Sada je: sub apr 27, 2024 2:51 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: pet okt 08, 2010 8:12 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet okt 08, 2010 7:46 pm
Postovi: 11
Pozdrav svima.
Ovde sam sasvim nova kao clan foruma ali sam u stvari vec dugo sa vama. Kako god sta trazim na netu google me uputi ovamo i tako reko hajde da se i ja registrujem. Tada (pri registraciji) sam prvi put i otvorila zvanicni site galaksije i veoma sam se razocarala... Posle pogledanih par filmica "cime nas to prskaju" i "da li ste znali" slede samo filmovi koji su zestoko nacionalisticki obojeni. Mislim da ovo nije mesto za tako nesto. Najmanje sam se tome ovde nadala da cu zateci jer polazim da smo svi ljudska bica i deo univerzuma a opet na kraju jedno... Licno nisam srpkinja ali mi je to veoma poljuljalo i razocaralo me...

Molim vas razuverite me jer sam tako bila srecna sto cu se konacno druziti ovde ali ako je baza takva onda zaista ne zelim biti deo ovoga...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: pet okt 08, 2010 9:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
ok, ajde bok!

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: pet okt 08, 2010 11:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Bree van der Kamp je napisao/la:
Pozdrav svima.
Ovde sam sasvim nova kao clan foruma ali sam u stvari vec dugo sa vama. Kako god sta trazim na netu google me uputi ovamo i tako reko hajde da se i ja registrujem. Tada (pri registraciji) sam prvi put i otvorila zvanicni site galaksije i veoma sam se razocarala... Posle pogledanih par filmica "cime nas to prskaju" i "da li ste znali" slede samo filmovi koji su zestoko nacionalisticki obojeni. Mislim da ovo nije mesto za tako nesto. Najmanje sam se tome ovde nadala da cu zateci jer polazim da smo svi ljudska bica i deo univerzuma a opet na kraju jedno... Licno nisam srpkinja ali mi je to veoma poljuljalo i razocaralo me...

Molim vas razuverite me jer sam tako bila srecna sto cu se konacno druziti ovde ali ako je baza takva onda zaista ne zelim biti deo ovoga...


Koliko mi je poznato, ti si do sada prva koja je primjetila "nacionalistički obojene sadržaje" na vebsajtu galaksija.com otkako on radi i požalila se na njih!? Mislim da svako ko ima oči i par povezanih nervnih ćelija može primjetiti da se na početnoj stranici nalaze dva filma, jedan je "Čime li nas to prskaju" sa prevodom na srpski jezik a drugi je Politička ponerologija, s prevodom na hrvatski jezik.

Doduše, nešto dodatne sposobnosti percepcije je potrebno kako bi se primjetilo da se sadržaj na youtube, - automatski - izlistava pod "Suggestions" ili "Related" pored svakog objavljenog videa. U vezi s tim se možeš jedino žaliti njihovoj upravi s obzirom da ja s tim nemam nikakve veze, niti mogu uticati na to.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: sub okt 09, 2010 2:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Bree van der Kamp je napisao/la:
Pozdrav svima.
Ovde sam sasvim nova kao clan foruma...


Vidi se. :roll:

Citat:
...ali sam u stvari vec dugo sa vama.


Ne bi se reklo. [-X

Citat:
...slede samo filmovi koji su zestoko nacionalisticki obojeni.


:shock: #-o ](*,)

Citat:
Mislim da ovo nije mesto za tako nesto.


I nije. Pogledaj malo teme na forumu prije nego postaš površne i netačne zaključke iz malog mozga. :read:

Citat:
polazim da smo svi ljudska bica i deo univerzuma a opet na kraju jedno...


Slažem se. Upravo zato ovdje, na forumu, nećeš naći skučene nacionalističke stavove, već suprotno tome, ekspanziju svjesti i viša duhovna stremljenja. Možda poneki izlet nedovoljno evoluiralog pojedinca, ali rjetko.

Citat:
Licno nisam srpkinja ali mi je to veoma poljuljalo i razocaralo me...


Nisam ni ja srbin, niti hrvat niti bošnjak, i ne vidim kakve veze etnička ili nacionalna pripadnost ima sa bilo čim na metafizičkom forumu. :?:

Želim ti puno Ljubavi, Svjetlosti i Slobodne Volje.

:love3:

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: sub okt 09, 2010 4:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
Bree van der Kamp je napisao/la:
Licno nisam srpkinja ali mi je to veoma poljuljalo i razocaralo me...

Nisam ni ja Srbin pa se ne ku*čim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: sub okt 09, 2010 6:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 11:26 am
Postovi: 138
Ili glupača ili provokator


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: sub okt 09, 2010 11:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ja k'o blesav presao ceo sajt i trazio te filmove . . . e jesam budala :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: ned okt 10, 2010 9:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 20, 2008 11:51 am
Postovi: 53
Lokacija: HIGHLAND
što bi reko Čvorović: " pa ti nisi taj ....." :rofl :rofl
Možda je ona samo tu da nam uzima energiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: ned okt 10, 2010 11:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
molim, moze ovdje direktni linkovi za spomenute filmove.
hvala

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: ned okt 10, 2010 12:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
kries je napisao/la:
Ili glupača ili provokator

:mrgreen:
chini mi se da je '2u1' - provokator hendikepiran gluposhcu
a lot of douz diiz dejs #-o
neko je stavio ciglu na tipku shafl :-k

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: ned okt 10, 2010 4:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Evo potrudio sam se i pronasao trazeno.

Politicka palentologija - Political palaeontology Croatian - hrvatski

http://www.galaksija.com/politicka_pone ... adrzaj.htm
http://galaksija.blogspot.com/2007/06/v ... ogija.html





Čime li nas to prskaju - chemtrails.
Čime li nas to prskaju - chemtrails.Čime li nas to prskaju - chemtrails.

Ovaj članak sam stavija pod rubriku znanost, ali mislim da spada pod sve rubrike, od gospodarstva do turizma. Zašto pod sve rubruke? Pa da svi vide što nam rade!!!!!

Opet pišem o chemtrails globalnom zaprašivanju, da vam neduljim nađite moj članak o chemtailsu opširno.

Nedavno je izaša opet novi video o ovom globalnom terorizmu, i namjerno nam žele uvest GMO hranu kao jedinu opciju.

Pogledajte video s prijevodom na ovom linku.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: sri okt 13, 2010 10:34 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet okt 08, 2010 7:46 pm
Postovi: 11
Hvala na "srdacnim" izrazima dobrodoslice :)
Mozda nisam obracala paznju na izvor ali samim tim da se u redosledu filmova na pocetnoj strani nalaze i spomenuti filmovi paralise sve ostalo iz revolta.
Nije mi bila namera nista drugo nego da izrazim svoje razocarenje a vi odmah drvlje i kamenje :(

Zao mi je ako sam nekog uvredila ili izprovocirala. Jedino sto sam htela je da cujem od vas u cemu je stvar.

Nemojte odmah biti tako grubi i skepticni


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: sri okt 13, 2010 5:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Bree van der Kamp je napisao/la:
Hvala na "srdacnim" izrazima dobrodoslice :)
Mozda nisam obracala paznju na izvor ali samim tim da se u redosledu filmova na pocetnoj strani nalaze i spomenuti filmovi paralise sve ostalo iz revolta.


Tvoj nepotrebni i pretjerani revolt, koji je još i usmjeren na pogrešnu stranu više govori o tebi nego o bilo kome ovdje.

Bree van der Kamp je napisao/la:
Nije mi bila namera nista drugo nego da izrazim svoje razocarenje a vi odmah drvlje i kamenje :(

Zao mi je ako sam nekog uvredila ili izprovocirala. Jedino sto sam htela je da cujem od vas u cemu je stvar.

Nemojte odmah biti tako grubi i skepticni


Tvoj grubi i skeptični nastup bacanja drvlja i kamenja na sajt i forum Galaksija su uzrok opravdane reakcije članova i vlasnika. Mislim da si uvidjela grešku koju si napravila, povezujući nacionalizam sa ovim sajtom i forumom, na način da to blage veze s mozgom nema. Po mom mišljenju sajt i forum galaksija su na ovim prostorima rijedak primjer ozbiljnog izvora znanja i istine iz mnogih oblasti.

Hajde mi reci kakve veze sajt Galaksija i video materijal na njemu ima sa uređivačkom politikom youtube-a, i načinom na koji youtube vezuje, po njima, srodne video materijale?

Van pameti je odgovornost za nešto urađeno na youtube spočitavati sajtu koji nema nikakvog uticaja na youtube uređivačku politiku. Nadam se da sam ovo dovoljno uprostio te da razumiješ što ti se htjelo reći.

Mnogo bi korisnije bilo kada bi pogledala materijal na tim video zapisima, izvukla neki zaključak i podjelila ga s nama, nego da tražiš dlaku u jajetu koja ne postoji.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: čet okt 14, 2010 9:17 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet okt 08, 2010 7:46 pm
Postovi: 11
Veoma okrutno. :cry: Sta je sa tom beskonacnom ljubavi iz tvog potpisa? :cry:

Zar nisam mogla od vas da dobijem jednostavan odgovor/ objasnjenje poput ovog navedenog samo sa malo vise ljubaznosti i malo manje vredjanja?

galaksija je napisao/la:
... Mislim da svako ko ima oči i par povezanih nervnih ćelija može primjetiti da se na početnoj stranici nalaze dva filma, jedan je "Čime li nas to prskaju" sa prevodom na srpski jezik a drugi je Politička ponerologija, s prevodom na hrvatski jezik.

Doduše, nešto dodatne sposobnosti percepcije je potrebno kako bi se primjetilo da se sadržaj na youtube, - automatski - izlistava pod "Suggestions" ili "Related" pored svakog objavljenog videa. U vezi s tim se možeš jedino žaliti njihovoj upravi s obzirom da ja s tim nemam nikakve veze, niti mogu uticati na to.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: sri dec 08, 2010 10:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ja mrzim klingonce jer su crni i imaju glave ko orahove ljuske :) U biti, mrzim sve koji su zalutali na Enterprajz :)

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pocetna stranica sajta galaksije
PostPostano: sri dec 08, 2010 11:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
dobro za budjene... fliska je dobar tretman.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 117 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz