Sada je: pet apr 26, 2024 4:40 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ring of Power
PostPostano: pet nov 09, 2007 5:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 6:15 pm
Postovi: 48
Komentator na torrent fajlu kaze:

This is a rare film which attempts to unravell the greatest conspiracy of all time. The most mind blowing thing that I have ever seen.


U potpunosti se slazem sa njim. :) Ring of Power je najbolji dokumentrac kojeg sam dosad vidio. Sve je stavljeno u jednu zaokruzenu cjelinu, pocevsi od drevnih misterija egipatskih faraona, preko vikinga, krscnanstva, engleske kraljice, Pape, Rothschilda, masona, nacista, illuminata, pa sve do rusenja World Trade Centra.

Link na Google video
http://video.google.ca/videoplay?docid= ... 3139148549

Postoji i puno kvalitetnija verzija na Torrentu
http://btjunkie.org/torrent/EMPIRE-OF-T ... fee8119d57

Molim vase komentare.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 09, 2007 10:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
A bude se skinulo. ništa ne dođe. Sve je dobro došlo / manje više :)

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 09, 2007 10:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Veličina 2692MB


Hvala!

Oooooo cjelokupna Kreacijo... hvala ti na flat rate-u!!! :kiss:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 10, 2007 4:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
Oooooo cjelokupna Kreacijo... hvala ti na flat rate-u!!! kiss

Mr. Green Wink

ha ha ha ha

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 13, 2007 8:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Pogledao sam citav dokumentarac, veoma je interesantan, jako mi se svidja povucena paralela izmedju Biblije i Egipta i drevnih faraona ... mada me par stvari malo zacudjuje i cak mislim da su naivne... Evo samo par primjera..


U dokumentarcu se kaze da je moguce da su vikinzi ustvari jevrejsko danovo pleme , kao VI-Kings (6 kraljeva tog plemena) , ali to je moguce samo u modernom engleskom jeziku ... ok rimski broj ostaje isti , ali kada su vikinzi postojali Kings nije bila rijec za kraljeve :S

Takodjer se govori o Mariji Magdaleni (Mary Magdalene), kao to je bilia kcerka Kleopatre koja se preimenovala iz:

S-Elene u :
magda-elene

ili ja mislim da su tako speelovali...ali sve u svemu pise se Mary Magdalene , a ne Magdaelene , tako da... to mi je poprilicno zasmetalo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 14, 2007 2:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 6:15 pm
Postovi: 48
Cartman je napisao/la:
Pogledao sam citav dokumentarac, veoma je interesantan, jako mi se svidja povucena paralela izmedju Biblije i Egipta i drevnih faraona ...


Meni je to isto najzanimljivi dio. Identifikacija Egipatskih faraona kao glavnih likova Biblijske price, te pronalazak njihovih danasnjih potomaka u vidu engleske monarhije. No to nije nesto sto otprije nisam znao, mene je totalno iznenadila ona identifikacija Cezarevog i Kleopatrinog sina kao povjesnog Isusa. Naime, dosad sam bio pod uvjerenjem iz filma Zeitgeist, da je on bio iskljucivo mit...

Btw, za vrijeme vikinga koja je bila rijec za kraljeve?
Ono za Magd(ae)lenu, mozda se kod spajanja dva samoglasnika (a + e) drugi gubi radi lakseg izgovora.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 14, 2007 9:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Mogu reci da je znaimljivo.

Ali može i ovako...
And now you know the truth. And what are you going to do about it?? Well?

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 14, 2007 5:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Knight Rider je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
Pogledao sam citav dokumentarac, veoma je interesantan, jako mi se svidja povucena paralela izmedju Biblije i Egipta i drevnih faraona ...


Meni je to isto najzanimljivi dio. Identifikacija Egipatskih faraona kao glavnih likova Biblijske price, te pronalazak njihovih danasnjih potomaka u vidu engleske monarhije. No to nije nesto sto otprije nisam znao, mene je totalno iznenadila ona identifikacija Cezarevog i Kleopatrinog sina kao povjesnog Isusa. Naime, dosad sam bio pod uvjerenjem iz filma Zeitgeist, da je on bio iskljucivo mit...

Btw, za vrijeme vikinga koja je bila rijec za kraljeve?
Ono za Magd(ae)lenu, mozda se kod spajanja dva samoglasnika (a + e) drugi gubi radi lakseg izgovora.


Naravno da je to bas zanimljivo , mene je lichno odushevilo , ali nekako mi se ucinilo da je glupo pokusavanje da se spoje stvari iz proslosti sa modernim engleskim jezikom. Stvarno ne znam koja je rijec vikinga za kraljeve al znam da su vikinzi govorili staro-danski i staro-islandski jezik , da su englezi govorili old english koji nema nikakve veze sa modernim engleskim.

I Mary Magd-ae-lene je takodjer engleska rijech, poprilichno moderna, a ne vjerujem da se marija magdalena tako zvala na armenskom ili egipatskom, ne znam sad tacno kojim su jezikom govorili.

Mada naravno teorija im stoji , i jako je vjerovatna zato jer postoje historijske cinjenice o svim onim faraonima , i mislim da to pije vode. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 18, 2007 11:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 6:15 pm
Postovi: 48
Ovdje ima dobrih informacija o plemenu Dan i Vikinzima...
http://s9.invisionfree.com/Pilots_For_T ... /t9581.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 27, 2007 11:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 6:15 pm
Postovi: 48
Cartman je napisao/la:
Pogledao sam citav dokumentarac, veoma je interesantan


Pronasao sam vrlo slican dokumentarac, koji se po mnogo pitanja nadovezuje na ovdje receno. Ring of Power stavlja naglasak na egipatski kult boga "Amen", a ovaj dokumentarac se fokusira na Ehnatonov kult, te njegov neslavni kraj, ukinuce i progonstvo iz Egipta. (aka biblijski egzodus i stvaranje tajnih drustava da se ponovo vrate na vlast) Vrlo je zanimjliv dokumentarac, no zanima me tvoje misljenje. :) Premotaj na 7 minutu, jer od tada pocinje interesantan dio pa sve do kraja.

Michael Tsarion - Akhenaton and the Dark Side of the Sun
http://video.google.co.uk/videoplay?doc ... 9117472318


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 16, 2009 10:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 6:15 pm
Postovi: 48
Dostupni su titlovi za Ring of Power - Empire of the City! :)

http://hr.podnapisi.net/hr/empire-of-th ... vi-p362049


Inace sam film mozete najlakse skinuti sa sljedeceg torrenta...
http://www.mininova.org/tor/910999


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 17, 2009 1:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
dobar je
underground resistance :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 22, 2009 5:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Odgledao sam i ne mogu da ne primetim da je ovo tipično sranje tipa: 'kako hrišćanski fundamentalisti kritikuju cioniste'.

Pored dobrih detalja oko 9/11 i istorije Egipta, skoro sve ostalo je gomila gluposti i konstruisanih nebuloza, da u su cionisti postali Vikinzi (a istovremeno ostali cionisti), da je Isuus sin Cezara i Kleopatre... i sve to uvijeno u asocijacije sa Tolkinoivm 'Prstenom' i popularnim filmom jer je valjda bio hit u vreme kada su pravili ovaj dokumentarac.

Šta sve neće da izmisle samo da zaobiđu reptile #-o
Kao da su reptili i pravili ovaj film.
Smena istiniitih i lažnih detalja se smenjuje svaki minut u proseku.

Cionisti nisu Hebreji.
Hebreji više ne postoje.
Cionisti su Hazari, svi do jednoga.
I oni su hibridi sa reptilima.
Zato imaju moć da vladaju hiljadama godina.
Prosta je činjenica da ne bi mogli da vladaju tako dugo celim svetom da nemaju podršku više sile, odozgo.
Za takvu dugotrajnu moć nije dovoljo samo da budu 'gramzivi i lukavi jevreji'.
Za tako nešto neophodna je logistička pordrška onih odozgo koji imaju kosmičku tehnologiju.
Osim toga u ovom filmu se ne naglašava da oni redovno i masovno obavljaju satanističke rituale sa ljudskim žrtvovanjima.
http://rapidshare.com/files/194851836/D ... vedeno.pdf
(Open Link in New Tab - Free user)

I Kip Slobode nije Marija Magdalena nego je zapravo Semiramis, Mesopotamska boginja, pramajka svih hibrida.

I kao što mi reče neko, 'sve je to o njima istina, i da rade te rituale, osim priče o reptilima'.
Pitao sam ga: 'Ako veruješ da oni rade te rituale, za kog đavola bi ih radili da nema tih reptila?'
Još mi nije odgovorio.

Kada bi hrišćanski fundamentalisti koji su pravili ovaj film znali da su njih napravili ovi hibridi/cionisti koje ovde napadaju - usrali bi se od muke 8)


Zadnja izmjena: Pantelija; ned feb 22, 2009 2:03 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 22, 2009 9:26 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 6:01 pm
Postovi: 11
A nije li mozda zbog toga sto ih njihov talmud uci mrziti sve druge, i da su zbog svoje predatorske manipulatorske prirode uspjeli opstati svo ovo vrijeme. Nije li mozda napisano da treba zabranit krscanstvo, a svi oni nalaze kao neke dokaze da je krsanstvo plagijat, nisam neki krscanin ali ovo mi jako jako smrdi.
Zasto david icke, alex jones(cionista), jordan maxwell, tsarion, nisu smaknuti kada iznose toliko istine koja bi moga biti stetna za te svemocne manipulatore. A zasto je fritz springmeier zatvoren a william cooper ubijen? Ne mislim da oni svi govore lazi.
80 posto je istina 20 posto lazi, i tako imamo vecinu jabuka koja je promjesana pokvarenim jabukama, na duze vrijeme sve ce postat pokvarene i gnjile.
Nama nikakvih reptila, nema dokaza, ima samo raznih steina i bergova i ostalih tiranina koji su eto i u alternativnom truth movementu prodali hrpu besmislica koju svi mi ljepo usvajamo dok se oni smiju glupim gojima.
Jer nemozez naravno da kazez zidov pa cemo reci reptil koji je dosao sa alfa draconis i stvorio nas jadne nakaze bez punog dna potencijala :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 22, 2009 1:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
A zašto rade satanističke rituale ako nema reptila?
Šta ćeš sa svedocima koji tvrde da ih ima i da su ih videli (Cooper, Sneider)?
Ubedićeš ih da lažu ili da im se samo učinilo?

Ajk i drugi nisu maknuti i pušteni su da govore zbog toga da bi ti verovao da bi ih sigurno ubili da je to sve istina. I baš zato jeste istina to što govore. (Fritz Springmeier je hrišćanski fundamentalista i zato su ga zatvorili jer je pogrešno je razumeo celu stvar.)
Oni računaju na tvoju genijalnu argumentaciju unapred, nisu tako glupi, pa za sve ove hiljade godina valjda su nešto naučili o nama. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 22, 2009 2:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 10, 2005 6:34 pm
Postovi: 34
A ako uzmemo da je jednostavnije objasnjenje najcesce ispravno, onda je ispravnije zakljuciti da nema reptila a da su oni koji su ih videli mentalno nestabilni ili da su halucinirali. Ili da lazu, naravno. Jesi ti video nekog reptila? Sve se svodi na nekakve internet ispovesti. Tu ima istine kao na wikipediji. Umesto toga, svetom upravljaju interesne grupe koje cini bogata nekolicina i oni su ljudi iako se ne ponasaju tako. Sve ostalo su samo spekulacije


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 22, 2009 2:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 6:01 pm
Postovi: 11
Reptili su nedokazivi ne opipljivi i imaginarni, nema niti jedan zapis fotografija, video bio sto bi covjeka uvjerilo da postoje.
Nema bio kojeg traga u osim starim civilizacija sumera i jos nekih da su oni postojali, ali opet to je samo alternativno podrucje gdje se vjerovatno znacaj nekog objekta ili forme moze pojasnit na vise interpretacija.
Sotonisticke rituale rade prvenstveno vrlo egoisticne osobe zeljnje moci a sa zrtvovanjem stjecu vecu moc. energetsko punjenje zrtvinim strahom .I to je to.
Ali ti tvrdis da su reptili, to je ok ja postujem svacije misljenje ako se agumentira sa dovoljno snaznim i jasnim cinjenicama.
Dok sa druge strane imamo hazarski utjecaj koji je opipljiv, evidentan, jasan kao dan, moguc za dokazat poslikat, naslikat, snimit, opisat na sve moguce nacine, otpjevat, vidjet, udahnut, rastgnut ili kako oces.
Ali mi cemo opet reci reptili ne hazari.
Ajka jos uvjek cijenim jer je rekao puno istine o izraelu i cionizmu, ali opet nije dokraja imenovao elitu kako spada. Nije naveo njihovo hazarsko podrijetko iako je ispravno imenovao neke od krupnih igraca.
Posto ga je adl evidentirao i proglasio kao eventualno opasnog znaci da ima puno istine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 22, 2009 4:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
jura je napisao/la:
Reptili su nedokazivi ne opipljivi i imaginarni, nema niti jedan zapis fotografija, video bio sto bi covjeka uvjerilo da postoje.


Znači, nisi ih vedeo na TV i zato za tebe nema dokaza da postoje.
Svedocima ne veruješ, kao ni drevnim zapisima iz celog sveta.
(A koliko je tek snnimaka NLO-a za koje većina odmah tvrdi da su falsifikati.)

Evo, ja sam video reptilsko biće na astralu (nije isto kao ovde, ali je njihova vrsta).
Šta ćeš sad?
Ubedi me da mi se samo pričinilo i mirno spavaj.

A rituale sa žrtvovanjem dece priznaješ da rade, ali samo zato što su egoistični ljudi i da bi pojačali osećaj moći, valjda dok im viršti dete koje kolju :roll:

Umesto da ti kažem šta iskreno mislim o tvom 'poštovanju tuđeg mišljenja' bolje da se povučem, sa tobom nema rasprave.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 22, 2009 5:03 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 6:01 pm
Postovi: 11
Dragi Pantelija ja nisam nigdje rekao da necijenim ili da netoleriram tude misljenje. Niti sam pokazao ikakve tendencije netolerantnog, nepristojnog ili cinickog ismijavanja necijih stavova.
Ja sam samo iznjeo svoje osobno misljenje kojih ovdje ima isto koliko i clanova .
Zar ovo nije forum alternativnih razmisnjanja i razmjenjivanja razlicitih informacija izvan mainstream domena umnog programiranja.
Zasto ti toliko smeta ako ja osobno imam misljenje da su reptili nepostojeci ?
Procitaj post iznad malo fokusiranije.
Rekao sam da da toleriram sve ali ne vjerujem u sve.
Ako si ti vidio bice u astralu ok to je tvoje iskustvo koje postujem ali opet
nemozes mi dati prihvatljive argumente da to prihvatim, pa ja eto ispadam netolerantan #-o
Fundamentalni krscanski istrazivaci nisu vidjeli cijelu sliku, sire lazi, a preispitivanje ili konstruktivna laicka radoznalost stavova i istine izaziva okvirno djetinjaste reakcije povlacenja ili zaustavljanje od vrijedanja?
Umjesto da iskreno kazez sta mislis o mome misljenju povlacis se ?
Free speech. .....aha


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 22, 2009 5:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Pantelija je napisao/la:
jura je napisao/la:
Reptili su nedokazivi ne opipljivi i imaginarni, nema niti jedan zapis fotografija, video bio sto bi covjeka uvjerilo da postoje.


Znači, nisi ih vedeo na TV i zato za tebe nema dokaza da postoje.
Svedocima ne veruješ, kao ni drevnim zapisima iz celog sveta.
(A koliko je tek snnimaka NLO-a za koje većina odmah tvrdi da su falsifikati.)

Evo, ja sam video reptilsko biće na astralu (nije isto kao ovde, ali je njihova vrsta).
Šta ćeš sad?
Ubedi me da mi se samo pričinilo i mirno spavaj.

A rituale sa žrtvovanjem dece priznaješ da rade, ali samo zato što su egoistični ljudi i da bi pojačali osećaj moći, valjda dok im viršti dete koje kolju :roll:

Umesto da ti kažem šta iskreno mislim o tvom 'poštovanju tuđeg mišljenja' bolje da se povučem, sa tobom nema rasprave.


Ovo je tačno. Ja sam vidio reptile na astralu. Nijesam ih vidio među ljudima (valjda se sklone). I u nama samima ima dosta reptilskog.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz