Sada je: čet mar 28, 2024 11:01 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: uto mar 28, 2017 3:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Učenica upozorava na opasnost chemtrailsa: Zaprašuju nas kao insekte!




Epidemiologinja upozorava na štetnost chemtrailsa po ljudsko zdravlje!




Bivši pilot razotkrio chemtrailse!




Talijanski aktivist govori o zaprašivanju stanovništva s chemtrailsima i HAARP-om!




Zrak oko nas prepun je nepoznatih vlakana iz chemtrailsa!



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon maj 15, 2017 11:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Zbogom naše plavo nebo!




Sveučilišni profesor upozorava na opasnost zaprašivanja chemtrailsima!




Kontrolirani "Greenpeace" zabranjiva teme o chemtrailsima i HAARP-u!




Bivši pilot razotkrio zaprašivanje stanovništva chemtrailsima!




Talijanski istraživači otkrili visoke razine teških metala u chemtrailsima!



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned jun 18, 2017 9:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Oblaci su chemtrailsi, predugo se zadržavaju na nebu.

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon jul 03, 2017 5:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Ja sam ovde davno postavio pitanje da li kemtrajlsa ima u Severnoj Koreji? Sta mislite?
Ja sam svaku sliku dobro pogledao i nikad nisam primetio ni jedan, svaki put kad se pojavi neka slika iz Pjongjanga ili snimak obavezno obratim paznju i nema, tj.nema na slikama.
Zato ja mislim da je Severna Koreja poslednja slobodna zemlja, Kim verujem vrlo dobro zna sta se desava i verujem da će braniti slobodu.
Ja navijam da S.Korea ostane slobodna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned jul 09, 2017 9:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ma ništa s toga.
Ne vjerujem u ništa što ne objave na lokalnoj televiziji za vrijeme dnevnika.
Samo tome vjerujem :toothy2:

Kim Jong je iznad koreje i oblake rastjerao,a kamo da ima kemtrejlsa.
Valjda koristi orgonske topove :glasses7:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned aug 06, 2017 5:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Citat:
Kim Jong je iznad koreje i oblake rastjerao,a kamo da ima kemtrejlsa.
Valjda koristi orgonske topove :glasses7:


Ma ne, balističkim rakatama upucava kemtrejlse kojima ga pokušavaju okružiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon aug 07, 2017 1:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
pedjos je napisao/la:
Ja sam ovde davno postavio pitanje da li kemtrajlsa ima u Severnoj Koreji? Sta mislite?
Ja sam svaku sliku dobro pogledao i nikad nisam primetio ni jedan, svaki put kad se pojavi neka slika iz Pjongjanga ili snimak obavezno obratim paznju i nema, tj.nema na slikama.
Zato ja mislim da je Severna Koreja poslednja slobodna zemlja, Kim verujem vrlo dobro zna sta se desava i verujem da će braniti slobodu.
Ja navijam da S.Korea ostane slobodna.

Mislim da ta pojava je najviše povezana sa lokalnom klimom. Naime, Korejski poluotok je klimatski vrlo sušan, padaline su rijetke, pa i zimi, te je izuzetno dugotrajno vedro vrijeme bez oblaka potpuno normalna pojava i u Sjevernoj i Južnoj Koreji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sri aug 09, 2017 10:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
sen-sei je napisao/la:
Citat:
Kim Jong je iznad koreje i oblake rastjerao,a kamo da ima kemtrejlsa.
Valjda koristi orgonske topove :glasses7:


Ma ne, balističkim rakatama upucava kemtrejlse kojima ga pokušavaju okružiti.


Kim jong je Bog i on sa svojim super mocima, npr. ko Storm iz x-mena-a raspuse kemove do Japana.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned aug 27, 2017 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Chemtrailsi su uzrok požara...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: uto sep 12, 2017 6:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon nov 13, 2017 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Leteći dijamanti
ili
Lančana reakcija čiji detalji nikome nisu posve znani?




Ovo postaje sve "zanimljivije" (u svojoj uvrnutosti, naime). Ne znam da li je išta u ovom kontekstu rečeno ranije, nisam iščitala cijeli topik, daleko od toga.
Primite ovaj tekst s dozom soli... i tek je rezultat par preliminarnih kratkih sondiranja.


I.

Na uvodnom postu navedeni mikroorganizmi - malne svi (prva tri stoposto) su NEOPHODNI U zemlji jer pomažu u stvaranju tla, onog zdravog, agrikulturalnog, zemljinog tla (soil) iz kojeg raste sve što je svemu živom potrebno, a bar jedan ima i funkciju detoksikacije tla. (Istina, navedeni mikroorganizmi su manje ili poprilično patogeni kad dođu u kontakt ili se nađu u ljudskom okruženju.)

1. Šta mi uopće znamo o nastajanju, rađanju, mikroorganizama?
Gledište da raspad, svakako onaj biološki, sam od sebe generira ne samo mikroorganizme, već obične mušice (poput voćnih, vinskih...) iz "ničega", da ne kažem zraka - nije uopće novo, iako mu se uvijek pristupalo s porugom. Ključna riječ je raspad.

2. Što vidim da je Galaksija već spominjao, nešto u tom stilu - gorivo koje koriste (šta točno sadrži), posljedice izgaranja (poput ispušnih plinova u auspuhu auta, samo u avionu), metali i materijali od kojih su sami spremnici za gorivo i ostale kerefeke neophodne za pogon aviona, lubrikanti, odmašćivaći, foameri i --- ja iskreno nemam blagog pojma o tim stvarima; ali čini se da bi mogli imati neke veze s temom, iako nisam sigurna u kojoj mjeri. Informacija do koje nije, pak, problem ovdje doći je da ti preparati sadrže organske kao i anorganske sastojke. Zašto bi se nekakav raspad tih sastojaka mogao odvijati u zraku, druga je priča?

3. Metali (i spojevi) koji ne bi trebali tamo biti - otkud oni? Mogu li ipak nekako biti nusproizvod točke 2 iznad? Ne znam. Ali, da li je moguće da oni nisu u kontejnerima aerosola, već ili se generiraju "tamo gore" ili već postoje tamo gore, bilo je početno pitanje koje je i potaklo cijeli ovaj tekst u kojemu ću navesti samo dva posljedična sadržaja koja su mi gotovo odmah došla pod ruku.


II.

Čini se da neke informacije izbijaju na površinu. Dat ću citat za stroncij iz Atomskog samoubojstva W. Russella, jedan od brojnih iz novinskih članaka, intervjua i sl. koje je prikupio u knjizi:

"... zaključio sam da će do 1962 biti dovoljno radioaktivnog stroncija ubačenog u stratosferu da proizvede 100% "maksimalnu dopuštenu količinu" u svakoj osobi na planeti.
Zbog zadržavanja nevidljivih čestica u gornjem zraku -- čestice padaju na zemlju oko 10% njih godišnje [od jedne nuklearne eksplozije, u cijeloj godini će pasti na zemlju tek 10% čestica koje je generirala ta detonacija u atmosferi; a koliko ih je bilo i kumulativni efekt - nepoznato je] -- taj radioaktivni stroncij se neće u punoj količini pokazati u ljudskom tijelu sve do kasnih sedamdesetih.
Međutim, do 1962. kocka će biti neopozivo bačena."
Umjesto sporog ubrzanja, broj testiranja nuklearnih bombi potpuno je izmakao kontroli [preko stotinu detonacija otada, točan broj se zaista ne zna; postoji kratak dokumentarac koji je pokušao dokumentirati njihov broj].
itd itd itd

Kombinacija barij-stroncij-titanat pronađena ili u kiši ili kako je pala s neba, ne mora uopće biti ništa što je izašlo iz aviona, već bi mogla biti (?) --- padanje na zemlju disolucijskog efekta radioaktivne prašine, trunja i čestica odaslanih u atmosferu tijekom Hladnog rata (koji je istini za volju očito bio najvrućiji od svih i vodio se jednako i protiv neba i protiv zemlje i podzemlja). Količina radijacije tada odaslana u više slojeve atmosfere jednako kao u biosferu i podzemlje je vjerojatno cifra koju nikad nećemo saznati, možda je nemoguće do nje doći. Kažu da se radijacija relativno brzo rasprši, ali čestice (poput neutrona itd... i daljnjih kataliziranja procesa raspada kojeg izazivaju na svemu s čim dođu u kontakt) - ostaje.

S jedne strane, kiše su nam neophodne. S druge strane - kiše spuštaju na tlo svo to smeće. S jedne strane treba spriječiti da ono pada na nas i zemlju, s druge strane moglo bi imati prednosti u kontroli padanja, kad bi se ono moglo "izkontrolirati" u nekoj mjeri pa da efekti detonacija, radioaktivnog raspada, "pomognu" detoksikaciji tla od pesticida, i ostalih poljoprivrednih agenasa neophodnih za profite i gladne želuce. ... Ali to je samo kap u moru ovog ludila... ili posljedica ludila koje i same, kakve mogu biti, ako ne još luđe? Kao možda, hajmo probati sijati nebo umjetnim poludragim mineralima koji još k tome imaju sposobnost apsorpcije neutrona i radijacije (poput barijum-titanata ili stroncij-titanata?)... Jest da radijacija od detonacija, kažu, nestane u relativno kratkom roku (pita se itko gdje?), ali fakat znaju da je s česticama malko drukčija priča...

Još jedan citat iz istog izvora:
"... pod novom legislativom, privatni proizvođači će biti ohrabreni razvijati komercijalne upotrebe fizijskog materijala. Tako, u ne-tako-dalekoj budućnosti, (nuklearno-industrijski) otpad će se odlagati u vašem susjedstvu. [iznad glava? ili metode da "kontrolirano" pada natrag na zemlju jer je kao sad zakonom okarakteriziran kao "bezopasan"?]
... razina radijacije "najvrućih stvari" je fantastično visoka: zakopani su cijeli tankovi smeća koji sadrže nekoliko milijuna puta više radioaktivnosti od cijele svjetske komercijalne količine radija.
Samo jedan element korišten u proizvodnji plutonija -- stroncijum 90 -- 60 je puta radioaktivniji od radija."
Pa ga treba "razrijediti", "razvodniti"... ali "u hipotetičnom događaju da bacite element u Kolumbija rijeku .... trebalo bi osam sati punog tijeka rijeke -- 53 bilijuna galona vode, da se razvodni jedan gram čistog stroncijuma 90 pa da voda bude sigurna za piće, prema AECovim dopuštenim granicama. Ili, drukčije rečeno, ako biste po tri grama elementa nakapali u istu rijeku svaki dan, voda šeste najveće rijeke u SAD ne bi više bila za piće."
Uz Sr90, lančana reakcija izbacuje oko 40 drugih radioaktivno-otpadnih elemenata s vremenom poluraspada od par sekundi do milijuna godina.

A da ironija bude veća, čovjek koji je bio direktor odjela za radiološke znanosti na Hanfordu i faca u General Electric-u, izjavljuje doslovce: "Nismo sigurni kakvi bi trebali biti efekti tog radioaktivnog smeća."

Onda su se dosjetili bacati te radioaktivne tankove u oceanske dubine daleko od oka. Ali ono što nisu - nisu još tada bili našli je: "ultimativno rješenje" tog problema - kuda sa (tim) smećem?
By-the-way, jeste primijetili koliko se zadnjih godina zahuktale direktive i "legislative" po pitanju kojekakvih sortiranja i odlaganja smeća? Ako bacite krivo smeće u krivo-obojanu kantu - slijedi vam kazna! Čudno kako je cijela priča na temu SMEĆE, i kud s njim započela nekako kad i samo kemtrejliranje (kad je "izvezeno" iz Amerike), ili to što zovemo njime. Da li oni "prskaju" kemikalije ili je padanje kemikalija posljedica kojekakvih reakcija nečega s nečim u zraku već (poput ovih stvari ranije opisanih za Sr u prvom citatu) - ne znam, ali fakat znam jedno: ONI NE MOGU (i u određenim konotacijama ne smiju posve) ŠUTJETI, već im je odlaganje smeća moralo izaći, na već neki način. Morala je ideja, "opsjednutost" smećem izaći u eter, u javnost. Kao može biti i kojekoje druge "ključne fraze"...

Još jedan stari članak:
"Zrak nad Washingtonom je radioaktivan više od 70% vremena počevši od 1951, kaže izvještaj Mornaričkog Istraživačkog Laboratorija (NRL). 1953. godine Washingtonski zrak je bio "pred-atomski" [tj. čist] samo 60 dana [u cijeloj godini]."

Ako je tadašnja doza bila tek dvije desetine Rentgena - daleko od neposredno opasne - nitko ništa tada nije znao (zna li sada?) o kumulativnim efektima na čovjeka i okruženje? 500-600 Rentgena dostatno je za usmrtiti čovjeka na licu mjesta. Posljedice disanja čak i neznatno radioaktivnog zraka tijekom duljeg vremenskog perioda - su nepoznate, ali ono što se zna(lo) je da neki izotopi tamo gore ne čine stvari ništa boljima, naprotiv.

Sve to smeće padalo je tada (odtada), pada i nastavit će padati. Teže čestice počele su padati natrag na zemlju prve, lakše ostaju u zraku duže i nitko ne zna kad će sve to nestati odatle, predviđali su četrdesetak godina [neke druge procjene su bile i do osamdesettak]. Vjerojatno od momenta kad prestanu s testiranjima bombi, uranijumskih, hidrogenskih, kobaltnih, ovih, onih ju-nejm-it (što su mahnito radili sve tamo od pedesetih i najmanje do osamdesetih).

Posljedice Hladnog rata ispadaju "vrlo vruće", čak neka vrsta globalnog zatopljenja, da upotrijebim medijsku frazu. Gori nad glavom, gori pod nogama, gori im svuda naokolo.

Fall-out je uglavnom popadao, popada u vrlo kratkom roku nakon eksplozije, kažu.
Od tog časa, pa na dalje, se odvija padanje tzv. "hold-up"-a.
Predviđanja su bila, kao što je rečeno ranije, da će taj "hold up" (ono što je izbačeno tada i ostalo u atmosferi) padati razinom oko 10% količine godišnje (od jedne eksplozije koja je detonirana te godine, a koliko ih je bilo sve skupa?).
"Već pretežak "hold-up" prekrit će atmosferski sloj i polako ga nagrizati, polako ali neopozivo i tako stanjiti živodajnu zaštitnu omotnicu plavetnila."


III.

Radijacija, ali primarno nuklearne čestice, --- a direktna su posljedica konstantnih nuklearnih "napada" (detonacija Hladnog rata prvenstveno tj. u najvećem omjeru) na zemljinu atmosferu (i ne samo nju), unatoč nepriznavanju ove nove službene znanosti da se tako šta ikad dogodilo (i događalo tijekom zadnjih decenija prošlog stoljeća, sve tamo od Drugog svjetskog rata, pa koliko se zna po sokacima, do duboko u osamdesete), kao u ovom, inače iznimno informativnom tekstu o efektima i koječemu drugom što se tiče rezidualne nuklearne radijacije, fallouta, a očigledno i prethodno spomenutog "hold-up"-a, --- u abnormalnim količinama koje u zraku ne bi trebale biti, čini se da su ipak tamo, još uvijek traje njihov daljnji raspad i posljedice istoga.

https://www.fourmilab.ch/etexts/www/effects/eonw_9.pdf

Plemeniti plinovi koji čine iznimno važan dio "omotnice plavetnila" iznad naših glava i razlog zašto nam je nebo tako lijepo obojano (sic!?), i nadasve neonski plavo, jednako kao i bilo koji drugi element su podložni radiaktivnom raspadu (iako se neki koriste u tehnologiji kao apsorberi neutrona, ni oni ne mogu biti bure bez dna). Pod utjecajem radijacije plemeniti plinovi bukvalno "proizvode" redom elemente u svojoj oktavi (a'la Russellova tabela periodnih elemenata, koji je plemenite plinove i tretirao kao neku vrstu "korijena" ili možda bolje rečeno "sjemena" ostalih elemenata u njihovoj oktavi).

Iz gornjeg linka (neću prevoditi; navode nastajanje i barija i stroncija kroz radioaktivnu dekompoziciju kriptona i ksenona; ne kao prve na redu, već kao "kćeri" koje slijede svoj poredak u tabeli elemenata. Sad već ozloglašeni aluminij koji pada odozgo je treća generacija raspada elementa koji nam daje plavet nebesku: neona):

Fractionation can occur, for example, when there is a change in physical state of the fission products. As a result of radioactive decay, the gases krypton and xenon form rubidium and cesium, respectively, which subsequently condense onto solid particles. Consequently, the first particles to fall out, near ground zero, will be depleted not only in krypton and xenon, but also in their various decay (or daughter) products. On the other hand, small particles ["hold-up"] that have remained in the cloud for some time will have rubidium and cesium, and their daughters, strontium and barium, condensed upon them.


... ... ... itd itd itd ... ... ...

Kao što je rečeno na početku, detalji tog lanca nisu svi posve znani... a i dan danas, malo-malo neka, ako već ne nuklearna eksplozija, ono eksplozija (iz) nuklearke daje još jedan (sinkroni ili asinkroni) korak u maršu po mostu.... da ne kažem, prenošenju štafete bez kraja i konca, možda tek dok se cijeli taj proces posve ne vrati duboko pod zemlju gdje i pripada i posve ostavi na miru da tamo čini svoja dobra djela stvaranja neophodnih konstituenata za život i opstanak... S druge strane, upravo taj proces ima degradirajuće posljedice iznad tla, osobito na zbivanja u biosferi. Usput budi rečeno, s obzirom da su padavine primarni donositelj natrag na zemlju svog tog "postradioaktivnog (ali i dalje u nekoj fazi cijelog procesa dekompozicije tvari analognih truljenju) smeća", zato kiše ne smiju padati kako su padale nekad, da ne kažem "kako one hoće".

Koja je točno svrha kemtrejlsa u toj cijeloj priči, može zaista biti pokušaj "kontrole štete", upravljanja padavinama kako bi se "razvrstalo" ili "razvodnilo" padanje "hold-up"-a. Na žalost, njihove logike, baš kao i posljedice njihovih rezoniranja, su mačak u vreći. I, s obzirom na već sve kojekakve efekte koji se ljudima događaju kao posljedica kemtrejlsa, vreća bi mogla već biti dobrano bušna. Ako već i nije bila takvom zamišljena od samog starta (acceptable colateral damage).

Ako malko proučite link iznad, cijela hajka i na CO2 dobit će novi štih (str 20; točka 9.34).

Ne znam jesu li dovoljno jasne naznake ili tek "scenarij" iz ovog teksta. Da li je moguće da je svrha kemtrejlsa (kako god ih zvali) usko povezana s pokušajima saniranja posljedica Hladnog rata, a obujam kojih je tajan i nedostupan javnosti, te posljedično i metodologija samog saniranja? Jednako tako, i posljedice tog pokušaja "saniranja", tj metode u primjeni - sve su samo nit jasne nit poznate i potpuno su nesaglediivije u obujmu nego sam problem kojeg čini se imaju za svrhu sanirati.

Dok nas oni bombardiraju glupostima poput kako je netko nekog predsjednika nazvao "starim" da ne kažem jarcem, a ovaj lakonski uzvratio kako on ovog prvog neće nazvati "debelim i ružnim". Ili bliže kući, kako ćete platiti tristokuna ako posudicu od jogurta bacite u kantu zelene boje.

Dodajmo scenariju haarpova "zagrijavanja ionosfere" i možda još kakve druge aktivnosti - i ostajemo s korelacijama čije tek efekte treba istražiti... samo, nadam se da tom istraživanju ne pristupaju kao pod "reality-show" modusom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sri nov 15, 2017 8:11 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Kemtrejlsi su samo jedan segment manipulacije čovječanstva na kojem se može vidjeti to koji smo glupsoni i koliko smo nesposobni da percipiramo problem a pogotovo nesposobni da poduzmemo nešto razumno u vezi njegovim rješenjem. Kad bi neko istinski svjestan mogao gledati sa strane naše ponašanje na ovoj planeti, vjerovatno ne bi izdržao ni 5 minuta a da mu se ne smuči. Međutim, mi smo programirani tako da uredno racionalizujemo svaku svoju glupost. Oni od nas koji i uspiju da percipiraju neki problem, mogu jedino da laju na njega, ’vako il’ ’nako; a rezultate svog lajanja će često tumačiti i efikasnim. S obzirom na stanje naše svijesti, ukoliko više ljudi percipira neki problem, svaki će ga vidjeti nešto drugačije i drugačije će lajati na njega. Kao pinokiji u Svijetu pinokija, bolje ni ne možemo.

Slično kao i s vanzemaljcima, kad su kemtrejlsi u pitanju, „kontrolni sistem“ nam nudi dva odgovora od kojih nijedan nije ispravan a nama daje mogućnost da biramo između njih:

1. Ne postoje
2. Pa, dobro, postoje ali su tu za naše dobro.

S obzirom na to da pinokijo preferira laž jer je i sam lažan po svojoj suštini, on će obično izabrati onu laž koja mu se više sviđa. Lijepe laži su poželjne a može i ružne, samo nek’ su laži, tako da imamo u šta vjerovat a bez vjerovanja ne možemo.

**

Uostalom, kad posmatramo sajtove specijalista za kemtrejlse, forume ili youtube kanale gdje se diskutuju kemtrejlsi, primjetićemo da se rijetko gdje pominje pojam barijum-stroncijum-titanat kao jedinjenje a nema šta se sve tamo ne pominje. Znači, nemamo šta da brinemo. Doduše, barijum i stroncijum se pominju ali više, onako, zasebno kao malo prašine u zraku što i nije toliko strašno. Znači, pošto se skoro nikako ne pominju u sklopu ovog spoja koji podrazumijeva jedan nanokristal koji, navodno, pod određenim okolnostima može da dovede do uništenja ćelija unutar nekog živog organizma, uključujući i čovjekov, nemamo šta da brinemo.

Međutim, na osnovu podataka navedenih na ovih nekoliko stranica koje sam skenirao iz knjige Dangerous Imagination, Silent Assimilation; Cara St Louis and Harald Kautz-Vella, može se steći prilično lijepa slika o tome, čemu smo mi ovdje izloženi (a da ne pominjemo morgellonska vlakna koja su posebna priča):

slika

slika

slika

slika

Prilično lijep i efikasan način za depopulaciju planete?! Može pod plaštom Trećeg svjetskog rata, gdje će nam biti objašnjeno iz kredibilnih izvora da umiremo od radijacije a ne u sklopu planirane depopulacije planete uz pomoć navedenih hemijskih susptanci i psiho-patoloških aktivnosti a može i kao pandemija neke nove, „neizlječive bolesti“?!

Ovo kemijanje traje već skoro 20 godina a mi ništa nismo poduzeli u vezi s tim, osim filozofiranja na tu temu. Zašto? Zato što kao pinokiji ili one „mašine koje ništa svjesno i nezavisno nisu u stanju uraditi“ (Gurđijevov izraz) ili „biohemijski roboti priključeni na ‘superkompjuter“ (kako nas je opisao John Keel u knjizi Osmi toranj), mi kao takvi, nismo u stanju ništa razumno i nezavisno poduzeti. Znači, ne pušimo ga mi ovdje slučajno toliko često tj. izvan svake statistike a kad ga na kraju, onako, skroz popušimo, onda bi trebali bar znati i to, zašto smo ga popušili.

Doduše, neki tvrde da se mi, pinokiji, možemo pretvoriti i u istinska ljudska bića, te tako napokon početi da svjesno živimo i dejstvujemo, međutim, - nema dokaza!? Đe su dokazi? Nisam još upoznao nekoga takvog. A ne moram valjda ja prvi podmetnut leđa?! A nisam ni podoban.

[To sam zaključio neki dan kad sam se zatekao kako čistim i podmazujem sačmaricu i karabin s teleskopom (pošto sam kratkovidan, teleskop mi dobro dođe za proširenje percepcije.) Tada mi pade na pamet da duhovno napredni ljudi ne bi uopšte baratali takvim sredstvima a pogotovo oni nju-ejđeri. Oni zagovaraju da predatore trebamo obasipati svjetlošću i ljubavlju. A ja – sačmom!? I to onom krupnom s magnum barutnim punjenjem, što bi ih oduvalo tako da se ne bi zaustavili sve do sedmog denziteta. Doduše, tako bi im i omogućio da se tamo ujedine s njihovim kreatorom u opštoj sreći i veselju, mater im jebem fašističku].

I na kraju, ukoliko neko ovdje uspije da se pretvori iz pinokija u istinsko ljudsko biće, neka odmah javi kako mu je to pošlo za rukom, pa da i ja probam. Nešto mi gadno smrdi. Imam neki utisak da nećemo moći još dugo ovako pinokijati?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sri nov 15, 2017 10:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
galaksija je napisao/la:

Doduše, neki tvrde da se mi, pinokiji, možemo pretvoriti i u istinska ljudska bića, te tako napokon početi da svjesno živimo i dejstvujemo, međutim, - nema dokaza!? Đe su dokazi? Nisam još upoznao nekoga takvog. A ne moram valjda ja prvi podmetnut leđa?! A nisam ni podoban.

[To sam zaključio neki dan kad sam se zatekao kako čistim i podmazujem sačmaricu i karabin s teleskopom (pošto sam kratkovidan, teleskop mi dobro dođe za proširenje percepcije.) Tada mi pade na pamet da duhovno napredni ljudi ne bi uopšte baratali takvim sredstvima a pogotovo oni nju-ejđeri. Oni zagovaraju da predatore trebamo obasipati svjetlošću i ljubavlju. A ja – sačmom!? I to onom krupnom s magnum barutnim punjenjem, što bi ih oduvalo tako da se ne bi zaustavili sve do sedmog denziteta. Doduše, tako bi im i omogućio da se tamo ujedine s njihovim kreatorom u opštoj sreći i veselju, mater im jebem fašističku].

I na kraju, ukoliko neko ovdje uspije da se pretvori iz pinokija u istinsko ljudsko biće, neka odmah javi kako mu je to pošlo za rukom, pa da i ja probam. Nešto mi gadno smrdi. Imam neki utisak da nećemo moći još dugo ovako pinokijati?!

..


A sto ces napravit sa sacmom tocno. U kog pucat!? Mozes okinut u krivog i sto onda?
Ja ne da imam utisak da necemo jos dugo ovako moci nastavit nego ZNAM i vidim to u svom okruzenju. Ljudi (svi mi) zajedno smo kompletno otisli u onu finu stvar. Svakog roka sa neke strane, neki su fizicki bolesni, neki psihicki, a bogami i psihofizicki.

New age brija je takva da oni koji ti uzimaju energiju da se njih klonis, a ne takva da se znas obranit i da ne trebas ici na planinu ili biti zarobljen doma. Na taj nacin sa te strane su dobili bitku.

Sa druge strane sto tocno mozes napravit?!?!

Jedino mi koliko toliko pomogne kada disem i to isto kad se sjetim, jer spavam cijelo vrijeme i radim jedno te iste greske, a onda kada i pocnem disat opet sve ispocetka. I tako uopce ne napredujem.

Nekako mislim da se istinsko bice nece javiti ovdje sigurno, cak i da se javi, mi smo toliko sjebani da necemo ni vjerovat u to i bit ce sumnje i preispitivanja, tako da sa te strane mogu odmah izbacit takvu realizaciju.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sri nov 15, 2017 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Mislim da je Tsarion ovdje bio u pravu. Ova dva klipa pa i cijeli taj dokumentarac.

Mozes samo mjenjat sebe i to je tvoje jedino pravo., koliko god ono bolno bilo, a biti ce i to tesko.




_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sri nov 15, 2017 7:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 27, 2015 12:22 am
Postovi: 106
Pitam se da li se Rusija zaprasuje.

Odavno sam prestao dizati glavu i gledati Chemtrailse. To je postala normalna pojava.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pet nov 17, 2017 9:14 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
U nastavku, nekoliko skeniranih stranica iz istog izvora na temu sprej-pirolize:

slika

slika

slika

slika

I da još jednom ponovimo ovo s 291. strane:

slika

!?!

[Naravno, barijum-stroncijum-titanat bi bio samo jedan od spojeva koji se sintetišu i distribuiraju na ovaj način a takođe postoji i dosta drugih materija i spojeva kojim nas zaprašuju, od kojih neki nisu otporni na visoke temperature u avionskim motorima, te se distribuiraju uz pomoć dodatnih tankova i raspršivača instaliranih u avione.]

U kemtrejlsima se nalaze materije koje narušavaju imuni sistem ljudi a usljed slabog imunog sistema, ljudi mogu oboljevati i umirati od raznih bolesti; tu su i materije koje mogu biti aktivirane uz pomoć talasa različitih frekvencija, te dovoditi do umiranja ćelija u svakom živom organizmu; tu su i materije koje izazivaju nervne poremećaje ili bolesti; materije koje se u čovjekovom tijelu samo-sklapaju u posebne organizme (morgellons); materije ili nano-botovi uz pomoć kojih se čovjekov um može daljinski kontrolisati; materije za svrhu transhumanizacije čovječanstva... itd.

***

Kako sve ovo razumjeti? Pinokiji na pozicijama vlasti i moći bi da kontrolišu i manipulišu pinokije ispod sebe a svi su pod kontrolom onih pinokija iznad njih, čiji se lanac proteže sve do... „vrhovnog pinokija“ ili - najvećeg lažova. (To, da li je „vrhovni pinokijo“ na nebesima, u 7-om denzitetu ili se tu radi o „saturnskoj AI“ ili „supekompjuteru“, to nije ni toliko bitno).

U realnosti pinokija, koja je po svojoj suštini lažna, napredak u smislu popravljanja performansi pinokija i produženja njegove egzistencije, može se ostvariti samo pomoću spajanja s tehnologijom, za šta imamo na raspolaganju i pojam – transhumanizam. Sve će to naravno biti potkovano i odgovarajućom duhovnošću (koja će biti drastično razvedena od realnosti). U ovoj realnosti, laž je toliko ogromna da ju je lakše živjeti i ispoljavati, nego uočiti i razumjeti. S obzirom na to da je ova realnost zajedno s nama u njoj, utemeljena na lažima, svako njihovo otkrivanje bi ju podrivalo, podrivajući i kvalitet naše lažne egzistencije.

U sklopu lažne realnosti u kojoj dominira „budna svijest“ (koja nas, kako Gurđijev reče, „drži u jednom snu koji je opasniji od onog sna noću u krevetu“), nama je ponuđen i lažni dualizam, gdje nam se stalno nudi isto sranje u različitim pakovanjima a mi biramo... i biramo... i biramo... (u skladu s tim kako smo programirani.)

Ukoliko bi ovu realnost produvala Istinska svijest, ona bi nestala zajedno s nama, ovakvim kakvi trenutno jesmo. A sve do tada, ili dok ne ginemo u ratovima ili kojekakvim nesrećama ili usljed kojekakvih psiho-patoloških aktivnosti, ili dok ne umiremo od kojekakvih boleština ili od starosti, mi možemo samo vjerovati u vjerovanja a ništa bitno ne možemo stvarno znati, niti možemo svjesno živjeti i svjesno dejstvovati. Mi možemo dejstvovati jedino na kontrolisan način u sklopu lažnog dualizma koji ovdje vlada. Bio pinokijo vijernik ili nevjernik, bio on OPS ili OPD frekvencija, on je samo pinokijo. Njemu je čak obećan i napredak prema nebesima ili višim denzitetima, sve do ujedinjenja s - najvećim lažovom, u opštoj sreći i veselju, mater mu jebem fašističku (što bi reko Mujo-borac-protiv-matriksa).

I parafrazirajući Johna Keel-a (knjiga: Operation Trojan Horse), kad kažeš pinokiju da je on samo „lik u igri koja je naštimana“, on će samo da slegne ramenima i kaže, - „pa šta, to je jedina igra u gradu“ ili će negirati stvar. Kad neko kaže pinokiju da je mašina koja ništa svjesno ne može uraditi (kao Gurđijev), takođe neće biti neke praktične koristi. Kad neko, kao Filip Dik, kaže pinokijima da objektivno ne postoje i da žive u kompjuterski programiranoj realnosti, njihova reakcija će biti slična. Znači, sama istinita informacija kod pinokija ne pije vode. Pinokijo želi da čuje lijepe laži, može i ružne, samo nek su laži.

I na kraju, onda se postavlja pitanje, - kome su uopšte namijenjene te istinite informacije? Možda one nisu ni namijenjene pinokiju, nego nekome kome on služi kao... zatvorski čuvar!?

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub nov 18, 2017 8:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Ne znam kako razumijeti ali vidim:
na krovovima sve pocrnilo. Kao da su obuđavili. Crne fleke po betonu, rubnjacima, kao da je kapalo neko crnilo.. Tako i crijepovima na krovu. Crne kapi i crni crijepovi. Tako je to trajalo nekih par godina. Ljudi zaključiše da su to crijepovi iz obližnje tvornice, loša zemlja, loša tehnologija, vidiš kako ne valjaju...Onda se pojaviše bijele fleke. Kao da je netko poškropio varikinom. Izbijelilo crnilo. Sada su krovovi opet crvenkasti. Sad ljudi komentiraju: Ah, tko će pratiti crijepove na krovovima, jesu l' crveni ili nisu, nećemo se valjda time baviti?
Stupovi rasvjete. Kao pošpricani smeđom tekućinom. Ispod njih pošpricano zelenim, kao zelenom bojom. Kao da je odozgo padalo zelenilo, jer se ocrtava trag svjetiljke kao kišobrana ili krovića, ispod lampe nije zeleno. Kao da je zelenilo padalo okomito na pod. Slikala ja to... Iz te zelene boje nakon prvih kiša razvila se mahovina i prekrila asvalt. Razbujala se mahovina, ubrzo se stvoriše pukotine u asvaltu. Mahovina ga je poptuno prekrila, kao zeleni tepih. Klizavo je. Ljudi padaju. Mahovina je po svuda, na granama stabala, sa svih strana raste, odozdo , odozgo, nakolo. A trebala bi samo na sjeveru rasti, sa sjeverne strane debla, grana, zar ne. U hladu. Ali raste sa svih strana. Stabla izgledaju kao u filmovima - bajkama o šumama u kojima živi zla vještica...Ali, samo stabla uz cestu, ona malo dalje od ceste-normalna. Vlaga, kažu ljudi, Previše kiše. Ne možeš a ne pomisliš kako bi ta mahovina mogla začas rastvoriti građevine.
Stupovi rasvjete koji su bili očito špricani nečim kao prljava smeđa voda, nakon nekog vremena, više nisu isprljani, sada su kao pošpricani nekom tekućinom koja sa njih sapire smeđu boju. Očiti tragovi špricanja bočno, kao da vozilo prolazi kraj stupova i bočno šprica po tim stupovima i to po pritiskom, u jakom mlazu. To se može zaključiti po flekama.
Sa stuupova se slijeva i sapire zeleno. Tik uz stup bijelo. Oprano. Mahovina nestane iako kiše i dalje padaju. Oko stupova svijetli trag na asvaltu, kao da je varikinom proliveno. Ili domestosom, izbjeljivačem. Stupovi nakon nekog vremena sjajni, kao što treba biti svijetli lim. Asvalt ispod njih čist, nema traga mahovini. Ljude više i ne pitam što misle. Već misle da nešto nije u redu sa mnom kad primjećujem takve detalje.

Ptice odjednom utihnu. Ne glasaju se mjesecima. Onda se odjednom vrate. Zašto nisu pjevale više od mjesec dana? Gdje su bile?

Gljive ...odjednom cijela šuma prekrivena gljivama. Kažu, od kiše. Ali, kiše su i prije padale (onda kad je mahovina pretjerala s rastom) pa nije bilo gljiva. Spore donio vjetar. Ili su čučale u zemlji i čekale svoj trenutak. Bit će da je tako...

Chemtrailsi?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sri nov 22, 2017 10:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Кемтрејлс
Кемтрејлс је стварност, више није теорија завере
ЖИВОТ
14:54 15.11.2017
Преузмите краћи линк
44195378
Појам „манипулација временом“ изненађујуће брзо прешао је из домена „теорије завере“ у мејнстрим реалност после првог саслушања о геоинжењерингу које је одржао амерички Конгрес.
Конгресном саслушању, под називом „Геоинжењеринг: иновације, истраживање и технологија“ присуствовали су чланови одбора Представничког дома, као и академици и истраживачки научници, како би разговарали о будућности истраживања геоинжењеринга.

Интересантно је да су „кемтрејлс“ већ дуго тема теорија завере са великом количином дезинформација које су објављиване на интернету, укључујући и лажне студије и фотографије. Међутим, неколико правих студија показујe да jе геоинжењеринг већ заступљен, што указује на то да су се тајни пројекти тестирања вероватно већ одиграли.


Студија која објављена у Међународном часопису за истраживање животне средине и јавно здравље указује на то да је геоинжењеринг већ почео, и да је бар једна од супстанци које се користе заправо токсични нуспроизвод сагоревања угља.
Током саслушања прошле недеље расправљало се о потенцијалној потреби да се успостави регулаторна структура у оквиру које би били омогућени експерименти, у одређеној мери.

Кемтрејлс - трагови на небу
© ФОТО: PETAR VUJANIĆ
„Кемтрејлс“: Теорија завере или експеримент новог светског поретка
Калифорнијски конгресмен Џери Мекнернеј је рекао да планира ускоро да уведе законодавство којим ће Одељење за енергетику и друге федералне агенције упућивати да подрже два извештаја Националне академије наука о геоинжењерингу.

Сваки стручњак на саслушању је истакао да технике геоинжењеринга не треба заменити напорима да се смање гасови стаклене баште и припреме за утицај климатских промена. Поред тога, писмо које су потписала 24 научника и заговорника за заштиту животне средине наводи да „свако разматрање истраживачког програма о геоинжењерингу које је финансирано и координирано од стране државе мора бити у контексту стратешког одговора на климатске промене“.

Током саслушања, председник одбора је истакао да би геоинжењеринг „могао имати позитивне ефекте на Земљину атмосферу“, али је упозорио да „морамо још много тога да научимо“.

Он је наговестио да би геоинжењеринг могао бити пожељнији од повећања прописа, рекавши: „Иако нисмо сигурни да је ово изводљиво, неки научници верују да би то могло донети значајне еколошке предности по јефтинијој цени од прописа“, и признао да постоји потенцијал за „ненамерне последице геоинжењеринга“.

Нагласио је чињеницу да су бројне студије доказале „ефекат лептира“, при чему би промена климе у једном делу света могла имати катастрофалне ефекте негде другде у свету.

„Једна забринутост је у томе што би разведравање облака могло изменити образац кише, чинећи да на неким местима пада више кише а на другима мање. Још увек не знамо довољно о овој теми да бисмо темељно разумели предности и мане ових врста технологија.“

Више нема расправе о томе да ли је геоинжењеринг стваран и да ли то може укључивати убризгавање или прскање неког материјала у атмосферу. Иако се ова технологија полако развија и распоређује у мраку, очигледно је дозвољено да се сада изнесе на светло како би се јавност условила за операционализацију технологије.


.

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: pon dec 04, 2017 4:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 31, 2017 1:07 am
Postovi: 52
I rat se vodi izmedju vise raznih AI. Kemtrejsi su najsavremenij vid..ali ima i novijih.

Obavještajac je dosta objasnil.Osvajanje centra Higher Self…hakiranje sistema i napad iz visig centara..nimalo naivan tehnologij, uzurpiraše Prostor Integriteta…neki su hakirani neki nisu.
Strah je IZVOR moći onih koji služe destrukcij bili oni svijesni ili ne.
Ne smijete videti barem ogromni broj onih koji jesu hakirani, kada bi vidjeli sve te brodove gore, sve te forme i civilizacije destrukcije mnogi bi doživjeli srčani, mi manjina ne bismo.

_________________
Hoë spelers bron vasgevang in Perpetuum Mobile...of jy nou is uitgepluis hoe dit werk?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: uto apr 24, 2018 3:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200





..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz