Sada je: čet mar 28, 2024 12:30 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1957 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 98  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: ned jun 28, 2009 8:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 12, 2007 4:31 pm
Postovi: 129
Lokacija: Zagreb
hu-huuu !
Ne postoji srebro čistoće 99,99 ili 9,999.
Najčišće koje se može pronaći je 9,98.

Ispravite to u svome znanju.
Aj sad dalje nastavimo s temom a ja ću budnim okom paziti da sve ide kako i kamo treba.

_________________
Bolje katastrofalan kraj nego katastrofa bez kraja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: ned jun 28, 2009 9:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Poklanjamo ti taj 0.01 % :mrgreen:
Nama ne treba da bismo uživali u blagodetima srebrne vode.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pon jun 29, 2009 7:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 11, 2009 3:40 pm
Postovi: 94
baki je napisao/la:
Kažeš granule, znači li to da ih ti pretapaš u oblik koji ti treba... Ja bih da nađem jednostavno nešto, to jest gotove šipke ili žicu, gde sad i da pretapam
A misliš da u zlatarama nema dovoljno čistog srebra? ili da je skuplje? Mislio sam da kod njih naručim oblik po želji?

Prvo, malo je onih koji rade sa srebrom... a onda pošto je srebro (relativno) jeftino neće da se mlate da nabavljaju čisto srebro zbog tebe jednog pa još da ti pravi... itd itd.
Uostalom, pravih majstora u gradu ima možda na prste jedne ruke da ih izbrojiš...
ostalo su prodavci koji samo preprodaju nakit kupljen negde napolju.
Imaš jednog majstora na Trgu Nikole Pašića... sa leve strane, ona račva prema Terazijama
A ima jedan iznad Zelenog venca na uglu Carice Milice i Maršala Birjuzova... radnjica je otprilike da uđe jedan čovek :)
ali zato je čovek pravi majstor, ima alate itd.
On je meni pretopio 100g granula i izvaljao na presi dve pločice za 10€
Debljina od 0.5mm ti je sasvim u redu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pon jun 29, 2009 12:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 11, 2009 3:40 pm
Postovi: 94
Pantelija, ne odgovori mi na neka pitanjca od pre par postova. :shock:
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pon jun 29, 2009 3:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
branimir je napisao/la:
Neznam sta da kazem, nije mi jasno kada kazete da koristite srebrnu vodu koja nema nikakav ukus ... Voda koju ja pravim, probam posle procesa, i verujte pecka u grlu, imate utisak kao da je u njoj malo ljute papricice. Ako probate ksv, i nema ama bas nikakav ukus, onda je to i dalje samo cista voda, ili vrlo malo srebra u njoj, znaci niste dobili ksv, i to je razlog zasto ne deluje.

Pozdrav, evo prije sedmicu dana kcerka pade sa bicikla i bogami dobro razbi koljeno, doktor cistio itd pa nikako da zaraste i zena potrazi pomoc u apoteci kad ono dadose joj nekakve spec. flastere na kojem doslovce pise Nova tehnologija srebrnim koloidima, brze zarastanje , ublazava bol i sprecava infekciju.
Ima tu nesto samo ..biga ja ne mogu nikako napraviti , poslije procesa koji sam vec u gornjim postovima opisivao , kod mene voda ko voda znaci nikakvo peckanje . Istina mjerac pokazuje 5 ppm-a ali.....
Ne znam ljudi , daj neka neko objasni u jednom postu kako dobija ovakvu vodu koja djeluje. Meni se ne isplati objasnjavati radni proces ove moje vode kad ne djeluje Dajte Vi objasnite koji ste nesto uspjeli izlijeciti Pozdrav!!

Evo Pantelija reče da je uporedio, a baš sam to hteo da ti predložim... Pošto ja uvek volim da proverim i nikome ne verujem i kad znam da je u pravu :mrgreen: , ako ti se isplati kupi tih po litre i probaj, uporedi...
Nego može biti kod tebe još jedna caka... možda previsoka struja ili napon (oprosti ako si pisao o tim podacima nisam imao vremena da pročitam lepo sve prethodne postove), takođe možda ti je neispravna aparatura... možda nešto probilo... ili su ti elektrode preblizu (mada ne verujem da je to)... A ono što je možda bitnije je to da voda koju koristiš možda nije ispravna, to jest destilovana te zbog prisustva elektrolita u njom nastaju određene hemijske promene...
Takođe moguće je da na neki način dobijaš vodu obogaćenu H+ jonima te zato pecka... Ne znam, svašta je moguće... Ja sam samo pokušao da dam neke ideje o tome šta može biti... a nikako ne tvrdim da je bilo šta od toga...
Da bih pokušao i da kažem nešto preciznije morao bih da znam više... ali pošto ja osim nešto teorijskog znanja i davnog iskustva u univerzitetskoj labaratoriji, nemam iskustva u praksi, najbolji savet koji ti mogu dati je da uporediš parametre (struja, napon, kvalitet destilovane vode-proizvođača, i slično... sa ostalima ovde koji to rade... pa da vidite u čemu je caka???
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pon jun 29, 2009 3:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Sovac je napisao/la:
hu-huuu !
Ne postoji srebro čistoće 99,99 ili 9,999.
Najčišće koje se može pronaći je 9,98.

Ispravite to u svome znanju.
Aj sad dalje nastavimo s temom a ja ću budnim okom paziti da sve ide kako i kamo treba.

Sovac, druže, hoćeš reći da je srebro čistoće nepunih 10%, tačnije 9,98%???
Ne znam o tome, ali mi ipak zvuči neverovatno... ili si hteo da kažeš 99,8%-tno?
PozZz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pon jun 29, 2009 3:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
violetta je napisao/la:
Prvo, malo je onih koji rade sa srebrom... a onda pošto je srebro (relativno) jeftino neće da se mlate da nabavljaju čisto srebro zbog tebe jednog pa još da ti pravi... itd itd.
Uostalom, pravih majstora u gradu ima možda na prste jedne ruke da ih izbrojiš...
ostalo su prodavci koji samo preprodaju nakit kupljen negde napolju.
Imaš jednog majstora na Trgu Nikole Pašića... sa leve strane, ona račva prema Terazijama
A ima jedan iznad Zelenog venca na uglu Carice Milice i Maršala Birjuzova... radnjica je otprilike da uđe jedan čovek :)
ali zato je čovek pravi majstor, ima alate itd.
On je meni pretopio 100g granula i izvaljao na presi dve pločice za 10€
Debljina od 0.5mm ti je sasvim u redu.

Viki, hvala ti... snaći ću se ja već... ali sad bar znam kako gde da se snalazim i šta da tražim... a na tome hvala tebi i Jacku!!!
Hvala puno :hug:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sri jul 08, 2009 1:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 11, 2009 3:40 pm
Postovi: 94
branimir je napisao/la:
, nadjoh neku budjavu narandzu i budjavi komad sira pa isprskah i to i tu voda se osusi a budj ostade!


Evo mog zaključka...
Kada buđavu pomorandžu isprskaš srebrnom vodom naravno da buđ ostane...
ali mrtva buđ :wink:
Dakle, srebrna voda nije čarobni napitak koji čini da mikroorganizmi nestaju, već ih ubija a mi ih onda izbacimo mrtve iz organizma.
Tako i buđ na siru ili pomorandži... ostaje tu vidljiva ali samo bi pod mikroskopom mogao da vidiš da li "mrda" :)
Pravi test bi bio da ostaviš dva komada npr. sira jedan pored drugog van frižidera i jedan prskaš srebrnom vodom a drugi ne.
Prvi bi trebao da ostane "normalan" a drugi da se ubuđa.
Ili npr. mleko sipaš u dve posude i u jedno dodaš SV a u drugu ne i ovo drugo će se naravno ukiseliti za kratko vreme na ovim vrućinama :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sri jul 08, 2009 4:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Da Viki, pravo kažeš, samo tako može da se testira i da se donese ispravan zaključak... I bilo bi lepo ako neko bude imao volje i bude uradio to, da nas obavesti o rezultatima. Mislim da je najbolje taj opit učiniti sa mlekom.

Inače, kad je reč o buđi, probaj da napraviš razblaženi rastvor domestosa (branimire), te njime isprskaj buđ (recimo pomoću boce od ženskoh dezodoransa za telo, sa prskalicom), i vidi hoće li onda doći do promene na buđi?...ž

pozZz

Edit: Uklonjen nepotrebni citat.
Hvala Viki što si mi skrenuo/la pažnju za nepotrebni citat...
PozZz


Zadnja izmjena: baki; čet jul 09, 2009 3:18 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: čet jul 09, 2009 11:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 11, 2009 3:40 pm
Postovi: 94
i još kad ne bi citirao post neposredno iznad... ;)
:twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pet jul 10, 2009 6:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 8:25 pm
Postovi: 32
slika slika

_________________
tatanka


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pet jul 10, 2009 7:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 8:25 pm
Postovi: 32
slika slika

_________________
tatanka


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pet jul 10, 2009 9:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 4:08 am
Postovi: 124
Lokacija: Zagreb
Tatanka, mijenjam već treće naočale i obuljookio sam pokušavajući pročitati nalaz no i dalje mi je ovo previše sitno.
(hebiga, godine čine svoje hehe)
Nego, možeš li ti ovo kako uvećati ili prokomentirati što je na nalazu?
#-o :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pet jul 10, 2009 10:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 8:25 pm
Postovi: 32
Zdravo narode srebrni !!!
Dobio nalaze krvi nakon dugo vremena. Tocnije ovo mi je drugo vadjenje krvi. Krv sa prvoga vadjenja nije ni dosla do ZG. Nestala je bez traga jos u OS. Oni kazu da je pošta kriva. Jake medicine. Nisu bili u stanju niti pretrage krvi da naprave iz prvog puta nego su je ,,posijali,, po bolnici. Ne bi me čudilo da se neko usput i zarazio. A ja kao ,,ozebli sunce,, čekao nalaze 2 i vise mjeseca. Njihova neodgovornost me nije iznenadila nego razveselila jer su se dokazali po ko zna koji puta.I takvim ja da se u ruke dam. Al bi se zajebo,pušilo bi mi se iz ušiju odnosno djigerice. Ajd Jovo nanovo na vadjenje krvi. Sreca u nesreci, upoznajem med. tehnicarku za koju se ispostavi da ima hepatitis b i koja mi ljubazno ubrzava proceduru u ZG i ja nove nalaze dobivam za 15 dana.
A nalazi su veoma zanimljivi. Nemam riječi. U najmanju ruku fenomenalno. Pre blaga riječ. Niti čudo nije loša ali je svejedno slaba.
Posto nije savrseno vidljivo malo cu objasniti o čemu se radi.
Na prvom nalazu, koji je rađen 10.4.2008.g, metodom polimerazne lančane reakcije umnožavanja ulomka 5 nekodirajuće regije genoma virusa hepatitisa C utvrđen mi je genotip 1A a zaraženost je 7,77 puta 10 na petu UI/ml. Tj. 7,77 puta 1 000 000.
Tj. 7 770 000 virusnih jedinica po ml. krvi. U jednom ml. Računajte dalje sami koliko ih ima
u mojoj cijelokupnoj krvi. Jebena zaraženost koja se rijetko sreće. Za primjer,prijatelj mi ima 17 000 i trenutno je na interferonu( lijek zvanične medicine poznat po gadnim nuspojavama i neučinkovitosti). Da nesreća ne ide sama dokaz je to sto imam i najgori i najteže izljećiv genotip 1A (od mogućih 4 i 20 tak varijacija).
To je bilo prije godinu i vise dana. O koloidnom srebru tada nisam imao pojama.
Zahvaljujući GALAKSIJI upoznajem se srebrom pocetkom ove godine a počinjem ga praviti i piti u 2 mjesecu. Pijem oko 4 mj, Oko 100 ml dnevno. Nakon toga vadim krv a rezultati su vidljivi na drugim postanim nalazima.
Drugi nalazi su rađeni 2.7.2009 i u njima je zaraženost 4,94 puta 10 na petu odnosno
4 940 000 UI/ml.
To znači da mi je zaraženost pala za 2 830 000 UI /ml. Za 40 posto.
Svaka čast. Čestitam. Srebro ne da radi nego razara. Tuče ,,ko Maxim po diviziji,,.
Ovo je potvrda. Crno na bijelom. Dokaz i fact. Činjenica i istina.
Moram Vam priznati nešto i nije mi lako. Zbog svoje brzopletosti a i zbog toga što je proizvodnja k.srebra veoma kompleksna i zahtjeva znanja iz desetak i vise znanosti
(biologija,kemija,fizika,matematika,elektrotehnika,mehanika,metalurgija i bla bla) ja sam dosta dugo vremena pravio relativno lose srebro a da to nisam ni znao. Tek kad mi je cijenjeni Dezaco nedavno poslao hidrogen uvjerio sam se da su mi čestice srebra bile prevelike tj. da mi je struja bila prejaka. Sramota me reći kakve sam stvari previdio. A pročitao forum 2x. Da skratim. Proizvodio sam i pio koloidno umjesto ionsko srebro.
Popio 10 i vise litara. I izliječio se 40 posto. Šta bi bilo da sam pravio ionsko 5 ppm. Možda bih bio izliječen. Sljedeća zanimljiva stvar je da nisam koristio hidrogen. Šta bi bilo da jesam? Opet vjerovatno izliječenje. Sljedeća zanimljiva činjenica za primjetiti je ta da se srebro u tijelu nije trošilo sam na moju bolest nego i na pluća,bubrege,i sve ostale organe kao i na candide,parazite,gljivice i razne toxine kojih mi je vjerovatno prepuno tijelo. Dugo vremena sam živio vrlo nezdravo. Dva desetljeća. Za primjer,osjećam da su mi plća nakon srebra u odličnom stanju. Ovako nikada nisam duboko i zdravo disao bez kašljanja. Nekada sam osječao bolove prilikom disanja na ledjima,po svako plućno krilo. Hoću reći da se srebro u organizmu ,,trošilo,, na ko zna šta sve već a uspjelo smanjiti zaraženost moje bolesti za skoro 3 miliona. I to skoro samo velike čestice srebra bile u igri.
Planirao sam, pijem koloidno srebro 2 mj. izvadim krv, vidim rezultet. Pijem ionsko srebro 2 mj. izvadim krv,vidim rezultat. Pijem ionsko srebro sa hidrogenom,vadim krv,vidim rezultat. Bolnica izgubila ,,prvu,, krv i sjebala plan ali ništa posebno.
Prezadovoljan sam sa rezultatima i nastavljam dalje sa jos većim zadovoljstvom
Pozdrav cijelom srebrnom plemenu.
Smrt fašizmu.Sloboda narodu.
LJutu travu na ljutu ranu.

_________________
tatanka


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pet jul 10, 2009 10:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 8:25 pm
Postovi: 32
Gale brate srebrni uvećaj na tastaturi. CTRL + i -

_________________
tatanka


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sub jul 11, 2009 1:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 08, 2009 9:43 pm
Postovi: 36
Tatanka čestitke na dobrim nalazima,ovo je još jedan dokaz "učenima" kako mi priglupi judi trujemo jedni druge.Želim ti što brže potpuno ozdravljenje.Sve vas pozdravljam. \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sub jul 11, 2009 4:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Neno0801, dobro aj za drugo, al koloidno srebro priznaju i "učeni"... ima ga i u apotekama kolko o'š, al dobro, cena mu nije baš da ga odma kupiš :D
Tatanka i ja čestitam na ozdravljenju, i želim da ti sledeći nalaz na testu krvi pokaže potpuno izlečenje!!!

Uzdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pon jul 13, 2009 7:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 11, 2009 3:40 pm
Postovi: 94
=D> Tatanka..,. svaka cast...
to su lepe vesti i zelim ti potpuno i sto skorije ozdravljenje :wink:

A da se i drugi ne bi prevarili pa pravili srebrnu vodu sa prevelikom strujom evo po mome iskustvu i najvaznijeg saveta...
Kada sve nabavite... i vodu i uredjaj ili ispravljac i elektrode...
PRVO IZRACUNAJTE POVRSINU ELEKTRODA :mrgreen:
onda izracunajte kolika vam moze biti maksimalna struja kroz te elektrode a da vam cestice ne budu prevelike tako sto znate da ne bi trebalo pustati vise od 0.1-0.15mA po cm^2
I to je po meni najveca "mudrost"... znati koliku struju mozete da pustite kroz vase elektrode :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sri jul 15, 2009 9:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
Nasao sam firmu u Rijeci koja prodaje srebrnu vodu - http://www.aquaargenta.com/kontakt.php. Posto sam nedavno pao sa visine i sad imam po krastu na svakoj nozi od toga, odlucio sam kupiti od njih srebrnu kremu koja sadrzi 20 ppm srebra, pakiranje od 30 grama kosta 40 kn, nije strasno...

Jedino me zabrinjava mogucnost argirije (tj. da mi koza poplavi zbog velike kolicine srebra), nikome od vas se to nije desilo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: čet jul 16, 2009 7:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 11, 2009 3:40 pm
Postovi: 94
Ako mislis da stavljas srebrnu vodu spolja na kraste, ne brini... :wink:
niko nije dobio argiriju od spoljne upotrebe.
A cak i da popijes sve to sto si kupio odjednom, ne bi dobio argiriju.
Ona se dobije samo ako pijes OgROOOMnee kolicine srebrne vode. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1957 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 98  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz