Sada je: sub apr 27, 2024 11:02 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Silva metod kontrole uma
PostPostano: ned okt 30, 2005 5:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Da li ste citali ovu knjigu i kakvi su vam utisci?

Meni se cini da je ova knjiga prirucnik za pocetnike,ali ju je svakako dobro procitati. Ima nekoliko knjiga kojima se tema poklapa,kao na primer Moc podstvesti i Moc pozitivnog razmisljalnja. Koliko smo zaista u stanju da kontrolisemo nas mozak i da upravljamo dogadjaje koji su pred nama?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 30, 2005 5:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ima li kakav link gdje se može skinuti sa neta?

:?:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: silva metod kontrole uma
PostPostano: ned okt 30, 2005 5:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Bubastra je napisao/la:
Koliko smo zaista u stanju da kontrolisemo nas mozak i da upravljamo dogadjaje koji su pred nama?


Mnogo bre... ;)

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 30, 2005 5:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Ne znam za link,morala bih malo da prokopam. Ta knjiga je svojevremeno bila vrlo popularna.

Znam da smo vrlo mocni u kontrolisanju stvarnosti,narocito kad naucimo tako nesto. Medjutim,verujem da tu treba biti veoma oprezan i da je svakako dobro prethodno proucavati mnogo toga.
Mislim da su mnogu pali u zamku igrajuci se time.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 30, 2005 6:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
skinula sam neke zanimljive knjige u vezi kontrole uma u pdf formatu. posto sam koristila limewire,ne mogu da napisem sa kog su sajta.

Kako da ih uploadujem na ovaj sajt kako bi bile dostupne i ostalim clanovima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 30, 2005 6:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Za to ih bi trebalo staviti negdje na neki server ( ili na ovaj ) i dati linkove... pa to vidi s T-1000, ali mislim da ima jako malo prostora, pa bolje samo daj linkove u temu LINKOVI. Recimo kao npr. ovo:

http://files.noblerealms.net/

I tu neka si svako skine što mu treba... tamo možeš i upload-ati stvari ako ih već tamo nema... probaj.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 30, 2005 8:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Heeeej Jack,pa ti si genije! :D

Svuda sam trazila Matrix books i konacno nadjem sve na linku koji si preporucio! Sjajno,svaka cast!

Eto dobrog primera kada se saradjuje sa svemirom,he,he.

Ono sto sam skinula,uploadovacu na ovaj sajt.

1.MIND CONTROL - How To Hypnotise Humanity -Brainwashing Slave Covert Subvert eBook 2848320 .pdf

2.Mind Control - Awareness - WAKE UP AMERICA!!! - (see Alex J.PDF

3.David Icke HIGHLY IMPORTANT!! READ THE WHOLE FILE !! - - Tales from the Time Loop nwo, illuminati, reptils, reptilians, ufo, bloodlines, bilderberg, mind control,.pdf

4.Anthony Tony Robbins - Mind Powers (How to Use and Control Your Unlimited Potential).pdf

5.(EBook - NLP) - Mind Control - How To Get The Truth Out Of Anyone.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 30, 2005 11:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Heeeej Jack,pa ti si genije!


Ma nisam!

Drago mi je da sam tako pomogao. I hvala tebi što ćeš uploadati ove knjige, pa ćemo si moć i njih skinuti od tamo! I hvala Montalk-u, jednom od osnivača Noble-realms files-a... a ovom prilikom ću dati link na njegovu osobnu stranicu, ima dosta zanimljivih tekstova, naravno engleski... hehe!

http://www.montalk.net/

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 31, 2005 1:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Silva metoda nije samo metoda kako kontrolirati vlastiti um. Prije bi se mogla definirati kao metoda kojom dolazimo u kontakt sa našom podsvješću, s intuicijom, i pobuđujemo unutrašnje znanje .
Točno je da je metoda slična raznim metodama kreativne vizualizacije, meditativnim tehnikama vizualizacije.
Kontrola uma je po meni grub naziv, prije bih Silva metodu nazvala metodom stupanja u kontakt s unutrašnjim vodstvom.
Tehnika je jednostavna i djelotvorna. Ima knjiga posvuda, u svakoj gradskoj biblioteci.
Korsino je odraditi vježbe. Svatko to može, nije potreban poseban trening ni posebne sposobnosti.

Izvrsna je za buđenje intuicije, a naročito je korisna neodlučnim i nesigurnim osobama kad trebaju donijeti neke važne odluke. (A tko nije bar malo izgubljen kad je u pitanju nešto od životne važnosti?)

Jedna jednostavna vježba prema Silva metodi:
Disati duboko, kao u jogi (udisati polako, prvo zrak dopire u grlo, puni pluća, pa dizanjem trbuših mišića zamišljamo da zrak puni i trbuh). Sjednemo u udoban lift i spuštamo se s desetoga kata u prizemlje. Promatramo kako se brojke na liftu smanjuju (naka nas ne iznenadi što će nam se činiti da se dižemo umjesto da se spuštamo). Iz lifta izlazimo u prijatan hodnik pa u prostoriju koju zamišljamo namještenu kako nam odgovara. U prostoriju uvodimo sedam osoba koje smatramo najvišim autoritetima za pitanje koje nas muči. To mogu biti poznanici ili vrhunski naučnici, anđeli, duhovni vodiči, najbolji liječnici na svijetu za određeno područje, damo mašti na volju. Postavimo pitanje i čekamo da nam osobe redom daju svoje odgovore. Možemo i diskutirati s njima. Na kraju zahvalimo i vratimo se liftom od kuda smo sišli. Pri izvođenju ove vježbe treba prethodno isprazniti um od misli. Ako navaljuju, samo ih pustimo da kliznu moimo nas. U sobi z sastanke nastojimo slušati bez očekivanja i tako dozvoljavamo unutarnjem glasu da bez uplitanja kaže što ima za reći, a to poneka ne bude ono što bi mi voljeli čuti.

Ovo je vježba kojom dobijamo potpuniji uvid u situaciju u kojoj ne znamo kako donijeti odluku. U biti, mi sve znamo, svi su odgovori u nama, jedino što ne znamo je izabrati između onih ideja koje su uvjetovane vanjskim čimbenicima, običajima, navikama, stavovima okoline, vlastitim strahom i pretjeranim oprezom ili pak hazarderom u nama koji nerazumno ulazi u rizike, od i onih pravih ideja koje su pravi pogodak. Intuicija je ono što nam daje vodstvo u takvim prilikama, dok nas "razbijanje glave" , razmišljanje i ponovno razmatranje još više zbunjuje i daje osjećaj mučnine.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 31, 2005 10:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 08, 2005 9:11 am
Postovi: 90
Bio sam na tom tečaju prije desetak godina u Zagrebu i ok je.......
Silva je u svojoj metodi objedinio razne metode duhovnog razvoja i zanosti u svoj sustava bazira se na opuštanju kojie djeluje na mozak i prizvodi alfa moždane valove ili puno dublje theta moždane valove.....tečaj je dvodnevan i zaista u čovjeku potiče intuitivnost jer tavim opuštanjem se obje polutke mozga usklađuju.......ono što mi se nije sviđalo je da je ta metoda zaštićena patentom i nije se razvijala i unosila neke elemente novijih istaživanja... zbog te konzervativnosti Silve mnogi njegovi suradnici su krenuli svojim putem i
razvili nove metode.......a i čovjek koji vodi tečaj uZagrebu mi baš nije sjeo najbolje.........
To mi je bila od prvih metoda sa kojom sam se upoznao i dobra je za početak rad na sebi.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 104 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz