Sada je: čet mar 28, 2024 12:08 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: čet sep 01, 2011 10:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon aug 22, 2011 4:57 pm
Postovi: 32
Ima jedan dio u knjizi gdje opisuje orionce gdje kao oni sjede u fotelji i kuhaju frku,kako sam se ja bio nasmijao tome. Ali fora je u tome što je to savršen opis mene. Ima zanimljivih stvari!
Kolika je mogućnost da netko tko dobro poznaje ljude,astrologiju itd. da u cijelu priču umetne izvanzemaljce i stvori super zanimljivu priču?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: čet sep 08, 2011 8:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Jack,hvala za temu! Još jedno zanimljivo štivo iz koga više naučiš od njegovih slabih strana,nego od jakih.U svakom slučaju obilje novih inspiracija za onaj faktor vječnog eliminisanja i zadržavanja već postojećeg znanja.
Neznam kako drugi,ali ja stalno volim pretresati informacije i bombardovati ih svim i svačim.Na kraju uvijek ostane samo ono što je na čvrstim temeljima,a sve ostalo pada u vodu.A onda ne žalim za tim,pustim nek ga samo voda nosi... :D :D :D

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri feb 22, 2012 12:18 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 21, 2012 11:52 pm
Postovi: 5
Pozdrav svima na forumu.
Tek sam se uclanio pa rekoh da i ja kazem nesto na ovu temu.
Knjiga o kojoj se ovde govori po meni je odlicna. Citao sam mnogo materijala na ovu temu i po meni je ovo najbolje sa cim sam dosada dosao u dodir. Da, ima nekih ideja koje su nove i zahtevaju kvantni skok u razmisljanju da bi se razumele.
Zelim da se zahvalim onome ko je preveo ovu knjigu i stavio je na internet. Vidim da ovde na forumu ima komentara u vezi "Bozanske glave". To je zapravo malo nespretan prevod. U engleskom originalu se koristi rec Godhead. Daleko da je to bozija glava, vise bi to bilo kao Svevisnji Bog ili Vrhovni Bog ili nesto slicno. Ko zeli tacno da vidi kako se prevodi ova rec neka ukuca na guglu tu rec i pogleda na Wikipediji sta je prevod za nju jer u recnicima ne postoji prevod za ovu rec.

Vezano za ovu temu hteo bih da skrenem paznju onima kojima se svidela knjiga Zemljine promene i 2012 da je Sal Rachele nedavno izdao najnoviju knjigu koja se zove "Earth awakens:Prophecy 2012- 2030"
Procitao sam tu knjigu i preporucio bih je svakome. Takav detaljan prirucnik u vezi predstojecih promena nigde nisam sreo. Knjiga je jos bolja od prethodne i obuhvata detaljna prorocanstva od 2012 - 2030 iz vise perspektiva kao sto su unutrasnje promene (licni nivo), spoljasnje promene (kolektivni nivo) sa ekonomske, politicke, socijalne, i tehnoloske tacke gledista.
Pozdrav
Polo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri feb 22, 2012 9:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ja ne mogu da skinem ovu knjigu...ne mogu otvoriti link...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri feb 22, 2012 10:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Ja ne mogu da skinem ovu knjigu...ne mogu otvoriti link...
Sto ne zamolis "one koji mogu da ga duvaju" da ti posalu taj pdf!?

viewtopic.php?f=8&t=2419&p=123535#p123523


btw, http://www.downornot.com/multiupload , tako da mozda pocnes sa onim mreznim povezivanjem kojeg spominjes!!!

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri feb 22, 2012 2:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Earth awakens:Prophecy 2012- 2030" ako imaš u pdf ili sl. daj proslijedi neznam na koji link je dodo mislio

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri feb 22, 2012 2:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
izvoli, kome treba

http://www.znakovi-vremena.net/Dokument ... i_2012.pdf

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=s ... Ww&cad=rja

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri feb 22, 2012 7:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 21, 2012 11:52 pm
Postovi: 5
Nemam Earth awakens: Prophecy 2012-2030 u pdf ili nekom slicnom formatu. Kupio sam knjigu preko Amazona. Preporucujem svakome zainteresovanom da je kupi. To je nesto sto se cita vise puta a ne samo jednom i vredi mnogo vise od onoga koliko kosta.
Pozdrav
Polo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri feb 22, 2012 7:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
polo je napisao/la:
Nemam Earth awakens: Prophecy 2012-2030 u pdf ili nekom slicnom formatu. Kupio sam knjigu preko Amazona. Preporucujem svakome zainteresovanom da je kupi. To je nesto sto se cita vise puta a ne samo jednom i vredi mnogo vise od onoga koliko kosta.
Pozdrav
Polo


Može li scan u pdf? :blob: , znam neke osobe koji bi je drage volje preveli.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri feb 22, 2012 8:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 21, 2012 11:52 pm
Postovi: 5
Nebi bilo u redu prema Salu. Lik je skroz ok i zivi od toga. 20 dolara + shipment nije puno za takvu knjigu.
Pozdrav
polo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri feb 22, 2012 8:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
polo je napisao/la:
Nebi bilo u redu prema Salu. Lik je skroz ok i zivi od toga. 20 dolara + shipment nije puno za takvu knjigu.
Pozdrav
polo

Ako je knjiga zbilja tako dobra i poučna kao što tvrdiš i ako je dobro za svakog čovjeka na ovoj napaćenoj planeti onda bi svakako trebala biti dostupna svima a ne samo onima koji imaju 20 dolara, nekima je i deset dolara previše a upravo su takvi i najveći poklonici spiritualizma. Oni koji imaju novca u izobilju stvari poput duhovnosti ih ne zanimaju, paradoks ali je tako.
Zahvaljuješ se na knjizi po kojoj nosi naziv ovog topica i koja je izazvala uglavnom pozitivne reakcije, šta misliš tko ju je pronašao, skenirao a potom zamolio administratora da je stavi na downloadi, upravo moja malenkost.
Molim sve koji ovo čitaju da ne shvate krivo moju prethodnu rečenicu jer nije mi niti na kraj pameti da se eksponiram i hvalim, zadovoljstvo mi je sudjelovati i pomagati u informiranju javnosti sa svrhom buđenja i osvještavanja.
Zajebi patente i autorska prava, kako je ta osoba do sada živjela živjet će i dalje, uvijek će biti onih koji će željeti kupiti knjigu jer naprosto vole imati nešto opipljivo u rukama tako da će i autor biti namiren.
A ako te strah od povrede autorskih prava i da ćeš zbog toga biti sankcijoniran onda radije priznaj vlastit kukavičluk, pokupi čahure i vrati se u rupu iz koje si provirio .

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri feb 22, 2012 11:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
polo je napisao/la:
Nebi bilo u redu prema Salu. Lik je skroz ok i zivi od toga. 20 dolara + shipment nije puno za takvu knjigu.
Pozdrav
polo


:read: :read:
](*,) ](*,)
:rofl :rofl

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri mar 07, 2012 7:11 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 21, 2012 11:52 pm
Postovi: 5
Inormacija za zainteresovane.
Sal Rachele u septembru dolazi u Bugarsku i Rumuniju.
Svratice i u Beograd na neki dan.
pozdrav
Polo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: čet mar 08, 2012 11:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
nisam jos cito al budem pomalo, ali prateći neku struju misli: znanje je tu vec ga imamo, samo ga nanovo otkrivamo, svi smo jedno i jedno je sve, samim tim sve je i kreirano na isti nacin, pa da izbjegnemo neke greške na kozmičkim razinama, bolje ih upotpuniti analogijom na nama dostupnim razinama, npr mikrobiologija i opcenito fiziologija zivota.
citav nas organizam zastupljen je na principu balansa, te uvjek postoji nesto sto daje i nesto sto uzima/prima, uvjek se kreće od krupnog ka najmanjem i od najmanjeg ka krupnom u krug, postoji jasna hijerarhija koja nije odraz moći nego važnosti premda su tolko uvezani da izbacivajući samo jedan element nastupa smrt ili neko veoma teško stanje, dakle mikro kozmos i makrokozmos djeluju na istim zakonima, istim principima samo su ulozi veći ili drukcije receno, svugdje imamo isti pečat kreacije.

e pa, za našu pojedinačnu ulogu bila bi adekvatna usporedba atoma recimo natrija koji iz jednog organa zeli preci u drugi i kad uspješno predje citav put, ima samo desetinku sekunde da skrene u ciljani organ inače opet ponavlja cijeli put, a da ne govorim o poteskocama.
e sad, to je zelja malog natrija, ali zelja organizma u cjelosti nemora se preklapati s zeljom neceg "zanemarivog", vec je najbitnija homeostaza.. balans u organizmu, balans u svemiru. sta se nalazi iznad te "zavjese" svemira, stvarno neda mi se ni nagadjat, ali hocu da kazem kako imamo mnogo neiskorištenih resursa veoma lijepih za ucenje, uz naravno otvoreniji um i poštivanje, iskrenost i naravno svladavanje ega, i da nije znanje negdje vani i da se bere ko jabuke, vec da se otkriva u nama samima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri maj 02, 2012 10:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 23, 2012 11:39 am
Postovi: 2
knjiga je najbolja knjiga na ovu temu...a pročitala sam ih valjda sve.sve znanje zaokružuje na najbolji način.zato jedva čekam da netko skenira ovu zadnju knjigu :))


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: uto maj 08, 2012 5:01 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 21, 2012 11:52 pm
Postovi: 5
evo jedne dobre vesti. Ovo je zaista retka prilika.

Sal Rachele je potvrdio da ce od 19 -24 oktobra biti u Beogradu. Odrzace uvodno predavanje 19, workshop 20, a tri dana ce biti ostavljena za 1/1 seanse sa njim.

Zainteresovani se mogu javiti na moj mail za vise informacija.

pozdrav
Polo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: pon jul 02, 2012 2:44 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 23, 2012 11:39 am
Postovi: 2
ima li tko knjigu u pdf-u ,ali na engleskom?? :shock:
pleaseeee


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sub jul 28, 2012 10:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Onaj dio o covjeku kao sukreatoru je odlican. Nesvjesni kreator koji stvara druge svjetove i dimenzije...Valjda je zato tolika "odozgora" pompa za onima sto se nazivaju 3D entiteti :D

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri aug 01, 2012 6:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo najnovijih informacija u vezi izdanja knjiga:

Citat:
htjel sam ti reći da sam dogovorio sa Sal Rachelom obje knjige da izdam ovu
godinu u tiskanom obliku

prva je tak već cijela u pdfu duže vrijeme na webu ,

al' ova druga kaj ju čovjek prevodi na tvom sajtu poruči mu da ako se ne
želi više mučiti u prijevodu je knjiga dao sam je prevoditelju frendu...

prva je vani u 9.mjesecu iz tiska druga mjeseca dana kasnije..


srdačan pozdrav,

E-Mail: harsa@harsa.hr
Web: http://www.harsa.hr


:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: pet nov 23, 2012 11:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
citat:
'Merkabah je uzorak svjetlosnih ključeva i kodova koji ne samo da osigurava fizičku i duhovnu zaštitu, nego i dozvoljava kristalnoj svjetlosnoj tjelesnoj formi da se kreće kroz beskrajnost vremena i prostora, bez potrebe za svemirskim brodom.'


Dali netko razumije značenje reči Merkabah?

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz