Sada je: čet mar 28, 2024 3:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: POLARIS Disk
PostPostano: ned mar 29, 2015 6:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 4:08 am
Postovi: 124
Lokacija: Zagreb
slika


Ima li netko ikakvih iskustava vezano za ovaj Polaris disk?
Osobnih ili da je od nekoga tko ga ima - čuo o njemu.

http://www.zdravljenadar.com/index.php/srpski/mi-u-medijima/polaris.html

Thanx


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POLARIS Disk
PostPostano: sri apr 01, 2015 8:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Skoro 300kn za komadić tiskane pločice za lemljenje elektroničkih elemenata, očito je da radi čim tolko košta :^o

Ja sam ju platio nekih 15-20 kuna, duplo veću

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POLARIS Disk
PostPostano: sri apr 01, 2015 1:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 4:08 am
Postovi: 124
Lokacija: Zagreb
A gle ... 300 kn nije puno ako nešto uistinu pomaže.
Nego, jel ta tvoja duplo veća ima kakav učinak ili ....?

Usput, guglao sam ne bih li IŠTA našao o ovome doktoru, no o njemu NITI JEDAN jedini podatak osim na navedenoj stranici.
Niti gdje je i kada diplomirao, niti gdje radi, niti ijedan (ne)objavljeni znanstveni rad (jer ako je specijalizirao i djeluje kao takav već više od 20 godina, ipak mora barem nešto postojati o njemu.)

No ako zažmirimo na jedno oko i zanemarimo taj dio te uzmemo u obzir da su cit.: "prodali više tisuća komada prezadovoljnim korisnicima", radi li to čudo ili je to opet ono: "dok je ovaca, bit će i novaca" pa je ljude sram reći da su nasjeli jer cifra nije toliko visoka da bi se oko toga dizala fama ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POLARIS Disk
PostPostano: sri apr 01, 2015 8:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Bilo bi dobro da je postavio skenirane diplome: fakultetsku i specijalističku.
Možda je čovjek na svom mjestu, ali je, u pravoj poplavi internetskih strana zadovoljnih korisnika, prijespomenuto alfa i omega.
Polaris je pravljen, također, i na principu selfike: ne vjerujem da naturščik može to napraviti uspješno, jer je potrebna precizna industrijska obrada, ali cijena je, uzimajući i to u obzir, zaista visoka, pogotovo kada se aplicira na balkanske prilike.
Evo jedne naprednije elektronike, dvaput skuplje.
http://www.topshop.com.hr/ljepota_zdrav ... usive.html
A svi ti proizvodi, ako uopće i djeluju, ne bi trebali biti skuplji od 10 EUR.
\:D/


Zadnja izmjena: autentika; čet feb 09, 2017 5:53 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POLARIS Disk
PostPostano: sri apr 01, 2015 9:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 12, 2007 4:31 pm
Postovi: 129
Lokacija: Zagreb
Blagi Bože, što sve liječi ovaj Polaris i taj Elmag.
Nema valjda više niti jedne bolesti koja je ostala.
A da cijeli svijet lijepo pozatvara sve medicinske fakultete, bolnice, farmaciju, lječilišta te sve slične ustanove jer na njih odlazi previše novaca pa se samo proizvode Polaris i Elmag ?
Pored njih su navedene institucije apsolutno nepotrebne.
Ok, ajde neka ostane hitna (ako se baš sav polomiš) ... ili i nju zamjenjuju ?

:roll:

_________________
Bolje katastrofalan kraj nego katastrofa bez kraja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POLARIS Disk
PostPostano: pet apr 03, 2015 9:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ne smatram da je sve izmišljeno, mislim da posoje jako jednostavne stvari oko nas koje nam mogu pomoći. Ali prodavati ovo po toj cijeni je teški lopovluk, da i pomaže.
Sve oko nas i u nama funkcionira na eletricitetu, malim strujama i moguće je da postoje neki usmjerivači kad pogodiš neki uzorak.

Sam izum elektromagneta-znači tok struje kroz namotanu žicu je bio čudo i promjenio naš svijet, a tak jednostavna stvar

Nije ovo problem napraviti, pločica košta 10 kuna, i lako se ovaj oblik napravi:

http://www.chipoteka.hr/artikl/7726/plo ... -100-x-100

Ili 30 kuna za vrlo jednostavnu izradu fotopostupkom

http://www.chipoteka.hr/artikl/2557/plo ... ednostrana

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POLARIS Disk
PostPostano: uto aug 29, 2017 8:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto aug 29, 2017 8:27 pm
Postovi: 1
:hello2: Mike hvala na postu. :thumbup: Možeš li mi reći da li ti DIY disk poboljšava zdravlje i je li istina da biljke i cvijeće :love9: zalijano vodom ispod koje je bio disk bolje raste kao što navode u reklami?

Općenito me zanima osvrt ukoliko itko ima stvarnih iskustava s POLARIS diskom. Unaprijed hvala i lijep pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POLARIS Disk
PostPostano: pon sep 11, 2017 3:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Autentika = u prolazu.
u prolazu
25.05.2016 at 4.54
Daniela, potpisujem.
Rife je umro zbog toga što je postao teški alkoholičar, a izgleda da je negdje duboko i znao da njegov uređaj ne funkcionira.
Ne povodite se glupostima i ne dajte novac nečemu što će, eventualno, ublažiti bol, ostavljajući vas beskonačno udaljene od rješenja problema.
Jedna takva recentna i dobro internetski prodavana nebuloza je polarizacijski disk Polaris (Lakhovsky), koji, uzgred budi rečeno, ne koristi ni dimenzije ni frekvenciju onog izvornog.
Kakva li je to nenormalnost djelovati na bolest određenom frekvencijom ili koristiti neutralno-frekventni uređaj koji ''pretvara'' negativnu frekvenciju u pozitivnu, kada je svačiji organizam priča za sebe i jedna integralna cjelina?!
Vatra se gasi vodom i ako je energija negativna moguće ju je neutralizirati ili pobijediti jednakom ili jačom pozitivnom energijom, bilo da se radi o direktnom ili indirektnom frekvencijsko-rezonantnom odgovoru.
Igrati se magnetnom rezonancom u odnosu na magnetno osjetljivi mozak i električno osjetljivo tijelo čovjeka nije nova stvar, jer to naučnici već stoljeće i po rade.
http://alternativa-za-vas.com/index.php ... ticle/rife


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POLARIS Disk
PostPostano: pon sep 11, 2017 5:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Verzija vortex antene od onog našeg Drage Plećka

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POLARIS Disk
PostPostano: pet jun 01, 2018 9:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jun 01, 2018 9:08 pm
Postovi: 1
Da li netko može da potvrdi da mu je polaris disk izlečio neku bolest, pa makar i manju? Da li ima neku drugu korist? Lično nisam primetio niti osetio da bi mogao da izleči bilo šta. :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POLARIS Disk
PostPostano: čet jan 24, 2019 9:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 28, 2010 6:56 am
Postovi: 87
Ne znam da li je disk izlecio neku bolest u celosti, ali znam da ga moja majka kojoj je 90 i kusur godina, redovno koristi na mestima gde je sta zaboli. Jedini je uslov sto disk treba drzati makar 15 minuta, kako ona kaze.

Inace, njen disk ima 7 pstenova sto odgovara broju cakri kod coveka, a novija verzija ima 9 prstenova (?) i bez rupe je u sredini, sto je po meni mana, ta rupice sto je nema...

_________________
saznavanje > Stvaranje > DAVANjE


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz