Sada je: čet mar 28, 2024 5:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub apr 09, 2005 3:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
blaque je napisao/la:
Èini mi se da su je i Amerièka vojska nešto slièno, tj. neke eksperimente vršila i na podruèju Hrvatske.


Aha, naravno.
Ne samo amricka nego i druge "VOJSKE".
Sjeti se samo famozne paucine koja je letjela zrakom, raznih vojnih vjezbi a oni su i dosli u Bograd i rekli:

Htio bih da nastavim tamo gdje je završio gospodin Grebović u vezi razbijanja Jugoslavije. Ja mislim da je razbijanje Jugoslavije bilo zacrtano. Sjećam se da je uoči 29. novembra 1990. godine u novinama izašlo da je CIA rekla da će Jugoslavija postojati još 18 mjeseci, a da će za glavnog krivca biti optužen Slobodan Milošević. To je izašlo i u talijanskim novinama, čini mi se da je bilo preneseno iz Njujork Tajmsa. Mi tu možemo pričati i filozofirati, međutim to je bilo zacrtano i tako je moralo biti.

Cijeli txt svakako procitati:
http://www.danas.org/programi/interview ... 193700.asp

Zanimljivosti:

će Jugoslavija postojati još 18 mjeseci = 1+8=9

Grade oni svoju piramidu i grade i jos malo pa ce je izgraditit...

slika

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 04, 2005 12:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
zadnja 2-3 dana sam vidija najveću količinu kemtrailsa ikada iznad splita, šteta šta nisam imao fotoaparat, ........

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 04, 2005 7:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Ja to više niti ne komentiram jer su predvidljivi...čim se približava neki praznik i lijepo je vrijeme odmah "navale" šarati po nebu.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 04, 2005 8:31 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
i kod mene su radili u prošlu nedjelju cijeli dan

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 04, 2005 10:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
I ja sam primjetio u zadnjih par dana jako puno preleta i ostavljanja tragova od aviona jako dugo u zraku - chemtrailsi se izgleda troše na velike količine. Čak su i moji ukućani primjetili kako je neobično puno "avionskih preleta" iznad našeg područja, a nemaju znanje o ovome...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 05, 2005 7:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Ma pitam se da li postoji negdje mjesto gdje to ne bacaju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 05, 2005 7:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
U jednom selu, u brdima gdje imam malu kućicu nisam primjetio chemtrailse.

No, upravo sam jučer završio sa nabavkom materijala za izradu HHG-a (metalna piljevina, poliesterska smola, kvarcni kristali...) pa bumo vidjeli da li će to imati neki efekt.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 05, 2005 12:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
To i nije neki problem, samo proguglaj i naletiti ćeš na stranice kao npr. :

http://educate-yourself.org/lte/ltegold ... ug02.shtml

Što se tiče kvarca to ne mogu pomoći pošto sam ih ja par dobio direktno iz kamenoloma :)

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 08, 2005 7:26 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Prošlog petka, popodne, izlio sam jedan «turbo» HHG.

Sa kemtrejlisima su počeli negdje u srijedu ujutro. Vrijedno su radili cijelo vrijeme sve do petka predveče ( sve dok moj HHG nije proradio???).

U subotu ujutro ni traga od kemtrejlsa. Vidjeo sam par aviona koji su pokušavali da ih ostave ali su ove brzo nestajale. Nebo potpuno vedro. Popodne su se počeli pojavljivati normalni oblaci. (kiše nije bilo već nekoliko mjeseci).
Danas, u nedjelju, su samo postavili dvije u obliku slova X, i to u podne tačno iznad moje kuće. Međutim, nisu dugo trajale. Na nebu su još uvijek normalni oblaci tu i tamo a od kemtrejlsa ni traga. Čak se i nebo normalno plavi bez one sive nijanse.

Da li je sve samo slučajnost, to ćemo vidjeti ovih dana. U svakom slučaju, danas sam nabavio kristal ametista propisne veličine izbrušen na vrhu u obliku piramide, tako da ukoliko nastave, idućeg vikenda sačekaće ih - POŠAST, a i orgonski top je u pripremi.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 08, 2005 12:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
U trgovini sam naletio na one bombone Ferrero Rocher upakovane u jednu poveću veoma lijepu piramidu od tvrde plastike, tako da sam ih odmah kupio radi ambalaže.

Onda sam napravio od bakarne žice spiralu pa od nje formirao 4 kraka od kojih je svaki išao u jedan od uglova piramide a peti prema vrhu. Na krajeve sam upakovao tj. upleo po jedan kvarcni kristal širok otprilike 0.5cm i dug oko 2cm, na vrhu ispoliran u piramidalni špic. Stavio sam i jedan u centar na mjestu povezivanja tih pet spirala.
Onda sam piramidu stavio naopako u kartonsku kutiju od cipela, kako bih je fiksirao.
Usuo sam malo aluminijske piljevine a onda ubacio onu spiralu od bakarne žice sa kristalima, tako da jedan kristal dođe u vrh piramide, četiri u uglove, a jedan je ostao u centru.
Onda sam polako sve to napunio aluminijskom piljevinom i na kraju zasuo smolom.
Unutra je stalo oko 1.25 L smole, mada je piramida bila puna piljevine.

Kada sam sve to napravio, dok se smola stvrdnjavala, ja sam jeo bombone. Kad se piramida ohladila, (dok se smola stvrdnjava usljed hemijske reakcije se razvija visoka temperatura) već je pao mrak, tako da nisam vidjeo šta se gore dešava.

Na kraju me je ova piramida koštala zajedno sa bombonima nekih 70$. Ako se ispostavi da ovo funkcioniše, onda se isplati. Ako ne, napraviću nešto drugo. U svakom slučaju, mislim da su ovdje u poslednje vrijeme stvarno pretjerali i da se nešto mora poduzimati.

Što se tiče one vijesti, otkad to guzonjama smeta kiša?! «Objašnjenja» iz kontrolisanih medija treba propuštati kroz nekoliko filtera. Osim toga, zaštoto ne kažu koje se kemikalije bacaju i da li je "normalno" izlagati ljude djelovanju hemijskih sredstava bez njihovog odobrenja?!?



Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 08, 2005 1:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
70 $..hm...., 70 x 6 = u......hebote.... oko 420 kn, nije malo, pogotovo onaj tko nemože dat, ali recimo da ako budem ima, bili ja tebi moga platit da mi napraviš i pošalješ poštom...??, naravno ako nije preveliko i ako bi ti se dalo.....jer ja možda budem ima para ali neznam to napravit a i nemam baš vremena....pa....., ako budu i drugi mogli pa platit, jer to bi svakako trebalo imati ako djeluje........

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 08, 2005 2:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hej !!! Ne, ne, ne... djecu NE treba uvijek voditi za ruku i govoriti kako treba. Trebaju nešto i SAMA naučiti i napraviti...
Poštarina toga iz Australije će ti biti skuplja od samog paketa... dakle: zaraditi novac sam - ako neznaš - nauči. Ako imaš volje za to napraviti - napraviti ćeš !!! Nemati vremena je jedan veliki izgovor za svoju lijenost - svatko od nas ima 24 sata dnevno !!! Kako si to organizira - njegova je volja.

Ajde, pa mrdni malo i napravi to... prijatelja nekog pitaj za smolu - ona je najskuplja u igri. 50 kn je kg kod nas. 5 dana bez kave u birtiji i to je to. Metalnu piljevinu napraviš sam - ima otpadaka aluminija i ostalog, prošeći malo po zabačenim dijelovima nekog mjesta - otpada ko u priči - samo pazi na cigiće, oni se otimaju za taj otpad... hehe! Nabrusi malo i sastavi. Bakrene cijevi će ti netko poklonit kad ga pitaš za tako malo - oni koji rade centralna grijanja ih koriste na veliko. Ovo što tebi treba njima je smješno pa će ti poklonit za gemišt ili bevandu...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 08, 2005 3:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Australije???, :shock: , ok, nisam znao da je galaksija iz australije...ništa onda.
Jack stvarno i neman vremena za to....nije opravdanje, bolje je ovako kupit odjednom....nego radit.....pa kad stari skuži šta radim.....neće dat više para.
eh.....

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 08, 2005 6:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hahaha! Daaaa...

Ma ima nas od svuda... po cijeloj smo planeti - to je odlično !

Probat ću ja uskoro eksperimentirati s orgonom. Radim i kraj toga ću nać vremena za poneku konstrukciju. Ako napravim više toga, poslat ću ti. Ne obećajem, već ako napravim neku seriju HHG-a koja je uspješna, imat ćeš i ti svoj primjerak !!!

:)

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 08, 2005 7:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
hvala jack.....
nego, vidija sam da si postavlja neke tekstove na val/znanje, a vidim da je ono val akustika.....jel ono tvoje ili..?

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 08, 2005 9:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Od frenda. On mi pomaže, dao mi je dio web prostora da ovo mogu sve staviti.
Da, trudim se, pokušavam staviti što više toga zanimljivog da si ljudi mogu pročitati.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 09, 2005 9:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 15, 2005 1:34 pm
Postovi: 45
Lokacija: Sad i ovdje
Kemtrejlsi su obicni "faradijevi kavezi" polazu se na mjesta velike energetske vrijednosti (zracenja) kako bi se prikrile neke aktivnosti .

Pula (vodnjan -SV. Foška ) istina da su toksični ali ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 09, 2005 9:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 15, 2005 1:34 pm
Postovi: 45
Lokacija: Sad i ovdje
Jack987 je napisao/la:
Od frenda. On mi pomaže, dao mi je dio web prostora da ovo mogu sve staviti.
Da, trudim se, pokušavam staviti što više toga zanimljivog da si ljudi mogu pročitati.

:wink:


Dobra firma , kupovao sam zvučnike i sl stvari .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 10, 2005 12:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 14, 2005 2:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Poduzmi nešto...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz