Sada je: čet maj 09, 2024 7:40 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 17 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: The Secret History of the World - Laura K. J.
PostPostano: ned sep 04, 2005 2:55 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned sep 04, 2005 2:44 am
Postovi: 5
Lokacija: Srbija
jel zna neko gde moze da se nadje na nasim prostorima knjiga The Secret History of the World?

_________________
Imam 6 satelita i 15 raketa,ako neko mi smeta,ode pola sveta!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 04, 2005 8:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Falcone,
Koliko znam, bar ovdje u HR, nema. Jedino naručiti preko Neta. Ili u Zg čula sam ima knjižara koje mogu naručiti za tebe ali to se naravno plaća. Možda zna netko od Zagrepčana više o tome...

Mislim da je ovo dobra opcija preko njih direktno (QFG Publishing), a i jedina moguća jer navodno se ta knjiga u knjižarama nigdje ne može naći. Tako kaže Galaksija, a vjerovatno i jest tako.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 04, 2005 11:05 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned sep 04, 2005 2:44 am
Postovi: 5
Lokacija: Srbija
Hvala na odgovoru Jano mada sam video strani link na kome moz da se naruci ali bi se bas pomucio dok je prevedem!!!Ako nekoga zanima na sajtu knjizare WWW.PLATO.CO.YU mogu da se naruce dosta sobre knjige po niskim cenama i koje se isporucuju na nasim prostorima!

_________________
Imam 6 satelita i 15 raketa,ako neko mi smeta,ode pola sveta!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 27, 2005 12:52 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 11, 2005 9:43 pm
Postovi: 3
Inače u Zagrebu u frankopanskoj ulici ima Superknjižara (http://www.superknjizara.hr/), tamo se može naći nešto ezoterije.

Jel zna netko možda gdje nabaviti Leadbeatera u elektronskom (besplatnom naravno) izdanju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 16, 2005 1:02 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4212
U vezi ove knjige Tajna Istorija Svijeta, Laura je napravila jedan fer potez u smislu da je preradila neke svoje prijašnje tekstove na vebsajtu http://www.cassiopaea.org/cass/site_map_qfg.htm tako da je u njih ukomponovala skor sav materijal iz te knjige.

Ovom prilikom ću da navedem da se dva veoma bitna poglavlja iz te knjige mogu naći ovdje:

http://www.cassiopaea.org/cass/cosmic_cointelpro.htm

http://www.cassiopaea.org/cass/wave12d.htm


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 30, 2006 12:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
El presidente je napisao/la:
Inače u Zagrebu u frankopanskoj ulici ima Superknjižara (http://www.superknjizara.hr/), tamo se može naći nešto ezoterije.

Jel zna netko možda gdje nabaviti Leadbeatera u elektronskom (besplatnom naravno) izdanju?


Ima ovdje nešto njegovih knjiga :

http://univerzum.blog.hr =D> =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: The Secret History of the World - Laura K.J.
PostPostano: uto okt 24, 2006 10:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet okt 05, 2006 11:26 pm
Postovi: 11
Procitao sam ovih dana ovu knjigu i nije me bas fascinirala. Dosta toga je nepovezano. Objasnjenja i pogledi na svijet nisu mi pruzili nista novo. Ako se dotakne kvantne fizike, ispadne para znanost. Ako se takne religije, ispada mistifikacija. Sta vi mislite o ovoj knjizi jer vjerujem da ju je dosta vas ovdje procitalo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 24, 2006 11:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Read more books you must, young Jedi. :mrgreen:

E onda se vise stvari uklopi,naravno ako ti to zelis.

May the shwartz be with you.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 25, 2006 4:44 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet okt 05, 2006 11:26 pm
Postovi: 11
Znam da sam tek na pocetku i da mozda sa nekim stvarima malo ubzrajem tako da necu vise kritizirat svaku knigu bez veza koju procitam :oops: #-o :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 25, 2006 1:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
jesi procitao od Davida Icke-a nesto mozda?

Evo ovde ima dosta stvari o svacemu,ne samo od Icke-a (verovatno si ovo vec video doduse)

http://www.val.hr/znanje/znanje.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 25, 2006 5:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet okt 05, 2006 11:26 pm
Postovi: 11
Pa stavio sam vec na ovaj forum da mi je " Tales From the timeloop " jedna od omiljenih knjiga. Procitao sam sve od Ickea. Vidi na Pet najboljih knjiga koje ste procitali, na ovom podrucju. Sve je to meni interesantno, ali jos uvijek poslije svih godina citanja, ne mogu prihvatiti teorije o reptilima i matriksu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 25, 2006 5:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
I meni su gusteri bili problem, matriks manje vise, onda sam procitao kasiopejske transkripte pa mi se uklopilo (ili sam programiran da mi se uklopi :mrgreen: kako neki misle)
svejedno, mislim da ne treba uzimati zdravo za gotovo da su oni eto gusteri, mozda ih samo mi tako vidimo.Ipak bi trebalo da zive na nivou na kom je energija glavna a materija i oblik se doteruju po zelji i potrebi, ja sam to lakse svario kada sam sebi tako predstavio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 26, 2006 8:55 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet okt 05, 2006 11:26 pm
Postovi: 11
Ovo mi zvuci veoma smisleno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 26, 2006 12:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
I meni je kod Icke-a bio problem sto eto vanzemaljci nas iskoriscavaju pa jos gusteri.

U kasiopejskim transkriptima kazu da je univerzum nije bas trodimenzionalan kako ga mi zamisljamo (odnosno kako smo sposobni da vidimo) nego se sastoji iz slojeva gustine energije odnosno svesti, kako tamo to zovu ~denziteta~.
Pa je meni sa tim bilo logicnije eto...

Pogledaj te transkripte, ako vec nisi,mozda ti budu zanimljivi, ima na sajtu negde , a ima i pod matafizika na forumu.

da, sad sam se setio, pa Kastaneda ih i ne vidi kao gustere nego vise kao energiju, odnosno voladorese posto izgledaju kao da lete oko coveka i jedu mu auru :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 26, 2006 7:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet okt 05, 2006 11:26 pm
Postovi: 11
Lovecraft je opisivao bica koja se nazivaju - transparentna bica. Transparentna bica opisuju i neki okultisti iz 19 stoleca. Swerdlow kaze da su transparentna bica stvorila te reptile. Ako gledamo tako onda su oni tamna energija koja se proteze kroz sve sta je negativno. Hmmmmmmmmmmmmm. Organski portali su negativni. Da li su ti reptili onda karika koja nas sprecava da od jedne kuce ne vidimo grad i da su transparentna bica povezana sa organskim portalima :veliki upitnik:

Citam kasiopeju ko lud i dosao sam jos malo do zavrsetka. Samo da ne dobijam otkaz na jobu :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 11, 2007 4:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Arbitrium Liberum je napisao/la:

da, sad sam se setio, pa Kastaneda ih i ne vidi kao gustere nego vise kao energiju, odnosno voladorese posto izgledaju kao da lete oko coveka i jedu mu auru :mrgreen:


Reptili su fizička rasa , a "demoni" su ne fizička bića , isto ko i što su ljudi fizićka rasa , a "anđeli" ne fizička bića.

Reptili i ljudi su tipovi fizičkih rasa , dok su "demoni" i "anđeli" neka naša podijela ne fizičkih bića.

Jedni pripadaju jednom svijetu , a drugi drugom , a to što su neki naućili "plesat" i na jednoj i na drugoj razini je druga prića.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 11, 2007 12:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
jel zna neko gde moze da se nadje na nasim prostorima knjiga The Secret History of the World?


Pošto je to tema ovog topica, a istoimenu knjigu prevodi Stalker, u temi u Metafizici možete naći prijevode ( onoliko koliko je uspio prevesti dosad )...

... i zato sad zaključavam ovdje ovu, jer više nema smisla.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 17 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz