Sada je: čet mar 28, 2024 10:06 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pet jul 28, 2017 7:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
levia je napisao/la:


Putin je CAR.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: sri sep 13, 2017 7:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Dok nitko nije gledao, Rusija "zauzela" Arktik
:blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pon sep 18, 2017 3:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
levia je napisao/la:
Iskreno me interesira sta je njegova "namjena" u ovom Sirijskom ratu?
-Zapad pljuje po njemu, a onima kojima je dozlogrdilo sa "demokratskom" Amerikom, proglasavaju ga spasiocem.
-Interesantno je da su I mediji podijeljeni za I protiv....ne postoji nista izmedju.
-Za sada Izrael mirno sjedi sa strane, mada znam da je Benjamin Natanyahu putovao kod Putina nedavno.
-Navodno, Putin odolijeva zapadu i preko njegovih granica djeluje da nece zazivjeti nista sto spada u NWO.
-Mada je pomalo smijesno vjerovati cijeloj predstavi, jer onaj ko ne igra po muzici vlade iz sjene, biva uklonjen, ponisten na bilo koji nacin.
-Mene zarko interesira sta su sad smislili I koliko kontrolisu Rusiju I Iran?
-Da li je moguce da Putin nastavlja americku igru, jer su se vec svi zasitili medjunarodnog policajca?


Budi siguran da igra istu igru. Rusi su (skupa sa Amerima) uvijek i igrali tu igru, na neki nacin.

Najgori su tipovi koji kazu:Dobar Putin, vidi sta Ameri rade sa svijetom? To dodje Rusima kao alibi i onda nastavljaju rokati i oni po onoj djeci iz Sirije.

Mediji su podijeljeni i kako velis ili su ZA ili protiv i nema izmedju ali prava istina koji mi ljudi moramo znati je upravo tu "izmedju".

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pon sep 18, 2017 3:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Zlatko Kvasina je napisao/la:
Moje misljenje je,uzimajuci u obzir kakva se igra sada igra u Siriji,to jest svi se koriste istim metodama, da je u pitanju samo podijela plijena sto bi Icke rekao. Davno sam procitao u njegovoj jednoj knjzi u kojoj govori da ih je jedan istrazivac opisao kao lavove koji se lako dogovore oko podijele posla ali oko podijele plijena naravno ratovi oko toga koji dio plijena kojem lavu ce pripasti.

Poslano sa mog G7-L01 koristeći Tapatalk


Nisam ti vidio komentar ranije. Svaka cast.

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Koju igru Putin igra?
PostPostano: sri sep 20, 2017 8:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 17, 2015 12:36 pm
Postovi: 80
Edgar Cayce je prorokovao da će Rusija postati nova nada svijeta sa svojim drugačijim gledanjima na stvarnost. Uostalom, ruska znanost otvoreno izučava ezoteriju i sve ono što ne spada u zapadnjačku znanost. Ruska duhovnost je drugačija od zapadne. U tom smislu će ona najvjerojatnije postati novi lider čovječanstva.
Izgleda da se Putin u jednom trenutku "presaldumio" i odlučio da će manje sudjelovati u svjetskim igrama i da će više raditi za Rusiju. Kao da se u njemu probudila neka vrsta patriotizma. U više navrata su neki američki generali i političari izjavili da su bijesni na Putina jer je donedavno s njima uredno radio na Novom svjetskom poretku.
Što će se sve dogoditi da bi Rusija postala duhovni vođa novog svijeta, nemam pojma. III svj. rat? Po svemu sudeći, Putin ima čelične živce i pod svaku cijenu želi izbjeći opći rat. Osim toga, izgleda da ima dobre savjetnike. Umjesto da kolabira pod sankcijama, podigao je Rusiju na novu razinu ekonomske samodostatnosti. EU je samu sebe ugrozila provodeći sankcije. Angela Merkel polako kritizira američke sankcije i želi s Putinom ponovno uspostaviti bolju ekonomsku suradnju. Angela je lutka Novog svjetskog poretka, ali možda i ona na neki način, poput Putina, otvara oči. Do koje mjere će ih otvoriti, ovisi i o tome da li će ostati na vlasti. Pošto je ona sluga NWO-a, a ne kreator, vjerojatnost da se malo odmakne od NWO-a je moguća. A njen odmak bi bio rani pokazatelj smjera kojim ide cijeli svijet. Ako sam u pravu, još jedno proročanstvo Edgara Cayceja bi se ostvarilo.


Sent from my iPad using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: sri sep 20, 2017 1:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Jedino sto je tacno u tvom tekstu jeste da Angela Merkel zeli bolje ekonomske odnose sa Rusijom. Zapravo, ona vec ima odlicne ekonomske odnose sa Rusijom. Sve ostalo je smijesno. I to je blago reci - smijesno.

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: čet sep 21, 2017 1:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 17, 2015 12:36 pm
Postovi: 80
Sve što je u ovom tekstu je smiješno svakome tko ne zna da osim povijesti i znanosti koja se javno izlaže, postoji i ona povijest i znanost koja se ne izlaže javnosti i spada u istinu. Mnoge “istine” koje spadaju u javnu domenu se mogu opovrgnuti u kućnoj radinosti. Barem znanstvene istine se mogu opovrgnuti samo koristeći se u razmišljanju kvantnom fizikom. Onaj koji vjeruje autoritetima, a ne provjerava istinu sam, koristeći svoje umne kapacitete(mada mu se ne čini da ne koristi vlastiti um i vlastitu inteligenciju), osuđen je na osobu koja živi u iluziji a ne u stvarnosti. Ovaj opis osobe koja vjeruje a ne zna, je identičan opisu kojim bi osoba koja ne zna opisala one koji znaju. I tu nema pomoći, ni jednome ni drugome. I, što je u tom slučaju istina? ;-)
Poziv na prepucavanje i mlaćenje prazne slame je prihvaćen. Ne valja uvijek propustiti dobru zabavu, zar ne? :-)


Sent from my iPad using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pet sep 22, 2017 5:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Solaris je napisao/la:
Sve što je u ovom tekstu je smiješno svakome tko ne zna da osim povijesti i znanosti koja se javno izlaže, postoji i ona povijest i znanost koja se ne izlaže javnosti i spada u istinu. Mnoge “istine” koje spadaju u javnu domenu se mogu opovrgnuti u kućnoj radinosti. Barem znanstvene istine se mogu opovrgnuti samo koristeći se u razmišljanju kvantnom fizikom. Onaj koji vjeruje autoritetima, a ne provjerava istinu sam, koristeći svoje umne kapacitete(mada mu se ne čini da ne koristi vlastiti um i vlastitu inteligenciju), osuđen je na osobu koja živi u iluziji a ne u stvarnosti. Ovaj opis osobe koja vjeruje a ne zna, je identičan opisu kojim bi osoba koja ne zna opisala one koji znaju. I tu nema pomoći, ni jednome ni drugome. I, što je u tom slučaju istina? ;-)
Poziv na prepucavanje i mlaćenje prazne slame je prihvaćen. Ne valja uvijek propustiti dobru zabavu, zar ne? :-)


Sent from my iPad using Tapatalk


Zato ti je ovo sto si sad napisao/la odlicno ali me to onda tim vise cudi ako ces ovim opravdati ono gore.

Putin se "presamuldio" - nije. Ko ima takvu proslost taj ce se tesko presaltati (ako je presamuldio - presaltao, integrisao).

Putin - lider covjecanstva - jos smijesnije (nije potreboi pisati zasto).

Putin - duhovni vodja (da, pogotovo kada se rokaju djeca u Halepu i to po onom "ma svijet ce reci da su to Ameri ionako oni vladaju cijelim svijetom pa je to propaganda. Dan te jebo, ko da Rusi nemaju propagandu nego samo Amerikanci).


Preispitaj ti to malo ljudino. Manje vijesti tipa "Pogledajte kakvo je naoruzanje Putin pripremio u slucaju rata" ili "Ruski avioni koje svijet nije vidio". Znam ja , da je za to kriv Rambo i dosadni Holywood pa se covjek okrece kontra toga ali sve sto ja hocu reci da i ovi sa istoka imaju svog Ramba i svoj Holivud i svoj dan neovisnosti i svog predsjednika koji spasava i putnike i avion od terorista.

Sjeti se i planirane akcije na ISIL?? Za 10 dana gotov. Rusi su sve uzeli na sebe i spremni da rijese stvar. Ljudi otovorili kladionicu pa se kladili kada ce pasti ta fantomska drzava i sta bi???

Nisu opalili metka prema Isilu! Svo vrijeme derali one opozicionare!

:lol:

Taj tvoj zadnji komentar je meni 100 puta bolji od onog predzadnjeg (gdje taj Amerikanac teoretise sa "izgleda" , "moglo bi").

Nije prepucavanje. Zato argumentiram pominjuci Alepo i neaktivnost Rusije u vezi zarista u Siriji.

Supljiraju jedni, pa supljiraju drugi - samo je finta u tome koje medije vise citas. Ja - ili necu citati nijedne (proistocne ili prozapadne) ili cu citati i jedne i druge.

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: ned okt 01, 2017 5:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Zaprasuju Rusiju.Jedina 2 mesta gde ne zaprasuju su Kina i Kuba.


Ovo je malo stariji video(2011) tako da ne znam dal su neke zemlje prestali zaprasivati.Mislim da su Indiju i Nigeriju prestali ali nisam 100% siguran.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: sub maj 26, 2018 8:21 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub maj 19, 2018 5:28 am
Postovi: 9
Lokacija: Republika Peščenica
Putin zna prepoznati pobjedničku stranu "tamo gore". Loši momci, brutalni i okrutni prema neprijatelju. Dok bi za prijatelja i život fizički dali. Poraženim crvima su pobjednici uvijek loši momci i to je sasvim OK. Loše je kada te neprijatelj hvali. Putin zna sklopiti dogovor i ispoštovati dogovoreno. Nekima treba jaka Rusija i Putin je položio jer Rusija je u doba pijanog Jeljcina bila na koljenima i pokradena, praktički usisana u projekt NWO. Ne krivim Jeljcina, svaki normalan čovjek pije ali postoje neke granice. Ne možeš sa 2 litre vodke dnevno voditi državu i još velesilu. Pacovi su kolo vodili dok je mačak pijan teturao. Putin je u kratkom roku uzdigao Rusiju jer koliko god pričali o Planu ništa nije Sveto Pismo. Ili citat iz jednog stripa: Ništa nije zapisano, ako i jeste, može se promijeniti. Po trenutnoj radnoj verziji treba jaka Rusija i evo je. Operativa je na Putinu i njegovim kadrovima.

Ne vidim razlog zašto bi se to iznosilo u javnost. Većina njih su samo statisti u filmu i obični prolaznici kojih se baš i ne tiču operacije čišćenja Zemlje jer niti im je to posao niti su baš domicilni jer se dolaze utjeloviti iz kojekakvih svemirskih pripizdina i zabiti. Tko ima znati njega će se pronaći ili će se sam javiti kome se već treba javiti. Sve ostalo su verzije za javnost s tim da ruska propaganda daje realnije verzije za javnost od zapadnjačke gdje je Laž postala najistinitija Istina. Da će bilo tko reći detalje i za koga igra to je suludo očekivati. Ljudi ko ljudi sa sektaškim mentalnim sklopovima ili će od Putina praviti Baba Rogu ili će ga bolesno obožavati. Vladimira Vladimiroviča nije briga ni za jedne ni za druge. Izvršava svoj dio pogodbe najbolje što može u datim okolnostima. U ovom trenutku multipolarni svijet ruši suludi plan NWO koji je već sada neostvariv i ujedno služi kao uvertira za vrelu završnicu ove cirkuske predstave. No fear! Vlad is here!

_________________
Hoću, majko, hoću u gradsku čistoću


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koju igru Putin igra?
PostPostano: pet jul 03, 2020 12:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Usred svega ovoga...

ЗНАК ВРЕМЕНА: ПУТИН И КИРИЛО ПОДИГЛИ ХРАМ АНТИХРИСТА


https://www.youtube.com/watch?v=c_e42p0IMqg


https://www.youtube.com/watch?v=hnpGquuWuL4

Iz drugog videa citiram:
"vojnici noseći uniforme iz doba Drugog svjetskog rata"

??


(Napomena: Ni jedan od 2 linkana videa nije naslovni koji nije linkan.)


...izgradiše i pomazaše (dezinfektansom valjda) svoju mega-crkvetinu - hram svojoj vojnoj sili...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz