Sada je: sub apr 27, 2024 3:02 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2253 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 113  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sorry
PostPostano: čet sep 22, 2005 8:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 1:35 pm
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Citat:
Molba: ako možeš pisati normalnim ne-podebljanim slovima ( isključiš Bold ), jer to na internetu znači kao da vičeš... ne smeta me, ali možda radi drugih koji su navikli na već "nepisana pravila interneta".


Nema frke, sorry nisam znao ... :idea: U vezi TV-a si u pravu ... Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: They live
PostPostano: pet sep 23, 2005 7:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Večeras u 22.00 na kanalu TELE 5 je film "They live" (na njemačkom naravno).

Malo kasna obavijest, jer sam vidjela tek prije 10 minuta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 05, 2005 9:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Ponedjeljak, 07.11.
KABEL 1, 20.15

Ekstraterestrial - na tragu vanzemaljaca
dokumentarac

Emisija se bavi pitanjem vanzemaljskog života i njegovim mnogobrojnim oblicima sa znanstvenog stajališta. Renomirani znanstvenici, prije svega iz NASA-e, sveuč. u Cambridgeu i SETI Instituta su na osnovu znanstvenih kriterija razvili neke oblike. Komp. animacije pružaju nam fascinantan uvid i druge svjetove.

Moći ćete vidjeti vanzemaljce jajolikih glava sa očima bademastog oblika, zatim "kolibre" sa drugih zvijezda, a neće faliti ni sluzavih čudovišta - "malo" mašte režisera i pisaca.


:roll: Da vidimo kakve su nam (dez)informacije pripremili.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 05, 2005 11:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Napokon sam nabavio i pogledao They Live... jedino nema subtitle, ali je na engleskom. Mogu reći da je film odličan, s obzirom kad je snimljen... već su tada znali o tome svemu.

Svakako pogledati tko može.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 13, 2005 11:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Gledao sam danas film Stargate Atlantis...

Nije najnoviji, ali ima dobru temu i mislim da otkriva "dobar dio istine", pa bih ga preporučio za pogledati.

U jednom trenutku bića koja se hrane ljudima, odnosno njihov jedan "čuvar" zatvora kaže da ne jedu ljude sve dok god im to oni ne dozvole ( Pravilo o slobodnoj volji ?!? ). Svaka sličnost sa Lizzardima je slučajna... Također i cijela stvar s Atlantidom bi mogla biti jedna od mogućnosti... ali neka svatko sam zaključi nešto.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 27, 2005 1:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Moze li mi ko poslati Zaboravljeni posto ne mogu da ga nadjem u obliznjoj okolini,a izgleda da je film veoma dobar.Pa,ako neko moze nek mi se javi na PM...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 22, 2005 3:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Jel netko gledao filmove od Alejandra Amenabara
The Others i Abre los ojos (po ovome drugome je napravljen Vanilla sky a prvi je ona kuca duhova s Nicole Kidman). Mislim da odlicno obrađuje temu paralelnih svjetova i višedimenzionalnih reliteta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 26, 2005 9:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Jedan noviji SF koji je dotaknuo "ljudski problem":

Aeon Flux

Naravno, akcija do jaja... nešto u stilu Equilibriuma.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 27, 2005 2:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
E jel' ima tko da bi razmjenio neke materijale, ja sam jako slab na filmovima ali imam HRPETINU glazbe sve vrste koju bih rado podijelio. Pa ako neko ima
da je voljan da se "trejda" (jedna jako lijepa riječ sa naših prostora), ja sam za. Zanimaju me u biti filmovi svih vrsta, najviše drame, klasici i SF. Nisam baš jak na filmovima, kako na pogledanima, tako nit na kolekciji. Imam popis glazbe pa ako koga zanima razmjena, baš bih pogledao te SF-ove, makar radi opče kulture ako ništa drugo jer se osjećam zakinut kad se priča o tim nekim filmovima jel...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 03, 2006 6:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 28, 2005 4:44 am
Postovi: 18
Lokacija: Sarajevo
Zathura -vani je hladno pa nije lose pogledati jedan ovakav film.
Jedno pitanje-medijima nije u interesu da se narod probudi iz sna,sto je svima jasno.Onda zasto se provlace filmovi kao sto je Matrix i dr. :?:

_________________
nightboy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 03, 2006 8:05 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jul 19, 2005 7:26 pm
Postovi: 9
Pa i s takvim filmovima nema neke velike opasnosti da ce se previse ljudi probuditi! velika vecina ce reci ah to je samo film i na pasu!

_________________
Just a coincidence...nothing to worry about really....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 03, 2006 11:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
80% mijih prijatelja uopće nije niti shvatilo film Matrix.

Kažu samo: SF akcija do jaja... ili neznam o čemu se tu zapravo radi... ili da bar se mogu tuć kao Neo.

Dakle, nema i neke opasnosti... drugi koji su shvatili, ne vide neki dublji problem, jer se to "njih ne tiče"... dakle... no problemo.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 05, 2006 1:01 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 28, 2005 4:44 am
Postovi: 18
Lokacija: Sarajevo
Da Jack,to si sigurno u pravu.Po meni filmove svi gledaju pa ako zelite nesto reci to je pravi medij,jer ce informacija stici do mnogih.Mislim da ces se sloziti samnom da ima filmova u kojima ima odgovora i na vise tema,koji su sveobuhvatni pa me malo golica koji je njihov plan,kao da zele da bar oni koje ce to zainteresovati,znaju??Naravno sve je pod korupcijom pa zato me interesuje kao da nas u neku ruku zele informisati,da zele nasu reakciju,pa se pitam koju igru igraju.Nece se na Discavery-u pojaviti David Icke :? vec pustaju glupe dokumentarce koji veze nemaju sa istinom ali poneki filmovi :? hm..Naravno mjesaju istinu i neistinu-sve nam predstavljaju ocima treceg denziteta,tako da ne ocekujemo bilo sta drugo,tj.te slike formiraju zid da nebi isli jos dalje.Pa onako cisto informativno me zanima i vidjenje drugih na ovu temu :)

_________________
nightboy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 05, 2006 1:09 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 28, 2005 4:44 am
Postovi: 18
Lokacija: Sarajevo
P.S-Jack pogledaj film koji sam gore pomenuo Zathura-ako nisi gledao.Ima svega-od onih koji podsjecaju na Lizzije do paralelnih svijetova,sposobnosti maste itd...

Pozdrav!

_________________
nightboy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 06, 2006 12:53 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jul 19, 2005 7:26 pm
Postovi: 9
Mozda je matrix kao takav nesavrsen mozda nam se rugaju znam mozda su
sumi :?:

_________________
Just a coincidence...nothing to worry about really....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 12:40 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Upravo sam pogledao film u kojem glumi Nicolas Cage - Lord of War.

Nažalost, film je snimljen prema stvarnim događajima i vrijedi pogledati tko kontrolira oružje na planeti Zemlji u 3 D.

U njemu se i vidi mentalitet većine ljudi na planeti, ali mislim da će se to ipak uskoro promjeniti. Moj nick je sasvim slučajan sa imenom glavnog inspektora koji želi uhvatiti trgovca oružjem. U svakom slučaju, ako netko ima vremena za pogledati film - preporučam!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 2:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Isti tip je režirao Gattacu, meni osobno jedan od najdražih filmova i napisao scenarij za Trumanov show. Vec duze namjeravam pogledati ovaj najnoviji, hvala na preporuci. Jel mozda netko gledao isto njegov film S1m0ne. Inace reziser se zove Andrew Niccol.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 2:50 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Simone... gledao sam ga prije otprilike godinu dana... Ok je... vrijedi pogledati. Režiser filma kojemu je glavna glumica - kompjuterska simulacija... S1m One ( simulacija jedan )... Al Pacino... klošar... heheh! Dobar je! Odličan!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 16, 2006 10:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Šta mislite o Spilbergovom "War of world" sa Tomom Kuruzom u glavnoj ulozi? Ako se sjetimo njegovog ET-ja, pa Bliskih susreta treće vrste a sada ovaj Rat svjetova, nešto se sa čovjekom dešava poslednjih godina, il se on to posvađo sa ET-jem pa mu sad nevaljaju svi vanzemaljci. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 5:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Citat:
Šta mislite o Spilbergovom "War of world" sa Tomom Kuruzom u glavnoj ulozi?


Iskreno, ja sam ocekivao mnogo vise od tog filma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2253 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 113  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 126 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz