Sada je: čet mar 28, 2024 9:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zakon Privlačenja - od Abrahama s ljubavlju
PostPostano: sub okt 23, 2010 11:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 3:26 pm
Postovi: 32
evo ovdje imate kanaliziranja o zakonu privlačenja i drugim gorućim pitanjima, od drugih izvora, a ne od moje svete krave koja je tu samo radi zarade, po meni "Abraham" sve to objašnjava nego jasnije i praktičnije:


_________________
http://dl.dropbox.com/u/2915138/aht/abr ... rrents.htm (svi A-H torrenti i stalno novi)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zakon Privlačenja - od Abrahama s ljubavlju
PostPostano: pet nov 19, 2010 6:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 3:26 pm
Postovi: 32
bježite od ovog, hipnotiziranje, glavna nuspojava je dizanje vibacije

Abraham_Hicks_Getting_Into_The_Vortex_Guided_Meditations_CD.torrent

Download:

http://sites.google.com/site/abrahamhickstorrents/file-cabinet/Abraham_Hicks_Getting_Into_The_Vortex_Guided_Meditations_CD.torrent?attredirects=0

I 3-satni intervju online (Abraham počinje govoriti u part 2)
[url]
http://www.viddler.com/explore/EscapeIllusion/videos/1/[/url]

_________________
http://dl.dropbox.com/u/2915138/aht/abr ... rrents.htm (svi A-H torrenti i stalno novi)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zakon Privlačenja - od Abrahama s ljubavlju
PostPostano: pon dec 20, 2010 6:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 3:26 pm
Postovi: 32
primjer ispranog mozga :)




svi torrenti(seminari audio, video, knjige....:
https://spreadsheets.google.com/pub?key ... l=en&gid=0

Dragi ljudi kad bi samo zanemarili informacije drugih ljudi, i slušali samo impulse višeg ja odnosno svoje emocije čemu pridavati pažnju.... :king:

_________________
http://dl.dropbox.com/u/2915138/aht/abr ... rrents.htm (svi A-H torrenti i stalno novi)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zakon Privlačenja - od Abrahama s ljubavlju
PostPostano: pon jan 31, 2011 11:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
ZAMKE je napisao/la:

KANALISANJE
Teško je tačno utvrditi kada je došlo do početaka modemog kanalisanja, ali autor smatra da bi to mogao biti trenutak kada je pokojna Džejn Roberts (umrla 1984) počela da bude"kanal" za SETOV MATERIJAL. Džejn, po zanimanju DOMAĆICA I PISAC, prvo se suočila sa setom u jednom spontanom eksperimentu septembra 1963. godine. Džejn je izjavila: „FANTASTIČNA LAVINA RADIKALNIH I NOVIH IDEJA SA VELIKOM SNAGOM SRUČILA SE U MOJU GLAVU". Džejn je transmitovala svoj materijal više od dvadeset godina sa zadivljujućom doslednošću i U SKLADU SA FILOZOFIJOM NOVOG DOBA (stvamost se sastoji od naše svesti, itd). Džejn Roberts je prvi savremeni kanalizator koji je doživeo opštu prihvaćenost tokom sedamdesetih godina i od tada se broj literature o kanahsanju i ljudima koji se bave ovim umnožio do razmera nacionalne katastrofe (po istom principu po kome, kada se na tržištu pojavi jedan novi proizvod koji se dobro proda, sve veći broj novih proizvođača-plagijatora počne da proizvodi slične proizvode, nadajući se istom, ili bar sličnom uspehu, pre svega finansijskom). Osnovna razlika između spiritističkih seansi koje su bile prethodnica kanalisanja i samog kanalisanja sastoji se u tome što su se spiritisti koncentrisali na seanse u kojima nije postojao samo efekat komunikacije sa duhom ili više njih, već su bili važni i razni dmgi efekti: prigušeno svetlo, levitacija, kretanje stola i čaša i dmge „natprirodne" manifestacije. Modemi „kanalizatori" sve što rade rade uglavnom pod jakim jasnim svetlom na nekoj pozomici i jedina vi-zuelna manifestacija jeste trenutak kada neka strana ličnost ovlada kanalizatorom. Ovo je verovatno stoga što danas niko ne ulazi u rizik otkrivanja lakih i jeftinih prevara. Došlo je i do značajne promene u samoj temi seansi. Spiritisti su, naime, težili da publici dokažu da postoji život posle smrti i da njihovi voljeni koji su umrli borave srećno i veselo na nekom dmgom mestu ili dimenziji. Prilikom kanalisanja fokus je sužen na nešto dmgo: ovde se komunicira sa „višom inteligencijom" koja nam se javlja da bi nas naučila istini i kako da prevazidemo realnost i postignemo samoispunjenja. Posledica je da ,Jianalisanje" praktično ima pet postavki.- mi smo svi bogovi, smrt ne postoji, stvarnost je proizvod naše svesti, napredak je naše pravo i mi možemo „imati sve" i mi moramo spasiti Zemlju od nuklearne ili ekološke katastrofe.
Poslednja tačka je posebno zanimljiva za one koji imaju kontakte sa NLO-ima i koji telepatski komuniciraju sa „svemirskom braćom" (ovo je njihov termin). Oni smatraju da će zbog nukleamih proba doći do smetnji u rotaciji Zemlje, pa će posledica biti neka vrsta meduplanetame katastrofe. Braća iz svemira su takode vrlo zabrinuta za ekologiju.
Bez obzira na navedene razlike, i kanalizatori i spiritisti su saglasni u tome da je tradicionalni hrišćanski koncept Boga pogrešan i lažan i u vezi sa tim medu njima nikad nije bilo dileme.
Kanalisanje je postalo jedna od glavnih osobenosti pokreta novog doba potiskujući lečenje travama, astrologiju itd. Kao integralni deo nju ejdžpokreta, kanalisani se množe geometrijskom progresijom u poslednjih petaestak godina.
Praćenje ovog pokreta gotovo je nemoguć zadatak. Njegov uticaj se širi na mnogo načina: preko radio i TV intervjua, privatnih
seansi kanalisanja, distribucije kaseta, iznajmljivanja i prodaje video kaseta, kroz časopise, masovnim seminarima, konferencijama i obja-vljivanjem bezbroj publikacija iz oblasti kanalisanja. Zarada od svih ovih aktivnosti je ogromna.
Jedna od poznatijih ,Jianalisanih" osoba jeste J. Z. (Džudi Zebra) Vitez. Ona prenosi poruke Ramte, poznatog i kao „Ram", bića koje je staro 35.000 godina i koje je izmedu ostalog izmislilo veštinu ratovanja. Interesantan je opis „Rama" koji je dao Martin Gardner: „Polako je uvideo da je deo Boga kojeg mrzi. Posle 63 izvantelesna iskustva njegovo telo vibrira brže od svetla i on postaje celina sa vetrom. Na planini Indus u Tibetu on se uzdigao do sedmog neba i sjedinio se sa Bogom. On sada pripada „bratstvu nevidljivih" nadbića koja nas vole i čuju naše molitve. Ovo „nadbiće" učinilo je ,Kanali-sanu" J. Z. Vitez višestrukim milionerom, a ona je autorizovala prava na „Ramu" i tako pokušava da spreči nekog drugog da ga „Ram" ,Kanališe".
Peni Tores i Džeš Pursel su dva najpoznatija rivala J. Z. Vitez. Peni je „kanal" za Mafua, „visoko uzdignuto biće iz sedme dimenzije koje je poslednji put videno na Zemlji kada se reinkamiralo u gubavca u Pompeji u prvom veku n.e. „Zanimljivo je da Mafu isto kao i Ram govore engleski sa slovenskim akcentom. Džeš Pursel je kanal za Lazarisa, „gmpno biće" koje je iznad vremena i prostora i koje se nikada nije otelotvorilo u našoj dimenziji. Inače, Lazaris ima govomu manu.
Broj bića koja se kanahšu zaista je nemerljiv i u stalnom porastu (što ukazuje na pokušaj sve većeg broja novih vucibatina koje pokušavaju da se obogatre bez rada, od prodavanja magle). "Spirit speaks" (Govori duhova) je dvomesečni časopis koji izlazi u Kalifomiji i predstavlja svojevrsni pregled pomka koje prenose ,Kanalisani". Neki od redovnih priloga uključuju i pomke Dong liau Lija (tibetanskog mo-naha koji se poslednji put reinkamirao pre 2600 godina), zatim Gabrijela (andela), Piblesa (škotskog lekara iz devetnaestog veka) i Zuša (bestelesno biće sa Alfa Kentaurija).
Neke kanalisane osobe tvrde da predstavljaju različite aspekte Ijudskog uma ili kolektivne svesti čovečanstva. Isto tako oni tvrde da predstavljaju Svetog duha, problematične utvare, duhove životinja i biljaka (delfma,drveća ili cveća), multipne ličnosti, stanovnike mitskih kultura (Atlantide, Lemurianci) i idu čak dotle da prenose pomke stranih kompjutera koji će postojati u budućnosti. Jedan deo kritičara koji prate ovu oblast prosto ne može da se otrgne utisku da je ozbiljno ugrožen razum celokupne američke nacije....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zakon Privlačenja - od Abrahama s ljubavlju
PostPostano: pet mar 11, 2011 10:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 3:26 pm
Postovi: 32
"Fizički čovjek često se opire onima koji žele da ga obavijeste o novim temama, iz raznih
razloga:
U nekim slučajevima, on vjeruje da on sada ima sve odgovore na sva pitanja, jer
on je bio tako potpuno uronjen u tradiciju i vjerovanja onih koji ga okružuju u
vrijeme njegova rođenja da on ne može prihvatiti da postoje i druge važeće, vrijedne ideje izvan tih prihvaćih od strane njegove obitelji, ili vjerskih krugova, ili nacije.
U nekim slučajevima, uvjerenja koja on sada drži nisu usklađena ili slična s novim
informacija koje se nude, kao i zbog novih ideja koje se ne slažu sa starim idejama, on osjeća
ogromnu nesigurnost, i nastoji sve više držati ili zaštititi ili braniti svoj skup vjerovanja.
A, u nekim slučajevima, on ne traži ništa, pa sve nove stimulacije, ili drukčije
stimulacije, čine mu se nametljive - i tako se odupire tome. On je osjetio bol u željenju i
ne-ostvarivanju tako često da on sada više ne želi . On je odlučio da je lakše prihvatiti
stvari kao što su jesu, tražeći nikakve promjene, nego željeti promjenu, a ne dobiti.
I tako, kao što smo predstavili ovu knjigu u vašem fizičkom svijetu iz naše ne-fizičke
perspektive, jasno znajući da je neće mnogi primiti ili razumjeti. Oni koji će primiti
vrijednost iz ove knjige, će biti oni koji već prepoznavaju da ne postoji kraj
rastu. Oni koji će biti uzdignuti i oraspoloženi ovom knjigom će, bez izuzetka, biti
oni koji ne vjeruju trenutno imaju sve odgovore. Naša najveća prezentacija je
onim mudrim fizičkim bićima koja su već zaključili, kroz svoje životno iskustvo, da ne postoje
granice rastu i da sa odgovorom na svako pitanje će doći jasnija, dublja
pitanja koja zauzvat, privlače jasnije, dublje odgovore.
Najveća vrijednost ove knjige će biti primljena od strane onih koji razumiju, da oni ne mogu
iskusiti ono što je izvan granica njihovih trenutnih uvjerenja. Od strane onih koji su
spremni pažljivo i namjerno mijenjati ili zamijeniti neka od postojećih vjerovanja koja mogu biti
ometajuća za njihovu potragu za više slobode i više rasta, i više radosti. I oni koji su
dovoljno hrabri da mislu jasno za sebe, koristeći svoje, vrlo vrijedno, životno iskustvo u
način na koji su namjeravali ga koristiti: kao proces kroz koji primaju svoje vlastite
zaključke."

ovo sam preveo iz knjige "A new beginning 2" iz 1991.g.
ovdje imaju sve knjige:
http://dl.dropbox.com/u/16625554/t/Abraham-Hicks%20Printed%20Material%20Digitized%20v0.6.torrent

_________________
http://dl.dropbox.com/u/2915138/aht/abr ... rrents.htm (svi A-H torrenti i stalno novi)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zakon Privlačenja - od Abrahama s ljubavlju
PostPostano: sub apr 09, 2011 10:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 3:26 pm
Postovi: 32
The most magnificent Creators don't want to get together with people who think just like they do. They're looking for people who have other thoughts, because out of the contradiction, comes ideas that could not be born out of sameness. Your relationships will be ultimately more if you're not identical twins just "yessing, yessing, yessing" to everything that the other one is about.

--- Abraham
Excerpted from the workshop in Los Angeles, CA on Saturday, July 24th, 1999 :offtopic:

_________________
http://dl.dropbox.com/u/2915138/aht/abr ... rrents.htm (svi A-H torrenti i stalno novi)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zakon Privlačenja - od Abrahama s ljubavlju
PostPostano: sub apr 23, 2011 10:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
viewtopic.php?f=7&t=1637&start=80
Citat:
Mi imamo, kako se čini, mnogo tih „učini – to – ponovo“ hemikalija, sa takođe mnogo „učini – to – ponovo“ receptora lociranih svugdje po našem tijelu. Određene namirnice u različitim ljudima djeluju na ovakav način. Neki ljudi osjećaju euforiju kada postignu neku pobjedu nad svojim protivnikom u nekoj vrsti takmičenja. Osim ovih najočitijih primjera koji se odnose na seks, postoje primjeri za neke druge stvari koje takođe mogu izazvati lučenje ovih „učini – to – ponovo“ hemikalija.

Polazeći od činjenice da imamo takav jedan „sistem užitaka“ u našim tijelima, mi imamo takođe izgrađen sistem nagrađivanja od koga možemo biti izmanipulisani da slijedimo bilo koji broj nekih drugih aktivnosti koje mogu ili ne mogu biti dobre za nas; uglavnom baziranim na - pogađate – ranom utiskivanju (imprintu) . I mi smo općenito nesvjesni ovoga; mi jednostavno potičemo određena ponašanja zato što je „osjećaj dobar“ i mi hoćemo da to učinimo „ponovo“. Mi smo bili nagrađivani za to još kao dojenčad i mala djeca, i konstantno tražimo to „isprogramirano ponašanje“ kako bismo opet primili tu nagradu. Nema veze što je to naše rano programiranje možda bilo zbog ponašanja koje potpuno blokira istinsko izražavanje naše „suštine“, ili to što su ona bazirana na „bajkama“ ili drugom nerealnom pogledu na život.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zakon Privlačenja - od Abrahama s ljubavlju
PostPostano: čet apr 28, 2011 2:56 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 28, 2011 2:46 am
Postovi: 3
Ne znam, novi sam ovdje, nisam siguran je li mi uspjelo poslati poruku.

@ Barte, ima li sanse da uploadas, molim te, Vrtlog od Ester i Džerija Hiksa???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zakon Privlačenja - od Abrahama s ljubavlju
PostPostano: uto jul 19, 2011 7:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 3:26 pm
Postovi: 32
Abraham titlovan:


Na hrvatskom ima samo knjige "Traži i dano je", i "Zadivljuća moć namjere"
nađeš na 4sharedu.


na ovom torrentu imaju sve knjige ali na ingliš:
http://dl.dropbox.com/u/2915138/aht/abr ... terial.htm

2010 Getting into the Vortex Guided Meditations and User Guide
2009 The Vortex Where the Law of Attraction Assembles All Cooperative Relationships
2008 Money and the Law of Attraction
2007 The Astonishing Power of Emotions
2006 The Amazing Power of Deliberate Intent
2004 Ask and It Is Given
2006 The Law of Attraction — The Basics of the Teachings of Abraham
1988 A New Beginning I Handbook for Joyous Survival...
1991 A New Beginning II A Personal Handbook to Enhance ...
1995 Sara 1: "The Foreverness of Friends of a Feather"
2007 Sara 2: "Solomon's Fine Featherless Friends"
2008 Sara 3: "A Talking Owl Is Worth A Thousand Words"

_________________
http://dl.dropbox.com/u/2915138/aht/abr ... rrents.htm (svi A-H torrenti i stalno novi)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zakon Privlačenja - od Abrahama s ljubavlju
PostPostano: uto jul 19, 2011 12:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 28, 2011 2:46 am
Postovi: 3
Hvala, nabavio sam u medjuvremenu srpski prijevod Vortexa i pročitao je.
Zanimjlivo je.
AKo tko zeli kupit polovnu knjigu, meni vise ne treba, nek se javi, cijena 50 kn. (ja je kupio za STO)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zakon Privlačenja - od Abrahama s ljubavlju
PostPostano: sri aug 24, 2011 11:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri aug 24, 2011 10:17 am
Postovi: 1
jasna mi je skepsa za loa, al kak su decki naveli, tu nema nikakve investicije osim mozda u knjigu iako se naravno sve moze gratis procitat na netu.

ko je reko ono zas onda drogerasi nemaju blagostanje ako imaju visoku vibraciju na drozi.... pa zato jer im je high kratkotrajan i high slijede uglavnom duzi periodi nizih vibracija iliti depresije + ko zna kakvih nuspojava .. tu se gleda kakav je covjekov opceniti state of mind, ne kratkotrajni, a pogotovo ne kratkotrajan uzrokovan drogom.

prasimix je sarkasticno reko
Citat:
Dakle, zaboravimo učenje, sve je evo već rečeno (treba samo kupiti koju knjigu, otići na tečaj) i počinješ živjeti ispunjen život. Kako dirljivo.


tu je bas spreha da se taj "high" jedino moze odrzati napretkom, ucenjem i zeljom za konstantnim nadograđivanjem, princip ekspanzije univerzuma. a šta je to je opet svakom pojedincu unikatno, sve je to kreativan proces, i da process nikada nije gotov tipa "e sad sam ja sretan i imam sve sta sam oduvijek zelio" vec da je isto sama ta strast za stalnim napretkom i nadograđivanjem i stalno postavljanje novih ciljeva nacin da se odrzi ta vibra. a tu je taj autogeni trening naseg stava prema svijetu oko nas, koji se onda i kreira sukladno.

Citat:
bart, znaš li i da se ljudi koji su doživjeli stockholmski sindrom bolje osjećaju kada su sa svojim zlostavljačima, sviđalo se to ostalima ili ne? Jel to znači da su i oni tada na višoj vibraciji, poravati sa svojim unutarnjim bićem?


mislim da takvi ljudi nisu na nikakvoj visoj vibraciji ni sa ni bez svog zlostavljaca, to je vise prelaz iz jednog disfunkcionalnog stanja u drugo. cijeli taj proces koji oni prozivljavaju je "destruktivan"

ima tu paralela i sa teorijama holografskog svemira, da se scenariji iz uma materijaliziraju sta mislim da je nekak vec opceprihvacena stvar u ovim "alternativnim" krugovima.
cak i dobri stari einstein, jos dok nisu nit postojale "love & light" sheme je ispalio neke tipa "The most important decision we make is whether we believe we live in a friendly or hostile universe.", i to onak, intuitivno.
na kraju da i zajebes abrahama i kanaliziranje i sve hoodo voodo sprehe ako to ne rezonira s tobom "tehnika" je vrijedna za isprobat.

slazem se s bakijem da se sad tu postavljaju pitanja nasih ranih imprinta, uvjetovanja, gena i ko zna kojih faktora koji uvjetuju da nam je nesto ugodno a nesto neugodno ali tu je bas fora reprogramiranja tih imprinta osvjestavanjem i treningom iliti promjenom odnosa/osjecaja prema stvarima za koje imamo te imprinte. dakle u loa vidim sjajan pocetak osvjestavanja unutarnjih mehanizama jer iskreno promijeniti neki imprint zahtjeva veliku volju i disciplinu a i poznavanje samog sebe. ne gledam to ko mozak na pasu i peglam sretne misli i potiskujem sve drugo sta navire vec kao tehniku observacije i ulaska dublje u svoje unutarnje mehanizame, upoznavanje istih i, koristeci otkriveni imprint kao kontrast, odabira nekog drugog imprinta za koji smatramo da je za nas dobar i ugodan, te treninga odrzavanja istog dok se ne "imprinta".

ima hiljade slicnih tehnika koje pricaju istu pricu ali bila to misao abrahama il majke marije, ak je dobro preneseno i sljaka - super.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz