Sada je: čet mar 28, 2024 12:41 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 223 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: WWIII (Treći svjetski rat)
PostPostano: ned jan 19, 2014 11:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jan 18, 2014 8:57 pm
Postovi: 21
eyes only


Zadnja izmjena: Duhovni_Promatrac; ned jun 05, 2016 12:28 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: čet feb 20, 2014 7:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
Nemirno je u Siriji, Libiji, Ukrajini, Srednjoafričkoj republici, Avganistanu. Kuha se (separatizam) u Španjolskoj i V. Britaniji.

Što mislite bi li ove godine moglo doći do WW3 i bi li to mogao biti nuklearni rat?

Možda je sva fama oko 2012-te bila samo psihološka priprema za nešto što dolazi tek ove godine ili u idućih godinu-dvije?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: pet feb 21, 2014 8:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
More bit bidne, mor bit nebidne. Ja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: pet feb 21, 2014 12:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
atekut je napisao/la:
More bit bidne, mor bit nebidne. Ja.


Činjenica je da us oba svjetska rata počela u Europi. Ukrajina nije mala a ni sile koje se pletu oko nje također nisu male. Yugu je bilo puno lakše raskomadat nego što će biti Ukrajinu. Ipak je to država s 50 milijuna stanovnika.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: sub feb 22, 2014 10:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Jugoslavija je na žalost izgubila u ratu i nestala. Novonastali šipak (ovđe ne rastu banane nego šipkovi) državoidi na žalosan način ponavljaju nezinu sudbinu. Nove generacije omladine su žalosno ogrezle u mržnji prema braći i nema nikakve prilike da se to ispravi na duži rok. Ubrzano se primičemo najtežim životnim uslovima kroz cijelu prošlost što će neumitno dovesti do ubrzanog izumiranja preostalih svjesnih ljudi. Znam na primjer da je za Crnu Goru predviđena izgradnja stambenih jedinica za 1,5 miliona ljudi do 2015. godine što se ubrzano izbodi. U Podgorici su izgrađeni potpuno novi blokovi zgrada potpuno pusti đe niko ne živi, eventualno po jedan do dva stana i niko više, a naša đeca moraju podizati neshvatljivo velike kredite nebi li kupili te stanove. Crna Gora ima 600.000 stanovnika ko će živjeti u tim novim gradovima. To su potpuno novi gradovi u kojima niko ne živi. Svaki tunel dužui od 100 metara ima po jedan do dva uporedna tunela u koje više niko ne može ući. Crna Gora danas i prije 4 ili 8 ili 16 godina je sasvim druga zemlja sa nekakvim neprepoznatljivim narodom koji govori nekim nerazumljivim jezikom (čujem da postoje škole u kojima idu đaci tih ljudi še se nastava izvodi na stranimk jezicimai to ne jedna nego ih ima ogroman broj, čak su i sela počeli naseljavati i na mnogim mjestima ih ima više nego Crnogoraca), često potrpuno promijenjenim gradovima u kojima s ene umijem snaći, jer nijeam pratio promjene. Ranije sam išao po raznim gradovima makar za vikend tamo se viođao sa drugovima i upoznavao nove ljude. Sva država mi je bila kao prgradsko naselje Podgorice. Kako sam vež duže vremena na birou jer sdu sve fabrike pozatvarane pa nema posla niđe ne idem a kad moram na saučešće neđe otići ne umijem sa snaći u tim novim gradovima. zaista nerobično.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: sub feb 22, 2014 12:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
FORMICA je napisao/la:
Znam na primjer da je za Crnu Goru predviđena izgradnja stambenih jedinica za 1,5 miliona ljudi do 2015. godine što se ubrzano izbodi. U Podgorici su izgrađeni potpuno novi blokovi zgrada potpuno pusti đe niko ne živi, eventualno po jedan do dva stana i niko više,


Pa tko investira u te stanove? Tko je u CG dao odobrenje da se izgradi toliko stanova?

FORMICA je napisao/la:
Svaki tunel dužui od 100 metara ima po jedan do dva uporedna tunela u koje više niko ne može ući.


Ne razumijem ovo s tunelima. Jesu li oni prokopani (relativno) nedanvo ili još za vrijeme bivše Juge?

FORMICA je napisao/la:
Crna Gora danas i prije 4 ili 8 ili 16 godina je sasvim druga zemlja sa nekakvim neprepoznatljivim narodom koji govori nekim nerazumljivim jezikom (čujem da postoje škole u kojima idu đaci tih ljudi še se nastava izvodi na stranimk jezicimai to ne jedna nego ih ima ogroman broj, čak su i sela počeli naseljavati i na mnogim mjestima ih ima više nego Crnogoraca),


O kojim stranim jezicima je najčešće riječ? Kako misliš nerazumljivim jezicima? Sliče li ti jezici indoeuropskim? Još nikad nisam čuo za ovo, pa mi je skroz čudno.

FORMICA je napisao/la:
često potrpuno promijenjenim gradovima u kojima s ene umijem snaći, jer nijeam pratio promjene. Ranije sam išao po raznim gradovima makar za vikend tamo se viođao sa drugovima i upoznavao nove ljude. Sva država mi je bila kao prgradsko naselje Podgorice. Kako sam vež duže vremena na birou jer sdu sve fabrike pozatvarane pa nema posla niđe ne idem a kad moram na saučešće neđe otići ne umijem sa snaći u tim novim gradovima. zaista nerobično.


Kakva je arhitektura tih novih grtađevina? Radi li se više o samostalnim neboderima ili su to povezane zgrade sa po nekoliko katova?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: pon feb 24, 2014 8:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
piskavac je napisao/la:
FORMICA je napisao/la:
Znam na primjer da je za Crnu Goru predviđena izgradnja stambenih jedinica za 1,5 miliona ljudi do 2015. godine što se ubrzano izbodi. U Podgorici su izgrađeni potpuno novi blokovi zgrada potpuno pusti đe niko ne živi, eventualno po jedan do dva stana i niko više,


Pa tko investira u te stanove? Tko je u CG dao odobrenje da se izgradi toliko stanova?


Ne znam valjda neke banke međunarodne daju pare.

piskavac je napisao/la:
FORMICA je napisao/la:
Svaki tunel dužui od 100 metara ima po jedan do dva uporedna tunela u koje više niko ne može ući.


Ne razumijem ovo s tunelima. Jesu li oni prokopani (relativno) nedanvo ili još za vrijeme bivše Juge?


Zadnjih nekoliko godina.

piskavac je napisao/la:
FORMICA je napisao/la:
Crna Gora danas i prije 4 ili 8 ili 16 godina je sasvim druga zemlja sa nekakvim neprepoznatljivim narodom koji govori nekim nerazumljivim jezikom (čujem da postoje škole u kojima idu đaci tih ljudi še se nastava izvodi na stranimk jezicimai to ne jedna nego ih ima ogroman broj, čak su i sela počeli naseljavati i na mnogim mjestima ih ima više nego Crnogoraca),


O kojim stranim jezicima je najčešće riječ? Kako misliš nerazumljivim jezicima? Sliče li ti jezici indoeuropskim? Još nikad nisam čuo za ovo, pa mi je skroz čudno.


Uglavnom ruski i engleski ali i neki koje nijesam mogao procijeniti

piskavac je napisao/la:
FORMICA je napisao/la:
često potrpuno promijenjenim gradovima u kojima s ene umijem snaći, jer nijeam pratio promjene. Ranije sam išao po raznim gradovima makar za vikend tamo se viođao sa drugovima i upoznavao nove ljude. Sva država mi je bila kao prgradsko naselje Podgorice. Kako sam vež duže vremena na birou jer sdu sve fabrike pozatvarane pa nema posla niđe ne idem a kad moram na saučešće neđe otići ne umijem sa snaći u tim novim gradovima. zaista nerobično.


Kakva je arhitektura tih novih grtađevina? Radi li se više o samostalnim neboderima ili su to povezane zgrade sa po nekoliko katova?


Ne to su sve male kuće slične tradicionalnoj gradnji ali kompletno selo u serd pustoline đe niko nikad nije živio. u Gradovima su blokovi zgrada sasvim lijepo urađeni a niko u njima ne živi. Možda predvišaju navalu stranih radnika kad krenu poslovi, a evo su se i Kinezi počeli pojavljivati u većem broju.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: čet nov 26, 2015 7:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 23, 2013 11:29 pm
Postovi: 17
Mislim da je krajnje vreme za ovu temu. Pocelo je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: pet nov 27, 2015 9:10 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
nekica je napisao/la:
Mislim da je krajnje vreme za ovu temu. Pocelo je.


Mislim da do opšteg sukoba, odnosno, „nuklearne faze“, imamo još vremena da se koliko toliko pripremimo!?


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: pet nov 27, 2015 3:11 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 23, 2013 11:29 pm
Postovi: 17
Ja se spremam \:D/ brasno, krompir,konzerve ceo fazon


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: pet nov 27, 2015 4:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
nekica je napisao/la:
Ja se spremam \:D/ brasno, krompir,konzerve ceo fazon


I ja sam speman.

Kad dođe do tako nečega, popit ću hrpetinu tableta nidrokortizola i tako izvršit samoubojstvo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: pet nov 27, 2015 8:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Što se tableta tiče, mislim da bi jod (npr. tablete Iodoral, 5-50mg) mogao biti od pomoći ako ništa u obliku Lugola (7-15%). Pored toga što štiti organizam od radioaktivnog zračenja, u većim dozama je navodno i najbolji antibiotik.

U ovakvim situacijama prilično je nezahvalno savjetovati druge šta treba da rade. Ne postoji recept koji važi za sviju. Čovjek se prvenstveno mora osloniti na svoju vlastitu svjesnost i intuiciju, te tako preuzeti odgovornost za samog sebe, na samog sebe. Naravno, oni od nas koji imaju porodicu, odnosno, mladu djecu, moraju preuzeti odgovornost i za njih.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: sub nov 28, 2015 12:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 23, 2013 11:29 pm
Postovi: 17
Ja se nesto nadam da ce nas da zaobidju ovaj put


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: sub nov 28, 2015 1:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
nekica je napisao/la:
Ja se nesto nadam da ce nas da zaobidju ovaj put


Nada ti je uzaludna.

Nego postoji jedna stvar koja me jako fascinira, ako mne danas išta na svijetu može toliko fascinirati i iznenaditi.

Kad su u Siriji bile žestoke borbe za Elp, milslim 28 i 29 srpnja 2012. u ta dva dana i dvije noći, 200 tisuća ljudi je pobjeglo iz grada, ali je naravno više od tog broja pokušalo pobječi,, ali nisu uspjeli.

Jest da nas ima 7+ zilijardi, i da se može činiti da bijeg 200 tisuća ljudi u dva dana ne predstavlja bogznašto, ali iznenađen sam kolika je medijska blokada oko tamošnjih događaja. Većina ljudi još uvijek ne zna ni da Alep grad koji je do rata u Siriji imao 2,2 milijuna ljudi uopće i postoji, a kamoli da znau koliko je taj grad nastradao.

A nastradao je kao da je WW2.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: ned nov 29, 2015 12:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Mislim da nece tako brzo nuklearni, prvo nas moraju sto psihicki i fizicki namlatit, a onda pomest... Volio bi jedino da znam trenutak (u sto sumnjam) da mogu uzet sampanjac sjest se na neko brdo i gledat vatromet i bit sa voljenima.. A prije toga bi se volio ocistit od svih ovozemaljskih pizdarija sto stalno pokusavam raditi ali ujedno i padas. Pa uzdignute glave poletit u trenutku i ako na tom poletu vidim nekoga koga trebam, biti mira, sabran stalozen bez imalo krivnje za icim... Jer ovdje se ne vracam....... Nema skrivanja i buksanja hrane i ostalog...

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: ned nov 29, 2015 10:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
.


slika


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: pet dec 04, 2015 6:13 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 28, 2015 6:38 am
Postovi: 18
Nece biti nuklearnog rata :)
Bice to moderan rat, kakvi se vide poslednje vreme. Vise nema onog klasicnog rata i otvorenog sukoba. Danas kad nekog bombarduju to uvek rade iz nekog "humanitarnog" razloga ili neke vise sile zarad krajnjeg dobra nase civilizacije.

Ovo je nadam se bilo jasno svima. Obicno nemam strpljenja za neka duza objasnjenja, nemam tu kartu u spilu.

U svakom slucaju jod treba piti... Mada moj muz je dobio poremecaj stitne zlezdenod joda i stresa, a ja pijem jod 50mg dnevno vec dve godine i super mi je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: pet dec 04, 2015 8:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Citat:
Danas kad nekog bombarduju to uvek rade iz nekog "humanitarnog" razloga ili neke vise sile zarad krajnjeg dobra nase civilizacije.


Pod pseudonimom nužnosti koji je najčešći izgovor za počinjena zlodjela, oni znaju šta je za nas dobro a šta ne ](*,) .
Ta elita je toliko izopačena da u svoj svojoj gluposti vjeruju da rade ispravnu stvar i za dobrobit čovječanstva, svako zlo za neko dobro je njihova krilatica kojom opravdavaju nužnost počinjenog.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: sub dec 05, 2015 11:25 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 23, 2013 11:29 pm
Postovi: 17
Toliko lepih stvari na planeti,lepih zena,muzike,prirode i knjiga i filmova i predstava itd,umesto da uzivaju u svemu tome ,oni bi da uniste planetu i svu tu lepotu. Ali borba do kraja. Ne moze zlo da pobedi dobro nikada , ne dajmo :glasses7: :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: WWIII
PostPostano: ned dec 06, 2015 12:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
Na jednom drugom forumu, na jednoj drugoj temi o WW3 naletio sam na jedan ovakav post kojeg kopipejstam u cijelosti jer se, mislim, ovdje ne smiju davati linkovi do drugih foruma.



Kao što su i obećali, Iluminati nude komadanje Turske za Dan zahvalnosti, dok svjetski lideri mlate praznu slamu u Parizu

December 4, 2015, Autor: Benjamin Fulford

Iluminati, kroz svog “velikog vođu” Alexandera Romanova, obećali su iznenađenje za Dan zahvalnosti ove godine, pa čak nam dali naslutiti komadanje Turske, pokazujući kartu Turske na svojoj internetskoj stranici. Sada pentagonovi izvori kažu da će Turska platiti za financiranje ISIS-a i njegovu agresiju na Bliskom istoku, time što će joj biti oduzeta velika površina teritorija. Isto će se dogoditi u Izraelu, tvrde izvori i Iluminata i Pentagona. Saudijska Arabija, sa svoje strane, prestat će postojati kao igralište Saudi obitelji u privatnom vlasništvu, kažu.

Ovo rušenje kazarske mafije se događa dok se svjetski lideri okupljaju u Parizu da razgovaraju o korištenju pseudi-znanosti o globalnom zatopljenju, te za promoviranje vrlo realne ekonomske kampanje za zaustavljanje uništavanja okoliša i prestanak oslanjanja na fosilna goriva.....

..... Za sada je glavna radnja fokusirana na Tursku, gdje se Njemačka pridružila Francuskoj, Rusiji, Iranu, Egiptu i Pentagonu u borbi protiv turske, izraelske, saudijske i kazarske plaćeničke vojske poznate kao ISIS.


Živi bili pa vidili.

Cjelovit tekst je na :

http://www.svjetloradnici.com/2015/1...zu/#more-13741[/b]



Forumaš se pita što mislite; ide li svijet u ovom smjeru?

Ja mislim da ova stranica lovi u mutnom. Nisu mi baš sjeli, da budem iskren. Svijet ne ide u tom smjeru kako su ga opisali osim moooožda raspada ili značajnog slabljenja Saudijske Arabije.

Kazari će nažalost još dugo dirinčit nad ovom napaćenom planetom, i ne nadam se tako brzom proboju čistih energetskih tehnologija.

Ne zato što one ne postoje, već zato što se znanje o njima taji od širokih masa. Kazarčine su nažalost još uvijek previše moćni da bi se tako što probilo u šiiroke maSE.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 223 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz