Sada je: ned maj 12, 2024 5:21 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pozitiva linkovi
PostPostano: sri aug 27, 2008 8:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 26, 2008 2:58 pm
Postovi: 42
Pozdrav svima onima sa dobrim namijerama.

Poseban pozdrav i čestitke autorima foruma.Tek sam tu..im'o bi želju pročitat sve postove i odgovorit na pokoji..ali na žalost ograničeni smo vremenom kog je izgleda sve manje.Kompletan forum je pozitiva orijentisan,okrenut progresu i razvoju.
Iz istog razloga smo za sve nas koji živimo u Bosni Hercegovini,
a i za one koji ne žive u njoj,ali im se svida ili ih interesuje ta zemlja
kreirali sajt sa ciljem promocije,marketinga,promovisanja te ljepotice.
Što detaljnije,što opširnije i što pozitivnije promocije od njene bogate tradicije historije,religije preko prelijepe flore i faune
pa do privrede i najvrijednijeg u svakoj zemlji..njenih ljudi..
BIH-a kao mikrobalkana,Balkana kao mikro svijeta,BiH-e i Balkan-a kao modele života buducnosti,modele suživota i tolerancije
Na stranici smo počeli postavljati POZITVA LINKOVE.Linkove adresa pozitivnih primjera.. prijateljskih primjera...kako pojedinaca tako i organizacija..kako u BiH-a tako i u regoinu......pogledajte...pomozite...učestvujte....hvala...!!!
Pozivam sve koji znaju adrese za što konkretnije,praktičnije primjere u regionu u pravcu napretka,razvoja,pomirenja...da ih navedu...ako nije problem..

Kako ne bi kršili autorska prava našu stranicu
cete pronaci ako ''u google upišete bihmark''!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 30, 2008 11:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 26, 2008 2:58 pm
Postovi: 42
Pozdrav svima..vidim da je bilo ''bacanja pogleda''na moj post al što bi mi u Bosni rekli ni 'mukajt'pa evo da upitam 'likove i likice'' koji vode ovaj forum smijem li ja počet sa postavljenjem nekih linkova...kako bi i drugi nastavili..kako bi i i mi na bihmarku mogli sastavit što bolju kolekciju pozitiva linkova..i okupit što više što pozitivnijih ''likova i likica''..
Znači to bi bili linkovi tipa:

JOGA @ LOTOS Osijek - purnviše yoga (integralna joga)
Udruga Lotos Osijek je osnovana 15. kolovoza 1999. godine s ciljem
unapređivanja kvalitete življenja te promicanja i razvijanja duhovne,

pa,Riznica Tajni..pa,
Stripovi Online je posvecen
smanjivanju nacionalne netrpeljivosti i poboljsanju dobrosusjedskih odnosa medju narodima bivse YU.

Pa linkovi likova iz politike koji teže miru i pomirenju na ovim prostorima..
političari tipa..Stipe Mesića,Željka Komšića,Čedomira Jovanovića...

Pa linkovi Tv,radio emisijia,udruga..raznih aktivista..
Vidite nama u Bosni i Hercegovini je možda naviše put pomirenja,razvoja i suživota je primarni interes u protivnom se direktno u pitanje dovodi naša egzistencija...
Eto ..pa pitam i 'fala:?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 30, 2008 3:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
LINK je napisao/la:
Pa linkovi likova iz politike koji teže miru i pomirenju na ovim prostorima.. političari tipa..Stipe Mesića,Željka Komšića,Čedomira Jovanovića...

pa svi ovi nabrojani nam po zadatku jebase majku #-o #-o #-o :mrgreen:

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 30, 2008 4:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 26, 2008 2:58 pm
Postovi: 42
Izvini prijatelju...ras..ali ti nit si moderator,a ja njih pitam za dozvolu ,nit imaš neki konkretan pozitivan link,a čini se nisi baš ni 'friendly'raspoložen..ako ovo ostane ovako nemam namjeru uopšte reagovat na tvoje postove,vozdra.. :|


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 30, 2008 4:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ala si počeo sa 'smanjenjem netrpeljivosti i pomirenjem' - do mojega :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 30, 2008 5:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Pantelija je napisao/la:
Ala si počeo sa 'smanjenjem netrpeljivosti i pomirenjem' - do mojega :mrgreen:

:mrgreen:
stavljanjem linkova politichkih programa i "zasluznih" likova iz politike ce neizbezno stici i do mojega :mrgreen:
bice belaja :mrgreen:

LINK je napisao/la:
..im'o bi želju pročitat sve postove i odgovorit na pokoji..

nadam se da ovo nece ostati samo na zeljama :love5:
eto,da si bar par tema prochitao sa foruma,pogotovu sa podforuma:Manipulacija ljudskih bića skontao bi shta je ras najdobronamernije hteo da ti kaze,i ne bi se odmah uzjogunio i nakostreshio,i ne bi ovako detinjastom zamenom teza ni pokushao da mu odgovorish jer bi te bilo blam da se bash toliko provaljujesh :mrgreen:
LINK je napisao/la:
..ali na žalost ograničeni smo vremenom kog je izgleda sve manje.

zanimljiv fenomen,ovu rechenicu kao opravdanje koriste svi "misionari" kad se pojave na forumu,kao po difoltu,kao da je svima ista ova rechenica daunlodovana za pochetak misionarenja :shock: #-o
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 30, 2008 6:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 9:25 pm
Postovi: 127
Znate li vi dečki moji dragi i najdraži šta su pozitiva linkovi?! :)

Ja sam vam hrpa pozitivnih linkova koji su toliko puta već izgorili i pregorili jer siju pozitivu van, a dobivaju hrpu zelenog govna!
Nema boljeg prizemljenja od psihijatrije -dva komada hospitalizacije!


Eeeee! Ovdje gdi trenutno jesam vrijede robovlasnički odnosi pa moraš šutit' i gutat' jer nemaš svoju fucking kunu u svom fucking đepu! I kad imaš.. ako nisi brandiran k'o stoka opet nema jebenog RISPEKTA!

Aaaaa.. Još samo malo! Mogu ja to! Mogla sam sve do sad mogu još malo gutat'.. Kad vam krenem sijat' pozitivne linkove do zelenih čudovišta! Ako mi samo skokne koja kokoš na oči bez dobrog linka za to kupit' će si zube!
Aha! To se dogodi kad curu odgajaju kao dečka!

Najebala su sva zelena čudovišta! Samo negdiiiiii dalekooooooo! I da stoje kraj mene dva momka od 100kg da me prime jer sam sposobna udavit' ih golim jebenim rukama!

Pa da vidimo linkove pozitive!

Ukoliko moderatori zaključe da ometam normalan rad foruma.. Izbrišite!

Pusica svima!
8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 30, 2008 10:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav Link, dobrodošao!

Pa ok, najbolje je staviti samo link pa neka ljudi sami odluče što je njima ok, a što ne...

Evo, stavit ću ja link te stranice u tvoj potpis, to nije zabranjeno.

A da se ovdje dalje nebi zakuhao opet neki "bosanski lonac", zaključat ću temu jer je informacija dana, a sve rasprave oko svega toga mogu se nastaviti kroz već dane teme na forumu ili ako netko želi svađu s nekim, neka to učini preko PM-a.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz