Sada je: čet mar 28, 2024 6:02 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri mar 04, 2009 10:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/11 ... emlje.html

Asteroid veličine onoga koji je prije jednog stoljeća eksplodirao u Sibiru upravo je projurio pokraj Zemlje, objavio je u srijedu NASA-in Laboratorij za mlazni pogon u Pasadeni u Kaliforniji
WASHINGTON - NASA-in laboratorij je naveo da je asteroid pod oznakom 2009 DD45 u ponedjeljak ujutro prošao pokraj Zemlje na udaljenosti od oko 78.500 kilometara.

To je samo dvostruko više od putanje nekih telekomunikacijskih satelita i oko petine udaljenosti od Zemlje do Mjeseca.

Asteroid je bio veličine 21 do 47 metara u promjeru. Planetarno društvo SAD-a navodi da je približno iste veličine kao asterod koji je 1908. eksplodirao nad Sibirom, porušivši stabla na šumskoj površini većoj od 2070 četvornih kilometara.

Većina ljudi vjerojatno nije ni opazila svemirski "promašaj". Asteroid je primijećen dva dana prije, a najbliža točka njegovu prolasku pokraj zemlje bila je u Tihom oceanu, pored Tahitija.


:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 05, 2009 9:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
hvala kin93 za fotku... mislim da je treba rotirati za 90 stepeni u pravcu kazaljke na satu i upravo se dobija ono sto sam video... pozdrav

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Da li bismo preživeli udar Asteroida iz svemira
PostPostano: ned jun 05, 2011 5:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 02, 2011 8:36 pm
Postovi: 5
Lokacija: Bor
Da li bismo preživeli udar Asteroida iz svemira.Kod poboljšane verzije kalkulatora korisnik unosi detalje oko hipotetičkog ‘uljeza iz svemira’, koji udara u Zemlju. U program se unose svi bitni podaci, kao što je gustina i prečnik, a digitron onda izračuna kakve bi bile razmere katastrofe nakon udara.

Više o ovome na mom blogu.

_________________
www.astrouniverzum.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Meteori, komete i asteroidi
PostPostano: pet jun 17, 2011 8:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
slika

Jerry Martin & James McCanney

Kroz niz aktivnosti i intervencija, koje su očito urodile plodom, uspio sam 16. ožujka/marta 2003, dobiti veliku priliku da napokon razgovaram s gospodinom McCanney izravno.

Vjerujem da ćete pročitati fascinantan razgovor.

Martin: Prije nego što počnemo, htjeo sam vas pitati što mislite o istraživanjima dr. Aleskey-a Dmitrijev-a? Jeste li u skladu s onim što je on rekao?

McCanney: Oh, da. Sredinom 1990-ih do 1999, otprilike, imao sam internet stranicu pod nazivom „Millennium Group“.

Martin: To je bila vaša?

McCanney: Da, moje znanosne informacije su bil na toj stranici.

Martin: Oni imaju neke odlične informacije.

McCanney: To je u osnovi bio nastavak onoga što sam radio. Jerry, mislio sam na tu internet stranicu. Zatim, čovjek po imenu Earl je istraživač, recimo. Natrag u 1990, imali smo mjesečno oko 3 miliona posjeta, na toj stranici. To je bio događaj nakon što je Art Bell Show zaživio, tako da možda želite da spomenem.

Martin: Što vas je odlučilo za Art Bell?

McCanney: Ljudi?

Martin: I kako su ljudi prihvatili Art Bell?

McCanney: Prilično dobro. To se pokazalo kao nešto najzanimljivije što sam ikada učinio. Još uvijek imam snimku tog show-a i ja ću ga staviti gore.
U stvari, ja sam ponovno proživio kometarne-dane, kroz pojedina predavanja na mojoj stranici i da se vratim na Milennium Grupu i Chuck-a i Schramek-a koji je dao intervju, ne meni nego za Millennium Group, u 90-im. Naravno, bio je talk-show prenošen iz Houstona, ali je on ubrzo nakon toga umro od raka kao i dr. Harrington.

Martin: Nije li to zanimljivo?

McCanney: Oh, da. Bio je vrlo kritičan prema NASA-i. Bio je u Houstonu jedan od NASA-nih velikih potencijala. On je koristio dosta mojih stvari na radiju tamo dolje.

U svakom slučaju, vaše izvorno pitanje je bilo o Dmitrijevu. Tu je bio dvoboj razmjene mišljenja. Earl Crockett je tada na sebe preuzeo da prevede radove Dmitrijeva, one koje još uvijek možete naći webu Millennium Group-stranici. U stvari, on je, doslovno, uzeo moje radove te ih preveo na ruski i bili su učeni na fakultetima i studijskim školama tamo u Rusiji, u 1990-tim.

Dmitrijev je eksperimentalist, dijelom teorijski fizičar, ali uglavnom je bio istraživčki znanstvenik, atmosferski znanstvenik. On je onaj koji je otkrio tornada na Mjesecu i takve stvari. On je govorio o vakuum domenu, te kako napraviti mjerenja u atmosferi i drugim stvarima u kozmosu, koje u osnovi nisu znali objasniti. Oni su imali mjerenja, ali nisu znali što se događa. Ali onda, kad su dobili moje radovi, rekli su:
"To objašnjava sva mjerenja koja smo do sada obavili."
Dakle, to je ta stvar.

Martin: Razlog zbog kojih sam vas ovo pitao je članak koji će se pojaviti u našem svibanjskom/majskom izdanju spektra, u kome sam citirao njegove Planeto-fizičke izjave u vezi stanja Zemlje i života na njoj. U tom dokumentu su navedene temeljne promjene koje će se događati u našem ne-statičkom svemiru. Dakle, ja samo ne želim biti u sukobu.

McCanney: Oh [smijeh]. Možda samo treba spomenuti da je bio šef skupine koja ja radila u 90-im, u Rusiji. Dakle, moj rad je dobro poznat u Rusiji.

Zatim, NASA je otišla tamo, oko 2000, naravno, to je bilo doba kada Rusija, nije imala novca. Ovi dečki su primali 75$ za mjesec dana, da su se ovi iz NASA-e smijali tome. I oni su pokušali objaviti svoje radove, koristeći novac iz vlastitih džepova, to je bilo smiješno. Ali NASA je otišla tamo i počelo je pumpanje nekog novca, ali su dali uslov:
„Ako bilo što više budete uzeli da učite ili proučavate od McCanney-a, mi ćemo vam obustaviti primanja“. Možete zamisliti kako im je bilo.

Martin: Da, da li su poslušali?

McCanney: Mogu vam reći, bilo je to vrijeme kada nije bilo odgovora na moje e-mailove. Oni su bili prisluškivani. Bilo je ljudi koji su na drugi način presretali moje e-mailova, te su mi odgovarali. Na kraju, oni su zakonski zaustavljeni.

Martin: Upoznat sam s jednim saznanjem, u vezi popisa ljudi koji su umrli, ali ne iz njihovog, nego iz nekog drugog izvora, sličan popis. Možete li govoriti o ovim smrtima? Je li sve smrti imaju vezu s Planetom X, što vi o tome mislite, ili su to samo nagađanja, što se događa iza?

McCanney: To je kontrola prostora, da se izrazim na taj način. Harringtonova stvar je bila jako neobična, pogotovo u svoje vrijeme. On je bio na putu ispred svog vremena. Zatim, to znanje je bilo toliko nenormalno za mladog momka kao što je bio on, naučnik srednje dobi, ali je bio vrlo jasan. To je bilo otprilike u isto vrijeme kada se kometa Shoemaker-Levy srušila na Jupiter [u srpnju/julu 1994].

Bio je žamor znanstvene zajednice da to nisu ledene loptice. Svatko u znanstvenoj zajednici je to znao. Zaboravio sam koje je godine to bilo. Vrlo je jasno da komete nisu prljave grudve snijega, ali NASA se toga držala. Upravo sam vidio objavljivan drugi dan objavljen izvještaj o Cometu NEAT koja je došla, a oni su se još uvijek držali teorije kao o prljavoj grudvi snijega.

Martin: To je nevjerojatno.

McCanney: Da, to je tako bizarno.

Martin: To je kao da su na potonulom brodu.

McCanney: To je tako apsurdno i izvan je svakog razumijevanja. To je bilo sredinom 1990-ih, kada je napravljeno to veliko otkriće. Jasno je bilo da se radilo o kometama, sastavu kometa i vjerojatno se puno ljudi s njim u znanstvenoj zajednici slagalo.

Tada, odjednom, on umire, kako je rečeno, u nesreći na dnu kratera u Australiji. Tri priče su došle iza toga. Bilo je vrlo bizaran način na koji je došla vanjska strana priče, jer sam bio na vrhu sa svime u one dane. Mislim, da smo bili u centru vijesti za sve što se događa u znanosti. Usput, u vezi s 3 milijuna posjeta na stranici Millennium Group website, koja je bila radna stranica, na kojoj smo mogli identificirati e-mail adrese od osoba koje su bile na stranici. Dnevni ispis je bio 50-60,000 imena. Ali kada smo prošli kroz imena, pola njih je bilo iz Vlade.

Martin: To je veliko iznenađenje.

McCanney: Ali oni su se pretvarali kao da o tome ne znaju ništa. Oni su to samo pokušali ignorirati. Oni su u to vreme bili tu prateći izvještaje o Suncu. Hal Blandel je podnosio dnevno solarne izvješće, a mi, doslovno, imali smo znanstvenike na našoj stranici koji su tu dobivali informaciju, koji su dolazili doslovno sa našu web stranicu, ali su oni to tumačili kao svoje znanje. Dakle, to je stvar koja se događala.

Na Art Bell Show, samo još jedna interesantna napomena, show je bio moje izvorno znanje o teoriji kometa i govorio sam o mom znanstvenom radu. Jedan puta u t tom show-u sam napravio komentar kada je Whitley Strieber intervjuiran. rekao sam:
"I pratioci komete, itd.," jer smo pričali o kometi.
Nastavljeno je dalje:
"Hej, pričekajte minutu da ovo razjasnimo, vi kažete da kometa ima suputnike. "
A ja sam rekao: "Da."
Jer, znate, Art Bell show je bio optužen da je odgovoran za smrt tih 39 ljudi.

Martin: Ne, nisam znao.

McCanney: To je razlog zašto sam želio da to razjasnim na mojoj početnoj stranicu, jer puno toga je izgubljeno. Tu je i priča Courtney-a Brown-a. koji je uključen u gledanje na daljinu.

Zatim, druga stvar, Chuck Schramek je isti tip koji je mene intervjuirao pitajući me što se dogodilo kad se kometa pojavila, on je najavio da NASA ima web stranicu. Neki podanici u NASA-i su mislili da će to biti dopadljivo ako stave sliku ove komete, koji nisu trebali staviti gore, jer je to ono što sigurno dolazi u sledećim godinama. I tako, neki tip je to stavio tamo, a u to vreme je Gary Goodwin počeo s radom. On je surfajući na webu vidio ove prikačene velike slike, vrtloženje komete, te je to odmah dao skinuti.

Vratio se sljedeći dan i tu je bio gotov! I tako on reče: "Što je ovo?"
To je bio naš prvi trag da NASA krije podatke.

I, naravno, na kraju sam vidio njihovu web-stranicu. Imao sam svoju web-stranicu u to vrijeme, samo je to tada bila mala stranicu. Poslao sam im e-mail poštom [kao Millennium Group] i rekao sam: ". Možda želite pogledati moje stvari"

Dakle, znao sam da će gledati moje stvari. To je bila ta vrsta – a ja sam već bio poznat čovjek u znanosti, Gary je bio webmajstor, a Earl je politički analitičar, radio je za NASA-u ugovore i slične stvari.

Natrag na kometu. Chuck Schramek, koji je također vidio istu stvar, čuo je za navodne pratioce komete. Dakle, otišao je u svoje dvorište, sa svojom amaterskom školom ali vrlo lijepim teleskopom, počeo je klikom tražiti slike komete i dobio je slike pratilaca.

On ih je poslao na Art Bell, koji je znao vrlo dobro i nije bilo neobično da se ubaci u sredinu programa, je rekao: "Chuck Schramek, samo da javim da je faksirano." Chuck mi je rekao kako će doći na show sl. To je bila tajna za njega. Znanstvenici su imali tajni broj faksa. Samo sam tako mogao raditi, ako sam čuo nešto, ili tako nešto, brzo sam mogao dati broj faksa i dobiti tim putem, a on je govorio o tome u sljedećim minutama.

Dakle, u svakom slučaju, Chuck je dobivene slike koje je uzeo, dao ih je na Art Bell, koje su objavljene. U isto vrijeme, Courtney Brown je pribavio neke 35mm slajdove, kasnije smo saznali iz Sveučilišta Hawaii, iako on nije htjeo reći gdje ih je dobio. U privatnoj komunikaciji mi je rekao od koga je dobio slike, samo da o tome ne govorim, i on ih je dao na Art Bell.

Dakle, ovdje je Courtney Brown imao sliku pratilaca, a i Chuck Schramek je također imao slike pratilaca, i to su poslali na Art Bell web-stranicu. Zatim, satima kasnije, tu je bilo 39 osoba koje su navodno zbog toga počinile samoubojstvo u Kaliforniji, „Heaven's Gate“. Vlada se tu umješala, jer su oni imali adresu naše web stranice, a postovi su bili potpuno novi sa naše web stranice na njihovom kompjuteru. To je sve stvar koju su ljudi odradili, jer su bili u mogućnosti hvatati stranice prije nego što su otišle dolje, tako da im je to bilo dostupno. No, u svakom slučaju, ta cijela priča je duga.

Ali onda je Vlada sljedeći dan objavila nacionalnu vijest::

"Ludi „Heaven's Gate“ su kultna grupa, htjeli su ići na ovaj izvanzemaljski brod koji je dolazio sa kometom, i svi su se lijepo obukli, stavili su tenis cipele i haljine ručali i počinili samoubojstvo kako bi mogli ići u susret vanzemaljcima"

To nije ono što je bilo, a što se dogodilo: „Vlada je ubila sve te ljude, a razlog zbog kojeg su ih ubili, jer su im oni bili konkurencija s vrlo velikim softverom, „Heaven's Gate“ je bila skupina programera, oni su izgradili šifrirani softver u koji vlada nije mogla provaliti.

Tu je bilo još nešto, oni su im bili konkurencija kod vrlo velikih ugovora, jer su prodavali kodirane i šifrirane stvari koje vlada nije mogla provaliti, a ti ljudi su mogli probiti njihove. U svakom slučaju, postoji čitav niz stvari koje su se tamo zbile.

U svakom slučaju, druga polovica „Heaven's Gate“ je druga stvar, oni su zaposleni po cijeloj zemlji već mnogo godina, i oni su rekli da očekuju veliku kometu koja će doći, a također i vanzemaljce, i da će oni u vremenima koja slijede biti transcendirani u životu. U stvari, oni uopće nisu spremni na samoubojstvo, ne uopće. Oni su vrlo dobro posvećeni svojim tijelima, jer njihova vjera sugerira da su im potrebna kvalitetna tijela, da bi se mogli preobraziti, da bi mogli s vanzemaljcima nastaviti živjeti u drugoj stvarnosti. Bilo kako bilo, oni nisu bili samoubilački opredjeljeni.

Druga polovica „Heaven's Gate“ je po otkriću Hale-Bopp komete rekla;
"To je to, ljudi, to je ono što smo čekali i mi smo ih dočekali."
Oni su astronomski podkovani, a vjerojatno su imali oko pola milijuna ljudi koje su pridobili, jer to su mladi ljudi koji imaju svoj posao, koledže ili visoko-školski uzrast. Oni su bili ljudi koji su bili zaposleni. Onda odjednom vidite na njihovoj stranici kako su propali kroz strop. To se desilo kada ih je vlada ubila.

To je razlog zašto su sljedeći dan to bile bum vijesti na naslovnicama svakog časopisa. A oni su okrivili Art Bell, jer su objavljene slike onih pratilaca i okrivili tu objavu za ubojstvo tih 39 ljudi. Oni su sagorili Chuck Schramek-a. Courtney Brown je izgubio svoju poziciju kao predavač. On je doktorirao u astronomiji. Art Bell je javno optužen da je odgovoran za smrt ovih 39 ljudi.

I NASA je izašla u javnost rekavši da nema pratilaca, producirajući slike sa Sveučilišta Havaji kojima je pokazala je da nema pratilaca. Pa, u Millennium Group-i smo imali čovjeka koji je otišao i on analizirao te slike, koje su pokazale da su proizvedene iz različitih teleskopa i da su orginalne. Te slike su pokazivale pratioce komete.

Slike koje je Courtney Brown uzeo i analizirao, pokazale su kako su te slike jedino mogle biti sa jednog od velikih vojnih teleskopa pokrenutih od strane University of Hawaii. Pa ipak, ja sam na Art Bell Show sve to pokazao na kometarnom izvješću. A njihovi naučnici su rekli: „Čekaj malo“! „Kako to misliš“?

Mi smo bili na žaru, svatko od nas je bio na žaru, ja sam bio optužen za ubojstvo 39 ljudi, jer sam iznjeo ove slike, a sada mi kažu da su ove slike bile ispravne, te da je NASA bila ta koja je lažirala fotografije. Onda je rečeno:
„To si dokazao upravo sada, no bilo je vruće, uzeli su mi puno energije“.

Whitley Strieber mi je rekao da je pozvao nekoliko opservatorija u Londonu, kada je prvi put čuo o tome, i oni su mu svi rekli da postoje pratioci, sve te zvjezdarnice, ali NASA je imala sposobnost da im svima začepi usta i da svi preokrenu svoje priče. Dakle, na Art Bell Showu smo sve uspjeli uvjeriti da postoji rep komete. O tome sam održao nebrojena predavanja.

Martin: Tu je popis ljudi koje su "izvadili", a očito je da je NASA kontrolirala i uskraćivala podatke. Imate li kakvih teorija ili informacija o tome, tko je posebno iz NASA-e na ovaj grozan način uskraćivao istinu?

McCanney: Da, to je vrlo jasno, ja sam o tome upoznat već dugo vremena.

Martin: Možete li govoriti o tome?

McCanney: Naravno. Da je NASA skupina znanstvenika, to je ono što smo uvijek mislili, skupina inženjera koji grade letjelice i tu vrstu stvari. No, NASA je u vlasništvu, i s njome upravlja NSA [Agencije za nacionalnu sigurnost]. To je sloj iznad NASA-e koji kontrolira NASA-u.

Donald Golden je došao u NASA-u 90, stigao je iz CIA-e, a njegov posao je bio da sačuva tajne ili stavi poklopac na NASA-u. Ono što je on prvo učinio je, sa svima, od vrha do dna, čak i sa onim „bočno“, saradnicima koji rade za NASA-u, napravio sporazum koje potpisan od strane NSA o tajnosti podataka.
NSA je pod kontrolom na svjetskoj razini, i ona je odsjek koji nadzire vladu. Oni sada govore o Novom Svjetskom Poredku bez vlade. Nova Svjetska Vlada je već postavljena, oni samo ne žele da to sada bude službeno. To je ono što se u stvari sada događa. No, Jedna Svjetska Vlada će doći na svoje mjesto, za brzo vrijeme.

Martin: Da li postoji religija iza svega toga?

McCanney: [Smijeh] Religija?

Martin: Da.

McCanney: Vatikan ima veliki udio u Jednoj Svijetskoj Vladi, i oni su dio nje, ali ne i cijelog show-a. To je kao u srednjem vijeku s kraljevima, imate potomke pa cijela pratnja ljudi i to zapravo seže puno dalje. Neki ljudi vjeruju da to zapravo seže do svećeničkih kultova u Egiptu.

Ali je jako zamršenija svijetska situaciju, gdje su, doslovno, stotine i stotine obitelji povezane s ovim. Oni su jako bogati, oni imaju kontrolu u svojim zemljama, oni su u svakoj zemlji svijeta. U svojim zemljama oni kontroliraju politiku, novac i bankarstvo, tako da je to jedna mreža tih ljudi.

Za NSA, to su ljudi koji su odabirani, oni su testirani još u vrlo mladoj dobi, kao što su Clinton i mlađi Bush, koji su u ovim stvarima operativci.

Martin: Lutke.

McCanney: Oni su javne ličnosti i njima je dopušten određeni iznos geografske širine. Postoji mnogo borbe među tim grupama. No NSA, to je nešto drugo, to nije CIA, jer ona nije nacionalna stvar. Oni stvarno kontroliraju sve izvana i to je skupina koja je došla iz nacističke Njemačke.

Martin: Baš sam se bio spremio da pitam o nacistima, to je bilo moje sljedeće pitanje.

McCanney: Da, pola Bushevih ljudi, u njegovoj administraciji, su izravno potomci nacista.

Martin: Objavili smo sve to, tako da su čitatelji dobro upoznati s tim. Nećete nikoga uvrijediti što to kažete.

McCanney: Nema mnogo ljudi koji u vezi ovoga znaju, možete im bili što govoriti, pa čak i nešto poput ovoga, oni će samo reći: „Što oni govore oni nemaju pojma“.

Martin: Potrebno je veće znanje našeg čitateljstva.

McCanney: Naravno, Oni shvaćaju da je prostor posljednji granica u resursima. Kontrola prostora je bitna, a to je sve što oni rade. To je posljednja granica.

No, prostor je različit. Sada, imate i druge stvari koje se događaju ali mi smo ovdje otišli malo predaleko. Vratimo se natrag na Hale Bopp. Znali su, i to je razlog zašto je Harrington bio voditelj Pomorskog opservatorija-ratne mornarice, koji je tamo bio zadužen za puno stvari, to je istina, ali kao i mnogo drugih stvari, svi ti ljudi rade zajedno, a rade sa kapacitetom kao i Harrington. On nije bio zadužen za ništa, osim da vodi Pomorski opservatorij, sve u vezi astronomije. To je činjenica, jer tamo postoji dokument s njegovim imenom.

Martin: Čega se boji NASA u vezi Planeta X? Je li se to odnosi na Annunaki vrijeme ili je to nešto drugo?

McCanney: Ne bih rekao da je to, vjerovatno je to spoznaja da tako velika stvar dolazi ubrzo. To je dio vrlo visoke razine tajnosti, kod mnogih tih skupina, kao što je Vatikan. Mislim, prva stvar je kada se kometa Hale Bopp-pokazala, Vatikan je izgradio opservatorij svjetske klase u Arizoni i svo osoblje su astronomi. Jao, pitam se zašto?

Martin: Komete

McCanney: Oni ne znaju da postoje i drugi. Ali što je zanimljivo, čak i nakon pojavljivanja Hale Bopp-a, oni su mislili da je Hale-Bopp najveća kometa.

Sada, da se vratimo natrag u 1991. Hale Bopp je službeno otkriven 1995, Alan Hale ga je otkrio u Novom Meksiku, a Bopp sa njime je bio japanac. Obojica su postali hitovi iste noći, pa su obojica dobili kredite na ime kometa. Prije toga, meni je bilo vrlo jasno, ali da ste čitali moje i Harringtonove bilješke, jedna od stvari koju je Harrington otkrio je i Hale-Bopp.

Jezgro Hale Bopp-a je iznimno veliko. Razlog zašto je NASA povukla izvještaj odmah dolje, nakon što su shvatili da su promašili stavivši to na internet, jer svaki astronom, ili osoba poput mene, znao bi s tom malom količinom podataka kako odrediti masu te središnje jezgre. To je mala jednadžba koja se koristi, a oni su svo vrijeme određivali središnju masu zvijezde.

Zatim, oni mogu odrediti polumjer u orbiti i te stvari. Trebate vrijeme i radijus onoga što kruži oko većih objekata, te s ta dva parametra možete izračunati masu središnjeg objekta. To je samo malo jednadžba u nebeskoj mehanici.

Dakle, s tim malim dokazom na webu, bilo tko je mogao izračunati masu Hale Bopp-a, čime bi se pokazala i planetarna veličina onog što dolazi.

Sada, drugi faktor: U 1991, Harrington je vidio dvije stvari: on je vidio Hale Bopp-, i vidio je nešto mnogo veće izvan Hale Bopp-a, Planet X, to je moje razumijevanje u ovom trenutku. Godine 1991, Hale Bopp je bio u blizini da se sudari sa Zemljom. Sa par fotografija brzo se mogle vidjeti karta orbite, to je bilo blizu sudara sa Zemljom.

Martin: Nije ni čudo da je bila takva gužva.

McCanney: To je bio ogromna gužva. Kada je prvi put otkriven, pozvao sam gore Goddarda, jer mogu reći ovo sada, znao sam tamo tajnicu. Ako ikada nešto želite znati, morate pitati tajnicu. Znala je sve astronome i, naravno, nikad nije onima iznutra odala naš kontakt. Čula je sve njihove razgovore i ona mi je rekla što se događa.

Ja sam ju nazvao i rekao: "Što se to događa? Čuo sam da je ovo kometa? Mogli ste čuti vrištanje u pozadini.
A ona reče: "Oh, moj Bože, taj komet je ogroman!"
Ali ja sam pomislio da je to samo neka obična vijest.
„Ne, to je nešto ogromno, liči na planetarni objekat“.
Dakle, oni su to pratili.

Vidite, to je mjesto gdje dolazi do podjele, jer to se tada znalo, čak i onoliko puno znanstvenika sa Goddard-om su saznali o tome. Oni su ovo pratili od 1991, možda i ranije. Ali Harrington je to otkrio, i to se vidi u tom dopisu iz 1991, da je znao točno gdje otići i pogledati to. Ne možete mi reći da nije išao dolje uzeo podatke i vratio se. Ono što su otkrili je, da je on odlučio izaći u javnost i reći da je ovo veliki objekt koji dolazi u direktan sudar sa Zemljom. Dakle, to je razlog zašto su ga ubili.

Martin: Ja još uvijek želim razgovarati o tim ljudima koji su bili ubijeni, ali ne želim još pustiti NASA-u. Razgovarali smo o imenima i ljudima iza NASA-e, koji su zlikovci, koji uskraćuju znanje ljudima u svijetu. Tko su ti ljudi?

McCanney: Ok. U ovom trenutku bih ih nazvao "obitelj". To su ljudi koji idu u povlaštene škole, ljudi čiji se novac ne oporezuje, nije ni registriran. Kada se ruše burze, to su ljudi koji par dana prije povuku sav svoj novac, jer imaju informacije. Oni stvaraju novac na prvom mjestu. Svjetski monetarni fond i svi ljudi koji rade, svi su pod njihovom kontrolom.

Dakle, doslovno, to je došlo iz srednjeg vijeka, bankarski sustav, Vatikan, i ta skupina obitelji koji su se spustili dolje, stvorili sustav, te u osnovi pokreću sve ove zemlje već stoljećima i stoljećima.

Davno je bilo ono što se dogodilo, oni su se preselili, vratimo se prije razaranja, koje je bilo 3600 godina prije. Oni su jedni od prijatelja Nibirua koji su radili na štetu Zemlje.

Martin: Drugovi?

McCanney: Pratitelji, to je bio onaj slučaj kada se Venera ubacila u naš Sunčev sustav. Velikovski je bio u pravu da je Venera bila veliki komet koja je putovala kroz Sunčev sustav, a to je oko 600-godišnje razdoblje. U ta vremena, taj meteor je bio zarobljen od strane Jupitera, a kada je naišao ovuda našao je svoj put i postao planeta koju mi danas poznajemo kao Veneru.

Dakle, što se dogodilo izvorno, i Hale Bopp-je bio ovdje prije 4200 godina prije, i Venera je zarobljena od strane Jupitera oko 4200 godina prije. Doslovno, oni su bili manje povezani s Nibiru.

I tako, to je vrlo jasno u Koldrin Bibliji, kada bi je mogao pronaći mogli bi ovo vidjeti. Koldrin je Biblija Starog zavjeta koja se čuva u Caldeani, u Sjevernoj Škotskoj. Oni su se preselili tamo iz Rima, kad je Krist bio okolo. Josip od Aramatheje, koji je bio Kristov očuh, zadržao je Koldrin Bibliju i to izrekao, a postoji samo mala skupina ljudi koji to čuvaju. Evo je, pronašao sam. Dajte da pročitatam ovdje par odlomaka.

Koldrin je jedna od verzije Starog zavjeta, a to je iz "Potopa", poglavlje 4, iz knjige to objašnjava. Poglavlje 4 je pod naslovom "Potop", tako da je ovo gdje se govori o poplavi, stavak 24:

"Tu, jašući na crnom oblaku, došao je razarač."
To je Nibiru.
"Nedavno otpušten iz nebeskih granica, on se dao u trk, o Nebesa, to je bio sudnji dan."

Sada, ovo je linija koju sam htjeo ovdje pročitati:

"Zvijer je otvorila svoja usta i bljuje naprijed vatru, vruće kamenje i dim.
Ona pokriva cijelo nebo iznad i mjesto gdje se susreću Zemlja i Nebo više se nije moglo vidjeti. U večernjim satima mjesta zvijezda su se promijenila i one su plutali preko neba na nova staništa, a zatim je došla voda i poplava".

To je razlog zašto oni ne žele da bilo tko sazna o pratiocima, jer su znali da bi u sudaru sa Zemljom pratioci uzrokovali veliki problem. Ali oni nisu shvatili da je Hale Bopp, doslovno, samo jedan od drugova. Sada, kad je tu bio razarač, dolazi taj veliki momak, Nibiru, tu je i njegova cijela pratnja.

Martina: Mislim da bi Comet NEAT mogla biti jedna od tih?

McCanney: I to je moguće. Kada smo dobili izvještaje o Comet C-2002V1, nekoliko tjedana prije, jer one nikada ne idu same, jasno je da sve ove stvari dolazi iz južne hemisfere.

Sada, naravno, Harrington je vrlo dobro znao gdje je to bilo, iz razloga koje sam objasnio, bili su povučeni dolje na Planete Uran i Neptun. Zanimljivo je napomenuti, da kada je Harringtonova priča izašla van, vlada je pokušala napraviti taj propust kroz neke od tih astronoma koji su bili na radiju šireći dezinformacije sa pričom:

"Da, dobro, imamo proračunske popravke masa tih planeta, zbog novih informacija, tako da smo preuzeli brigu o tom problemu."

Pa, ne, to ne ispravlja ništa kad vidite ovu srušenu planetu. Ovaj objekt je bio dovoljno velik-natrag u 1991,- to je bilo čupanje Urana i Neptuna dolje iz svoje orbite, to je jasno koliko je velika ova stvar! Dakle, vidite zabrinutost zbog pratilaca. Jer svi znaju, i Vatikan zna, da su to bili pratioci koji su činili štetu posljednji put.

Jedini problem je, pratitelj je postao planet Venera. Ono što oni ne razumiju je da je vrlo teško za ove stvari da imaju stalne orbite, a NASA u svojim predavanjima objašnjava da oni imaju stalni put. Oni nisu mogli pratiti Hale Bopp, jer je ta kometa mijenjala dnevno svoj put. To je jedna stvar koju smo učinili u Millenium Grupi, pratili smo dnevne promjene njihovih orbita.

Martin: Je li Comet NEAT iznenađenje? Je li „oni“ dolaze niotkuda, ili se očekuju?

McCanney: Ne, Comet NEAT je još jedna kometa s vrlo velikom jezgrom, jedna planetarna veličina, vjerojatno je veličine našeg Mjeseca, najmanje, vjerojatno i veća. NASA zna da ona dolazi. Vjerojatno su već godinama vidjeli da dolazi, kao i njenu pratnju koja je iza nje, ja mislim da stvari koje dolaze u sklopu nje su pratnja Planeta X.

Oni nisu htjeli da itko zna o tome, iako su znali da će se to pojaviti desno od Sunca i da je to nešto veliko, a oni vjerojatno nikada nisu očekivali da će to postati tako svijetlo i vidljivo. Ali doslovno, to je bilo vidljivo tijekom dana na nebu, tik do Sunca, taj period je trajao 12-sati.

Martin: Mediji su to najavljivali kao zamračenje.

McCanney: [smijeh] Aha, to je dobar način za prikrivanje.

Martin: Ja sam instalirao „SOHO“ na mom računalu, tako da svakodnevno mogu dobiti ažurirane slike Sunca. Kada je to počelo dolaziti ja sam sve to gledao na mome računalu. Dakle, kako se to događalo ja sam to vidio na slikama, bio sam zapanjen veličinom te komete.

McCanney: Onda si rekao: "Jezgra je pola milje više."

Martin: Sranje

McCanney: Sranje, da. Bila je to PLANETARNA veličina! Zato, sada na mojoj ličnoj stranici, na samom vrhu, o čemu sam prvobitno rekao stoji:
"Dobro došla Hale Bopp, najnoviji planetarni član našeg Sunčevog sustava."
I to je dio mog i Harringtonovog istraživačkog rada.

Znam da je u ovom trenutku kometa Hale Bopp stanjena dovoljno da bi ste zapravo mogli vidjeti jezgru. Zapravo, to je bilo prije možda godinu i pol dana. Ali ja ću biti u mogućnosti da, uz dobru fotografiju, promatrajući njeno stanje dvije uzastopne noći, utvrdim zvjezdani uzorak tog objekta. Uz izračun količine svjetlosti, koja se iz nje reflektira, ja mogu napraviti dobru procjenu njene veličine.

Martin: Očito pitanje je: Koliko bi moglo biti njenih pratilaca, da li se može vidjeti unaprijed?

McCanney: Mi ne znamo. Naravno, i NASA također ima jako dobro znanje o tome. Druga stvar koju želim reći o Hale Bopp, samo jednu stvar, da se u šestogodišnjem razdoblju, 1991, - 1996, gdje je zapravo bila u interakciji sa Suncem, ona izgubila tri mjeseca u dolasku, zbog toga što je iza sebe vukla ogroman broj kometa, i zato mi nismo imali izravan sudar s njom.

A kada kažem izravan sudar, ne mislim udar u Zemlju, nego da bi razmak između nje i Zemlje iznosio milijun milja, što bi po standardu devastiralo ovaj planet. Poplave bi bile ogromne. To se nije desilo samo iz razloga što je ona usporila i tako smo je propustili. Dakle, to je druga strana Hale-Bopp-a. Mi smo tada bili u svibnju/maju, kada je iz NASA-e rečeno:
„Oh, sav taj glupi narod govori o toj kometi, a to je kao mala grudva snijega“ .

I to je ono što oni rade s vidljivim Cometama. Vidio sam, objavljeno je danas na CNN-u, ako kliknete na webu u prostoru za znanost, vidjet ćete priču, tešku priču, to su sve smiješne stvari, jer to vide i Amateri, kao što su neidentificirani leteći objekti i tako te vrste stvari. Ali, kada to malo pogledate, tu je zapravo slika NEAT-a. Onda sam rekao:
"Čak i amateri mogu pogledati te male grudve snijega"

Martin: [smijeh]

McCanney: [Smijeh] To je samo jedan od načina, a zaključak je, UKUPNO sve je samo dezinformacija.

Martin: Očito ste suočeni s NASA-om million puta. Kako oni reagiraju na vas kad ih suočite sa znanjem?

McCanney: Imaju dvije stvari. Oni stvarno ne znaju što se događa. Oni nemaju pojma. Još uvijek, dok razgovarate s astronomima, oni pričaju o prljavim i neutralnim grudvama snijega, i kod njih je to postalo kao žargon. Oni su očito uključeni u ukupne demante, jer NEAT je već poznata kod ljudi-amatera, a oni kažu da je vidljiva u UV [ultraljubičasti dijelovi spektra svjetlosti, koji su iznad vidljive svjetlosne frekvencije, ali na kraćoj valnoj duljini]. Sada, ok, ovdje je komet, 93 milijuna milja daleko i nalazi se pored Sunca, čak su i amateri u mogućnosti da to pokažu.

Sada, ultraljubičasto zračenje je uveliko blokirano od strane naše atmosfere.
Sunčeve UV zrake to emitiraju, to je stavljanje u pogon puno energije. No, za komet koji je pored Sunca vidljiv i pod UV atmosverskim pokrivačem, je apsolutno nečuvena izjava.

Martin: Mislim da bi drugo pitanje bilo: gdje to ide?

McCanney: NEAT je krenula natrag van. To je objekt broj četiri, kod mojih južnoameričkih istraživača, ali je sada nova orbita, jer je jasno da je izgubila velik dio svoje energije, pošto je obišla oko Sunca i pokupila mnogo materijala na repu.

Dakle, to neće doći i pogoditi Zemlju. To je ono što NASA uvijek kaže:
"Oh, ti ljudi misle da će to pogoditi Zemlju."
Ne, ne, nitko to nije rekao da će udariti u Zemlju. Oni pokušavaju ismijavati ljude, a zapravo, oni su ljudi koji su postavili te priče na Internetu, tako da oni trebaju biti ismijani. To je dio njihove njihove dezinformacione kampanje.

Martin: Kada komet takve veličine, odnosno planeta takve veličine, obilazi oko našeg Sunca, kakvo je to "djelovanje na daljinu", kako to dolazi u igru?

McCanney: Baklje dolaze od Sunca, koje vidite na mnogim fotografijama, koje su sustigle, udaraju u stražnju strane repa kometa.

Martin: Ogromne baklje?

McCanney: Da, to je vrlo veliki prostor.

Martin: 5-milijuna milja plamen?

McCanney: Da. Sada, ako bi to došlo na Zemlju, to bi nas sve bacilo na koljena. Ali to je otišlo u posve suprotnom smjeru.

Pogledajte nešto drugo: Što niste vidjeli tamo, ali sam ja mogao vidjeti da dolazi izvan toga. Ako poznajete te stvari možete primjetiti jako usku pin-tanku žicu, koja dolazi direktno od Sunca, kroz jezgru, i izlazi daleko od jezgre, na desnom dijelu ekrana. To je povezivanje s planetom Merkur.

Merkur je u izravnom usklađivanju koje dolazi preko ekliptike, ravnine planeta. Ta linija, koju možete vidjeti na solarnim fotografijama, povezuje Merkur.

Dakle, sada, nekada je Zemlja bila tamo. Što ako Zemlja bude obavijena sa više od 90 º, a nismo još u toj poziciji, tada bismo se mogli vrlo lako naći u poziciji da sa tih baklji, na primjer, bude izravno električno pražnjenje. To je ono što su drevni pretci govorili o kometama, užarenim munjama koje su letjele sa neba, vidjeli su te stvari kada je „Zeus“ bacao užarene lopte na Mars. Oni su to vidjeli.

Martin: To je bilo doslovno, to nije bio metaforično.

McCanney: Ne, to nije bilo metaforički. I, naravno, sada, tisućama godina kasnije, svatko želi da bude u mitologiji. Mitologija nije proučavanje lažnih viđenja, jer su ti ljudi zaista vidjeli ove stvari.

Kada je Venera došla oko Marsa, on napadnut s električnim pražnjenjem, njegova atmosfera je bukvalno usisana, izgledalo je kao da je zmija obavila Mars. Doslovno, ta energija je usisala ocean i atmosfera oko Marsa se promijenila, oni su to vidjeli, a znali su da je to Mars, koji je prije toga bio vodena planeta, bio je plavi planet, baš kao i Zemlja.

A ti znanstvenici tek sada po malo nadolaze u vezi ovoga, upravo sada. NASA je u potrazi za vodom na Marsu. Tu su oceani, tu je erozija, tu su riječna korita, postoje svi dokazi vode na planetu, svi pokazatelji su tu na Marsu, ali nema oceana, nema potoka ili rijeka, a atmosfera je vrlo tanka. NASA na to odgovara: "Oh, to je u zemlji ispod leda."
Prije svega, da li vi mislite, koji niste znanstvenik, nakon što je prošlo milijun godina, odjednom su oceani samo potonuli u zemlju? Kako je to smiješno?

Martin: [smijeh]

McCanney: Ok. Drugo, potrebana je vrlo stabilna atmosfera koja bi držala oceane u mjestu, sve one milijune godina. Dakle, da li se atmosfera toliko promijenila da su nestali u zemlju, to je previše? Mislim da je jasno, da su ovdje izokrenute osnove, osnovna načela, djeca u vrtiću ne bi vjerovali u njihovu priču. Ali, oni i dalje tamo gore šalju letjelice, kopaju okolno tlo, očekujući da će naći otvore kuda je ocean nestao, to je apsolutno smiješno.

[Editor's Note: To je smiješno ako prihvatite NASA-in razlog zašto oni šalju na Mars opremu za "kopanje". No, budući da nam nikad nisu rekli istinu o bilo kojoj REALNOJ aktivnosti, koju provode tijekom Space Shuttle misija, nema razloga da vjerujemo onome što nam država servira, kao i razlog zašto NASA šalje opremu na Mars.]

Mi imamo izravnu potvrdu od „Starih“ koji govore o Marsu i oceanu koji je isisan od masivne komete, koju mi danas nazivamo Venera. Kada pogledate na sastav i kemijski postotak Venere i Marsa, atmosfere su identične u sastavu, ako to računate u postocima. Mars ima vrlo tanku atmosferu, dok Venera ima masivnu atmosferu, tisuće puta gušću od Zemljine atmosfere. No, u postocima, kemijski sastav atmosfere Venere i Marsa su potpuno isti, što samo znači da su nastali u istom kipućem loncu, dok su prolazili jedno pored drugog.

Martin: Da li je Venera planet koji se u davna vremena zvao Tiamet?

McCanney: Ne znam, Velikovski je u vezi Venere vrlo precizan.

Martin: Htjeo sam vas pitati o Velikovskom. Vi ste vrlo slični njemu, jer su i njega u to teško vrijeme ismijavali, a ispalo je da je bio u pravu. Moje pitanje je: Kako je, u godini 2003, moga da bude znanstvenik koji je mislio izvan okvira?

McCanney: To je činjenica. Više nije pitanje da li je Velikovski bio u pravu. I, mislim da je najveća stvar koju želim reći o Velikovskog, on nije proučavao astronomiju. On je proučavao kalendare! Cijela svrha njegova rada bila je da sklopi vremenski tok kako bi uklopio događaje koji su se u dalekoj prošlosti desili širom svijeta. Bio je vrlo dobar u astronomiji, puno bolji nego većina modernih Dr, koji ga kritiziraju.

Tko su moderni astronomi, Carl Sagan i svi oni ljude koji su ga napali, koji nikada nisu ni razumjeli što on priča i ako nije studirao planetarne znanosti. On nije tumačio niti informirao na način koji to rade u našoj znanosti, priče o kometima, solarnim sustavima ili bilo čemu drugom. On je proučavao kalendare, drevne kalendare koji su jasno govorili o promjenama koje su se ovdje desile prije/oko 3600 godina.

Pusti me da kažem o nečemu drugom.

Ovdje je ogroman pritisak, upravo sada, u datiranju Mayanskog, Egipatskog, Kineskog i svih kalendara koje znamo diljem svijeta. Ti kalendari potiču iz vremena kada su te civilizacije živjele, to je potpuno pogrešno, osobito Maje. Upravo sam pročitao članak koji danas govori o Mayama, da su Maye nestale oko 800 AD do 900 AD. To je totalno netočno, apsolutno netočno.

Pogledajte na Chichen Itza. Jasno je da je sagrađena prije mnogo tisuća godina. To je izgrađeno na temelju orbite Venere. U svakom slučaju, sve što želim reći je: Svatko od ovih naprednih znanja, bilo da je geografija, geologija, povijest ili arheologija, oni pokušavaju prezentirati dezinformacije, u osnovi, doslovno prevariti javnost.

Ja samo želim ponoviti: Velikovski je proučavao kalendare, tragao je za datumima, za velikim masivnim događajima koji su se dogodili u svijetu, a onda je mogao; Tibet i Kinu, Egipta ili Izrael, i sve te drevne zemlje staviti u vremensku skalu, gdje su se ovi događaji dogodili.

Kako drugačije možemo ići naprijed i natrag kroz vrijeme i graditi naš kalendar. To je ono što je on radio. On je tako otkrio da je događaj koji je tražio uzrokovala Venera, koja je tada bila veliki komet, a kasnije postala planeta Venera koju danas poznajemo.

U svakom slučaju htjeo sam samo pojasniti, na koji način je Velikovski došao do planetarnog događaja proučavajući kalendare.

Martin: Pričajmo o konceptu kometa i plazme. Što je plazma?

McCanney: Plazma je četvrto stanje materije. U vakuumskoj sredini, na primjer, gdje je povišenost gasova i visoke energije, puno svjetla koje dolazi iz Sunca - koje dijeli atome na slobodne elektrone, ione, neutralne atome i druge oblike energije, kao što je pohranjeni magnetizam i pohranjena električna polja, to je plazma. A interakcija svih tih stvari je ono što zovemo fizička plazma, to je proučavanje toga. Doslovno, to je ukratko ono što se naziva plazma.

Martin: Da pričamo o kometima. One nisu prljave grudve snijega. Što su kometi?

McCanney: Počnimo od ovoga: Dugo vremena, je u zajednici bilo nešto kao svađa između astrofizičara Chapman-a i Hans Alfhen-a iz Švedskog instituta. Chapman kaže da je prostor električki neutralan. Alfhen kaže, ne, možemo tamo vidjeti plazmu, to su čudne stvari, ne znamo što uzrokuje sve to, ali prostor nije električno neutralan, tu je vrlo aktivna otpornost.

A onda, naravno, usvajaju se Sjedinjene Američke Države, gdje je novac. Chapman je „pobijedio“, jer on je bio Amerikanac.

Tu je vrlo jednostavan problem fizike koji je morao učiti svaki student iz prostorne znanosti, astrofizike i fizike. To jest, ako se nešto pojavi i registrirate ga u vanjskom prostoru, vrlo brzo možete izračunati i doći do podataka koji ga okružuju i njegov štit, ali neće dopustiti da se vidi električno, to možete uraditi u bilo kojem drugom dijelu svemira.

To je zaštita, a ako imate magnetsko polje vani iz nekog razloga, oko objekta, isto će se dogoditi, dobit ćete plazma efekt. I da, na primjer, jedan od razloga zašto je naša gravitacija poznata kao sila koja je potpuno neovisna o elektromagnetizmu je, jer su ove elektromagnetske sile tako zaštićene utjecaja gravitacije. Bilo kako bilo, Chapman teorija je pobijedila u toj teorijskoj bitki, i tako, već desetljećima imate Chapmanova predavanja, Chapmanovu fiziku, koja se uči u svim udžbenicima, i svi ovi dečki odrastaju misleći da je prostor električki neutralan, zbog toga postoji problem kod apsolvenata.

I ja sam imao taj problem. Ali ono što sam shvatio, a očito je nitko od tih drugih ljudi nije shvatio, da podatci, koji su počeli dolaziti još iz prostorne-sonde, ne podržavaju tu teoriju. Došlo je do ogromnog iznosa vani elektromagnetske aktivnosti. To sam primjetio još davne 1979, kada sam bio mlad predavač na Sveučilištu Cornell, kada sam imao pristup svim ovim podatcima, dobivenim sa Voyagera i Pioneera, čak i onima koji su došli sa Jupitera i Saturna. To je bilo prije nego je NASA shvatila da mora držati podatke daleko od ljudi poput mene, tkoji bi to mogli protumačiti drugačije nego što su oni to htjeli.

U svakom slučaju, podatci govore nešto sasvim drukčije. Vrlo bizarne elektromagnetske stvari su se promatrale na Saturnovim prstenovima, strašna električna pražnjenja, strujni krugovi od milijune ampera su plutali oko planeta. Stvari jednostavno nisu imale smisla. Došlo je do protonskog vjetra. Ono što je najviše privuklo moju pažnju je bilo da protonski vjetar dolazi s oba planeta; Jupitera i Saturna, a stanja sa satelita vidimo samo od Sunca.

Zanimljivo je da su samo vidjeli protone. Oni nisu vidjeli elektronski vjetar koji će to neutralizirati. Dakle, jasno je, svemir nije ono što su očekivali. Oni su očekivali da će Jupiter biti hladan kao led, smrznuta lopta vodika, vrlo sterilan, a to nije bio. Bio je strahovito dinamičan, imao ogromno magnetsko polje. Doslovno, kad su odlazili prema Veneri, jer su odatle krenuli prema svim drugim planetama, oni su dobili posve druge rezultrate od onih za koje su mislili da će biti.

Dakle, u svakom slučaju, to je ono što se događalo na Sveučilištu Cornell, u tom trenutku, a ja sam već u to vreme završio veći dio mog teorijskog rada, uključujući elektromagnetsko polje i kosmičku mehaniku. Shvatio sam kako to funkcionira. Kad sam vidio te podatke koji dolaze, naravno, prepoznao sam ih iz mog teorijskog rada i podataka koje sam imao, to je bilo nešto o čemu dečki iz Chapman fizike nisu imali pojma. Oni su još uvijek pokušavali zamisliti gravitacijske učinke koje su vidjeli.

U to vrijeme sam također proučavao komete, kao dio onoga što radim. U stvari, shvatio sam da komete ne bi mogle biti prljave grudve snijega. Postoji mnogo podataka koji pokazuju da su komete međusobno električki u interakciji sa Suncem, te sam uočio da imaju oko sebe električno pražnjenje. U to vrijeme, nisam znao što je uzrokovalo električna polja, ali sam znao da je moralo biti uzrokovano od strane Sunca. Znao sam da su kometi, tj jezgre kometa, postale negativno nabijene.

Zatim, konačno mi je sinulo u to vrijeme, 1979-1980, da je ovo moralo biti proizvedeno od strane diferencijalnog protoka solarnih vjetrova. Drugim riječima, u solarnim vjetrovima ima više protona nego elektrona. To mi je dalo potpuno novi model za fuziju. Tada sam shvatio da fuzija morao biti u sunčevoj atmosferi, a ne dolje u jezgri. Odmah zatim sam povezao da je korona elektrona oko Sunca, u stvari super-atomski prostor i da je Sunce pozitivno dolje ispod toga, a da je gore iznad korona elektrona, koja je zapravo stvorena od Sunca, izgleda negativno za one izvana.

Cijeli ovaj pojavni kompleks solarnih vjetrova će se otvoriti rupu u vijencu, gdje će doći do eksplozija koje su uzrokovane elektrostatskim ubrzanjem protona pošto su se preselili van kroz vijenac, a to je upravo ono što gledate. I to cijelo vrijeme, čak i do danas, NASA tvrdi da energija od Sunca dolazi iz jezgre, što je totalno netočno.

Kad sam bio na Cornellu, upoznao sam Hans Bethe-a, dobitnika Nobelove nagrade, fizičara koji je stvorio Sunčev model koji mi danas koristimo. I, naravno, on je bio prijatelj Alberta Einsteina, obojica su osvojili Nobelove nagrade. No, Hans Bethe je osvojio nagradu za kemiju i razumijevanje modela nuklearne fuzije, koji mi doslovno rabimo i danas, kao i lančane reakcije koje stvaraju veće atome uzrokujući topline. Zapravo, on je napravio početne izračune da toplina Sunca i sve te vrste stvari odgovaraju stvarnosti.

Ali ja sam sjedio i razgovarao s njim o tome. Razgovarao sam s njim o tome da bi Sunčev sustav morao biti električki aktivan, te da kometi nisu prljavi komadi leda. On je pogledao u mene i on je to znao, znao je i Einstein, jer jedna od velikih Einsteinovih stvari je bila da je aktivno nastavio rad Velikovskog, znajući da kod opće relativnosti nešto veliko nedostaje, a to je elektromagnetsko polje.

Znao je da su ti faktori nedostajali iz opće relativnosti i to je ono na čemu je radio prije smrti. Hans Bethe mi je rekao, da ono na čemu je Einstein radio, je jako težak problem za shvatiti. Pogledao me i rekao:
"Mislim da je ovo dijete shvatilo što se ovdje događa."
Pitao sam ga:
"Ja imam poteškoća da ovo objavim. Oni su odbacili moju sposobnost, imate li vi kakve sposobnosti da ovo objavite. Imate li kakvih prijedloga? "

A on je rekao: "Pokušaj kod njemačke publikacije."

I ja sam to učinio. Moj je rad na kraju počeo izlaziti u Nizozemskoj.

Martin: To je zanimljivo. Dakle, morali ste otići u inozemstvo.

McCanney: Da, i tamo postoje dva časopisa koja to objavljuju u Nizozemskoj; „astrofizika & Space Science“, a drugi se zove „The Moon & The Planets“.
Uradio sam ono što mi je Hans Bethe rekao.

Martin: Zvuči kao da vam je dao dobar savjet.

McCanney: Da. Ali kad su ove stvari počele izlaziti na ulicama, ljudi sa Cornell-a su bili u panici.

Martin: Zašto je to tako?

McCanney: Zato što sam koristio Cornell-ovo ime, ali nisam koristo teoriju iz Chapman fizike, na kojoj je bilo Cornell-ovo ime. To nije ono što su oni htjeli vidjeti. I naravno, kada su dobili sve moje radove, to ih je vodilo tu kroz kroz odjel kozmičke znanosti, shvatili su da ova priča potvrđuje priču Velikovskog.

Carl Sagan je bio ugledni profesor, a Donald Duncan predsjedatelj Astronomije, vrlo ekskluzivna mjesta astronomije na Cornell-u. U osnovi, on je bio onaj koji nije razumio Velikovskog, po tome je Sagan bio poznat. Mnogi ljudi ne razumiju da je on vodio optužbe protiv Velikovskog, koji je prodavao milijune knjiga diljem svijeta.

Sagan je vodio optužbe da Velikovski nije geolog, ni planetarni znanstvenik, ni astronom i tako dalje, dokazujući, da tako kažemo, da teorija Velikovskog nebi mogla biti istinita. I to je razlog zašto je Sagan konačno dobio COSMOS priznanje, jer je bio glasnogovornik za astronomsku zajednicu koja pokopala Velikovskog. No, nije prošlo ni dvije godine kasnije ja sam dokazao na Cornellu, koristeći svoje podatke, da je teorija Velikovskog ispravna.

Martin: Siguran sam da je to bio težak udarac. [Smijeh]

McCanney: [Smijeh] Ja nisam razumio što je to značilo u to vrijeme ali sad mi je jasno.

Martin: Pa, niste razumjeli kako je biti "politički nekorektan"?

McCanney: [Smijeh] Da.

Martin: Ovo su malo zatvorene točke. Očigledno iz svega dobijamo nešto što se zove Enigma?

McCanney: Jeste li zapravo čuli od tamo nešto, uopće?

Martina: Ne, i ako sam stalno gledao, nisam vidio nikad ništa.

McCanney: Ne, i nije bilo ništa. Kad je prvi broj izašao, pogledao sam na stranici informacije i odmah sam rekao:
„Ovo je mjesto za NASA dezinformacije“.

Martin: Da vas pitam o tome.

McCanney: To je bila prva stvar iz mojih usta. Možete pogledati njihovu web-stranicu, koja je vrlo dobro napravljena. Ovaj momak, Chung, koji bez prethodnog istraživanja povijesti ubacuje sve što mu se sviđa.

Martin: U obavijestima on samo iznosi pojedinačne izjave, koliko ja znam.

McCanney: Da. On je omalovažavao Planet X. Možete pogledati njegove reference i one su sve NASA-ine stranice. NASA-ina stranica je i Zetatalk, koja je, doslovno, NASA-ino web-mjesto preko Nancy Lieder, koja je napravljena od strane NASA-e za stvaranje više dezinformacija o Planetu X.

Martin: Pustimo sada o Planet-u X. Znam da vam se ne sviđa govoriti o vremenskim okvirima, ali da li vi imate bilo koji osjećaj za to, uopće? Možemo li govoriti o godinama? 1. – 100. godina?

McCanney: To ne znam, i to je ono što sam želio saznati istražujući s Harrington.

Martin: Pa, nemate osjećaj u ovom trenutku?

McCanney: Da, privatno. Ja sam se uvijek bojao govoriti o datumima, jer ljudi vas pokušavaju držati za to.

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Meteori, komete i asteroidi
PostPostano: pet jun 17, 2011 8:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Martin: Možete li govoriti u općim uvjetima?

McCanney: Ok. Ako je povijest ispravna, dopustite mi da kažem ovo: Hale Bopp je potvrđena, a i ostalih pet kometa koje smo vidjeli u veljači/februaru.

Vidjeli smo pet kometa koje dolaze u neposrednoj blizini Sunca, jedna od njih je Kudo-Fujikawa, druga je NEAT V1, ostale su bez imena, one su došle sa tamne strane Sunca oko 100 milijuna milja na sat. Tu je postojala još jedna mala kometa, koja je također bila na tamnoj strani Sunca, u donjem lijevom dijelu slike. Kao što ste gledali, NEAT je prošla niže, te je vjerovatno objekt koji je bio izbačen dolje iz tamne strane od solarni baklji, a to je onaj veliki balonasti oblik. Sve se dešavalo zbog plazme u obliku cijevi koja je došla iz Sunca, kao reakcija na sve to.

Ok, Vaše pitanje je Planet X. Hopi Indijanci su vjerovali da je Hale Bopp, [1995] Plava kometa, koji je prethodnica za oko 10 godina od Planeta X, i 10 godina, naravno, je vrlo relativan pojam. Stvar je u tome, što ako je Hale Bopp bio pratilac Big Guy prije 4200 godina, što je jedan ciklus, a ne 3600 godina, ali je 4200 godine za Nibiru - onda je ovdje u sljedećem desetljeću.

Martin: Ok, to je korisno.

McCanney: A druga stvar je, ljudi se koncentriraju na ovaj Planet X, Nibiru, kao objekat. To sam prije naglasio kada sam proučavao objekte extra-Sunčevog sustava. Doslovno, na primjer, tome ne odgovara ništa što smo vidjeli prije. To je potpuno novi komet. Dakle, da li se to odnosi na Nibiru koji dolazi, ili ne, nemoguće je stvarno reći.

Martin: Pa, stvarno, to je nepoznato.

McCanney: Točno. Stvar je da postoje stotine, ako ne i tisuće, ili stotine tisuća tih velikih objekata koji plutaju okolo vani, a to je nešto što NASA odbija priznati. Pišu o tim kometima kako su četvrt milje veliki, ili tako nešto. Pa, znaš i ja znam da je NEAT bila velika ali nije preko pola milje.

I upravo činjenica da je NASA rekla da, svaki klinac iz osnovne škole bi znao da oni lažu. Zašto oni lažu? Jer oni žele ublažiti ove velike objekte, koji su sada tema promatranja, ali oni nemaju teoretsko mjesto za njih. A ako bi priznali da je NEAT planetarna veličine, oni bi zapravo rekli: "Jim McCanney je u pravu."

Martin: Nešto tu fali?

McCanney: [smijeh]

Martin: Ja tu ne vidim ništa krivo.

McCanney: Pitajte ih, ja ne znam. Oni očito imaju problema.

Martin: Oni imaju vrlo velikih problema. Stvarnost kuca na njihova vrata, a oni nemaju odgovore.

McCanney: Da. Tu smo opet, ovo nas vodi natrag na činjenicu o putanji. Što ako bi javnost bila svjesna ovoga i da svatko upita:
"Oh, pogledajte, papiri kažu da će ovo izaći večeras. Pogledajte ovaj komet izlazi iza Sunca ".

Oni bi se svi našli iznenađeni, a to će biti prva stvar koja će proći kroz svačiju glavu; "Što ako ove stvari dođu blizu Zemlje?"

Martin: Tačno. "Oh, moj Bože!"

McCanney: Mislim, ne bi voljeli da o tome mislite?

Martin: Naravno.

McCanney: Zašto mislite da oni nisu to htijeli objaviti?

Martin: Takozvana " teorija panike".

McCanney: Da, a onda, dolazi logičko zaključivanje:
"Ako je došao odjednom niotkuda, mogao bi još jednom doći niotkuda, u bilo koje vrijeme, a to će onda utjecati na Zemlju?"

I naravno, to je ono što sam rekao, ta stvar "djeluje na daljinu". Ne moramo biti pogođeni tim stvarima, ali NASA se boji bombardovanja:
"Što ako budemo pogođena jednom od tih stvari."
Ne! To nema nikakve veze, to bi mogao biti hit.

Ako ga vatrene baklje pogode, on će izaći van iz orbite, onda više nezna niko ništa. To će vjerojatno biti u sledećih 5 godina, već puno ljudi umire od raka, jer se razmagnetisalo magnetsko polje, naš magnetski štit je rastrgan, i tko bude u to vrijeme okrenut Suncu biti će spržen.

U stvari, to nije poznato, ali sam još u kasnim 1990-tim dobio to od Dmitrijeva, bilo je Sunčevih baklji koje su pogodile Zemlju ali smo bili na noćnoj strani, u vrijeme kada je stvarno magnetsko polje otišlo na nulu. Rusija je usmjerena k Suncu i oni zapravo sad u Rusiji prate rak, na temelju Sunčevih baklji.

Martin: To je nevjerojatno. Ovo će ući u područje koje možda nije ugodno za odgovore, ali moja supruga je znatiželjna da zna, kakav utjecaj će na ljude imati ove vibracijske promjene tijekom sljedećih nekoliko godina?

McCanney: Ja bih odgovorio sa dva odgovora.

Sada se na Zelji stvara velika polarizacija, upravo sada, u cijelom svijetu.
Doslovno, ona se ogleda u tome da ljudi koji su se počeli podizati svoju svijest na višu razinu razumijevanja, gdje se uklapaju u svemir, oni počinju mirnije živote, možda i nesvjesno, biti dio ovdašnje stvarnosti, živeći na potpuno bezbrižan način.

Ti ljudi su odlučili da idu u povišeno stanje, „put ka gore“. Oni će u budućnosti, diljem planete, komunicirati na gotovo mentalnoj, duhovnoj razini, gdje neće dalje imati ove Zemaljske ratove, koji nam odnose sve naše resurse.

Druga stvar koja je očita, vrijeme je resurs. Mi uvijek mislimo, i NASA želi da vjerujemo, da imamo previše vremena. Mi smo već ovdje nekoliko godina i godina i godina, u nekom slučaju eona. A mi samo nastavljamo napredovati i ići naprijed. Oni ne žele govoriti o tome da imamo vrlo ograničeno vrijeme, da ne biste mogli djelovati zajedno s ovim nebeskim olujama, nebeskim uraganima.

Mislim da je dobro za ponoviti, jer dolazimo kao vrsta-slučajno. Vi ne znate kad dolazite u fizički oblik. Te ovlasti su daleko iznad bilo čega što možemo kontrolirati. Jedna od najvećih stvari koju moramo riješiti u ovoj svjetskoj organizaciji, koja kontrolira cijeli svijet, koja ga u osnovi drži u ropstvu, je kako se toga riješiti.

Drugi dio je upravo to. Organizacija, Katolička crkva uobličena u Vatikan. Ja ne govorim o malim mjesnim crkvama, o svećenicima i narodu koji se klanja Kristu. Ja ne govorim o tome. Ja samo govorim o Vatikanu, tamnom svijetu, tamnom izvoru energije i o elitnim obiteljima koje su se održale u svijetu, u osnovi, do dan-danas. Ti ljudi su u biti otišli mnogo gore u tome što rade. I mi možemo vidjeti da se to događa upravo sada.

Dakle, što će se dogoditi s nekim sinkroniziranim električnim poljima koja nastanu kada te stvari budu dolazile. Dakle, kada se govori o "glasinama rata", doslovno postoje ljudi koji su razmišljanja da povećaju 100% svoje ratne potencijale. Oni će biti potpuno posvećeni uništenju, ratu, razaranju i ubijanju.

Druga polovica će biti ljudi koji su podigli svoju svijest. Oni će imati dvije mogućnosti: Izaći i pokušati ubiti ljude koji su uzrok svih ratova, što očito neće biti moguće, jer je to sada ogroman stroj.

Mnogi ljudi bi rekli: "Pa, vi pokušavate uništiti našu obranu."
To više nije obrana, to je kazneno djelo. Oni će stalno imati ratove, ratove i ratovi. Oni su već govorili o ratovima nakon rata u Iraku, da će sljedeći biti Iran. Rat se nikada ne završava, čak je i Bush rekao na početku; „Ovaj rat će trajati zauvijek“.

Dakle, dogodit će se polarizacija koja je zapravo dio i proroštva i stvarnosti. Ako pogledate što se događa, nema sumnje da sve ove stvari dolaze do vrhunca.

Martin: Pričajmo o Schumannovoj frekvenciji i dolaženju do nulte točke, kako naše tako i planeta. Vidite li da se to događa? Vidite ova nebeska tijela i kako se sve dalje odražava?

McCanney: Znate, ja razgovaram s ljudima koji govore o energiji nulte točke i sve to stvari, a ja osobno ne-dopuštam da mi se kaže da je to što se ovdje događa politički korektno.

Martin: Ne mora ovdje biti politički korektno. Dopustite mi da preformuliram pitanje, koje bi moglo za vas biti komotnije. Priča se o pomicanju magnetskih polova planeta Zemlje, i kako će te promjene utjecati na naše magnetske polove?

McCanney: Prije svega, magnetsko polje Zemlje je vrlo misteriozno. Većinom je uzrokovano od struja koje teku oko Zemlje. To nije uzrokovano nekom vrstom magneta u našoj jezgri.

Magnetsko polje koje ne dolaze iz naše jezgre, a stalni je dio tog magnetskog polja, je vrlo labavo povezano s željezom i niklom. Većina našeg magnetskog polja je u obliku električne struje koje teku oko planeta u Sunčevom vjetru, i izvan Van Allen-ovog pojasa, te u drugim oblicima, to je naše magnetsko polje. Zato, kada dolaze snažno nabijene čestice elektromagnetskog kometa, to je razlog zašto se može jako puno utjecati na nas.

Rusi su na vrijeme o tome upoznati, a meni je to samom palo na pamet, ali su o tome Rusi napravili proučavanja, prije nekoliko godina, na nerođenom fetusu. Ono što su shvatili je, da ti nerođeni fetusi imaju elektromagnetski ritam kozmosa.

To je ono o čemu je Dmitrijev pričao. Oni su bili vrlo svjesni elektromagnetskog dijela našeg okruženja, dok na Zapadu još uvijek misle da „takva stvar ne postoji". Oni nisu ni pravili instrumente da bi to izmjeriti, a Rusi da. To je razlog zašto, kada su Rusi došli u posjed mojih radova, oni su zadivljeno rekli:
"To objašnjava sve što smo do sada otkrili."

Tada su sačinili statističke studije o planetarnom putu, i stvarima koje su u odnosu sa astrologijom. A, u osnovi, oni su postali uvjereni da to ima vrlo veliku povezanost s ljudima, njihovim životima i načinom na koji djeluju, čak i planetarnim položajem. Oni to nisu samo ispitivali na ljudima, nego i na biljnom i životinjskom svijetu. Shvatili su da ima nešto, ali oni nisu razumjeli što je to.

Oni su shvatili da svi planeti imaju solarni kapacitet, koji je povezan sa Suncem, zbog viška strujni protona u solarni vjetrova, kao što je i ova planeta došla u tu vezu, gdje se povećao protok struje po tim putanjama. Ali kada imamo mnogo planetarnih upliva, struja je veća 100-puta, a ne samo dva puta.

I tako, kako dolazi i prolazi, na primjer, Mladi Mjesec, za to kratko vrijeme, u fazi Mladog Mjeseca je blokiran solarni vjetar. No, kako se pomjera s puta, solarni vjetar koji dolazi, kao što brod posrće u oluji, razbija dolje naše magnetsko polje, uzrokujući strahoviti pritisak na atmosferu.

Dakle, u fazi Mladog i Punog Mjeseca su vremena kad je Zemlja, u osnovi, zgnječena i pod velikim elektromagnetskim pritiskom, što je samo jedan od načina tog odnosa.

Dakle, sve te efekte koje vidite su vrlo stvarni. Kada veliki komet dolazi u Sunčev sustav, on ruši solarna električna polja i ta energija počinje teći od Sunca, koju sada gledamo i doživljavamo, tako da imate ono o čemu sam maloprije pričao, ovu polarizaciju. Ljudi koji su se sami podigli na višu duhovnu svijest, podići će se mnogo dalje, dok ljudi čije su namjere rat će izaći i udarati u ratničke bubnjeve i još mnogo druge stvari. To je ono što vidimo sada.

Martin: Što mislite kako će to pojedinci doživjeti? Hoće li ljudi biti puno više bolesni, više izvan ravnoteže, koje su tu teorije?

McCanney: Govorimo o tekućem strujanju i vremenskim uvjetima. Svi će postati više ludi. Mi već ovo gledamo. Vidjet ćete temperaturne ljestvice koje su mnogo veće, a to ćete isto primjetiti i na ljudima. Zapravo, ljudi koji nemogu sebe kontrolirati, u budućnosti će postati vrlo čudni, ljudi koji su malo izvan balansa, postati će još više debalansirani, ljudi koji su uravnoteženi postati će daleko više uravnoteženiji. Dakle, ovo je dio polarizacije i tu neće nikoga biti u sredini, bilo koga.

Martin: Sve će biti naglašeno.

McCanney: To je točno.

Martin: Vratimo se na nultu točku, politički nekorektnu temu.

McCanney: Ovdje je ono što mislim da se događa i to sam naučio kad sam se prvi put susreo s Ruskim ljudima. Razgovarao sam s njima o terminima, o kojima je Dimitriev govorio, o vakuum domenu - a to za nas znači svemir. I oni imaju puno pojmova koje je i on koristio, i prvi put sam rekao: "Ono što je on pričao je ovdje?" Upravo sam upoznao još jednog rusa u veljači/februaru, kada sam bio na UFO kongresu u Laughlin-u, Nevada.

Bio sam „težak“ govornik na konferenciji ali sam proveo kvalitetno vrijeme sa Dr. Valeriem Uvarovim iz Rusije [glavni u Odjelu za istraživanje izvanzemaljske civilizacije, koja je pod rukom akademije znanosti Rusije]. Ja sam ga intervjuirao za moj show. U stvari, ja sam moj radio show radio od tamo i tako sam proveo vrlo malo vremena u razgovoru s njim. Oni su vrlo, vrlo svjesni ovoga u Rusiji. U stvari, oni koji dolazi pod njegovu vlast kao šefa sigurnosti u Rusiji.

Martin: Ne šalite se?

McCanney: Da. Činjenica je da oni sada imaju više UFO kontakata. Pitao sam ga otvoreno:

"Znam za činjenicu, iz povratnih informacija, koje se mogu dobiti od naših vlastitih 'OPS-snaga' i 'tvorova' u ovoj zemlji, koje sam naviknuo da imam ulaz, kada se tiče elektromagnetskih pogonskih sustava i kako oni rade, kao što su Star Wars, kako oni pucaju raketama prema dolje, da su to elektromagnetski efekti."

Ljudi dolaze i mene pitaju o takvim stvarima, jer su vidjeli da im mogu pomoći, da razumiju. I ja sam ovo rekao Valerie-u. Dobio sam taj ulaz jer sam u „petlji“. Ti ljudi dolaze i pitajte me:

"Možete li nam pomoći? Možete li objasniti ovo", rekao sam to Valerie-u:
„Ono što oni ne razumiju u ovoj zemlji, postoji koncept više razine".

Kada dođete do ove vrste hardvera - nazovimo ga hardver, jer to je ono kako bismo ga nazvali u ovoj zemlji. U Rusiji se nebi zvao hardver, jer oni razumiju konceptualnu strani ovoga. Možete imati extra-inženjere, možete imati sve znanje o tome kako ove stvari rade, ali to nikada neće ispravno raditi ako imate zle namjere.

Martin: To je točno.

McCanney: U ovoj zemlji to oni ne razumiju. To sam rekao Valerie-u

Martin: Ovdje postoji igra viših sila.

McCanney: Oči je dobio veće od tanjurića. Rekao je: "Vi razumjete!" i nastavio: "Ti si prva osoba na Zapadu, koji razumije ovaj koncept!"

Martin: Te stvari, sa zlom namjerom, neće biti dopuštene u prostoru, novoj stvarnosti. To se jednostavno neće dogoditi.

McCanney: Ne

Martin: Ne sada.

McCanney: Ne, apsolutno. Ali ovi ljudi u "tami-OPS" su otišli do te mjere, da idu na Istok da dobiju više razine svijesti od tih ljudi, dolazeći tamo i stojeći uz svoje letjelice pokušavaju uraditi ono što oni ljudi rade .

Martin: To ne ide.

McCanney: [smijeh]

Martin: Ne možete zavaravati Majku prirodu, a sigurno ne možete zavesti „Boga“ i stvorenu cjelovitost.

McCanney: Da. Oni misle da je sve šala? Usput, ja sam stavio na moju početnu stranicu kako dvije komete lete u plamenu. Stavio sam da vide, da postoji razlog, jer svatko od onih "tamnih-OPS-a" i dečki koji tu dolaze znaju da je to slika, ali oni znaju tutnjavu koja je prošla kroz NSA i kad se to dogodilo. Ove slike znače; „pogledajte što možemo učiniti, a ne glupirajte se okolo“.
Ali ovi momci još uvijek nisu primili poruke.

Martin: One stvarno sporo uče.

McCanney: Da, ali to je ono što pravi problem na Zapadu, jer Rusija o tome već zna. Oni su polomili veze s tom vrstom filozofije i kreću dalje. Valerie mi je rekao da su ubrzali, oni su kontaktirani. On mi je vrlo jasno rekao:
"Vaša zemlja i ljudi u njoj neće biti kontaktirani dok ne razbijete te dolje."
Jer ova zemlja je poput olovne težine na planetu.
"Tada ćete početi da napredujete."
To je bilo tako očito.

Oni [ruski] znansvenici čine veliki napredak. To nije zato što oni imaju sto milijardi dolara proračuna, jer za to ne trebate novac. Ovi uređaji nisu komplicirani, to je vrlo jasno. Prastari narodi su putovali svemirom, oni su imali razumijevanje o tome kako da se prebace kroz cijeli prostor i kako da se elektromagnetski pomaknu. Sve ove stvari su vrlo jasne. Jasno je i da je ovaj planet bio uništen, došao je zadnji put potop s razlogom.

Martin: Tačno.

McCanney: Budući da su ljudi ovdje koji to nisu dobili. Dakle, ja ne znam koliko i kome to može koristiti.

Martin: Mi smo pisali o ovom godinama, a naši čitatelji su dobro svjesni toga. To nije vijest, vjerovali ili ne. Mi smo o ovome pričali ovih godina.

McCanney: Tu opet postoji nešto, koliko grupa ima stvarno koje razgovaraju o tome, a koliko njih nemaju čak ni nit o tome što im se priča.

Martin: To je pravo u centar. To nemože ući u svačije glave [među našim čitateljima].

McCanney: Cijela stvar je u svijesti. Ja sam držao govore o Planetu X i to je razlog zašto je vlada stvorila Nancy Lieder (Zeta-talk): jer oni žele datum kada će se to dogoditi. To je razlog zašto su oni stvorili Enigmu. Oni žele datum, oni žele vrijeme. Oni bi tada izašli u novine, na medije i rekli:
"Pogledajte ove ludake. Pogledajte sve ove glupe stvari koje izlaze na internetu. Slušajte nas, jer mi smo ti koji će vam reći pravi priču ovdje."

[Editor's Note: To je dobra pouka koja ilustrira koliko dezinformacija može djelovati na poreznog obveznika - kako zavesti toliko ljude koji su u potrazi za odgovorima. To je također i mjera očaja kod tih zabluđenih, kako doživljavaju istinu koja izlazi u javnost!]

Martin: Čitao sam obavijest da Zecharia Sitchin djeluje kao netko na koga je stavljen poklopac. On je vrlo miran.

McCanney: Ne znam. Ja razumijem da je malo "govorio".

Martin: Da li se to desilo nakon smrti Harringtona?

McCanney: Zapravo nedavno, u posljednje 3 godine, tako nešto. Prije 3 godina, bio je vrlo aktivan na radio emisijama i tim stvarima, kad odjednom, kao da je kroz dno ispao. Očigledno, imali su malo razgovora s njim, a posebno o planetu X, jer je to bilo vrijeme kada je rasla popularnost te teme.

Martin: Mislite li da je način, na koji se kreću magnetski polovi, sada ubrzan, zapravo, mislite li da ćemo doći do točke u kojoj će magnetski polovi u potpunosti učiniti pomak?

McCanney: Mi smo kroz svo vrijeme dosegli blizu nule u magnetskom polju, upravo sada. Oni jednostavno ne pričaju o tome.

Martin: Doći će vrijeme kada ćemo doći do nulte točke?

McCanney: Idemo svo to vrijeme.

Martin: Pa, mi idemo naprijed-nazad?

McCanney: Oh, da. Mi to radimo svakodnevno.

Martin: Sada, da li mislite da postoji točka u kojoj će vrijeme prestati da postoji?

McCanney: Vrijeme je ljudska konstrukcija. Mislim, sat je ljudska konstrukcija. To im je potrebno za navigaciju. Kada ste me vi zvali, u isto vrijeme ja sam već bio ovdje. [Smijeh] To je ljudska konstrukcija.

Martin: To je također dio 3D – fizičke stvarnosti.

McCanney: Da. Ovi događaji su normalni. Ja sam poredio što se događalo Arrowack Indijancima - Istočni Antili. Kada je bijeli čovjek prvi put došao iz Europe i susreo ove ljude, oni su obožavali svog boga Hurrican-a. Hurrican je bio bog uragana, i naravno, to je vrlo slično onome što mi imamo ovdje. Velike oluje koje su došle preko, potpuno su bile izvan njihove kontrole, pa su tako izmislili ime svog boga, Hurrican. To je i ovdje slično ali je vrlo loše, ponekad je to poražavajuće, oduvano svo drveće dolje i samo je nekoliko ljudi preživjelo.

Dakle, mi se u suštini ovdje imamo istu stvar, mi obožavamo. U stvari, u Starom zavjetu su predviđeni svi događaji koji će se dogoditi iz ove planetarne katastrofe. To je tako čudno, jer se ne vidi način na koji su to naučili. Na primjer, u kršćanstvu, modernom kršćanstvu, Isus je bio jako produhovljen, kada je govorio u Govoru na Gori, a oni su postavljali ista pitanja. Idite pročitajte vašu Bibliju, Propovijed na gori. Ljudi su postavljali ista pitanja moleći se kao i danas. Kad će to doći? Što bismo trebali učiniti da se pripremimo? To sve tamo piše. Ljudi su prije 2.000 godina pričali o istoj stvari.

A on je rekao istu stvar. On je to znao jer je bio prosvjetljen (imao je znanje), koje nema u staroj Bibliji, (a i novoj) u kojoj nema ništa osim razaranja i poplava. To je ono što ima u cijelom Starom zavjetu, obnova društva. To je udžbenik koji je za devastaciju. Ipak, mi danas razgovaramo o konceptu, kako je Bog došao dolje i to učinio, spasio Mojsija i sve Izraelce, gdje su gorjeli stupovi od požara. Pa, to je električni iscjedak od kometa. I, naravno, nitko to nije razumio, čak su mislili da je Bog učinio sve to, razdvojio Crveno more.

Ako se vratite u legendu o Židovima i pročitate kako odlaze u Egipat, vidjet ćete da ih je većina umrla. To nije bio piknik. To nije poput Hollywoodskog putovanja. Uglavnom svatko je umro, čak i faraonova djeca, svatko je umro kroz veliki potop ili velikih gromada, ognjene kiše i sumpora sa neba. Ti ljudi su svi spaljeni, oni su bili uglavnom gluhi zbog električnog pražnjenja, i električnih munje i strašnih praskova groma. Ovi ljudi su bili u neuki.

Martin: Pročitao sam puno o temi Zemljanih promjena u zadnjih 20 godina. Na nekoliko stranica, u vašoj knjigi, o Zemljanim Promjenama, napisano je eksplicitno i jasno više zastrašujućim i jednostavnim jezikom nego što sam vidio bilo gdje. Vaš opis je fantastičan. Nisam vidio nigdje način na koji je tako sročeno. To demistificira ovaj komet-međuplanetarnu-tektonsku enigmu koja se digla. To je kristalno jasno učinio i Gordon Michael sačinivši kartu budućnosti Zemlje.

McCanney: Imao sam srećno iskustvo na arheološkim lokalitetima, kada su kopali. Dakle, vidio sam iskopanu povijest, doslovno, ona koja je došla iz zemlje.

A druga stvar je da imam sposobnost, kao znanstvenik, kao fizičar, koji sam s Cornellu-a, da sam vidio podatke koji su dolazili iz svemirske letjelice, kako sam do njih došao morate sami shvatiti, jer nisu bili tamo u to vrijeme, svi podaci su kao bili izgubljeni.

A onda, imao sam mogućnost ne samo vidjeti podatke, nego sam dovoljno razumio ono što je rečeno. E sad, kao što sam ja vidio, postojalo je stotine ljudi koji su vidjeli te podatke, jer ja nisam bio jedini koji je stvarno znao što to znači.

Martin: Čini se kao da je ogromna "crna rupa" u središtu nad NASA-om, da sve ove stvari dobiva i samo jede i guta. Ima li kakvog otpuštanja ili osude za rad u toj organizaciji?

McCanney: Nema.

Martin: To me stvarno kopka da razmišljam o tome. Mislio sam da sam jedini. Siguran sam da ste imali svoje trenutke s njima. Nisu svi resursi otpad.

McCanney: Sigurno. Kada shvatite vrijednost koja mora doći iz tog odjela. To je Agencija, ali doslovno, najkritičnija stvar za ljudsku vrstu je da moramo raditi i to primati s vanjske strane, učiti kako živjeti u svemiru, jer ne možemo to učiniti zbog ratne opreme koja se gomila na tiim letjelicama. To je došlo u pogrešne ruke. NASA je trebala biti civilna agencija, ali to je odmah je preuzeto. Bilo je dosta borbi oko toga tko će kontrolirati NASA-u, a gdje će biti stacionirani objekti, ali to bi smanjilo kolač. Kada shvatite sve što je izvrnuto sa NASA-om, onda možete podvući kredom jednu stvar, dvije stvari, one idu ruku pod ruku: moć i novac.

Martin: Naravno, kao i uvijek.

McCanney: To je ukupno neuspjeh našeg društva, to je bilo vrijeme kada smo trebali napraviti taj zadnji korak. To je kao da dolazite do vrha od 20.000 stepenice, ljudi umiru na tom putu, ratovi, i glad, imate sliku svih mogući poteškoća, a mi smo došli korak do samog vrha, i svi koraci koji su prije poduzeti doživjeli su neuspjeh zbog novca i pohlepe na tom vrhu. To je ono što se dogodilo.

Martin: Da li imate zamisao ili ovo ne možete ni komentirati, da li imate vlastitu mrežu saveznika s kojima možete razmjenjivati podatke, u ostalim dijelovima svijeta?

McCanney: Oh, da, u drugim dijelovima svijeta, ali ne u ovoj zemlji. [Smijeh]

Martin: Ja sam vam već uzeo dovoljno vremena, možda postoje neki zatvoreni komentari koje želite reći našim čitateljima o ovom vremenu, gdje se krećemo, ili stvari koje treba tražiti?

McCanney: Ja bih rekao, broj jedan: Ostatak svijeta je napredovao daleko ispred Sjedinjenih Američkih Država, u svijesti, mi smo u tijeku kao ljudska vrsta.

Druga stvar koju bih želio reći je: Kao zemlja, kao civilno stanovništvo, moramo uhvatiti ovu zemlju i moramo je urediti, jer, doslovno, cijeli ostatak svijeta ovisi o nama. Mi smo u fazi, upravo sada, to je ekvivalent do 1939, prije Drugog svjetskog rata i Hitlerove Njemačke. Oni nisu bili okrenuti svojoj zemlji, nego okolo nje. Ako se mi ne okrenemo ovoj zemlji, mi ćemo u budućnosti biti u daleko većem problem nego što je bio Drugi svjetski rat.

Imate gomilu toga na vrhu, vrlo je vjerojatna situacija da, povijesno poznata planeta, Nibiru, dolazi s cijelom svojom pratnjom, a neke od tih stvari mogle bi nam nanijeti ogromne probleme, jer dolazeći u blizinu Sunca i bacajući baklje uzrokovati će nam veliku štetu, onda smo spiskali naše resurse.

Mi smo spiskali naše fizičke resurse, a spiskali smo i naš vremenski resurs. Dakle, u presudi Svemira, da li smo uspjeli, kao civilizacija, kao društvo, kao najnaprednija država, je evidentno, ali kada se tiče Zemlje, ono što je viđeno, nije se uspjelo. Ali ima još vremena da se oporavimo, ali jako malo.

Martin: To je savršeno za kraj, ako imate nešto drugo za reći.

McCanney: Ne, mislim da je dovoljno.

Martin: Pa, hvala vam puno. Ja stvarno poštujem ono što činite. Možda ćete biti iznenađeni ako dobijete pisma od naših čitatelja, kojih ima u cijelom svijetu.

McCanney: Činimo sve što možemo u vezi onoga što se događa. Informacije, kao što vidite, treba tražiti iz korijena.

Martin: Ove stvari su naš vlastiti život, nakon što izađu u tisku. A oni samo idu daleko i široko.

McCanney: Odlično.

Martin: Bilo je jako lijepo razgovarati s vama. Drago mi je da ste na planeti.

McCanney: [Smijeh] Hvala, dobro je biti ovdje.

Martin: [smijeh]

McCanney: Znaš, nadam se da neko vrijeme nisam promatran.

Martin: Nadam se da činite previše. Hvala vam, toliko.

McCanney: Dovoljno je pratiti moju poštu.

Martin: Ja ću vas sigurno posjetiti na stranici. Hvala.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Meteori, komete i asteroidi
PostPostano: sub jul 23, 2011 3:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
Zanimljiv text :)

Neznam kako vi al ja full osjecam polarizaciju ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Meteori, komete i asteroidi
PostPostano: sub jul 23, 2011 11:49 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 12, 2011 6:46 pm
Postovi: 4
Kako konkretno osecas : )


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Meteori, komete i asteroidi
PostPostano: sri jul 25, 2012 4:58 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jul 24, 2012 1:22 pm
Postovi: 15
Lokacija: Zemlja
Sad sam se sjetio necega, jel vi mozda znate nesto o meteorskom krateru na krku link ili bilo sto, prije jedno 4 godine ga je bilo svugdje radio, tv, novine... ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Meteori, komete i asteroidi
PostPostano: uto jun 27, 2017 3:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
https://www.express.hr/znanost/nasa-pog ... saure-8483


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz