Sada je: čet mar 28, 2024 3:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica
PostPostano: čet maj 30, 2013 10:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623
The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica

http://www.queenofthesun.com/

http://thepiratebay.sx/torrent/7238098/ ... _Us__(2010)_DVD-Rip


Prevod
http://titlovi.com/titlovi/queen-of-the ... s--163521/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica
PostPostano: uto jun 04, 2013 8:15 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 24, 2011 12:34 pm
Postovi: 12
\:D/
Pomislih konačno sam ga pronašla,super...kad ono ne ide...baš mi je žao...

Sve me nešta propituje,a filma nigdje 8)

Pozdrav svima od mame-pčelarke :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica
PostPostano: uto jun 04, 2013 10:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Sve je u redu sa filmom, sad sam ga spustio sa brzinom 900.

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica
PostPostano: pon jun 10, 2013 11:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 11:20 pm
Postovi: 623
seagull je napisao/la:
\:D/
Pomislih konačno sam ga pronašla,super...kad ono ne ide...baš mi je žao...

Sve me nešta propituje,a filma nigdje 8)

Pozdrav svima od mame-pčelarke :love3:


Javi da li si uspela.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica
PostPostano: čet jun 13, 2013 4:49 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 24, 2011 12:34 pm
Postovi: 12
Jesan,jesan :occasion5: Sin mi ga je skinuo :oops: Toplo preporučam svima da ga pogledaju jer govori o stvarima od krucijalne važnosti za ovaj svijet...
Baš sam jednu svoju zajednicu "sorry" razrojila u nukleus "don't worry"... \:D/
Svaki čovjek koji sebe naziva prirodnjakom,a raspolaže sa komadom zemlje,svakako bi trebao razmisliti da je nužno potrebno ,a nadasve odgovorno imati bar jednu košnicu,bez ikakovih izdatataka,al sa medom na kruhu izajutra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica
PostPostano: čet jun 27, 2013 11:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Kod:
http://ca.isohunt.com/torrent_details/450336561/Queen+of+the+Sun?tab=summary


ili ovaj...

Kod:
http://ca.isohunt.com/download/388170941/Queen+of+the+Sun.torrent



:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica
PostPostano: pet jun 28, 2013 6:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 01, 2010 12:50 pm
Postovi: 26
seagull je napisao/la:
Jesan,jesan :occasion5: Sin mi ga je skinuo :oops: Toplo preporučam svima da ga pogledaju jer govori o stvarima od krucijalne važnosti za ovaj svijet...
Baš sam jednu svoju zajednicu "sorry" razrojila u nukleus "don't worry"... \:D/
Svaki čovjek koji sebe naziva prirodnjakom,a raspolaže sa komadom zemlje,svakako bi trebao razmisliti da je nužno potrebno ,a nadasve odgovorno imati bar jednu košnicu,bez ikakovih izdatataka,al sa medom na kruhu izajutra...


Prije 3 godine sam imao 9 košnica, da bi te jeseni 5 košnica na moj užas strefila CCD. Košnice pune hrane a pčela, ni živih ni mrtvih, nigdje.
Ono što me nervira su nagađanja o uzroku CCD-a. Pogotovo nagađanja da je varoa razlog svega toga. Pčelarstvo u USA je desetkovano, također i pčelari na veliko. Ljudi koji se godinama bave time, veliki broj živi od toga i znaju se nositi s varoom a opet imaju katastrofu.
Ja lično protiv varoe radim prema savjetima lokalnog udruženja u kojem ima pisaca po nekoliko knjiga a i savjeti sa seminara na kojim predaju faultetski profesori pomažu.
EU je trenutno zabranila nekoliko pesticida ali meni pčele stradaše u jesen kada se ne pršće odnosno kada pčele niti nemaju neke paše.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica
PostPostano: uto jul 09, 2013 12:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 26, 2012 8:31 pm
Postovi: 34
Lokacija: ANDROMEDA
Jedan od glavnih uzroka CCD-a su CHEMTRAILOVI tj. nanočestice barija, aluminija i svih pitaj boga kojih ostalih sranja sa kojima nas truju... Ja sam primjetio da mi nekontrolirano curi nos svaki put nakon što vidim na nebu te ubojice... oči mi se toliko suše da me užasno svrbi... inače imam sezonske alergije, ali u zadnje vrijeme bez obzire na godisnje doba i gdje sam se kretao...

Većinu ljudi ionako nije briga za CHEMTRAILOVE dokle god su na telki tekma i ostala sranja za ispiranje mozga...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica
PostPostano: čet jul 11, 2013 8:57 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 24, 2011 12:34 pm
Postovi: 12
Vedro nebo iznad pčelinjaka,vrta,voćnjaka... i mojih prijateljica uvelike danas već priisujem prisutnosti orgonita.
Svaka košnica ispod ima mali TB, a na pijadestalu BC friend 8) :

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica
PostPostano: pet jul 19, 2013 8:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 12, 2008 10:41 am
Postovi: 70
Lokacija: Cakovec
Pozdrav,

hvala na dokumentarcu :notworthy: , baš mi se dopal. Nego pošto sam zagriženi čmelar i "tragač", zanima me dal netko ima nekog iskustva sa orgonitima i "djecom sunca"; tj. čmelcima. (na koji način bi orgoniti pomogli čmelcima itd..) ili moram izdvojiti jedno društvo i vršiti ispitivanja, molim za nekvi savjet, .. Tanx i ugodan nastavak dana!
:toothy2:

_________________
R.S.: “Pomoću košnice cijeli kozmos ulazi u čovjeka i čini ga jakim i sposobnim.”

https://www.box.com/s/e941cscq87f91t2694lu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: The Queen of the Sun - Sunčeva kraljica
PostPostano: uto jul 23, 2013 7:17 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 24, 2011 12:34 pm
Postovi: 12
Botanicar je napisao/la:
Pozdrav,

hvala na dokumentarcu :notworthy: , baš mi se dopal. Nego pošto sam zagriženi čmelar i "tragač", zanima me dal netko ima nekog iskustva sa orgonitima i "djecom sunca"; tj. čmelcima. (na koji način bi orgoniti pomogli čmelcima itd..) ili moram izdvojiti jedno društvo i vršiti ispitivanja, molim za nekvi savjet, .. Tanx i ugodan nastavak dana!
:toothy2:

Orgoniti su sastavni dio moga pčelinjaka već dvije godine...
Prvu godinu sa BC-om u njihovoj blizini,a od proljetos sa malim TB-om ispod svake...sad baš i ne ispod svake,fali nam još desetak komada ,jer je deset novih nukleusa.
Ništa im nisu naškodili,dapače osjećam pozitivan predznak i po prisutnosti legla u košnicu,a i zdravlja pčela ponajviše zbog grde varroe.
Ako ti je poznat sustav orgonita i njihovu funciju transformacije DOR-a u POR-a dovoljno je da zbrojiš 2 i 2 ...
Žalosno je koliki odmak od samog pomena orgonita na pčelinjaima izaziva podsmijeha u mnogih pčelara...a da ne vide da su nam je jedina preostala opcija "back to basic",nego ono malo pčelica s kojima rade muče i zlostavljaju sa još svojim kemijanjem koristeći sredstva koja su pogubna za dobar dio njih,,voze ih na paše repice i suncokreta od kojih se nikada ne može sjeme uhvatiti...i tamo se bidne još zatruju, te sa ono malo snage što im preostane ne mogu vratiti kući jer su izgubile dar orijentacije....Sve je to CCD,ili kako god da ga nazvali...
Mogle bi one da je sve kako triba full samostalno živjeti,a da se usput i ljudi medom slade...
No previše ljudske gluposti košta ih glave,utoliko da ne mogu doživjeti punu starost koja je samo tri miseca,ili pak podniti starost zimske pčele koja bi tribala živiti šest...
Rad po mjesečevom sjetvenom kalendaru isto je po meni jako bitan.
Komparirala sam 6 zajednica sa kojima isključivo pčelarim po njegovim smjernicama,tako da košnice otvaram isključivo na dane cvijeta i po potrebi na dane ploda...
Isto tako,ako promatramo uočićemo da se i roje na te dane ...
Ajme ,odoh u širine pčelarskih razgovora,skužajte :love9:


"U drugu ruku pčela je prilično posebno favorizirana činjenicom da se, na svoj način, hrani upravo onim dijelovima biljaka koji su također u cijelosti prožeti ljubavlju. Pčele sišu svoju hranu — koju onda pretvaraju u med — isključivo od onih dijelova biljaka koji su usmjereni na ljubav; one nose, tako recimo, ljubavni život cvijeća u košnicu.
Stoga treba kazati da život pčela treba proučavati koristeći dušu."Rudolf Steiner


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz