Sada je: sub apr 27, 2024 11:51 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 2:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:
I ova tema je Jesmo li uopće sletjeli na Mjesec...


Sve je povezano :P.

I nije da pričam o bakinim slasticama ili redukciji struje kod susjede... :)

Uglavnom, jel mogu znati odakle ti/vam ta informacija o Kristu? I da li se zna
datum "svečanog dolaska"?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 2:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
galaksija je napisao/la:
Ovaj video-klip sam dobio od jednog od članova foruma. Tražio sam ga na linku www.moontruth.com (odakle navodno potiče) ali ga nisam našao. Stavio sam ga na par dana ovdje:


http://www.galaksija.com/planeta/mjesec.mpg


file je velik 1.4 MB i isplati se pogledati!


Pozdrav!


Heheheheh genijalan klip, zakon stvar :D.

Ja "malo" kasnim sa čitanjem starijih topica, al ono, bitno je da se veselimo hehehe...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 05, 2005 3:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
[dzaHo] je napisao/la:
Dokumentarac : Da Li Smo Sletjeli Na Mjesec !? (44 minute, 73 MB)

http://www.para-normal.com/nuke/html/mo ... it&lid=183

Interesantan je, ima par dobrih stvari koji ukazuju na laziranje snimke... npr, osvjetljenja, identicne pozadine, X-ici na kamerama itd...


Nema tu ničega! :(


Citat:
Napomena moderatora: Para-normal vec odavno ne radi... neznam iz kojeg razloga, ali sad ima slicna stranica na koju se preusmjerava. Nije ni do koljena starom Paranormalu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 18, 2005 9:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
NASA želi vratiti čovjeka na Mjesec do 2018. godine


NASA se nada da će vratiti astronaute na Mjesec do 2018. godine, gotovo pola stoljeća nakon što su ljudi posljednji put hodali po mjesečevoj površini, u letjelici koja će biti retro kombinacija postojećih svemirskih raketoplana (shuttle) i dijelova rakete Apollo.

Svemirska je agencija ovog tjedna prezentirala svoj novi plan istraživanja Mjeseca Bijeloj kući i Kongresu.

U siječnju 2004. godine, samo pet mjeseci nakon nesreće raketoplana Columbia, američki predsjednik George W. Bush zatražio je da se ti tipovi letjelica izbace iz upotrebe do 2010. godine, a u međuvremenu stvori novi svemirski brod koji će biti u stanju povesti astronaute do Međunarodne svemirske postaje (ISS) i Mjeseca.

Dužnosnika NASA-e Michael Griffin izjavio je na jednoj konferenciji prije dva tjedna da će novi svemirski brod biti građen na temelju dokazanog dizajna i tehnologije korištenih u programu Appolo, ali da će imati "daleko veće mogućnosti".

Činjenica da se nasljednik shuttlea tako jako oslanja na opremu iz prošlih vremena, a ne na futurističke dizajne "ima dobar tehnološki i poslovni razlog", rekao je John Logsdon, direktor instituta za svemirsku politiku pri Sveučilištu George Washington. "Naglasak je na postizanju ciljeva, a ne elegancije. A ljudi koji su stvorili Apollo bili su prilično pametni", kazao je Logsdon.

Bush je postavio cilj da se Amerikanci vrate na površinu mjeseca do 2020., a NASA smatra da će to moći učiniti dvije godine ranije. Američki astronauti nisu bili na Mjesecu od prosinca 1972. godine.

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=283220

Jos jedan moguci dokaz da Apolo nije sletio na Mjesec.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 22, 2005 1:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Baš sam neki dan gledao malo samo segmente filma "Astronauts gone wild" jer nisam stigao cijeli, ali i ono što sam vidio je prilično zapanjujuće. Samo ponašanje "veterana astronauta" kada su ih pitali za neke izjave (koje su istina bog pomalo kontroverzne) o slijetanju na mjesec i općenito neke detalje vezane uz cijelu tu aferu, je krajnje iznenađujuće. Ljudi su doslovce popizdili, počeli tući istražitelje, psovati itd. Nevjerojatno. Pogledat ću cijeli film čim nađem vremena, jedino mi je žao što je prilično loša slika ali preći će se preko toga ;).

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 24, 2005 9:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Pantagruel je napisao/la:
Baš sam neki dan gledao malo samo segmente filma "Astronauts gone wild" jer nisam stigao cijeli, ali i ono što sam vidio je prilično zapanjujuće. Samo ponašanje "veterana astronauta" kada su ih pitali za neke izjave (koje su istina bog pomalo kontroverzne) o slijetanju na mjesec i općenito neke detalje vezane uz cijelu tu aferu, je krajnje iznenađujuće. Ljudi su doslovce popizdili, počeli tući istražitelje, psovati itd. Nevjerojatno. Pogledat ću cijeli film čim nađem vremena, jedino mi je žao što je prilično loša slika ali preći će se preko toga ;).


Gdje si našao taj film?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 06, 2007 2:58 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 12, 2006 2:29 am
Postovi: 25
Lokacija: Prokleta avlija
Ako iko ima volje i zelje, neka poseti sledecu stranicu

http://forum.bgdcafe.com/index.php?show ... 350&st=140

Nadam se da ne krsim pravila foruma, time sto ostavljam link ka drugom forumu, ako krsim, izvinjavam se.

Naime ovde se vodi diskusija na ovu temu, i mogu reci da skepsa preovladava. Pa tu mozete da se suocite sa argumentima i iznesete svoje.

_________________
Ako je priroda velika macka ko je onda drzi za rep?
Nikola Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ako su Ameri bili na Mjesecu ja sam bio u Andromedi...
PostPostano: sub okt 06, 2007 7:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
Možda su Ameri i bili na mjesecu, ali onda to povlači veliki problem za sobom - naime u tom sam slučaju ja bio u Andromeda galaksiji, a planetu izaberite po volji.
Sve ove informacije možete provjeriti preko Kasiopejaca ili Plejadanaca koji su se i o meni a bogami i o Amerima precizno izjasnili ( da, ne, možda ... i sl. odgovori od prosvjetljenih na pitanja napušenog medija, uh,uh..) , samo nisam siguran u kojem je to kanaliziranju bilo, uh,uh ali sjetiti ću se već). Znam da me spominjao i Mayer i Laura ali neznam datum.

Nema veze svatko tko je pročitao Mayera i Lauru zna sve o meni i o Andromeda galaksiji.

Evo sad su Japanci opičili gore a bogami i Kinezi će za njima, tako da ću i ja opet morat u Andromeda galaksiju, he,he.

Nije mi jasno dokle će ljudi uzimati u obzir gluposti koje objavi bilo koji službeni - frekvencijski kontrolirani ( sory narode drugi ne postoje) medij na ovoj planeti. Nema veze datum dali je to objavljeno prije 80 godina ili prije 8 minuta, pa na što se vi ljudi palite...

Dali je itko na ovom forumu uopće svijesan da je sve što se ovdje piše dozvoljeno od sistema i usmjeravano na "naše" frekvencije, dok sa druge strane postoji zavidan broj ljudi koji su već savladali prelazne frekvencije i svjesni su svoga položaja i nije im ni na kraj pameti da gube vrijeme po Internetu i ovakvim forumima.

Ljudi moji ja sam i sam simpatizer 3D foruma, ali ono što mi je pokazao jedan od ljudi koji nikad nije bio na Internetu, definitivno me uvjerilo da smo debelo zaostali u odnosu na jednu grupu ljudi koja obitava među nama.
To se našim jezikom može opisati jedino kao - magija. Ali ja sam svjestan da je to nešto puno veće od našeg pojma magija. Ti ljudi nešto poduzimaju i to im uspijeva, a njihove su moći daleko od onog što mi možemo pojmiti, pa ipak to su samo ljudi koje i sam poznajem, ali nisu više pod kontrolom ovog sistema.

I zapamtite ove moje riječi:

Definitivno se ništa na forumima ne može saznati, znanje razmjeniti, niti stupiti u kontakt sa višom frekvencijom. Ona se prenosi samo u živo baš zbog sigurnosti - kontrole sistema u kojem živimo. Ono što sam ja vidio svojim očima - nije bilo normalno, takvu manifestaciju moći ne može izvesti nijedna danas poznata tehnološka organizacija - skupina na planeti, što me uvjerilo da spadam u zaostalu skupinu ljudi, koja obitava u ovom 3D-u, završio školovanje ( nažalost tehničku struku - Elektrotehnički fakultet u Zagrebu) i sad mi dolazi tip koji mi vizualno dokazuje da sam ja idiot školovan od strane sistema, da služim sistemu i izvodi mi magiju koju ja sa cjelim mojim školovanjem ne mogu razjasniti.

Jasno da je zaključak da sam sistem idiot - i da za prelaz na neki viši nivo to neću ostvariti putem današnjih 3D kontroliranih medija ( TV, Internet, štampa) već samo uživo, ako budem imao sreće da me prihvate i postanem dio te grupe - zajednice magova ( mislim da riječ mag nije adekvatna za pripadnike te skupine, ali neznam kako da ih nazovem našim rječnikom).

Pratim ovaj forum dosta dugo, i rado bih podjelio sa vama moja iskustva, ali sistem prati što se piše na forumu, i bilježi sve anomalije, i iz tog razloga nesmijem ništa napisati, ali reći ću vam ovo, vidio sam svojim očima kako netko manipulira materijom na nivou većem od PRIRODE što znači da može kontrolirati i prirodne pojave za koje sam ja smatrao da su nešto najjače na planetu i da smo mi ljudi jako mali i slabi prema toj sili prirodnoj.
Nisam bio u stanju hipnoze, dozvoljeno mi je da to osjetim mojim primitivnim (5) osjetilima, a sve je to izveo čovijek kojeg osobno poznajem.
Uvjet za napredovanje je - tretiranje cjelokupnog našeg 3D svijeta kao neozbiljnog i lažnog.

Pozdrav svim istinskim članovima foruma, a "članovi" foruma i ovako neće znati odakle pristupam jer trenutno koristim ulaz jednog vašeg registriranog člana bez njegovog znanja i odobrenja. Ovim mu se putem ispričavam.

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 06, 2007 9:16 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Pa, verujem da je vecini ovde kristalno jasno da smo veoma daleko od toga da do kraja slozimo puzle i sagledamo makar i 3D-manipulaciju. Opet, meni su ove informacije bile veoma znacajne, donele mi upravo visu frekvenciju – dakle, vibriranje na visoj frekvenciji – cak i same po sebi, informacije kao takve. Sigurno ne na nivou neke magije, ali ... kako bih vam rekla, svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem :mrgreen: . Posedujem i materijalni dokaz o tome, ali ga necu iznositi 8) . No, mozda sam ja prosto tip koji tako reaguje na sliku o svetu. Vazno mi je da slozim puzle.

Ne mogu bas mnogo da razaznam iz tvog posta, te zbog toga asocijacija, pre nego odgovor, da i vanzemaljci poseduju tehnologiju cije bismo delovanje mi doziveli verovatno kao magijsko i koje bi potpuno dovelo u pitanje sve ono sto podrazumevamo pod fizickim zakonima.

Dakle, hvala na kreativnom upadu, ako mozes, daj nam konkretne informacije – ko sisa kontrolni sistem koji cita nase postove :wink: – i, ako smem sebi da dopustim, pazi sta radis i sa kim se povezujes. Neprijatelj, kao sto je poznato, nikada ne spava :mrgreen: . Ne, nisam mogla da odolim, ali ne salim se.

Sto se tice sletanja na Mesec, i ja mislim da su odleteli i mnogo, mnogo dalje, ali je „mali korak za coveka a veliki za covecanstvo“ nacinjen u nekom, pa, ... ne preterano inventivno opremljenom, „studiju“.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 07, 2007 1:24 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
axor-ov prijatelju, hvala na postu.

Pa jako je vjerojatno da određena skupina ljudi na planeti koristi "napredniju" tehnologiju i znanje, koje su stekli već nekako ( nije sad bitno jesu podaci iscurili ili su ih kupili, ili su upotrebili neko "gledanje na daljinu" ili koju god već tehniku )...

... glavno je pitanje: "Da li su ti pojedinci voljni podijeliti to sa svim drugim ljudima?"

Naravno, ako se ti ljudi time svime služe za daljnju manipulaciju ljudi - onda nisu ništa bolji od onih koji već to odavno rade. Dakle, ti "Magovi" ( iz igrice Warcraft? )... jesu li ti ljudi spremni pomoći ( nama ) ostalima ili briju neku svoju igru ( potencijalna korist na neki način )?
Mislim... pa i SaiBaba je naučio materijalizirati stvari i sve to slično, ali srećom nije zainteresiran za "smišljanje" novaca ili npr. tenkova i aviona za neku vojsku...

Bilo kako bilo... svjesni smo da ima svjesnijih i moćnijih entiteta i ljudi od nas prosječnih... al, kako Arja kaže... što drugo trenutno možemo nego ovako kako radimo?

"Mag"... daš prijedlog neki?

Hvala na odgovoru unaprijed... ajd, neće se Axor tolko ljutiti... valjda... haha!



:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ako su Ameri bili na Mjesecu ja sam bio u Andromedi...
PostPostano: ned okt 07, 2007 8:07 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 01, 2006 1:13 pm
Postovi: 21
Lokacija: Zg
axor je napisao/la:
<cut>
Pozdrav svim istinskim članovima foruma, a "članovi" foruma i ovako neće znati odakle pristupam jer trenutno koristim ulaz jednog vašeg registriranog člana bez njegovog znanja i odobrenja. Ovim mu se putem ispričavam.
</cat>


Ovo kao da je pisao srednjoškolac koji ima bujnu maštu i starijeg brata koji koristi nick 'Axoooor' :)

...ili je Axor podjetinjio :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 07, 2007 5:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
i ovako neće znati odakle pristupam jer trenutno koristim ulaz jednog vašeg registriranog člana


Kako neće znat?!? Pa, svejedno... lokacija: planeta Zemlja. A ako baš žele, uvijek mogu očitati tvoj energetski otisak... "njima" lokacija nije uopće bitna!!! Mogu se kretati kroz vrijeme/prostor... hej, "Mag"... znaš kojom se tehnologijom služe? ( Jesi živ ? )

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 07, 2007 9:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Viđi Axore (ili ne znam ko) ovi momci i đevojke sa ovoga foruma su sve fini ljudi ka dijamanti. Nemoj na njih ni trunku prašine. Najzad sam našao fine ljude sa kojima o čudnim stvarima mogu fino pričati. Ako tebe zamlaćuju neke zamlate tvoj problem. Ako nam možeš pomoć pomozi a ako ne pušti nas našem neznanju. I naravno nijesam ljut, no ti velim. :)

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 16, 2007 3:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 17, 2007 10:45 pm
Postovi: 62
Lokacija: Svajcarska
i da se vratimo na to sletanje na mesec bilo ga je ili ne???


moje misljenje je da ga nije bilo , nece ga nikad ni biti . toliko smo mi na niskom nivou svesti i svega da tesko da ce tako nesto se desiti .

gledam ovih dana za kakve stvari se dodeljuje nobelova nagrada ?!


svakog dana sve vise idemo unazad , dosla era destrukcije

_________________
Night Watch


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 11, 2009 9:22 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri aug 22, 2007 11:46 am
Postovi: 29
Lokacija: Kisac Vojvodina
Jeste da je stara tema ali evo jedan dokumentarac :


Conspiracy Theory - Did We Land On The Moon
Kod:
http://rapidshare.com/files/231598493/exyuteam.rar.html

_________________
www.exyuteam.org
www.exyusat.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li smo uopće sletjeli na Mjesec?
PostPostano: pon aug 31, 2009 1:09 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri nov 22, 2006 2:22 pm
Postovi: 12
Konačno sam našao. za one koje to interesuje http://www.4shared.com/file/129069237/50a65ed9/Hoagland__Bara_-_Dark_Mission_-_The_Secret_History_of_NASA__2007_.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li smo uopće sletjeli na Mjesec?
PostPostano: pon sep 07, 2009 2:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Da li je zapravo bitno da li smo fizički bili na Mjesecu ili ne?
No ono što je zanimljivije je to što je veoma brojna populacija diljem ove planete gledala slijetanje na mjesec putem svojih TV ekrana koji u to doba nisu bili užasno brojni, ali vjerujem da ih je bilo veoma puno. Naravno vjerojatno je bar 10 ljudi u to vrijeme gledalo isti ekran, možda i više.
Pa hajde da pretpostavim da je bar milijarda ljudi bila zagledana u isti program, svi sinkronizirani. Ako je netko u to vrijeme znao išta o subliminalnim porukama (a pretpostavit ću da je), onda se nameće mnogo zanimljivih pitanja.
Probajte shvatit da je gotovo nebitno da li smo bili ili ne. Ako jesmo to znaci da smo u to vrijeme bili dovoljno odvažni i tehnološki spremni, ako nismo onda smo napravili dobar 'show'. Da bi ikakva teorija bila održana, a to vrijedi i za religiju, ratove, nesuglasice, suđenja i mnogo čega, potrebno je imati dvije strane različitog mišljenja, različitih stavova koje su zaslijepljene egom i ne vide veću sliku. Ne pitaju prava pitanja…

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li smo uopće sletjeli na Mjesec?
PostPostano: sub okt 21, 2023 1:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 63
Slušam ovog lika koji se bavi OBE - vantelesnim iskustvima , slično kao NDE - iskustva kliničke smrti, samo u kontrolisanim uslovima... Po njemu OBE nije isto što i astralna projekcija...itd blabla bla.... Mene je davno prošla volja da to pokušavam, jer prosto neće ... ali ..
pošto je isto odavno nastupilo zasićenje pričama koje sam slušala u potrazi za odgovorima na moja pitanja ... na yt sam retko ... jer sam uglavnom sve čula :) ali ipak ponešto uspe da me zainteresuje.. kao ova emisija na koju sam slučajno kliknula ..

[youtube]https://youtu.be/21Hs-XuaLTw?si=y3I6PdRovi54_vcP&t=600[/youtube]

https://youtu.be/21Hs-XuaLTw?si=y3I6PdRovi54_vcP&t=600

Ovaj lepi Darijus priča o svojim iskustvima sa tih "putovanja" kako izgledaju ti prostori sa "druge "strane , kad svest napusti telo .. kuda ide, šta je stvarno šta nestvarno .. neke intereantne postavke mogu da se čuju od njega .. pa makar i ne mora da bude baš istina.. bar je neki novi /stari koncept osvežen ..

U ovom videu - se može čuti njegovo tumačenje Meseca ..tj šta je mesec .. video je kopiran odatle, a ko zna engleski moze da sluša celo , ili da ode na njegov sajt pa da sluša njegove priče..

Ta priča o Mesecu me podseti na "večnu " raspravu na temu - jel bilo zaista sletanja ili nije , tj da li je to samo predstava - film snimljen ... čemu su Ameriiknaci više nego skloni .. snimili su više takvih ujdurma ... na primer rušenje kula blizanaca .. snimali su virus par godina ... itd ..

Snimili su sletanje i šetnju po Mesecu ... ali niko nije snimio kako su otišli s Meseca ??? Jer za uzletanje ka mesecu su imali lansirne platforme i čuda , a tamo su sleteli van stanice .. svako vozilo je vezano za nešto .. avion za pistu, voz za šine, auto za drum .. a svemirski brod za masivne lansirne stanice - kojih . gle čuda, na mesecu nema ... pa me baš to zanima kako su se vratili odonuda ??? Ne verujem da će odavde moje pitanje da se raširi globalno . ali eto to mi pade na pamet dok sam slušala ovog tipa na temu meseca i mesečine..

(Baj dvej .. kad čovek lista ove prastare stranice iz vremena kad je forum počeo sa radom , vidi se da je većina linkova nepostojeća . Što znači da se čisti li čisti ... samo retki opstaju i uredno plaćaju hostinge kao onaj naš Ivan kako se zvaše sa svojom bibliotekom .. )


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li smo uopće sletjeli na Mjesec?
PostPostano: ned okt 22, 2023 12:32 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.










..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li smo uopće sletjeli na Mjesec?
PostPostano: pon okt 23, 2023 9:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 63
hahahahahaha !

Iskoristili su momenat kad se televizija tek pojavila da hipnotišu ceo svet. Ja se sećam priča po selu kod moje babe kad su se oni tamo u Šumadiji skupili kod nekog rođaka koji je jedini imao televizor da gledaju to. Istorijsko osvajanje Meseca.


Arhitekte kontrole - je naslov knjige Michael Tzarion- a koji o tome piše vrlo opširno.
Atlantis ... i još puno naslova ima da se skine na thepiratebay još uvek .
Njegov podkast na yt skoro da ne postoji i on je sve prebacio na svoj sajt enslaved - ponekad radi intervjue sa jednim Kanađaninom i uvek je ljutit i ironičan , jer mu se verovatno smučilo da objašnjava narodu šta se stvarno dešava. Mene čudi da je još uvek aktivan, jer takve ljude obično pojede mrak, kad mnogo dizu galamu... skoro sve njegove emisije su skinute sa youtuba , forum mu je odavno ugašen ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 111 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz