. Najednom dođe neki farmer i počne polagano gaziti jednog zeca. Kad sam to vidio počeo sam vikati da to ne čini. Znate li možda što to znači?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 21, 2006 8:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:05 pm
Postovi: 83
MOONLIGHT je napisao/la:
Nedavno sam sanjao puno bijelih zečeva koji su se nalazili u šupljem deblu. Mislim da su bili većinom mladi sa majkom. Najednom dođe neki farmer i počne polagano gaziti jednog zeca. Kad sam to vidio počeo sam vikati da to ne čini. Znate li možda što to znači?

...ima priča o programiranjima od stewarta swerdlowa kaže jedan je od programa -alisa u zemlji čudesa- koji se deprogramira vizualizacijom bijelog zeca to ti je ovo:
--------------------------------------------------------
Vizualizacija Beli Zec


Ova vizualizacija identifikuje sastav matrice programiranja Alisa
u Zemlji Cuda koje je često kod mnogih ljudi.

Uradite Osnovnu Pipremu za Deprogramiranje.

Vizualizujte belog zeca kako sedi na vačoj rojal plavoj
pinealnoj žlezdi.

Mentalno pratite putovanje zeca.

Zaustavite se na prvom mestu na koje vas zec odvede, čak i ako on
nastavi da se kreće.

Gledajte okolo svaki detalj, jer je ovo prvi odeljak
vaše matrice koji treba uporediti.

Stavite braon merger simbol u odeljak,

Onda, stavite braon merger simbol u vašu pinealnu žlezdu.

Stavite se u braon.

Zapišite zapažanja u dnevnik.
-----------------------------------------------------------------------------
neznam hoće li ti ovo biti od ikakve koristi, ali sam se tog sjetila kad sam pročitala bjeli zec :D san je možda označavao da si pokrenuo deprogramiranje i netko ga je pokušao zaustaviti :roll:
btw. nisam nikad napravila tehniku tako da ti neznam ništa reći o njenom djelovanju


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 22, 2006 12:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Zanimljiva tehnika,pokušat ću pa što bude. Usput, što je pineal? :?
Imao sam osjećaj da ovaj san nije običan. Hvala proljetni anđele! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 22, 2006 8:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:05 pm
Postovi: 83
MOONLIGHT je napisao/la:
Zanimljiva tehnika,pokušat ću pa što bude. Usput, što je pineal? :?
Imao sam osjećaj da ovaj san nije običan. Hvala proljetni anđele! :D

gle, neznam ni jeli ti pametno to radit, možda je bjeli zec programiranje a ne deprogramiranje, sve ovisi kako shvaćaš swerdlowa :D :wink: pineal ti je treće oko :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 23, 2006 5:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
Sta znaci san kada si u stalnom begu, neko/neki te jure ?
To sam sinoc sanjao ili je mozda san bio odraz filma koji sam gledao na tv-u 'Planeta majmuna' !?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 23, 2006 10:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 14, 2006 9:33 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Ovisi od koga ili čega si u snu bježao. Npr. kažu da ako bježiš od divljih životinja da se oko tebe pletu intrige, ukoliko bježiš od mrtvaca da imaš nečistu savjest, ako bježiš pred nečim neodređenim da ti prijeti opasnost; ukoliko pobjegneš uspješno nekome da se zbog "prijatelja" nalaziš u teškoj situaciji koja će ubrzo proći...

_________________
Onaj tko je nešto naučio, ali to ne provodi u život, nalik je čovjeku koji je upalio lampu, a zatim pokrio svoje oči.
(Nagarjuna)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 68  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 80 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz