Sada je: pet mar 29, 2024 12:22 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2253 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 113  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: ned jan 05, 2014 9:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 24, 2012 3:23 pm
Postovi: 47
Meni treba Ginter valjda se zove Lecenje presnom hranom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: sri jan 08, 2014 10:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 27, 2009 12:08 pm
Postovi: 121
Lokacija: bistrica.Zepce
Nešto novo od kineza:

https://www.yunio.com/ 1Tb free Cloud za vaše osobne datoteke

http://www.weiyun.com 10 Tb free,ne mereš vjerovat, ali ja sam se prijavio i piči!!

Uputsvo kako se prijaviti na ovu drugu stranicu(Sve je na kineskom i program je na kineskom,ali kad se malo ušaltaš ide glatko!!)
http://blog.pics.io/photo-talks/10tb-in ... -get-them/

_________________
biciEL


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: pet jan 24, 2014 5:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Astrologijom do karme - Talovic i Arsenijevic, ocr verzija...
http://www.4shared.com/office/665YaxcVce/Talovic_i_Arsenijevic_-_Astrol.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: pet jan 24, 2014 11:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jan 24, 2014 11:41 pm
Postovi: 1
Pozdrav. Potrebna mi je mala pomoć. Završna sam godina ekonomske srednje škole i sad imam da radim maturski rad. Nije mi problem uradit, hehe ne treba mi sad netko ko će mi to sve uradit. Samo da mi pomogne pronać odgovarajuću literaturu. Ne mogu si pronać ništa. :/ Tema mi je "Tekući račun". Naravno nisam još naišla ni na kakvu knjigu sa takvim nazivom..ok..ali što je još gore, nisam pronašla ništa posebno u sadržaju drugih knjiga. Tražila sam u svojoj školskoj biblioteci i u gradskoj, ali ništa, skroz malo, čak i na internetu. Tek nam je u planu i programu da radimo tu temu u školi, ali ja ne želim da sve u zadnjem trenutku uradim..još uvijek se trudim i tražim..ali, ako tko zna, bila bih zahvalna kad bi mi nešto poslali u vezi moje teme.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: ned jan 26, 2014 8:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jan 25, 2014 12:38 am
Postovi: 19
Universal Secrets of Telecosmic Power - Anthony Norvell

Knjiga otkriva jednostavne tehnike za stavljanje u pogon fantastične sile Telekosmičke moći. Na Engleskom.

http://www.sendspace.com/file/0qocly


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: uto jan 28, 2014 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Abduction: Human Encounters with Aliens by John E. Mack

slika


Mack's credentials are impressive; he's a Pulitzer Prize winner and professor of psychiatry at the Harvard Medical School's Cambridge Hospital. He has investigated 76 UFO abduction cases over the past four years and here summarizes 13 of them, also offering his scholarly comments and controversial conclusions. These narratives involve scenarios that are sexually explicit, terrifyingly gruesome, and mind-numbingly chilling in their implications for the nature of reality. The individuals Mack portrays have experienced deeply traumatic events that have transformed their lives--for the worse at first, but ultimately for the better. According to Mack, the aliens are objectively real and seem to be abducting people for two purposes: (1) changing human consciousness to prevent the destruction of Earth's ecosystems and (2) creating offsping from aliens and humans. What sets Mack's book apart is his willingness to deal with some of his clients' assertions that they themselves are half-human and half-alien, at least psychologically or spiritually; his acceptance that the laws of physics can be broken (many abductees claim that the aliens can "float" them through solid objects such as doors and closed windows); his seemingly routine procedure to hypnotically regress abductees into previous incarnations; and his emphasis on spiritual transformation as the nexus of the abduction (even likening it to a shamanic expansion of consciousness). How much you agree with all this may depend on where you're coming from to begin with. Nonetheless, Mack has shown the psychiatric community that the UFO abduction syndrome is a real problem that deserves serious clinical attention.

PDF | 14 MB | Paperback: 464 pages |
Kod:
http://www12.zippyshare.com/v/1210809/file.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: pet feb 14, 2014 5:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Misa je napisao/la:
Pozdrav. Potrebna mi je mala pomoć. Završna sam godina ekonomske srednje škole i sad imam da radim maturski rad. Nije mi problem uradit, hehe ne treba mi sad netko ko će mi to sve uradit. Samo da mi pomogne pronać odgovarajuću literaturu. Ne mogu si pronać ništa. :/ Tema mi je "Tekući račun". Naravno nisam još naišla ni na kakvu knjigu sa takvim nazivom..ok..ali što je još gore, nisam pronašla ništa posebno u sadržaju drugih knjiga. Tražila sam u svojoj školskoj biblioteci i u gradskoj, ali ništa, skroz malo, čak i na internetu. Tek nam je u planu i programu da radimo tu temu u školi, ali ja ne želim da sve u zadnjem trenutku uradim..još uvijek se trudim i tražim..ali, ako tko zna, bila bih zahvalna kad bi mi nešto poslali u vezi moje teme.

Probati ću ti pomoći, pitam profu na svome faksu, jedan ekonomske naravi kolegij koji sam položio, ako bude imala izvore za tvoju temu, drage volje ti napišem gdje da pronađeš


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: pon feb 17, 2014 7:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 04, 2008 8:45 pm
Postovi: 48
Misa, pogledaj ovaj pdf na ovom linku....

http://www.cb-mn.org/slike_i_fajlovi/fajlovi/fajlovi_publikacije/nase_knjige/mr_boris_kilibarda_tekuci_racun.pdf

File se zove Platni Bilans i ima poseban deo o tekucem racunu. Mada se odnosi na Crnu Goru, mozda ipak nadjes nesto korisno jer je sve objasnjeno dosta detaljno.

_________________
Zlatnim je krugom lice istine skriveno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: uto feb 18, 2014 9:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
trenutno citam /The_Spirits_Book od Allan Kardec i po obašnjenju radi se o kanaliziranom materijalu iz 1857 g. knjiga je u formi pitanja i odgovora a tema joj duhovni život , svrha zemaljskog života , uređenje svemira i sl.

na pocetku sam knjige i trenutno mi djeluje zanimljivo i tjera me da okrecem stranu za stranom na mobacu pa ako se ima interesa mogli bi je skupno dio po dio prevesti za sve one kojima engleski jezik predstavlja prepreku za upoznavanje s istom. Također knjiga se smatra fundamentalnim djelom na području Spiritizma ali to neka svako za sebe odluči.

http://www.allankardec.com/Allan_Kardec/Le_livre_des_esprits/lesp_us.pdf

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: uto feb 18, 2014 8:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Zen priče, ocr...
http://www.4shared.com/office/dNZhhmb_ba/Zen_Price.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: pon mar 10, 2014 4:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Unutarnji čovek

U prilici ste da na našem sajtu besplatno
pročitate knjigu Dragana Simovića
TAJNE NEBA vizije Milojka Kremanca
http://slikeizakonpostanja.blogspot.com ... covek.html
Neznam da li smijem da citav tekst postavim na forum pa zato evo link,Jako zanimljivo.

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: uto apr 15, 2014 1:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
jel ko citao knjigu RAZDVAJANJE SVJETOVA a vase misljenje o istoj pozdrav i hvala

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: pet maj 02, 2014 8:21 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Interesantna knjiga:


DNA - The Most Holy Place


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: uto maj 06, 2014 11:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
hm :toothy2:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: pet maj 23, 2014 9:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
http://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,34784.0.html

kasiopejci šibaju nove epizode svakih par dana,Jack će izgorit ko luk na masti od posla.....

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: sri jun 11, 2014 6:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Occult Science Dictatorship: The Official State Science Religion and How to Get Excommunicated

a book by William Lyne

This book is about how powerful economic interests, which also control the government, the mass media and academic institutions, have used scientific thought-control to suppress freeenergy technology. The UFO is only the most glaring and remarkable example. If you are intelligent enough to realize that man-made UFOs exist, then you know that "free energy inventions work", because a UFO is a free energy invention.

A believer in man-made UFOs, who doesn't happen to share a belief in space aliens as the responsible—or even the partially responsible—parties, is made to feel uncomfortable when among those of a UFOlogy gathering, sort of like an Atheist at a fundamentalist Christian revival meeting, or a microbiologist at a witch-doctor convention.

CONTENTS
INTRODUCTION ....................................................................................1
CHAPTER I - UFO Counterintelligence: Plugging Leaks in "Official" UFO History ...................................17
CHAPTER II - Disappearing Tesla:
The Burial of Tesla and His discoveries...................................... 24
Tesla's Extraction of Cosmic Energy.... ....................................... 31
CHAPTER III - Concealed Energy:
The Second Lie of Thermodynamics ............................................38
The Universe is Winding Down ...................................................42
Advent of "SMS" .......................................................................... 48
Isolated Systems and Irreversible Processes Forever?.. ....... ......50
Disappearing Mass?....................................................................... 53
Lyne's Hypothesis... ...................................................................... 58
CHAPTER IV - Secret Science:
Thought-Control on the Professional Level .................................64
Epistemology ................................................................................ .64
Thought-Control of Scientists and Professionals .........................70
CHAPTER V - "Alien Visitors":
Thought-Control on The Grass Roots Level......... ,.................... 76
CHAPTER VI - The Roswell Hoax:
A Truth Seeker Goes to Roswell ..................................................91
CHAPTER VII - Fuzzy UFOlogy:
Keeping the Dupes Stupid ..........................................................107
The CIA's Omnipresence in UFOlogy ...................................... 108
My Mind and Thought-Control Ordeals................................... 1l l
The CIA's UFOlogy Double-Whammy..................................... 131
Vascillating Vallee ..................................................................... 137
Vallee and the Fraud Business................................................. ..142
Vallee and the Secrecy Business..........., .................................... 146
CHAPTER VIII - La Revolution Technologist:
Turning Things Around
Through Technology ................................................................. 155
Bibliography............................................................................................165
Index .......................................................................................................167
Vita .........................................................................................................174

http://www.whale.to/b/lyne_b1.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: čet jul 24, 2014 12:52 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Prije nekoliko sedmica, dok sam bio na godišnjem odmoru, webhost mi je isključio vebsajt galaksija.com na neko vrijeme jer navodno nisam odmah reagovao na njihov zahtjev da odstranim sa vebsajta sljedeće fajlove:

/literatura/Uspenski_-_U_potrazi_za_cudesnim.pdf
/literatura/andjeoska_maskarada.pdf
/literatura/tesla_battery.pdf
/literatura/valis.pdf (knjiga Phillip-a Dick-a)
/literatura/jk_oth.pdf (J. Keel, Operation Trojan Horse)
/literatura/kuas.pdf (Tekst sa stranice Planeta, Muzički spotovi i programiranje uma)
/literatura/shape_12.pdf (Cliff High, Shape of things to come)

Razlog je navodno bio: „bandwidth abuse“ (iako je bandwidth neograničen?!)

S obzirom da su ovi fajlovi povezani linkovima iz dosta drugih tekstova i poruka na forumu, oni neće biti dostupni neko vrijeme, tj. sve dok ih ne prebacim na neki drugi server. Kad se to desi, poslaću nove linkove i promijeniti stare, tj. kad i koliko stignem.

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: čet jul 24, 2014 1:08 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Što se tiče Anđeoske Maskarade ima jedna nova serija: http://www.imdb.com/title/tt3079768/
Ukratko Anđeli su nakon što ih je otac napustio ili se više ne javlja odlučili zauzeti ovaj nivo stvarnosti i do kraja zauzeti tijela ljudi, živih ili mrtvih, ovisi o tome koliko je koji anđeo gadljiv i kakve su mu sklonosti... još krače, otvoreni rat između anđela i ljudi.
Jest pucačina, ali to mora biti da bude IN.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: pet jul 25, 2014 9:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
galaksija je napisao/la:
Prije nekoliko sedmica, dok sam bio na godišnjem odmoru, webhost mi je isključio vebsajt galaksija.com na neko vrijeme jer navodno nisam odmah reagovao na njihov zahtjev da odstranim sa vebsajta sljedeće fajlove:

/literatura/Uspenski_-_U_potrazi_za_cudesnim.pdf
/literatura/andjeoska_maskarada.pdf
/literatura/tesla_battery.pdf
/literatura/valis.pdf (knjiga Phillip-a Dick-a)
/literatura/jk_oth.pdf (J. Keel, Operation Trojan Horse)
/literatura/kuas.pdf (Tekst sa stranice Planeta, Muzički spotovi i programiranje uma)
/literatura/shape_12.pdf (Cliff High, Shape of things to come)

Razlog je navodno bio: „bandwidth abuse“ (iako je bandwidth neograničen?!)

S obzirom da su ovi fajlovi povezani linkovima iz dosta drugih tekstova i poruka na forumu, oni neće biti dostupni neko vrijeme, tj. sve dok ih ne prebacim na neki drugi server. Kad se to desi, poslaću nove linkove i promijeniti stare, tj. kad i koliko stignem.

...


Navedeni materijali se sada mogu naći ovdje:

Uspenski, U potrazi za čudesnim

Dr Karla Turner, Anđeoska Maskarada

Tesla battery

Phillip Dick, VALIS

J. Keel, Operation Trojan Horse

Muzički spotovi i programiranje uma

Cliff High, Shape of things to come-12

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Literatura i linkovi
PostPostano: pet jul 25, 2014 9:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 03, 2009 5:25 pm
Postovi: 83
Lokacija: Zagreb
:notworthy:

_________________
Tko ima uši, neka čuje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2253 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 113  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz