Sada je: sub apr 27, 2024 9:06 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Razgovor sa bogom - Donald Walsch
PostPostano: čet feb 24, 2005 12:04 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto feb 01, 2005 12:30 am
Postovi: 9
Lokacija: Zagreb
Dali je netko citao tu knjigu? Autor je Donald Walsch. Ako je ima tko na netu neka mi je posalje na mail. Bit cu mu zahvalan.

_________________
www.motoglas.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 08, 2005 4:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Pozdrav svima od novog člana foruma!

Pročitao sam knjige Razgovori s Bogom i svima preporučam da ih pročitaju. Ima 6 dijelova:Razgovori s Bogom 1,2,3, Prijateljstvo s Bogom, Zajedništvo s Bogom i Nova otkrića. Svaka od ovih knjiga je posebna i vjerujem da ćete, nakon što ih pročitate,svijet gledati drugačijim očima. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 11:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 04, 2005 2:36 pm
Postovi: 57
Lokacija: Zagreb
Da i ja sam cuo da je odlicna knjiga, a nazalost je nisam procitao.

Bilo bi dobro ako je netko ima u elek. izdanju da je stavi :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 1:56 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Na osnovu prva tri dijela te knjige, koje sam pročitao, mogu da kažem da se radi o jednom od, do sada, najuspješnijih pokušaja mentalne trankvilizacije narodnih masa.
Taj materijal prezentira ono što ljudi žele da čuju a 'kontrolni sistem matriksa' veoma dobro zna šta čovjek želi da čuje a isto tako da malo kome pada na pamet da sam istražuje objektivnu realnost.

Oni koji u zadržali bar malo sposobnosti za analitiku već dobro znaju da se «đavo nalazi u detaljima». Tako su sigurno mogli primjetili kako se u drugom dijelu te knjige na jedan veoma vješt nači promovišu Klinton, Buš, elektronski novac i Novi Svjetski Poredak.

Veoma lijep primjer kako se neke duhovne istine koriste kako bi se promovisali određeni projekti. Nekim čudnim slučajem te knjige postaju bestseleri. Još čudnijim slučajem, još uvijek mi nije pošlo za rukom da u knjižari pronađem neku knjigu s većom dozom istine (osim Kastanede). Još čudnijim slučajem, za knjigu L.J. Knight, Tajna Istorija Svijeta, čak ni neki metafizički magazini neće da objave plaćeni reklamni oglas a autor je morao da štampa tu knjigu privatno. Ukoliko je neko nađe u knjižari, ima specijalnu nagradu od mene.

Istovremeno, tone smeća i laži upakovanih u svilu i kadifu nalazimo u knjižarama.

Ljudi, razmislite malo svojom glavom, poslednji je čas!

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 9:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Citat:
za knjigu L.J. Knight, Tajna Istorija Svijeta, čak ni neki metafizički magazini neće da objave plaćeni reklamni oglas a autor je morao da štampa tu knjigu privatno. Ukoliko je neko nađe u knjižari, ima specijalnu nagradu od mene.


Da li to znači da je ni ti nemaš? Ako se negdje spominje na sajtu, promaklo mi je. Tu bi knjigu vrijedilo pročitati.

Razgovore s Bogom I, II i III sam pročitala odmah kako su se pojavili, čak ih i imam. Nažalost, ni oni me se tada nisu baš dojmili. (tj jest - mislila sam nažalost, sada mislim - na sreću, na tu se udicu nisam upecala).
Što ne znači da nisam na neke druge :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 9:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
> Ukoliko je neko nađe u knjižari, ima specijalnu nagradu od mene.

http://www.qfgpublishing.com/product_in ... ecc9b86234

hvala :)

i jos malo necega:
http://shar131.blogspot.com/2005/06/mos ... -deux.html

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 10:07 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Ras,

rekao sam - u nekoj knjižari - a ne na Laurinom vebsajtu.

Onaj drugi tekst sa bloga je takođe Laurin, što se može vidjeti ovdje:

http://www.cassiopaea.org/cass/Laura-Kn ... _ideas.htm


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 10:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Jedino je ohrabrujuće što oni koji traže uvijek nađu.

A slažem se s galaksijom...ili takvih knjiga nema uopće u knjižarama...ili su na nekoj tamo polici koja veze nema s njenim sadržajem.

Ljude istinsko Znanje uglavnom ni ne zanima, njima više pašu 'kiriki, košpice, zanimacija za zubi'-tip literature, koje će im gladiti njihov ego. Jer Istina boli. Istinsko Znanje je samo za hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 10:37 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Jana je napisao/la:
Citat:
Da li to znači da je ni ti nemaš? Ako se negdje spominje na sajtu, promaklo mi je. Tu bi knjigu vrijedilo pročitati.


Jano,

naravno da imam tu knjigu. Po mom mišljenju radi se o jednoj od najvažnijih knjiga koje su ikad objavljene. Ukoliko se nađem s malo više vremena prevesti ću neke djelove.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 10:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Pa, hvala unaprijed :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 11:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
evo javlja mi se da se Jack dobrovoljno javlja da je prevede cim pronadje malo slobodnog vremena, jel tako dzek? :)

Jack, neki put mi se cini da si jako zaludan i da samo visis ovde :)
najavi kad budes prolazio kroz bg :)

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 3:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Kad sam pročitao knjige Razgovori s Bogom, bio sam uvjeren da sam sve te stvari već znao, no to mi je znanje očito bilo zametnuto. Smatram da se sva znanja kriju u nama i da ćemo uvijek dobiti odgovor na sve što nas zanima. Samo trebamo pitati. Pročitao sam puno knjiga no nijedna me se ni blizu nije dojmila kao knjige Razgovori s Bogom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 4:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
> Pročitao sam puno knjiga no nijedna me se ni blizu nije dojmila kao knjige Razgovori s Bogom.[/quote]

ups...

galaksija,
nesto si pogresno objasnio :)

i meni su se nekad dojmile neke knjige...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 7:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Galaksija,

Citat:
naravno da imam tu knjigu. Po mom mišljenju radi se o jednoj od najvažnijih knjiga koje su ikad objavljene. Ukoliko se nađem s malo više vremena prevesti ću neke djelove.


Ajd ak budeš mogao to na scanner u neki pdf ili txt i pliz pošalji mi ga na mail. Ima mjesta, adsl flat rate je zakon, nema problema s moje strane. Bio bih jako zahvalan. Kad ces imat vremena...

:wink:

Citat:
evo javlja mi se da se Jack dobrovoljno javlja da je prevede cim pronadje malo slobodnog vremena, jel tako dzek? Smile

Jack, neki put mi se cini da si jako zaludan i da samo visis ovde Smile
najavi kad budes prolazio kroz bg Smile


??? Opa, netko misli da sam svemogući Bruce... ( film sa glupim od glupljih... ). Pa kad bi ja to sve stigao?!? Ne,ne... rječnik u ruke i perite. Zasad su mi Kasiopejske transkripte i previše...
Ma ja samo ne visim ovdje. Ima me i drugdje. Uz to i posao ( na njemu isto mogu malo po netu... hehe ). Ako ću ikad ići kroz Bg, javim se prije. Malo ti ja općenito putujem, neda mi se.
Malo slobodnog vremena??? Pa svatko ima 24 sata dnevno na raspolaganju... a kako će ih organizirati - ovisi isključivo o njemu!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 10:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Jack,


radi se o 811 strana, uključujući index!!!


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 11, 2005 10:01 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 18, 2005 2:33 pm
Postovi: 3
pomoci cu vam i ja u prevodu ..samo posaljite :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 11, 2005 6:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
811 stranica? Pa to i nije strašno. Malo po malo, ako ćeš imat volje. Ja sam skenirao Sitchina i to 2 knjige. Svaka je imala preko 350 stranica. I još mnoge druge ( Tesla, L.Rampa... ), pa sam "preživio"... hahaha!

Ma OK, ako ti je previše, nemoj se zamarati s time.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 28, 2005 11:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 21, 2005 3:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: zagreb
pozdrav ljudi!

malo ste skrenuli s teme,tema je knjiga razgovori s bogom.primjetio sam kak u prvih par postova se nadju ljudi koji pohvale knjigu onda se nadjete vi starosjedioci na ovom forumu sve opovrgnete sa ne bas previse argumenata i onda skrenete s teme.ja sam isto tako procitao te knjige i osto iznenadjen tim infojmacijama (doduse najvise prvom knjigom). a zasto,zato jel sam tek tada shvatio da sam ja dusa koja je potpuno slobodna,dusa koja je stvorena od boga ili ciste pozitivne energije,ili ti ljubavi ili kak god to hoces nazvat vec.ovo potpuno slobodna odnosi se na nasu dusu u kojoj plamti ta bozija iskra koja je po meni neugasiva i koja ce se vratit bogu,prije ili kasnije,odnosno kad nam dosadi vodit ovakav prizeman zivot kakav sad vodimo.cjeli ovaj zivot ovdje je samo da bi sponznali nasu suprotnost(bol,patnju,strah mi smo ljubav)jel nezna debelo kaj je debelo dok ne postoji mrsavo,crno bjelo,dobro zlo itd.itd. e i sad da jos nekaj kazem s obzirom na teme koje se ovdje obradjuju, ovo sa tim vanzemaljcima,masonima,iluminatima i ostalo vjerujem u sve to al mislim da ce ga ono na kraju najvise popusiti kad mi spoznamo kaj smo,a budemo jel niko nije lud da cjelo vrijeme pati.svi ce mo shvatit prije il kasnije. vjecni pakao ne postoji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 28, 2005 1:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Obracanje coveka Bogu, je molitva, a obracanje Boga coveku je sizofrenija...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 28, 2005 4:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Dado je napisao/la:
Za razgovor s Bogom preporuča se ibogain.Nije skup,nije ga teško nabaviti i ne izaziva ovisnost.
Pozdrav


Je skup je itekako .
Do sada je pronađeno samo 3 grama ( da dobro si pročitao TRI GRAMA )
Zašto tako malo ?

Odgovor imaš u knjizi od Plečka : Droge bič novog doba :twisted:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 90 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz