Sada je: čet mar 28, 2024 9:13 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: čet jan 26, 2012 10:53 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Šta te uznemirilo Lampa?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: pet jan 27, 2012 12:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
promatrač je napisao/la:
Šta te uznemirilo Lampa?


Pa, nije da baš mogu nešto racionalno objasniti. Kad sam pročitala najnovije pismo Montijevo samo se stvorio neki kovitlac u meni, emocionalni, pretpostavljam, kako bi razbio i razotkrio laž.
Ako smirim malo strasti, mogu primjetiti da nikakva nova poruka nije došla, nudi se podrška za razvoj samopouzdanja probuđenima. Primjećujem riječi ... naš plan,.. mi ćemo stvoriti mir..., i slično. Naglasak je na njima, a ne na nama.

No, možda se i varam. Već par dana su mi živci malo nabrijani.

:glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: pet jan 27, 2012 1:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
A mene ovo zulja:

Oni koji imaju ulogu u tome bit će postavljeni na prave pozicije. Mi odlučujemo o svemu. Vi samo slijedite naša uputstva.

Bit će uključeni samo oni koji su dorasli izazovu.


Mi trebamo čvrste ljude kojima je važnija šira slika.


Ima li slobodne volje na vidiku?

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: pet jan 27, 2012 10:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
I meni se cini da je ovo teska mesavina.Jedna od mnogih stvari koja mi nema smisla je gde on-DUH COVEKA KOJI SE UPOKOJIO-MRTAV JE !!!??? kaze njoj da ce sa prelaskom na 4D oni ponovo biti zajedno.Da li to znaci da duse mrtvih i ``zivih`` koji postoje na tom cetvrtom nivou koegzistiraju???Nigde ja to do sada nisam niti procitao niti tako shvatio,a boga mi nema ni nekog smisla.Sve mi lici na film ``Duh`` gde se Patrik Svejzi javlja Demi Mur.
Da su Irci bitni sa tim se slazem,ali bi onda moralo da se ide mnogo dalje-dublje i da se vrati preko slovenskih naroda pa unazad do Indije-Lemurije ...I ne,nisam Deretica nikada gledao niti citao.
Moje ne-bitno misljenje je ``klasicna spanska serija``.

Pozdrav svima =;

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: sri feb 29, 2012 2:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 15, 2010 6:38 pm
Postovi: 18
Poruka Montaguea od 29. siječnja 2012.

Napredujemo, moja draga, iako se vijesti o tome taje od vas. To je razlog zašto je primjenjeno više kontrole nad vašim televizijskim prijenosima. Bit će mnogo moćnija nego televizija kakvu danas poznajete. Jedini način da se nostite s tom sramotom jest da gledate samo ono čemu znate da možete vjerovati. Recite svome umu da nećete prihvaćati subliminalne poruke. Jednom kada ih ugledate i postanete ih svjesni, više neće djelovati. Televizija ima ulogu vašeg zatvorskog čuvara, upravo s tog pijedestala u vašem domu. Uvijek radi u pozadini, drži vas uspavanima i pod kontrolom, svo vrijeme. Sve što je potrebno da bi ljudi posve shvatili što se događa jest da odbijete suradnju. Vrijeme je da vratite svoju moć. Odbijte biti robovima pa makar i trenutak dulje.

Veliko buđenje se odvija diljem vašeg svijeta. Osjećaj uzbuđenja se širi. Čak se i zemlje koje su potpuno kontrolirane od koljevke pa do groba – poput Irske – bude. Smutnja zna da je došla do kraja puta. Ne mogu preživjeti 2012. Pokušali su sve čega su se njihovi znanstvenici i simpatizeri s drugih planeta mogli sjetiti, ali uzalud. Blokirani su. Njihovo vrijeme je isteklo. Vaš planet će biti obnovljen. Sve što je mračno i destruktivno bit će odstranjeno zauvijek.

Bankovna prevara koja je donijela strah i poteškoće tolikim ljudima bit će razotkrivena kao prevara, što i jest. Svjetsko zlato će biti vraćeno ljudima; više neće biti važno u velikom nacrtu stvari. Čovječanstvo si je dozvolilo biti odvedeno od svega što je dobro. Naučeni ste težiti samo materijalnim stvarima. To vas je održavalo zauzetima, a vaš um od razmišljanja što ima pravo prvenstva na Zemljskoj razini.

Sve vas molim da pročitate novu knjigu Davida Ickea “Sjetite se tko ste”. Ta knjiga je doista inspirativna, a vrijeme izlaska je savršeno. I mi smo tome pridonjeli. Prošle godine smo vam rekli da ta knjiga mora bit napisana. Nitko to bolje nije mogao sročiti, tako kako jest, nego David Icke. Njegova posvećenost istini je nepremašena. Njegov život je življen da bi pomogao čovječanstvu da se probudi i prihvati svjetlo. Istina će vas osloboditi.

Neće se dogoditi potpuno preuzimanje vašega svijeta. Smutnja je nadjačana: 99% naprama njihovih 1%. Mnogi od njih će biti deaktivirani tako da se nikada ne vrate. Koristili su novac i bombe da bi došli do današnjih pozicija. Nisu ostavitli niti kamenčić nepomaknut u želji da preuzmu vaš planet. Ono što su previdjeli jest Čovjekov kapacitet da voli i da se poveže sa Duhom. Oni to ne razumiju; to im je strano. Toliko su uložili u to da vas unište, a sada, u dvadeset trećem satu, oni su poraženi.

Molim vas da pokušate stvari sagledati onakvima kakve jesu, radije nego da ih gledate onako kako vam je rečeno. Razgovarajte međusobno. Budite pošteni i otvoreni. Pomognite jedni drugima da napredujete u svjetlu. Nemojte dozvoliti da vas se odvrati s vašeg puta, bez obzira na sredstva koja su korištena da se to ostvari. Vrijeme je da budete snažni, da odbijete sudjelovati u uništavanju vašeg svijeta. Samo tada će prestati ubijanje i obnovit će se mir. Samo onda kada istražite drevnu prošlost steći ćete potpuno razumijevanje razmjera što je tih 1% učinilo vašem svijetu.

Znam da si bila zgrožena, moja draga, kada si spoznala istinu; i upravo kao što misliš – samo si zagrebla po površini zvjerstava koje su bila počinjena. Spoznaja istine o irskom holokaustu je bio šok za mnoge od vas, a to što vam je to bilo podmetnuto kao velika glad u Irskoj je samo jedan od primjera kako su vam lagali. Dobri ljudi Irske nisu bili poraženi. Podignuli su se i, baš kad su uživali u dobrim vremenima, “Razbijači” su se vratili da bi još jednom uništili zemlju. No, koliko god pokušavali, nikada neće uspjeti uništiti irski Duh.

Običavao sam se deklerirati kao “počasni Irac”. Moja duhovna veza s tom zemljom bila je ogromna. Duh tih ljudi me inspirirao. Proveo sam većinu života okružen praznim posudama koje su klepetale ne bi li ih se čulo. Svaki od njih je želio da ima sve veće i bolje nego oni drugi oko njega; koncentrirajući se samo na materijalne stvari, ništa duhovno.

Najveći dar koji možete dati svojoj djeci je vaša ljubav i vaše vrijeme. Ne materijalne stvari. Poštovanje je vrlina koja samotno proviruje u mladom naraštaju. Može biti obnovljeno samo pomoću primjera. Kada prođete kroz ovaj Prijelaz, sve će se isplatiti. Vrijeme tako brzo leti, nećete morati još dugo čekati. Smutljivci odugovlače ne bi li dobili na vremenu. Mi obavljamo stvari što brže možemo. U ovome smo uz vas. Niste sami. Ovo je zajednički trud. Dijelimo vaše uzbuđenje.

Nikad se ne otuđujte, trebamo jedni druge kao nikada prije. Neka vaša mantra bude “Sve što je potrebno je Ljubav”. Tada će mir i harmonija biti svima na uživanje.

Uskoro ćemo opet razgovarati. Moja ljubav je uz tebe zauvijek. Tvoj ljubljeni, Monty


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: sri feb 29, 2012 2:40 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 15, 2010 6:38 pm
Postovi: 18
Poruka Montaguea od 05. veljače 2012.

Uživao sam u druženju jučer navečer. Godi mi mogućnost komuniciranja s tobom i prijateljima. Još uvijek sam veliki dio tvog života, moja draga. Ljudi ne umiru kada žive u srcima onih koji su ih voljeli. Moja rođendanska torta, iako preuranjena, bila je prekrasna i svi su u njoj uživali.

Sretan sam da mogu biti nositelj dobrih vijesti. Kao što sam objasnio, to je velika šahovska ploča života i sve se figure razmještaju na pozicije. Napredujemo – nemojte si dozvoliti biti obmanuti propagandom koja želi da povjerujete da je sve pakao i prokletstvo te da su ratovi neizbježni. Ništa nije dalje od istine. Uskoro, dogodit će se događaji koji neće ostaviti mjesta sumnji. Oni koji imaju uloge u tome, koji znaju tko su i koji znaju što se od njih očekuje. Kada dođe vrijeme za akciju, oni moraju sve drugo ostaviti i ići bilo gdje su potrebni. Smatrajte da ste na “dežurstvu“. Stoga, budite spremni, unaprijed. Kao što sam vam rekao, prošle večeri, vi ste na drugom stupnju pripravnosti – budite spremni, sa spremnim putovnicama.

Bila si uzbuđena i iznenađena kada sam ti pričao o tvom posjetu Africi. Nisi to očekivala. Razumjet ćeš važnost toga kada o tome otkrijemo više informacija. Kad mi, s druge strane života, učinimo ono što se mora učiniti, brana će se otvoriti i svo čovječanstvo će postati složno kao jedan. Nije vrijedno ni sekunde trenutka dati strahu koji se prenosi putem vaše televizije: lažan je. Napuhan je da bi vas se kontroliralo. Gledajte u budućnost. Primit ćete ono što očekujete. Vi sami stvarate svoju vlastitu realnost.

Sve što je bilo skriveno postat će dostupno svima. Bogatstvo neće moći kupiti privilegije. Sasvim novi način života postat će moguć za sve ljude. Da, svjesni smo da su mnogi nestrpljivi jer se stvari nisu odvile kad su mislili da im je vrijeme. Oni moraju razumjeti da izbor trenutka mora biti dobar, ne samo za vaš svijet, već i za cijeli univerzum. Ovo je ogroman projekt. Morate imati u vidu i to da Smutnja radi po cijele dane i noći u pokušaju da spriječe ovo Buđenje. Počinju sukobe diljem svijeta, da ne spominjemo napade na “prijateljske zemlje“, ubijajući nevine ljudi i uzrokujući pomutnju: pokušavaju sve da bi dobili na vremenu i uzrokovali strah. Ali nas se ne može i neće zaustaviti.

Glupo je držati se starih uvjerenja i sustava kontrole. To vam neće pomoći da se vratite Svjetlu. Sami istražite istinu. Vi, i samo vi, odgovorni ste za vaš život. Slobodna volja je dana svim ljudima. Kada vam je um slobodan, otvara vam se toliko toga. Tek tada možete jasno vidjeti sve što je uništilo vaš svijet. Zombiji samo ponavljaju ono što im je rečeno bez da provjere istinitost tvrdnji, svaki dan ih gledate na vašim TV ekranima. Oni nisu plaćeni da misle – stoga to i ne rade – roboti bi jednako dobro odradili njihov posao. Da bi spoznala pravu istinu, osoba mora uroniti u prošlost drevnih vremena. Vas svijet je mnogo stariji nego što vam je rečeno. Promatram one koji su poslušali i istražili drevnu Irsku. Kako uzbudljivim, interesantnim i oslobađajućim to doživljavaju. Tamo su našli svijet kakav je nekad bio, kakav bi trebao biti danas i čemu će se svijet vratiti. Kada sva kontrola uma bude raskrinkana i odstranjena, Smutnja će stajati pred vama gola. Molit će vašu milost. Oni su bili odgovorni za razaranje svega dobrog u vašem svijetu. Zapamtite, vaša šutnja im daje dopuštenje da nastave s Vladavinom Terora od zemlje do zemlje uz tako prozirne izgovore da bi čak trogodišnjak imao poteškoća povjerovati im.

Na vama je kad će sve prestati; kada ispravno postupite i kažete: “Ne, ne u moje ime. Ne želim ubijati za vas! Nemate prava vladati drugima kada ste sami toliko iskvareni.” Tada će ubijanja prestati, kada dovoljno vas kaže NE. Vrijeme je da preuzmete kontolu nad vlastitom sudbinom. Mi vam pomažemo koliko nam je god dozvoljeno, ali se ne možemo miješati u vašu dobru volju.

Kaos vlada svijetom bankarstva dok očajnički pokušavaju zadržati što imaju. Svaki čovjek je za sebe, u bankarstvu nema časti. Ne oklijevaju uništiti jedan drugoga: bogatstvo je njima kisik života. Oni nemilosrdno uništavaju zemlje da bi dobili posvemašnju kontrolu nad čovječanstvom. Bankarstvo je utemeljeno na lažima i obmani. Ljudi se tek bude u tu spoznaju. Sve je svedeno na pokazivanje onoga što oni žele da bude pokazano. Oni su, naposlijetku, dobri s brojkama.

Postoji vrijeme u životu svakoga čovjeka kada se ne može sakriti iza religije ili nacionalnosti i mora odgovarati za sebe. To vrijeme je nadomak ruke. Mnogo toga vam je dano na razmišljanje, moja draga, tijekom proteklih par godina. Ti si se suočila s onima koji još nisu budni. Naša ljubav i uzajamno povjerenje omogućili su nam da obavimo ono što nam je bilo povjereno obaviti. To ćemo i završiti.

Uvijek te okružuje moja ljubav. Tvoj voljeni, Monty.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: sri feb 29, 2012 2:40 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 15, 2010 6:38 pm
Postovi: 18
Poruka Montaguea 12. veljače 2012.

Veronica, draga moja, došlo je vrijeme da se oni koji su budni i svjesni svega što se događa u vašem svijetu ujedine i učine sve nužno da vrate vaš svijet. Oni koji imaju zadatak za obaviti primit će znakove koji će indicirati kad im je vrijeme da istupe. Ovo je vaša prilika da izbavite svog druga od pokolja koje Smutnja zahtijeva ne bi li zadovoljila svoju žudnju za krvlju – iako, naravno, ne svojom vlastitom – jer sebe štite iznad svega. Samo oni koje smatraju nižim smrtnicima trebaju proljevati krv da bi zadovoljili čežnju smutnje za totalnom kontrolom vašeg svijeta.

Svakoga dana postaju sve poremećeniji dok zahtijevaju sve više i više sukoba. Budalasto vjeruju da će tako dobiti na vremenu da pronađu drugi način kontrole vašeg svijeta i svih koji na njemu žive. Trebat će naučiti da im zlato ne može kupiti ono što žele. Niti ucjene kojima se služe da kupuju i kontroliraju političare više ne funkcioniraju. Koriste strah i kontrolu uma za kontroliranje masa; ali i to počinje zakazivati. Zbog toga, oni se otkrivaju kao i njihove prave namjere. Posve su spremni uništiti mase svojih ljudi da bi zadovoljili svoju težnju za potpunom kontrolom.

Zlo je ta sila u njima. Ono ih je dovelo tu gdje su danas. Iako mogu izgledati potpuno obično, to svakako nisu. Dolaze pod mnogim krinkama. Nemojte nasjedati njihovim umilnim riječima i lažnim obećanjima: ispod njih, još uvijek su isti – ne može im se vjerovati. Nikada ne sudite knjigu prema koricama. Pažljivo ispitajte što se doista predlaže. Zapitajte se kako se preslikava na vašeg druga čovjeka. Prestanite biti topovsko meso koje zadovoljava njihovu potražnju za krvnim žrtvama. Neće im biti dozvoljeno da promijene vremenske pravce: njihovo vrijeme je isteklo. Neće ih spasiti njihova tehnologija. Nikada nisu podijelili tu tehnologiju s onima koje smatraju nižim smrtnicima. U biti, posve namjerno su vam ekstremno otežali živote.

Oni opstaju na energiji koja nastaje vašom patnjim i boli. Uskoro, obećajem vam, s tim će biti gotovo. Ljudi će se opet smiješiti, bit će gotovo sa svim stresom, napetošću i STRAHOM pretrpljenim proteklih 2000 godina. Njihovi planovi da preuzmu svijet skovani su u to doba. To je razlog zašto je vaša povijest potpuno promijenjena i zašto ste postali robovi, okovani na vlastitom planetu, odvojeni od svih drugih planeta koji okružuju Zemlju. Iznimno su se potrudili da skriju i održe skrivenim sve što bi vas moglo upozoriti na to tko ste i što ste. Oni su ljudi koji su stvorili cijelu ideju pakla i kazne koja je tolikima poslužila. Kada biste samo mogli razumjeti energiju koju strah oslobađa te kako vaši tlačitelji bujaju zahvaljujući tome. To je njihov kisik. Stoga moraju nastaviti sa strahom.

Ljubav će se vratiti na vaš svijet i ljudi će živjeti u miru.

Mi smo bili sretni, moja draga. Iskusili smo pravu ljubav. Znali smo koliku razliku to čini u životu osobe. Ljubav otvara vrata duše. Širi njezinu toplinu kroz vene našega života. Ljubav iscjeljuje, ništa ne zahtijeva. Napisao sam te riječi kao zavjet tebi na našem vjenčanju. Naša ljubav nam je omogućila da nastavimo s našim radom. Sjeti se kako smo slavili Valentinovo. Svaki dan bi opet mogao biti Valentinovo kada taj grozan pritisak pod kojim nastojite preživjeti bude otklonjen.

Kada biste mogli vidjeti svijet kakvim ga mi vidimo. Čak su i vaše vremenske prilike kontrolirane. Bolesti se kreiraju da bi vas se održalo pod tlakom. Medikamenti se proizvode da bi uzrokovali daljnje patnje, bol i stres. Sve to čini 1% populacije vašeg svijeta. Kako se to moglo dozvoliti? 99% čovječanstva pati zbog pohlepe 1% koji nemaju prava biti ovdje. Jednom kad odstranite strah, oni su poraženi. Osuda na koju ćete naići jest osuda naroda.

Mi, u Duhu, pobrinut ćemo se da imate sve što je potrebno da biste nastavili sa životom na Zmelji. Naši Centri će biti tu da vam ponude savjet i pomoć sa bilo koji problemom na koji ćete naići. Veronica i ja smo uzeli u obzir i planirali što sve može biti potrebno kada Smutnja bude odstranjena. Mnogo puta sam ustvrdio da će ovo biti godina puna događaja. Nude se mogućnosti da se učine promjene koje su nužne da bi se smutnjina kontrola odstranila zauvijek.

Zahvaljujemo se svim tim hrabrim ljudima koji govore o korupciji za koju se očekivalo da je moraju prihvatiti i s njome surađivati. Zlo pobjeđuje samo onda kada dobri ljudi ne čine ništa da ga otrkriju. Želja za istinom se širi. Ljudi na to odgovaraju i istupaju. Ponovno kažem, čuvajte se dezinformacija koje se pažljivo plasiraju da bi se stvorile lažne iluzije i nade. To služi tek da vas se odvrati od onoga na što biste trebali obratiti pažnju. Pripadnici Smutnje su bića navike. Nastavljaju koristiti istu staru i provjerenu formulu.

Ulazite u Novu Zoru. Očituju se uzbudljivi izazovi. Od vas se neće tražiti ništa što ne možete lako obaviti. Kada se udruži 99%, energija će biti nevjerovatna. Sve barijere stvorene religijom i rasnim podjelama bit će zauvijek odstranjene. To je ono za što svi radimo. Zajedno smo nepobjedivi. Ovo su vaša vrata mogućnosti. Ne oklijevajte. Imate mnogo razloga za radost.

Moja draga, bila si, jesi i uvijek ćeš biti moja jedina prava ljubav. Tvoj u ljubavi, Monty


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: sri feb 29, 2012 2:41 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 15, 2010 6:38 pm
Postovi: 18
Poruka Montaguea 19. veljače 2012.

Moja draga Veronica, kao što sam ti rekao prošloga tjedna, Mač Istine reže kroz sve pokvareno te ga otkriva. Primila si primjerak nove knjige Davida Ickea SJETITE SE TKO STE. Ta knjiga obrađuje sve što trebate znati da bi vam se pomoglo vidjeti i razumjeti zatvor u kojem živite kao i metode koje se koriste da vas se zadrži u tom hipnotičkom zatočeništvu koje ste prihvatili kao svoje životno stanište. Dobro je gledati kako vas se mnogo oslobađa, pronalazi svoj glas da bi reklo: “NE VIŠE! Više nećemo trpjeti vašu dominaciju.” Ljudi Europe će u tome predvoditi, prilično skoro. Zatim će se proširiti svijetom. Imate potpunu podršku s ove strane života kao i podršku vaše proširene obitelji s drugih planeta.

Gledali smo tvoje uzbuđenje, prošle večeri, dok ti je odgovarao svemirski brod s Andromede. Napravio je interesantne manevre da bi te pozdravio. Uskoro će te fizički posjetiti. Oni paze vašu planetu. Mnogo toga obavljaju da bi se ponovo uspostavila ravnoteža. Potrebno im je da razumijete i prihvatite da morate učiti kako ponovo uspostaviti i koristiti svoju vlastitu snagu i energiju. Radujemo se ponovnom susretu Zemlje s njezinim prijateljskim planetama kao i obnovi vašeg Univerzuma.

Postoji potreba da naučite SVETU GEOMETRIJU i da razumijete koliko će postati važna tijekom Doba Vodenjaka u koje sada ulazite. Važni su i kristali. Oni će postati energiziraniji. Trebate se ponovo povezati s prirodom. Prošećite šumom: drveće je izvrsan izvor energije. Bosonoga šetnja u prirodi vam pomaže pri uzemljenju. Svjesno gledajte korjenje koje raste iz vaših stopala i ponire duboko u Zemlju. Osjetite energiju Zemlje kako se vraća kroz vaše tijelo u vrh vaše glave da bi se povezala s Božanskom Energijom. Važno je da u ovo vrijeme odstranite svaki strah. Sve što ima veze sa strahom, sputava vas. Otpustite ga. Shvatite ga kao stari crni ogrtač koji je postao dio vašeg života. Odbacite ga – vrijeme je da se pripremite za vaš novi život. Sve što je mračno i zlo bit će otkriveno i odstranjeno.

Mi smo spriječili rat u Iranu. Svi ostali ratovi će prestati. Bit će potrebno vrijeme da ove novosti dopru do masa jer oni koji zagovaraju rat kontroliraju i vaše medije. Hrane vas strašnim nasilnim lažima čime otežavaju onima koji još nisu budni odluku u što vjerovati. Tim ljudima je potrebna pomoć.

Drevno znanje će biti uveliko obnovljeno. Instrumenti i strojevi su osmišljeni da bi odstranili povezanost čovjeka s univerzumom i prirodom, umjesto da jedno drugoga nadopunjuje. Uskoro, ponovo će se otvoriti prekrasan novi način života. Novac će izgubiti svoju moć i kontrolu na životom Čovjeka. Kako je tolika korupcija preživjela toliko dugo bez ijednog pitanja, doista je nevjerovatno. Kada sve lažno bude otkriveno, vaše oči će se otvoriti i vi ćete zakoračiti u prekrasnu budućnosti. Prave boje prirode, u svoj njezinoj veličanstvenosti koja vam je bila skrivena, oduševit će vas.

Zlotvorna vrsta kontorle uma koristi se u školama da bi se spriječilo buđenje djece. To je zlo u najgorem obliku. Roditelji trebaju pričati sa svojom djecom i nježno ih voditi prema istini. Odvedite ih u prirodu, kad god je moguće s njima hranite ptice i druge divlje životinje. Predstavite im prekrasnu energiju mora koja je veoma iscjeljujuća. Priroda je doista prekrasna kada se naučite s njom povezati. Osobito je dobro kada se to nauči u ranoj dobi.

Važno je da svatko od vas nauči kako da slijedi samo svoj unutrašnji glas. Nemojte dozvoliti drugima da vas prisile u prihvaćanje onoga što osjećate da vam ne odgovara, čak i ako koriste ismijavanje da bi vas prisilili da prihvatite ono što vjerujete da je krivo. Vaša intuicija sve više jača. Neće vas odvesti u propast, vaš opstanak ovisi o njoj.

Imamo puno planova koje vam još uvijek ne možemo otkriti. Obnavljanje vašeg planeta kojim je bilo loše upravljano toliko dugo ne može biti poništeno u jednom danu. Pažljivo planiranje uključuje i druge planete kao i Svijet Duha, što je ogromna operacija, ali mi nemamo namjeru podbaciti. Cijenimo sve one na Zemlji koji daju svoju energiju traženju istine i otvaranju sebe u istinu. Pokrećemo ostvarivanje nekih planova koji će ubrzati taj proces. Molimo vas da otvorite svoja srca i umove. Budite spremni na uzbuđenje i oduševljenje kada se to dogodi. Vaše obitelji u Svijetu Duha tome pridonose tako da se to čim prije ostvari. Želimo da odstranite sve što vas povezuje sa pokvarenom Smutnjom: ne dugujete im ništa. Vi se povezujete sa svojim korjenima. Uživajte u iskustvu jer će vam ono donijeti veliku radost i slobodu.

Moja draga, tvoj život svakim danom postaje sve zaposleniji. Na tvoja ramena smo položili težak teret. Moraš naučiti da se toliko ne forsiraš. Ljudi razumiju da ne možepš odgovoriti na stotine mailova koje primaš. Prekrasno je da je toliko dobrih ljudi sa četiri strane Svijeta svjesno i budno i da to žele podijeliti s tobom. Zahvaljujemo im. Uskoro, zahvalit ćemo im se i osobno. To će se ostvariti kada budu odstranjene sve prepreke. Budite spremni za par iznenađenja. Draga, tvoj pravi posao tek započinje.

Uživaj u razvoju stvari, moja draga. Uvijek sam uz tebe, kao i u prošlosti. Moja ljubav ispunjava tvoj život. Ja sam tvoj voljeni

Monty


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: sri feb 29, 2012 2:41 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 15, 2010 6:38 pm
Postovi: 18
Poruka Montaguea od 26. veljače 2012.

Ovo je bio za tebe naporan tjedan, pokušavala si obaviti normalne obiteljske dužnosti kao i surađivati s Duhom. Žongliranje s dvije uloge nije lako. Rekli smo da očekujete neočekivano, ali čak niti ti nisi očekivala da će biti otrkrivene tajne Vatikan od strane onih koji znaju istinu. Ništa ne može biti skriveno, to vrijeme je prošlo. Maske će pasti i vi ćete vidjeti stvari i ljude onakvima kakvi doista jesu, a ne onakvima kakvima se čine. Oni koji su zamalo uništili vaš planet neće moći zadržati svoj oblik kako će se energija mijenjati. Život će im postati iznimno težak.

Bankari bježe u svim smjerovima, pokušavajući ustanoviti sigurno okruženje za sebe. Poput štakora napuštaju brod koji tone. Bit će zanimljivo gledati kako će se vaše vlade nositi s lažima u vezi s ratovima koje se oni još uvijek nadaju započeti.

Uspjeli smo toliko toga spriječiti. To ćemo i nastaviti činiti. Kako se ljudi bude i odbijaju sudjelovati uz rastuće zahtijeve koji im se nameću dok rastu troškovi, strah od beskućništva se širi da bi vas se odvuklo od jasnog uviđanja kako su vas banke uvukle u takve situacije. Riješit ćemo taj problem što je prije moguće. Molimo vas, nemojte se predavati strahu i stresu jer je to upravo ono što oni žele. Naši planovi se ostvaruju. Nećemo vas napustiti. Naučite vjerovati i molite za savjet kada niste sigurni. Mi ćemo potruditi što više možemo. Vaš svijet se približava kraju veoma mračnog razdoblja svoje povijesti. I kako se svatko od vas budi, pali se novo svjetlo. Ono je tada poput zrake te stvara energiju koja će promijeti sve što je nužno da bi tama mogla biti odstranjena.

Oni od Smutnje traže osiguran prolaz. Kako su zaslužili da se s njima postupa, odluka je na čovječanstvu. U Svjetlu neće biti mjesta za njihovu vrstu. Ljubav je ono što su propovijedali drevni druidi; po tome su se ravnali. Vaš svijet se vraća tom načinu života. Koptska crkva je jedina relikvija iz tih vremena. Život vam se otvara na posve novi način i bogat je obiljem za svakoga jednom kad manipulacija i korupcija budu dokinute. Treba preći još samo par mostova, a tada ćete početi uživati život kakav ste do sada mogli samo sanjati. Sve bolesti će biti dokinute. Većinu bolesti je izumio čovjek da bi osigurao novac farmaceutskim tvrtkama. Vrijeme je da prihvatite da je sve što ste prihvaćali kao dobro za vas upravo suprotno. Ukoliko vam je rečeno da je loše za vas, tada budite sigurni da je dobro za vas. Sve je to dio njihovog opakog plana da vas kontroliraju i uklone. No, svi njihovi planovi da smanje populaciju će propasti; to su odluke koje nije na njima da ih donose. Mjesta je više nego dovoljno da bi svi ljudi mogli živjeti u harmoniji.

Sve se lijepo slaže. Sve što tražim je da vjerujete te da odbijete vjerovati u njihove laži. Zahtijevajte dokaze ili svjedočenja kad god je to potrebno. Pokažite da vi držite situaciju pod kontrolom. Ne bojte se! Vrijeme je da ustanete za vaša prava.

Mi od ljudi tražimo samo ono s čim vjerujemo da se mogu nositi. Sve što se sada od vas traži je ono s čim ste se dobrovoljno složili, prije vašeg rođenja. Svatko od vas ima misiju za ispuniti. Gledajte na to kao na plodove ljubavi. Slušajte samo dobre ljude koji progovaraju.

Umorna si, moja draga. Ugostiti obitelj je naporan posao. Vrijeme je da sada uzmeš zaluženi odmor. Nastavit ćemo sa svojim radom kasnije. Sada ću te napustiti tako da se možeš odmoriti.

Tvoj voljeni suprug, Monty

Svemirski brod s Andromede koji sam gledala uoči Božića, sada se može vidjeti na YouTube-u. Snimljen je iznad Essexa (istočni dio Engleske) /http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TXcNfjv5zB4/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: pon maj 14, 2012 9:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 15, 2010 6:38 pm
Postovi: 18
Poruka Montaguea od 04. ožujka 2012.
Moja draga, stvari se ne odvijaju uvijek po planu. Ponekad se moraju napraviti izmjene u posljednjem trenutku. Moraš razumjeti da je to ono s čim se ti i svi oni koji rade za Svjetlo moraju nositi. Postoje mračni s obje strane života koji rade najviše što mogu da bi spriječili da se Svjetlo vrati na vaš svijet. Napadaju na svakoj razini. Iako si zaštićena, malo može prodrijeti do tebe s vremena na vrijeme. Tada, mi opet obnavljamo zaštitu. Neophodno je da razumijete kako Mračni djeluju u vašem svijetu i kako se zaštititi. Zato sam spomenuo Svetu Geometriju. To je izvrsna metoda samozaštite. Kao što ste i svjesni, struktura tijela se mijenja i potrebna joj je podrška. To je razlog zašto Smutnja uvodi novi način kontrole uma preko vaših televizijskih aparata. Bit će uskoro lansirana. Tako u praksi vaš TV prijemnik postaje vaš zatvorski čuvar i većina vas toga niti nije svjesna. Pokušajte iskoristiti vaše vrijeme odmora da se pripremite za životne promjene koje će vam donijeti Peta dimenzija. Čistite, povezujte se s prirodom. Čuvamo naše uspomene na šetnje kada smo bili posve ujedinjeno jedno s drugim kao i sa samim životom, uživajući na svim razinama postojanja. To je neprocjenjivo, moja draga.
Odigrava se veliko previranje. Ništa se ne izvještava pošteno tako da ste prepušteni sami sebi u istraživanju istine. Prava istina je tamo: zagrebite po površini i bit ćete zapanjeni onim što ćete otkriti. Vaši kontrolori rade na tome da vas zadrže u tami. Ne mogu se nositi s izljevima istine sa svih strana. Pronalazite istine koje nikada niste očekivali. Ti si bila šokirana spoznajom da su vaše vlade zapravo korporacije kojima se upravlja kao poslovnim subjektima – čak i vaša policija, još jednom dokazujući da “ništa nije onakvo kakvim se čini“. Ništa što ste prihvaćali kao istinu zapravo nije istina. Veliki je šok kada vidite dokaze sami za sebe. Svima vam je ispran mozak u prihvaćanje onoga što vam je rečeno da je istina.
Sada se mora odgovoriti na pitanja. Iluzija mora biti razotkrivena. Vrijeme je da se suočite s realnošću, vrijeme da vratite kontrolu nad vašim životima i vašim planetom. Uzurpatori su predugo vodili sve prema svojoj volji. Dok se prosvjetljenje širi, osvjetljava Mračne i njihove zle planove. Svakoga dana su izloženi onakvi kakvi jesu.
Uhićenja su počela u vašem bankarskom svijetu. To je tek početak. Postoje dobri ljudi spremni i voljni sve preurediti na dobrobit čovječanstva. Nema više mjesta za pokvarene u novoj prosvjetljenoj eri koja će započeti. Pokušajte zamisliti život kada je sve istina i svjetlo, kad ljubav okružuje sve i svakoga. to je ono što kreirate – svi vi koji radite za Svjetlo. Ne bojte ih se, ONI STRAHUJU DA ĆETE VI OTKRITI PRAVU ISTINU. Ne čekajte da ne pređete u Duh prije nego što spoznate pravu strahotu korupcije koja vas okružuje. Na žalost, svugdje je, a ne samo u bankama, iako su one učinile i još uvijek čine najveću štetu. Oni ne zaslužuju vaše poštovanje. Korporacije koje upravljaju vašim svijetom potpuno su pokvarene. To čak niti ne skrivaju. Osjećaju ste toliko samouvjereno kao da to ljudi nikada neće otkriti. Vjeruju da je najbolje sakriti istinu pred vašim nosom. Jer su od vas napravili zombije, da slušate i živite po njihovim pravilima, da budete njihovi robovi, nemaju poštovanja za nikoga od vas. Vi ste korišteni i zlorabljeni, a zatim odbačeni prema njihovom hiru.
Nemojte prihvaćati ništa bez da to dobro ispitate. Zahtjevajte svoja prava prema Građanskom Pravu. Koliko će se brzo odigrati promjena, zavisi o vama. Ukoliko se nastavite ponašati kao ovce, tada će se prema vama i nastaviti tako odnositi. Vrijeme je da potražite svoju inspiraciju u onim hrabrim dušama koje su sve istraživale i preživjele da o tome pričaju. Jednom kada zakoračite na pravi put, nikada se više nećete vratiti postojanju kao bezumna ovca.
Moja draga, imaš gosta. Reako sam što sam danas trebao. Vrati se svome gostu, znaj da si na dobrom putu. Naš projekt će uspjeti, bez obzira što Smutnja čini da bi ga spriječila. Dogodit će se, nemoj sumnjati u to. Oni mogu odugovlačiti, ali nikada to neće spriječiti. Uspjet ćemo!
Kada govoriš o ljubavi koju smo dijelili, to stvara Energiju Ljubavi. Željeli smo da svi to iskuse. Tome se mogu radovati kada sve bude u miru. S ljubavlju u vašim srcima i mirom u vašim dušama, vi ćete promijeniti energiju za sve.
Tvoj voljeni, Monty
Poruka Montaguea od 11. ožujka 2012.
Moja draga, radost se širi na obje strane života kada se govori istina i kada se razotkrije nepravda. MIKO PELED je istupio da bi se pridružio Giladu Atzmonu u traženju miroljubivog rješenja za jedan od najvećih problema na vašem svijetu. Uz pomoć naših prijatelja s drugih planeta, doista sprečavamo uništenje vašeg planeta. Smutnja opijena snagom moći nema poštovanja za obične ljude; naposlijetku, oni imaju baze van ovoga svijeta kamo mogu pobjeći. Ljudi osvještavaju te činjenice jer sve više hrabrih pojedinaca progovara o svojim iskustvima s putovanja van planete i o onima koje zovete vanzemaljci. Kada dovoljno ljudi progovori i iznese pravu istinu, koju su držali u tajnosti zbog straha od odmazde vlada, tada će većina jasno vidjeti da su bili žrtve kolosalne urote koja je prevladala vašim svijetom.
Sve religije, čija pravila upravljaju životom i po kojima se živi, dio su Smutnje. Sjetite se kada je pokojni ROBERT MAXWELL, cionistički novinski magnat, ustvrdio: “IZVEST ĆU NAJVEĆU PREVARU JOŠ OD KAD SMO STOLAREVA SINA POSTAVILI KAO BOGA I OD TADA NAVELI LJUDE DA MU DAJU NOVAC.“ Zanimljivo, Maxwell je ‘preminuo’ pod tajanstvenim okolnostima gotovo odmah po toj izjavi! To su ljudi koji su izvodili kroz povijest ono što oni zovu ”podvale”. Globalno zatopljenje je jedna od takvih prevara u koju su mnogi od vas tako naivno povjerovali, kada je zapravo riječ tek o još jednom sredstvu da se kreira strah i da im se omogući da vam nametnu još više poreza. Ti ljudi su pametni, usavršavali su praksu godinama. Napisali su Bibliju, stoga nemojte u njoj tražiti inspiraciju. To je sve dio Velikog Plana da se kontrolira mase. Morate priznati, dobro je funkcioniralo dok se dobri ljudi nisu probudili i uvidjeli što im se radilo.
Udruženim naporima na ovoj strani života pokušava se omogućiti da ljudi sami uvide istinu. Znajte da ste svi jednaki u očima Vrhovnog Bića. Oni među vama koji misle da sve znaju, znaju tek ono što im Smutnja omogućava znati. Oni kontroliraju škole i univerzitete, kao i sve slične ustanove. Stoga, sve ono što ste prihvaćali kao činjenice, daleko su od tog statusa. Morate toliko toga “od-učiti“, a zatim početi iz početka. Zato vas navodim prema drevnim znanjima i svetoj geometriji jer ćete tamo pronaći pravu istinu.
Pokušavamo ograničiti štetu koju bi Smutnja mogla počiniti prije nego što konačno prihvate da je kraj njihove vladavine. Podbacili su u predviđanju buđenja dobrih ljudi koji su se usudili pomoliti glavu iz rovova i progovoriti kada su opazili nepravdu. Neki od njih su dali svoje živote da bi spasili svog brata čovjeka i svoju planetu. Taj pokret se proširio svijetom i sada milijuni ljudi postaju dio tog pokreta. Nikada ne pitajte “Što mogu ja učiniti?”. Kad osvjestite tko ste i što ste, razumjet ćete da ste VI, u stvari, oni koji imaju moć. No, dopustili ste pokvarenima da koriste praznovjerje i strah da bi vas podčinili. Nemojte dozvoliti nikome i ničemu da vas odvrati od puta svjetla i istine.
Oni koji pokušavaju predvidjeti budućnosti, zalijeću se u zid. Ne mogu vidjeti dalje od 2012. jer je to kraj života u 3D. 3D ljudi ne mogu ići dalje ili vidjeti dalje od 2012. Čak niti sa svom njihovom tehnologijom ne mogu dalje od ove godine – tada će propasti pokvareni svijet. Taj Prijelaz može biti lagan ili težak u onoj mjeri u kojoj to sami odlučite: ali će se, posve sigurno, dogoditi.
Uzmite si vremena da zamislite kakav će život biti bez rata; kad će biti sigurno putovati i istraživati svo skriveno znanje koje je skrivano od vas. Andromedanci su vam govorili o tehologiji koju žele s vama podijeliti da bi omogućili svima da žive svoje živote u miru. To je mnogo naprednije od bilo čega poznatog vašem svijetu. Život će postati pustolovina jednom kada će vam biti otvorena sva vrata.
Proces promjene se odvija upravo sada, iako se ta vijest taji od vas. Oslanjamo se na dobre ljude Zemlje da vas informiraju. Njihova pomoć je neprocjenjiva. Iako su s vremena na vrijeme napadani, oni neumorno ustraju na svojoj misiji. Što više svjetla stvaraju, to se više smanjuje se moć Smutnje. Sada napadaju jedni druge jer se bore za svoje preživljavanje. Nema časti u družbi lopova. Njihov zločin protiv čovječanstva je ogroman kada vidite i razumijete što su činili ljudskoj rasi. Bit će bolno suočiti se s time, ali koncentrirajte se na činjenicu da je s tim gotovo. Nemojte nad tim očajavati. Slavite njihov odlazak!
Naučite opet živjeti na suncu. Svi narodi zajedno, znajući da ste svi obavili svoj dio da bi se to ostvarilo. Svi ste dio tog Velikog Buđenja.
Nastavi s povjerenjem, moja draga. Svi naši planovi će uroditi plodom. Nastavi dopuštati da ti ljubav bude zvijezda vodilja.
Tvoj voljeni,
Monty
Poruka Montaguea od 18. ožujka 2012.
Dok Irci diljem svijeta slave bit postojanja Irskog naroda na ono što vide kao svoj dan, većina ih je blaženo nesvjesna odluka koje su donešene na Nicejskom koncilu, da bi se uništili ljudi Irske i njihova religija ljubavi koju su propovjedali Druidi. Smutnja je ukrala pravu povijest Irske i njihov jezik te su od njezinih ljudi načinili robove. Iako je indokrtrinacija koja je uslijedila bila barbarska, ipak nije uspjela slomiti irski duh.
U to vrijeme su skovani planovi za preuzimanje svijeta. Sve mogu provjeriti oni koji odvoje vremena za istraživanje. Dok ne istražite to povijesno razdoblje, nećete razumjeti što se danas događa u vašem svijetu. Jer tada je napisana Biblija, pažljivo slijedeći formulu, praveći tu i tamo male izmjene da bi se činila autentičnom. Biblija je korištena za stvaranje straha od pakla koji ne postoji, a Bog, koji je LJUBAV, izmijenjen je u onoga kojeg se treba bojati. Morate im to priznati – na sve su mislili.
Oni koji danas imaju kontrolu nad vašim svijetom gledaju na 2012. godinu kao na trenutak kada će se ostvariti njihovi planovi. Stalno vam o tome daju naznake. Oni vjeruju da ste toliko dobro kontrolirani da ih nećete primjetiti. Znam da je teško prihvatiti da oni koje ste prihvatili kao draga ljudska bića, mogu biti toliko zli. Spremni su uništiti čovječanstvo da bi postigli svoje ciljeve. Stalno vam govore da žele smanjiti populaciju. Koriste genetički modificirane usjeve da bi uništili vašu zalihu hrane. Zagađuju vašu vodu i zrak koji udišete. Čak vam i govore, najavljuju, da vas namjeravaju pobiti. Sjetite se 11. rujna i 07. srpnja: proizveli su “što bi bilo, kad bi bilo“ scenarije i oni su vam pokazali što imaju u planu, a vi niste ništa poduzeli. To im je dalo dopuštenje da nastave sa tim planovima. Sad, vidim da si uzrujana, moja draga, dok vidiš da što vam pokazaju kao mogući scenarij za Olimpijske igre u Londonu. Znaš da ne gube vrijeme na spekulacije. Oni vam govore da namjeravaju eliminirati mnogo tisuća nevinih ljudskih bića koji su višak od onoga što im je potrebno. Moja draga, ne možeš osobno zaustaviti ljude da odlaze na te događaje. Samo se možeš nadati i moliti da se ljudi probude i da jasno vide što je planirano. Odigrala si svoju ulogu u raskrinkavanju njihovih planova. Samo pogledajte logo tih Igara i maskotu sa SVEVIDEĆIM OKOM. Slovkaju vam svoju poruku. Ne može biti očitije od toga. Rekao sam vam da će biti prepreka koje ćete morati prebroditi. Ovo je jedna takva prepreka.
Veronica, ne možeš zaštititi sve ljude. Ljudi se moraju sjetiti činjenice da bi njihovi kontrolori preživjeli, oni trebaju kisik straha i prolijevanje krvi. Ne mogu postojati bez toga. Slijedeći njihove naredbe, održavaju se u njihovoj kontroli.
Tek kada naučite voljeti svoga bližnjeg, mir i harmonija će ponovo zavladati. Odbijte ubijati ili stvarati strah. Ne činite nažao, ni u kom obliku, onima koji imaju upravo onoliko prava na život kao i vi. Kada se ove godine otkrije istina – a to se događa svakoga dana – tada ćete vidjeti cijelu sliku. Pitat ćete se kako ste ikada mogli vjerovati lažima religija i Smutnji koja je upravljala vama.
Novac je stvaran iz ničega posredstvom Fedralnih Rezervi. Njime se kontrolirao vaš svijet. Njime su uništene cijele zemlje, kao i mnogi, mnogi životi. Vrijeme je da prestane potjera za zlatom. Kao što je istaknuo Tom Ryan u svome razgovoru, ljudi trebaju poniknuti u sebe da bi pronašli odgovore. Vrijeme je da vratite svoju moć.
Ponovo se povežite sa svojom biti i zašto ste na Zemlji u ovom razdoblju. Kakva je vaša uloga u vraćanju vašeg svijeta. Vaši kontrolori pažljivo podmeću lažne informacije da bi stvorili lažni osjećaj sigurnosti. Ne odvajajte oči s onoga što se stvarno događa. Funkcioniralo je u prošlosti, stoga svaki puta slijede istu formulu. Propitujte sve i provjeravajte sve informacije, bez obzira iz kojeg izvora dolaze. Razum je potreban na svim područjima.
Kada prihvatite da je povijest koju su vas podučavali TOTALNA LAŽ – istražite sami – tada će vam svanuti prava istina. U potpunosti ćete razumjeti, kada je Smutnja pokrenula ostvarenje svojih planova, i kako je čovječanstvo korišteno i zlorabljeno još od onda.
Smutnja je vozila po svom gotovo 2000 godina. Oblikovali su vaše postojanje, uvijek osiguravajući da im budete dužni i, naravno, u strahu od njih. Služili ste im svo ovo vrijeme, bilo kroz religiju, bilo kroz zakonodavstvo. Uvijek su nad vama imali kontrolu. Tek u posljednjim godinama vi ste bili u mogućnosti naučiti tko je Smutnja i što uključuju njihovi planovi. Prihvaćam da je mnogima od vas bilo teško povjerovati da su oni kojima ste vjerovali zapravo ZLI do same srži.
Postoji i svjetlija strana ovog pakla. Jednom kad se suočite s izazovima pred vama, sve ćete jasno vidjeti. Trebate ponovo upaliti svjetlo u svakome pojedinom među vama. Spoznajte tko ste, povežite se sa svojim višim ja. Tada će vam univerzum i Svijet Duha poželjeti dobrodošlicu.
Također trebate ponovo zapaliti i povezati sva sveta mjesta vašeg svijeta. Te veze su namjerno uništene od Smutnje. Postoje dobri ljudi, spremni i voljni osigurati da se to ostvari. Budite pozitivno cijelo vrijeme. Znate da ćemo uspjeti. Dobro će pobijediti zlo.
Moja draga, Majčin je dan. Uživaj u osjećajima koji su iskreni i darovima svoje djece. Uvijek si pretpostavljala ono što si gledala kao dužnost ispred užitka. Zahvaljujem ti.
Sve što molimo jest da ljudi otvore svoje umove mogućnosti da su još uvijek možda zatvoreni u kontroli i sustavima vjerovanja koji su im nametnuti.
Budi sretna, moja ljubavi, znajući da te nikada nisam napustio. Zauvijek smo zajedno.
Tvoj voljeni, Monty.
Poruka Montaguea od petka, 23. ožujka 2012.
Događa se Veliko Buđenje. O tome vidite dokaze sada već svaki dan. Vaši tlačitelji su nervozni u traženju novih načina da zadrže čovječanstvo pod kontrolom. Iako imaju tehnologiju koja je daleko superiornija od bilo čega poznatog običnim ljudima, nije važno jer ma što pokušali, podbacit će. 2012. će okončati njihovo teroriziranje i zloupotrebu čovječanstva. Dokazi o tome kako se TV koriti za kontrolu informacijama, sada se istražuju. Ljudi su šokirani kada se sami uvjere u razmjere te kontrole. Sve, od trenutka kad ste se rodili, pažljivo je osmišljeno da bi vam se kontrolirao um i život. Te krvne linije moraju zbog mnogo toga odgovarati: ukrali su sve što vam po pravu pripada. Drevna znanja što su bila skrivena, bit će vam vraćena. Mi pronalazimo načine da vas dovedemo do njih.
Vatikan se udružio s bankarima stoga je tamo mnogo toga skriveno. Zbog toga je vaš svijet u previranju. Zlo koje su oslobodili na vaš svijet odgovorno je za sve ratove, gladi i patnje. Zato jer su kontrolirali vaše umove, bilo im je lako kontrolirati sve ostalo. Svima su vam isprani mozgovi, nekima manje no drugima. Religije su stvorene s tim razlogom. Samo se trebate osvrnuti oko sebe i vidjeti koliko su uspješno to obavili.
Kako ljudi počinju to sve uviđati i dok gledaju one za koje ih se podsticalo da ih ismijavaju, sada na te ljude gledaju u novom svjetlu. Sada ih gledaju kao hrabre duše kakvi i jesu. Oni su se zauzeli za istinu. Doista je hrabra ona duša koja se zauzima za istinu u vašem današnjem svijetu. Pridružite im se i pomognite im u širenju riječi istine. Zagledajte se duboko u svoju dušu da biste vidjeli pravu istinu. Tamo ćete je pronaći. Uvijek je bila tamo, ali zato jer ste bili kontrolirani i jer vas nisu podučili kako da je sami pronađete, dopustili ste drugima da vam govore što da mislite i što da radite. Nasjeli ste sustavu praćenja koji je toliko pokvaren da vas je pretvorio u robove, još od tada.
Pomoć je na putu. Možete vidjeti, svake večeri prije nego iziđu zvijezde, svemirske brodove, sve spremne i čekaju priliku da vam dođu u pomoć. Veoma je ohrabrujuće za vas da možete vidjeti da su zapravo tamo. Oni vas neće napustiti. Poznato im je sve što se zbiva na Zemlji: kako stvari funkcioniraju i kako zamijeniti sve što je odstranjeno da bi vas se spriječilo da se razvijate kao što ste se trebali.
Moja draga, ovaj vikend, učit ćeš o važnosti Svete Geometrije. Kako je upotrebljena za kontroliranje uma u vašim svakodnevnim životima. Smutnja je uzela sve što je dobro i zatim to zloupotrijebila za svoju vlastitu korist. Vrijeme je da vratite ono što je vaše. Povežite se sa svojim višim ja. Preuzmite kontrolu nas svojim životima. Povežite se samo s onim što je dobro i cjelovito. Postoje zemlje na vašem svijetu koje kontroliraju svaku misao i postupak svojih stanovnika. Ti siroti ljudi nikada nisu upoznali slobodu. Oni žive i umiru bez da su ikada spoznali kakav bi život na Zemlji mogao biti i trebao biti.
Vi – da, svi vi – vi ste borci za slobodu koji će osloboditi čovječanstvo. To ste radosno odabrali obaviti prije nego ste se vratili na Zemlju. Na žalost, morat ćete proći kroz još mnogo LAŽNIH scenarija. Svi oni su osmišljeni da bi se stvorio strah i zabuna. Oni će čak i svoje ubijati kada misle da tako mogu profitirati ili zadobiti simpatiju za svoja takozvana obećanja. Činili su tako već mnogo puta i nastavit će to činiti sve dok ta praksa rodi plodom. Oni žele vaš svijet, svaki njegov pedalj. Žele da vas bude samo onoliko koliko vas je potrebno da bi bilo onako kako oni žele. Pokušali su vas prevariti da to prihvatite; sada su spremni preuzeti ga silom. Koliko puta ste čuli pape, predsjednike i premijere kako govore: “Kada ćemo imati naš Novi Svjetski Poredak, a hoćemo!” Toliko su sigurni u sebe da vjeruju da ćete ponizno prihvatiti da oni znaju najbolje. Oni su doista vjerovali da 1% može tlačiti, ispirati mozak i nagovoriti 99% na suradnju. Dakle, čovječanstvo nije spremno više biti poput sada ovaca. Ljudi se počinju sjećati tko su i da je ovo njihov planet. On ne pripada Smutnji.
Vrijeme je da Sutnja napusti planet Zemlju i da čovječanstvo živiu miru.
Mi sprečavamo i razotkrivamo sve što možemo. Ovo je timski rad i sa ove strane života. Zajedno, porazit ćemo Smutnju. Prednost koju imamo jest da sve vidimo i čujemo. Mi čitamo njihove misli i znamo njihove planove onog trenutka kada ih kuju. Od nas se ne mogu sakriti.
Bit ćeš zauzeta ovaj vikend učeći o Svetoj Geometriji. Veoma je zanimljivo, moja draga, i najkorisnije razumjeti i koristiti je cijelio vrijeme. Bit ću tamo, uživajući s tobom. To je veoma važno drevno znanje koje treba biti shvaćeno i korišteno od svih.
Još mnogo toga trebamo obaviti. Stoga, nastavimo.
Tvoj voljeni,
Monty
nedjelja, 01. travnja 2012.

Sve što je bilo skriveno sada se otrkiva. Ohrabrujemo vam da podijelite svoja otkrića jedni s drugima. Još uvijek nećete vidjeti da se ona spominju u srednjestrujaškim medijima. Medijima nije dopušteno da vam daju pravu sliku o tome što se zapravo događa. Oni koji imaju oči da vide, mogu i sami vidjeti da je Smutnja u nevolji. Oni su u stanju šoka; ne mogu vjerovati da se njihovi planovi za 2012. neće ostvariti. Veće sile no njihovih sprečavaju ih od pokretanja III. svjetskog rata. Oni moraju prihvatiti činjenicu da nisu nepobjedivi, napokon. Da bi sačuvali obrazm, sada žele vjerovati da su promijenili svoje planove, tako da sada tijekom proljeća planiraju napati Iran. No,… vidjet ćemo što će se odigrati tijekom proljeća, zar ne? Podbacili su prepoznavanju da kada se inteligentni ljudi probude i vide što im se čini, da će se ujediniti i pozvati pomoć. Njihov zahtjev je uslišan i pomoć je stigla sa svih strana. Samo zbog toga što to ne vidite na svojim televizorima, ne znači da niste spašavani od grozne sudbine koju vam je namijenila Smutnja.

Među Smutnjom nema časti. Oni su se okrenuli jedi protiv drugih, sada to čine svakoga dana, tako otkrivajući sve više i više pokrvarenosti u koje su bili umješani. Travanj će dokazati da je zanimljiv mjesec. Brana se otvara. Morat ćete se suočiti s pravom istinom. Prva reakcija javnosti će biti ljutnja. Molim vas da se izdignete iznad nje jer će bijes samo usporiti daljnje događaje. Morat ćete se suočiti sa groznim istinama o tome što je sve činjeno čovječanstvu, vašoj DNA, vašem mozgu itd. Sve će biti ispravljeno. Bit ćete u potpunosti obnovljeni. Ono što ste prihvaćali kao stvarnost, u potpunosti će se promijeniti. Vrijeme je da se okonča patnja i da se uspostavi vladavina mira. Postoje grupe ljudi diljem vašeg svijeta spremne i opremljene da ga preuzmu od pokvarenih. Trebalo je nekoliko godina da se sve pripremi. Zlo prakticirano na ljudskoj rasi će šokirati one koji se još nisu probudili.

Intenzivni tečaj Svete Geometrije koji si prošla prošloga tjedna bio je od istinske koristi, a bio je i ugodna. Kako se sve više ljudi povezuje sa svojim pravim identitetom, kroz Svetu Geometriu i slično, oslobodit će se od tiranije Smutnje. Znam da želiš podijeliti citat iz knjige ”Komandni most svijeta“, stoga samo izvoli, moja draga.

“Čovječanstvo je genetički eksperiment, besmrtna rasa zatočena u paradigmi smrtnosti, solarna rasa zaključana u lunarnoj realnosti, ukradena rasa na ukradenom planetu. Korupcija počiva u promijenjenoj matrici, u sistematskom podbacivanju zemaljskih upravljačkih funkcija i gubitku evolucionarne simbioze koja se pojavila kada je ta parazitska vrsta elektromagnetički odvojenih humanoida kao i njihov planet domaći iz božanskog besmrtnog kontinuuma, postavila Zemlju na putanju posvemašnjeg uništenja. NIJE BILO “PADA“, GURNUTI SMO.

KAKO SE PROGRESIVNO DOGAĐAJU OTKRIĆA, TAKO SE I RAZVIJA HOLONOMSKI PREDLOŽAK ZA OBNOVU CJELOVITOG LJUDSKOG NACRTA I NOVOG MODELA POSTOJANJA; PREDLOŽAK DA SE OPORAVI LJUDSKA REZONANCIJA GEOMETRIJAMA SVJETLA, VRAĆAJUĆI NAS I NAŠ PLANET U HOLISTIČKI KONTINUUM PROSTORA-VREMENA.”

“Komandni most svijeta”. Juliet i Jiva Carter, Sowelu Publishing (2007).

Želio sam podijeliti te riječi sa svima.

To si se vratila na Zemlju činiti. Uspjet ćeš; nikada više neće biti dozvoljeno da čovječanstvo bude degradirano na ovu razinu postojanja. Nikada više ljudska bića neće biti gladna ili bez krova nad glavom ili biti prisiljena živjeti u bijedi. Svi ljudi će biti jednaki, upravo kao što su i pred Bogom. Sve to će biti postignuto miroljubivim putem i sa što je više moguće dostojanstva. Nikada se ne spuštajte na razinu Smutnje, to nije nužno.

Nemojte ni trenutka sumnjati u vašu mogućnost da obnovite čovječanstvo i planet Zmelju. Samo je pitanje da se sve posloži u pravo vrijeme. 2012. je izabrana godina kada će sve biti složeno na sovje mjesto i tada će čovjek naučiti tko je i za što je sve sposoban. Sve informacije su vam već dostupne, na svakome od vas je da se pripremite za taj veličanstveni prelazak.

Energija vašeg svijeta se ponovo budi. Tako ponovo otpuštajući čistu energiju. Vjerujte samo onima u koje imate povjerenja. Vodite se svojim instinktima. Smutnja će pokušati iskoristiti prirodne promjene ne bi li izazvala strah. Zapamtite da im je strah kisik nužan za život. Njima je potrebno da ste vi u strahu.

Njih treba žaliti. 2000 godina planiranja i sada svjedoče kako se sve raspada i kako su bespomoćni išta promijeniti. Oni će morati odgovarati za ljudsku panju koju su uzrokovali tijekom tog razdoblja. Čovječanstvo će im biti sudcem. Na žalost, čovječanstvo je upalo u zamke koje im je mudro postavila Smutnja prije toliko godina. Čovjek je od tada naučio neke teške lekcije. Sada kada su ljudi svakoga dana sve svjesniji, oni žele okončati vladavinu Smutnje. Stiglo je vrijeme da 99% vas istupi i ponovo zatraži ono što im po pravu pripada. Planovi Smutnje su toliko ZLI – daleko iznad svega što čovječanstvo može zamisliti. Bit će im teško kada sve izađe na vidjelo. To će uzrokovati nemir svima onima koji su im vjerovali i divili im se.

Radujete se miru i spoznajama o vašoj pravoj prošlosti. Naučit ćete pravu istinu o vašem svijetu. Naučit čete kada i kako vas se navelo da zastranite i zlo koje vam je bilo namijenjeno od onih koji su ostvarivali svoje planove. Vi živite na planeti-zatvoru. Zagledajte se s ljubavlju u svoja srca prema životu u slobodi kakvu još nikada niste upoznali.

Nemate se čega bojati jer je bitka već izvojevana. Zajedno, zasjat ćemo žarkim svjetlom ljubavi na vašu Zemlju. Pričajte s drugima. Dijelite vaše misli, vaše nade i vaše snove jer će oni uskoro postati realnost.

Ostajem tvoj voljeni, Monty.
Nedjelja, 08. Travnja 2012.



U ovom razdoblju velike promjene važno je da budete spremni prijeći u viša stanja svijesti. Morate biti usklađeni s onim što zapravo jeste. U vašim srcima, svi imate neophodne informacije. Nosite ih iz svih života koje ste ikada proživjeli. Naučite se s njima povezati. Koriste bilo koju metodu koja vam odgovara. Otpustite trodimenzionalno razmišljanje, vrijeme je da se izdignete iznad njega. Svjesno oprostite svima koji su vas povrijedili i svima koji su vas pokušali zadržati u stanju zatvora.

Slijedite savjet Toma Ryana. Podijelite ga sa svima i tada će i oni razumjeti što im je činiti.

Tom Ryan:

Preuzmite punu odgovornost bez prebacivanja krivice na bilo koga za akcije osobe, osoba ili kolektiva koji prema vama iskazuju negativnost.

Pitajte “Što to unutar mene uzrokuje da se oni ponašaju na taj način. Sada za to prihvaćam potpunu odgovornost.” TO VAM NAD TIME DAJE MOĆ.

Tada, vašem vječnom sebi i univerzumu recite: VOLIM TE. To je namijenjeno vama, univerzumu i pozitivnoj energiji što je u pozadini kreacije onoga što je negativno.

Jednom kad ste izrazili LJUBAV, oprost je neminovan. Tada recite, iz dubine svog srca, MOLIM TE, OPROSTI.

To pokreće neizbježan vlak oprosta i iscjeljenja. Tada znate da je vama, pa čak i izvršiteljima, oprošteno. OVO ISCJELJUJE I ODUZIMA MOGUĆNOST IZVRŠITELJIMA DA IZRAZE BILO KAKVE DALJNJE NEGATIVNOSTI PREMA VAMA. Tada, sebi i univerzumu, recite “HVALA” i sve otpustite.

Ovo možete ponavljati sve dok ne osjetite olakšanje. To se treba učiniti s čistim stanjem uma bez prebacivanja krivice, bez osuđivanja. Ta metoda je najučinkovitija kada se provodi kako je ovdje opisano. Uvijek djeluje. Prakticirajte ju.

Tom razumije moć ljudskog uma. On želi podijeliti svoje znanje s vama da vam pomogne stvoriti bolji svijet za svo čovječanstvo. Ukoliko svi vi, diljem svijeta, ovako činite, tada će to ukloniti negativnu strukturu koja vas drži u zatočeništvu. Tada ćete vi pomoći stvoriti ljubaznije i brižnije društvo gdje su svi ljudi jednaki.

Molim vas da svjesno oprostite svima koji su vas povrijedili, svi onima koji vas pokušavaju zadržati u zatočeništvu. Otpustite svu ljutnju i bol jer je to ono što vas zadržava u trodimenzionalnom stanju. Jednom kad ste to učinili, vaš život će se promijeniti. Ljubav će postati centar vašeg postojanja.

Rekao sam mnogo puta da je LJUBAV najmoćnije oružje protiv negativnosti. Povežite se s onima koje volite. Kada ljubav ispuni vaš život, tada više neće biti mjesta za negativnost. Tada nema mjesta za osvetu: vaša energija je predragocjena da bi se gubila na negativne misli. Oni koji su pokušali kontrolirati i uništiti vaš planet, odgovarat će za svoja djela, a vi se morate posvetiti stvaranju svjetlosti i ljubavi. Materijalne stvari neće biti važne. U višim dimenzijama nećete se opterećivati s materijalnom imovinom.

Naučite vjerovati svome srcu budući da vam se poigralo glavom pomoću obrazovanja, religija i vlade. U njihovom je bilo interesu spriječiti vas da ikada spoznate tko ste zapravo. Vi ste neprestano bombardirani negativnošću. Nemojte na to nasjedati. Vi niste roboti koji izvršavaju sve komande. Vi ste ljudska bića sposobna razmišljati i osjećati koja odbijaju pomiriti se sa svim ubijanjima i osvajanjima zemalja koje imaju svako pravo da postoje u obliku sukladnom njihovim željama. Stvaraju se situacije da bi vas se zavaralo u vjerovanje da ste u opasnosti od napada. Vi ste dovoljno mudri, sada, da biste znali da je to sve dio većeg plana za preuzimanje kontrole nad vašim planetom i smanjenjem populacije. Oni su osmislili financijsku paniku, kontrolirali su depresije itd. da bi vas prisilili da prihvatite njihov NOVI SVJETSKI POREDAK. Oni vjeruju da cilj opravdava sredstvo i spremni su upotrijebiti silu i moć. No, podbacili su u sagledavanju šire slike. Svaki ljudski život je važan, svaka duša je vječna.

U vašoj novoj realnosti, novac neće postojati. Nikada nije smjelo biti dozvoljeno da on prevlada. Tako je bilo uslijed bedastoće predsjednika Sjedinjenih Država koje nikada nisu bile opozvane. Vrijeme je da se to ponovo promisli. Banke su planirale držati mase u siromaštvu i neprestanoj borbi za opstanak. Tome se, radost mi je priopćiti vam, bliži kraj.

Kako rastete u ljubavi i svjetlu, njihova moć i kontrola blijedi. Oni ne mogu postojati u ljubavi. Ljubav je moćnija nego sva njihova oružja i ne košta ništa.

Vrijeme je da se potpuno probudite, da se pobrinete za one koje volite i koji su vam dragi. Nema mjesta egu u svjetlu. Ostavite ga, sa svim drugim zamkama treće dimenzije, iza vas.

Oni vas se boje. Vas je 99%. Zajedno, vi ćete okončati vladavinu tereora jednim potezom. Uz vašu pomoć, oni su NIŠTA.

Slijedite Tomov savjet i podijelite ga sa svima koje znate te ćete zajedno stvoriti Novu Stvarnost. I mi svi radimo na tome.

Moramo obaviti posao i moramo se time pozabaviti. Zahvalni smo vam svima na svoj vašoj pomoći. Zajedno, mi smo izvrsna ekipa. Sve više je novih pridošlica svakoga dana i svi su dobrodošli.

Uvijek ću biti tvoj voljeni, Monty

Tvoj voljeni, Monty


( komentar Znanja: ovo bi bilo jako dobro usporediti sa ovim člankom - koji opisuje to isto - Samo I-Dentitet Ho’oponopono )




nedjelja, 15. travnja 2012


Da, moja draga, vi ste svi uzašla Bića Svjetla. Izabrali ste biti na Zemlji u ove dane promjene tako da možete potaknuti Božansko Svjetlo i spasiti svog brata čovjeka iz stiska Smutnje. Energija kojom vas drže u pokornosti blijedi. Oni gube na snazi svog stiska kontrole. Naravno, upravo sada su najopasniji; napokon, s njihovog gledišta, što još imaju za izgubiti kad su već sve izgubili?

Mi, zajedno s vašim prijateljima s drugih planeta, sprečavamo da se ratovi više razbuktaju. Smutnja je zbunjena kako premostiti taj problem. Uvijek sam govorio da će se oni boriti do samog kraja. Sada tome i svjedočite. Uspjeli su uvjeriti svijet da su oni, i samo oni, za upravljačkom palicom i da ste svi vi predmet njihove kontrole. Doista su povjerovali svojoj vlastitoj propagandi.

Budalasto su vjerovali da će bogatstva, sama po sebi, izvojevati rat. Sada se moraju suočiti s činjenicom da dolaze na svijet bez ičega i da tako moraju i otići. Sistematski su uništavali sve što je bilo čisto i dobro. Stvorili su bijedu u kojoj sada živite gdje je POHLEPA uobičajena stvar.

Kada čovječanstvo zakorači u Svjetlo, sve će postati jasno. Novac i bogatstvo će postati tek blijedo sjećanje na prošle, loše dane. Svatko - i to doista svatko - primit će uređaj koji će ga opskrbljivati svom hranom koju biste mogli poželjeti; samo ćete morati unijeti ono što želite i, u nekoliko sekundi, to će se i pojaviti. To će osigurati da svi budu opskrbljeni u skladu sa svojim potrebama. Nema više kupovine i kuhanja - na radost mnogih od vas! Život na Zemlji postat će ugodno iskustvo kakvo je oduvijek trebao biti.

Ljudi, napokon, progledavaju kroz veo tame. Sada su sposobni vidjeti Mračne u njihovom pravom obliku, a ne onakvima kakvi se pretvaraju biti. Sada su razotkriveni. Nemaju se kamo skriti. Zapravo, vama su na milost. Njihovi planovi da se povuku pod zemlju ili van planete osujećeni su i sada se moraju suočiti sa posljedicama svojih djela. Njihovo brižno planirano preuzimanje vašeg planeta je podbacilo u 5 do 12; na to su bili potpuno nespremni. Sada vidimo kako očajnički obavljaju transfere novca da bi si omogućili bijeg; no i to će žalosno podbaciti. Oni ne mogu postojati u Svjetlu. Zato su se toliko trudili spriječiti ga i uništiti sve koji su od Svjetla, oni koji govore o Svjetlu i one koji se trude voditi vas ka Svjetlu.

Iako mnogi bankari odlaze prije nego su primorani, molim vas, ne gubite svoju energiju i vrijeme na njih. Oni nisu važni. Nemojte se predavati osjećajima odmazde. To će vas poniziti na njihovu razinu. Dozvolite nam da se mi obračunamo s njima. Oni znaju, i to jako dobro, za što su krivi. Ostavite prošlost prošlosti jer je vrijeme da napredujete u miru, ljubavi i slozi.

Znajte da su vaši prijatelji s drugih planeta svugdje oko vas čekajući na trenutak kada će vam se moći pridružiti i poželjeti vam dobrodošlicu u Univerzalnu Obitelj. Znam da se volite s njima povezivati tijekom noći. Naša draga prijateljica je bila oduševljena kada su joj poslali ogromnu zraku svjetla u spavaću sobu dok je ona stajala na prozoru i povezivala se s njima. Oni su vaši prijatelji. Došli su vam pomoći da se vratite svojim počecima. Kao što je David Icke rekao u svojoj novoj knjizi, vrijeme je da se “SJETITE TKO STE“ i da se povežete s tim.

Molimo svakog pojedinog od vas da pomognete onima oko vas da se povežu sa Svjetlom, da odstrane STRAH iz vaših života i da pomognete drugima da zakorače u Svjetlo. Zahvalni smo svima koji ulažu svoje vrijeme i energiju u takve aktivnosti; oni istinski ispunjavaju svoju svrhu. Bilo bi toliko teže bez njihove pomoći. Ovo je najvažnija godina kada svi ljudi moraju otvoriti svoje umove istini i pozdraviti mnoge promjene koje se moraju dogoditi.

Nikada vas nećemo napustiti. Ono što se mora dogoditi, dogodit će se, samo se prepustite. Vi živite u lažnoj stvanosti koja vam je nametnuta, ali uskoro ćete moći slobodno živjeti svoje živote kako biste željeli.

Govorili smo vam, u prošlosti, o mnogim promjenama koje će se dogoditi na Zemlji; potresi i sl. Sada gledate izvješća o tome, svakoga dana. Vaša Zemlja se priprema za te promjene. Nemojte ih se bojati, zamišljeno je da se one odigraju. I Zemljine ploče će se malo pomicati. To razmještanje na vašem planetu je neophodno. Mnogi iz daleke prošlosti vratili su se na Zemlju da bi bili prisutni u ovom značajnom razdoblju. Sjeti se, moja draga, nedugo nakon što sam preminuo, rekao sam ti: “Sada obavljaš zadaću koju si došla obaviti na Zemlji.”

Morao sam te napustiti jer sam imao obaveza s ove strane života da bih ti pomogao na zemaljskoj strani. Radili smo zajedno, ti i ja, od početka vremena. Proživjeli smo mnoge promjene u prošlosti, ali ova, moja draga, najvažnija je. Ne mogu to dovoljno naglasiti. Pravi ljudi se okupljaju oko tebe da bi ti pomogli postići sve što smo planirali. Nećemo podbaciti!

Pred tobom je zaposlen i uzbudljiv tjedan. Pokušaj proći kroz njega s mjerom. Ne forsiraj se. Svi ćemo biti uz tebe da bismo proslavili tvoj rođendan, upravo kao i u prošlosti, kada smo bili zajedno u životu. Obožavam gledati sretna lica i čuti kako smijeh još jednom odzvanja našim domom vraćajući sretna sjećanja i tebi i meni, moja draga.

Uvijek sam prisutan u tvom životu i ovijam te svojom ljubavlju.

Tvoj voljeni, Monty.
22. travnja 2012.

Prvo, moja draga, želim izraziti svoju zahvalnost tvojoj djeci, unucima i prijateljima koji su osigurali da tvoj rođendan bude veoma posebna i sretna prilika. Tvoja rođendanska torta bila je umjetničko djelo načinjeno rukama ljubazne Abigail. Blagoslovljena si, moja draga, veoma posebnom obitelji. Bio sam sretan što sam se pridružio proslavi i dokazao moju prisutnost tvojim prijateljima.

Sada, moja draga, o ozbiljnijim temama. Činjenica je da se na vašoj planeti očituje da prolazi kroz mnoge promjene koje su nužne za Tranziciju. Čak i najsumnjičaviji među vama sada sigurno uviđaju da je sve to dio većeg plana. Ima i onih, naravno, koji se odbijaju suočiti s istinom o tome što se događa. Nedostaje im hrabrosti da prigrle promjenu; jer ih je STRAH vezao u lažni osjećaj sigurnosti. Podbacili su u poniranju u vlastita srca i prakticiranju onoga što je pravedno i ispravno. Iako je Smutnja zauzeta kupovinom otoka i zemlje, spremajući se za brz bijeg, kažem vam da nema bijega od pravde. Budući da novac više neće igrati ulogu u vašim životima, a to je sve što imaju, neće im biti moguće kupiti oprost. Nema izgovora za ono što su odlučili činiti vašem planetu i ljudskoj rasi. Već su odgovorni za smrt bilijuna ljudskih bića te nastavljaju tražiti da budete suglasni s daljnjim ubijanjima i uništavanjima zemalja. Oni žive od rata – nije im važno s kim se on vodi. Naučite vidjeti zlo iza osmjeha i ohrabrujućih riječi. Oni vam govore ono što oni misle da želite čuti, dok se čvrsto drže svojih ciljeva rata i smanjenja populacije. Sada su se suočili sa silom daleko većom od bilo čega što mogu pojmiti. To je njihova dvojba! Do sada je sve bilo po njihovom. Pljačkali su, očajnički tražeći odgovor na njihove dvojbe. Pravda će biti zadovoljena i pobrinut će se da bude provedena.

Bankovni skandali i ostavke o kojima vam se govori su tek vrh ledenog brijega. Sve se mora urušiti. Nekim ljudima će biti teško povjerovati da su neki od bankara mogli biti toliko pokvareni. Nemojte se dati obmanuti vanjskom pojavnošću i uglađenim riječima koje nemaju ništa zajedničkog s istinom. Svi ste predugo patili od njihove ruke. Zbog toga, bojim se da ćete se oglušiti na njihove molbe za milost. Kada se “čovjek s ulice“ osvijesti o onome što je bilo učinjeno njemu i njegovoj obitelji, bit će bijesan i imat će potpuno pravo biti bijesan i tražiti pravdu. Postoji nada da će ljudi ostati MIRNI i dostojanstveni te da neće svoje standarde spustiti na razinu na kojoj su njihovi tlačitelji. Mnogi od vas su budalasto vjerovali onima koji nemaju poštovanja za vas niti za vaše. Mozgovi su vam isprani u vjerovanje da trebate vjerovati upravo onim ljudima kojima je jedini cilj da vas unište. Sve je vrlo pametno učinjeno tako da ste to prihvatili kao istinu. No, zagrebite po površini tih ljudi i vidjet ćete i sami koliko su pokvareni. Koncentrirajte se na budućnost kada će sve biti potpuno drugačije: kada se obnovi povjerenje, kada svi ljudi ove planete budu uživali ravnopravnost i kada svaka zemlja bude radosna.

Svaki dan Svjetlo na vašem svijetu postaje sve jasnije kako se mnogi bude iz nametnutog im hipnotičkog stanja. Balans zasigurno donosi prevagu u vašu korist, osvjetljavajući Svjetlom Istine i tako izlažući tamu korumpiranog. Kad bi samo svi bili svjesni o tome što se svakoga dana događa kako se približavate svome cilju, ali vijesti o tome potiskuju oni koji imaju kontrolu. Čeka vas još mnogo iznenađenja tijekom tjedana koji dolaze. Imajte vjere u nas, nećemo vas iznevjeriti. Sada je vrijeme za istinu i otvorenost.

Veronica, moja draga, ovo ti je bio veoma zanimljiv tjedan. Mnogo si naučila od nekoga tko “zna znanje“; mnoge činjenice o onome što se događa u vašem svijetu, uz činjenice o sebi koje su te iznenadile. No, to je i mnogo toga objasnilo. Stvari sada imaju mnogo više smisla. Korisno ti je bilo da si imala mogućnost otvoreno razgovarati i razmijeniti informacije. Njegov rad sa Svetom Geometrijom je od velike važnosti. Vaš planet treba ponovnu aktivaciju svojih energetski linija da bi rasplinuo zlo koje ga preplavljuje.

Tvoj razgovor sa Jennifer Carmen se dogodio u pravo vrijeme, moja draga. Ljudi se trebaju povezati sa Svetom Geometrijom. To će se pokazati važnim za sve vas da biste se fizički povezali sa Svetim Izvorom.

Iscrpljena si, boriš se ostati budnom i pisati uza me. Toliko mnogo gostiju je velik zadatak. Sve pripreme za tvoju zabavu, iako prekrasne i uzbudljive, bile su, također, iscrpljujuće. Želio bih ti se pridružiti u izražavanju naše zahvalnosti za sve čestitke i dobre želje koje si primila od toliko dragih ljudi. Puno im hvala.

Vrijeme je za mali predah – više nisi mlada ptica, stoga ne smiješ pretjerivati. Govorim svima vama, neka vam duh bude vedar, radujte se mnogim promjenama i znajte da je na korist svom čovječanstvu da te promjene budu provedene.

Ljubavi moja, hvala tvojoj obitelji što su bili tu za tebe, za svu podršku koju ti daju i koje su nam pružili tijekom našeg zajedničkog vremena. Tvoj rođendan su učinili doista posebnim.

Gledajte na 2012. kao na uzbudljivu avanturu u Novo Razdoblje Mira i Sloge. Ignorirajte prepreke jer su lako premostive. Rezultat će biti bolji nego što ste ikada željeli.

Tvoj voljeni, Monty.
29. travnja 2012.

Moja draga Veronica, veoma sam svjestan dubine boli koju si osjetila budući da toliko izvješataja o Velikoj Obmani stižu do tebe iz toliko raznih izvora. Znam da je teško razumjeti kako je moguće obmanuti toliko ljudi toliko dugo vremena. Problem leži u tome da ljudi vide samo ono što žele vidjeti. Na žalost, došlo je vrijeme kada više nemaju izbora. Vrijeme je da se stvari sagledaju onakvima kakve jesu, a ne onakvima kakvima bismo ih željeli vidjeti.

Okrutno ste obmanjivani od strane ljudi u koje ste uložili svoje povjerenje. Smutnja je stručnjak za obamanu, usavršavali su to godinama. Mislili su da su sve imali u vidu, ali nisu bili u mogućnosti sve ušutkati. David Icke, Alex Jones, Gilad Atzmon, Michael Tsarion i mnogi drugi; kao i tvorci internet stranica koje su pokazali snagu karaktera da bi se suprotstavile zloupotrebi i napadima kojima su bili izloženi, a imali su hrabrosti otkriti istinu. Ti ljudi su žrtvovali svoje vlastite živote da bi vam pokazali pravu istinu, da bi vas spasili od sudbine koju vam je namijenila Smutnja.

Sada je vrijeme da pronađete svoje glas, da se ujedinite, DA VRATITE SVOJU MOĆ. I religije su vam oduzimale moć. Nametali su vam život pod njihovom kontrolom. Morate razumjeti da su i oni dio Smutnje. Kažem vam, svatko od vas je odgovoran za sebe. Smutnjini planovi da unište živote toliko mnogo vas i sada postaju javni. Da li ćete samo sjediti skrštenih ruku i ništa ne činiti ne bi li spriječili takve gadosti?

Sa ISTINOM se mora suočiti. Vjerujte mi, bolje je vidjeti je i poduzeti nešto, nego ne činiti ništa i vidjeti da sve ono što vam je bilo drago, biva uništavano. Ovo je ključno vrijeme. Nemate vremena za gubiti. Nemojte gubiti dragocijeno vrijeme na trivijalnosti koje su osmišljene da bi vas omele te da biste prestali misliti o problemima s kojima se morate nositi. Budućnost vašeg planeta i čovječanstva u vašim je rukama. Kada doista shvatite da je svatko od vas moćno Biće Svjetla i kada se povežete s tim, svi ćete biti spašeni. Vi – 99% – imate moć; preostalih 1% nisu ništa bez vas. Vrijeme je da vratite svoju moć. Vjerujte svome srcu, ne vašoj glavi. S vašim umom se neovlašteno baratalo i on je pod kontrolom Smutnje. To je najvažnija odluka koju ćete donijeti, toliko toga o njoj ovisi. Sve što ste izgubili u okovima kontrole koja je otežavala živote čovječanstva tisućama godina jer čovjek nije učinio ništa da to spriječi. Dopustili ste da se to dogodi. Sve do ovog dana vi nastavljate vjerovati krivim ljudima. Vjerujete ono što vam govore. Još uvijek ne vidite da čine upravo suprotno od onoga što pričaju. Bajke koje vam pričaju političari su samo to – bajke. Zašto im uvijek nasjednete? Oni nemaju namjere održati “obećanja“. Svi oni polažu račune Smutnji, inače ne bi bili u politici.

Kada je John F. Kennedy rekao ISTINU, sjetite se što mu se dogodilo! To je sudbina svih koji se usude istupiti iz vrste i zahtijevati ISTINU. Razmislite koliko bi drugačiji bio svijet danas ukoliko bi bilo onako kako je želio Kennedy i kad bi istina bila otkrivena. Istupio je iz vrste i platio je to životom. Bio je čovjek koji je mnogo ljudi prepostavio sebi. Nikada neće biti zaboravljen. Budućnost čovječanstva i vašeg planeta je u vašim rukama. Da, vašim – svih vas. Da li ste spremni učiniti ono što je potrebno da biste ga spasili od mračnih planova Smutnje?

Svijet Duha je uz vas i pomoći će vam u ovim teškim vremenima. Prihvatite da su vas iznevjerili oni kojima ste vjerovali. Pronađite vlastitu snagu. Znate da to možete. Zajedno, očistit ćemo vas svijet od Smutnje. Mnogo je više no dovoljno svega na vašem svijetu da bi se zbrinulo sva ljudska bića.

Volio bih da sam to shvaćao kad sam bio na Zemlji. Bio sam previše zaokupljen svojim poslom da bi shvatio što se događalo oko mene. U Duhu se, moja draga, vidi sve; ništa ne može biti skriveno. U životu, često se lako zanijeti onime što je osmišljeno da bi se vama upravljalo i da bi vas se zbunilo. Ponavljam, molim vas da ne nasjedate STRAHU koji se neprestano koristi da bi se vama upravljalo, poput “rata protiv terora“, koji promoviraju upravo oni ljudi koji ga uzrokuju. Neka vam prijatelji budu blizu, no neprijatelji još bliži. Prepoznajte svoje neprijatelje. Promatrajte njihova djela i istražite njihove planove.

Vaši prijatelji su svugdje oko vas i oni su na istom brodu kao i vi, stoga se svi morate pomagati. Kada se ujedinite, bez obzira na rasu ili porijeklo, i prihvatite da ste svi zajedno u ovoj situaciji, uspjet ćete. Zajedno, vi možete kontrolirati vaše živote, pomoći onima kojima je pomoć potrebna i budite na raspolaganju jedni drugima kao što nikada do sada niste bili. Zaboravite sve nametnute razlike koje su stvorene da bi vas odvojile od vašeg brata čovjeka. Vratite se Svjetlu od kojeg potječete. Zatražite ponovo svoj planet i ponovo postanite dijelom svemira. Iskusite LJUBAV koja je bila okaljana od onih koji su izabrali ne upoznati LJUBAV. Pogledajte, s ljubavlju u očima, na sva ljudska bića i sve stvoreno. Pogledajte, još jednom, s ljubavlju, na prekrasni planet na kojem ste povlašteni boraviti.

Izabrali ste biti na Zemlji u ovo vrijeme velike promjene. Izabrali ste provesti te promjene; obnoviti vaš planet; odstraniti opasne kemikalije koje su namjerno korištene da bi ga zagadile. Priroda i sve PRIRODNE stvari će postati uobičajene.

Znam, moja draga, da sanjaš o danu kada će svi ljudi živjeti u miru i slozi. Taj dan se približava. Koliko brzo, ovisi o svima vama. Nema vremena za gubljenje. Prihvatite da to možete obaviti. Inače, to od vas ne bi bilo traženo. Neka sve što budete činili, bude učinjeno s LJUBAVLJU.

Moja draga, znam da si uvijek svijesna moje ljubavi.

Zauvijek tvoj voljeni, Monty



06. svibnja 2012.

Moja draga, molim te poželi Marcii sretan rođendan i u moje ime. Bit ću kratak koliko god je to moguće jer trebaš biti sa svojom obitelji.

Ovo su strašna vremena za tolike mnoge koji su sada na Zemlji. Iznimno im je teško vidjeti bilo kakvo svjetlo na kraju tunela. Molim vas, uvjerite ih da je samo pitanje vremena. Smutnja se brine da ljudi pate jer je energija patnje i straha njihov kisik koji im daje snagu. Trebate tek pogledati iznimno siromaštvo u Americi gdje su ljudi namamljeni američkim snom u zemlju slobodnih; sada uviđaju da su bespomoćni jer su bankari uništili taj san.

Financijska sredstva su uvijek bila na raspolaganju da bi se krenulo u rat, ali ne i da bi se nahranilo i skućilo narod. Što se dogodilo sa svim onim obećanjima koja su vam dana da bi se dobio vaš glas? Vrijeme je da vam ti ljudi polože račune. Svaki puta kada priskočite u pomoć onima koji pate i koji su gladni, vi pobjeđujete one koji ih žele uništiti. 99% se treba ujediniti i pomoći jedni drugima u širenju svjetla da bi se ostvario Prijelaz. Toliko toga je u vašim rukama. I mi možemo mnogo toga učiniti, ali zajedno smo nepobjedivi.

Jednog dana, uskoro, razumjet ćete zašto je Velika Promjena morala početi u Irskoj. Još jednom ponavljam: “Irska je ključ koji će sve otključati.” Iskreno se zahvaljujem Debby sa stranice Extraterrestrials koja je prepoznala ovu informaciju. Ona je odvojila vrijeme za istraživanje tog pitanja i podijelila je svoja istraživanja sa toliko ljudi. Ti, moja draga, sada si pričala sa mladim ljudima iz Irske koji su, zapravo, drevni druidi koji su se vratili da bi nadgledali Prijelaz i da bi osigurali da se očituje istina. To se nije moglo dogoditi prije nego je premijer Irske, Enda Kenny, poduzeo prvi korak da bi otkrio zločine Vatikana i njegove planove da nastave oblikovati umove djece i kontrolirati ljude. G. Kenny će jednog dana spoznati važnost tog govora. Irska i cijeli svijet dugo su čekali na to. On je otvorio vrata koja se nikada više neće zatvoriti. Zaslužio je zahvalnost svijeta i svijeta Duha kada je poduzeo taj hrabri korak. Stisak Vatikana nad Irskom, pa stoga i povijest vašeg svijeta, zauvijek su slomljeni i promijenjeni. Irci se osvještavaju u vodstvu. Vatikan je odredio da “Irci nikada ne smiju spoznati tko su.” Sada se počinju buditi i uče tko su.

Bila si oduševljena spoznati o irskoj gospođi koja je pručavala dokaze o vezi između Irske i Egipta te o povijesnoj važnosti te veze. To je pozitivan dokaz za obje zemlje i sada se otkriva da sve što ste učili o povijesti vaše svijeta jest LAŽNO. Ta informacija utječen na sve zemlje. Irska je KLJUČ, početak mora biti tamo. Morate istražiti drevna vremena prije nego što nastavite u budućnost koja obećava mir, ljubav i slogu za sve ljude.

Sa Smutnjom je gotovo. Svjedočite raspadu njihovog trona dok članovi traže puteve za bijeg. Nemojte se koncentrirati na novac jer on neće imati ulogu u vašem svakodnevnom životu. Znam da vam je teško zamisliti život bez novca jer ste uvjetovani da za njime težite. Bit će svega više nego dovoljno za sve. Tehnologija će vam biti dana i u potpunosti će transformirati vaše živote. Ljudski um to ne može zamisliti, još. Život na Zemlji će postati radost i putovanja će biti udaljena tek za misao. Naučit ćete kako su veličanstveni vaši umovi i koliko toga je moguće samom upotrebom ljudskog uma. Pripremite se za vrijeme kad će vam um biti obnovljen u puni potencijal koji ćete ponovo moći uživati. Vi ste moćna Bića Svjetla čijim svjetlom je neovlašteno upravljano i gotovo je ugušeno od onih koji su vas kontrolirali. Bit ćete šokirani kad ćete spoznati da su sve te grozne bolesti, proces starenja i sl. osmišljeni da bi vas se držalo pod kontrolom od stane onih koji su preuzeli kontrolu nad vašim planetom. Sva ta vrata se otvaraju dok ovo pišemo. Shvatite da samo zbog toga jer to ne vidite, ne znači da se ne događa; to je samo dokaz da se to drži skrivenim od vas.

Zajedno, imate moć sami ostvariti, ali mi vam pomažemo. Vjerujte svojim srcima koja će vas voditi naprijed da biste ponovo zauzeli svoje mjesto u Univerzumu. Ti znaš, moja draga, razgovarala si sa našim prijateljima s Andromede koji, također, pomažu. Oni vas štite i čuvaju. Zauzeli su pozicije oko vašeg planeta spremni djelovati ukoliko Smutnja nastavi sa svojim zlim planovima. Znaš da su vlade blisko surađivale sa Sivima tijekom mnogih godina. Držali su vas u neznanju o tome jer su se bojali da će izgubiti kontrolu ukoliko saznate istinu. Oni koji doista vladaju vašim planetom su posvemašnja TAMA i ZLO. Oni nemaju poštovanja prema normalnim ljudskim bićima. Vi ste tu tek da im služite. Uskoro, morat ćete se suočiti sa groznom istinom o tome što vam je činila ta Smutnja. Ponovo, kažem vam, ništa nije onakvo kakvim se čini. Ono što ste vjerovali da je dobro i čisto je, u biti, potpuno zlo i pokvareno.

Osigurat ćemo vam svu moguću podršku da bi vam pomogli da se probudite; da biste napraviti korak u Svjetlo onoga što će se činiti kao prekrasni novi svijet.

Veronica, moja draga, sigurno si na dobrom putu. Slijedi tragove za koje u srcu znaš da su pravi. 99% ima velike odgovornosti. Oni trebaju donijeti važne odluke u vezi sa političarima i religioznim tijelima. Ne možete si više priuštiti pogreške. Greške odgađaju završnicu. Cijeli svijet će se radovati dok će ulaziti u Svjetlo.

Moja draga, trebaš se pobrinuti za obitelj. Cijenim tvoju predanost našem projektu. Naše vrijeme zajdno dragocjeno je obojma. Blisko smo surađivali u životu, a i sada tako nastavljamo.

Uvijek ću biti tvoj voljeni suprug, Monty


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječanstv
PostPostano: uto maj 15, 2012 12:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
Jao.Stvarno bih volio biti na drugoj strani!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: uto jun 19, 2012 2:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 16, 2008 2:31 pm
Postovi: 203
Lokacija: Bosna
Nisam mogao vise da se suzdrzim, cesto sam citao ove tekstove, ustvari ja volim citati kanalizirane materijale. Uzivam u tim informacijama.

Ali ovo... Konstantno ponavljanje jednog te istog... Cak i ovaj zadnji materijal od 17.06.2012. godine...

Nemam rijeci...

Pa onda ove fraze što baš bodu u oči...

Ljubljena moja veronika, veronika dušo, draga moja zivotna druzice, ti draga moja itd...,


takodjer, slazem se sa onim sto su i Lampa i Nichaze ( i cini mi se jos poneko) primjetili ...

_________________
Bogatstvo je kvaliteta Postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: uto jun 19, 2012 3:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Manipulacije s one strane o manipulaciji čovječanstva.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: uto jul 24, 2012 3:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
U zadnjoj Keenovoj poruci (od 22. 07.) su spomenute neke prilično konkretne stvari u skorijoj budučnosti pa čemo moči vidjeti koliko sve skupa te poruke "drže vodu".

"...

They see the Olympics in London as their gateway to the New World Order. They intend to create mayhem; to create such FEAR that the people will agree to almost anything in order to feel safe. This is a TRAP. It is the same old formula: it worked on 9/11, it worked on 7/7.

This is THE BIG ONE. It is their last chance to create the New World Order that they have planned and worked towards for so long. They will try to use Project Bluebeam, fake spaceships; in fact, everything in their arsenal in this, their final attempt, to take over your world.

..."

"...

Your friends from other planets have created a crop circle with the date of 4th August on it. It is a date when things could happen.

..."

http://www.montaguekeen.com/page4.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: uto jul 24, 2012 6:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Tu se vidi iz mnogoh kuteva da je kanal manipuliran i da se ne kanalizira isti entitet vec vise vrsta koje se prestavljaju kao jedan. Zato materijal i je toliko presaran i NABS-om ali i konkretnim stvarima...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: čet jul 26, 2012 11:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
Ja ovog tipa i njegovo kanaliziranje, kao uostalom i većinu kanaliziranja, jednostavno "ne osjećam",...

primjetila sam kod sebe u zadnjih godinu dana, tako nekako, da jednostavno moram dati šansu sebi i svom prvom dojmu o osobi, pročitanom tekstu, i uostalom o svemu o čemu već stječemo nekakav dojam. Jednostavno osjetim vibru, ljude čitam kao nikada prije. RAnije bih u pravilu odbacila prvi dojam . I kasnije se uvijek ispostavilo da sam bila u pravu sa onim prvim osjećajem.


U vezi raznih materijala, snimki, sjećam se neke ženske koja se furala da je šamanka, Indijanka po majci, mislim da se zove Keisha, tako nekako,.... gledala sam par youtube clipova, držala je nekakva predavanja. Ukratko, mada se trudim da što manje koristim tuđice, za nju nema bolje riječi nego "totalni fejk". Gomila new age budalaština, sve skupa smućkano sa raznim teorijama zavjere, ženska sjedi i trkelja, blago telećeg pogleda. Nekakva lažna duhovnost, ushićenje. Hoda po bijelom svijetu i kupi lovu za seminare i predavanja. I tako ja to malo gledala, stisla gumb i zaboravila na to. Par mjeseci poslije toga, oglasili su se neki šamani iz Sjeverne Amerike gdje su rekli da im je više pun kufer te žene koja se uporno poziva na njih i njihovu tradiciju, da ona uopće nije dio njihove grupe i ostalo.


u zadnje vrijeme su se pojavile mnoge kanalizirane poruke gdje se svekolikoj javnosti daje na znanje da će doći do masovnih uhićenja bankara i vladinih dužnosnika diljem svijeta, sve će to obaviti vojska, nama se savjetuje da budemo tiho i ne mješamo se jer će poslije toga doći do suđenja i postavljanja novog vodstva od strane te iste vojske. Znači, podržimo vojni udar.

Gdje je tu najobičnija logika ? Ako je vjerovati da svjetska elita postavlja i smjenjuje predsjednike, zapovjednike u vojsci, policiji i uostalom svugdje, tko će to provoditi ta uhićenja i zašto? Koga će to uhititi ? One koji su ih postavili? I o tome bruji "cijeli internet". Što će biti poslije toga? Da, vele da će doći svemirski brodovi i evakuirati stanovništvo.

isto tako, svako malo neki od tih koji kanaliziraju kažu da je baš ta nacija zbog ovog ili onog razloga posebna. Ovaj tu gore veli da je Irska ključ svega. Uvijek država iz koje je tzv. kanal. Na jednom drugom mjestu netko drugi spominje Rumunjsku, netko SAD,a jedna žena tvrdi da je područje bivše Jugoslavije od krucijalne važnosti.

Sve je već spremno, samo još malo, mi ćemo ovo, mi ćemo ono, vi nemojte ništa, nemojte se opirati, pustite nas da radimo svoj posao, sve će biti u redu, ako čitate ovaj tekst to znači da ste vi među odabranima.

Ajd, drago mi je da nisam jedina koja tako misli, ali ne bi se ta silna kanaliziranja javljala da nema publike



i onda vidiš dolje komentare ljudi koji su presretni, da gdje je već jednom taj matični brod ?

I velim sebi da više neću ići na ta mjesta "da vidim što su sad lupili", ali doslovce vrag ne da mira. Gomila ljudi koja to ushićeno čita i očekuje da ih netko spasi . A spasa nema, svatko sam sebe spašava radom na sebi. Nitko to neće učiniti za mene


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Montague Keen-Poruke s one strane o manipulaciji čovječa
PostPostano: čet jul 26, 2012 11:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
mama huanita je napisao/la:
Ja ovog tipa i njegovo kanaliziranje, kao uostalom i većinu kanaliziranja, jednostavno "ne osjećam",...

primjetila sam kod sebe u zadnjih godinu dana, tako nekako, da jednostavno moram dati šansu sebi i svom prvom dojmu o osobi, pročitanom tekstu, i uostalom o svemu o čemu već stječemo nekakav dojam. Jednostavno osjetim vibru, ljude čitam kao nikada prije. RAnije bih u pravilu odbacila prvi dojam . I kasnije se uvijek ispostavilo da sam bila u pravu sa onim prvim osjećajem.


U vezi raznih materijala, snimki, sjećam se neke ženske koja se furala da je šamanka, Indijanka po majci, mislim da se zove Keisha, tako nekako,.... gledala sam par youtube clipova, držala je nekakva predavanja. Ukratko, mada se trudim da što manje koristim tuđice, za nju nema bolje riječi nego "totalni fejk". Gomila new age budalaština, sve skupa smućkano sa raznim teorijama zavjere, ženska sjedi i trkelja, blago telećeg pogleda. Nekakva lažna duhovnost, ushićenje. Hoda po bijelom svijetu i kupi lovu za seminare i predavanja. I tako ja to malo gledala, stisla gumb i zaboravila na to. Par mjeseci poslije toga, oglasili su se neki šamani iz Sjeverne Amerike gdje su rekli da im je više pun kufer te žene koja se uporno poziva na njih i njihovu tradiciju, da ona uopće nije dio njihove grupe i ostalo.


u zadnje vrijeme su se pojavile mnoge kanalizirane poruke gdje se svekolikoj javnosti daje na znanje da će doći do masovnih uhićenja bankara i vladinih dužnosnika diljem svijeta, sve će to obaviti vojska, nama se savjetuje da budemo tiho i ne mješamo se jer će poslije toga doći do suđenja i postavljanja novog vodstva od strane te iste vojske. Znači, podržimo vojni udar.

Gdje je tu najobičnija logika ? Ako je vjerovati da svjetska elita postavlja i smjenjuje predsjednike, zapovjednike u vojsci, policiji i uostalom svugdje, tko će to provoditi ta uhićenja i zašto? Koga će to uhititi ? One koji su ih postavili? I o tome bruji "cijeli internet". Što će biti poslije toga? Da, vele da će doći svemirski brodovi i evakuirati stanovništvo.

isto tako, svako malo neki od tih koji kanaliziraju kažu da je baš ta nacija zbog ovog ili onog razloga posebna. Ovaj tu gore veli da je Irska ključ svega. Uvijek država iz koje je tzv. kanal. Na jednom drugom mjestu netko drugi spominje Rumunjsku, netko SAD,a jedna žena tvrdi da je područje bivše Jugoslavije od krucijalne važnosti.

Sve je već spremno, samo još malo, mi ćemo ovo, mi ćemo ono, vi nemojte ništa, nemojte se opirati, pustite nas da radimo svoj posao, sve će biti u redu, ako čitate ovaj tekst to znači da ste vi među odabranima.

Ajd, drago mi je da nisam jedina koja tako misli, ali ne bi se ta silna kanaliziranja javljala da nema publike



i onda vidiš dolje komentare ljudi koji su presretni, da gdje je već jednom taj matični brod ?

I velim sebi da više neću ići na ta mjesta "da vidim što su sad lupili", ali doslovce vrag ne da mira. Gomila ljudi koja to ushićeno čita i očekuje da ih netko spasi . A spasa nema, svatko sam sebe spašava radom na sebi. Nitko to neće učiniti za mene


:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz