Sada je: sub apr 27, 2024 9:33 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sjajan blog o zaverama i nwo
PostPostano: pet mar 25, 2011 4:21 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 25, 2011 4:18 am
Postovi: 12
http://zaverenik.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Novi zavet je napisala Piso familija ,ne Apostoli
PostPostano: pet mar 25, 2011 4:26 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 25, 2011 4:18 am
Postovi: 12
http://zaverenik.blogspot.com/2011/03/k ... ljena.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ko ubija velike svetske naucnike
PostPostano: pet mar 25, 2011 12:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 25, 2011 4:18 am
Postovi: 12
http://zaverenik.blogspot.com/2011/03/u ... ktima.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sjajan blog o zaverama i nwo
PostPostano: pet mar 25, 2011 7:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
dobar blog

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: INSIDER-RAZGOVOR SA PRIPADNIKOM VLADAJUCE ELITE
PostPostano: sub mar 26, 2011 5:02 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 25, 2011 4:18 am
Postovi: 12
http://zaverenik.blogspot.com/2011/03/v ... sider.html



Nešto fascinantno se dogodilo na forumu u razmaku od nekoliko dana i to je prouzrokovalo veoma veliko komešanje u nekim delovima interneta.
Osoba sa nadimkom "Insider" je tvrdila da je iz vladajuće krvne loze i dala je ljudima priliku da je pitaju sve šta god žele a Insider bi odgovarao.
Na početku je izgledalo kao još jedna internet prevara. Neka bezvezna pitanja su dobijala bezvezne odgovore ali tada su se stvari počele drastično menjati. Svako ko razumije dijalektiku, shvata da su odgovori koje je insider dao dizajnirani tako da teraju,provociraju druge da postavljaju pitanja koja idu u suštinu stvari.
Prvo je Insider pitao pitanja tipa "da li stvarno živite na planeti na kojoj mislite da živite?" i to je ljude teralo da reaguju drugačije nego pre.
Odgovori koje je ta osoba počela davati su pokazali duboko i široko shvatanje filozofije, istorije, metafizike, religije, magije, politike i to na način koji je veoma originalan, detaljan i neke odgovore koji su zamišljeni da provociraju.Što začuđuje je to da je insider odgovorio na ta pitanja u vrlo kratkom vremenu, i ako imamo na umu da su teme raznolike, neke neoštroumne a neki epski odgovori su se pojavili za samo nekoliko minuta, moramo se zapitati kako je to izvedeno.
Copy/paste sa interneta? Proverio sam intenzivno, rečenice koje je insider koristio se ne mogu pronaći na internetu.
Kako je jedna osoba primetila, ovo je daleko iznad onoga u šta se obično sumnja. Neki ljudi su se počeli uznemiravati, druge je to privuklo i to je sve dovelo do razgovora gde se jako puno toga otkrilo, uključujući i od strane drugih ljudi, da se može proučavati godinama. Teško je za poverovati?
9/24/2005
Izjava Insidera:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: ko su u stvari vladajuce familije u svetu
PostPostano: sub mar 26, 2011 5:22 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 25, 2011 4:18 am
Postovi: 12
http://zaverenik.blogspot.com/2011/03/1 ... ilija.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: INSIDER-RAZGOVOR SA PRIPADNIKOM VLADAJUCE ELITE
PostPostano: sub mar 26, 2011 6:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Ti stvarno misliš da od 2005 pa do sada nitko s ovog foruma nema saznanja o istom?
Taj blog je tvoj, zar ne?

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ko su u stvari vladajuce familije u svetu
PostPostano: sub mar 26, 2011 7:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: illuminati u muzickoj i filmskoj industriji
PostPostano: ned mar 27, 2011 6:32 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 25, 2011 4:18 am
Postovi: 12
http://zaverenik.blogspot.com/2011/03/i ... ici-i.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: william cooper o tajnim drustvima-fenomenalan tekst
PostPostano: ned mar 27, 2011 6:35 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 25, 2011 4:18 am
Postovi: 12
http://zaverenik.blogspot.com/2011/03/t ... ehold.html


TAJNA DRUSTVA odlomak iz knjige ,Behold a Pale Horse’ od Williama Coopera
1990 godine, William Milton Cooper je objavio knjigu ,Behold a Pale Horse'. Postala je najkradenija I najtrazenija knjiga u Americi.Sam William M. Cooper je bio bivsi pripadnik vazduhoplovnih jedinica,a zatim I Americke mornarice.Posle penzionisanja poceo je da se bavi teorijama zavere I da vodi radio show.Knjiga ,Behold a Pale Horse' baca akcenat na teorije zavere,okultizam,krvne linije illuminata I na UFO-ove ,koje je kako kaze I sam imao prilike da vidi dok je bio u mornarici.Onda ,jednog letnjeg dana 2001 godine u svojoj popularnoj radio emisiji William Cooper najavljuje teroristicke napade u Njujorku ,za koje ce Americka vlada da optuzi Islamiste predvodjene ,bivsim' agentom CIA ,Osama Bin Ladenom.U Novembru,6 Novembar 2001,u Arizoni,pod pretnjom oduzimanja vatrenog oruzija,William Cooper se suprotstavio policiji.Serif,koji je inace bio Jezuit, sa pomocnicima je ubio Coopera I napisao lazan izvestaj o tome dogadjaju.Cooper je I dan danas jedan od najistaknutijih teoreticara zavere I najobrazovaniji na tom polju svih vremena.Ovo je deo koji sam preveo iz knjige ,Behold a Pale Horse',koji se odnosi na tajna drustva.Ovo je mozda I najbolji clanak o tajnim drustvima koji sam ikada imao prilike da procitam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sjajan blog o zaverama i nwo
PostPostano: ned mar 27, 2011 9:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Mogao bi da nas poštediš bajatih informacija i netačnih tvrdnji.
Cooper se nije "bavio teorijama zavera" nego njihovim razotkrivanjem.
Ti uopšte ne prevodiš nego provlačiš tekst kroz Googleov prevod, i tako neobrađeno zalepiš na blog.
Svoje što pišeš radiš nepismeno - posle tački i zareza nema razmaka, ne koristiš naša slova ščćžđ itd.

Na taj način samo postižeš kontraefekat kod ozbiljnih ljudi koji se sa tim informacijama sreću prvi put. A takvih je ovde malo.

Na kraju, očigledno nisi imao prilike da pročitaš bolje tekstove o tajnim društvima kada ti je ovaj najbolji, jer ovaj je prepun netačnih informacija i zaključaka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sjajan blog o zaverama i nwo
PostPostano: uto mar 29, 2011 5:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 25, 2011 4:18 am
Postovi: 12
Poenta je da ja za razliku od ivana antica nemam web sajt,niti zaradjujem od ovoga bloga.moj cilj je da postavim temu i da razbijem ljudskku ignorantnost i da ih probudim i nateam da misle i saznaju u kakvom svetu zive.A zive u zajebanoj sredini gde su bukvalno robovi i preplasena bica.Prevodi su neki uradjeni preko transltora.Negde sam postavio tekstove.Sada ,ukoliko ti se cita w cooper,posstoji knjiga online.ja nemam vremena za detaljno prevodjenja.Inace,ivan antic je sjajan sajt,ali i to je velikom vecinom tudji rad,koji je on skupio na jednu gomilu.Ukoliko ljudi imaju zelju da se obrazuju na ovome polju,ja bi im preporucio ivan antic sajt.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sjajan blog o zaverama i nwo
PostPostano: uto mar 29, 2011 11:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Dobra ti je namera, sakupi i ti tuđe tekstove na gomilu, ali korektno i kako treba, sa prevodima koji mogu da se čitaju. I ne zaleći se u zaključcima ko je najbolji, jer tu ima mnogo toga zamršenog. Jednostavno postavljaj sve što vredi na korektan način. To treba širiti, ali ne ovako da ne može ni da se čita. Bar te googleove prevode sredi.
To je sve što sam hteo da ti kažem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sjajan blog o zaverama i nwo
PostPostano: sri mar 30, 2011 5:23 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 25, 2011 4:18 am
Postovi: 12
Kada budem imao vremena ,proci cu malo kroz prevode.ali ,koga interesuje,moze sam da zakljuci neke stvari i sa ovim polu retardiranim prevodom.Postavicu u buduce originalni tekst.samo ,ima jedan veliki problem.Vecina ljudi sa nasih prostora ili veoma slabo govori engleski i prevodi,ili ga uopste ne razume,a Oopet ti ljudi imaju zelju da saznaju vise nego sto im nude mediji i crkve.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 102 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz