Sada je: čet mar 28, 2024 12:50 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 216  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub nov 25, 2017 2:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Još jedan brz i efikasan način likvidacije ljudi uz pomoć AI:



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub dec 02, 2017 2:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
30.11. 2017. godine, u 88 godini života napustio nas je naš dragi sumještanin.

Dr.sc. Eugen Šooš, virolog dugo godina zaposlen u Imunološkom zavodu kao voditelj proizvodnje humanog leukocitnog interferona, dostupnog i visokodjelotvornog u prevenciji i liječenju virusnih bolesti sve vrste gripe, rak grlića maternice uzrokovan humanim papiloma virusom, rak dojke, mozga i druge vrste raka za koje su krivci virusi.

Bio je aktivan u tadašnjim društveno političkim organizacijama s ciljem pomoći zajednici u kojoj je živio.

Bio je veliki protivnik proizvodnje GMO hrane i veliki borac isključenja takvih korporacija u plasiranju takve hrane.

Njegov dugogodišnji i aktivni rad na znanstvenom, političkom i humanitarnom radu govori o njegovoj borbi za čovječanstvo.

Također aktivno uključivanje u obranu domovinskog rata bio je njegov doprinos za domovinu.

Geno kako smo ga zvali u našem Kloštru, bio je čovjek velikih životnih mudrosti, bogat životnim iskustvima koje je stekao putovanjima, vedrog duha i borca za pravdu.

Uz iskrenu zahvalu i hvalu za njegovu iznimnu borbu za čovjeka, doprinos za svoje mjesto i boljitak cijele zajednice neka mu je laka hrvatska zemlja.

https://www.klostar-ivanic.hr/

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub dec 02, 2017 9:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Lijepo je to kad velikog čovjeka isprate ljudi. Kad objave članak o njemu u novinama, kad mu pročitaju slovo na pogrebu. Barem ljudima koji su napravili nešto posebno za svoj kraj.
Kod nas se to pogubilo. Čak se ni na pogreb ne ode onako kako bi se moglo. Vrijedi za svakoga, bez obzira o kome se radi, nekom prijašnjem čelniku ili nekom tko nije bio na čelu nego na začelju...pogrebi su sve manji
Sve to nešto na brzinu, sve je to postalo nekako "ne smetaj" i "nisam stigao". Običaj je bio da se kad netko umre tu večer ide kod obitelji na veju (bdijenje), da se izrazi sućut, malo bude s njima, sutradan se ide na pogreb, rodbina i prijateji dođu poslije pogreba na karmine. Sada se to nekako izbjegava, kao da smetamo jedni drugima. Ispraćaji sve češće "u najužem krugu obitelji", čak se ni osmrtnica ne stavi van da ljudi ne bi došli na pogreb nego se objavi naknadno.
"Ne smetaj" ni kad je svadba..nekad su svi sudjelovali u svadbi , i oni koji nisu bili pozvani došli bi pogledti mladu, čestitati, dobili bi konfet od svatova..kad se rodi dijete, nekad smo išli u pohode kad bi se rodila beba u susjedstvu a pogotovo prijateljima i rodbini...Danas i to ide u koš "ne smetaj"...

Jesmo li mi normalni?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned dec 03, 2017 8:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Normalni nismo sigurno. Mada se ovi običaji oko sahrana i svadbi smanjuju, kod mene u Beogradu još postoje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned dec 03, 2017 10:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
To je bila odluka pokojnika.
Koju i te kako razumijem. Naime, od silna licemjerstva u kojem živimo, takav mi se postupak čini mudrim. A i obaviješteni su svi koji trebaju biti onda kada se smrt dogodila.

Međutim, nitko medijima ne brani, oprostiti se sada s njime, još samo kada bi ti mediji i shvatili da su posljedni pozdravi već dva dana u dvije vodeće novine, bilo bi to dobro.

Ali ti današnji, redom navodno istraživački novinari, to još uopće nisu shvatili. Što čudi, ne zna čovjek kako samo znaju tko s kime spava, tko je koga prevario, a ovo im izmiče od očiju.

Veličinu Čovjeka imena Geno ionako ne bi dokazala njegova sahrana, on je ljubav spram Čovjeka svakodnevno iskazivao svojim djelima kroz koja i dalje živi. Tko to nije primjetio za njegova života, zar treba veličati njegovom smrću?

A oni navodno važni ljudi koji bi ga ispratili i koji bi u hvalama bili najglasniji ili u kutevima šaptanja i na toj samoj sahrani komentirali svašta ili se opili na nekim karminama, upravo su isti oni koji su sudjelovali u zataškavanju svega oko prirodnog interferona i općenito "ubojstva" rada Imunološkog zavoda. Ili oni koji Njega ionako nisu uopće poznavali.

I obzirom da već godinama traje tišina ne samo oko toga, prirodnog interferona, već i tišina oko toga kako postoji komunikacija koja je više od ljudskog pričanja u moru emocija - jasno mi je kako je i zašto ovaj Čovjek odlučio tiho otići. Znao je on sve ovo i te kako dobro.

Moj dolazak ovdje, na ovaj forum i prvi koraci ovdje, učinjeni su radi priče o prirodnom interferonu. Čija sudbina nije samo ovdje kod nas ovakva kakva je, prirodni interferon je jedna od najvećih teroija zavjere i sustavno je zabranjivan u cijelome svijetu.

Tada je, te 2009. godine, Boris/Galaksija pristao objaviti tri već u tiskovnom izdanju Nexusa objavljena novinska članka. Tako smo se i upoznali i tako sam postala i član ovog foruma. Učinio je to jer je tada kada sam ih proslijedila u bespuće interneta bilo jasno kako ostale tekstove koji su bili u daljnjoj pripremi, a ticali su se raka dojke, hepatitisa i svega nečega - nikada tiskovno nigdje neću moći objaviti. I Genova i moja odluka bila je da na ovaj način onima već napisanima omogućimo život.
I to smo uz Borisovu pomoć i učinili. Evo ih i danas ovdje:

http://www.galaksija.com/planeta/interferon.htm

http://www.galaksija.com/planeta/genocid_nad_zenama.htm

http://www.galaksija.com/planeta/hpv.htm


Da nije bilo te priče, ne znam kada bih naišla na ostale "teorije zavjere" ni na Karlu Turner i Barbaru Barhtolic, a sve što od tada do danas činim u svom početku, sredini i kraju imalo je upravo prirodni interferon i prijeteljstvo s Šoošem.
I interesantno je promatrati unatrag sve to - i širiti sliku.
Jer kada se ona dovoljno proširi, Tišina koju je on odabrao postaje tako prirodna.

Tamara/Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned dec 03, 2017 10:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Znaš šta, Alf, svaka tebi čast, hrabra si ti, ali moram priznati, ja nisam, mene je strah!

Ti u svojoj struci, ja u svojoj, neki drugi u nekoj njihovoj, svi mi vidimo "stvari" i ništa ne možemo.

Bolje je biti u tišini jer nema druge. Glavom kroz zid nema smisla. Posljedice bi snoslili mnogi oko nas i oni naši bližnji koji nemaju nikakve veze s tim našim nastupima. Naravno da je tišina opravdana. I ja šutim. Mnogi od nas šute. Živjeli mi, ušutkani!

Potpisala si se. Imaš li osobno kakvih posljedica zbog priče s interferonom.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned dec 03, 2017 12:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Sve je ovdje posljedica. I mi ovakvi kakvi smo. Što mi se može dogoditi gore od toga da me opet vrate ovamo? A to je velika mogućnost :toothy2: i onda, nemam straha, ako smo već tu zaigrajmo tu Igru. Bar onoliko koliko svatko od nas može. Davno sam zato prestala tražiti istinu, jer znam da ne živi ovdje. Bar ne na način na koji je očekujemo. A pričat ću i neću šutjeti dok god sam ovdje, kada odem ionako je svejedno hoće li to ljudi saznati. Pričajmo dok možemo, čak i ovako krnje kako to ovdje i an ovom forumu činimo.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned dec 03, 2017 1:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Meni obicno su svadbe nekako primitivnog karaktera.. Zbog cega tolika hajka oko svadbi, dva ljudska bića (se vole) i sad to moraju obznanit svima. Ne vidim nista u tome. Za pogrebe, mi je u redu ako si znao toga covjeka i bio sa njim u prisnim odnosima da ga dodes otpratit. I svadbe i pogrebi su mjesta gdje dolaze ljudi da budu videni, da piju i cugaju. I to bi bilo to,a poslije u vecini slucajeva nitko se nikog ne sjeti, pa cemu onda i sve te gluposti oko toga.

Sto se tice sutnje, poceo sam ju shvacati sve vise, mozes samo mjenjat sebe, a ostalo nista cak i nemas prava nekome nesto reci, ali zato nemam toleranciju na laz nimalo (i onda kresem, ne hebem ko si ni stosi). Barem za one stvari u koje sam siguran skroz. Negdje presutim i kontoliram samog sebe da vidim koliko mogu.

I za kraj ako mi moze bilo tko napisat definiciju za to "Sto je normalno"?!

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pon dec 04, 2017 9:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
..i jedno i drugo su obredi koji imaju svoju svrhu i smisao. Nastali su jako davno, poznaju ih sve kulture, čak i životinje imaju obrede sličnog značaja. Ti obredi imaju točno određenu ulogu-jedni emocionalnog prorađivanja situacije gubitka i energetske podrške tugujućoj obitelji, a drugi- vjenčanja i obredi oko rođenja imaju ulogu pružanja energetske podrške novom programu.
Slično tome (ali ne i isto) je čestitanje nove godine. Drevni običaj...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: uto dec 05, 2017 10:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
arwen dor je napisao/la:
..i jedno i drugo su obredi koji imaju svoju svrhu i smisao. Nastali su jako davno, poznaju ih sve kulture, čak i životinje imaju obrede sličnog značaja. Ti obredi imaju točno određenu ulogu-jedni emocionalnog prorađivanja situacije gubitka i energetske podrške tugujućoj obitelji, a drugi- vjenčanja i obredi oko rođenja imaju ulogu pružanja energetske podrške novom programu.
Slično tome (ali ne i isto) je čestitanje nove godine. Drevni običaj...


Ja nisam vidio da se zivotinje zene, a kamoli da imaju takve obrede. Koliko ja znam zivotinje se sam sajbaju i radaju druge mlade.
Podrska tocno kojem programu? Po meni imaju samo funkciju takvu da unutar nekih osnovnih zakona,ljudi su si nametnuli jos neke druge "zakone", koji nemaju nikakvu funkciju.

I za kraj koja bi to bila svrha i smisao jednog vjencanja?

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet dec 22, 2017 10:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Citat:
I za kraj koja bi to bila svrha i smisao jednog vjencanja?

Jedna od svrhi je da se drzava/religija stavlja u svojstvo autoriteta onog koji ima pravo proglasiti taj brak. Vidim da se polagano i to preobrazava u nesto sto se i ne mora, zato jer vjerovatno nema nekog smisla. Koja je garancija ako se sklopi brak, da ce ljubav opstati, a mnogi vec zive zajedno dugo godina, a da nisu u braku.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet dec 29, 2017 11:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
levia je napisao/la:
Citat:
I za kraj koja bi to bila svrha i smisao jednog vjencanja?

Jedna od svrhi je da se drzava/religija stavlja u svojstvo autoriteta onog koji ima pravo proglasiti taj brak. Vidim da se polagano i to preobrazava u nesto sto se i ne mora, zato jer vjerovatno nema nekog smisla. Koja je garancija ako se sklopi brak, da ce ljubav opstati, a mnogi vec zive zajedno dugo godina, a da nisu u braku.


Tocno to.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub apr 14, 2018 9:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Rekao bi čovjek da je baš "slučajno" napad na Siriju započeo 14.4.2018. ili ti ga na: 9/11!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub apr 14, 2018 12:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
The US message to the world: Bow down and worship me!



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub apr 14, 2018 2:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200




..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub apr 14, 2018 8:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Pa Alex Jones-u je Trump bi super, kaj mu je sad?
Ma sve to corak, gaze oni nas na drukciji nacin, puno sofisticiraniji nego nuklearke.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub jun 09, 2018 6:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Buckinghamska palača priznala - kraljica Elizabeta 'NIJE ČOVJEK'!!
http://www.4dportal.com/hr/bizarno/4450 ... ije-covjek


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: čet jul 19, 2018 8:21 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Marduk je napisao/la:
Zanimljiv tekst :)
http://vigilantcitizen.com/moviesandtv/ ... t-goat-ii/
pogledajte video, puno više simbolike nego što piše u tekstu.


Interesantna interpretacija simbolike filma I Pet Goat II, – OVDJE; i - OVDJE

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet jul 27, 2018 11:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Neznam zasto, ali mislim da ce nas ovo prije pokosit nego bilo sto drugo! Bravo za planetu!
Ak za nekog navijam to je za nju...


_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub aug 04, 2018 7:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Majka Zemlja nikada ne bi "napala" svoju djecu prva. Ovo rade "odmetnuta djeca" svojoj Majci, ne smatrajuci je Majkom. Slazem se da ce nas ovakvi dogadjaji posteno dokrajciti. Kasnije ko prezivi, unistavace ga sa mini dronovima. Bit ce nemoguce otici u divljinu i sakriti se, jer je sotona pronasao "rjesenje" za sve. Bilo da je HAARP, slucajno odbjegli virusi iz nepoznate laboratorije, nasilno vakcinisanje, kontaminiranje hrane, vode, zraka pustanje niskih frekvecija, i sve cega se vise ne mogu sjetiti ili se ne zelim sjetiti...nista nije prirodno, niti je ikada to bio neki prirodni sustav, a nece ni biti. Odgovor od Majke Zemlje jos nismo culi ili smo se toliko ufurali u buku nadolazecih dogadjaja, pa ga necemo ni cuti na posljednjem izdisaju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4309 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 216  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz