Sada je: čet mar 28, 2024 2:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Stewart Swerdlow
PostPostano: sub mar 13, 2010 1:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116
Odlican serijal videa o kontroli i programiranju danasnje populacije i planovima Elite o laznoj invaziji izvanzemaljaca i uvodenja novog svjetskog poretka...

U njemu govori Stewart Swerdlow koji je i sam nekad bio ukljucen u razne projekte kontrole uma...


Preneseno sa freehumanity888 youtube channel:

Nadareni medicinski intuitivac Stewart Swerdlow, vidovnjak koji ima sposobnost da osjeti ili vidi arhetip osobe, DNA sekvence i model uma u najslušanijoj radijskoj emisiji SAD-a Coast to Coast (15 milijuna slušatelja dnevno) govori o programiranju i kontroli uma pomoću kojim međuostalom moćnici iz sjene (Iluminati) manipuliraju čovječanstvom već neko vrijeme. Postoje specifične žrtve programiranja uma te nespecifične tj. mi, populacija koja je izložena površinskim programiranjem koje se postiže brojnim načinima koje je Stewart nabrojio u emisiji.





































_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Zadnja izmjena: zizu; uto jun 01, 2010 11:43 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: PROGRAMIRANJE I KONTROLA UMA
PostPostano: ned mar 14, 2010 4:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
hm... pa evo pogledao sam svih 12 nastavaka videa...

ali kada vidim stranicu http://www.expansions.com/index.cfm dotičnog gospodina, i cijene u US dolarima koje trebaš imati da bi "proširio" svoje znanje - iskreno - smuči mi se!!!

ali, ko voli - nek izvoli!!!

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: čet mar 25, 2010 1:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116
Novi serijal videa Stewarta sa hrvatskim prijevodom...

Tema je Jezik Hipersvemira...

Preneseno sa Freehumanity888 kanala:

U ovom seminaru, nadareni medicinski intuitivac i vidovnjak, Stewart Swerdlow predaje osnovno znanje koje predstavlja temelj za razumijevanje jezika hipersvemira koji je izvorni jezik Božjeg uma, a sastoji se od boja, tonova i arhetipova (simbola). Jezik hipervemira je univerzalni jezik kojeg koriste sva bića. Stewart Swerdlow govori o dijagramu postojanja, ljudskom čakra sustavu, značenju kodnih boja, tehnikama zaštite, osnovnim arhetipovima i kako ih koristiti... i o mnogim neobičnim temama. ...



























_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Zadnja izmjena: zizu; ned mar 28, 2010 5:56 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: pet mar 26, 2010 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
zizu je napisao/la:
Odlican serijal videa o kontroli i programiranju danasnje populacije i planovima Elite o laznoj invaziji izvanzemaljaca i uvodenja novog svjetskog poretka...

U njemu govori Stewart Swerdlow koji je i sam nekad bio ukljucen u razne projekte kontrole uma...


A najverovatnije je i dalje ukljucen u takve projekte. :wink:

Citat:
hm... pa evo pogledao sam svih 12 nastavaka videa...

ali kada vidim stranicu http://www.expansions.com/index.cfm dotičnog gospodina, i cijene u US dolarima koje trebaš imati da bi "proširio" svoje znanje - iskreno - smuči mi se!!!


Upravo tako!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: pet mar 26, 2010 2:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
To je samo za one kojima je sadržaj važniji od cene.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: pet mar 26, 2010 2:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Da je istetovirao Ashtar komandu na grudima možda bi prodaja išla bolje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: pet mar 26, 2010 2:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Pantelija je napisao/la:
To je samo za one kojima je sadržaj važniji od cene.


:roll: 8) [-X

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: pet mar 26, 2010 6:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116
Svatko ima pravo na vlastito razmišljanje ali bi mi bilo drago da mi kažete sa kojim se dijelom izlaganja dotičnog gospodina ne slažete...

Jel su u pitanju netočne pretpostavke ili širenje dezinformacija pa ako možete pojasnit stvari možda sam ja krivo povezao stvari...

_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: pet mar 26, 2010 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116
Čitajući vaše prijašnje postove zamijetio sam da vam je glavni argument ili primjedba velika cijena njegovih uradaka ili seminara...

Vjerujem da je u Americi kao i kod nas malo troškova u životu...
Vjerojatno je prisutna energija nulte točke, automobili idu na solarnu energiju, teče pitka voda iz slavina, kuće su jeftine i ekološke gradnje, itd...

Ovom današnjem sustavu koji je danas na djelu čovjek se mora prilagodit...
Jedino što se ne plaća je energija sunca i zrak iako ni zato nisam siguran jer su se pojavili ljudi koji su živili od sunca tehnikom solarne joge pa se razmišlja o uvođenju poreza na sunce...

Bilo bi najbolje kada bi svi svoje poslove radili iz ljubavi odnosno volonterski ali sustav ne dopušta...

Što se tiče velike i male cijene, mislim da ne postoji skupo ili jeftino nego samo dobar ili loš proizvod odnosno u ovom slučaju korisno ili nekorisno znanje...
Koliko se ja sjećam gledanje ovih videa je za mene bilo besplatno i zahvaljujući youtube kanalu freehumanity888 koji je uložio vlastiti trud na prijevodu imao sam mogućnosti pogledat video na hrvatskom jeziku.

_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: sub mar 27, 2010 11:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Swerdlow ne naplaćuje toliko zbog komunalija nego zato jer je radio za Iluminate i dobro zna kakvi su ljudi, kolilko malo daju za istinu, koliko su nespremni za nju.
Zato visoka cena ima uliogu filtera i stimulansa.
Ko zaista može da prepozna ono o čemu on govori onda će i platiti za to - ili će gledati džaba kao mi. Ko ne može da prepozna gledaće samo visoke cene i po tome suditi o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: sub mar 27, 2010 12:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Pantelija je napisao/la:
Swerdlow ne naplaćuje toliko zbog komunalija nego zato jer je radio za Iluminate i dobro zna kakvi su ljudi, kolilko malo daju za istinu, koliko su nespremni za nju.
Zato visoka cena ima uliogu filtera i stimulansa.
Ko zaista može da prepozna ono o čemu on govori onda će i platiti za to - ili će gledati džaba kao mi. Ko ne može da prepozna gledaće samo visoke cene i po tome suditi o njemu.

I ja sam isto pretpostavio kada sam primjetio, za mene, ogromne cijene. Iako su mu teme interesantne, malo me "razocarao" kada sam u nekom youtube clipu primjetio kako forsira najnovije istrazivanje na Torinskom platnu gdje su pronasli zrno prasine (hej, zrno?!) staro 2000 godina te je, po njemu, upravo to dokaz da se radi o autenticnom proizvodu! :mrgreen:

Upravo je najnovije istrazivanje na Torinskom platnu nadovezao na (ako se ne varam) bluebeam projekt i novog mesiju (Isusa Krista) kojeg nam spremaju kao novog vodju putem sjedinjavanja svih religija. Meni bas takva teorija ne pije vodu, ali dobro.

Ono sto sam htio reci jest da sam se prilikom gledanja ovih cijena sjetio rijeci Gurdjieva:
"Ljudi ne vrednuju nista za sta nisu spremni platiti."

"Ljudi ne cene nista do cega dolaze lako. A ako covek nesto oseca, verujte mi, cekace ceo dan kraj telefona u slucaju da bude pozvan. Ili ce sam pozvati, traziti i pitati. Svi oni koji ocekuju da ce biti trazeni, da ce im biti najavljeno unapred, tako da mogu da organizuju svoje poslove, treba ih pustiti i dalje da ocekuju. (...)"


Naravno, ne kazem da je ovo sto nudi Swerdlow kompletna istina i sloziti ce te se sa mnom da je na ovakav nacin moguce ocekivati mnogo podmetanja sa svih strana, ali onaj tko ima para i nije mu ih zao ili ne zna, poput nas, da dodje alternativnim putevima do njegovih izdanja, neka plati.

Ovdje se slazem sa Pantelijom da je u pitanju jedan od filtera i stimulansa. Je li u pitanju istina, manipulacija, laz i/ili na kraju potreba za zaradom, neka svatko zakljuci za sebe nakon odgledavanja tih stvari.

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: sub mar 27, 2010 12:40 pm 
zizu je napisao/la:
Čitajući vaše prijašnje postove zamijetio sam da vam je glavni argument ili primjedba velika cijena njegovih uradaka ili seminara...

Vjerujem da je u Americi kao i kod nas malo troškova u životu...
Vjerojatno je prisutna energija nulte točke, automobili idu na solarnu energiju, teče pitka voda iz slavina, kuće su jeftine i ekološke gradnje, itd...

Ovom današnjem sustavu koji je danas na djelu čovjek se mora prilagodit...
Jedino što se ne plaća je energija sunca i zrak iako ni zato nisam siguran jer su se pojavili ljudi koji su živili od sunca tehnikom solarne joge pa se razmišlja o uvođenju poreza na sunce...

Bilo bi najbolje kada bi svi svoje poslove radili iz ljubavi odnosno volonterski ali sustav ne dopušta...

Što se tiče velike i male cijene, mislim da ne postoji skupo ili jeftino nego samo dobar ili loš proizvod odnosno u ovom slučaju korisno ili nekorisno znanje...
Koliko se ja sjećam gledanje ovih videa je za mene bilo besplatno i zahvaljujući youtube kanalu freehumanity888 koji je uložio vlastiti trud na prijevodu imao sam mogućnosti pogledat video na hrvatskom jeziku.


zizu, evo moje mišljenje: daleko od toga da su u USAma troškovi života maleni i još manje da je to free energy ekonomija. Ima nešto drugo što u ovakvim slučajevima upada u oko: ako si "donosioc Istine", ako si u misiji pomaganja svojoj braći i sestrama, onda bi osim proizvoda i seminara koje nudiš na svome siteu možda trebao imati i nešto FOR FREE? Nešto što želiš BEZUVJETNO podjeliti, jer zaista želiš DIJELITI kad već imaš priliku da to napraviš.
Vidiš po meni je iskrenija/plemenitija gesta spomenutog freehumanity888 koji je uložio vlastiti trud (for free) na prijevodu nego Swedlowa "ponuda".
Pregledaj malo siteove ima ih na netu na tisuće, i ima onih koji samo prodaju i sve je dobilo svoj price tag (kod nekih možemo natrčati i na upravo božanske popuste na količinu ili kupovinu kompleta!) ali ako si primjetio ima i onih koji žive od buttona DONATE, odnosno ono što žele iskreno podjeliti sa nama imaju online, odnosno ako nešto prodaju, onda prodaju popratna tiskana izdanja ili dodane kompilacije/komentare osnovnog materijala.
Ok, može se reći da bi takvi mogli biti financirani iz tajnih i tko zna kakvih izvora, možda neki od njih i jesu, zato bi trebali ostati otvoreni za sve opcije, ali isto tako ako netko pada na osnovnim testovima, čemu daljni trošak energije i vremena (osim ako nije riječ o našoj "svetoj kravi", i to je ok, vremenom kako više toga doznamo možda je skinemo s trona)?

Što se tiče diskusije skupo/jeftino, dobar/loš proizvod to je klizak teren u ovoj domeni. Molim te po kojim kriterijima recimo prvi proizvod iz njegovog izloga (list price $35, sada samo $15) možeš ocjeniti kao dobrim ili lošim (diskusiju o cijeni i popustu ostavimo po strani)? :-k


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: sub mar 27, 2010 3:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116
Pantelija je napisao/la:
Swerdlow ne naplaćuje toliko zbog komunalija nego zato jer je radio za Iluminate i dobro zna kakvi su ljudi, kolilko malo daju za istinu, koliko su nespremni za nju.
Zato visoka cena ima uliogu filtera i stimulansa.
Ko zaista može da prepozna ono o čemu on govori onda će i platiti za to - ili će gledati džaba kao mi. Ko ne može da prepozna gledaće samo visoke cene i po tome suditi o njemu.


Slažem se s tobom: :thumbup:

Nekog materijal dotakne, nekog ne...
Onaj koji nađe nešto korisno u tome će nešto i izdvojit ali ni to nije potrebno jer na youtube imamo besplatan pristup informacijama...

Svatko ima pravo na vlastito razmišljanje i stavove pa prema tome i drugačije doživljavanje istinitosti i stvarnosti...

Preporučio bi ostalima ako ih zanima da pogledaju jezik hiper svemira jer mi se taj serijal više dopao i pomoći će vam da možda dobite cjelokupniju sliku rada i predavanja Stewarta...


Jedan od zanimljivih citata koji nemora biti vezan uz ovu temu nego opće poimanje stvarnosti:

Svaka istina prolazi kroz tri faze: u prvoj je ismijavaju, u drugoj joj se nasilno suprostavljaju, a u trećoj je prihvaćaju kao nešto što se podrazumijeva samo po sebi"

_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: sub mar 27, 2010 5:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Na kraju, možda je takav imidž Swerdlowu potreban da bi uopšte mogao da radi ovo što radi, da malo i odbija narod od sebe, da ne bude suviše popularan, da izaziva sumnje, pa čak i da malo uvali dezinformacije - da ga ne bi koknuli.

I ovoliko koliko priča je dovoljno da se vidi o čemu se radi. To Iluminati ne sprečavaju jer znaju da se poklopac ne može potpuno zatvoriti, istina se ne može sakriti, ali ovako iznošenje (kao i od strane Ajka) dobro dođe da se ispita mnjenje i procenat svesnih ljudi. Očigledno je mali čim ova dvojica mogu da melju po celom svetu. Osim toga, verovatno ni Iluminati ne kontrolišu baš sve već ima i drugih sila koje mogu da daju svoj doprinos, pa delovanje Swerdlowa i Ajka možemo i u tom kontekstu da gledamo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: sub mar 27, 2010 6:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
zizu je napisao/la:
Čitajući vaše prijašnje postove zamijetio sam da vam je glavni argument ili primjedba velika cijena njegovih uradaka ili seminara...


...Bilo bi najbolje kada bi svi svoje poslove radili iz ljubavi odnosno volonterski ali sustav ne dopušta...

...Što se tiče velike i male cijene, mislim da ne postoji skupo ili jeftino nego samo dobar ili loš proizvod odnosno u ovom slučaju korisno ili nekorisno znanje...


Gledaj, zizu, nisi u pravu!!!

Da je trebalo platit 699$ da bi se uopće pojavili na ovome svijetu, ja i ti se možda ne bi ni rodili!!!???

Daklem... pravo na život je BESPLATNO, a pravo na "znanje" ima svoju cijenu, al paprenu!
gdje ti je tu logika!?! :evil:

Citat:
Pantelija
Na kraju, možda je takav imidž Swerdlowu potreban da bi uopšte mogao da radi ovo što radi, da malo i odbija narod od sebe, da ne bude suviše popularan, da izaziva sumnje, pa čak i da malo uvali dezinformacije - da ga ne bi koknuli.


Siguran sam da i gospon Swerdlow ima sličnu ili čak istu "ispriku"!!! :roll:

Citat:
zizu
Preporučio bi ostalima ako ih zanima da pogledaju jezik hiper svemira jer mi se taj serijal više dopao i pomoći će vam da možda dobite cjelokupniju sliku rada i predavanja Stewarta...


Ma ne! ja NISAM pogledao serijal i NEMAM POJMA šta čovijek govori! Jedino me smeta to što on to znanje dijeli "mukte"!!! #-o
(Odlično smo se razumjeli!!!)

@ prasimix

Da! Sjajno si objasnio šta obojica mislimo!
Skidam kapu!! :thumbup:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: sub mar 27, 2010 9:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116
aamon je napisao/la:
zizu je napisao/la:
Čitajući vaše prijašnje postove zamijetio sam da vam je glavni argument ili primjedba velika cijena njegovih uradaka ili seminara...


...Bilo bi najbolje kada bi svi svoje poslove radili iz ljubavi odnosno volonterski ali sustav ne dopušta...

...Što se tiče velike i male cijene, mislim da ne postoji skupo ili jeftino nego samo dobar ili loš proizvod odnosno u ovom slučaju korisno ili nekorisno znanje...
Citat:

Gledaj, zizu, nisi u pravu!!!

Da je trebalo platit 699$ da bi se uopće pojavili na ovome svijetu, ja i ti se možda ne bi ni rodili!!!???

Daklem... pravo na život je BESPLATNO, a pravo na "znanje" ima svoju cijenu, al paprenu!
gdje ti je tu logika!?! :evil:


Možda si me krivo shvatio ili sam se ja krivo izrazio...
Nisam mislio da znanje ima svoju cijenu te da samo novcem možeš do njega doći, puno puta sam ponovio da sam sadržaj pogledao kao i vi besplatno zahvaljujući youtube...

Da citiram Panteliju:Ko ne može da prepozna gledaće samo visoke cene i po tome suditi o njemu.

Sa time se slažem jer nisam čuo neke kritike ili primjedbe na sadržaj nego samo na cijenu koju ionako niste trebali platit da bi pogledali sadržaj ali vam je glavni trn u oku...

Vjerujem da i vi koristite internet pa i youtube da dođete do informacija koje vas zanimaju...
Nisam baš primjetio da ima puno autora koji svoje knjige,dvd-ove, seminare daju badava ali uz pomoć interneta, mislim da uvijek možeš doći do tog sadržaja besplatno...
Zato je uloga interneta danas jako značajna za širenje informacija...

_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: sub mar 27, 2010 9:40 pm 
zizu je napisao/la:
Nisam baš primjetio da ima puno autora koji svoje knjige,dvd-ove, seminare daju badava

Drago mi je da ovo primjetio, zar ti to nešto ne govori?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: ned mar 28, 2010 11:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116
prasimix je napisao/la:
zizu je napisao/la:
Nisam baš primjetio da ima puno autora koji svoje knjige,dvd-ove, seminare daju badava

Drago mi je da ovo primjetio, zar ti to nešto ne govori?


Može biti više razloga...

Imamo osobe koje su OPS( okrenute prema sebi) i OPD(okrenute prema drugima)...
OPD osobe usmjeravaju svoje djelovanje ka humanitarnom i dobrobiti drugima te zauzvrat ne traže malo ili ništa u materijalnom smislu a kao zadovoljštinu dobivaju neku unutrašnju ili emocinalnu satisfakciju dok OPS osobe za svoje djelovanje očekuju neku materijalnu nagradu jer između ostalog gledaju stvari iz vlastite koristi...

To ne znači da OPS osoba ne može pružiti kvalitetno znanje ili informacije već da se možda ne želi odreći materijanog jer ipak je to velika odluka nekog pojedinca...
Možemo to pogledat iz vlastite perspektive, koliko bi to bila velika te teška odluka u našem životu da živimo skromnije u materijalnom smislu a bogatije u duhovnom smislu...
Danas se pružaju velike mogućnosti ako posjeduješ novac i materijalno, možeš si priuštiti puno stvari koje zadovoljavaju tvoj način života te s druge strane tvoj ego...
Pantelija je napisao/la:
Na kraju, možda je takav imidž Swerdlowu potreban da bi uopšte mogao da radi ovo što radi, da malo i odbija narod od sebe, da ne bude suviše popularan, da izaziva sumnje, pa čak i da malo uvali dezinformacije - da ga ne bi koknuli.

I ovoliko koliko priča je dovoljno da se vidi o čemu se radi. To Iluminati ne sprečavaju jer znaju da se poklopac ne može potpuno zatvoriti, istina se ne može sakriti, ali ovako iznošenje (kao i od strane Ajka) dobro dođe da se ispita mnjenje i procenat svesnih ljudi. Očigledno je mali čim ova dvojica mogu da melju po celom svetu. Osim toga, verovatno ni Iluminati ne kontrolišu baš sve već ima i drugih sila koje mogu da daju svoj doprinos, pa delovanje Swerdlowa i Ajka možemo i u tom kontekstu da gledamo.
Na kraju, možda je takav imidž Swerdlowu potreban da bi uopšte mogao da radi ovo što radi, da malo i odbija narod od sebe, da ne bude suviše popularan, da izaziva sumnje, pa čak i da malo uvali dezinformacije - da ga ne bi koknuli.


Sviđa mi iz koje perspektive Pantelija gleda na to,te to također može biti jedan od razloga...

Čovjeka nisam osobno upoznao a vjerovatno ni neću pa ne mogu znati razlog...
Prema tome možemo samo nagađat prema onome što smo vidjeli na videu i web stranici a u tu polemiku ne bi ulazio...

Ako nađeš kod bilo kojeg autora neku korisnu informaciju za mene je on pozitivan u smislu da mi je otvorio novu percepciju na neke stvari...
Teško se svime složit kod različitih autora jer možda nekad svjesno ubace dezinformacije iz njima poznatih razloga a nekad nesvjesno zbog vlastitog neznanja...

U globalu malo po malo skupljaš neko vlastito znanje te nove informacije slažeš u neki tzv.
mozaik...
Ponekad za neke informacije osjetiš njihovu točnost na nekom drugom nivou svijesti, podsvjesnom ili nesvjesnom odnosno na nivou vlastite duše pa ti ne treba neka znanstvena ili bilo kakva potvrda...

_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Zadnja izmjena: zizu; ned mar 28, 2010 6:04 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: ned mar 28, 2010 3:24 pm 
zizu je napisao/la:
prasimix je napisao/la:
zizu je napisao/la:
Nisam baš primjetio da ima puno autora koji svoje knjige,dvd-ove, seminare daju badava

Drago mi je da ovo primjetio, zar ti to nešto ne govori?


Može biti više razloga...

Imamo osobe koje su OPS( okrenute prema sebi) i OPD(okrenute prema drugima)...
OPD osobe usmjeravaju svoje djelovanje ka humanitarnom i dobrobiti drugima te zauzvrat ne traže malo ili ništa u materijalnom smislu a kao zadovoljštinu dobivaju neku unutrašnju ili emocinalnu satisfakciju dok OPS osobe za svoje djelovanje očekuju neku materijalnu nagradu jer između ostalog gledaju stvari iz vlastite koristi...

Fino, ako već pričamo o OPSu i OPDu ajde da se vratimo na izvor koji je pokušao nešto reći o ovim konceptima: C's napominju da mi teško da uopće možemo razumjeti što je to OPD i da se s time puno ne opterećujemo u ovom trenutku. Isto tako napominju da smo OPD sigurno ne bi šetali sada po ovoj planeti. U najboljem slučaju možemo postati "OPD kandidati". Napomena: čak i težnja za postajanjem "OPD kandidatom" čini nas OPS-om, tj. povećava našu OPS vibru.
Isto tako obratio bi ti pažnju na spomenutu "zadovoljštvinu koju tzv. OPD-ovci dobivaju", naime raditi nešto, da bi dobio nematerijalnu zadovoljštvinu za sebe jest također OPS, nešto suptilniji, ali jest jer anticipiramo korist za sebe, "da se osjećamo dobro, humano, korisno". OPD je čisto neblokirano davanje, koje jest, koje ništa ne zahtjeva zauzvrat, pa ni dobar osjećaj.
Iz istoga proizlazi da bilo kakva priča o OPD osobama i njihovim akcijama samo govori kako smo skloni bukvalno shvaćati neke stvari i pričati o njima misleći da nešto znamo. Ja ne znam, nemoj me krivo razumjeti, ali još prije mogu tvrditi da ti o tome ne znaš puno jer ne bi napisao to što si napisao.
zizu je napisao/la:
To ne znači da OPS osoba ne može pružiti kvalitetno znanje ili informacije već da se možda ne želi odreći materijanog jer ipak je to velika odluka nekog pojedinca...

OK, ostavimo sada tzv. OPD osobe sa strane (jer ih na ovom planetu nema), pa idemo pokušati vidjeti na OPS razini što bi značilo davanje. Pričam sada generalno, ne nužno o Swerdlowu. Kao prvo, slažem se u potpunosti s tobom da OPS osoba može dati kvalitetne informacije/znanje.
Kao drugo idemo vidjeti što, kako, pod kojim uvjetima i do kada netko nešto nudi.
Recimo da imamo osobu koja je zbog svojeg talenta, dugotrajnog rada i zalaganja došao do toga da može ponuditi određeni proizvod koje će drugi prepoznati kao kvalitetan/koristan i on počne od toga dobro živjeti. Kako vrijeme ide može se događati različite stvari: da počne podrazumjevati da bi prihod morao stalno rasti, da bi zbog toga trebao početi brinuti o konkurenciji, da bi zbog "održivog rasta" trebao ponuditi i dodatne stvari. Ovim putem u kojem je vidimo sve počelo kako treba (u OPS orjentaciji, jer smo upozoreni da drugoga nema) može se ta ista osoba dovesti u slijedeću situaciju: a to je da postane bogatija nego ikada prije i u većem strahu i neizvjesnosti nego ikada prije.
Ima i barem još jedan mogući put: da ta osoba zadovoljna postignutim, počinje gledati kako bi mogla na svoj način dio postignutog ili dio sebe (svoga vremena/energije) početi vraćati (ili nazovimo to davati) drugima. Tu se počinje pojavljivati doniranje, davanje stvari ili sebe for free i niz drugih manifestacija koje ljudima koji su odabrali prvi put mogu biti potpuno nepojmljive. Da ne spominjem ljude koji iz nekog razloga nisu uspjeli niti doći do opisane raskrsnice i nepojmljiv im je i jedan i drugi scenarij, i za njih je još wishful thinking postići nešto vlastitim radom pa često zbog toga "bježe" i u ekstreme tipa ja sam OPD ili pak olako omalovažavaju i kritiziraju stavljajući sve uspješne u isti koš kao lopove, varalice, itd.
Dakle, iako su oba puta OPS, ja dajem glas za drugi put, ne govoreći da je prvi loš, nego jednostavno ne uključuje višu razinu svijesti koja je očita u drugom putu. Postojanje više razine svijesti automatski ima potencijal da niz stvari budu onda na bolji način postavljene i napravljene što će i onom tko bude tražio i dobio nešto od takvih osoba omogućiti kvalitetniji nastavak (razvoja).
zizu je napisao/la:
Možemo to pogledat iz vlastite perspektive, koliko bi to bila velika te teška odluka u našem životu da živimo skromnije u materijalnom smislu a bogatije u duhovnom smislu...

Stvar je osobnog izbora, gdje treba uzeti u obzir i to da će nekima biti lakše odlučiti se na "bogatiji duhovni smisao" samo zato je se nisu snašli u "materijalnom smislu" i to ne bi bilo za nikakav daljnji komentar da često takve osobe kad vide nešto "materijalno" sline na istim jer očito su daleko od toga da su rasčistili s svojim "materijalnim" siromaštvom.
zizu je napisao/la:
Danas se pružaju velike mogućnosti ako posjeduješ novac i materijalno, možeš si priuštiti puno stvari koje zadovoljavaju tvoj način života te s druge strane tvoj ego...

Hm, meni se čini da je ego na istoj strani onog prvo spomenutog.
zizu je napisao/la:
Čovjeka nisam osobno upoznao a vjerovatno ni neću pa ne mogu znati razlog...
Prema tome možemo samo nagađat prema onome što smo vidjeli na videu i web stranici a u tu polemiku ne bi ulazio...

Nisam niti ja i ne znam hoću li :)
Ali idemo vidjeti što on sam o sebi kaže i pokušamo to ukombinirati s neki drugim informacijama/saznanjima. Evo jednog detalja s njegovog sitea:

He spent years in service to various US and foreign government agencies and special interest groups. His mind and body were used for genetic and mind-control experiments which led to severe illness, broken relationships, and premature Kundalini activation.
After several years of deep self-analysis, Stewart merged with higher levels of his multidimensional self, which saved his life. His mission is to help others heal themselves in a positive way, thus avoiding the negativity he experienced.

Mislim da zbog gore navedenog postoji velika mogućnost da je bio podvrgnut Greenbaum/MK Ultra tretmanu, za koji stručnjaci koji su se istim bavili govore da ostavlja tragove za cijeli život i veliki je uspjeh ako osoba uz stručnu pomoć uspije deaktivirati većinu ili barem one najopasnije programe i nastavi živjeti koliko/toliko funkcionalno. Isti stručnjaci govore da je programiranje napravljeno na više razina i govore o zastrašujućim detaljima i "kreativnosti" (mind) programera.
Ok, možemo sada reći da je Swerdlow zaista izuzetna osoba i osobnost, koji se uspio samostalno pokrpati, ali s obzirom čemu je bio izvrgnut isto tako postoji velika mogućnost da neki programi nisu deaktivirani (jer do njih jednostavno nije mogao doći), ili pak da je dobio neke nove po kojima sada djeluje. I što sada? S jedne strane imamo moguće vrlo vrijedan izvor informacija da ne kažem znanja, a u isto vrijeme tako osvješćen i nov izgleda kao trećerazredni newage-ovac? Pa uzmimo recimo njegovih 1099 dnevnih afirmacija koje se reklamiraju i s "CREATE mind-patterns that UPLIFT and REWARD you!" Ne znam kako to tebi zvuči ali netko tko se navodno izvukao iz "mind-controla" sada nudi neki mind-patterns (mind-control) čitaocu? Hm, kao da bivši ovisnik o heroinu nudi pomoć za tjeskobu i bezizlaznost kroz nove kemijske preparate koji će vam "promjeniti život". Vjerovatno hoće, samo se pitam kako? Možda sam samo zabrijao, moguće da je sve to što nudi ok, i moguće da Swerdlow još nije došao do raskrsnice koju sam prije pokušao objasniti.
zizu je napisao/la:
Ako nađeš kod bilo kojeg autora neku korisnu informaciju za mene je on pozitivan u smislu da mi je otvorio novu percepciju na neke stvari...
Teško se svime složit kod različitih autora jer možda nekad svjeno ubace dezinformacije iz njima poznatih razloga a nekad nesvjesno zbog vlastitog neznanja...

Da, samo je pitanje kroz što smo sve propustili novu informaciju da bi je mogli okarakterizirati kao korisnu. Da li će netko "iz njemu poznatih razloga" ubaciti dezinfo mislim da nam može pomoći prikupljanje više informacija o autoru. Što budemo bolji u tome to postoji veća vjerovatnost da ćemo manje vrludati, mada i vrludanje kao tako mislim da je još puno bolje od očekivanja da nas netko "vodi za ruku".


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Stewart Swerdlow
PostPostano: ned maj 02, 2010 12:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 05, 2009 11:04 pm
Postovi: 116
Jezik Hipersvemira 2. dio



































_________________
Vaša vjerovanja postaju vaše misli
Vaše misli postaju vaše riječi
Vaše riječi postaju vaša djela
Vaša djela postaju vaše navike
Vaše navike postaju vaš karakter
Vaš karakter postaje vaša sudbina

M. Gandhi


Zadnja izmjena: zizu; uto maj 04, 2010 11:49 am; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz