Sada je: čet mar 28, 2024 10:28 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sta mi to snazno lupa na vrata?
PostPostano: ned maj 21, 2017 4:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri apr 19, 2017 1:46 pm
Postovi: 7
U poslednje dve godine desavaju mi se cudne stvari.Posebnu paznju mi je privuklo nesto sto mi se sada vec makar jednom mesecno desi a to je:Normalan dan,legnem normalno da spavam i u sred noci iz sna me trene naglo,snazno i glasno kucanje na vratima!To je tako energicno,neko kuca kao da je u nekoj nevolji,probudi me i tako se uplasim ne smem da mrdnem(nije paraliza,mogu da se krecem ali se bojim)!Problem je sto to niko drugi osim mene ne cuje...
Bas bi mi znacilo ako ima nekog ko bi ovde na forumu podelio slicna iskustva,i kakvo znacenje ovo ima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta mi to snazno lupa na vrata?
PostPostano: ned maj 21, 2017 5:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri apr 19, 2017 1:46 pm
Postovi: 7
Btw,da dodam jednu sitauciju koja mi je i dan danas nerazjasnjena.Spavam,ustajem jutro je i izlazim napolje ali pre toga palim sveto i sijalica pregori.U sred noci budim se i shvatim da je san.Ustajem ujutru i onako iz radoznalosti da uplaim svetlo a ono ne radi sijalica :shock: I dalje mi nije jasno jesam li bila u astralu,ili imala viziju.Mesecarila nisam,to nikad ne radim.
Igrom slucaja ove godine sam 4x putovala avionom i svaki x bih pistala kad bih prolazila onu kontrolu(nemam nista metalno na sebi).
Najinteresantnije od svega je sto u poslednje ca.2god. ja imam neocekivane fleseve dogadjaja od pre 1-15god!Znaci setam i osetim parfem i setim se da je bas taj parfem nosila uciteljica pre 15god i setim se sta je tacno nosila,kako je izgledala od a-sh.Ili vidim neki predmet i setim se gde sam taj predmet videla pre toliko i toliko godina i u kakvom stanju!Setim se i necega sto se do sada nisam secala.Ovo mi je cudno,jer inace vazim za osobu koja se ne seca ni sta je juce odruckovala,a o secanju od pre koliko god.i da ne pricam. :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta mi to snazno lupa na vrata?
PostPostano: ned maj 21, 2017 7:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Ako želiš piši kako se osećaš dok se sve to dešava moglo bi ti pomoći.
Naša čula kroz našu prisutnost izvlače emocije iz nas koje nas dovode u odredjeno stanje.
To stanje otkriva mentalnu sliku koja proleti kroz um ili kako si rekla desio ti se "fleš".
Mentalna slika je poput dugačkog filma koji staje u tren koji je jasan ali nemoguć za verodostojno prepricavanje.
Baš kao san.
To isto se dešava i sa snom, izlazak iz sna je skup emocija sabijenih u stanje koje proleće kroz um u vidu mentalne slike.

Ta mentalna slika otkriva nam obrazac koji nas koči i ne samo to ona nas trajno menja ako je proživimo u tom trenu, osvestimo celo stanje u koje su sabijene emocije.

Kroz vežbanje svoje prisutnosti svih čula u svemu što živimo pokrecemo ceo proces osvešćivanja.

Vezbati prisutnost znači staviti sva čula u službu uma.
Recimo nije isto ići ulicom sa slusalicama na ušima i bez njih.
Nije isto sedeti u društvu drugih ljudi punog stola i praznog stola.
Ono što je izmedju nas i drugih polako uklanjati jer upravo to nas sprečava da budemo svim čulima prisutni u tudjem prisustvu.

Možda ti nisam rekao ništa novo i možda si ti već upućena u ovo, ali imao sam potrebu napisati ti ovo.

Živa bila :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta mi to snazno lupa na vrata?
PostPostano: uto maj 23, 2017 10:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
illuminates je napisao/la:
U poslednje dve godine desavaju mi se cudne stvari.Posebnu paznju mi je privuklo nesto sto mi se sada vec makar jednom mesecno desi a to je:Normalan dan,legnem normalno da spavam i u sred noci iz sna me trene naglo,snazno i glasno kucanje na vratima!To je tako energicno,neko kuca kao da je u nekoj nevolji,probudi me i tako se uplasim ne smem da mrdnem(nije paraliza,mogu da se krecem ali se bojim)!Problem je sto to niko drugi osim mene ne cuje...
Bas bi mi znacilo ako ima nekog ko bi ovde na forumu podelio slicna iskustva,i kakvo znacenje ovo ima?


To su delovi sna koje si izvukla iz njega dok si jos bila u delimicno svesnom snu.
Desavalo mi se slicno.
Tonem u san, i probudi me zvonjava zvona na vratima - kao da neko zvoni a znam da nije niko...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta mi to snazno lupa na vrata?
PostPostano: čet maj 25, 2017 12:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Jedanput ja sanjam kako mi ulazi otac u spavacu sobu i kaze mi da zatvorim balkonska vrata jer ce mi u sobu uletjeti pptica (?).
Nije proslo nekoliko sekundi i ja se budim,pogledam prema balkonskim vratima i ptica stoji ispred i hoce uci unutra.

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz