Sada je: čet mar 28, 2024 12:30 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: vjerujem, ne vjerujem, vjerujem....
PostPostano: pon nov 14, 2016 6:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 14, 2016 6:14 pm
Postovi: 1
ok, nikad se nisam previše bavila sa pitanjem, dali postoje vanzemaljci.meni je bilo logično da jesu i da nismo sami u svemiru.
onda mi je prije par sedmica koliginica počela govorit, da dolaze neka biča iz svemira da nam pomažu, da dolaze sve češče i da su tu da nas u budučnosti puno toga nauče da sada čiste zemljju od radiacije itd....ok i to mi nije bilo nešto što mi je puno okupiralo misli, sve dok nisam počela čitati i gledati razne snimke o njima.
kako ima svega i svašta na internetu, pa si jedan dan skeptik, pa onda vjeruješ, pa opet drugi dan vidiš lošu snimku itd...uz sve to su mi se pojavila neka pitanja, na koje ne mogu nač odgovore
vidim, da vas ovde ima puno i da puno znate o tim bičima.
Pa molim za nekoliko odgovora
JESU MALI VANZEMALJCI T.Z. GREY SNIMLJENI NA FILMU g.1974 STVARNI ILI SU LUTKE?
meni se je činio na trenutke stvaran, samo da ja imam intervju sa vanzemaljcem ne bi ga pitala take filozofske stvari nego jako konkretne.pa kako ga nisam srela do sada da sa njim popričam, pitam vas:
ako su tako tehnološko napredni, zašto imajo udese, nesreče i smrtne slučajeve kad dolaze na zemlju
zašto nemaju nikakvu zaštitu nego se razboljevaju?
zašto dolaze ponoči i plaše glupe američane? kako to da ne koriste naše medije da nam pošalju poruku?
šta jedu? zašto imaju crne oči? zašto imaju male uši i mala usta?mkako se razmnožavaju?
to je o greyima. ali imam još puno pitanja o drugima...no to drugi put
a sada o nama. Gledam snimke na YouTube in vidim, da jih je več u ovoj godini dosta snimilo ufo-te, kdje su mediji, zašto se nešto takvo ne objavi po svim tv kučama?
vidim da su ljudi nekako podjeljeni oko toga, koji bi dokaz bio potreban, da bi razgovori o vanzemaljcima prestali biti tabu?
hvala!!!!

hvala, još to, vjerovatno se vidi iz pisanja da sam iz hrvatske, ali pišem ovde jer žalost u sloveniji nema nijedan takvi forum, da se možeš o tome razpisati a da te ne linčaju


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjerujem, ne vjerujem, vjerujem....
PostPostano: sub okt 28, 2017 10:20 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 25, 2017 10:41 am
Postovi: 3
Verovatno je potrebno ljudskoj svesti da shvati da nismo sami i da je s nama lako manipulisati jer nemamo svi sposobnost da vidimo svet van fizičkog.
Što se tiče vanzemaljaca iz filma, ne znam da li su ili nisu stvarni, ali verujem da u nas lako mogu ući i hraniti se našom energijom, kao što mi manipulišemo životinjama u svrhu prehrane tako i oni manipulišu nama. Ne verujem da su oni ovde došli da rade bilo šta drugo sem da se hrane nama tj. našom duhovnom i psihičkom energijom. Ne želim da zvučim pesimistično jer nije to poenta priče. Ovde ćeš videti gomilu teorija i priča koje su možda istina, a možda i ne. Jedino u šta možeš biti sigurna je tvoje viđenje i razumevanje ove stvari. Mi smo povezani sa univerzumom, ali toga nismo svesni. Zašto? Zato što se svima, koji žele da kontrolišu, ne isplati da čovek ima znanjei razumevanje onoga ko je i njegove svrhe ovoj planeti i društvu.

Kao što rekoh, svašta možeš čuti, ovo je moja teorija zasnovana na nekim mojim istraživnjima, ne mogu da kažem da potpuno vrujem u to, ali je za sad najpribliznije mom razmišljnu i načinu na koji povezujem stvari. Čeka me dug put do otkrivanja istine. Možda je nikad i ne otkrijem, mozda mi lezi sve vreme pred nosem.. Još uvek ne znam...

Puno sreće u potrazi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjerujem, ne vjerujem, vjerujem....
PostPostano: ned okt 29, 2017 8:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Jako puno ljudi koji su bili u nekom od stanja hipnoze i imali su vizije preose iste priče i opisuju slične događaje a povezani su s dolaskom ljudske rase na Zemlju s planeta koji je eksplodirao, pisuju ratove koji su se u prošlosti vodili u koje je bio uključen i Mars i nakon tih ratova Zemlja je naseljena.
To donekle može objasniti velike seobe naroda u prošlosti.
Jako puno ljudi govori o istim iskustvima, a to je da se u stanju hipnoze može ući u tijelo i da se u tijelu u bolnim mjestima pronaći sjećanja na takve događaje i da se preko tijela može doći u dodir sa zanjem izvan ove dimenzije koju zovemo realitet. U bolnim mjestima tijela kriju se sjećanja na traumatične događaje prošlosti osobe tj duše koja nije sva bila na ovoj planeti.
Pošto se radi o stvarn veliko broju ljudi koji doživljava slične priče, ne može to biti baš bez osnova, i ne može se sve to jednostavno odbaciti i reći da su to ljudske gluposti i maštarije.

Na internetu je knjiga Alcheringa koja djelomično opisuje takve vizije. Potraži

Na stranici val-znanje pronaći ćeš dosta tekstova na temu...

https://www.val-znanje.com/

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjerujem, ne vjerujem, vjerujem....
PostPostano: sub maj 19, 2018 8:29 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub maj 19, 2018 5:28 am
Postovi: 9
Lokacija: Republika Peščenica
Svojim očima treba vjerovati a drugi neka misle šta hoće. Mišljenja sam da je sve to nariktano, ima tu suradnje s nekim vladama. Čak je i pitanje koliko su to više vanzemaljci jer tu se na našoj planeti oni kote na te svoje načine koji su nama nepoznati. Tu sam na tragu Huanite da mi njima ustvari trebamo da bi preživjeli, oni su ovisni o nama. Automatski smo prirodni neprijatelji i tu se ništa ne može. A tko je došao pomoći taj se nema šta skrivati. Mnogima u svijetu je potrebna pomoć i da ima takvih dobronamjernih već bi se čulo za njihova dobra dijela. Dali bi i kakav intervju: eto došli smo pomoći, mi smo ti i ti, došli otkud smo već došli. Ovi što se skrivaju i djeluju iz podmuklosti tu nema dobrih namjera.

Što se tiče snimki tu treba biti oprezan jer internet je pun loših CGI animacija. Zašto to likovi rade, da li žele privući pažnju na sebe zaista ne znam. Meni i nije toliko bitno da to vidim. Čitao sam da su odavno ovdje što bi moglo objasniti mnoga viđenja demona u prošlosti. Ljudi su te nakaze pod utjecajem religije smatrali demonima a mi sad u modernom dobu da su alieni, vanzemaljci a lako moguće da je to sve ista bagra. Ti sivkasti baš dijabolično izgledaju na tim prikazima i nisam ja tip koji se plaši ali ne volim te nakaze niti vidjeti. Ako baš dođu znam što mi je činiti, prirodni smo neprijatelji pa tko jači taj kvači.

_________________
Hoću, majko, hoću u gradsku čistoću


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz