Sada je: čet mar 28, 2024 7:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 481 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: pet dec 18, 2009 4:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
sta misliteo tome da se sve postojece piramide na svijetu interkontinentalno povezuju i na taj nacin uticu poziticno na ljudsku svijest,alo samo oni koji su "svjesni"

snovi mnogo govore npr...

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: pet dec 18, 2009 8:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
nocty je napisao/la:
sta misliteo tome da se sve postojece piramide na svijetu interkontinentalno povezuju i na taj nacin uticu poziticno na ljudsku svijest,alo samo oni koji su "svjesni"

piramide kao energetska postrojenja - http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=8654
sto ne?
:love6:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: pon dec 21, 2009 6:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
pa normalno,plugin sto kaze grupa Muse :)

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: ned feb 21, 2010 12:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet feb 18, 2010 7:38 am
Postovi: 57
Autor jednog posta je rekao da nas nisu ucili(pretpostavljam da nas skole nisu ucile,arheolozi,historicari..itd..) o piramidama u Visokom,i da su samo u Egiptu i da su ih egipcani gradili.Meni nije jasno kako su nas mogli uciti o piramidama u Visokom kada u to vrijeme nije ni bila sumnja da postoje u Visokom.Ili neko misli da se svaka pretpostavka moze ubaciti u skolsku knjigu koja ce se koristiti jednu generaciju ili vec koliko se odredi.

Nije niko nikoga lagao (pretpostavka) nego se u toj fazi u to vrijeme doslo do tog rezultata i objavilo se da je to to...druga faza mozda drugi rezultat..itd....Sada pitam vas jedno banalno pitanje.Kada bi za recimo 34 godine dokazali da su Carl Cox i Brad Pitt gradili piramide da li mislite da bi vecina opet rekla puuu majku im lagali su nam.Jesmo bili glupi,a govorili nam da su gradili Egipcani,Maye,Apachi i Nomadi.. :-s

Autoru Avatar cernunnos bih rekao,nije valjda da mislis samo zato sto si ti rekao da je marketing i da je laz (bez dokaza,cinjenica,argumenata,adekvatnog pristupa ljudima) i da bi svi trebali povjerovati :-s Nemas nista protiv Bosne ali je ne shvatas ozbiljno,i ne postujes cim kazes u Bosni nema toga i tacka
A da je samo naziv Bosna promijenjen u Makedonija ili Afganistan da li bi onda tako isto bio nastrojen kao u postu :-k
Sumnjam da bi bilo ovoliko odbojnosti i ne kritickog pristupa to jeste rekla kazala,da nema naziva zemalja nikako samo da se reklo na toj i toj kordinati je piramida nadjena....Jedan od razloga tog ne ljudskog pristupa necemu je i to sto cesto neke stvari poistovjecujemo sa necim,recimo Bosna je ovakva onakva i kako u toj ovakvoj onakvoj da se nadje nesto Ogromno sto mijenja historiju civilizacija koje su pravile piramide.

Onda si rekao jednom autoru za njegovu informaciju ti si bio u Egiptu i vidio piramide :glasses7: ,ako si vidio to ti ne daje znanje o piramidama i o historiji kao ni o arheologiji a vala ni kompetetnost da sudis jel ima piramida na Balkanu...

:love6:

_________________
Na Svijetu Ima Toliko Budala Da Kad Bi Rat Izmedju Njih Poceo Nikad Se Nebi Zavrsio

Moj 4shared Folder...Bacite Pogled,Nista Vas Ne Kosta ;)
http://www.4shared.com/dir/26554851/b2a ... aring.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: uto feb 23, 2010 4:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 18, 2008 1:42 pm
Postovi: 79
Lokacija: Osijek
Bio osmanagic u Osijeku prije nekih tjedan dana i odrzao predavanje o piramidama.

Moram vam priznati da ako je netko prije toga imao imalo sumnje u postojanje bosanskih piramida da ga je covjek razuvjerio totalno.

Nije samo pricao o bosanskim piramidama nego i o ostalima u svijetu, iznio je hrpu dokaza, tocnije sve sto su slali na analize pokazuje da je tamo nesto sto nije prirodno. nasuprot tome niti jedan ostali znanstvenik nije iznio protudokaze tocnije svi su nesto baljezgali kao naprimjer kad je pitao nekog geologa kako on misli da su nastale terase koje su otkopali ovaj mu je odgovorio da su se prije mnogo milijuna godina tektonske ploce pomicale pa se taj jedan dio izdigao i tako su nastale terase(inace ta terasa o kojoj pricam ima cetiri stepenice, udaljenost od svake stepenice je 7m i sve su pravokutne).

Bit ce ove godine organizirana volonterska akcija(imate na njegovoj stranici) za volontere iz cijeloga svijeta koji ce pomoci da se piramida otkopa, biti ce organiziran prijevoz, smjestaj i 3 obroka dnevno za sve pa eto ako ima netko zainteresiran moze se prijavit.

Ne znam jel ste upoznati ali neki znanstvenik(mislim da je nizozemski) je otkrio kako blokovi piramida u egiptu nisu klesani nego su pravljeni tako da su radnici na mjestu izljevali beton(egipatske i bosanske piramide su inace od betona) u blokove koji su se odmah stvrdnjavali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: pon jul 05, 2010 1:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348

Volonteri iz čitavog svijeta na bosanskim piramidama


http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/100705040


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: uto jul 13, 2010 9:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Evo ja sam se tek vratila. To je tacno ima volontera iz citavog svijeta a iz Bosne sam bila samo ja i jos jedna cura.
Ako nekog zanima nesto nek pita...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: sri jul 14, 2010 6:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Evo ja sam se tek vratila. To je tacno ima volontera iz citavog svijeta a iz Bosne sam bila samo ja i jos jedna cura.
Ako nekog zanima nesto nek pita...


Pozdravljam ptičicu,

Mene zanima prije svega, kakav je tvoj utisak o svemu što si doživjela tamo.
Kako izgleda, jesi li osjetila neku vibru, itd...
Koliko si bila, jesi se naradila?
Je li istina da se pojavljuju orbovi, priča li se o njima?

Unaprijed hvala, očekujem tvoj cvrkut u vidu posta vrlo brzo... :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: sri jul 14, 2010 6:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
langolijer je napisao/la:
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Evo ja sam se tek vratila. To je tacno ima volontera iz citavog svijeta a iz Bosne sam bila samo ja i jos jedna cura.
Ako nekog zanima nesto nek pita...


Pozdravljam ptičicu,

Mene zanima prije svega, kakav je tvoj utisak o svemu što si doživjela tamo.
Kako izgleda, jesi li osjetila neku vibru, itd...
Koliko si bila, jesi se naradila?
Je li istina da se pojavljuju orbovi, priča li se o njima?

Unaprijed hvala, očekujem tvoj cvrkut u vidu posta vrlo brzo... :love3:


Bila sam 7 dana i radila sam svakog dana po 5 sati ali sa pauzama to ispadne 2,5 sata aktivnog rada. Trebala sam biti 10 dana kako je i predvidjeno po grupama ali sam kasnila 3 dana zbog mojih privatnih obaveza, a inace da sam bila 10 dana onda bi imala day off.

O orbovima se prica, ali to cak i sami domoroci ne uzimaju zdravo za gotovo vec se pomalo ismijavaju svemu tome. Ne znam sta da ti kazem vise o tome...

Sto se tice mog licnog utiska i vibre koju sam osjetila moram priznat da jeste bila neka vibra...
Radila sam na lokalitetu tunela “Ravne” koje se nalazi nekih 5-7 km od piramide Sunca. Smatra se da je taj tunel ulaz u piramidu. Arheolog je nama curama objasnio sta cemo da radimo i mi smo trazile i prale zanimljivo kamenje. Muskarci su kopali tunel i odatle u kolicima izvlačili zemlju u kojem se nalazilo kamenje. U tunel sam ulazila kad god sam imala priliku,kad se pravi pauza recimo. Smatra se da tunel ima energiju koja utice na ljude na taj nacin da ih “cisti” pa se to ciscenje javlja u raznim oblicima, neke boli glava, nekima je opet super. Ja licno nisam nista osjecala, ali sam se jako smijala tih dana. U tunelu ima kamen “K2” koji je veličine 2x2 i koji jako zraci i on u jednom svom dijelu(sto je ustanovljeno skenerom) ima nesto u sebi ali ne znaju sta, pa ce to probusit brusilicom tankom ko igla a na vrh ce stavit kameru da vide sta je to. Ja sam 2x dolazila do kamena i boravila po pola sata. Prvi put je energija pocela strujat u desnu ruku i to je islo takvom brzinom (nakon mozda 10-15minuta drzanja ruku na kamenu)ali je stalo samo od sebe. Drugi put sam očekivala da ce opet bit isto, medjutim drugi put je strujanje počelu u desnoj nozi isto ko u ruci, identičan osjecaj!
Takdojer i na piramidi Sunca ima energija. Isla sam 1 dan da cupam gore travu. I onda sam u jednom trenutnku namjerno legla na kamenje svom duzinom da osjetim imal ikakve energije, medjutim nista. Kasnije kad sam dosla u hotel za vecerom vidim da mi ruke cudno drhte, kao kod ljudi koji nisu dobrii s zivcima. I to ruke su dobro drhtale. Naime kad su kopali sonde na toj piramidi u jednom trenutku pocela je (to nisam vidjela nego su mi pricali) izlazit magla i to je trajalo dobrih 5 minuta. Ta magla je dakle izasla iz piramide, pa je pretpostavka da u samom srcu piramide ima vodopad koji stvara paru…a da vidis ujutro kad ustanes oko piramide se uvijek digne ona cudna magla i tako svaki dan.
Sto se tice drugih nalazišta osim zanimljivog kamenja, nasli su jedan kamen sa pismom runa i nasli su jednu ogromnu veliku nogu veliku kao dvije muske noge i stalno nalazimo kamenje od pecene gline koje im je sluzilo za pod. Sve u svemu imam utisak da su tu zivjeli divovi, ogromni ljudi….
U mojoj grupi bilo je ljudi iz raznih krajeva svijeta: Kanade, Italije, Holandije, Madjarske, Srbije. Hrvatske....a najmanje ih je iz Bosne.

Eto ako ima jos neko pitanje tu sam u narednih sat-dva poslije idem na put.

Pozdrav.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: čet jul 15, 2010 7:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
Velika hvala na iscrpnom odgovoru i želim ti sretan put, valjda nisam zakasnio sa željama.
:love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: pon jul 26, 2010 10:32 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Sto se tice drugih nalazišta osim zanimljivog kamenja, nasli su jedan kamen sa pismom runa i nasli su jednu ogromnu veliku nogu veliku kao dvije muske noge i stalno nalazimo kamenje od pecene gline koje im je sluzilo za pod. Sve u svemu imam utisak da su tu zivjeli divovi, ogromni ljudi….


Heh, izgleda... NEFILI !!!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: pon aug 23, 2010 11:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Nova otkrića na Bosanskoj piramidi Mjeseca

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/100823026

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: pon aug 23, 2010 11:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Toda je napisao/la:
Nova otkrića na Bosanskoj piramidi Mjeseca

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/100823026

:love3:


Da, ovih dana ici cu na piramidu da vidim ova nova otkrica.
Otkrili su nedavno i jezerce na lokalitetu tunela "Ravne" gdje sam i ja volontirala.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: pon aug 23, 2010 11:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Puno sreće i javi nam o utiscima!

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: sri aug 25, 2010 5:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Ne znam da li je do sada ovo netko postao :

http://poruke.weebly.com/kamene-kugle-kameni-prstenovi-i-bosanski-bogumili.html

i što mislite o istinitosti ovih tvrdnji?

Unaprijed hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: sri aug 25, 2010 10:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
http://poruke.weebly.com/drevna-istorija.html



" Piramide su koristene za komunikaciju sa drugim bicima u zvijezdanim sistemima, za astralnu projekciju. Astralna projekcija je u stvari bi-lokacija (postojanje na dva mjesta u isto vrijeme). Sve je zavisilo o piramidi i kako su se podudarale sa zvijezdanim sistemima, sta je svaka od njih mogla uciniti. One su koristene za proizvodnju energije i za daljinsku (galakticku) komunikaciju. I zapamtite to je isto kao sto vi to danas radite, vi trenutno komunicirate kroz duhovni kanal sa bicima iz drugih civilizacija. Vi ste znali sa sigurnoscu da postoje druga bica, vi ste bili u dodiru s njima svo vrijeme.

Pitanje: Dakle taj piramidalni kompleks u Bosni, da li je on refleksija zvijezdanog sistema Pleada (7 Vlasica)? Da li postoji 7 piramida koje odgovaraju zvijezdama u sistemu Pleada

Pleade: Da one se podudaraju sa tim zvijezdanim sistemom tako da mogu komunicirati s njim. Isto kao sto imate egipatske piramide, Velika (Keopsova) piramida je u liniji sa zvijezdanim sistemima Sirijusa i Oriona. Te (tri) piramide su locirane tako da reflektuju (3 zvijezde) Orion sistem. I kako locirate piramide (da reflektuju odredjeni zvijezdani sistem) vi kreirate holografski interfejs/vezu/ dodirne tacke. Vi kreirate holografsko polje i tako postaje mnogo lakse za vas da se povezete sa stvarnim (zvijezdanim) sistemima. Ako bi smo upotrijebili analogiju, onda tu holografsku vezu mozete gledati na isti nacin kao da koristite vudu lutku. Kako mislite o njoj, je to da ona predstavlja nesto drugo. I kako radite s tim holografskim imidzom vi mozete da uspostavite vezu, da promijeniti taj drugi objekat, tu stvanu osobu/objekat koju ona predstavlja. I na isti nacin kako ste u stanju da ih rekreirate (kao holografski imidz) to pojaca vezu sa stvarnim zvijezdanim sistemom tako da mozete razmijenjivati poruke, tako da mozete da se ukljucite u (energetsko) polje tog podrucja ili zvijezdanog sistema."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: sri aug 25, 2010 10:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Pitanje: Dakle tuneli unutar piramida su koristeni kao hodnici ka podzemnim prostorijama?

Pleade: Postoje mnoge vrste prostorija dole (u piramidama), postoje prostorije za meditaciju, postoje inter-dimenzionalne prostorije koje vi necete moci otkriti izuzev ako ne pomjerite svoj frekventni spektar, "ton i zvuk" brave su postavljene na mnoge od ovih prostorija tako da morate da znate kako da radite sa tonovima i zvukom kako bi ih otkljucali. To je slicno katancu/lokotu na vratima danas i nacin na koji ih morate otkljucati je koristeci tonove i zvuk. To je bukvalno inter-dimenzionalno. Tamo takodjer postoje prolazi koji su poslije sluzili za bijeg i skrivanje. One nisu kasnije koristene kao prostorije za rad (meditaciju,...) nego kao prolazi da bi se neprimjetno preslo sa jednog mjesta na drugo i da bi se povezali razni dijelovi podzemno tako da se moze preci sa jednog mjesta na drugo neprimjetno. Frekventni spektar na planeti je postajao sve nizi i nizi. I kultura (visoke civilizacije) je pocela da blijedi. Tako da je svijest i prihvatanje tog znanja i te kulture potisnuta sve vise u podzemlje (gdje se je morala kriti). Bukvalno (Atlantis) civilizacija je otisla pod zemlju.

Pitanje: Da li postoje podzemni gradovi u tom dijelu?

Pleade:Da postoje neki gradovi koji su dobro prekriveni, zamaskirani, oni jos uvijek postoje.

Pitanje: Da li su oni jos uvijek naseljeni?

Pleade: Ne oni nisu naseljeni, postoje ostaci tih gradova, ali oni su dobro zakopani, skriveni.

Pitanje: Kada je ta civilizacija (ostatak Atlantisa) prestala da postoji. Ocito tokom vremena nasljednici te civilizacije su ili izumrli ili su se pomijesali sa lokalnim stanovnistvom ili su otisli dalje.

Pleade: Taj kompleks je bio u upotrebi (dugo vremena), oni su prestali da ga koriste prije otprilike 5000 godina. Nakon toga vise nije bio koristen kao kompleks (Atlantis civilizacije). Stari nacini su zaboravljeni i novi nacini (kulture) su se ukorijenili, tako da te (piramide) nisu vise bile koristene.

Pitanje: Da li je sloj tla na piramidi prirodno akumuliran tokom vremena ili su ga potomci Atlantisa stavili tu kako bi "'sakrili" piramide?

Pleade: To je rezultat vremena, oni nisu pokusali da ih sakriju, nije bilo potrebe da ih sakriju.
Bilo bi tesko sakriti tako nesto veliko i to (naslaga tla) je rezultat vremena.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: pon aug 30, 2010 1:47 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon apr 13, 2009 10:43 pm
Postovi: 28
Nisam siguran da li sam u ovoj temi čitao, ili u drugoj (oprostite što ne provjeravam, kasno je i umoran sam), ali član foruma "Andjela" je pričala kako je u početku ispod piramide u Visokom postojala ogromna negativna energija, koju su kasnije transformisali i poslali u kosmos.
Može li neko objasniti nešto više o tome i malo više objasniti o uticaju energije piramida na čovjeka. Znam da je pitanje previše široko, ali nisam ni ja nešto previše upoznat u tu tematiku, stoga ne mogu preciznije postaviti pitanje. Ukoliko se već o ovome govorilo, oprostite, stvarno sam preumoran da tražim.
Slobodno mi linkujte postove ili teme na koje ste vi naišli.

Ako neko ima vremena, bio bih mu zahvalan na odgovoru.
Veliki pozdrav!

_________________
Kakve su ti misli, takav ti je život!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: pon aug 30, 2010 8:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
@Q

možda ovdje nađeš nešto zanimljivo:

http://ramaterijal.webs.com/gradjenjepiramida.htm

i još nešto iz Ra materijala:

Citat:
Zakon Jednog, seansa 2, 20.01.1981.

__O PIRAMIDAMA__

Ra: Ja sam Ra. Piramide su bile izgrađene našom sposobnošću da koristimo snagu Jednog. Kamenje je živo. Distorzija uma/tela/duha vaše kulture ne shvata to tako. Piramide imaju dve svrhe:

Prvo, da postanu pravino usmereno mesto inicijacije, za one koji žele da postanu prečišćeni ili inicirani kanali za Zakon Jednog

Drugo, želeli smo da brižljivo vodimo inicijante u razvoju lečenja ljudi, kojima su tražili da služe, i planete same. Piramide posle piramida, napunjenih kristalima i iniciranih, su bile dizajnirane da balansiraju dolazeću energiju Jednog Kreatora sa mnogim i multiplikovanim distorzijama planetarnog uma/tela/duha. Tim aktivnostima mi smo bili u stanju da nastavimo rad koji su braća iz Konfederacije ostvarila gradeći druge strukture nosača kristala i kompletiramo njihov krug oko Zemljine, kako nam je ovaj instrument vibrirao, površine.

***

Zakon Jednog, seansa 3, 21.01.1981.

Ispitivač: Onda, ako je neka jedinka potpuno informisana poštovanjem Zakona Jednog i živi Zakon Jednog, onda bi tako nešto kao građenje piramida mentalnim nastojanjem, bilo sitnica. Da li sam dobro shvatio?

Ra: Ja sam Ra. Nije tačno utoliko da postoji razlika između pojedinačne snage kroz Zakon Jednog i udružene, ili razumevanja Zakona Jednog od strane socijalno-memorijske celine uma/tela/duha.

U prvom slučaju samo individua, očišćena od svih grešaka i mrlja, može pomerati planine. U slučaju masovnog (kolektivnog )razumevanja jedinstva, svaka jedinka može sadržati izvesnu prihvatljivu količinu distorzije a masovni (kolektivni) um može pokretati planine. Prirodan je napredak od razumevanja, za kojim sada tragate, do dimenzije razumevanja, koje se rukovodi zakonom ljubavi i koje teži zakonu svetla. Oni koji vibriraju Zakonom Svetla traže Zakon Jednog. Oni koji vibriraju Zakonom Jednog traže Zakon Večnosti.

Mi ne možemo reći šta leži iza poništenja ujedinjenog sopstva u Svemu što jeste, jer mi i dalje težimo da postanemo sve što jeste, a još uvek smo Ra. Naš put se nastavlja.

---

Ispitivač: Ovo je trivijalno, ali pitam se zašto su piramide izgrađene od mnogo blokova a ne stvaranjem čitave stvari kao jednog oblika napravljenog odjednom?

Ra: Ja sam Ra. Postoji zakon, za koji smatramo da je jedna od najznačajnijih primarnih distorzija Zakona Jednog. To je Zakon Konfuzije. Vi ste to nazvali Zakonom Slobodne Volje. Želeli smo da napravimo mašinu za isceljivanje vreme/prostornog kompleksa odnosa, koja bi bila što je moguće efikasnija. Međutim, nismo želeli da dopustimo da misterija obuzme vaše ljude na način da budemo obožavani kao graditelji natprirodnih piramida. Tako da izgleda da su one građene, a ne mišljene.


imaš i temu ođe o tome kako se prave male piramide za oštrenje :D :

viewtopic.php?f=11&t=122

čini mi se da je bio članak ili serija članka u nekom nedavnom broju Svjetlosti baš o piramidama.


znam i da se još znaju praviti piramidalni orgoniti ( pored drugih oblika ) u omjerima keopsove iz nekih razloga, eto toliko od mene. :D ;)


živio :occasion5:

p.s. - vidm sada da imam i neki pdf o piramidama na kompu, pa sam ga uploado, možda ti bude zanimljivo:

http://www.megaupload.com/?d=5GIFVOVI

:occasion5:

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bosanske piramide
PostPostano: pon aug 30, 2010 8:20 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon apr 13, 2009 10:43 pm
Postovi: 28
Hvala prijatelju.

Offtopic:
Da li iko od vas osjeća da RA materijal nije čist kanal?
Pozz...

_________________
Kakve su ti misli, takav ti je život!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 481 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz