Sada je: čet mar 28, 2024 11:16 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vremenski putnik
PostPostano: čet maj 15, 2008 7:34 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri aug 22, 2007 11:46 am
Postovi: 29
Lokacija: Kisac Vojvodina
Covek koji za sebe tvrdi da je vremenski putnik njegova stranica :
nova:
http://vremenski-putnik.com/forum/index.php
stara:
http://www.time-travel.co.nr/board

Takodje ima na forum.hr rasprava na njegovu temu koja je sada vec zatvorena ali mozete pogledati o cemu se radi ovde:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=337324

I evo i deo teksta sa forum.hr :

" Ja sam vremenski putnik
nakon kraceg vremena provedenog u svojoj zemlji u kojoj sam se rodio godine 2011 nakon neuspjelog pokusaj povratak u moje vrijeme nije bio moguc.. dakle, ocekujem da ce te me sad popljuvat do kraja , pitat se otkud bas hrvat kao vremenski putnik ili nesto slicno...

zasto sam se javio? pa recimo da sam shvatio kako me nitko nece shvatit na ozbiljan nacin i da ce se neki ismijavat ovome o cemu govorim, ali svi oni koji prezive WW3 i dozive moje godine shvatit ce o cemu se radi..
dakle godina iz koje sam dosao je 2041 .. vec sam ponudio nekim ljudima odavnije rad na projektu oko onoga sto nas ceka u buducnosti, naravno oni svi misle da je to laz plasirana da se stekne neki broj obozavatelja ili fanova..

svi koji me zele popljuvat mogu, koji me zele pitat o buducnosti mogu, ako me zele banirat mogu...

hvala lijepa...

RAZMISLITE O OVOME, JESAM LI KRETEN I VARALICA ILI SAMO JEDAN OD MNOGIH KOJI SU VAS POSJETILI! "


i jos jedan vezan za WW3 :

"pocinje sve 2013 SAD I EU protiv teroristickih zemalja, vrhunac 2015 ukljucenjem kine i rusije, te rat tad postaje svjetski."

Mozda su vec neki procitali sve to ali eto ko nije neka pogleda. Kakvo je vase misljene u vezi svega ovoga?

_________________
www.exyuteam.org
www.exyusat.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 15, 2008 10:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 10:34 am
Postovi: 35
Lokacija: Split
nisam nishta citao osim tvog posta ali koliko znam buducnost nije fixna i on je mozda iz jedne od tih potencijalnih buducnosti tako da to shto prica moze i ne mora bit istina ako je uopce autentican, a to da ce ww3 znam i bez njega i mislim da ce se to desit i puno prije....dakle pitanje je jel on iz nashe vremenske linije ili kako se to vec zove...

_________________
of those who say nothing few are silent


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 15, 2008 11:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 8:50 pm
Postovi: 164
Lokacija: Matrix
A jeste vidjeli da lik na forumu prodaje i vježbe za produženje penisa. :roll:

I također napisao je u drugom topicu da baca drkicu 4x na dan.

To je neki drkedžija koji voli zajebavat ljude a ne vremenski putnik.

Nije baš uvjerljiv.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 15, 2008 1:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
zanimljiv video, govori o materiji i stvarnosti, fraktalima, mikro-makro kozmosu itd. traje cak 4h... preporucam ipak...

http://video.google.com/videoplay?docid ... 2QLTy4HMAQ :wink:

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 15, 2008 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Mozda su vec neki procitali sve to ali eto ko nije neka pogleda. Kakvo je vase misljene u vezi svega ovoga?


Mislim da je lik kreten koji voli zahebavati ljude. Čitao sam taj topik i mislim da je očigledno da je mentalni profil dotične osobe oformljen u sadašnjem vremenu. Priča koju prodaje ljudima je takoreći smejurija, a u nekim delovima i zastrašujuća, kao na primer onaj deo u kome kaže da ljudi u budućnosti moraju tražiti dozvolu od sveštenika sa kim i kada će se venčavati i imati sex. :roll:


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 15, 2008 6:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
Nietzsche je napisao/la:
zanimljiv video, govori o materiji i stvarnosti, fraktalima, mikro-makro kozmosu itd. traje cak 4h... preporucam ipak...

http://video.google.com/videoplay?docid ... 2QLTy4HMAQ :wink:


Pogledah prvih 2 i po sata... jako zanimljivo... lik govori o tetrahedronima, fraktalima, broju phi... kasnije, kad pogledam, cu napisat koju o tome...

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 16, 2008 8:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Nietzsche je napisao/la:
Nietzsche je napisao/la:
zanimljiv video, govori o materiji i stvarnosti, fraktalima, mikro-makro kozmosu itd. traje cak 4h... preporucam ipak...

http://video.google.com/videoplay?docid ... 2QLTy4HMAQ :wink:


Pogledah prvih 2 i po sata... jako zanimljivo... lik govori o tetrahedronima, fraktalima, broju phi... kasnije, kad pogledam, cu napisat koju o tome...


prvi dio traje 4 sata drugi dio isto tako 4 sati i još malo više #-o ....
ali slažem se vrlo zanimljivo, sinteza mnogih navoda iz raznih izvora....ali nekako mi je nedorečeno tj. na teoretskom nivou;... možda sam sitničav ali fali mi neka konkretna primjena


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vremenski putnik
PostPostano: sri okt 02, 2013 11:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 24, 2013 3:08 pm
Postovi: 3
Vramanski potnici glavna preokupacija OPD-ova.

V.p. iako nekima nepostoje glavno su i najučinkovitije oružje OPS-a. Markec koji se povremeno pojavljuje u ovim krajevima , priprema ljude na buduće događaje . Zašto naše krajeve . Što smjeraju njegovi nadređeni u Italianskoj vojnoj bazi.Potpuno je svjestan da ako mu većina ljudi ne povjeruju neće promjenit previše budućnost. Što se desi sa njegovom aurom ako ide iz jedne realnosti u drugu da bi promjenio treću realnost .
Zašto se vođa i osnivatelj Damanhura hvali u svojo knjizi (alkemičar,ili tako nekako) da mu je trebalo mnogo vremena da shvati kako upravljati čelnicima italianske države telepatski .
Puno nejasnih pitanja , sličnosti i preklapanja .
Mišljenje mi je da V.P. postoje i djeluju dobrano , ovdje kod nas .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: sri nov 13, 2013 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Aragorn je napisao/la:
kao na primer onaj deo u kome kaže da ljudi u budućnosti moraju tražiti dozvolu od sveštenika sa kim i kada će se venčavati i imati sex. :roll:


Na žalost to ne zvuči toliko luđački i nemoguće. Recimo kako je crkva bahata u Hrvatskoj i kako želi zauvjek zabraniti gay brakove ne bi bilo čudno da iduća peticija koju organiziraju bude protiv kontracepcije, jer crkva prezire kontracepciju. Već odavno crkva gleda na bračni seks kao na nužno zlo te govori ljudima da apstiniraju a ne da navlače kontracepciju. Tako da ako sve pođe po planu uskoro će se ljudi morati dogovarati sa svećenikom kada će se seksati i to u njegovom uredu kroz rupu u zidu dok on sve to promatra i na kraju im da odrješenje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz