Sada je: čet mar 28, 2024 3:33 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: sri nov 06, 2013 9:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Plan za zaštitu pedofila

U Americi se zakonom želi zabraniti bilo kakva terapija ili savjetovanje kome je cilj promjena seksualne orijentacije. Problematično je što se na zapadu na pedofiliju sve manje gleda kao na bolest, a sve više kao na seksualnu orijentaciju. Očito je da su doktori i bolesnici zamijenili mjesta. Zar nije vrijeme da prestanemo nekritički prihvaćati sve što dolazi izvana?

Prisjetitmo se da u Hrvatskoj imamo Zakon o suzbijanju diskriminacije u kojem se izričito spominje suzbijanje diskriminacije na temelju seksualne orijentacije. Nema nikakve zakonske prepreke da se poput homoseksualnosti, tako i pedofilija i zoofilija proglase seksualnom orijentacijom i da pedofili i zoofili na temelju tog zakona počnu tražiti svoja "prava". Ovaj trend započeo je i kod nas putem predavanja poznatih promicatelja pedofilije (Hekma, Štulhofer, Sandfort, itd.) pa čak i emisija na HTV-u!

http://zdravstveniodgoj.com/news/plan-z ... u-pedofila


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: sri nov 06, 2013 9:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Škole u Njemačkoj malu djecu uče kako doživjeti orgazam!

Kada postane toliko dobro, da ne može biti bolje, Lisa i Lars dožive orgazam. Vagina i penis tada su topli i trepere – piše, uz eksplicitni grafički sadržaj, u knjizi koja je šokirala Njemačku.

Školska djeca u Njemačkoj, pa čak i ona najmanja stara samo pet godina, dobila su na upotrebu knjigu iz seksualnog odgoja koja im grafički objašnjava kako staviti kondom i kako postići orgazam.

Knjiga naziva 'Wo kommst du her?' prikazuje ljubavni par, Lisu i Larsa, u raznim fazama seksualnog odnosa te prikazuje kako Lisa Larsu stavlja kondom. Gnjevni i šokirani roditelji žalili su se školi na berlinskom području Kreuzberg koja je prvotno sve skupa ignorirala, a tek nakon što su za kontroverznu knjigu saznali i lokalni mediji, stigle su prve reakcije.

- Kada postane toliko dobro, da ne može biti bolje, Lisa i Lars dožive orgazam. Vagina i penis tada su topli i trepere – piše, između ostalog, u knjizi koja je još uvijek dostupna u školi, ali ne za učenike.

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/854 ... gazam.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: ned nov 10, 2013 9:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Vrlo važno: Pročitajte koji su planovi za uništenje obitelji od strane Novog svjetskog poretka

"U Norveškoj djeci u jaslicama čitaju bajke o princu koji se zaljubio u kralja". "U Švicarskoj dječake treba dovoditi u vrtiće u haljinama". "U Danskoj na stupovima stoje oglasi: "Iznajmljuje se konj zbog intimnih odnosa". "U Njemačkoj u jednom gradiću legalno funkcionira 10 zoo-bordela". "U Americi se provode izbori ljepote među transvestitima-dječacima od 6 godina". "U Kanadi su legalizirani eksperimenti na djeci: sterilizacija, lobotomija". "U Švicarskoj je 30 000 djece oduzeto tradicionalnim roditeljima i već predano istospolnim". " U Norveškoj će se u školskom programu za prvašiće pojaviti predmet "incest". "U Kanadi je pedofilija – službeno priznata seksualna orijentacija". "2013. god. su u svim školama u Francuskoj zamijenili "dječake" i "djevojčice". "U Nizozemskoj legalno postoji stranka pedofila, a također je prisutna i infantofilija, onosno odnosi s novorođenima.

U kolovozu ove godine u Rusiji, točnije u Moskvi održana je konferencija pod nazivom 'Uništenje obitelji i spola novim svjetskim poretkom'. Konferenciju je organizirao ruski kršćanski preporod u suradnji s međunarodnim pokretom pod nazivom 'Ruske majke'. Glavna gošća konferencije bila je Irina Berset, Ruskinja koja je 45 godina živjela u Norveškoj i koja je nakon što joj je norveški sud oduzeo djecu jer nije bila tolerantna na pedofiliju potrošila godine istražujući i skupljajući dokumentaciju i razna svjedočanstva kako bi ruskoj tradicionalnoj javnosti prikazala koji je pravi cilj Novoga svjetskog poretka u odnosu na obitelj. Hrvatska je na sreću tek ove godine primljena u Europsku uniju pa stoga malo kasni s mnogim zakonima zapada koji imaju u cilju potpuno uništenje obitelji. U ovom trenutku svjesni smo strašno glasnog napada medija i LGBT manjina na inicijativu 'U ime obitelji' kojom je Željka Markić uspjela preduhitriti sve zle planove koji su se trebali provesti i kod nas, državi članici Eurozone. Pobjeda na ovom referendumu bit će pobjeda obitelji nad izopačenoj stvarnosti koja se dakako krije od javnosti.

U nastavku možete pročitati cijeli govor Irine Bereset koja se svim snagama suprotstavlja Novom svjetskom poretku i njegovim nehumanim planovima.

"Dobar dan,

Zovem Irina Berset.
Ja sam danas ovdje da bih svjedočila o toj kugi trećeg milenijuma, s kojom se susrela moja obitelj na zapadu. I ne samo moja obitelj osobno. Danas, međunarodna organizacija ruskih roditelja – majki, očeva, djedova i baka pod nazivom – "Ruske majke", broji obitelji iz više od 30 zemalja svijeta, koje su nastradale od nasilnog razdvajanja od rođene djece u inozemstvu. Te obitelji su živi svjedoci toga što se događa s ruskom djecom izvan Rusije. Ja skupljam svjedočanstva i dokumente na tu temu posljednje dvije godine. Za to vrijeme, na raznim jezicima svijeta, meni su slali publikacije zapadnih medija, video-svjedočanstva, TV-reportaže, filmove, knjige, znanstvena istraživanja. Sakupivši te dokumente, ja ću vam u sažetom obliku reći kako se vrši uništenje porodice i spola na zapadu.

Moj zadatak nije bio da ocjenjujem to što se tamo događa. Ja sam se samo trudila da skupim činjenice, dokumente i svjedočanstva. S jednim jedinstvenim ciljem, da privučem pažnju javnosti u Rusiji i ostatku kršćanskog svijeta, ruskih znanstvenika i specijalista, povjesničara, sociologa, teologa, kriminalista, politologa, psihologa i dr., a također, želim privući vašu pažnju, uvaženi gosti današnje konferencije i upozoriti vas o činjenici da je cijeli svijet danas obuhvaćen idejom uništenja prirodnog spola i idejom uništenja obitelji. Meni je osobno dječja policija Norveške pod prijetnjom pištoljima, odvela u zarobljeništvo moja dva rođena sina. 8. travnja 2011. u moj norveški stan upala su dva suradnika socijalne službe i dva policajca. Ti službenici oteli su moju djecu i odveli ih na skrivenu adresu, skrivajući ih od mene, njihovog roditelja. Pitanje je zašto? Ja znam zašto. Radi se o tome što sam se ja dan prije toga događaja obratila policijskoj stanici u selu gdje živimo s pritužbom na to da su norveški građani s mojim mlađim četvorogodišnjim sinom, kako mi se tada činilo, vršili nezakonite bludne radnje. Sud Norveške me je tada proglasio netolerantnom ženom prema norveškom moralu. I zato su mi oduzeli djecu. Djecu su predali tolerantnijim roditeljima br. 3 i 4. Ti iznajmljeni roditelji nisu imali ništa protiv da se mojoj djeci u norveškom vrtiću i školi predaju osnove netradicionalnih tjelesnih odnosa. Kažete da je to nemoguće? Ja također tada nisam znala, ali sada znam, da se u Norveškoj već mnogo godina realizira državni program promjene djece iz običnih dječaka i djevojčica u druge osobe. Kakve? To je pitanje nad pitanjima. S gledišta običnog čovijeka, postoje samo dva prirodna spola – muški i ženski. Je li tako? Ali, sva nesreća je u tome što je za sav ostali zapadni svijet taj pogled davno zastario. Novi moderni psiholozi, sociolozi pa čak i psihijatri prodaju lažnu ideju, da prirodni spol uopće ne postoji i nikad nije ni postojao. Govore kako je to samo jedna od velikih kršćanskih zabluda. Neljudi tvrde da ustvari spolova ima mnogo više. Prvo je bilo rečeno kako tih spolova ima 6 ili 7. Ali sada, ta je brojka porasla nekoliko puta i broji oko 20 raznih spolova. Ludilo, kažete?

Ne. To je realna druga ideologija. I ta druga ideologija je sastavljena na paradigmi ne prirodnog i normalnog, već nekog "neprirodnog" socijalnog spola. To jest, ona je napravljena na ideji da spol, ne samo da se može mijenjati već se i mijenja isključivo iz nekih čisto socijalnih razloga ili socijalnih uloga. Autori ideje velikog broja spolova bili su izopačenici. Svaki novi spol oni su počeli povezivati s drugim vidom izopačenosti. Prosto govoreći, izopačenici su predstavili ideju da se spol određuje prema objektu s kojim se vrši tjelesni odnos. Izopačenici su riječ "spol" zamijenili seksualnom orijentacijom.

Ako je izopačenik seksualno orijentiran na djecu, to je njegov spol "pedofil". Ako je izopačenik seksualno orijentiran na životinje to je njegov spol "zoofil". Tako to izgleda u grubo. Postoje među izopačenicima oni koji su odmah orjentirani i na djecu i na životinje. Takve osobe su sami izopačenici nazvali kvir što znaći uvrnut ili izopačen. Da se ne bi miješalo sa tradicionalnim spolovima, izopačenici su riješili da samu riječ "spol" proglase kao "zastarjelu" i tako su ga izbacili u povijest. Socijalni stručnjaci pojačali su uništenje spola u zapadnoj kulturi nadgrobnim spomenikom, na kome su napisali novi izraz gender. Osim toga, u engleskom jeziku riječ "gender" još označava potpuno i kategoriju "roda": muški rod, ženski rod i srednji rod. I eto, ti sotonski "genderi" počeli su se množiti danonoćno i danas ih ima na tisuće. U početku su potrošili 20 - 30 godina na to da bi usadili u svijest čovječanstva i u cjelokupnoj zapadnoj kulturi, zapadnoj glazbi, zapadne književnosti i zapadnoj umjetnosti da su "muškarci" i "žene" izumrli kao dinosauri, a tamo postoje samo "homo", "lezbijke", "biseksualci", "transvestiti" i "transgenderi". Usput, pod parolom "prava čovjeka na izopačenost" – prirodni spol prestao se zvati prirodnim i normalnim. Na taj način proizvedena je "lingvistička čistka", uništenje nas – "muškaraca" i "žena" iz kulturne sredine. Zato nije ni čudo što su se tradicionalni "muškarci" i "žene" u zapadnom svijetu, postepeno počeli promtrati kao rudimenti, ostatci starog, zastarjelog učenja, odnosno ljudi "druge vrste".

Znate li kako nas normalne ljude nazivaju na zapadu? Već odavno se riječ "prirodno" za sve nas se ne koristi. Umjesto njega ubačena je druga riječ – "straight", što znači doslovno – "pravi". To jest, vi i ja smo "strejteri". Što je to? Ništa. Praznina. "Straight" je zbir zvukova koji ništa ne znače, bez ikakvog smisla, bez korijena, bez materijalnog ekvivalenta. Danas se može zaključiti da se to izvještačeno lingvističko izbacivanje prirodnog spola u zapadnom svijetu izvršilo i uskoro će biti završeno.

Moji zaključci proizlaze iz realnosti. U tolerantnoj Europi, u Kanadi, SAD-u, Novom Zelandu, Australiji, ako budete morali izraziti svoju seksualnu orijentaciju (na primjer u bračnoj agenciji) predložit će vam da postavite kvačicu u polje: "strejter", "homo", lezbijka", "biseksualac", "transvestit" ili "transgender". Danas bismo mi trebali staviti kvačicu u polje "strejter". I ja i vi. Mi prekrasno shvaćamo da mi nismo nikakvi "strejteri", mi smo muškarci i žene. Ali nas i vas tamo nema. Nas su očistili. Lingvistički. Uništili. Satrli. Otpisali...

Uništenje prirodnog spola na lingvističkoj razini – to je bio prvi korak zapada. Drugi korak zapada je uništenje prirodnog spola u osobnim dokumentima. Da, da. Multitolerantni zapadnjaci su napravili drugi korak za izbacivanje prirodnog spola iz svih osobnih papira. A prije svega iz putovnice. Do nekoliko godina unazad nitko u Rusiji nije primijetio kako je u Australiji i Novom Zelandu, kao probni svjetski projekt bio uveden treći spol. Što je to? Do tog trenutka u putovnici, u polju " spol", bile su samo dijve mogućnosti – "muški" i "ženski" spol, tj. bila su dva polja i u jednom od njih je stajala oznaka. A sada ima tri kvadrata. Treći kvadrat obilježen je slovom "X". Taj treći spol su osim u navedene dvije države, uveli na Tajlandu, a od 1. studenog 2013., to treće polje će se pojaviti u putovnicama, prvo Njemačke, a zatim ubrzo i u zemljama svih drugih država Eurozone. Nakon toga će u vrlo kratkom roku, to polje "X" spola potpuno izbaciti naš i vaš prirodni spol iz osobne dokumentacije cijelog zapada. Prvo će svi izopačenici biti zapisani u trećem polju "X". Zatim, oni neće biti zadovoljni time što u njihovoj putovnici stoji apstraktno slovo "X". I onda će izopačenici svih vrsta zavikati na cijeli svijet o svojim tkz. "pravima čovijeka" zbog svog slova, svoje seksualne orijentacije. I onda će se u trećem polju naći slova "l", "g", "b", "t", a zatim i drugih "grupa" seksualne orijentacije, koje se množe ne dnevno, nego satima. A s obzirom na to da putovnica nije promjenjiva, to će naše i vaše kvadratiće "m" i "ž" jednog dana potpuno izbaciti iz upotrebe. Ili će oni sami nestati kao nepotrebni. Ili će ih izbaciti iz bilo kojeg drugog razloga. Nije bitan scenarij, bitan je kraj – uništenje našeg i vašeg prirodnog spola iz osobnih dokumenata.

Treći ciklus uništenja spola je fizičko poravnavanje. Zapad napada našu djecu, trudeći se da im usadi netradicionalnu orijentaciju od rođenja. Ako roditelji nisu pokorni i protive se tome, zapad je smislio odstranjenje roditelja iz procesa odgoja potomstva. Oduzimanje djece u modernoj Europi i po cijelom zapadu sada je riješeno tako da se obavlja odmah od dna rođenja. Pomoću te jedinstvene kazne, prisilna predaja potomstva državi – likvidirana je kategorija roditelja i uništena je obitelj kao stup društva.

Sada funkciju odgoja djece preuzimaju osobe tolerantne na izopačenosti. Na zapadu su napravljeni posebni programi u tom pravcu za jaslice, vrtići, škole i sveučilište. Čudit ćete se, ali napisana je i predstavljena nova dječja književnost tolerantna na izopačenosti. Ona je osmišljena za sve uzraste: od nule do 1. godine, od godine do dvije, od dvije do četiri, od četiri do šest, itd.

U prosincu 2012. godine, istaknute feministkinje u Europskom parlamentu dale su prijedlog za izglasavanje zakona koji zabranjuje svu klasičnu dječju književnost u Europi. Takva književna inkvizicija samo što nije uvedena. Istina, nedostajalo im je samo nekoliko glasova pri glasanju u Europarlamentu i svoje su prvo vrijeme neoinkvizitori tada izgubili. Ali zato su u Francuskoj uspjeli. Tamo sada potpuno legalno prvačići u školi uče novu prozu: "Tata nosi haljinu". Ta knjiga je svojevrsna francuska azbuka homoseksualnosti. On priča djeci o tome da Maša nije djevojčica, a Vasja – nije dječak.

O svemu ovome sam prvi put saznala iz pisama Rusa koji žive u Australiji, Švicarskoj, Novom Zelandu, SAD, Kanadi ili u Europi. Ruski roditelji u svojim pismima opisuju, s gledišta ruskog čovjeka, činjenice i pojave suvremenog zapada.

Evo nekoliko kratkih citata iz pisama:

"U Norveškoj djeci u jaslama djeci čitaju bajke o princu koji se zaljubio u kralja".

"U Švicarskoj dječake treba dovoditi u vrtiće u haljinama". "U Danskoj na banderama stoje oglasi: "Iznajmljuje se konj zbog intimnih odnosa". "U Njemačkoj u jednom gradiću legalno funkcionira 10 zoo-bordela". "U Americi se provode izbori ljepote među transvestitima-dječacima od 6 godina". "U Kanadi su legalizirani eksperimenti na djeci: sterilizacija, lobotomija". "U Švicarskoj je 30 000 djece oduzeto tradicionalnim roditeljima i već predano istospolnim". " U Norveškoj će se u školskom programu za prvačiće pojaviti predmet "incest". "U Kanadi je pedofilija – službeno priznata seksualna orijentacija". "2013. god. su u svim školama u Francuskoj zamijenili "dječake" i "djevojčice". "U Nizozemskoj legalno postoji stranka pedofila, a također prisutna je i infantofilija, odnosno odnosi s novorođenima. U posljednje se svjdočanstvo ne može povjerovati bez dokaza. Zato smo to provjerili i na nizozemskom jeziku našli mnoštvo novinskih materijala i TV emisija o krivičnom procesu koji je privukao najviše pažnje 2012./13. godine.

Radi se o tome da je jedan nizozemski homoseksualac koji je živio u istopolnom braku silovao preko stotinu djece. Njegova najmlađa žrtva imala je samo 9 dana od rođenja. A najstarija dvije i pol godine. Dobro ste čuli, riječ je o novorođenčadi i maloj djeci. O masovnoj rasprostanjenosti infantofilije u Eurozoni govori činjenica koju su spomenuli u mnogim medijima čak i na ruskom jeziku, da su kod tog zadržanog infantofila našli gigantske količine neuništenih foto i videomaterijala. Toliko velike količine da njima možete napuniti cijeli interne. Ali, ono što je još više poražavajuće – tu djecu nije nitko zaštitio. U Nizemskoj je obitelj odavno uništena. Roditelji te djece po zakonima Europe nisu imali nikakvo pravo da svjedoče o nasilju nad svojom djecom. Zato što nizozemski sud nije bio sklon da to nazove aktom "nasilja". Jer se sve te žrtve – dojenčad, nisu nikad ni na koji način protivile. Došlo je čak do toga da su stručnjaci ustvrdili da je uzrok toga što se dogodilo "hiperseksualnost" tog homoseksualnog amoralnog subjekta.

Ma kako neverojatno vam to sada zvuči, sve su to činjenice. I sve to možete sami pronaći ako unesete u Google pojmove 'zvijer infatofil' i sl. Ovi interesi najviše su rasprostranjeni među ženama. Da, da, dobro ste čuli. Pedofilija, incestofilija i infantofilija – to su i ženski poroci suvremenog zapada.

Naime, ruski roditelji koji danas žive na zapadu na udaru su globalne svjetske politike. Njihova svjedočanstva govore o namjernom uništenju tradicionalne obitelji, tradicionalnih vrijednosti, a također i o prisilnoj promjeni spola kod djece – to je upozorenje za Rusiju i ostatak kršćanskog svijeta. Ja sam pobjegla iz Norveške čim sam mogla. Morala sam ostaviti sve: stan, dom, auto, imovinu i sve osobne stvari stečene tijekom 45 godina života. Od dvojice sinova uspjela sam spasiti samo jednog. Drugog mog sina sada kriju u šumama Norveške na tajnoj adresi. Tajnoj samo za majku, za mene.

Kako i slijedi iz zakona suvremene Europe, tradicionalna majka danas "neprijatelj je broj jedan" za svako dijete. Upravo zato su svi sudovi, uključujući i Viši sud Norveške, ustanovili da lišavaju mene, majku, svim kontaktima s rođenim sinom, oduzetim u Norveškoj. To jest, netolerantinima kako nas nazivaju danas je zabranjeno apsolutno sve: prijepiska, čestitke, telefonski razgovori, čak i skype. Netolerantni čak nemaju ljudska prava. Nikakva.

Već dvije godine nema ni vijesti od svog sina. Kada su ga odveli pod cijevima pištolja u zarobljeništvo, moj Miša imao je samo 4 godine. U tom pedofilnom zarobljeništvu je već dvije godine. To jest, on sad ima već 6 godina. On je u Norveškoj išao u vrtić gdje su mu odgajiteljice, lezbijke čitale bajke o gejevima i transvestitima. A ove godine je krenuo u norvešku školu. Tamo ga učitelji homoseksualci obučavaju azbuci ljubavi na satu pod nazivom "incest". I to je sve čista istina, nije san i nije horor film.

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/103 ... retka.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: pon nov 11, 2013 12:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
Begajmo iz Evrope, pardon, evrope, hitno!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: ned dec 01, 2013 3:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Poslušajte što LGBT aktivisti namjeravaju napraviti sa institucijom braka ako im se dozvoli

Američko-ruska novinarka i spisateljica te aktivistica za LGBT prava Masha Gessen prošle je godine iznijela tvrdnju koja se danas u Hrvatskoj aktualizira – brak ne bi trebao postojati.

'Mislim da je vrlo jasno da institucija braka ne bi trebala postojati. (PLJESAK). (...) Borba za gay brakove često uključuje laganje o tome što ćemo učiniti sa institucijom braka kad ostvarimo cilj. Mi lažemo da se institucija braka neće promijeniti i to je laž. Promijenit će se i mora se promijeniti. Ja smatram da ne bi trebala postojati. Ne volim stvarati fikciju o svom životu, nisam to imala na umu kada sam 'izašla' prije 30 godina. Imam troje djece koja imaju više-manje pet roditelja i ne vidim zašto legalno ne bi imali pet roditelja. Ne vidim zašto bi morali izabrati dvoje od tih roditelja i napraviti od njih par. (...) Željela bih živjeti u legalnom sustavu koji je sposoban odražavati takvu stvarnost i ne mislim da je to spojivo s institucijom braka.', rekla je Gessen.

Audio je navodno snimljen u svibnju prošle godine na Sydney Writer's Festivalu tijekom rasprave pod imenom 'Zašto se oženiti kad možete biti sretni'.

Osim po svom LGBT aktivizmu, Gessen je poznata i po sukobu sa tadašnjim ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom kojeg je u svojoj knjizi 'Čovjek bez lica: Putin' opisala kao diktatora.

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/883 ... zvoli.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: ned dec 01, 2013 8:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Prrrr! je napisao/la:
Begajmo iz Evrope, pardon, evrope, hitno!!!!!!!!!!!!!!!


Najbolje u Bosnu. Tamo ništa ne uspijeva, tako da ne može ni Novi svjetski poredak. #-o

Kad čovjek pogleda razvoj situacije na terenu, čini se da smo kao ljudska rasa infiltrirani nečim neljudskim što kontroliše piramidu ili hijerarhiju ljudskog društva odozgo, preko svojih „vozila“, odnosno, entiteta u ljudskim tijelima koji u suštini nisu ljudi, mada tako izgledaju i tako se predstavljaju. Ti entiteti su postavljeni na državne i medijske upravne funkcije i odatle pokušavaju da dehumaniziraju cijelo čovječanstvo i pretvore nas u robove neljudske inteligencije koja njih kontroliše.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: pon dec 02, 2013 9:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Kinsey nije bio pedofil i nema nikakvih dokaza za to, pravi pedofili su svečenici u katoličkoj Crkvi a oni su ti koji donose "Novi poredak". Baš smo bili svjedoci kako se iz emisije u emisiju na TV-u nitko nije usudio suprotstaviti kretenima iz "U ime obitelji" ma koliko im "argumenti" bili retardirani - a zašto? jer je homoseksualnost ogromni tabu o kojem se ne smije pričati. Da barem netko u školama barem jednom kaže da su homoseksualci u redu i normalni ljudi, no Crkva i njihovi idioti su se pobrinili da se to ne dogodi i sada ljudi umiru od straha da išta kažu za prava homoseksualaca jer se svi smrtno boje da ih se nazove pederima. Tko zna što im je sljedeće na planu kad tako podlo razdiru ljude.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: pon dec 02, 2013 1:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jul 03, 2013 10:57 pm
Postovi: 5
...


Zadnja izmjena: nyana; čet jan 09, 2014 3:09 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: pon dec 02, 2013 1:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
nyana je napisao/la:
Ne razumijem kako jedna Željka Markić može biti čuvarica od tzv. izopačene stvarnosti. Pa u njenom govoru tijela, glasu/tonu, načinu.. jedino što vidim je patološka mržnja. Ne bih joj ni zlatnu ribicu dala na čuvanje, kamoli dijete.

jedino što vidiš je refleksija samog sebe i svoje patologije, tako ti je to u post kvantnom svijetu.
:hug:

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: uto dec 03, 2013 10:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Ah tipična katolička reakcija - refleksija samog sebe - jer kao što crkvenjaci vide u Kinsiyeu pedofila a zapravo su oni ti koji su pedofili; kao što je Crkva anti-obiteljska organizacija govoreći ljudima da napuste svoje supružnike, dijecu i da je vjenčano stanje niže od onog u udovištvu i samstvu a govore kako su gay ljudi antiobiteljski; kao što govore da su dijeca odgajana od homoseksualnih parova sklonija samoubojstvu su zapravo opet zamjenili sa djecom koju su silovali katolički svečenici i biskupi i onda zataškani.
Katolici su tako jedno stado ovaca koje živi u fantasy svijetu odbijajući realnost i uzimaju zdravo za gotovo ono što im papa i svečenici kažu, kao ovdje Racika kada je postao nasilan kada mu je netko spomenio jednog u nizu velikih pedofila Marcial Maciela


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: uto dec 03, 2013 12:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Ah tipična New age reakcija ...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: čet jan 16, 2014 9:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Gabriele Kuby - Pogubnost seksualizacije djece (1/3)

Seksualizacija djece u školama, pa čak i u vrtićima, koja traje od kraja šezdesetih godina 20. stoljeća, predstavlja dio globalne seksualne revolucije. Nju su u zapadnim zemljama započeli studentski pokreti 1968. godine. U to vrijeme oni su bili odraz mladenačkog protesta. Danas pak tu revoluciju provode vladajuće elite ovoga svijeta. Odvija se odozgo prema dolje, top-down na engleskom, i nameće se narodima i kulturama posredstvom manipulativnih strategija. Danas se spomenuta revolucija odvija pod kriptonimom gender mainstreaming. Pogledajmo što se krije u postulatima gender (rodne) politike:

Gender (rodni) paket

-"Izjednačavanje" muškarca sa ženom (to nije pokušaj da ih se učini ravnopravnima, već da ih se učini identičnima).

- Likvidacija spolnog identiteta muškarca i žene.

- Likvidacija "prisilne heteroseksualnosti", tzv. potpuno pravno i društveno izjednačavanje, odnosno privilegiranje svih neheteroseksulanih veza.

- Abortus kao "pravo čovjeka", formuliran kao reproduktivno pravo.

- Seksualizacija djece i mladeži u formi obaveznih predmeta.

http://zdravstveniodgoj.com/news/gabrie ... -djece-1-3


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: čet jan 16, 2014 9:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Gabriele Kuby - Pogubnost seksualizacije djece (2/3)

Djelovanje WHO – kao i čitave seksualne pedagogije – temelji se na antropološkoj postavci prema kojoj čovjek od rođenja posjeduje potrebu seksualne aktivnosti te na nju ima "pravo". Odrasli bi od samoga početka trebali stimulirati i detaljno s djetetom u svakoj dobi prolaziti kroz seksualne aktivnosti te omogućavati da ih ono iskusi.

http://zdravstveniodgoj.com/news/gabrie ... -djece-2-3


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: čet jan 16, 2014 9:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Gabriele Kuby - Pogubnost seksualizacije djece (3/3)

Osnove na kojima počiva čitava seksualna pedagogija i tzv. prevencija zlostavljanja, kao što je već rečeno, glasi: djeca žele i trebaju seksualnu stimulaciju i aktivizaciju u dojenačkoj dobi. Ta je tvrdnja postavljena kao antropološki zakon prirode koji nikada ni na koji način nije znanstveno dokazan. Ona je u suprotnosti s prirodnim hormonalnim razvojem koji pokazuje dugu latentnu (pritajenu) fazu od trenutka malo po rođenju pa sve do razdoblja sazrijevanja. Na taj se način kamuflira činjenica da pristup seksualnosti iziskuje postizanje osnovnih moralnih odluka.

http://zdravstveniodgoj.com/news/gabrie ... -djece-3-3


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: čet jan 16, 2014 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Dekonstrukcija braka i obitelji

U tzv. otvorenom društvu, tolerancija prema raznim životnim stilovima među odraslim ljudima mora biti nešto, što je samo po sebi razumljivo. No, već odavno više nije riječ samo o toleranciji, nego o namjeri dokidanja veze između braka i obitelji.

Način na koji društvo danas vrednuje homoseksualnost treba gledati u kontekstu društvenih i društvenopolitičkih tendencija dekonstrukcije i posve novog definiranja braka i obitelji, kao i dekonstrukcije i rekonstrukcije spolova i naraštaja.

http://zdravstveniodgoj.com/news/dekons ... i-obitelji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: čet jan 16, 2014 9:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Kuća užasa

Uznemirujući slučaj američkog ginekologa Kermita Gosnella koji je još od 1972. vodio privatnu kliniku za abortuse koja je zbog strašnih ubojstava živih beba i smrti ili trajnog unesrećenja majki prozvana 'kućom užasa'. Slučaj je dugo bio zataškavan i konačno se istražuje, a mainstream mediji tek nevoljko izvještavaju o tome jer nemaju hrabrosti problematizirati industriju abortusa i kulturu smrti koju ona promiče. Američka država je preko članova svoje istražne porote priznala kako su Gosnell i njegova klinika bili na neki način zaštićeni u svom zločinu, jer bi svako preispitivanje njihova rada bilo shvaćeno udarom na ideološko i financijsko “zlatno tele” sustava abortivnih klinika.

Gosnell je kliniku za abortuse vodio još od 1972., a prije uhićenja bio je ugledan član medicinske elite Philadelphije, nekadašnji izvrstan student medicine na Sveučilištu Thomasa Jeffersona i kandidat za “Mladog stanovnika Philadelphije godine”. I upravo je ovaj ugledni član društva vodio kliniku koju su i liberalni pro-choice komentatori nazvali “kućom užasa”. Prema svjedočenjima zaposlenika klinike, koja su navedena u izvješću Istražne porote, Gosnell je u svojoj ustanovi izveo na stotine pobačaja u slučajevima kada je trudnoća bila u poodmakloj fazi, u situaciji kada je većina drugih ginekologa to odbila raditi, bilo iz medicinskih, bilo iz moralnih razloga. U svojoj “kući užasa” Gosnell je, dakle, radio ilegalne pobačaje, u najvećem broju slučajeva nakon 24 tjedana, ali često i nakon 26 tjedana, ponekad i nakon 30. Metoda abortusa bila je zastrašujuća – napola bi uspavao majku, i to najčešće zabranjenim ili polulegalnim anesteticima, inducirao porod i potom ubio novorođenče. Ubio bi ga tako što bi mu zabio škare u potiljak i prerezao kičmenu moždinu, navodi tužiteljstvo pozivajući se na svjedoke. “U biti, to ne možete nazvati drugačije nego obezglavljivanje”, ispričao je istražiteljima jedan od Gosnellovih asistenata koji je također sudjelovao u ubojstvima novorođenih beba...

http://zdravstveniodgoj.com/news/kuca-uzasa


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: uto jan 28, 2014 11:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Prava istina je da Katolička Crkva kao i neke slične crkve recimo pravoslavna u Rusiji žele nametnuti ljudima sram prema seksualnosti pa tako razdor međusobno, jer kad možeš ljudima govoriti kako i kada da se seksaju onda stvarno imaš kontrolu nad njima. Kao recimo do relativno nedavno kada su ljudi imali u bračnim sobama slike djevice Marije sa malim Isusom u kojega je bračni par trebao gledati dok se seksa s tim da je žena trebala zamišljati da je djevica Marija a muškarac da je Ivan Krstitelj tako da naprave dobrog kršćanina. Ali ljudi to više ne rade jer se dogodila SEKSUALNA REVOLUCIJA. I ako netko govori protiv nje kao recimo Mišak je totalni i apsolutni licemjer. Osim ako nemaš 14-ero djece nemaš pravo govoriti protiv seksualne revolucije jer očito koristiš kontracepciju.

Danas crkve pokušavaju na uvesti nazad te neke stare usrane moralne vrijednosti kojih se nitko normalan ne može držati. Pa čak ni djevica Marija nije bila djevica jer ako čitate Bibliju možete jasno pročitati da je Isus imao brače i sestre jer su im čak i imena navedena. Također Isus nije bio začet bez seksa jer također u nekim djelovima Biblije Marija + njegova braća žele Isusa strpati u ludnicu a da je on stvarno bio navješten od anđela oni bi ga bolje razumjeli. A zašto ne, jer kad se šetaju onom palačom Sv. Pavla u Vatikanu i kad vide koliko su love jednom imali kada su ljudi vjerovali u njihova sranja misle "Kad bi bar opet imali takvu lovu."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: ned feb 09, 2014 1:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
'BLAGO DODIRIVANJE DJECE NIJE PEDOFILIJA' Richard Dawkins izjavama izazvao sablazan

Jedan od najpoznatijih svjetskih ateista, Richard Dawkins, izazvao je sablazan nakon svojih izjava da su nedavni pedofilski skandali izazvali pretjeranu osudu.

U intervjuu za londonski Times, Dawkins je rekao da ne može osuditi "blagu pedofiliju" koju je iskusio 50-ih kao školarac u internatu u Salisburyju.

Govoreći o svojim prvim danima u svojoj školi, prisjetio se da ga je jedan od učitelja "povukao na svoja koljena i zavukao mi ruku u hlače". Učitelja nije imenovao, ali je rekao da se jednako ponašao i prema drugim dječacima.

- Ne mislim da nam je nanio dugotrajnu štetu. Vrlo sam svjestan da ne možete osuđivati ljude iz ranijih razdoblja na temelju standarda iz našeg doba. Jednako kao što ne možemo ljude iz 18. i 19. stoljeća osuđivati za rasizam na isti način na koji bismo osudili modernog čovjeka za rasizam, ja gledam nekoliko desetljeća unatrag na svoje djetinjstvo i vidim stvari poput kažnjavanja štapom, poput blage pedofilije, i ne mogu ih osuditi na temelju istih standarda kao što bih ja ili bilo tko to učinio danas - rekao je Dawkins .

Dodao je da najgori slučajevi pedofilije podrazumijevaju silovanje, a nekad i ubojstvo, te da ih ne treba trpati u isti koš kao i "blago dodirivanje".

Peter Watt, direktor za zaštitu djece pri britanskom Nacionalnom društvu za sprečavanje okrutnosti prema djeci, rekao je da je Dawkins strašno oklevetao žrtve zlostavljanja počinjenog prije nekoliko desetljeća.

- Čini se da gospodin Dawkins smatra da bismo na zločin, zato što je počinjen davno, trebali drugačije gledati. No, znamo da žrtve spolnog zlostavljanja pate od istih posljedica bez obzira na to je li to bilo prije 50 godina ili jučer – rekao je Watt.

Osnivač Nacionalne udruge za ljude zlostavljane u djetinjstvu, Peter Saunders, rekao je da su Dawkinsove izjave zabrinjavajuće.

- Zlostavljanje u svim svojim oblicima uvijek je bilo pogrešno. Zlo je zlo i trebamo se protiv njega boriti svaki put i na svakome mjestu gdje se pojavi – rekao je Saunders.

http://www.jutarnji.hr/-blago-dodirivan ... -/1125282/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: ned feb 09, 2014 1:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
LGBT aktivisti pojačavaju pritisak na Hrvatsku: ILGA je bila zabranjena zbog promicanja pedofilije

ILGA je međunarodna organizacija kojoj je godinama bila zabranjena akreditacija pri UN-u zbog toga što je kao krovna organizacija obuhvaćala i udruge koje se bore za legalizaciju pedofilije. Zbog toga se se ova asocijacija u 90-tim godinama pragmatično 'riješila' pedofilnih skupina poput NAMBLA-e, međutim nije odbacila njihove radikalne stavove. Udruge poput NAMBLA-e (Sjeverno-američka asocijacija za ljubav između muškaraca i dječaka) protestirale su protiv ovakvog odbacivanja navodeći da je NAMBLA bila jedna od najaktivnijih organizacija unutar ILGA-e te su njezini članovi pomogli u sastavljanju ustava ILGA-e i službenih stavova koje ILGA proklamira na temu seksualnih prava mladih.

Međutim, to nije bio jedini razlog zašto su Ujedinjeni narodi zabranjivali ILGA-i pristup tijelima UN-a. Da bi neka nevladina organizacija dobila akreditaciju pri UN-u najveći dio sredstava kojima se financira ta organizacija mora dolaziti iz doprinosa nacionalnih podružnica, donacija članova ili drugih sudionika iz nevladinog sektora. Intencija je da se time akreditacija dozvoli samo nevladinim udrugama iza kojih stoje stvarni građani te ih financiraju neprofitne organizacije. Stav UN-a je sljedeći: ukoliko su nevladine udruge u najvećem dijelu financirane od strane vlada, tada se više ne radi o nevladinim udrugama već o vladinim tijelima.

2012. godine izbio je skandal u Europi kada je pravni stručnjak za ljudska prava, J.C. von Krempach, razotkrio izvore financiranja europske ILGA-e. Otkrio je da u financiranju ILGA-e sudjeluju vlade u iznosu do 71%, i to Europska komisija koja financira 68% budžeta ILGA-e, a nizozemska vlada ostalih tri posto. Ostatak financiranja dolazi iz radikalno ljevih fondacija Georgea Sorosa, Sigrida Rausinga i jednog anonimnog donatora. Zbog svega ovoga UN je u prošlosti odbijao akreditirati ILGA-u, međutim u Ekonomskom i socijalnom vijeću dobile su prevlast europske zemlje koje su na kraju srušile odluku UN-a.

Budući da je Europska komisija, tijelo koje nadzire rad vlada država članica EU, najveći izvor financiranja jedne lobističke grupe, na taj način se postiže da institucije Europske unije lobiraju za vlastite stavove, a organizacije poput ILGA-e su sredstvo kojim se vrši pritisak na suverene države da se uzdrže od odlučivanja o pitanjima koja su isključivo u nadležnosti suverenih država. U prilog tome ide i činjenica da se pomoćnica američkog državnog tajnika Uzra Zeya jučer, 23. listopada, iza zatvorenih vrata sastala sa svim ključnim državnim dužnosnicima Republike Hrvatske koji imaju veze s LGBT pitanjima. Međutim, prednost pred dužnosnicima imali su ipak hrvatski LGBT aktivisti koji su s pomoćnicom američkog državnog tajnika imali sastanak zatvoren za medije na početku njenog radnog dana, u 8 i 30. Nakon toga Uzra Zeya sastala se s pučkom pravobraniteljicom Lorom Vidović, ministrom Uprave Arsenom Baukom, pomoćnicom ministrice Milanke Opačić Majom Sporiš, predsjednikom saborskog Odbora za Ustav Peđom Grbinom, ministricom vanjskih poslova i prvom potpredsjednicom Vlade RH Vesnom Pusić te sa pomoćnicom ministrice vanjskih poslova za multilateralne poslove i globalna pitanja Vesnom Batistić Kos.

Još 2012. godine vlada SAD-a najavila je da će provođenje homoseksualnog plana i programa biti jedan od najviših prioriteta njihove vanjske politike, a sva tijela američke vlade u inozemstvu dužna su provođenje homoseksualnog plana i programa također učiniti svojim prioritetom.

http://www.hrsvijet.net/index.php?optio ... Itemid=151


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Zdravstveni" odgoj Novog svjetskog poretka
PostPostano: ned feb 09, 2014 1:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Jaki homoseksualni lobi omogućit će djeci promjenu spola već sa 8 godina!

Neke zemlje poput Francuske skinule su ovaj poremećaj s liste psihijatrijskih poremećaja dok se u Priručniku za diferencijalno dijagnosticiranje Američkog udruženja psihijatara od prošle godine ovaj poremećaj vodi kao rodna disforija.

Poremećaj rodnog identiteta sve manje je problem kojim se bave psihijatri, a sve više LGBT aktivisti, endokrinolozi i kirurzi te se o tom medicinskom stanju pronalazi sve manje objektivnih informacija. Radi se o poremećaju kada se pacijent odbija identificirati sa svojim biološkim spolom i umjesto toga se identificira sa suprotnim spolom te pokušava ispoljavati ponašanje karakteristično za suprotni spol, što se najčešće manifestira u oblačenju. Radi se o iznimno rijetkom poremećaju koji je iznenađujuće više zastupljen kod muškog spola, i to u omjeru 3:1. Naime, okvirni podaci govore da se poremećaj javlja kod 1 na 30 000 muškaraca i kod 1 na 100 000 žena. Međutim, postoje i neki bizarni podaci koji odskaču od svjetske statistike pa se tako, na primjer, u Nizozemskoj i Belgiji taj problem javlja kod 1na 2000 osoba, a u saveznoj američkoj državi Massachusetts kod 1 na 200 osoba!!! Budući da se radi o državama u kojima je LGBT ideologija već dugi niz godina ima prevelik utjecaj te da su ovakva odstupanja nevjerojatna s obzirom na svjetsku statistiku, jasno je da se radi o problemu koji sve više postaje ideologiziran.

Tome je pridonio i Europski parlament koji kao političko tijelo najviše pritišće Svjetsku zdravstvenu organizaciju da poremećaj rodnog identiteta skine s popisa mentalnih poremećaja, navodno da bi se spriječilo ponižavanje takvih osoba od strane medicinskog osoblja, poslodavaca i obitelji. Na političkoj razini sve se više usvajaju radikalna načela iz Yogyakarte prema kojima transrodna osoba ima pravo na nove dokumente i prije promjene spola te pravo na hormonalnu terapiju i kiruršku operaciju na teret poreznih obveznika. Europski parlament zahtijevao je da se patologija rodnog identiteta ukine kao što je ukinuta patologija za homoseksualnost 1990. godine. U Hrvatskoj je put prema ovakvim promjenama prirodnih zakona na osnovu kojih osoba sama sebi bira identitet otvoren Zakonom o izmjenama i dopunama Zakona o državnim maticama (NN 076/2013) koji je stupio na snagu krajem lipnja ove godine. Neke zemlje poput Francuske skinule su ovaj poremećaj s liste psihijatrijskih poremećaja dok se u Priručniku za diferencijalno dijagnosticiranje Američkog udruženja psihijatara od prošle godine ovaj poremećaj vodi kao rodna disforija.

Uporišta za promatranje ove bolesti kao medicinskog poremećaja, a ne psihijatrijskog, pokušala su se pronaći u biološkom pristupu etiologiji ove bolesti, npr. u tezama da se predispozicija za poremećaj rodnog identiteta javlja još u maternici. Međutim, nijedna od ovih teza nije još dokazana. Nisu pronađene ni kromosomske anomalije kod transseksualaca, kao ni razlike u strukturi mozga (Emory i sur, 1991.). Većina transseksualaca izjavljuje da su se u djetinjstvu ponašali u stilu suprotnom od njihovog spola. No, većina djece koja su u djetinjstvu imala poremećeni spolni identitet u odrasloj dobi ne postaju transseksualci. Proces spolne tranzicije koji obuhvaća hormonalnu terapiju i kiruršku operaciju iznimno je zahtijevan, bolan, dugotrajan i prepun trauma, a rezultati su većinom nezadovoljavajući. Na to upozorava i nedavni tragičan slučaj Belgijanca Nathana Verhelsta koji je na svoj zahtjev ubijen (eutanazija), nakon što je upao u tešku depresiju zbog, po njegovom mišljenju neuspješne, promjene spola. No, u državama u kojima je homoseksualni lobi vrlo jak sve je više prisutan trend u liječenju ovog poremećaja terapijom hormonske blokade kojom se kod djece s ovim poremećajem nastoji zaustaviti pubertet i razvoj sekundarnih spolnih karakteristika u skladu s njihovim biološkim spolom. Dijete s 14 ili 15 godina mora odlučiti da li će nastaviti sa spolnom tranzicijom prema suprotnom spolu ili će prestati s blokadom hormona i ući u kasniji pubertet prema svom prirodnom biološkom spolu. Ova terapija prilikom koje djeca u dobi od 8 do 15 godina donose odluke koje će vrlo vjerojatno nepovratno odrediti tijek njihova daljnjeg života opravdava se visokom stopom pokušaja samoubojstva kod transrodnih osoba (41%) te drugih psihičkih problema poput anksioznosti i depresije. Upravo u istoj dobi u zapadnom svijetu, pa tako i u Hrvatskoj, uvodi se program rodne izobrazbe temeljen na rodnoj ideologiji gdje se iznimno rijetko patološko stanje nameće većini zdravih učenika koji ne mogu razumjeti razliku između spola i roda pošto nemaju problem poremećaja rodnog identiteta. Na taj način sve se manje traže pravi uzroci ovog problema koji mogu biti raznovrsni, a s ozbirom da većina djece s ovakvim poremećajem u odrasloj dobi ne postaju transeksualci, problem najvjerojatnije ima psihičke uzroke. Međutim, kao i kod homoseksualnosti, uskoro će se svi psihički problemi svesti na nerazumijevanje okoline te će se više morati liječiti okolina dok će se na osobama s ovim poremećajem i dalje izvoditi skupi medicinski eksperimenti s nezadovoljavajućim ishodima, i to na sve mlađoj djeci.

http://www.dnevno.hr/zdravlje/102196-ja ... odina.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz