Sada je: čet mar 28, 2024 2:42 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 5:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Galaksija,

ovo što je Sofija napisala:

"U svijetu iluzije - maye (a to nam govori i prastaro vedsko znanje) hvatati se za bilo što (religiju, vanzemaljce, naciju, familiju, materijalna dobra ...) vodi samo još dubljem potonuću u živo blato."

To ne znači da se ignorišu ti 'vanzemaljci'. Upravo kada se NE HVATAŠ za njih, možeš se 'boriti' protiv njih. To je borba neborbom.

Jer onda oni više nemaju hrane. Oni bez hrane moraju umrijeti, otići od nas.

Castaneda kaže: 'oni su nam dali svoj UM'. Dakle galaksija, i ti imaš sada trenutno, i ja sad imam trenutno njihov um. Ono što mi jedino možemo je ODUSTATI od tog njihovog uma. A od tog uma se ne može odustati istim tim umom, ma koliko se mi trudili.
Mi imamo( ovo 'mi imamo' glupo zvuči jer tko smo MI?) svoj istinski 'um' ali je uspavan i kao da ga nema. I nemojmo si umišljati da nam se naš istinski um već probudio jer nije.

Mi vidimo da ima više vrsta tih vanzemaljaca. Jedni trebaju jednu vrstu hrane, a drugi drugu. Jedni trebaju proizvode ratova, mržnje, bijesa i sl, drugi se hrane onime što proizvodimi intelektualnim radom, molitvama, meditacijama i slično.
Između njih je nastupila borba. Zato mi i možemo spoznati jedne i druge, oni sami otkrivaju jedni druge.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 11:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
To dal vanzemaljci postoje ili ne kao i sta ovdje rade dal otimaju i ubijaju ljude ili rade u vojsci spasa na onom sustinskom nivou za mene nema neku vaznost.

Naime po meni to nije objektivna realnost.
To je mozda realnost na nivou iznad naseg tako da je mozda mozemo nazvat "objektivnija realnost".

Cim nesto ima formu i kvalitetu u smislu dobro ili zlo to automatski ne moze biti sustina i kao takvo je iluzija.
Netko je usporedio istinu sa lukom, nakon sta skines jednu ljusku vec je tu druga.

Ono sta je bitno postaviti unutarnje odrednica kod ponasanja i slijediti ih disciplinirano.
Tada cemo izmaknuti iz dosega vanjskih sila bile oni demoni, tri gune materijalne prirode ili vanzemaljci jer u principu to nije ni bitno.

Ono sta je bitno je da oni nama i mogu nesto tj da su oni faktor koji jesu samo radi nas samih i nasih slabosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 22, 2005 5:55 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 16, 2005 8:57 am
Postovi: 15
Lokacija: Mesec
Dragi DADO

Siguran sam da moje izlaganje nisi pažljivo pročitao,pogotovo ono đto je izloženo u tačkama na kraju.

Možeš li zamisliti komad gvožđa u kovačevoj radionici koji je ostavljen u nekom ćođku i zaboravljen,kako zarđalim očima gleda u druge komade od kojih majstor veštim rukama pravi razne predmete.

I dok taj komad posmatra ostale komade koji su hašli svoju primenu,on im zavidi i jedva čeka dan kad će i on biti iskovan u nešto upotrebljivo.

Kada dođe taj dan,i kada ga kovač uzme i stavi u vatru,da bi ga očistio od rđe,a pogotovo počne mesiti čekićem,treba li da bude zadovoljan što je konačno našao svoju namenu ili da sa hulom ropće što ga je zadesila takva sudbina i da zavidi ,recimo glini,koja se meseći oblikuje.

Ali avaj,svojim očima prekrivenim rđom,on ne vidi da i glina mora proći kroz peć da bi postala trajna.Da vidi nebi hulio nad svojim patnjama.

Ko u patnjama prepozna trud Boga stvoritelja da od bezoblične mase napravi nešto vredno,treba da mu se okrene i zablagodari.

Uostalom,ni naši životi nisu naši,već su na dati samo na korišćenje i pod budnim su okom stvoritelja,a kamoli životi naše dece.
Ko ne shvata da su nam deca data sa velikim Božijim poverenjem,rizikuje da ih svojatajući,upropasti i tako pokrene lavinu Božijeg gneva.

Uostalo,sobzirom da je u svemu Božija promisao,mi shvatamo taman onoliko koliko nam je dato od Njega i kroz Njega.

Tražeći zaobilaznice i tumačenja bez Njega,odlazimop na poljanu na kojoj vreba vuk.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 22, 2005 2:00 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Uostalom,ni naši životi nisu naši,već su na dati samo na korišćenje i pod budnim su okom stvoritelja,a kamoli životi naše dece.


Da budemo malo precizniji:

Uostalom, ni naša tijela nisu naša, već su ona vozila koja je naša duša posudila da bi iskusila zadane lekcije, pod sviješću stvoritelja... ( djecu ovdje nebi sad spominjao, isto je i s njima... samo duše u "mlađim" tijelima i sa manje iskustva u trenutnom vozilu kao mi stariji ).

Kad saznate da se ništa u univerzumu "ne posjeduje", već "posuđuje i koristi", pa čak i tijela U KOJIMA BORAVITE TRENUTNO, onda ste već dobro napredovali. Vi niste samo vi u vašim tijelima, već ste duša ( ako ju imate ), odnosno svjesna energija - a i sve ostalo u univerzumu je POVEZANO s vama i SVI zajedno činimo jedu međuinteraktivnu "masu" svjesnih energija ( naravno kao i materijalni "oststak" univerzuma ).

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 23, 2005 1:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
galaksija je napisao/la:
Sofija,

Činjenica jeste da je sve iluzija, s jednog višeg aspekta gledajući, međutim ta iluzija je za nas realnost. Kad udarimo glavom (iluzijom) u zid (iluziju), glava nas zaboli i mi tu bol ne shvatamo kao iluziju nego kao - objektivnu realnost. Ona za nas i jeste objektivna realnost.

Mislim da ignorisanjem vanzemaljaca ne možemo daleko stići jer su i oni dio naše objektivne realnosti.


Mislim da nitko razuman danas ne dovodi u pitanje postojanje vanzemaljskih civilizacija, ali ako je "činjenica, s jednog višeg aspekta" da je sve iluzija, onda je to i naša percepcija vanzemaljaca.
Ako je naša "realnost" zapravo samo "holografska slika", onda su to sigurno i tzv. vanzemaljci :)

slika

Citat:
Ako šta u nama «umire», to su samo elementi one stare Ličnosti koja je ionako bazirana na lažima. Ustalom, malo ko i krene na put ukoliko već nije doživjeo tj. preživjeo njeno «bankrotstvo».

S druge strane, mi sada živimo «na kredit». To podrazumijeva da moramo do maksimuma iskoristiti ovo tijelo i um, dok ga imamo na raspolaganju.


Da, to je bit gnostičkog svjetonazora!

Citat:
Takođe, u 4D se može i sa tijelom a i bez njega. Ulaznica je odgovarajući nivo svijesti.


Tu treba biti jako oprezan, jer je to područje prepuno zamki!

Citat:
Mislim, da gdje god da se zadesimo, uvijek će biti toplog i hladnog, dobrog i zlog, svjetlosti i mraka itd. jer ovaj univerzum je zasnovan na tim suprotnim silama, kreativnim i entropičnim, i one su zastupljene na svim njegovim nivoima. Na nama je to s kojom od tih sila ćemo se uskladiti.


Mislim da se ne trebamo usklađivati ni sa "lijevim" ni sa "desnim" ako ne želimo više hraniti i održavati iluziju, ali naravno da mi, ovakvi kakvi smo sada, to ne možemo.
Ali možda "nešto u nama" to može, ako ga ne ometamo :)
A to otkriti (u sebi) je zapravo smisao našeg pojedinačnog života.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 25, 2005 10:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
http://www.rense.com/general63/plane.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 25, 2005 12:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Pantelija,

Ovaj avion sa gornjeg linka nema nikakve veze sa raspršivanjem kemtrejlsa, nego vjerovatno sa uzimanjem uzoraka (iz) vazduha. Pravi avioni izgledaju otprilike ovako:

slika

Mada sam već rekao da mi se čini da se u nekim slučajevima ne radi ni o avionima.

Pozdrav!

P.S. Izgleda da je Isakovic opet proradio:

http://www.deepspace4.com/pages/main/pagemain.htm

(par detalja u vezi kemtrejlsa u Hrvatskoj)

Pozdav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 04, 2005 2:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Interesantno je to da su i kod mene utihnuli od 7/5 kad sam postavio onaj HHG. Od tada su imali samo jednu žešću operaciju 4/6. Naravno, moguća je koincidencija ali činjenica je da ih nema već odavno, pa me brine da im se nešto nije desilo?! Ha, ha, ha

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 04, 2005 5:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ja iznad splita zadnjih 7 dana uopće nisam primjetia niti jedan chemtrail, tako da se i ja pitam......di su nestali.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 07, 2005 10:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Danas iznad splita je bilo hrpa chemtrailsa, uhvatio sam ih nešto kamerom na mobu, postat ću ih čim nabavim blue tooth za prebacit slike na komp.
Jana, u kojem gradu živiš kad spominješ srednji jadran?

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 08, 2005 6:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
G-D,

ja sam na sjevernom (blizu Rijeke), ne srednji Jadran.

Ovo u postu prije spominjala sam sredinu Jadrana, "debelo more" između Hrv. i Italije. Nigdje kopna, ni lijevo ni desno, ali zato gore iznad brodova -aktivnost...

Za vrijeme putovanja brodom- uvjerila sam se i u to... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 08, 2005 7:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Zanimljivo, i ovdje u Puli su jučer bili iznimno aktivni.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 08, 2005 12:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Danas su nadmašili sam sebe, toliku aktivnost još nisam vidio a niti toliko slijepih ljudi koji uopće nisu to primjećivali.

Cijelo je nebo bilo išarano a nakon toga je bilo puno tih "njihovih" čudnih oblaka.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 11, 2005 1:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jul 11, 2005 1:39 pm
Postovi: 1
Lokacija: Zagreb
pozdrav svima od novog člana za početak.

jako me zainteresirali ovi chemtrailsi iz razloga jer ih primjecujem gotovo svaki dan. baš eto neki dan promatram jedan avion ( u pitanju je realtivno kratko vrijeme od oko minute i pol ), čini se sasvim običan putnički mlazni avion, dvomotornog tipa koji je klizio gotovo nevjerovatnom brzinom ( brže nego što to putnički avion uopće može ).
iza sebe je naravno ostavio chemtrail. dosad o tome uopće nisam razmišljao no ovog trena me to vrlo zainteresiralo.
također gotovo svako jutro, a posebice kada je vedro, na istočnom nebu zagreba se mogu primjetiti chemtrailsi, a dobro se sjećam u doba americkih napad na afganistan kada je količina chemtrailsa iznad zagreba bila ogromna, opet posebice ujutro.
velika mi je zagonetka kako je moguće vidjeti trag aviona u noći ??
relativno od malih nogu sam zaljubljen u avione i na svaki prelet nekog sam trčao na blakon da ga spazim i pokušam otkriti koji je tip ako dovoljno nisko leti, međutim nikako se ne sjećam da sam kao mali ikada vidio trag usred noći, do trenutka kada sam na otoku pagu promatrao prelete nato-vih aviona na letovima prema bosni.

btw. što se ovih cloudbustera tiče, totalno sam iznenađen i želim znati da li je netko od prisutnih na forumu probao takvo što ? ok pročitao da je već netko probao, no ipak želim više informacija.

da i onaj link s crnim letjelicama... ne radi :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 11, 2005 2:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
USA Army je prije nekoliko desetljeca eksperimentirala s orgonom posebno za vrijeme Montauk projekta a vjerojetni razlog zasto to rade preko noci i pred sampo jutro je taj sto je tada orgona u prirodi najmanje. Poznato je da orgon negativno djeluje na chemtrailsove.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 13, 2005 9:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 13, 2005 8:51 am
Postovi: 58
Lokacija: u žaru borbe
Kiša pada danima, šuma uživa! Orgon caruje... zlo je mirno ? Došlo je i naših 5ooo tisuća godina :wink:

_________________
mesi sine, mesi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 13, 2005 11:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Kiša pada danima, šuma uživa! Orgon caruje... zlo je mirno ? Došlo je i naših 5ooo tisuća godina


Da, vremenske promjene dolaze i bit će sve veće i veće... hehe!

Hej, ali zlo i dobro su relativni i postoje uvijek ISTOVREMENO, zar ne?!?

Balans...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 14, 2005 11:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 03, 2005 11:31 am
Postovi: 69
Lokacija: Bez zemlje
Ne razmišljam baš o chemtrailsima i nije me bilo neko vrijeme na ovom forumu, pa mi je stoga zbunjujuć san koji sam sanjao sinoć. Naime sanjao sam plavo nebo totalno iskrižano chemtrailsima.
slika
Full, full gusto pod pravim kutevima :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 14, 2005 1:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 03, 2005 11:31 am
Postovi: 69
Lokacija: Bez zemlje
Jep! Bio još neki full bad feeling tijekom sna, a mislim da sam i pričao s nekim u snu, ali tog dijela se ne sjećam baš dobro. Zašto?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 14, 2005 2:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Evo recimo Google daje 4,040,000 sajtova za UFO i 171 000 sajtova za chemitrails. U trazenju sam samo dva-tri puta naisao na neki sajt sa skepticnim stavovima. Sada vi "svojom glavom" procenite sta je ovde nametnuto. Ko koga zavarava i ko misli svojom glavom bez uticaja masovnih medija.


Pa kad se pojavi neka nova informacija koja je "bombastična", recimo neku važnu utakmicu pobjedi puno slabija momčad, svi pišu o tome da je tako i nema skoro niti jedne vijesti protiv... pa to i ne znači da je ono "protiv" u redu.
Ovime možeš vidjeti da se svijest ljudi naglo budi i žele saznati nove stvari. Ako ima toliko stranica na Google-u i Yahoo-u, to znači da ih ima još... A mnogi vide u interesu ljudi za nečim i dobru zaradu...

Pa tu može biti svega.

Znači, uvijek

Gnostički filter = ON !!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz