Sada je: sub apr 27, 2024 9:11 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Novi web sajt Planetarna Manipulacija
PostPostano: sub apr 11, 2009 6:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 12:49 pm
Postovi: 5
Web sajt Planetarna Manipulacija je aktivan od 01 Januara 2009 god.
Primarni motiv sajta je da se ljudima pruže informacije o dešavanjima
kojima se nikada ne posveæuje dovoljno pažnje putem javnog informisanja.
Takode, kako bi se iste informacije sagledale iz više dimenzija i
prepustilje ljudskoj svijesti da odluèi šta je pravo i razumno.

Trenutno radimo na promociji web sajta i Vasa podrska u vidu razmijene bannera bice nam veoma korisna kako bi se omogucio slobodan protok informacija kao i veci publicitet od strane potencijalnih web korisnika.

www.PlanetarnaManipulacija.org je neprofitan sajt i nema nikakvih
komercijalnih motiva, sve reklame i banneri koji postoje na sajtu su
izvršeni kao razmjena sa drugim sajtovima sliènog karaktera tj. radi
postizanja publiciteta odnosno skretanja pažnje ljudi koji primaju
informacije putem izmanipulisanih TV i radio stanica, novina, kao i drugih
zloupotrebljenih izvora informacija.

Trenutno, postoji nekoliko ljudi koji pomažu napredovanje sajta i kontinuirano šalju neophodne video i tekstualne materijale i tako pružaju minimalni doprinos a koji će, nadam se, vremenom postati sve veći i bogatiji. Naravno, zajedno smo puno moćniji i informacije postaju dostupnije sve većem broju ljudi na planeti. Sajt će vremenom postajati funkcionalniji a informacije sagledane iz više dimenzija. Grupa ljudi sa ovog sajta se iskreno nada da će se uskoro probuditi svijest ljudi posebno sa teritorije EX YU, a kasnije i kompletne planete jer u planu je i engleska verzija sajta. Postojeće teme sastojaće se od podtema [a njihov broj isključivo zavisi od Vas].

Pažnja! U ovom klubu niko ne nastoji nametnuti svoju "teoriju", u protivnom takvi ljudi biće isključeni iz kluba i biće van svake diskusije na ovom sajtu. Jednostavno vjerujte u šta hoćete, a neka vaše unutrašnje biće odluči šta je pravo i razumno. Takođe svako ko bude širio polnu, rasnu, religijsku ili drugu netrpeljivost, biće automatski isključen.

Mi smo tu da pružimo informacije, na Vama je da odlučite šta je pravo i razumno!

Ako neko posjeduje web sajt slicnih motiva moze da me kontaktira na ivanmirkovic@planetarnamanipulacija.org u vezi razmjene banera ili korisnih informacija.

Ivan

http://www.planetarnamanipulacija.org


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 11, 2009 8:24 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Pozdrav, Ivane!

Navratila sam već par puta. :wink:
Čestitam i sretan rad na sajtu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 12, 2009 9:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto mar 24, 2009 12:19 pm
Postovi: 49
Ivane,

Mozda ti delije kao da ta crna poznadia ima neku estetsku funciju ali predlazem da stavis lepo ariel slova crne boje na belu pozadinu ako zelis da neko cita tekstove na tvom sajtu.
Ja sam posle kraceg pokusaja samo zatvorio stranu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 12, 2009 2:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
I još jedna dobronamjerna sugestija.

Trebao bi biti veči razmak između redova jer su tekstovi ovako natisnuti vrlo nepregledni. Barem meni.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 8:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 12:49 pm
Postovi: 5
Hvala puno na iskrenim pohvalama i sugestijama.

Razmak izmedju redova je promjenjen, nadam se da je sada OK.

U pogledu dizajna za sada ne mozemo puno toga uraditi...mada preglednost takodje zavisi od pc korisnika, tipa i rezolucije ekrana, web explorera, vizuelnog ugla ekrana itd. drugim rijecima, nismo u mogucnosti svakom ugoditi #D, nekome se svidja, nekome ne, sve je to stvar subjektivnog misljenja, tako da dizajn ostaje u neutralnom polozaju #-o

Ivan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 16, 2009 5:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
dekibg je napisao/la:
Ivane,

Mozda ti delije kao da ta crna poznadia ima neku estetsku funciju ali predlazem da stavis lepo ariel slova crne boje na belu pozadinu ako zelis da neko cita tekstove na tvom sajtu.
Ja sam posle kraceg pokusaja samo zatvorio stranu.


wis, meni se recimo swidja tamna podloga jer u nocnim satima mi pase ocima, dok bila bas "para" oci. :wink:

inace:

1. optimiziraj slike. recimo slika http://www.planetarnamanipulacija.org/i ... istema.jpg ti je 120kb "teska". mislim da nema sta traziti na netu iznad 20kb.

2. flash stranice jesu dobre, no wise za reklamne swrhe do kod tebe to nije slucaj. istina, reci ces da je samo gornji dio u flashu, no bez obzira preporucam ti instaliranje nekog CMS sustawa koji ce ti sajt uciniti preglednijim, jednostawnijim i elegantnijim za koristenje i citanje (a to mu i jeste primarna swrha, zar ne?).

3. dakle CMS sustaw. pitas sto je CMS sustaw? no dobro - http://hr.wikipedia.org/wiki/CMS :mrgreen:

preporucam joomla!-u kao najpopularniju, ne samo zbog toga (iako je to razlog owom drugome) nego zbog siroke baze korisnika, pomoci, dodataka. ma swega. prowaj :mrgreen:

p.s. ako tribas pomoc u wezi CMS-a, jawi... 8)

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 17, 2009 4:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 12:49 pm
Postovi: 5
Da razmisljao sam o CMS-u ali mislim da sajt moze uspjesno funkcionisti sa trenutnom kolicinom informacija. Kako sajt bude napredovao a informacije mnozile, preci cemo na neku jednostavniju alternativu u pogledu dizajna i optimizacije.

Takodje trenutno ne posjedujem dovoljno vremena da se u potpunosti posvetim tome, sviram u bandu i onda to zna biti puno zeznuto, konstantne probe, svirke, vjezba.

Za sada sam skoncentrisan u pogledu najvaznijih informacija koje bi javnost trebala da zna. Vremenom dizajn ce biti modifikovan kao i optimizacija
8)

hvala svima na iskrenoj podrsci...

Ivan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Novi web sajt Planetarna Manipulacija
PostPostano: čet sep 23, 2010 10:11 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jul 21, 2010 12:31 pm
Postovi: 2
PlanetarnaManipulacija.org sada postoji kao PlanetarnaVizija.org


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 104 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz