Sada je: sub apr 27, 2024 1:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Mother Gaea - Majka Zemlja
PostPostano: pon aug 08, 2005 4:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Evo jedne lijepe stranice o Majci Zemlji. Meni se čini sve apsolutno smisleno što ovdje piše. Zanimljivo je vidjeti različite oblike istog vjerovanja u suvremenom svijetu kako evolucija svijesti napreduje. U suštini se svodi na isto.

http://www.caw.org/articles/conspiracy.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 08, 2005 12:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Naravno !

Pa tko još nezna da je Zemlja jedan veliki živi organizam, sa svojom određenom svijesti ?!? Doduše, na 1. je nivou, ali i to je početak... svi smo bili nekad jedan dio te svijesti. Recimo nedavno sam čitao i u Večernjem listu o Zemlji, kako su se naučnici čudili ko pura glisti, kako oceani, koje zagađujemo toliko da su proračunali da su se već odavno trebali promjeniti u smislu temperature, koncentracije soli, gustoći...itd. Kažu da je more izgleda krvotok Zemlje koji opet balansira njeno stanje. Tako da se ona obnavlja sama po sebi...

Eto, to su već znale i drevne civilizacije, a ovi pametuju i liče na pure na vrtu koje čeprkaju tu i tamo i kad ugledaju glistu, čude se ko čudnovati kljunaši... ehehehee!

Dobar link, Pantagruel... ima još toga na netu, samo trba malo potražiti.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 08, 2005 2:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Ako su oceani i sve vode krvožilni sustav majke zemlje, ko kaže da mi nismo samo njene stanice? Ima više smisla, mi smo njena djeca, ne ona naše :).

Mi smo dodatna oprema koja ide uz Zemlju.

BTW Jack, evo jedne meni osobno genijalne stranice sa pregrštom odličnih eseja kako okultnih, ezoteričkih, znanstvenih (socioloških, bioloških, psiholoških...), filozofskih, svega ima, jedna od jačih stranica na netu koja obuhvaća sve takvo na jednom mjestu, vjerojatno si ju i vidio (ako nisi, trk na nju :)).

www.deoxy.org


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 08, 2005 7:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
Pantagruel je napisao/la:
Ako su oceani i sve vode krvožilni sustav majke zemlje, ko kaže da mi nismo samo njene stanice? Ima više smisla, mi smo njena djeca, ne ona naše :).

Mi smo dodatna oprema koja ide uz Zemlju.

BTW Jack, evo jedne meni osobno genijalne stranice sa pregrštom odličnih eseja kako okultnih, ezoteričkih, znanstvenih (socioloških, bioloških, psiholoških...), filozofskih, svega ima, jedna od jačih stranica na netu koja obuhvaća sve takvo na jednom mjestu, vjerojatno si ju i vidio (ako nisi, trk na nju :)).

www.deoxy.org

ah, preko ove stranice sam došla do incunabule, kada stisneš random choice, "chaos" odabirom te prebaci na nešto o čemu, koincidencijom ili ne, razmišljaš (to je kada pritisnete ono oko koje se vrti). meni je to najbolja stranica na netu..
:idea:
a tema, pa kao što je galaksija živi organizam tako je to i gea, gea je galakcija u mikro izdanju, a čovjek opet galaksija u mikro izdanju i galaksija i gea i tako -kako je gorew tako je i dole


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 08, 2005 11:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Tako je! A stranica je u uskoj konkurenciji da bude najbolja na netu, ja osobno isto ne vidim nijednu koja bi bila bolja, kako tehnički, tako i sadržajno ;).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 25, 2005 8:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jul 22, 2005 11:39 am
Postovi: 3
Lokacija: osijek
Pantagruel je napisao/la:
Tako je! A stranica je u uskoj konkurenciji da bude najbolja na netu, ja osobno isto ne vidim nijednu koja bi bila bolja, kako tehnički, tako i sadržajno ;).


ej, prava ej stranica, sad sam je otkrio, hvala vam :p


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 101 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz