Sada je: čet mar 28, 2024 11:19 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: pon mar 02, 2015 5:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon mar 02, 2015 10:53 am
Postovi: 2
Moram se sloziti sa ljudima da ove epizode najvise lice na manicnu depresiju. Poricanje nikome nije donelo korist. Tri licne planete u ribama govore da je sanjarenje vrlo razvijeno i prisutno, i da fali oslonca na zemlji - spustiti se na zemlju. A sta je potpuno na zemlji - Devica, otac = neslaganje, zemlja i voda/vazduh. Jedan od korena problema.

Glavno pitanje: Zasto zivis i zasto si izabrao da budes bolestan? Dusevna bolest je skretanje paznje duse umu i telu da ona nije ispunjena i slobodna.

Dokle god postoji tvrdoglavo poricanje, nema resenja problema. Bilo kog. Nekim ljudima je lakse da ne rese problem, nego da ga postanu svesni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: pon mar 02, 2015 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 21, 2013 8:06 pm
Postovi: 33
Lokacija: Srbija
Mozes li da postavis tvoju natalnu kartu?

_________________
Istina treba da bude autoritet, a ne da autoritet bude istina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: uto mar 03, 2015 11:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Citat "Svesnost koju ja imam ti pitanje da li ces ikada dosegnuti draga moja"


Ovime što navodiš nisi ispao sasvim u redu, niti ti misli koje su napisane imaju "težinu", prikazuješ se kao višim bićem od nekoga koga nisi ni upoznao(trebaš se zapitati što bi ostali koje oslovljavaš o tebi rekli lično), nije stvar samo čitanja postova, znaš, a trebao bi sagledati i analizirati sebe, ili to dati nekoj osobi u koju imaš povjerenje(ne govorim o domeni medicine, jer ne podržavam psihilogiju tj. psihijatre). Trebaš se zapitati da li si ti na višoj razini svijesti, odnosno svijenosti. O poremećajima koji se spominju, ne želim ulaziti u diskusiju. Rekao bih samo da dobro paziš kada se odlučuješ za hipnoze i slične tehnike, da se ne začudiš što bi moglo izaći. Naveo bih samo još nešto, dok sam ne prihvatiš to što te muči, i ne uhvatiš se u koštac i priznaš sebi određene stvari vrtiti ćeš se u petlji i nećeš nikada izaći iz te petlje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: uto mar 17, 2015 12:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
mmajstor je napisao/la:
Moram se sloziti sa ljudima da ove epizode najvise lice na manicnu depresiju. Poricanje nikome nije donelo korist. Tri licne planete u ribama govore da je sanjarenje vrlo razvijeno i prisutno, i da fali oslonca na zemlji - spustiti se na zemlju. A sta je potpuno na zemlji - Devica, otac = neslaganje, zemlja i voda/vazduh. Jedan od korena problema.

Glavno pitanje: Zasto zivis i zasto si izabrao da budes bolestan? Dusevna bolest je skretanje paznje duse umu i telu da ona nije ispunjena i slobodna.

Dokle god postoji tvrdoglavo poricanje, nema resenja problema. Bilo kog. Nekim ljudima je lakse da ne rese problem, nego da ga postanu svesni.


Zivim jer imam misiju na ovoj planeti, zivim istoriju kljucnu za ovo mracno doba, verovatno ima razlog zasto ke ave tako kasno doslo.

Moj cudan ego ili sta god sto mi daje poricanje i mracnu stranu mene upravo se i javlja kada ja indirektno ili direktno pokazujem da mi treba pomoc u vidu transparemtnih informacija, razumevanje, paznja. Da tako je.
Vidim na objavama vas ima sve manje.
Bas fino.
Moj cilj u dolazecem dobu je ujedinjenje naprednih.
Ali sukoba je mnogo. Laznih informacija...

Da je bilo ko od vas ponudio konkrerno resenje jako bi drugacije odgovorio.
Ne poricem da mrzim i sebe i ceo svet kad ne razumem da li sam ok ili ne i kad nemam znanje o uzroku.

Al kao sto iluminati kazu... jer svi sa ovog foruma su verzija iluminacije...
Sve je u tebi jel da.
E pa tvrdiglavo sam sam disao do nekih tajni i resenja.

Juce sam uradio prvu svesnu astralnu projekciju i osetio se kao bog u tom momentu, bilo je strasno na pocetku mislio sam da umirem... u tom osecaju nije bilo milsi samo , ne mogu to objasniti. Kao da mi nije radio mozak u celosti a vidim sebe kroz maglu. Prvih par sekundi sam kao spavao ali sam video sve oko sebe i razumeo sve, kao bog. Nisam uspeo izaci van sobe jer se rasprsilo sve i trajalo samo desetak sekundi.
A hteo sam otici svescu u egipat.

Da poatavio sam se kao uzviseno bice mozda nisam u pravu
mozda i jesam ali jako brzo ucim. Cak mi u horoskopu pise da tezim okultnom. Objedinicu sve ovo. Jednog dana u ultimativnu religiju. Ovim bi svaki covek na planeti trebao da se bavi... u teskom smo pravcu i haosu. Ljudi pojma nemaju koliko prosto zive.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sub apr 11, 2015 6:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Ne mogu vise sam da se borim sa ovim "iluminacijama"...

CEntar za nagradu mi je pukao... kontrolisem raspolozenje sam, mngo sam usao i geometriju svuda vidim sada al neki kod i dalje neomgu da sredim.

Ne mogu sam, ne mogu da se pokrenem, donesem odluke bitne unutra gorim i sabijam.

Evo natalne...

Evo ti i istine... notnhing is true, everything is permitted...

Ako je istina isto onda su i koreni the rooth

Zapravo sve je isto :) i vreme i sve ovo je isto u jednom

Al ne mogu sam i dalje sam u nekoj blokadi sebe inatu svoje prirode.


slika


Sta da priznam sebi vise???

Ne mogu sam da kopam doveka po mozgu imam posao imam planove obaveze ...pravim sranja na poslu ... hteo sam samo normalno da zivim imam devojku i budem srecan.
I glup.

Dokle ce trajati ova jebena agonija???

Boli me uvo za alkemiju vise ako ja imam pritisak u sebi ako na trenutke osetim neku srecu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned aug 09, 2015 8:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Zla ce se nastaviti dok ne bude kako hocu.

Zar ste milslili da necu spoznati sve te vestine. Pa rodjen sam za ovu igru.

Sto se mene tice meni ste svi ne prijatelji zajedno sa celim svetom.
Jer ne znate istinu. A necu vam reci koja je a jedna rec je. Pocinje sa D. A moze i sa T Isto je i O.
I F. Te reci nikad vam necu reci dok ne bude kako ja hocu. Dok mi ne procitas misli. Koje ne mozes
jer ignorises samu istinu. Onda igram tu tvoju igru i pobedjujem te skrivernom istinom znanjem i energijom.
Ko kaze da ja ne kontolisana moz zlo?? Videti i misliti dragi moji nije isto. Vidim oduvek istinu.
I samo vid moze naci nacin.
Vid.
Sithis. Znaci bice kako ja hocu a s obzirom da bol umem pretopiti u energiju svejedno ja pobedjujem.
Kainovo nasledje mora preovladati.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz