Sada je: čet mar 28, 2024 8:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: uto nov 15, 2011 4:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
I jos jedna stvar... Covjek da dodje do "hipersvemira" mora jako dobro poznavati astralnu ravninu, inace ce se naci okruzen sa stvarima i energijama koje ga mogu iskoristiti i ispljunuti poput zvrka. Logicno za zakljuciti posto se mentalna sfera nalazi izmedju astralne i monadicne (duhovne) sfere. Sfera jezika arhetipova koji u sebi i iza sebe imaju neogranicene kolicine energije koje bilo tko ko se bavi njima moze navuci na sebe (i u sebe). Koliko vidim, mnogi se ljudi na netu bave stvarima cisto iz znatizelje, ono, da malo vise o cemu se tu radi. Posto se radi o jakoj mentalnoj struji kojom se ne bi trebali baviti ljudi koji iza sebe nemaju visegodisnju okultnu praksu, ne vidim nikakvog smisla u davanju vjezbi i tehnika ljudima koji si jos ne znaju kako spada niti guzicu obrisati. To bi bilo kao da bilo koji tajni red ide sakom i kapom dijeliti tehnike ili da bilo koji Jogi ili Swami izadje van sa tehnikama tantre (pogotovo lijeve) i kaze ljudima: "evo vam tehnike, vi to lijepo radite, a ako vam se dogodi bilo sto na sto niste bili ili spremni ili niste ocekivali niti u najludjim snovima, a sve skupa ima vrlo negativni pol po vasu psihu i duh, nista zato, jer to znaci da vas mrski neprijatelji i kontrolori svim silama zele osujetiti". Super, ali i besmisleno. Koliko je meni poznato iz djelovanja najjavnijih organizacija (a kamo li tajnih) poput OTO-a, ti ljudi imaju inicijacije, stupnjeve i visegodisnje obuke kada rade sa odredjenim vidom energija. Ljudi za koje znam da se bave hermetizmom i kabalom (prakticnim vidom), takodjer govore o dugim pripremama. No u slucaju SS-a vidim da je sve to nekako...instant, sto bi ga se reklo: ili se radi o bezazlenim stvarima pa nema nikakve bojazni da masi pohadjatelja njegovih seminara bude nesto; ili onaj koji predaje neke stvari niti sam ne razumije moc polariteta u svakom vidu energetskog praktikuma koji nema uhodanu visegodisnju tradiciju i mnostvo ljudi sa neposrednim iskustvima u pojedinim vidovima praktikuma. Recimo, radi neki praktikum i zapnu, onaj koji te vodi znat ce sto uciniti. Na Tibetu rade te stvari tisucama godina. No radi nesto na svoju ruku, od izvora koji je nesto, kako kaze, dobio direktno od vanzemaljaca, morao bi pomoc traziti od tih istih koji su izvoru koji je dao njemu, dali neke metode...Hm..u krajnjem slucaju, ispada da cijela prica u nekim segmentima vise naginje nekom kultu koji stuje aliene i masi alien gurua kakvih je na podrucju Amerike od 50-ih naovamo bilo na stotine, pa i tisuce (pitaj boga sa kojim metodama i tehnikama dobijenim od aliena ili ne aliena) koje nikad nisu izasle u javnost.

OTO recimo, ima ljude koji su u knjigama opisivali svoja iskustva. U kranjim slucajevima, mozemo citati raznorazne magijske dnevnike ovoga ili onoga gdje se upozorava i opominje na zamke koje slijede praktikanta na njegovom putu. Ima i onih koji opisuju kako su postali tzv. "adepti" (ne ulazim u istinitost ovoga, samo u svojevrsnu metodologiju). No ovdje nema nikakvih iskustava osim iskustava koje se dadu naci na netu po nekim domenama. Nigdje nema neki dokumentarac o ljudima koji su se stvarno na temelju odredjenih praktikuma "oslobodili jarma" i sl.

Volio bih dobiti neki konkretan odgovor u vezi ovoga sto sam pisao.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: uto nov 15, 2011 9:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Volio bih i ja neko ko je mnogu iskusniji od mene, i ima vise poznavanja rada SS, da da svoje vidzenje oko njegovog rada. SS u svakom slucaju budi znatizelju kod nekoh ljudi.

Ja sam na YT video neke isecke njegovih seminara o znacenju boja (kako hyperspace deluje kroz boje) i delovanja na ljude. Tamo nisam vidio nista okultno, ali ponavljam ja sam laik u tom pogledu.

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: pet jul 13, 2012 6:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon mar 19, 2012 7:56 pm
Postovi: 51
Pantelija,da li ti radis ove tehnike?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: pet okt 19, 2012 11:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Nekad ga volim, nekad ga mrzim, nekad mi ide na k***c, ali moram priznati da mu jos i najvise vjerujem u moru modernih autora i teorija:

http://www.bibliotecapleyades.net/unive ... ion_04.htm

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: sub okt 20, 2012 1:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Steta sto se vise ne govori o Swerdlow-u na ovom forumu. Uvek je unikatan i interesantan.

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: čet okt 25, 2012 9:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Postoji razlog zasto se ne govori o Swerdlowu. To jest, nekoliko razloga. Prvi: Swerlow se u dosta stvari razilazi recimo, sa Kasiopejskim transkriptima i Malangom... Drugi: Swerdlowa mnogi ovdje smatraju programerom...Treci: Swerlow je neistrazeni teren i nitko ne moze garantirati sa 100 postotnom sigurnoscu koliko je u pravu a koliko nije... Bilo je ovdje ranije velikih svadja zbog svih navedenih stvari...Najbolje je da Swerlow ostane u moru neistaknutih materijala i da mu se pristupa sa oprezom (uostalom, kao i svemu i sa svime!)

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: čet okt 25, 2012 10:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Da.

Bolje je da bude prisutan, i da se pristupa oprezno, nego da ga uopste nema. Bar ja tako mislim.

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: pon okt 29, 2012 7:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Evo novi intervju koji je napravio pre mesec dana. :thumbup:


_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: sri nov 13, 2013 11:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 21, 2013 8:06 pm
Postovi: 33
Lokacija: Srbija
Koliko ja vidim Pantelija ovde potpuno podrzava SS-a, koji u svojim tehnikama daje razne simbole (arhitajpove) koje treba da mentalno stavljamo npr. na predeo 6. cakre (trece oko) ili razne vizualizacije sirenja cakri kroz svemir i slicno. Zato za njega imam jedno pitanje. Zasto se sa SS-om slaze, a s druge strane pise protiv takvih tehnika?
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/hohstapleri.htm

_________________
Istina treba da bude autoritet, a ne da autoritet bude istina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: uto nov 19, 2013 12:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
777 je napisao/la:
Koliko ja vidim Pantelija ovde potpuno podrzava SS-a, koji u svojim tehnikama daje razne simbole (arhitajpove) koje treba da mentalno stavljamo npr. na predeo 6. cakre (trece oko) ili razne vizualizacije sirenja cakri kroz svemir i slicno. Zato za njega imam jedno pitanje. Zasto se sa SS-om slaze, a s druge strane pise protiv takvih tehnika?
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/hohstapleri.htm


Ne slažem se u svemu sa Sverdlovim, samo sa nekim generalnim informacijama u vezi programiranja uma i istorije. Mislim da on i ne sme previše da iznosi i da mora malo da krivi sliku jer je previše uvučen u te stvari.

Na pomenutoj strani o hohštaplerima ukazivao sam na negativnosti koje se malo odnose na to što Sverdlov iznosi. Sa čakrama se može manipulisati na pozitivan i na negativan način. Ne mogu da ulazim u detalje na koji od ta dva načina govori SS jer se mnogo i ne bavim tom temom i ne pratim je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: sub nov 23, 2013 12:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 21, 2013 8:06 pm
Postovi: 33
Lokacija: Srbija
Pantelija je napisao/la:
777 je napisao/la:
Koliko ja vidim Pantelija ovde potpuno podrzava SS-a, koji u svojim tehnikama daje razne simbole (arhitajpove) koje treba da mentalno stavljamo npr. na predeo 6. cakre (trece oko) ili razne vizualizacije sirenja cakri kroz svemir i slicno. Zato za njega imam jedno pitanje. Zasto se sa SS-om slaze, a s druge strane pise protiv takvih tehnika?
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/hohstapleri.htm


Ne slažem se u svemu sa Sverdlovim, samo sa nekim generalnim informacijama u vezi programiranja uma i istorije. Mislim da on i ne sme previše da iznosi i da mora malo da krivi sliku jer je previše uvučen u te stvari.

Na pomenutoj strani o hohštaplerima ukazivao sam na negativnosti koje se malo odnose na to što Sverdlov iznosi. Sa čakrama se može manipulisati na pozitivan i na negativan način. Ne mogu da ulazim u detalje na koji od ta dva načina govori SS jer se mnogo i ne bavim tom temom i ne pratim je.

Hvala na objasnjenju! :notworthy:

_________________
Istina treba da bude autoritet, a ne da autoritet bude istina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: uto okt 13, 2015 3:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116
https://www.youtube.com/user/stewartswerdlow

_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: uto okt 13, 2015 3:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116

_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: pon feb 01, 2016 11:12 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 11:58 pm
Postovi: 17
Steward Swerdlow, kao i njegov prijatelj i ucenik David Icke su agenti. Izbjegavati ih maksimalno. To sto pricaju ima dosta istine, ali tako to funkcionise, mjesaju istinu sa lazima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: ned feb 14, 2016 11:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
4baal je napisao/la:
Steward Swerdlow, kao i njegov prijatelj i ucenik David Icke su agenti. Izbjegavati ih maksimalno. To sto pricaju ima dosta istine, ali tako to funkcionise, mjesaju istinu sa lazima.


ko su po tebi istrazivaci koje treba slusati?
Sta mislis o John Lamb Lashu i Jay Weidneru?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz