Sada je: čet mar 28, 2024 7:58 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 223 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto maj 16, 2017 12:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Igra je otišla toliko predaleko da pojedinci odgovaraju za tudje postupke. Otuda i dolazi žetva.
Ljudi su oduvek prinosili žrtve bilo da su životinje ili ljudi.
I to na razne načine. Zidanje piramida je takodje žrtvovanje. Duše onih koje su se mučili gradeći je svojom voljom "uzidane" su u nju za onoga za koga se zidala. Tako faraon postaje "Bog" kroz duše koje se pate za njega.Piramida je samo simbolika i sredstvo da ti ljudi koji se muče vide svojim očima ono što postižu i budu radosni zbog toga.

Onda nastaju prva kraljevstva i kraljevi.
Gde se ne zida piramida, društvo sa robovima već se zida društvo sa ljudskim vrednostima u kome se ljudi ostvaraju pod jednakim pravima i obavezama u korist društva.
Njihove duše besmrtne su kroz vrednosti koje grade a koje zadaje kralj. Da li će patiti zavisi od toga koliko je sam kralj ono što je zadao društvu.

Onda dolaze republike i demokratija, narod bira glasanjem.
Čini se idealno društvo medjutim klopku su sami sebi napravili kada su došli do stupnja jednakosti svih ljudi, da je svaki čovek važan.
To savršeno društvo okruženo je bedom, pa jesu li važni i ljudi iz bede? Da ih pobijemo da bi smo uspeli?
Ta beda oko savršenog društva je ogledalo duha bogatoga drustva.

Jer gradjenje društva treba da izgradi nas a ne obrnuto.

I na kraju imamo Božije kraljevstvo kome se svi nadaju.
Dalje ti je poznato.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto maj 16, 2017 12:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
sector57 je napisao/la:
Odgovornost preuzimas jedino za sebe, ne za covjecanstvo. Sto dakako ne mora biti da ces svojim postupkom mjenjat druge, bitno je to da mjenjas sebe samog.
To mi zvuci kao prica da je Isus otkupio grijehe za sve ljude. Ti moras za svoje postupke sam odogovarat, nekako mi lako zvuci to otkupljivanje za svo covjecanstvo.


Ako Ljubav dodje na Zemlju i želi da bude ono što Jeste šta će biti sa ljudima?
Šta joj preostaje?
Da postavi svoje zakone i žrtvuje sebe zarad cilja u koji veruje i svima pokaže put i omogući da to budu.
A Ljubav ne dolazi slučajno, kao što se dvoje nisu upoznali slučajno. Ljubav se privlaci, za nju se moli.
Milijarde su molile za nju i život dale za nju.
Ta Ljubav što dolazi to su svi oni što su duše dali za nju.
Verovali u tu stvar u Ljubav koja je jednaka ka svima, pravedna, istinita, koja teši, podiže i nadahnjuje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto maj 16, 2017 4:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:12 am
Postovi: 192
Pikuc je napisao/la:
sector57 je napisao/la:
Odgovornost preuzimas jedino za sebe, ne za covjecanstvo. Sto dakako ne mora biti da ces svojim postupkom mjenjat druge, bitno je to da mjenjas sebe samog.
To mi zvuci kao prica da je Isus otkupio grijehe za sve ljude. Ti moras za svoje postupke sam odogovarat, nekako mi lako zvuci to otkupljivanje za svo covjecanstvo.


Ako Ljubav dodje na Zemlju i želi da bude ono što Jeste šta će biti sa ljudima?
Šta joj preostaje?
Da postavi svoje zakone i žrtvuje sebe zarad cilja u koji veruje i svima pokaže put i omogući da to budu.
A Ljubav ne dolazi slučajno, kao što se dvoje nisu upoznali slučajno. Ljubav se privlaci, za nju se moli.
Milijarde su molile za nju i život dale za nju.
Ta Ljubav što dolazi to su svi oni što su duše dali za nju.
Verovali u tu stvar u Ljubav koja je jednaka ka svima, pravedna, istinita, koja teši, podiže i nadahnjuje.


Ta Ljubav o kojoj govoriš, odakle treba da dođe na Zemlju?
Zar ona nije već tu, u nama?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto maj 16, 2017 5:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Ima ona jedna pesma o dvema dušama koje se traže vekovima.
Jedna je tragala za beskrajnim znanjem ideci kroz ljude a druga za bezuslovnom ljubavlju ideci kroz ljude.
Ova što je tražila znanje pred svetom je bila nepriznata i odbačena kao glupost a ova druga sto je tražila ljubav bila je poznata i zigosana kao slavna bludnica. A jedna u drugoj videle su Znanje i Ljubav.
I ova što je tražila znanje otkrila je da je ljubav vazna a ova što je tražila ljubav otkrila je da je znanje važno, one su se spojile a da se nikada nisu srele.
Postale su kao Jedno u Duhu. Postale su Ljubav i Znanje otvorenih očiju.
I one su se pomilovale i razgovarale a da se nikada nisu srele i razdvojile da bi uradile ono što znaju da moraju da urade za svet.
Da zamene svoje puteve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto maj 16, 2017 6:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Ona mora ići tamo gde je on zarobljen a on tamo gde je ona zarobljena.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto maj 16, 2017 11:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:12 am
Postovi: 192
Pikuc je napisao/la:
Ima ona jedna pesma o dvema dušama koje se traže vekovima.
Jedna je tragala za beskrajnim znanjem ideci kroz ljude a druga za bezuslovnom ljubavlju ideci kroz ljude.
Ova što je tražila znanje pred svetom je bila nepriznata i odbačena kao glupost a ova druga sto je tražila ljubav bila je poznata i zigosana kao slavna bludnica. A jedna u drugoj videle su Znanje i Ljubav.
I ova što je tražila znanje otkrila je da je ljubav vazna a ova što je tražila ljubav otkrila je da je znanje važno, one su se spojile a da se nikada nisu srele.
Postale su kao Jedno u Duhu. Postale su Ljubav i Znanje otvorenih očiju.
I one su se pomilovale i razgovarale a da se nikada nisu srele i razdvojile da bi uradile ono što znaju da moraju da urade za svet.
Da zamene svoje puteve.


Jesi li ti siguran da znaš o čemu govoriš?
Prvo, za ljubavlju ne tragaš, to nije nešto što dolazi spolja. Ljubav je u tebi i davajući sebe, daješ i ljubav.
Drugo, znanje ima potpuno suprotan smer kretanja od ljubavi. Znanje ide od spolja ka unutra, dok ljubav ide suprotno, iz unutra ka vani.
Znanje je primanje, a ljubav je davanje.
Tako kad govoriš o bezuslovnoj ljubavi, možeš da govoriš o nečemu što daješ, a ne što uzimaš.
E sad, preispitaj sebe i vidi da li si u stanju da sebe ponudiš bez ikakvog uslova.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sri maj 17, 2017 7:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
A kome dajemo sebe?
I šta uopšte znači davati sebe drugima, otkuda ta potreba?
Ko su ti drugi?
Ako čovek nema ništa sem sebe samoga a želi biti voljen kao takav šta on radi?
Da li ide i traga za ljudima nudeći to što ima drugima da ga zavole takvog kakav jeste?
Mogu li ljudi zavoleti čoveka koji nema ništa da im ponudi sem sebe zivoga?
Da li će taj čovek biti odbačen u svetu uspešnih ljudi?
Šta je to uslovljena a šta bezuslovna ljubav?
Ko to samo može bezuslovno voleti čoveka?

I onda čovek uvidja da nešto ne štima, da svi pričaju o ljubavi a on je nigde ne nalazi i on je očajan i sebe smatra bezvrednim jer nema šta ponuditi ljudima oko sebe da ga zavole i otkriva mu se znanje zašto nema ljubavi za njega i gde je jedino može naći.
Jer kako on daje ljubav drugima tako je on bliži ljubavi za kojom traga. Njemu se otkrivaju zakoni te ljubavi za kojom traga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sri maj 17, 2017 1:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Očigledno je da tek tako – izgovaranje riječi „bezuslovna ljubav“ ne donosi rezultat. Čovjek je i humano i misaono biće, a njegov način percepcije misli je uvjetovan stupnjem njegovog „ega“. Tako dvije različite osobe imaju drugačije viđenje po ovom, makar se radilo o istoj temi. Možda će čak i započeti isti dijalog, ali on će na kraju biti razdijeljen jel je svaka jedinka unikatni primjerak, sa sposobnošću da emitira njemu prihvatljiv nivo tvari. Što se tiče „Žetve“ (kako ja razmišljam) to je sve jedna velika igra i opsjena. Kako gori, tako doli!! Ego je prisutan sve dok je biće individualno, tj donosi samostalne odluke; od tuda proizlazi smjer kretanja, koji nerijetko biva navučen u zamku. Tako i teze da neki odašilju čistu istinu o „Jednome“ a drugi odašilju lažne informacije, u suštini je bitka za dušu individue. Hajde vi sad objasnite meni tko je od njih u pravu? Lako je ponavljati kao papagj riječi koje je netko nekome (tobož) dobronamjerno dao, a šta je pozadina toga? To se preskače, izgleda. Neki kažu da je humanoidni čovjek experiment dogovora određenih grupacija (iz knjiga i tumačenja) radi konkretnih osobina novog ustroja koja će vladati između tih raznih grupacija. Iz toga ispada da je bezuslovno davanje ljubavi, naiva. Tj, ok, ako je to čovjekov izbor, u redu, no – što čovjek dobija u duhovnom aspektu od toga? Ništa, to je sporazum sa samim sobom i odluka da se tako izvede pokus u nekom određenom pravcu. Istina je dalekosežni aspekt koji zahtijeva bolnu katarzu, a ako se i dođe do nje onda se može najvjerovatnije vidjeti da nema poštenja – kada je riječ o našem ljudskom razmišljanju. Mi smo samo dobar ulov za neke „lovce“, dobro trčkaramo i to nekome godi. Po sličnom konceptu možemo razmišljati i ko je boljei od velikih sila, ko je ok a ko nije. Ali to su te praznine u umu koje su uvjetovane od nekih drugih, dok je naša individualna tvar omeđena zakonima i pravilima. Imamo slobodnu volju? Ok, zašto smo napadani konstantno ako postoji zakon Univerzuma itd itd. Vidite, po ovakvom tumačenju, otvaramo pandorinu kutiju i vraćamo se uvijek na dno, samo pitam se do kada...

LP

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sri maj 17, 2017 7:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
zoka je napisao/la:
Pikuc je napisao/la:
Ima ona jedna pesma o dvema dušama koje se traže vekovima.
Jedna je tragala za beskrajnim znanjem ideci kroz ljude a druga za bezuslovnom ljubavlju ideci kroz ljude.
Ova što je tražila znanje pred svetom je bila nepriznata i odbačena kao glupost a ova druga sto je tražila ljubav bila je poznata i zigosana kao slavna bludnica. A jedna u drugoj videle su Znanje i Ljubav.
I ova što je tražila znanje otkrila je da je ljubav vazna a ova što je tražila ljubav otkrila je da je znanje važno, one su se spojile a da se nikada nisu srele.
Postale su kao Jedno u Duhu. Postale su Ljubav i Znanje otvorenih očiju.
I one su se pomilovale i razgovarale a da se nikada nisu srele i razdvojile da bi uradile ono što znaju da moraju da urade za svet.
Da zamene svoje puteve.


Jesi li ti siguran da znaš o čemu govoriš?
Prvo, za ljubavlju ne tragaš, to nije nešto što dolazi spolja. Ljubav je u tebi i davajući sebe, daješ i ljubav.
Drugo, znanje ima potpuno suprotan smer kretanja od ljubavi. Znanje ide od spolja ka unutra, dok ljubav ide suprotno, iz unutra ka vani.
Znanje je primanje, a ljubav je davanje.
Tako kad govoriš o bezuslovnoj ljubavi, možeš da govoriš o nečemu što daješ, a ne što uzimaš.
E sad, preispitaj sebe i vidi da li si u stanju da sebe ponudiš bez ikakvog uslova.


Duša koja traga za znanjem, za krajnjim, za beskrajnim znanjem, svoju žeđ za znanjem može utažiti jedino u poznavanju bezuvjetne ljubavi. Zato je ona nepriznata i odbačena kao glupost (od svih onih koji tražeći znanje traže išta drugo do ljubavi, bilo što, sve drugo do ljubavi). Spoznaja nema veze s intelektom, nema veze s informacijom, ona ima veze sa dubokim sjedinjenjem bića, bitka, bivanja - živstvovanja u svakome od nas sa "objektom" spoznaje. Ukoliko taj objekt nije ljubav, slijedi osjećaj prevarenosti, koji otvara zjapeću ranu iz koje istječe život kao krv, jednom riječju: smrt.

Duša koja traga za bezuvjetnom ljubavi pak, istu tu ljubav može pronaći jedino u upoznavanju bezuvjetne sebe, u tome da sebe samu bezuvjetno da. Zato je ona žigosana kao bludnica. Ona se prihvaća, jer mora, takav je put, u svim svojim aspektima, u svim svojim usudima željenosti i istovremeno omrzlosti i prezrenosti, i kao takvu vidi sebe i u svemu čemu se daje. I videći se u očima svakog kojemu se daje, davanje razlaže sve uvjete u prah i u tom momentu ona je čisto znanje.

Ljubav bez spoznaje ne može ljubiti jer ljubav i spoznaja su jedno te isto. Nema spoznaje bez ljubovanja. Jedini način da se išta spozna je da se to zavoli, i u tom ljubavnom sjedinjenju s tim - to biva spoznato.

...

LP


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: sri maj 17, 2017 9:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Citam i ne mogu da se nacudim koliko nebuloza se ovde pise .
Mi kao ljudske Masine tj licnosti formirane spoljasnjim uticajima NISMO i ponavljam NISMO uopste u kontaktu sa Dusom koja je sama nasa sustina ,srz onoga sto jesmo .Ona Jeste Ljubav i Znanje i nema sta da uci jer zna sve.Ona moze da nauci licnosti kako treba postojati ali nazalost nema nikoga kod kuce .Licnost barata recima ne Dusa.Ona barata smislom i tisinom.Okanite se corava posla i pocnite da cutite.Molim vas !!!

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: čet maj 18, 2017 10:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
poporitopopone je napisao/la:
Citam i ne mogu da se nacudim koliko nebuloza se ovde pise .
Mi kao ljudske Masine tj licnosti formirane spoljasnjim uticajima NISMO i ponavljam NISMO uopste u kontaktu sa Dusom koja je sama nasa sustina ,srz onoga sto jesmo .Ona Jeste Ljubav i Znanje i nema sta da uci jer zna sve.Ona moze da nauci licnosti kako treba postojati ali nazalost nema nikoga kod kuce .Licnost barata recima ne Dusa.Ona barata smislom i tisinom.Okanite se corava posla i pocnite da cutite.Molim vas !!!



Hmmmm. Jesi kad probao biti u samoj tisini i sam + cutio. Jesi ikada probao to i da nisi imao dijalog sam sa sobom ili da nisi bio u strahu od nekoga ili neceg. Vjerojatno se na cijeloj planeti mogu nabrojat ljudi i to na prste koji to eventualno mogu. Pa Tibet i Indija gdje su sve sami monasi i jogiji, pa di su ti probudeni ljudi onda????? Svi koji pricaju da meditiraju i da su dosli do necega nevjerujem nimalo, sve su to new age fore i smicalice.....

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: čet maj 18, 2017 10:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
zoka je napisao/la:
Pikuc je napisao/la:
Ima ona jedna pesma o dvema dušama koje se traže vekovima.
Jedna je tragala za beskrajnim znanjem ideci kroz ljude a druga za bezuslovnom ljubavlju ideci kroz ljude.
Ova što je tražila znanje pred svetom je bila nepriznata i odbačena kao glupost a ova druga sto je tražila ljubav bila je poznata i zigosana kao slavna bludnica. A jedna u drugoj videle su Znanje i Ljubav.
I ova što je tražila znanje otkrila je da je ljubav vazna a ova što je tražila ljubav otkrila je da je znanje važno, one su se spojile a da se nikada nisu srele.
Postale su kao Jedno u Duhu. Postale su Ljubav i Znanje otvorenih očiju.
I one su se pomilovale i razgovarale a da se nikada nisu srele i razdvojile da bi uradile ono što znaju da moraju da urade za svet.
Da zamene svoje puteve.


Jesi li ti siguran da znaš o čemu govoriš?
Prvo, za ljubavlju ne tragaš, to nije nešto što dolazi spolja. Ljubav je u tebi i davajući sebe, daješ i ljubav.
Drugo, znanje ima potpuno suprotan smer kretanja od ljubavi. Znanje ide od spolja ka unutra, dok ljubav ide suprotno, iz unutra ka vani.
Znanje je primanje, a ljubav je davanje.
Tako kad govoriš o bezuslovnoj ljubavi, možeš da govoriš o nečemu što daješ, a ne što uzimaš.
E sad, preispitaj sebe i vidi da li si u stanju da sebe ponudiš bez ikakvog uslova.



@zoka

Da sebe ponudis bez ikakvog uslova je mislim najteza moguca stvar koju covjek moze dat, to je takav napor, ono superljudski sto bi G. rekao.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: čet maj 18, 2017 1:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:12 am
Postovi: 192
sector57 je napisao/la:
@zoka

Da sebe ponudis bez ikakvog uslova je mislim najteza moguca stvar koju covjek moze dat, to je takav napor, ono superljudski sto bi G. rekao.


O tome se i radi, rad na sebi treba da te dovede u takvo stanje svesti gde se reč Ljubav ne bi tako olako koristila nego i imala svoju praktičnu, OPD ulogu.

Ovi njuejdžeri na forumu koriste tu reč kao poštapalicu za kvazi duhovnost koju propagiraju, a da ni ne znaju šta ta reč zapravo znači.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: čet maj 18, 2017 5:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
sector57 je napisao/la:
poporitopopone je napisao/la:
Citam i ne mogu da se nacudim koliko nebuloza se ovde pise .
Mi kao ljudske Masine tj licnosti formirane spoljasnjim uticajima NISMO i ponavljam NISMO uopste u kontaktu sa Dusom koja je sama nasa sustina ,srz onoga sto jesmo .Ona Jeste Ljubav i Znanje i nema sta da uci jer zna sve.Ona moze da nauci licnosti kako treba postojati ali nazalost nema nikoga kod kuce .Licnost barata recima ne Dusa.Ona barata smislom i tisinom.Okanite se corava posla i pocnite da cutite.Molim vas !!!



Hmmmm. Jesi kad probao biti u samoj tisini i sam + cutio. Jesi ikada probao to i da nisi imao dijalog sam sa sobom ili da nisi bio u strahu od nekoga ili neceg. Vjerojatno se na cijeloj planeti mogu nabrojat ljudi i to na prste koji to eventualno mogu. Pa Tibet i Indija gdje su sve sami monasi i jogiji, pa di su ti probudeni ljudi onda????? Svi koji pricaju da meditiraju i da su dosli do necega nevjerujem nimalo, sve su to new age fore i smicalice.....


Naucicu da cutim kad nemam sta da kazem,
To ce biti jedna vrhunska vestina

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: uto jun 20, 2017 3:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
http://www.standard.rs/svet/38045-%D1%8 ... 1%81%D1%83


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: ned sep 03, 2017 7:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
https://www.express.hr/znanost/u-slucaj ... ivite-7618


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: čet sep 07, 2017 5:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
http://iskra.co/kolumne/ako-krenu-raket ... -dogadjaj/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: ned jul 15, 2018 11:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
piskavac je napisao/la:
Na jednom drugom forumu, na jednoj drugoj temi o WW3 naletio sam na jedan ovakav post kojeg kopipejstam u cijelosti jer se, mislim, ovdje ne smiju davati linkovi do drugih foruma.

[b]Kao što su i obećali, Iluminati nude komadanje Turske za Dan zahvalnosti, dok svjetski lideri mlate praznu slamu u Parizu

December 4, 2015, Autor: Benjamin Fulford


I onda u ljeto 2016. nastade neuspjeli puč u Turskoj.

Vrijedi ponekad ispregledati svoje stare postove.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pon aug 06, 2018 10:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Ima li kakvih novosti?

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: pon aug 06, 2018 5:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
sector57 je napisao/la:
Ima li kakvih novosti?


Naravno da ima.

Znaš li uopće zašto još nie nastao WW3???

Moja dva prijatelja imamo svatko po jedno veeeliko veeeliko zlokobno crveno dugme. Moramo ih stisnuti i istovremeno otipkati točne lozinke.

E sad... fazon je u tome što smo svi ostarjeli i nekad se desi da se ja ne sjetim svoje lozinke, nekad netko od njih dvojice zaboravi lozinku, pa se onda svađamo tko je kriv, tko je uprskao stvar, tko je zaboravio lozinku.

A pošto je to tolika supertajna da je ni Google ne zna... jedino evo sad vi na Galaksiji znate, - unda ni ja, niti ta moja dva prjatelja, ne možemo uputit Google-u zahtjev za povratom lozinke putem druge e-mail adrese ili putem mobitela.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 223 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz