Sada je: čet mar 28, 2024 3:34 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 252 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: ned jul 22, 2012 2:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon feb 22, 2010 10:06 am
Postovi: 36
Lokacija: Beograd
Batman Massacre
slika
Sta vi mislite o tome???

_________________
All Reality Is Virtual


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Novosti generalna diskusija
PostPostano: ned jul 22, 2012 10:07 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Po onome što sam do sad naučio i pročitao, ovo je školski primjer specifičnog programiranja i aktivacije programa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: ned jul 22, 2012 10:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
U kombinaciji sa ovim ... zanimljivo, zar ne? Ja u ovome vidim anchor za program opisan na linku, ne znam za vas ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: ned jul 22, 2012 11:09 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Spominjali su na vijestima da se čovjek uživio u lik Jokera, a to je tipično za nekog ko treba odraditi totalno pucanje i tako se raspištoljiti negdje.
Mislim da su ga aktivirali tako da dobe još povoda da zabrane oružje u vlasništvu civila u americi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: ned jul 22, 2012 11:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
Malo o Greenbaum programiranju iz Kasiopejskih transkripti (O - odgovor, P - pitanje)

Sesija 05. 10. 1996.

O: Programiranje je prvenstveno namjenjeno da proizvodi čudno ponašanje, iz razloga "plašenja" populacije tako da bi ona poželjela, a čak i zahtjevala totalitarnu vladavinu.


P: L: Dakle, programiranje je dizajnirano, drugim rječima, da ljudi jednostavno budu ekscentrici...


O: Pomislite na osobe koje su neobjašnjivo ušli u javne i privatne domene i ubiju velik broj ljudi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: ned jul 22, 2012 11:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Smrtna kazna za Džokera iz Aurore


http://bit.ly/NLq4qz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: ned jul 22, 2012 11:43 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Koliko sam primetio dosta stvari koje odrade odrade da deluje na više nivoa. Što ubijati jednu muvu zamahom muvalice ako možeš poklopiti 3-4 ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: ned jul 22, 2012 8:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon feb 22, 2010 10:06 am
Postovi: 36
Lokacija: Beograd
slika .

_________________
All Reality Is Virtual


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: čet jul 26, 2012 9:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
http://www.carnicominstitute.org/articles/bio2011-7.htm

http://www.pakalertpress.com/2012/07/03 ... l-weapons/

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: sub jul 28, 2012 11:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Iza prvog zemljotresa u Zenici je slijedilo VAŽNO UPOZORENJE na ovom portaluhttp://www.zenica24sata.com/2012/07/28/zenicani-uspaniceni-zemljotresom-izasli-na-ulice/
Naravno da su ljudi u panici kad im obavjest o sljedećem zemljotresu dadnu 6 min prije predviđenog roka, jer oni na ovom portalu kažu da nisu u stanju blagovremeno uočiti, a niti upozoriti ljude http://www.klix.ba/vijesti/bih/gorusanin-ovo-je-jedan-od-jacih-potresa-u-posljednjih-40-godina/120728011
Pa što će im onde te sprave i pravljenje te panike 6 minuta prije...
Uglavnom bilo je interesantno vozati se gradom i posmatrati ljude u tim momentima ( neki nose vodu i ostale potrepštine, a neki na krovove auta stavili pivu i čips i čekaju apokalipsu :rofl :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub jul 28, 2012 8:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
@Znak-- šta ti radiš budna u ta doba?


A zamisli kad ova zadrma, kuća im se drmala mahnitima http://www.pakalertpress.com/2012/07/28 ... t+Press%29

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub jul 28, 2012 9:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
gledala je garant otvaranje olimpijade :)
a i da je spavala, probudio ju je potres.
dosta dugo je trajao , posebno prvi koji je bio najjači, skoro 10-ak sekundi je trajao.

znak , jesi ti baš u Ze ?
na jednom forumu sinoć pročitao sam ovo od nekog zeničana:

Citat:
ne znamo još pravu štetu, ali čuo sam već 2-3 hitne i vatrogasce, tako da bojim se da ono malo krša u Titovoj nije jedina šteta - na onom drugom udaru tačno sekund prije čula se neka buka, poput potmule lomljave u daljini, u svakom slučaju jezivo.


jesi li ti čula tu buku i potmulu lomljavu u daljini , ili ako čovjek možda misli na dubinu/podzemlje.

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub jul 28, 2012 10:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
ghost je napisao/la:
@Znak-- šta ti radiš budna u ta doba?


Hahaha gost, pa jednostavno panika ljudi koji su prije mene pročitali to VAŽNO OBAVJEŠTENJE te bukvalno izbaci na ulicu onako bunovne i nikakve tako da se u tim momentima malo teže odvojiti od tog kolektivnog straha koji vibrira u zraku i pokušava da te preplavi i uzme skroz. Znam da je tome doprinjelo sjećanje na ratne neprilike i ponovno još jače pokretanje tih neizliječenih emocionalnih blokova.
Tako da smo sjeli u auto i prvo se vozili gradom kontajući da odemo u gradski park. Onda smo se zaustavili i ja sam ,,smirila hormone,, i skoncentrisala se na dio šta će biti poslije odnosno hoće li ili neće biti tog sljedećeg radi kojeg je to obavještenje i dato.

Pri pokušaju da se skoncentrišem tu negdje oko nas iz nekog solitera je treštala pjesma od Mileta K. -Zemljotres- Vjerovatno je neko svoju paniku i strah razrješavao na taj način. :toothy2:

ghost je napisao/la:
A zamisli kad ova zadrma, kuća im se drmala mahnitima http://www.pakalertpress.com/2012/07/28 ... t+Press%29


To što si linkao mislim da su svijet već dovoljno isprepadali na razne načine raznim stvarima od mikroba i virusa preko vojski i vojarnih do raznih sudnjih dana na ovaj ili onaj način tako da u svakom slučaju što god da se bude dešavalo sa i na planeti veliki broj ljudi bi se u tim momentima ponašao na isti način kao sinoć u Zenici tj. ,,niđe veze,,.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub jul 28, 2012 10:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Catandy je napisao/la:
gledala je garant otvaranje olimpijade :)
a i da je spavala, probudio ju je potres.
dosta dugo je trajao , posebno prvi koji je bio najjači, skoro 10-ak sekundi je trajao.

znak , jesi ti baš u Ze ?
na jednom forumu sinoć pročitao sam ovo od nekog zeničana:

Citat:
ne znamo još pravu štetu, ali čuo sam već 2-3 hitne i vatrogasce, tako da bojim se da ono malo krša u Titovoj nije jedina šteta - na onom drugom udaru tačno sekund prije čula se neka buka, poput potmule lomljave u daljini, u svakom slučaju jezivo.


jesi li ti čula tu buku i potmulu lomljavu u daljini , ili ako čovjek možda misli na dubinu/podzemlje.

Da, upravo ta buka i potmulo hučanje je bio glavni izvor straha. Nigdje ptice niti bilo kakvog psa ili mačke, a u Zenici je neriješeno to hahaha- pasije pitanje- i bukvalno u čoporima hodaju po gradu.Iza toga bar ja nisam vidjela ni jednog psa lutalicu, sve do jutra.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub jul 28, 2012 10:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
I da završim sa zemljotresnim izvještajima sa već znanom izjavom da u strahu su velike oči i koliko taj strah može uticati na percepciju i stvarno viđenje neke situacije. Ovo je sad hit koji kola po portalima jer je epicentar koji je on vidio bio crveno-smeđ :wink: :occasion5:

http://doznajemo.com/2012/07/28/epicentar-je-bio-crveno-smede-boje-simpaticna-izjava-mladog-zenicanina-postala-video-hit/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub jul 28, 2012 11:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Citat:
Da, upravo ta buka i potmulo hučanje je bio glavni izvor straha.


a kako bi ju ti opisala , odakle se čula ta huka , onako ''u zraku'' ili iz dubine zemlje .
i epicentar potresa je bio plitko , na 2 km dubine. Da , za životinje pišu da se vidljivo promijenilo njihovo ponašanje pred potres , ptice su utihnule , ko ima kući papagaje da su se naglo uznemirili nedugo prije prvog potresa, to za pse također.

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: sub jul 28, 2012 11:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Ja se sjećam onih iz 1979. Tutnjalo je iz dubine, prašina po brdima. Ko da uzleće sve do horizonta.
Iznad mora se ponekad noću vidio ogromni odsjaj crvenila, kao iza horizonta. I puno letećih tanjira, visoko.
Kao sad sateliti samo ih je tad bilo puno više. Tanjira, ne satelita.Sad nema šanse da ih mogu izbrojat ni trećinu od ondašmjih a satelita nebrojeno više.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: ned jul 29, 2012 8:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Jedan od svakodnevnih događaja sa napuštenim psima i vozačima na ulici kojih tu zemljotresnu noć uopšte nisam vidjela.O događanjima i napadima na pješake (djeca i stariji) već odavno nemam komentara, o izgriženim karambolkama na autima takođe, (možda samo novi način ishrane). Mislim da je toliki broj ljudi i auta u to u gluho doba noći psima svakako trebao smetati, ali ništa, ni hehehe ,,keva,,od njih. Podivljali psi ?!? :-k već duže vrijeme haraju po ulicama grada i ujedaju prolaznike, ali tko još mari za to. :glasses7: U stvari to više izgleda nikome ovdje nije ni bitno, bitno je zašto su odjednom utihnuli tu noć.Umjesto djece pred zgradama leže i ,,igraju,, se psi tako da smo i tu vidljivu i jako jako 3D stvar već odavno usvojili kao normalnu.

Šta je zemljotres? Ma samo mali ,,dernek,, jednu noć. Kako je bilo u BiH, isto tako bi bilo i u bilo kojem drugom mjestu ili državi na planeti da se ne zavaravamo i ovo sa psima što sam primjetila mislim da mnogima uopšte nisu ni pali na pamet, tj. kao da nikad nisu ni bili. :thumbup: Kako opisati tutnjavu i jeziv zvuk, hehehe jaro sa video klipa je rekao kao grom, ja ću dodati kao grmljavinu i serijal neprekidnih gromova ali odozdo. :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: ned jul 29, 2012 10:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
30 dana corke za sakupljanje kisnice na svom imanju :angel4:


http://translate.google.de/translate?sl=en&tl=hr&js=n&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fcnsnews.com%2Fnews%2Farticle%2Foregon-man-sentenced-30-days-jail-collecting-rainwater-his-property


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novosti generalna diskusija
PostPostano: ned jul 29, 2012 10:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
znak je napisao/la:
I da završim sa zemljotresnim izvještajima sa već znanom izjavom da u strahu su velike oči i koliko taj strah može uticati na percepciju i stvarno viđenje neke situacije. Ovo je sad hit koji kola po portalima jer je epicentar koji je on vidio bio crveno-smeđ :wink: :occasion5:

http://doznajemo.com/2012/07/28/epicentar-je-bio-crveno-smede-boje-simpaticna-izjava-mladog-zenicanina-postala-video-hit/


Hvala ti na linku, mislim da sadrži odličnu informaciju. Kome smiješeno, kome nije, meni je korisno.
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 252 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz