Sada je: pet mar 29, 2024 12:50 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 119 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: ned sep 26, 2010 10:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
gledala sam dokumentarac na temu ljudske spolnosti
ženama koje su imaju ovulaciju (u plodnim danima su) privlačniji su snažni grubi muškarci ... u ostatku ciklusa su im draži 'kućni' brižni tipovi
i ako varaju na jednu noć (trebaju sex a ne ljubav) rade to kada su u plodnim danima

jedan mužjak da čuva kuću a drugi mužjak da preda dobre borbene gene

dakle, prema tebi problem je proizvodnja sperme? dakako da to guta energiju
pa ipak , mi žene, svaki mjesec izbacujem najmanje 1 jajašce i gubimo krv i tkivo, pa se radi kompletna obnova unutrašnjosti maternice u pripremi za slijedeći mjesec

očito je da je pitanje mastrubacije kod žene je nebitno
mi uvjek gubimo energiju: ili krvarimo ili smo trudni ili dojimo

dobro znam što znači pretvoriti zamisao u stvarnost, stvoriti (sašiti, zazidati, isprojektirati)
tada se i ne spava, i ne smeta što kičma ubija, što nisam jela , pila .... sve dok ne bude završeno
a kad je završeno ..... prekrasan osječaj

sex tome nije do koljena

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: ned sep 26, 2010 10:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
baki je napisao/la:
. Ja bih rekao da se to poklapa sa mojim iskustvom (kroz samoposmatranje osetim kad je hormonska plima i kad oseka)...


žene koje su cimerice, ili se stalno druže , počinju usklađivati mestrualne cikluse, tj. nakon nekog vremena će imati menstruaciju u isto vrijeme (dan gore-dolje)
još ne shvaćam evolucijsku svrhu takvog usklađivanja, na pamet mi je pala samo situacija da muško ima harem žena, sve su zajedno .. i onda umjesto sexa svako-malo, dobije 20 žena u PMS-u :rofl


da li si bio u vezi tada kada si osjetio plimu i oseku?
možda samo reagiraš na njen ciklus...

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: pon sep 27, 2010 10:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Minime je napisao/la:
gledala sam dokumentarac na temu ljudske spolnosti
ženama koje su imaju ovulaciju (u plodnim danima su) privlačniji su snažni grubi muškarci ... u ostatku ciklusa su im draži 'kućni' brižni tipovi i ako varaju na jednu noć (trebaju sex a ne ljubav) rade to kada su u plodnim danima

Naravno...

Citat:
jedan mužjak da čuva kuću a drugi mužjak da preda dobre borbene gene

Nekad se oba mužijaka mogu naći u jednom čoveku :mrgreen: Kako sam uvek naizmenično bivao jedan ili drugi... sada pokušavam da ih spojim u Jedno... Teško je... :roll:

Citat:
dakle, prema tebi problem je proizvodnja sperme? dakako da to guta energiju
pa ipak , mi žene, svaki mjesec izbacujem najmanje 1 jajašce i gubimo krv i tkivo, pa se radi kompletna obnova unutrašnjosti maternice u pripremi za slijedeći mjesec

Sperma, smatram, troši resurse važnih i retkih nutritijenata, no, u nekom prenesenijem smislu, može se reći da troši energiju... Sve u svemu, zašto je prosipati badava, ili oplodnja, ili je ne prosipati, bar ne često... Telo izgleda ima sposobnost recikliranja spermatozoida koji prestare...

Žena ne mora da iam ciklus svakoga meseca... može da svede svoj ciklus pod svoju kontrolu, kako tvrdi Mantak Čia, čime dobija isto što i neejakulatorski muškarci, viši energetski nivo, bolje zdravlje i eventualno, duži život...

Citat:
očito je da je pitanje mastrubacije kod žene je nebitno mi uvjek gubimo energiju: ili krvarimo ili smo trudni ili dojimo

Od brojnih poznanica imam samo jednu koja tvrdi da ne mastrurbira, Većina me čak začuđuje tvrdeći da čak redovno masturbiraju (ne čudite se, nisam ih pitao, same su pričale)??? Moguće da je ovo moderno doba sve počelo da menja, naročito sexualno ponašanje ljudi...
Uvek mi je bilo nejasno to oko ženske masturbacije... imaju li potrebu ili nemaju... je li ta potreba fizičke (kao kod muškaraca-najčešće) ili psihičke prirode...
Kod "normalnih" muškaraca je ona možda i potreba, jer, čini se, da je telo hiperprodukuje, te ona nakon određene granice počne da pritiska organe, i tako smeta... Tada je neophodno otpuštanje radi opuštanja, smirivanja...
Zato me je prvih par meseci apstinencije konstantno nenormalno bolelo, počevši još od prvih par dana...
Bio je to izazov i prava borba, nisam smeo da pogledam ženu čak ni na slici... čak i ženko oko bilo je, za mene, intenzivno nabijeno sexualnim tada.

Citat:
žene koje su cimerice, ili se stalno druže , počinju usklađivati mestrualne cikluse, tj. nakon nekog vremena će imati menstruaciju u isto vrijeme (dan gore-dolje)

Znam za to... hm... nisam se nikada zapitao koja je prirodna svrha toga, zašto je to priroda tako napravila...

Citat:
da li si bio u vezi tada kada si osjetio plimu i oseku? možda samo reagiraš na njen ciklus...

Ne, kad sam u vezi taj je osećaj minimalan, čak neprimetan... To naročito osećam kada sam sam...
Niko od poznanika nije to primećivao dok ih nisam naveo da o tome razmišljaju...
Ranije su periode većeg elana, i one depresivnije, povezivali samo s psihom...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: pet okt 01, 2010 6:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
možda Mjesec i na vas utječe?
mi ga slijedimo ;)

postoji potreba, napaljenost, obično oko ovulacije
više fizička potreba,
psihička potreba koja se javlja u trenucima van veze je ne-sexualna, potreba za ljubavlju

u nekim trenucima , kada nije moguć sex, mi napravimo unakrsnu mastrubaciju (ja njemu, on meni)
i u takvoj situaciji nemam osječaj gubitka energije
kao da ja upijem njegovu energiju orgazma, i on moju, i tako energija samo napravi krug

možda je zato sex bolja verzija, jer dolazi do kruženja energije: jedan ispušta, drugi upija, pa natrag
kod mastrubacije nasamo toga nema, energija samo odeeee

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: uto okt 19, 2010 7:58 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 19, 2010 2:08 pm
Postovi: 17
Višak seksualne energije (kad vam dođe želja) iskorištavam - meditiranjem. Vizualizirate kako imate previše energije (tj. višak energije) u 2. čakri (svadhisthana,spolna čakra) i jednostavno ju proslijedite u više čakre. Naravno, s vremenom vam više "želja" ni ne "dođe" (više "potreba" nego "želja").

Masturbiranje...gdje ide ta energija koju izbacite iz sebe? Kao i kod ne-tantričkog seksa (tj. kod seksa sa "vrhuncem")?

Naravno, popularna je teorija da se njome hrane Reptili (4D). Smatram da je to točno (kao što se recimo i hrane emocijama straha i dr. negativnim emocijama), između ostalog i to bi bio razlog najpopularnijih "sex-subliminala".

;)

(Nekako/ponekad mi dođe da stavim tog namignutog smajla poslije svojih postova [tako radih preko YT-a i drugdje] nadam se da je to uredu sa Jackom, ne kršim li neka autorska prava ili sl.? :) )

_________________
http://www.youtube.com/user/IvanSpirit7


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: uto okt 19, 2010 10:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
(Nekako/ponekad mi dođe da stavim tog namignutog smajla poslije svojih postova [tako radih preko YT-a i drugdje] nadam se da je to uredu sa Jackom, ne kršim li neka autorska prava ili sl.? :) )


Masturbacija sa svršetkom namignutog smajlija nema nekog autorskog prava, te se može praksirati kad god netko to poželi.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sub nov 06, 2010 7:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Bravo ljudi jako kvalitetni zadnjih postova.
Mislim da se i Tesla razumijo u tu temu , nije imao nikake odnose te vjerojatno koristio energiju u vise svrhe.
Nakon odricanja jedini problem je nas um .Tijelo se privikne kao sto je Baki rekao.
Danas je veoma bitna stvar cuvati energiju na svakom koraku pa tako i sexualnu najvise .
Kad se naviknes i poslozis kockice u glavi i ne nasjedas na klipice i slike guza i cica kontrola oko masturbacije postane sasvim laka.
Minime primjetio sam izmjenu energija koja se dogadja imedju partnera ali dosta cesto nakon cina ja izgledam koda me tramvaj zgazio a neki put ne :D

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: ned nov 07, 2010 9:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
možda je Tesla bio aseksualan
i ta opcija postoji


Toner,
možda je važno i tko je gore a tko dole ;)

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sri nov 10, 2010 6:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Kolko se sjecam pisalo je otome u Teslinom neobjavljenom intervjuu . Mislim da se jednom opekao s jednom damom pa je onda odustao zauvjek .hmmmm a on zna najbolje :blob:

http://www.val-znanje.com/index.php?opt ... Itemid=172

evo to je tu negdje :evil3: :toothy2:

A tko je gore a tko dole valja isprobati smijer gibanja energije :mrgreen: pa vidjeti dali gravitacija utijece na to ?
Ili mozda drugoj osobi treba vise energije pa je crpe iz nas , ili nekakav gmaz sa slamkom marenda nad nama :-k

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sri nov 10, 2010 6:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
NOVINAR: Nikаdа se niste ženili! Nije poznаtа nijednа vаšа ljubаv premа nekoj ženi. Fotogrаfije iz mlаdosti prikаzuju vаs kаo izuzetno lepog čovekа. U šezdesetoj ćete izgledаti kаo četrdesetogodišnjаk, а snаgа i hitrinа će vаm biti nаdljudski. Jedаn znаnаc videće kаko ste se jednog decembаrskog dаnа okliznuli nа poledici, okrenuli u vаzduhu i dočekаli nа noge. Tаko nešto čini sаmo mаčkа.

TESLA: Po Elektricitetu, jа sаm u bliskom srodstvu sа tom životinjom. Ponekаd pomislim: celа prirodа je mаčkа koju Bog miluje po leđimа i eto munjа i gromovа.
Evo iz Teslinog intervjuuuua:


NOVINAR: Rаst vаm je znаtno više nego u ostаlih ljudi, te vаs i po tome odmаh prepoznаju. Prve lepotice uvek su se vrzmаle oko privlаčnog i slаvnog nаučnikа, аli on je celog životа ostаo sаmаc.

TESLA: Mnogi su me ženili, аli nаjsmešnijа ženidbа bilа je onа kojoj je provodаdžisаo doktor Lаzа Kostić, inаče sjаjаn poetа. Pošto je sаm bio odbijen od
Lenke Dunđerske, pisаo mi je dа jа trebа njome dа se oženim. Hteo je dа venčа nаjveći srpski um i nаjveću srpsku lepoticu. Potsećаlo je to nа njegovu filozofiju ukrštаjа, po kojoj je lepotа osnovno nаčelo u ustrojstvu svetа. Zаhvаlio sаm mu i objаsnio zаšto je to nemoguće.

NOVINAR: Zаšto, gospodine Teslа?

TESLA: On je želeo dа stvori nebeski pаr nа Zemlji, а vreme zа to nije. Reći ću vаm štа mislim o seksu. Dvа su putа: mnogo ili nimаlo seksа. Sredinа služi zа obnаvljаnje ljuskog rodа. Previše seksа kod izvesnih ljudi pothrаnjuje i snаži vitаlnost i duh. Uzdržаvаnje od seksа to isto čini kod drugih ljudi. Jа sаm izаbrаo tаj drugi put.

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sri nov 10, 2010 9:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 12, 2007 4:31 pm
Postovi: 129
Lokacija: Zagreb
Opet Tesli imuptiraju nebuloze, a sve u cilju nametanja i liječenja kompleksa pojedinaca.
"...da venčaju najveći srpski um i ..."


Osim toga to ne spada u ovu temu o mastrubiranju !!!
[-X

_________________
Bolje katastrofalan kraj nego katastrofa bez kraja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: pet nov 12, 2010 11:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Mozda :hello2:

Rijec je cuvanju energije koju rasipamo bilo sexom ili masturbacijom :occasion5:

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: pet nov 19, 2010 1:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Vrlo zanimljiv tekst od http://www.igor_kostelac.bloger.hr
u kojem se nudi odgovor o pederizmu. prevedeno Paganstvo - sotonizamu.

SIMBOLI SEX I DUHOVI (larve i fantomi)

Uvijek sam sa skepticizmom gledo na simbole i njihovu upotrebu u svakodnevnom životu.Pitao sam se zbog čega ljudi vjeruju u takve stvari, kao i gdje je začetak i početak upotrebe tih raznih simbola. A onda jednog dana postavio sam si jedno sasvim logično pitanje., zašto bi ljudi tisućama godina upotrebljavali te simbole u različite svrhe , ako od toga nemaju nekakve koristi i rezultate?
Poput magije i njene upotrebe u praksi - kako crne tako i bijele. I tako igrom slučaja otkrio sam čitajući jedno štivo jedan sasvim mali trag, koji se je učestalo počeo pojavljivati,u ozbiljnim dokumentarnim filmovima, što me je ponukalo, da to malo istražim i poigram se time.
Povezujući razne "stvari" koje sam pročitao i pogledao "uhvatio" sam tek jednu malu nit.
No ona je bila vrlo važna za pokus koji sam napravio. Poduzeo sam određene radnje i napravio nekoliko predmeta sa simbolima koje sam iscrtao i postavio u određenu poziciju.
Znao sam da predmet, mora biti u određenom položaju, pa sam počeo improvizirati, dok nisam pronašao tkz. dobitnu kombinaciju. Naravno prvo što sam probao, je bio dotok novca u kuću. U toj poziciji predmet je funkcionirao dobro, te je u roku od tri dana, novac počeo pristizati u kućanstvo i to u većim količinama nego inače .
Supruga ne znajući što sam napravio, je naišla na predmet čisteći sobu usisavačem te je predmet pomakla iz zadanog fokusa.Novac je naglo prestao pristizati. Kako bih bio siguran, da se ne radi o nikakvoj slučajnosti ostavio sam predmet u položaju izvan fokusa. Financijska situacija je bila sve lošija i lošija, dok se nije potpuno zaustavila.
Zatim sam predmet vratio u fokus i u roku od tri dana, novac se je počeo naglo vraćati u kuću - u sve većim količinama.
U međuvremenu saznao sam još neke detalje, vezane uz zvijezde, što mi je dodatno pojasnilo situaciju, te sam morao pronaći program koji pokazuje položaj zvijezda, kako bi predmet podesio i prema položaju zvijezda. No sjetio sam se još jedne ideje i stavio na kušnju opet predmet i njegov položaj. Predmet sam ostavio u fokusu kako mora biti, no zatvorio sam (optički) vidno polje prema nebu, prekinuvši tako direktan pogled ili vezu sa nebom.Nakon toga odmah je počeo nagli pad dotoka novca u kuću. To je otklonilo svaku sumnju, o povezanostui predmeta sa nebom i nekom sakrivenom dimenzijom.
Baveći se tarotom, u kojem je moja pokojna nona bila pravi majstor, a to je naslijedio i moj sin, bacajući karte raznim ljudima koje poznajem, ali i drugim ljudima - dobivao bih odgovore na njihova pitanja, koji su bili fascinantni i gotovo nejerovatni u tom momentu, tako da su se i sami sudionici, čudili ishodu i nelogičnosti ,koja se je pojavljivala u kartama, no -,ali nedugo zatim, pokazale su se točne.Kako bi ispitali kolika je to slučajnost, ja i moj sin radili smo sa dva špila karata Crowley-ovim i White-ovim.Gotovo da smo ostali frapirani, nakon što je ista osoba u dvije različite seanse, sa dva različita špila karata, izvukla potpuno iste karte sa potpuno istim ishodom.
Ono što je najbitnije, otkriveno je (ali jako škrto) što duhovi vide i što ih privlači od simbola na ovom svijetu.
Bića iz neke druge dimenzije koju mi ne vidimo, vide te simbole u svojoj (njihovoj) dimenziji - Zašto ? - to još nitko nije otkrio, no da ih vide - je sigurno.
No, većina simbola, koja se koristi ne služi ničemu - osim da u toj brojnosti, sakriju one prave simbole koji imaju strašnu moć.Kad vidite kako to funkcionira, spopadne vas strah od mogućnosti koje se javljaju.Čuo sam da je na jednoj internetskoj stranici, izašao tekst za obred magije, s kojim se je moglo ubiti čovjeka na daljinu. Prateći tragove do te stranice, konačno sam na nju i naišao, no onaj ko je to postavio, skinuo je tekst i opis obreda, jer je rekao da se je to počelo zlorabiti i da je to previše opasno za obične smrtnike, koji se sa tim neznaju služiti.
Današnja znanost sakriva pravu istinu o moći magije, proglašavajući je smiješnom i neučinkovitom, no ono što se je saznalo je da su današnji vladari svijeta pobili gotovo sve vračeve i šamane u Africi i ostalim kontinentima upravo zato jer su oni bili najopasniji igrači i jer su imali svu pravu moć bez ikakve upletenosti tehnike i elektronike koja je surogat pravih ljudskih sposobnosti.
Bez daljnjega, da su u to umiješani i duhovi, demoni ili neka druga bića, koje ne vidimo - no oni su tu oko nas.
Upravo najveća koncentracija duhova u jednoj prostoriji, je upravo onda kad ljudi imaju međusobni sex, ili sex sami sa sobom (masturbacija).To su momenti kada je broj duhova u prostoriji gdje se to događa, tako velik, da je soba krcata duhovima, različitih tipova i vrsta. Najme duhovi imaju svu moć osim seksualnog kontakta koji im nedostaje u njihovoj dimenziji pa vole prisustvovati (gledati) seks između ljudi. Upravo je to razlog zašto se u svim seansama spiritizma i okultnosti, koristi sex - najčešće grupni ili sex gdje žena opći sa više muškaraca odjednom.Vidi scenu iz filma Eyes wide shut gdje Tom Cruise ulazi u veliku kuću u kojoj se orgija po protokolu.
Ili pak pripadnici istog spola, imaju sex između sebe, iako jako često svi se sexaju sa svima, pri tome ne imajući u vidu, nikakve moralne obrasce, koji u tom svijetu, nisu bitni ili su totalno - nepoželjni.
Pri takvim sex orgijama koje su ciljane, prisutni su još i simboli - kao i mediji koji vode cijelu situaciju i drže je pod kontrolom.
Ljudi inače,pri uživanju u sexu ne obraćaju pozornost na okolinu, jer su fokusirani na međusobno uživanje, pa nerijetko u sobi bude i na momenat vidljiv duh, kojeg oni zbog jakog i nabrijanog stanja, jednostavno ni ne čuju, ni ne vide..Pri tome ne mislim, na to da se sad baš duhovi skroz pojave na pola sata ili pet minuta, sjede i puše cigaretu i gledaju sex, već se kreću po rubu dimenzije, preskačući ogradu (fokus) s vremena na vrijeme.
Evo jedan primjer koliko je sex jak i koliko zrači izvan prostora gdje se odvija i kako privlači duha ili bića iz druge dimenzije.
Često se je znalo desiti da živim u hotelskoj sobi tokom mojeg sviranja u toku turističke sezone.Obično bih stanovao u hotelu gdje sam svirao.Tada bi hotel bio dupkom pun, bilo je i po tisuću ljudi u hotelu.Svi bi pričali u sobi, slušali muziku, gledali televiziju slavili , hrkali ili bilo što drugo.To je uobičajena situacija, no ako bi se na kraju hodnika neko sexao, u svoj toj buci i iza zatvorenih, vrata sasvim se je jasno čuo zvuk sexa i ženu koja je sasvim tiho uzdisala i jecala od orgazma i uživanja, iako je hodnikom strujalo, stotinu različitih zvukova, no taj zvuk ide mnogo dalje od tih zvukova, iako je mnogo prigušeniji i tiši. Zato jer tokom sexa iz ljudi izlaze i druge stvari osim tihog glasanja koje je samo po sebi upadljivo, a koje mi tad niti ne vidimo niti ne čujemo.
Prilikom sexa ljudski duh izađe iz tijela pod kutem od 19.3 ° i tako ostaje do tkz.svršavanja nakon toga se polako vrati u tijelo. To je jedan od razloga, zašto se prilikom sexa osjećamo tako posebno i neobjašnjivo. Kao da letimo.kao dea smo nečim ispunjeni i nadahnuti. Osjećaj koji je nezamijenjiv sa ičim što poznajemo na zemlji i u ovom životu, obliku svijesti.
Sex nije samo fizički kontakt, već je mnogo dublji, duhovni, no mi na taj dio ne obraćamo pažnju.
A baš ta napaljenost i potreba za sexom je duhovni zov, gdje duh kroz tijelo doživljava u toj svojoj čakri - ili obliku - vrhunac.
No to je već mnogo složenija priča. I koliko je god žena emocionalnija i duhovnija od muškarca u običnom životu, muškarac je u sexu iako naizgled više tjelesno uzbuđen, daleko duhovniji po pitanju stanja njegovog tjelesnog duha za vrijeme sexa.to je zapravo i razlog zašto su muškarci zainteresiraniji za sex od žena.To im je kao neka nadoknada za duhovnost, koju ne žive u običnom stanju - kad se ne sexaju.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: pet dec 03, 2010 2:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Onaj uvodni poveci tekst o masturbiranju u sebi ukljucuje religijsku dogmu. Iako unutra IMO ima mnogo istine, mislim da jednostrano pristupa cijeloj stvari. Sve sto se radi svjesno, ne moze biti pogresno. Nesvjesno naravno da podleze aberacijama i deformacijama.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: uto maj 17, 2011 2:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 15, 2011 10:04 pm
Postovi: 16
na uvodnoj strani, dat je smiješan tekst sa puno krivih činjenica
dakle na početku je neka spika o larvama ovo ono
i onda kreće još veća glupost. dakle kažu da nakon ejakulacije
se stvara vakum u tijelu i da se onda taj volumen nadoknađuje usisom
zraka a samim time i loše energije kroz penis. no to nije točno,
nakon izbacivanja recimo 2 cm kubična sperme, abdomen se smanji za 2 cm kubična
ne ostane nikakav vakum, isto tako , kada ispišamo racimo 5 cm kubičnih pišaline
abdomen se smanji za taj isti volumen, ne ostaje nikakav vakum i ne usisava
se nikaka zrak


mene osobno zanima kakva su iskustva sa nemasturbiranjem,
i jel i to opće izvedivo dulje od 10ak dana jel sam čuo da tad već počinju
mokri snovi i slično


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: uto maj 17, 2011 2:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 15, 2011 10:04 pm
Postovi: 16
na uvodnoj strani, dat je smiješan tekst sa puno krivih činjenica
dakle na početku je neka spika o larvama ovo ono
i onda kreće još veća glupost. dakle kažu da nakon ejakulacije
se stvara vakum u tijelu i da se onda taj volumen nadoknađuje usisom
zraka a samim time i loše energije kroz penis. no to nije točno,
nakon izbacivanja recimo 2 cm kubična sperme, abdomen se smanji za 2 cm kubična
ne ostane nikakav vakum, isto tako , kada ispišamo racimo 5 cm kubičnih pišaline
abdomen se smanji za taj isti volumen, ne ostaje nikakav vakum i ne usisava
se nikaka zrak


mene osobno zanima kakva su iskustva sa nemasturbiranjem,
i jel i to opće izvedivo dulje od 10ak dana jel sam čuo da tad već počinju
mokri snovi i slično


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: uto maj 17, 2011 7:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Blackey je napisao/la:
mene osobno zanima kakva su iskustva sa nemasturbiranjem,
i jel i to opće izvedivo dulje od 10ak dana jel sam čuo da tad već počinju
mokri snovi i slično


Izvodljivo je naravno.
Ako si navikao ejakulirati vjerovatno ćeš imati dva-tri takva sna možda i prije tog perioda koji si naveo.
Naime to je navika fizičkog tijela i ono će da "žali" na taj način, ali i uma tako da se vlažni snovi mogu javiti i kasnije.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sri maj 18, 2011 2:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 15, 2011 10:04 pm
Postovi: 16
također, ne moguće je, kako je navedeno da jedan jesini
spermij oplodi stanicu, tj moguće jedino umjetnim putem,
uštrcavanjem tog spremija injekcijom u jajnu stanicu,
al inače ne

zato i sperma ima toliko puno spermija, jer ih jako puno pomre putem
s obzirom da su oni nešto što ženski organizam dođivljava kao
strano tijelo pa ga se pokušava riješiti, dakle upravo zato
postoje svi ti silni milijuni spermija, kako bi se povećala šansa
da jedan od njih dođe živ do stanice

kad bi se ejakuliro jedan spermić u vaginu, on nebi ni trećin puta valjda izdržo :lol:

btw evo jedan smiješan stand up na tu temu http://www.youtube.com/watch?v=FChNBd1p ... re=related


u ovom i u postu gore sam već naveo neke stvari koje su u onom tekstu činjenično krive,
a sve ove priče o duhovima i energijama su ne dokazive pa tako nema smisla raspravljati
o njima ali one se zastupaju na tim krivim činjenicama

taj tekst također snažno govori protiv seksa i orgazma, što smatram glupošću,
a sljeđenje toga, još glupljim. ja sam svejstan da je ovo metafizika forum
i da se često govori o nekim teško dokazivim, spiritulanim i energijskim nevidiljivim
stvarima, koje znanost ne može dokučiti, ali živjeti cijeli život bez sexa zbog takvog
nekog teksta je smiješno.

dakle, odricanje najvećeg užitka sexa zbog neke teorije o duhovima, koja se temelji
na netočnim podatcima je čista glupost
budite malo kritičniji prema svim takvim stvarima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sri maj 18, 2011 3:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Stvar drzi vodu ali u kojoj tocno formi neznamo jos..

Procitajte ovo koje veza na temu.

Citat:
Mene vec duzi niz godina muci jedno pitanje koje nisam imao prilike postaviti nekom tko mi moze tocno odgovoriti. Zanima me posto ste pisali da se davanjem tj. primaoc krvi dozivi kontaminaciju. Dakle pitanje je koliko dugo ta donirana krv koja u zilama primaoca. Da li je moguce da, posto se kod muskog i zenskog spola jaje ili sperm dobiva djelenjem stanica... da li je moguce da ako toliko dugo opstane krv u telu primaoca u slucaju zaceca nosi tudje gene? smesno pitanje kao i razmisljanje. :)

Sladjana Velkov
moze doci do kontaminacije ploda evo kako. Naime, DNK postoji kako na fizickom tako i na etericnom nivou i etericni zapis DNK ostaje zauvek, sto znaci da ukoliko se oplodni materijal muskarca nadje u materici jednom, njegov etericni zapis ostaje zauvek. Tako imamo slucajeve da zena rodi tamnoputo dete a da je imala odnose za tamnoputim muskarcem godinama pre toga. Svako rodjeno dete ima genetske zapise svih ranijih partnera majke ukoliko ih je imala. Ima dosta primera i kod zivotinja. Sto se tice transfuzije, kontaminacija je permanentna.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sri maj 18, 2011 5:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Blackey je napisao/la:
u ovom i u postu gore sam već naveo neke stvari koje su u onom tekstu činjenično krive,
a sve ove priče o duhovima i energijama su ne dokazive pa tako nema smisla raspravljati
o njima ali one se zastupaju na tim krivim činjenicama

Dokazive su.
Svaki pojedinac upornim radom može za života (uslovno rečeno) doći do toga da vidi energiju.


Citat:
taj tekst također snažno govori protiv seksa i orgazma, što smatram glupošću,
a sljeđenje toga, još glupljim. ja sam svejstan da je ovo metafizika forum
i da se često govori o nekim teško dokazivim, spiritulanim i energijskim nevidiljivim
stvarima, koje znanost ne može dokučiti, ali živjeti cijeli život bez sexa zbog takvog
nekog teksta je smiješno.

dakle, odricanje najvećeg užitka sexa zbog neke teorije o duhovima, koja se temelji
na netočnim podatcima je čista glupost
budite malo kritičniji prema svim takvim stvarima

Smatraj ti šta hoćeš, ali umjesto da mlatiš praznu slamu i savjetuješ druge da budu kritičniji, ti budi kritičniji prema sebi pa možda ti i dođe.

Kakav dokaz znanosti tebi treba?
Aj dokaži svijest.
Sreća pa su takve stvari ne mjerljive jer bi i dušu bukvalno ukrali i prodavali po diskontnim cijenama da mogu.

Ko brani seks?
Seks je divan kada se radi o dvoje ljudi čije se energije tokom čina vođenja ljubavi prožimaju.
Masturbacija je nešto sasvim drugo.

Neke stvari traže disciplinu, volju, istrajnost.
Ako nisi spreman da sam provjeriš odgovor na svoje pitanje i slijediš taj put onda to jednostavno za sada nije za tebe.
Živ bio.
:love2:

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 119 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz