Sada je: čet mar 28, 2024 4:56 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub maj 14, 2005 9:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
http://www.indybay.org/uploads/chemtrails_high.wmv


Ajde prevedite pa okačite da ljudi vide uživo kako to rade.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 15, 2005 2:16 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Dado,

I ja sam daleko od nekog majstora. Ukratko rečeno: ORGONIT ima sposobnost da akumulira orgonsku energiju (ili transformiše DOR u orgon?). Radi se o smjesi organske i neorganske materije u odnosu 1:1. Kristali služe da je organizuju i kanaliziraju. Geometrijski oblici, kao npr. cilindar tj. cijev ili crijevo imaju sposobnost da je usmjeravaju. Zar to nije dovoljno za početak?!

Ako imaš nekih specifičnih pitanja, pošalji mi e-mail.

Pozdrav

~***~

Da li slučajno ili ne, od subote 7/05, kad je moj HHG «proradio» nisam vidjeo ni jedan kemtrejls. Čak je dva dana padala kiša nakon nekoliko mjeseci suše!?

~***~

S obzirom da postoje neke indikacije da u poslednje vrijeme broj onih koji su zainteresovani za eksperimentisanje s orgonom raste, pa bih na tu temu želio da dodam neke informacije koje bi mogle biti od koristi.


U vezi orgonskih naprava i rada s njima, na osnovu svog relativno malog iskustva u vezi s tim i iskustava koje su imali drugi, mislim da je veoma bitno uzeti u obzir da imamo posla s jednom energijom koja pored svih ostalih, ima i svojstva jednog živog bića. Bolje rečeno, ona ima svoju vlastitu svijest. Doduše, sve ima svoju vlastitu svijest, pa čak i kamen. Gdje imamo svijest, tu imamo i inteligenciju. Koliko je ova energija inteligentna, to ne znam, ali ne bi me čudilo da je inteligentnija od nas.

U radu s orgonom, što se prije otarasimo svih svojih predubjeđenja i potrebe za racionalisanjem i nagađanjem (što nije nimalo lako), to ćemo imati više uspjeha. Neke stvari se objektivno odigravaju a mi često nemamo dovoljno elemenata/znanja, na osnovu kojih možemo objektivno da ih interpretiramo. Mislim da ova energija istovremeno djeluje na nekoliko ravni postojanja, a mi smo u stanju da ‘vidimo’ samo mali dio ove ‘naše’ ravni ili nivoa.

Kristali kojima se tu služimo takođe imaju određenu svijest. S tim u vezi, ja ne bih koristio pojam “programiranje” kad se radi o njihovom korištenju za svrhu ‘kanalisanja’ orgona (ili bilo kom drugom). Mislim da će bolje funkcionisati ako ih – zamolimo - da to urade. Malo čudno, možda i smiješno, ali čini se da je to tako. Možda mi nismo ti koji su – najpametniji i koji se nalaze u centru svih zbivanja?! Osim toga, moramo biti svjesni da je naša percepcija daleko od objektivne a naša svijest je ‘obrađena’ u tolikoj mjeri da je i ona daleko od normalne, a kamoli – optimalne.

U svemu ovome bitno je imati cilj. Tu moramo imati na umu da mi postavljamo vlastite ciljeve u skladu sa (zatvorenim) stanjem naše svijesti. Tako nas ne bi trebalo čuditi ukoliko se ova energija ne složi s nama, te odbije da sarađuje, isto kao što se ni mi ne bi družili baš sa svakim. Ukoliko procjenimo da bi druženje s nekom osobom moglo nanjeti štetu nama, njoj ili okolini, ukoliko smo imalo svjesni, mi se nećemo s njom družiti. Slična je stvar i sa orgonom. Mnogo toga zavisi od naših namjera i razvojnog stepena naše svijesti. Naše namjere se možda mogu sakriti od drugih ljudi ali ne i od ove energije. Ona nas možda može da čita ko bukvar?!

Upozorenje!

S obzirom da ova energija zvanično ne postoji, odredenim službama i entitetima je veoma stalo da to tako i ostane. Njima je jasno da ne mogu nikoga tužiti za proizvodnju i manipulisanje nečega što ‘ne postoji’, pa se služe ‘nekonvencionalnim’ metodama za vršenje pritiska, zastrašivanje itd. onih koji se bave proučavanjem i upotrebom ove energije.

Stoga bih savjetovao one koji uspiju da pokrenu motore od auta ili strujnih agregata, da ne dižu galamu (to su ionako već mnogi davno uspjeli), jer će privući pažnju i onih kojima nije u interesu da se stvar proširi. Bitno je da se prvo dosegne određeni prag u upotrebi ove energije nakon kojeg će se lakše disati.

Koliko mi je poznato, neki su imali problema sa određenim entitetima i zbog primjene orgonskih topova, HHG-a i TB-a. Ne znam kako, ali ovi brzo primjete određene promjene u atmosferi ili bolje rečeno, u – “matriksu”, – te tako i reaguju. Prvi znakovi mogu biti ‘zujanje’ helikoptera (koji kao da nešto traže) u neposrednoj blizini kuće, ovisno gdje je uređaj lociran, odnosno, gdje ‘kembaster’ živi. Ako nije helikopter, onda to može biti parkiran kombi (bez prozora) u blizini, odnosno vozila koja nisu baš uobičajena.

U svemu ovome bitno je izbjeći paranoju (koju je veoma lako ‘navući’)!!!

Ovo su neke stvari kojih bi čovjek trebao biti svjestan prije nego što se odluči da se upusti u eksperimentisanje. Bitno je biti svjestan. U suštini, znanje štiti ali ga prvo treba steći - i znati kako ga, kad i gdje aplicirati. Isto tako, veoma je bitna i intuicija.

U svemu ovome može se primjeniti ona “čarobna” formula:

Sticanje Znanja – primjena Znanja – Energija – Svjetlost

Pozdrav!

P.S. Ako ima neki dobrovoljac da titluje ovaj dokumentarac čiji je link Pantelija poslao, ja ću to rado staviti na vebsajt.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 15, 2005 8:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Snimio sam cudnu pojavu na nebu. Chemtrails ??? :)


slika

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 15, 2005 8:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Mislim da je.
E da, http://www.ufos.tk/ nisam bio vec dugo tamo. Idem vidjet i naci neku gresku pa da ti malo prigovaram...:wink:8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 16, 2005 5:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 07, 2005 2:15 am
Postovi: 5
Danas na terasi sjedeci i ispijajuci kafu primjetio sam neobicno veliki broj "putnickih mlaznjaka".Odmah se primjetila razlika iza nekih tragovi su se gubili odmah,dok iza nekih su ostajali dugo,dugo,dugo...Samo me interesuje kako zamaskiraju te letove,mislim ako su putnicki avioni sta se zvanicno kaze,koja je svrha leta to ne kontam.Inace to je bilo iznad Sarajeva.Posto sam pocetnik ako nije problem nekome od iskusnijih da odgovore na ovo pitanje!Unaprijed hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 18, 2005 1:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
D,

Ovo bi trebalo biti dovoljno za početak:

http://www.galaksija.com/kemtrejls.htm

Pozdrav!

Česta pojava NLO-a zajedno sa kemtrejlsima:

http://www.rense.com/general65/sim.htm

slika

(Ovo je sa Novog Zelanda)

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 06, 2005 8:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Dal je netko gledao u nebo u Zagrebu u noci sa subote na nedjelju.

Cca 6 traka na nebu pod 90 stupnjeva. Relativno brzo nestale nakon kojih 10 minuta...nadam se da nije to sve dio te price o chemtrailsima nego da je eto oko 10 navecer u subotu naglo se intezivirao zracnu promet!

Dal sam samo ja to zapazio?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 06, 2005 11:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Obično to gledam po danu. Pa koridor je glavni malo sjeveroistočno od Zg, ali ima i u drugim smjerovima. Baš sam prije par dana vidio mnogo chemtrailsa... jedan avion je imao brzo-nestajaći trag, a većina ostalih su imali tragove koji su ostali i po par sati.

Ima toga puno u zadnje vrijeme.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 06, 2005 11:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ako trag nestane nakon max 10 min onda nije u pitanju chemtrails

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 08, 2005 8:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Dado je napisao/la:
To bi važilo za tragove ispuštene na visinama većim od 10 000 m.Međutim avioni iznad Rijeke(mislim na mlažnjake) prelijeću na visinama ne većim od 2000 m i ostavljaju trag koji se već nakon minute gubi.To 'gubljenje' je privid jer ako staviš sunčane naočale sa smeđim staklom i UV zaštitom,vidjet ćeš nešto kao prah između zemlje i oblaka koji se ubrzo poslije preleta počinju stvarati.Kao kad zraka sunca kroz malu rupu ulazi u prostoriju i samo u polju te zrake su vidljive čestice prašine.
Neki dan sam kontaktirao čovjeka koji se već pet godina bavi snimanjem i proučavanjem chemtrailsa.Rekao mi je da od 2000. g. nije vidio pravi,prirodno stvoren oblak. :?: :shock:
Pozdrav


Da nije vidio prirodno stvoren oblak? Ma daj? Pa onda super da imamo chemtrailse jer ne bi nikad imali kiše? Ili oni tjeraju prirodne oblake da bi ubacili svoje?

Lako je moguće da i iz običnih tragova aviona pada neki prah, a da nije chemtrails.

Dobro, ja onda ne znam kada sam zadnji put vidjela mlazni avion a da nije chemtrails :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 08, 2005 9:04 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
od 2000. g. nije vidio pravi,prirodno stvoren oblak


Mislio si na prirodno stvoren "trag od aviona" - ne oblak, standardni iz kojeg curi kiša?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 08, 2005 9:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Dado, dal pod covjekom iz Rijeke koji se time bavi mislis na onog tipa sa deep space stranicom na webu?

Inace ne smatram da to sta su ti tragovi trajali samo 10 minuta (tolko sam ih ja vidio a bilo je 10 navecer) treba sigurno znaciti da su bili ili ne chemtrailsi. Cudno mi je da avioni lete u formaciji gdje oblikuju mrezu na nebi i sve to navecer i sve to u prakticki isto vrijeme.

Mada rekoh nadam se da nije to. Ako jest...ostrim noz....

Inace u zadnjih 3 tjedna dva put sam isao avionom i mogu rec da je na visini od oko dosta 1000-a metara gdje smoga sigurno nema a tik iznad oblaka nesto kao prasina ili magla. Nadam se da je to ipak samo vlaga jer izgleda prilicno lose. Ta prasina ima slican efekt kao ovaj kojeg je Dado opisao kao da se pojave strune izmedu Zemlje i oblaka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 08, 2005 9:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Jack987 je napisao/la:
Citat:
od 2000. g. nije vidio pravi,prirodno stvoren oblak


Mislio si na prirodno stvoren "trag od aviona" - ne oblak, standardni iz kojeg curi kiša?

:wink:


Pa aerodrom je na Krku ja sam jos kao klinac stalno promatrao avione kako slijecu na Krk.

Inace oblak je samo kodenzirana vlaga na velikim visinama.
Ako je istina da u tim chemtrailsima ima dosta nekih ostataka metala, recimo aluminija onda bi to u svakom slucaju znacilo da je gore nesto sta moze povecat kodenzaciju na tim visinama i time pospjesiti stvaranje oblaka. Mozda je covjek ciljao na to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 10:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Možete li dati link od te 'deep space' stranice tog čovjeka u Rijeci?

Znači Dado, sad i ovi oblaci koje sada vidimo na nebu, nisu 'prirodni'? Malo mi je to čudnjikavo. Barem u Rijeci pere kiša i puše bura.

Ali nevezano na sve...u zadnjih par godina primjećilava sam puno tih 'mlaznjaka' iako nisam imala pojma za 'chemtrail'. Nekad je bilo, ono, kad ga vidiš-senzacija. A sad je čudno ako ih ne vidimo.

Btw. stvarno je bitno da to ne pređe u paranoju. Ti chemtrailsi bi nama samo trebao biti znak koliko smo duboko zaglibili. A ići sad to detaljno sve ispitivati samo iz znatiželje i interesa, jer stvarno je interesantno...ne znam koliko to pomaže u izlasku iz 'podruma'. To je samo bolje upoznavanje podruma.

...sinoć sam čak sanjala 'chemtrails'...toliko o mojoj paranoji :D
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 11:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Evo danas sam išao u obližnju trgovinu uzet nešto za pojest na pauzi i isprobao sam moju novu nokiu sa ugrađenim digitalcem :

slika

Taj je chemtrail išao preko cijelog neba.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 11:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Mimi ovo ti je link.

http://www.deepspace4.com/pages/main/pagemain.htm

Baphomet kolko je ta stvar ostala na nebu.
Inace ima teorija da je ispustanje tih kolicina metala u atmosferu usmjerena prema smanjenju globalnog zatopljenja jer je taj nacin puno jeftiniji od prebacivanja sa fosilnih goriva na manje stetne sta bi americi donijelo em ogromne troskove em prestanak svjetske dominacije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 11:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Btw. možda ovo nema veze s temom, ali ipak ima neke: Znamo da voda upija orgon, pogotovo ako teče spiralno.

To sam ja čula već i prije bez obzira na ovaj sait da je dobro piti tu vodu koja teče spiralno. E, da li je netko od vas zna gdje se mogu nabaviti spiralni nastavci za špinu (slavinu, pipu) ili ako ima neki sajt o tome?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 11:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Organski, hvala za link , istina, mi u Rijeci se više ne zamaramo pranjem auta i prozora...to je postao sizifov posao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 12:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Organski portal osobno je napisao/la:
Baphomet kolko je ta stvar ostala na nebu.

Dosta dugo. Ta se tanka linija jako raširila i rasprišila. Drugi put ću i to snimit.

Primjetio sam da se raspršuju na dva načina. Jedan kao i ova, znači pusti se linija koja se postupni širi a drugi način je da se pusti linija koja se u određenom trenutku isprekida i ostane puno manjih tragova u obliku slova S. Ali to sam rijetko viđao.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 2:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Sad se postavlja pitanje kakvi su obični tragovi iza aviona?

"Tragovi iza aviona su u biti oblaci koji se formiraju oko malih čestica koje se nalaze u ispušnim plinovima aviona (slika2). Da bi oni nastali trebaju biti zadovoljeni određeni uvjeti. Tragovi iza aviona nastaju samo na velikim visinama (oko 8000m i više) gdje je temperatura ekstremno niska (manje od -40°C). Također okolni zrak treba biti vlažan. Sada kada avion prolazi on izbacuje ispušne plinove (u kojima se nalaze sitne čestice) koji su puno veće temperature od temperature okoline. Ti plinovi se adijabatski šire, samim time i hlade, i dolazi do kondenzacije vodene pare na čestice iz ispušnih plinova koje služe kao jezgre kondenzacije. "



slika

Nešto često se zadovoljavaju svi ti uvjeti.

...hm...koliko bi to bilo 8000m? Mislim vizualno...da li se na 8000 avion vidi jasno ili kao točkica :?:


A čujem da i tvrtka Boeing planira mlazovima iz aviona krpati ozonske rupe, a uopće nije dokazano kako će zemljina atmosfera na to reagirati.
Još malo kemikalija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz