Sada je: pet mar 29, 2024 3:51 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned feb 22, 2009 11:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, dosta djece jednostavno "nestane"... evo i istraživanja na tu temu:

http://www.val.hr/index.php?option=com_ ... &Itemid=93

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 02, 2009 11:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Privremeno zakljucavam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: sri feb 16, 2011 2:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 6:15 pm
Postovi: 48
Najzanimljiviji aspekt u Ring of Power – Empire of the City je ono identificiranje židovskih biblijskih likova (Abraham, David, Solomon…) kao bogatih i moćnih egipatskih faraona. Općenito, pošto vidimo da je čitava današnja NWO ikonografija prožeta piramidama i egipatskom simbolikom, mislim da je Egipat ključan u razumijevanju kako se plan o osvajanju svijeta formirao.

O tom egipatskom periodu govori Ralph Ellis u ovoj radio emisiji. Ako vam se svidio Ring of Power obavezno ovo poslušajte:

http://www.4shared.com/file/211792420/1 ... haroa.html
http://www.4shared.com/file/211798977/9 ... haroa.html
http://www.4shared.com/file/211802051/d ... haroa.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: ned feb 10, 2013 11:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Izasao je i drugi deo, pogledao sam prvi put danas oba dela, i prilicno sam odusevljen, pre svega sto film mogu konacno da preporucim ljudima oko sebe koji ne veruju u nista, i verujem da ce im posle gledanja neke stvari biti jasnije.
Meni je ok da ljudi koji veruju i znaju "istinu" dalje se edukuju i rade na sebi, ali , kao sto u filmu kazu, bitno je da sto vise ljudi pocne da razmislja o problemu, i da je to kljuc u borbi protiv njih.Masovnost.
Sto se tice filma, a u svrsi ovoga gore, zao mi je sto nije vise obradjena tema komunizma i ostalih drzavnih uredjenja i cionista. To je jako bitna stvar, da se razbije u glavi ono programiranje da je spontano sve nastalo . I kada se to probije kod obicnog coveka, posle sve ide mnogo lakse i verujem da bi dobili tu masovnost.

Sto se tice teme reptili- da li postoje ili ne, meni je to jos uvek dilema .
Problem mi predstavlja David Icke, koji je njihov i koji o tome najvise i pise. Sto ne znaci da oni to ne rade, odnosno ne postavljaju svoje petokolonase koji ce okupljati kriticnu grupu i davati ljudima poluinformacije.

Ali definitivno, da bi dobili masovnost, reptile ne smemo pominjati na pocetku, i to je odlicno sto se tice filma, i mislim da su i oni isli na tu varijantu. To ne znaci da , ako nisu spomenuli , da ne veruju u to, ali kakve veze ima u sustini za budjenje da li su oni reptili, marsovci ili samo ljudi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: ned feb 10, 2013 5:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Ekvador je napisao/la:
Sto se tice teme reptili- da li postoje ili ne, meni je to jos uvek dilema .
Problem mi predstavlja David Icke, koji je njihov i koji o tome najvise i pise. Sto ne znaci da oni to ne rade, odnosno ne postavljaju svoje petokolonase koji ce okupljati kriticnu grupu i davati ljudima poluinformacije.


A otkud ti znaš čiji je David icke? Tvrdiš da je "njihov" samo zbog priče o reptilima koja ti se ne sviđa, ili imaš neki objektivan razlog i dokaz za to?

Ekvador je napisao/la:
Ali definitivno, da bi dobili masovnost, reptile ne smemo pominjati na pocetku, i to je odlicno sto se tice filma, i mislim da su i oni isli na tu varijantu. To ne znaci da , ako nisu spomenuli , da ne veruju u to, ali kakve veze ima u sustini za budjenje da li su oni reptili, marsovci ili samo ljudi?


Ako se izbaci priča o reptilima onda ostaje definitivan zaključak da su sami ljudi krivi za sve.
Ali neće biti da je tako.
Ovoliko zlo i samouništavanje nije svojstveno ljudima, niti ljudskim dušama.
Za ovaku destrukciju nad prirodom i ovakvu potrebu za vlašću nad ljudima mora biti zadužen samo neko ko nema ljudsku dušu i nije čovek u suštini.
Zašto bi se uopšte ljudi tolikim silama borili da vladaju sami nad sobom?
Elementarni poriv ljudske duše je izražavanje dobrote i ljubavi, slobode i ravnopravnosti jer i u svakom drugom čoveku vidi sebe samu, svoju prirodu.
Vlast nad ljudima može da želi i da se za nju bori samo onaj ko nema ljdusku dušu u sebi.

Samo onaj ko ne zna ništa o prirodi ljudske duše može da tvrdi tako nešto, da nema vanzemaljaca i da su ljudi krivi za sve zlo koje im se događa, ili neki pojedini ljudi, cionisti npr.
Te laži šire samo oni koji ne žele da se zna istina i prava priroda ljudi i ljudskih duša.
Sama činjenica da se vladari nad ljudima održavaju na vlasti toliko hiljada godina, da planiraju vekovima unapred i izvršavaju te planove, dokaz je da moraju da imaju neku pomoć odozgo, od neke više vanzemaljske sile.
Čak ni Jevreji ne mogu da budu toliko pametni, ma koliki cionisti bili.

Dakle, ako izbaciš reptilske i uopšte vanzemaljske, neorganske entitete koji se nameću da vladaju nad ljudima, koji su u najmanju ruku nesvesni te vladavine i manipulacije, cela stvar ili pada u besmislicu ili zagovaraš upravo ono što ti neljudski vladari žele: da je sve to ljudski problem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: ned feb 10, 2013 5:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Malo si ostrascen previse sto je razumljivo, inace volim da te citam.
Pazi ovako, zamisli da neko dete ucis matematiku, i pocnes da ga bombardujes sa najtezim i najnerazumljivijim pojmovima, koje prvi put cuje i kojih pocinje da se plasi. Umesto buduceg genijalca, stvorices strah i odbojnost , i nikad vise nece hteti da uci to strasno i strano telo.
Ovo se svima desilo sigurno, u bar nekoj oblasti.

Citat:
Ako se izbaci priča o reptilima onda ostaje definitivan zaključak da su sami ljudi krivi za sve.


Ako se ne izbaci prica o reptilima, ljudi vise nece postojati ili cemo uskoro svi biti robovi. Sta bi ti vise voleo, da izbacimo, samo na pocetku reptile, posle da ih ubacimo, kada ljudi pocnu da shvataju sve, ili da ostane ovako?
Nisam ja rekao da izbacujemo skroz reptile, vec da se ide postupno, kao recimo ovaj film. Ko film uspe da skonta i pocne da razmislja, ide dalje.

Ja se slazem, da ovo sto se desava, ima jako malo veze sa ljudskoscu, i to mi je glavna motivacija i nada i zelja, ali opet ja ne vidim nista toliko strasno sto cu dati "pocast", ili kako ti to vec shvatas cionistima , ili bilo kome zemaljskom na ovom hororu .To sto je 100,1000 ili 10.000 psihopata, to ne znaci da je 6 milijardi lose .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: ned feb 10, 2013 7:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Ekvador je napisao/la:
Ako se ne izbaci prica o reptilima, ljudi vise nece postojati ili cemo uskoro svi biti robovi.

To se zove ostrašćeno razmišljanje.

Ekvador je napisao/la:
Sta bi ti vise voleo, da izbacimo, samo na pocetku reptile, posle da ih ubacimo, kada ljudi pocnu da shvataju sve, ili da ostane ovako?
Nisam ja rekao da izbacujemo skroz reptile, vec da se ide postupno, kao recimo ovaj film. Ko film uspe da skonta i pocne da razmislja, ide dalje.


Ako izbaciš vanzemaljske uticaje onda cela stvar pada u vodu i postaje nelogična, apsurdna, kao i protivna ljudskosti.
Taktika postupno i malo po malo je recept za održavanje nepromenjenog stanja. Vladari je koriste odavno i majstori su u tome. Već vekovima mašu raznim istinama o sebi pred nosevima ljudi i oni ne vide ništa, zato jer su ovi majstori da ljude drže uspavanima, a da misle da su budni.

Osim toga, "istina" koja se otkriva tom taktikom je laž, ni Jevreji ni cionisti nisu krivi za sve, oni su samo jedno od sredstava za manipulacije.
Kako onda misliš da lažima postupno priblilžiš ljude istini?

Sam strah od istine i veličine zavere je lažan i podgrevan od stane samih zaverenika.
Taj strah najviše i sputava čoveka.
Zato su reptili onako ružni i "strašni".
Ta ružnoća ima dve stvrhe:
Prva svrha im je da zaplaše ljude i drže ih u strahu.
Druga je da ljudi ne poveruju da takve spodobe postoje i da se smeju onima koji ukazuju na njih.
Jer kada bi tu iluziju straha čovek razbio, i kada bi razumeo ko su, zašto i otkuda ti reptili, oslobodio bi se preko noći.
Ne bi mu trebalo ništa postepeno.
Iluzije se ne možemo postepeno osloboditi. Možemo samo postepeno zapadati u nju sve više i više. Oslobađanje se uvek događa kompletno i odjednom.
Kao kada uneseš svetlost u mračnu prostoriju. Mrak neće postepeno nestajati tvrdeći da je tu već vekovima i da je vrlo gust pa će zato biti teško odjednom da nestane. On nestaje odjednom čim uneseš i najmanju sveću.
Tako je i znanje o pravoj prirodi ljudske duše ta mala ali dovoljna svetlost koja će razbiti sav vekovni mrak i osloboditi čoveka.

Ekvador je napisao/la:
Ja se slazem, da ovo sto se desava, ima jako malo veze sa ljudskoscu, i to mi je glavna motivacija i nada i zelja, ali opet ja ne vidim nista toliko strasno sto cu dati "pocast", ili kako ti to vec shvatas cionistima , ili bilo kome zemaljskom na ovom hororu .To sto je 100,1000 ili 10.000 psihopata, to ne znaci da je 6 milijardi lose .


Tvrditi da su vlastodršci psihopate je takođe laž koju oni sami šire.
Psihopate brljaju okolo i pričaju sami sa sobom.
Ovi su vrlo mudri i lukavi, imaju najviše znanje o čoveku, kreiraju istoriju i kontrolišu svu nauku.
Psihopate nisu sposobne za tako nešto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: ned feb 10, 2013 11:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Citat:
Psihopate brljaju okolo i pričaju sami sa sobom.]


Mozda si pobrkao nesto, , u klinickog psihijatriji imas bas detaljan opis , izuzetno pametni,egoisti,bez emocija i empatije, nanose drugima zlo i uzivaju u tome.

Razumem sta zelis da kazes, ali se ne slazem sa tobom ni malo u pristupu. Meni bas tvoj pristup deluje kao ono sto bi oni i zeleli da radimo, i zato je tu i Icke koji gostuje i po main stream televizijama .

Citat:
Ako izbaciš vanzemaljske uticaje onda cela stvar pada u vodu i postaje nelogična, apsurdna, kao i protivna ljudskosti.


Ovo mi nema logike, ako ti recimo u sali od 1000 ljudi, i pustis im film Ring of Power, verujem da ce bar 5 % , mozda i 10 % da pocne da razmislja malo. Mozda ce sutra potraziti nesto slicno, poceti da kopa, i istrazuje i mozda dodje i do reptila. U filmu nisu rekli da ne postoje reptili samo ih nisu spomenuli. Zasto se ti stalno bojis da ce ljudi pomisliti da oni koji nam cine zlo su isto ljudi i sta to menja u borbi , stvarno mi nije jasno. I nije tacno da ta informacija kvari neku revoluciju, znaci ljudi znaju po tebi da nam drugi ljudi cine zlo, ali ne reaguju, ali da saznaju da su to reptili, tada bi bilo bolje?
Poenta je sto 99 % ljudi ne znaju NISTA, i veruju da je sve ok i da je sve spontano, da nam ne preti nikakva opasnost. Zar nije cilj, da bar deo pocne da shvata da NESTO nije ok ?

Citat:
Jer kada bi tu iluziju straha čovek razbio, i kada bi razumeo ko su, zašto i otkuda ti reptili, oslobodio bi se preko noći.


Slazem se, ali prvo treba da dodjes do ljudi da shvate da nesto nije ok, a tek onda da to nesto se zove reptil.


Zakljucak je , ti valjda mislis da svi ljudi znaju da nesto nije ok, i da svi veruju da su to isto ljudi , i to je po tebi najveci problem da se oni preobraze, odnosno da poveruju da reptili nisu strasni, a ustvari je istina da niko zivi nema pojma ni da ima problem ikakav .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 12:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Ne shvataš suštinu da ljude najviše parališe izvesnost da su sami ljudi krivi za sve.
To im se i nabija mentalitetom žrtve i krivice preko judeo-hrišćanstva.
Ako im to predočavaš i ovakvim filmovima onda će još više da odu na pogrešnu stranu, još više će da se plaše jer im ovakvi filmovi nabijaju još više detalja i informacija o tome kako su krivi i grešni
Kada bi definitivno shvatili da su pod kontrolom neljudskih entiteta, onda bi se oslobodili straha i mnogo lakše oslobodili stranih manipulatora.
Suština njihove edukacije treba da bude samo u tome: ko zapravo manipuliše ljudima.
Ljudi treba da shvate da po samoj prirodi ljudske duše nije moguće da to ljudi rade sami sebi.
Treba tačno iznositi same metode manipulacije, i šta su ljudi u suštini, a ne političke priče šta je bilo nekad i šta koji njihov lik radi sad.

Ali ti izgleda nemaš pojma o čemu govorim, zato neću više da se smaram.
Uostalom, prvi deo ovog filma je pun teških gluposti, između ostalog i to da su Vikinzi pleme izraelsko, samo zato što su napadali engleske vrle hrišćane.
Pretpostavljam da ni ovaj drugi deo nije pametniji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 1:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Citat:
onda će još više da odu na pogrešnu stranu



ne postoji "jos vise", postoji samo " onda ce da odu na pogresnu stranu "



jer ne mogu jos vise, da bi otisli jos vise morali su da krenu u tom smeru, a do sada

nigde nisu ni bili.

Tako da mislim da ti ne razumes, ili ne zelis da razumes, ali bolje je pokusati makar i pogresno nego nista ne uraditi, ako se pokusava mozda se i uspe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 9:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ono što je u cijeloj ovoj priči važno je da netko mora govoriti o reptilima! Zar ne? Jer ako netko i pogleda ovaj film, pa razmisli, pa zaključi da reptili možda nisu samo fantazija - pa krene dalje istraživati - mora moći naići na još materijala - zar ne? Ali nisu ovdje važni reptili!

Ova se priča vraća na početak, na nas same - koliko si odgovoran da nešto kažeš - da daš informaciju - bez želje, borbe, jednostavno daješ informaciju, a svatko tko do nje dođe neka sam zaključi što će s njome!

Jer svatko ovisi o sebi - to je cilj, svatko mora sebe dovesti do stanja da djeluje na način da zna što će i kada reći! Svatko mora u sebi pronaći i taj trenutak da reptile uzme kao opciju, nema tu prisile.
U većini slučajeva, ljudi šute o njima - pravdajući to na razne načine - ali uglavnom je riječ o strahu. I to je jednostavno tako, a da bi to vidjeli, trebali bi se okrenuti sebi samima - to je početak puta. I u tom početku, mudro je zapitati se jesu li naše misli naše!

Nije ovdje važan Icke, niti su važni reptili, važno je zašto netko stalno ima potrebu suditi drugoga? Mi jesmo robovi, ali na nama je da odlučimo to ne biti!

Kao što je na nama zahvaliti svakoj informaciji koju imamo. Ali mi i dalje radije sudimo onoga tko ih daje, nego što se posvećujemo novim pitanjima i samima sobom unutar njihove upitnosti.

Živimo u majstorskoj igri, ali stalno je podcjenjujemo, činimo to svaki puta kada pomislimo da sve znamo!
I onda još i sudimo nekoga radi poluinformacija, ne shvaćajući da nema cjelovite informacije na način koji očekujemo.
Eh, želje, očekivanja, znanje, toliko toga u napadu na nas - a sve isključuje naš rad na sebi!

Svaka informacija je poluinformacija i ovisi o onoj poziciji u kojoj se svatko od nas u tom trenu nalazi! U tom kontekstu - nema loših i dobrih, istinitih i neistinitih - postojimo mi i naš odnos prema njima.

Eto, psihpat je pojam koji se često provlači, a većina misli da zna šta je on i tko je on - taj kojeg zovemo psihopatom. Pa se kaže: psihopat glumi emocije, nema empatije!

Divno, no problem nastaje da to znači da čovjek ima emocije i ima empatiju!

I to je rpoblem, puno veći nego što se može na prvu primjetiti - jer velika je mogućnost da emocije nisu nešto što bi Čovjek prirodno trebao imati - već su njihov alat za rad s nama koji nam eto - baš kroz definiciju psihopate lijepo zguza uvlače u podsvijest! Imam emociju - nisam psihopat!

Konačno - naša emocija je gorivo psihopatskih radnji! Bili oni ljudi s greškom ili neka nama nedefinirana vanzemaljska vrsta koja eto - izgleda poput ljudskog bića ili reptili u kloniranim tijelima, nevažno je - važno je samo to što MI možemo vezano uz to kod sebe primjetiti!

Dakle, neka se snima i piše - ne može se zaustaviti nikoga - sve je tako kako treba biti sada. Važno je samo ne zaključivati što i kako treba izaći kao informacija!

Jer, moguće je da donesemo pogrešnu odluku, pa šutimo kada bi trebali pričati! Sve je moguće, ali unutar svih tih mogućnosti, ono što nam ostaje je promatrati sebe, bez potrebe da sudimo tko će i kako shvatiti neki film, jer to nas može omesti u odluci da ga uopće i snimimo!

Pa bi sve ponuđeno, moglo služiti osvješćivanju samo vlastitih programa, bez te potrebe za borbom koja se stalno ističe! A ne ističe se slučajno - to je njihovo oružje! Imati potrebu spašavanja čovječanstva nikako nije dobra opcija.

Briga me čiji je Icke, dao je informaciju, koju možeš ili ne moraš prihvatiti! I neka gostuje gdje želi, puno je važnije da ljudi nauče promatrati sebe dok ga čitaju! I drže se sebe!

Konačno, nužno je shvatiti da nema osobe koja će napisati djelo u kojem će dati čarobni štapić za čovječanstvo, upravo u tome i je problem, čovječanstvo je sada kolektiv spavača - koji ne može to prestati biti dok se svatko kao individua ne počne buditi. Hoće li okidač za buđenje biti Icke, Čarobnjak iz Oza, Alisa u zemlji čudesa ili ovaj film - nije važno! Informacija je vani!

Da bi se prepoznala, trebalo bi micati emociju, želju, očekivanje, nadu, borbu, jer ništa od toga nije naše! I o tome govore i svi oni ljudi koji su pisali o čovjeku samome, svi gnostički i metafizički teksotvi pričaju o istome - oni daju podlogu i za rad s reptilima - iako ih nikada nisu spomenuli! Zato je dobro sve informacije nadograđivati.

Svaka faza rada na sebi ima način na koji vidi i čuje, pa je tako i Icke jedna od faza! I što god on danas radio, pisao, govorio, ostaje činjenica da je spomenuo reptile! Ostavio je trag, trag koji je važniji od toga koliko novca ima na računu i gdje gostuje.

I za onoga tko o reptilima želi znati više - to je jedino važno! Uzeo je početnu informaciju i ide dalje. Ali ako sama pojava Icka izaziva u čovjeku upitnost o reptilima, onda nije problem u Icku - već u čovjeku koji je zastao. I odabrao stranu! I to je klasika, tako ovaj svijet funkcionira, a izlaz je u promatranju sa strane, slaganju novih pitanja.

I u tome služi sve što postoji kao informacija. Kako ona dezinformacija, tako i ona sakrivena nama važna!

A nama bi najvažnija informacija trebala biti ta da - možda i nismo tako nemoćni kako mislimo! I da je sve u nama! Kako manipulacija, tako i oslobođenje od nje! I do te informacije se ne stiže borbom, već radom. Ne osudom, već otvaranjem novih mogućnosti. Ne vjerovanjem, već pitanjem.
Inače zaglibimo u programu programa programa.

Zato, nije pitanje da li reptili postoje, već da li mi postojimo sada i na koji način, jesmo li svjesni sebe? Težište bi trebalo biti na nama, ne na njima. Ako postoje - tu su - igraju igru - ali i mi smo tu - pa igrajmo svoju igru!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 1:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Citat:
Svaka informacija je poluinformacija i ovisi o onoj poziciji u kojoj se svatko od nas u tom trenu nalazi! U tom kontekstu - nema loših i dobrih, istinitih i neistinitih - postojimo mi i naš odnos prema njima.


Citat:
Briga me čiji je Icke, dao je informaciju, koju možeš ili ne moraš prihvatiti! I neka gostuje gdje želi, puno je važnije da ljudi nauče promatrati sebe dok ga čitaju! I drže se sebe



To je tacno, ali ne mozes poceti gledati problem ako mislis da ne postoji ili ako mislis da je problem na koji neko ukazuje lazan. Ja celu stvar gledam iz marketinskog ugla, valjda zbog profesionalne deformacije, i siguran sam da bi se stvorila masovnost , treba ici postepeno i pravilno.
Okidaci za budjenje mogu biti poluinformacije za tebe ili Panteliju, ali ne i za 95% njih koji su duboko programirani. Nije problem raditi na sebi ako vec radis , i ako si delimicno ili skroz deprogramiran.
To je ono isto, svi ste ovde magistri, i tesko Vam je da ucite nekog studenta osnovama, neki dobar student ce bolje nauciti svog vrsnjaka , nego neko ko mnogo zna i kome su osnove nesto sto se podrazumeva.

Zato, ne mozemo stalno ponavljati jedno isto " ucimo o sebi" ili " sami sebi mozemo pomoci" , to je tacno ali moramo pomoci drugima da pocnu da uce o sebi i da sebi pomognu. A to da bi se uradilo, moraju se razbiti oni najjaci koreni programiranja:

1. Ne postoje podele u svetu, na demokratiju, komunizam ili socijalizam, svi oni su zajedno, postoji konkurencija medju njima, ali sluze jednom cilju

2. Skoro svi drustveno socijalni dogadjaji u proslosti nisu bili spontani, vec vestacki napravljeni i sluzili su svrsi

3.Ne postoje mediji, novine, tv, postoje centri za kontrolisano davanje informacija koji sluze odredjenoj interesnoj grupi.Takodje, postoje lazna opozicija, kao i lazni autoriteti, koji mogu da zavaraju i da na jednom mestu okupe opozit, zbog davanja poluinformacija , kao i kontrolisanja kriticne mase koja moze da postane problem - ovde moze postojati vise opni, da postoji nekoliko nivoa, gde postoji opozicija opozicije.

4. Politicari, institucije kao i svi autoriteti pripadaju istoj grupi, medju njima moze da bude konkurencije i borbi, ali sve u svrsi jednog cilja, gde je borba zasnovana na egu ili nekoj visoj poziciji u toj elitnoj vladajucoj grupi


Kada se ovo priblizi vecini, tada mozemo pricati dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 4:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Ekvador je napisao/la:
Sto se tice teme reptili- da li postoje ili ne, meni je to jos uvek dilema .
Problem mi predstavlja David Icke, koji je njihov i koji o tome najvise i pise. Sto ne znaci da oni to ne rade, odnosno ne postavljaju svoje petokolonase koji ce okupljati kriticnu grupu i davati ljudima poluinformacije.



Nije bitno dali je osoba dezinformator ili ne.To je VELIKA greska koji ljudi cine.Bitno je kakvu informaciju pruza.Zasigurno ne mislis da je Biblija 100% istinita, naravno da ne ali ima dosta istine(necu se koristit procentima) i moze da OTVORI oci ljudima.Jel to znaci da je biblija dezinformator ???
Ja sam procitao 3 Ajkove knjige i naucio sam iz te 3 knjige vise nego tokom CELOG SKOLOVANJA i treba da procitam children of matrix.... a kolko si ti procito njegovih knjiga?
Jedina VELIKA stvar koja se ne slazem s njim je da Isus nije postojao, naravno ima i drugih stvari s kojim se bas ne slazem...al ne bi bilo normalno ni da se slazem sa svime.U svakoj knjizi ce biti dezinformacija, neki dezinformator moze imati bolje informacije od nekog ko je truther.
SITCHIN je bio dezinformator ali je pruzao fantasticne informacije,onaj ko je citao izmedju redova to je upio.PA STA Ti mislis da ce svi doci na tacnu i da ti kazu 100% istine.moras da istrazujes sam, ovo su ti ozbiljne stvari a ne decija posla.
Ja sam isto mislio da je ICKE ludak i da su reptili fantazija a onda sam poceo da istrazujem i dosao sam do totalno suprotnog zakljucka.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 4:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Pantelija je napisao/la:
Ekvador je napisao/la:

Dakle, ako izbaciš reptilske i uopšte vanzemaljske, neorganske entitete koji se nameću da vladaju nad ljudima, koji su u najmanju ruku nesvesni te vladavine i manipulacije, cela stvar ili pada u besmislicu ili zagovaraš upravo ono što ti neljudski vladari žele: da je sve to ljudski problem.


prelepo receno.Apsolutno savresno receno. =D>

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 5:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Pantelija je napisao/la:
Ne shvataš suštinu da ljude najviše parališe izvesnost da su sami ljudi krivi za sve.
To im se i nabija mentalitetom žrtve i krivice preko judeo-hrišćanstva.


I ovo je isto jako lepo rečeno, međutim ne bih se zaustavio na judeo-hrišćanstvu. Upravo to, kako mi izgleda i jeste centralna premisa svih duhovnih i metafizičkih sistema, i onih malo razrađenijih od judeo-hrišćanskih - dizajniranih specifično za malo promućurnije ljude kojima nešto u opšteprihvaćenim varijantama duhovnosti malo smrdi. Ideja o tome kako je čovek sam kriv za sve što se dešava - što kod njega lično, što kolektivno čovečanstvu je uvek prisutna, na jedan ili drugi način.

Tako, ako čovek ne prihvati kako je sam lično i personalno kriv za sve jer Bog, onako judeo-hrišćanski tvrdi da je grešan, prihvatiće kako je za nešto kriv i kako baš to što se dešava treba da se dešava jer ima nešto da nauči iz date situacije, treba da se usavrši. Ako to ne prođe, na scenu dolazi Tajna i zakon privlačnosti, po kojoj je opet čovek sam skuvao čorbu koju kusa, i to po sopstvenom ukusu. Ako čovek slučajno shvati da to što ždere i guta ceo život nema apsolutno nikakve veze sa vrstom paprikaša koju bi on napravio sebi za ručak, dolazi na scenu duhovni sistem po kojem je njegov životni meni sastavljen baš sa takvim junk foodom, i po toj ceni usled neke Karme i duga iz prošlih života, čega se ne seća al eto to mora odraditi pa zato - gutaj šta ti se servira, grešan si kako god okreneš - i to si sam sebi skuvao, nismo mi majke nam?!

Neko će reći da su tu u pitanju potpuno druge stvari, a ne krivica, međutim - zaključak koji je nametnut u svim tim situacijama je - sedi di si, jer kaki si ni za di si nisi. Kako god okreneš, ispadne da jesi sam direktno kriv za ono što ti se dešava jer su se za to - mentalitetom žrtve ili ne - pobrinuli dva od validnijih zakona koji se konstantno demonstriraju u ovoj realnosti, iliti Zakon Jačega, ili konkretno u ovom slučaju Reptila i ostatka ekipe koja parazitira ljudsku rasu - Zakon Prefriganijeg. Pa sam si kriv ako si slabiji. Koren tih zakona se naravno, nalazi u drevnom principu koji je srpski narod definisao ovako: Jebe lud zbunjenog.

Judeo-hrišćani, po ovom modernom modelu, bi tu u glavnom igrali ulogu Zbunjenih. I dok im ne dosadi da Ludi polno opšte sa njihovim uspavanim zadnjicama, tako će i ostati (dodatno, i kad im dosadi, ako je lud jači - šta će ga sprečiti da nastavi? Seksualna iscrpljenost?). Problem je u tome što su svi duhovni sistemi, u ovoj piramidi, dizajnirani tako da čovek može postati samo od Zbunjenog - Lud, pa u skladu sa time i opštiti sa svojim donedavnim sapatnicima, Zbunjenima. Po nekima je to, pogotovo "kontrolisano lud" veoma poželjna duhovna osobina/disciplina a pritome i indikator veoma visokog stepena ličnog razvoja.

Još jedna karakteristika visokih duhovnih sistema, koja dolazi do izražaja tek negde na više od pola prevaljenog puta (duhovne transformacije?) od Zbunjenog ka Ludom, jeste "Sve je relativno". Tako da su i dobro i zlo relativna stvar, manipulacija je relativna, prevare, kršenja slobodne volje i parazitiranja su nadasve poželjna stvar jer pomažu (mentalitetnoj al ne zaista) žrtvi da izbrusi svoja čula i kalibriše ih na detekciju hohštaplera, pa tako u zavisnosti od ugla posmatranja dobro postaje zlo, a zlo dobro, baba žaba a žaba baba, kako god ti već dune da spinuješ stvar. Ja bih to, radije nego poligonom za duhovno usavršavanje nazvao poligonom za štancanje psihopata (sa il bez emocija je nebitno, skoncentrišimo se na suštinu.)

Ono što profesionalnim transformatorima Baba u Žabe, amoralizovanim relativizatorima i ostalim tipovima (ne)kontrolisanih ludaka često promakne jeste da, u skladu sa njihovim srcima dragim principima - Sve jeste relativno i jebe lud zbunjenog - i nad Popom ima Pop, u ovom slučaju - I od Ludog ima Luđi, tako da su u odnosu na Luđeg oni u stvari Zbunjeni, a šta Lud radi Zbunjenom je iskazano u onom gorepomenutom "srpskom" principu. Mislite o tome.

Naravno, oni koji imaju problem sa takvom psihopatskom paradigmom navodno imaju "mentalitet žrtve" - koji je ništa više nego kovanica, opet skovana tako da bi objektivna žrtva onih koji dosledno primenjuju 1.) zakon jačeg i 2.) zakon prefriganijeg - krivila samu sebe zbog "mentaliteta", i prihvatila odgovornost za ono za šta u stvari ni pod razno nije odgovorna, te po mogućstvu, inspirisana vekovnim handranjem započela transformaciju od Zbunjenog ka Ludom. Sledeći korak je, ofkors, proglašavanje žrtvi mazohistima koje u stvari "žele da budu nemoćne žrtve". Pa tako, kad je neko (ili čitava rasa bića) sistematski maltretiran od strane 3, 4, ili 555D sila - može se samo reći "A ma pusti budalu,to je običan (neduhovni) ludak sa mentalitetom žrtve."

Postavlja se pitanje - da li je, u stvarnosti dualnih suprotnosti Ludog i Zbunjenog - moguće transformisati sebe i u nešto treće, što može funkcionisati izvan te paradigme (da po mogućstvu takve gluposti više ne mora gledati), i idealno - pomoči Zbunjenima da se Odzbune, a da pri tome ne postanu Ludi - koje više ne bi morao gledati? Nešto izvan uobičajenog - "kodiraosamsebimozakmeditacijomnanačindamesavršenozaboleuvo" - iliti, "lud al za svoj groš" oslobađanja?

A šta reći. Odo' na pivo.

:love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 6:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Ovde se ide sve dalje od glavne ideje koju sam zapoceo jos u prvom postu u vezi filma "Na koji nacin animirati siroke mase, i stvoriti masovnost, i pocetak neke revolucije" .

I onda smo otisli dotle da li su poluinformacije dobre, da li je Icke ok ili ne, zasto jeste i tako dalje...

I stalno se ubacuje "Za animiranje siroke mase treba..." - a ne ne, moras ubaciti reptile

"Dobro, ali na pocetku treba ..." - a ne ne, nisi razumeo , moras ubaciti reptile, zato sto ako ne ubacis pomislice ti koje ucis da su ljudi krivi za sve i to je lose zbog...

"ali treba poceti sa..." - a ne ne, svako mora da na sebi radi.....

Film je OK, kao pocetak nekoga puta, i recimo da sam ja kreirao film, slicno bi napravio, za neupucene, mozda bi malo vise razradio drzavna uredjenja i nacine na koji testiraju i experimentisu sa narodima ( mnogi programirani, su recimo protiv USA, ali veruju Chavezu ili su na strani Gadafija) , i dao svima koje poznajem a znam da su totalno neupuceni kao prvu lekciju. I totalno je nebitno da li je tacno u vezi Vikinga, i da li je to pleme Dan postojalo ili nije ili su oni bili reptili ili nisu . Nekome ko je je upucen to naravno smeta, ali film generalno je skroz ok za nekoga ko tek ulazi u celu igru.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 6:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Valjda? je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
Ne shvataš suštinu da ljude najviše parališe izvesnost da su sami ljudi krivi za sve.
To im se i nabija mentalitetom žrtve i krivice preko judeo-hrišćanstva.


I ovo je isto jako lepo rečeno, međutim ne bih se zaustavio na judeo-hrišćanstvu. Upravo to, kako mi izgleda i jeste centralna premisa svih duhovnih i metafizičkih sistema, i onih malo razrađenijih od judeo-hrišćanskih - dizajniranih specifično za malo promućurnije ljude kojima nešto u opšteprihvaćenim varijantama duhovnosti malo smrdi. Ideja o tome kako je čovek sam kriv za sve što se dešava - što kod njega lično, što kolektivno čovečanstvu je uvek prisutna, na jedan ili drugi način.


Lepo si proširio temu, ali si je kasnije malo zabrljao. Valjda je pivo krivo.

Da pokušam da je ispravim.

Treba malo bolje poznavati stara učenja koja upućuju na pravo probuđenje. Sva ona do jednog naglašavaju samo izbavljenje iz uslovljenosti bića. Gnosticizam, sufizam, đainizam, budizam svi govore da ovde nemamo šta da tražimo osim da sve uradimo da bismo postali nezavisni od zbivanja ovoga sveta. Da smo samo svedok zbivanja. Svedočenje je suština svake duhovnosti, meditacije i tantre. To danas ljudima zvuči surovo, ali zato i imaju problem koji imaju sa parazitima.

Naime, Gurđijev i Uspenski su lepo objasnili da je sve ovo jedna velika mašina. Sav organski svet. Ta mašina počiva na uzročnosti, determinaciji, ali i slučajnosti. Jer iako postoji determinacija ona počiva na principu slobode. Ovo je univerzum slobodne volje u kome se ispoljava apsolutno sve što može da se ispolji i dogodi. Zato imamo slobodu da se oslobodimo, ali i slobodu da se porobimo, da budemo svesni, ali i da budemo nesvesni. Dobri i zli. Tako i bivamo. Sloboda ima dve strane. Pogrešno je pitanje da li imamo svoju volju i slobodu ili je sve predodređeno. I jedno i drugo je slučaj - upravo zbog toga što je ovo univerzum sobodnog ispoljavanja svega. Svih mogućnosti.

Sada da se vratimo na temu.
Mi kao svedoci inkarniranjem ulećemo u mašinu koja sama radi sve, i uzročno i slučajno.

Svi drevni majstori uče da se duše inkarniraju ovde da osveste ovaj svet, materiju, da je transformišu ka Duhu. Tako je nastala sva kultura i civilizacija. Da bi se to valjano odradilo mora da postoji zaborav duše na svoju pravu prirodu da bi učestvovala u radu i drami života u potpunosti.

Taj zaborav je glavna caka na koju nas hvataju paraziti.
Taj zaborav nas tera u identifikaciju.
Oni na toj našoj nesvesnoj identifikaciji nemilice gude na sve načine.
Oni nas prvo opsednu da učinimo neko sranje, a onda nas ubeđuju da smo mi krivi za to što se dogodilo. Tačnije, sve učine da mi sami sebe u to ubedimo.
Uzalud je Buda četrdeset godina ponavljao "to nije moje , to nisam ja" za sve činioce bića, od uma do tela. Malo njih ga razume.

I tu dolazimo do druge stvari. Ovaj svet uopšte nije predviđen da u njemu svi ljudi dođu do istine, da se oslobode, nego samo pojedinci. Nema kolektivnog spasenja. Masa će uvek ostati manipulisana na neki način. Takav je um mase, on nema svoju volju uopšte.
I tu leži još jedna obmana: ko insistira na kolektivnom spasenju obmanjuje pojedince.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 7:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ekvador je napisao/la:
Ovde se ide sve dalje od glavne ideje koju sam zapoceo jos u prvom postu u vezi filma "Na koji nacin animirati siroke mase, i stvoriti masovnost, i pocetak neke revolucije" .

I onda smo otisli dotle da li su poluinformacije dobre, da li je Icke ok ili ne, zasto jeste i tako dalje...

I stalno se ubacuje "Za animiranje siroke mase treba..." - a ne ne, moras ubaciti reptile

"Dobro, ali na pocetku treba ..." - a ne ne, nisi razumeo , moras ubaciti reptile, zato sto ako ne ubacis pomislice ti koje ucis da su ljudi krivi za sve i to je lose zbog...

"ali treba poceti sa..." - a ne ne, svako mora da na sebi radi.....

Film je OK, kao pocetak nekoga puta, i recimo da sam ja kreirao film, slicno bi napravio, za neupucene, mozda bi malo vise razradio drzavna uredjenja i nacine na koji testiraju i experimentisu sa narodima ( mnogi programirani, su recimo protiv USA, ali veruju Chavezu ili su na strani Gadafija) , i dao svima koje poznajem a znam da su totalno neupuceni kao prvu lekciju. I totalno je nebitno da li je tacno u vezi Vikinga, i da li je to pleme Dan postojalo ili nije ili su oni bili reptili ili nisu . Nekome ko je je upucen to naravno smeta, ali film generalno je skroz ok za nekoga ko tek ulazi u celu igru.


Ma ne ide dalje, vrti se stalno oko istoga, ti želiš pomoći ljudima u masovnom buđenju. Pokušala sam ti reći da to možda i nije sjajna ideja, buditi druge vjerujući kako je to revolucija i nešto masovno, konačno, mogao bi proći kao Icke - ne bi te svi shvatili!

Ali to ne znači da ne trebaš pokušati i raditi dalje na tome. Evo, spomenuo si da se baviš marketingom, osmisli način na koji ćeš "budti" ljude, te ih upoznati s onih nekoliko početnih točaka koje si naveo! Zašto ne? Nitko ti to ne brani. Kao što ti nitko ne brani da reptile uopće ne spomeneš!

Dakle, kreni! Neće te valjda par postova zaustaviti ili pokolebati.

Pitao si na koji način to činiti, kako probuditi mase i na to pitanje dobio si i odgovore.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 9:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Da, to i radim. Primetio sam kada nekome ko je mislio da je USA zakon ( nebitno da li je USA, demokratija...) , dao recimo jednu prostu informaciju, totalno mizernu. Ali toliku da je ipak zagolica. Sutra, vidim da me je pitala nesto u vezi iste, sledeci dan opet. Posle sam pojacao informaciju, sa davanjem odredjenih linkova. Na linkovima nije bilo nista vise od onoga sto sam zeleo, odnosno nije se islo u dubinu, vec samo ograniceno, da se ne uplasi. Posle je sama krenula da trazi jos, jos, jos....
Prosto je uzivanje bilo ( mada na pocetku je bilo lose- lose se osecala), kada vidis kako raste.
Danas, ta osoba jednostavno oseca i ima znanje i razume celu stvar.
To je nacin na koji moze i treba da se radi, postepeno, da se uce ljudi. Meni je totalno sebicno kada se kaze da samo pojedini mogu da dodju do istine, u bilo kom znacenju, ljudski je zeleti svima dobro, i bar pokusati izmeniti nesto . Ja verujem u to, i radicu na tome .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ring of Power
PostPostano: pon feb 11, 2013 9:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Pantelija je napisao/la:
I tu dolazimo do druge stvari. Ovaj svet uopšte nije predviđen da u njemu svi ljudi dođu do istine, da se oslobode, nego samo pojedinci. Nema kolektivnog spasenja. Masa će uvek ostati manipulisana na neki način. Takav je um mase, on nema svoju volju uopšte.


"Um mase" ne postoji. Postoji samo gomila individualnih umova sa istim parazitom i istim programiranjem, koji aktivirani deluju kao neka "masa". A to je upravo razlog zbog kojeg ne može biti masovnog oslobađanja, jer se taj problem parazita i programiranja rešava individualno, a ne nekom grupnom terapijom. Zato su u stvari sistemi individualnog oslobađanja ono što može voditi do "masovnog", sa tim da to masovno neće biti odjednom nego razvučeno. Međutim, kada sistem individualnog oslobađanja nudi promenu pozicije iz zatvorenika u čuvara, to ni slučajno ne može biti dato dobronamerno.

Nekako se uvek smetne sa uma da su individue ono što čini zdrav kolektiv, pa prema tome ni individua ne može biti zavisna od kolektiva, niti potređena nekom (za ljude) nepostojećem kolektivnom umu - nego obrnuto, kolektiv od individue. Ono što se zgodno predviđa kod vrste duhovnih sistema na koje se odnosio moj prethodni post, i paradigme koju sam opisao jeste lična odgovornost u odnosu na druga bića. Po meni, to se ne sme zanemariti i to je upravo ono što svaki sistem koji nije nastao iz ljubavi ignoriše - a naglašava ličnu odgovornost prema sebi i za stvari koje se čoveku dešavaju. Raj za psihopate i psihopatske paradigme, koje u takvim sistemima prosto cvetaju. Takav sistem je i ovaj u kojem se trenutno nalazimo.

Još jedna stvar koja se uvek smetne sa uma - jeste da se Reptili upravo energijom nastalom na taj način hrane. Pa tako, logično mi je da je prva stvar koju će plasirati - blokada konkretne akcije, na jedan ili drugi način, da ne bi ostali bez doručka. Ali nisu Reptili jedini koji se hrane i parazitiraju - niti su glavni. Ako nisu glavni, a duhovni sistemi koje sam opisao su njihovi - koji su duhovni sistemi onih koji se u hijerarhijskoj lestvici kojoj i reptili pripadaju nalaze iznad njih?


Po meni bi ovakva tema morala da sadrži i neku vrstu ideje šta konkretno činiti po tom pitanju, jer su informacije džabe date ako iz njih ne stremi određena akcija. Ono što se pitam je da li postoji način da se čovek 1.) oslobodi 2.) ne postane čuvar 3.) ne ostane neutralisan i indiferentan u odnosu na druga bića, iliti - da ne izostane akcija. Tačka tri mi deluje kao problem jer mi je jasno da to ide na ruku hijerarhiji bića kojima i Reptili pripadaju. Istovremeno - oni ni neće dozvoliti ne masovno, nego čak ni individualno bekstvo, samo neprimetan (pod uslovom da si stealth master) beg individualne, možda nekolicine ćelija, kao što i Gurdjieff govori. Ali sa druge strane - koja je to grupa "nutricionista" Mesecu?

Pantelija je napisao/la:
Mi kao svedoci inkarniranjem ulećemo u mašinu koja sama radi sve, i uzročno i slučajno.


Zašto kao svedoci? Ako je cilj biti svedok, koja je svrha toga? Kažeš osvešćivanje - čega? Zar nisam bio svestan pre nego što sam postao svedok? Ne samo ja, svi? Gde je onda poenta u kolektivnom zaboravu radi vraćanja na status quo? Ako nije cilj promena stanja u ovoj stvarnosti, ako je cilj samo poništavanje inkarnacije i ostanak "svedokom" - zašto se inkarnirati na prvom mestu? Što uletati u ovaj svet ko muva bez glave, zaboraviti da smo svesni i nezavisni od ove stvarnosti - da bi smo postali nezavisni, kad smo to već sasvim lepo bili i van njega?

Te priče, koliko god izgledale duhovno, mi deluju kao ona dečja pesmica:

“Kolariću paniću, pletemo se samiću
sami sebe zaplićemo
sami sebe rasplićemo”

Meni više deluje kao da smo došli da nešto i izmenimo (iako je, realno gledano mogućnost za tako nešto na pola puta između jako teško i nemoguće), radije nego da prosto "svedočimo", pa da sad Gušteri treba da neutralizuju sve jače vrpoljenje hrane na tanjiru ubedivši nas da ne treba ništa raditi - osim svedočiti ...


:love3: :occasion5:

P.S.

Citat:
Valjda je pivo krivo.


Krivo ili pravo, ode još jedno :angel4: Ja ga usvajam kao sasvim validnu tehniku duhovnog razvoja i individualnog oslobađanja. Ti imaš meditaciju i neidentifikaciju, samo napred. Ne sumnjam da će ti biti lepo(pa makar to "lepo" bilo izvan svih postojećih pojava), biće i meni, al ako je to da nama lično bude lepo naša svrha izeš i nas, i svrhu. :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 20 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz