Sada je: čet mar 28, 2024 7:02 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Krešimir Mišak o chemtrailsima i lažnoj stvarnosti
PostPostano: sri jun 13, 2012 1:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Razgovor s Krešimirom Miškom o Novom svjetskom poretku



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Krešimir Mišak o chemtrailsima i lažnoj stvarnosti
PostPostano: čet okt 11, 2012 5:56 pm 
Jel ima u Srbiji da se kupi/poruci knjiga od Kresimira Misaka - "Sve piše u novinama, (...a ponešto i ne)" ?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Krešimir Mišak o chemtrailsima i lažnoj stvarnosti
PostPostano: čet okt 11, 2012 11:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
Naruci s nekog hrvatskog webshopa, mislim da ce ti bez problema poslati u Srbiju...

Btw, knjiga nije neka sreća, ja je imam, radi se o kolekciji njegovih napisa sa bloga i ničemu drugome. Pisana je vrlo slobodnim stilom koji je primjereniji blogu nego knjizi. Drugim riječima, doslovan copy-paste sa bloga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Krešimir Mišak o chemtrailsima i lažnoj stvarnosti
PostPostano: pet okt 12, 2012 1:35 am 
Mislim da bi puno kostalo tako. Nije sada da bas juris za knjigom, reko prvo da se informisem.
Ranije sam malo citao njegove kolumne, gledao gostovanja po emisijama i naravno najvise sam ga gledao u njegovoj emisiji Na rubu znanosti.
Njegovi blogovi vise nisu aktivni? Vidim da ima ova dva:
http://www.svjetlost-online.com/kresimir-misak/
http://blog.vecernji.hr/misak


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Krešimir Mišak o chemtrailsima i lažnoj stvarnosti
PostPostano: sub jun 08, 2013 3:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Krešimir Mišak u Splitu

Novinar, autor i voditelj popularne emisije "Na rubu znanosti" Krešimir Mišak boravio je u Splitu povodom predstavljanja svoje nove knjige ...

"Kroz vijesti se, čak i ispred naših očiju, a opet skriveno, programiranjem i zavođenjem uma i pažnje, prikazuje gradnja orvelovske totalitarističke države. Njen cilj je centralizirana kontrola planeta pomoću strukture svjetske vlade, svjetske vojske, središnje svjetske vojske, svjetske valute i mikročipiranog stanovništva spojenog na svjetski kompjutorski sustav i svjetsku mrežu satelitske navigacije tj. globalnog pozicioniranja. To se sve zbiva u ovom trenutku i do detalja je dokumentirano - ako si dopustimo da detalje uočimo i povežemo u smislenu cjelinu. Kako je rekao Brock Chisolm, bivši direktor zlokobne Svjetske zdravstvene organizacije: „Da bi se uspostavila jedna svjetska vlada neophodno je ukloniti individualnost iz ljudskih umova“. Zato je dr. John Rawling Reese, jedan od osnivača instituta Tavistock, rekao: „Trebamo se pobrinuti da kontrola uma prožme svaku obrazovnu aktivnost u životu ljudi.“



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Krešimir Mišak o chemtrailsima i lažnoj stvarnosti
PostPostano: sub jun 08, 2013 3:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
Krešimir Mišak u Vitturiju

Krešimir Mišak u Kaštelima dočekan s oduševljenjem

Prepuna dvorana dvorca Vitturi u Kaštel Lukšiću i posjetitelji svih generacija pristigli iz svih sedam Kaštela, Splita, Solina, Trogira i Omiša, potvrdili su kako novinar, pisac, rock glazbenik i urednik i voditelj emisije „Na rubu znanosti“ Krešimir Mišak na ovom području ima ogroman broj obožavatelja ...

http://www.sucurac.info/news.php?readmore=6273



Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz