Sada je: sub apr 27, 2024 8:34 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pink
PostPostano: sub sep 18, 2004 6:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Jel gledao neko danasnje vesti na Pinku?
Sedim ti ja tako u fotelji i citam nesto a na TV-u idu vesti.Skrenem pogled na TV a ono Predrag Markovic daje neku izjavu(valjda se tako zove onaj sa velikom bradom).
Kad pored njega vidim neku crnu senku.Odmah pomislim da da je to mozda onaj efekat duha koji se javlja kad slika ima smetnji ili da je to mozda samo njegova senka od reflektora.Priblizim se malo blize ekranu kad ono vidim da se ta njegova "senka" pomera nezavisno od njega!?I vidim da i oni pored njega imaju takodje svoje senke koje su mi imak nekako previse crne.
Stvarno ne znam dal mi se sve to samo ucinilo ili im je to samo neka greska u montazi ali evo pogledacu jos jednom sledece vesti pa cu videti u cemu je stvar.
Nazalost nemam video pa ako ima jos neko da gleda Pink pa da da snimi i da mi kaze da li mozda samnom nesto nije u redu,il' sa mojim TV-om :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 18, 2004 6:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Ja iz Zagreba imam pink preko kabelske. Daj mi samo reci kad su vijesti?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 18, 2004 9:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Gledao sam Vesti u 9 ali nije bio taj prilog.To je bila neka skracena verzija vesti,mozda zbog utakmice.Mozda ce biti nesto sad na B92 u 10:30 ili na RTS-u u 23:00.Ako neko ima brz net moze da skine vesti sa sajta RTS-a.Inace sledece su na Pinku tek u 2.
Posto nisam ni obracao paznju o cemu se radilo jedva sam nasao na netu da je u pitanju bio neki skup 'Korupcija u pravosudju' u Sava Centru.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 18, 2004 11:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Jel to na pink plusu ili pink extra? Samo ta dva imam.

Reci stranicu RTSa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 19, 2004 12:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Izvinjavam se na ovome.Pogledao sam vesti i ipak nije bilo nista posebno.Samo je ugao kamere i reflektora bio veoma cudan pa mi se ucinilo da je tu bilo neceg sumnjivog.Hteo sam da pogledam jos jednom pa da budem siguran o cemu se radi al' reko ajde da i drugi vide pa da ne bude da sirim lazne informacije.Izvini sto sam ti oduzeo dzabe vreme ovim.
Pa nisam ja kriv sto nisam clan nijedne tajne organizacije pa da sad kazem "ej ljudi pogledajte ove Top Secret fajlove koje sam nasao".
I uopste sve te cudne pojave se desavaju tamo negde u Meksiku,Amazoniji ili ko zna gde, dok je ovde kod nas u Evropi sve uobicajeno pa nije ni cudo sto je ljudima tesko da poveruju u neke cudne stvari.
Jedino sto mi ovde mozemo jeste da slusamo sta ljudi iz tih podrucja govore i da iznosimo svoja licna zapazanja iz svakodnevnog zivota.
Problem je u tome sto se ljudi plase da diskutuju o tome da ih ne bi prozvali ludacima.
Priznajem,lupio sam sto se tice ovoga al' sam se ubrzo i ispravio.
A ti galaksija slobodno brisi ceo post jer ce samo dzabe da zauzima mesto a nije poucno.
Nema ljutnje? :roll:

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 19, 2004 2:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
S moje strane nema ljutnje :D

To je istina, ljudi se boje titula koje bi dobili.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 19, 2004 9:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Huh, ovo me podsjetilo na onaj dogadaj s onom novinarkom kad je pala u nesvijest isto na Pinku, ako se sjecate toga.

Evo kratkog filma: http://sarajevo.net/ET/paoweb/video/pinktv.avi (344kB)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 03, 2005 3:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Ja sam jednom imao iskustvo s tim stvarima.One su mnogo stvarne,garantujem ti.Imao sam "malu posetu".


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 91 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz