Sada je: uto apr 16, 2024 2:23 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Top 5 najboljih knjiga koje ste procitali?
PostPostano: pon okt 09, 2006 1:40 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub sep 16, 2006 9:44 pm
Postovi: 22
Lokacija: Zagreb
Kako bi izgledala lista top 5 najboljih zavjeraskih knjiga koje ste dosad procitali...?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 09, 2006 4:14 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub sep 16, 2006 9:44 pm
Postovi: 22
Lokacija: Zagreb
Evo mojih top 5. Htio bi napomenut da ove knjige obavezno treba citat od prve prema zadnjoj. Inace se gubi smisao, jer svaka skida po jedan sloj sa klupka zavjere. Četvrti Reich Bogatih je dobra za pocetnike da ih uvede u tematiku. Pocinje od Nimroda, a zavrsava sa cuvenim Protokolima i crvenom simfonijom. Zašto će propast Amerika i My Awakening otkrivaju bez imalo dlake na jeziku sto se doista danas zbiva. Controversy of Zion je dusu dala za shvatit kako je zavjera ustvari pocela i kako se nastavila do 1950 godine. A onda slag na tortu, Udarac Ruskih Bogova otkriva same arhitekte i dizajnere citave stvari. Vas put do otkrivanja istine se vjerojatno razlikuje od mojeg, ocekujem prigovore sto ne navodim knjige koje istrazuju alien/reptile aveniju. Nema ih zato sto je to po meni sljepa ulica. Kao sto kaze Trinity "...you've been down this road before Neo, and you know where it ends." Po meni zavrsava u istoj Levitskoj radionici koja nam je dala i ostale religije.

Četvrti Reich Bogatih - Des Griffin
http://www.sveznadar.com/knjiga.aspx?knjiga=56018

Zašto će propast Amerika - Oleg Platonov
http://www.sveznadar.com/knjiga.aspx?knjiga=68180

My Awakening to the Jewish Question - David Duke
http://www.seanbryson.com/downloads/jew ... macism.pdf

The Controversy of Zion - Douglas Reed
http://www.vho.org/aaargh/downloadf.php ... ontrov.pdf

Udarac Ruskih Bogova - Vladimir Aleksejevič Istrahov
http://superzona.hatona.org/UDAR-SRP-I.zip


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 09, 2006 6:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Zagor - duh sa sjekirom je napisao/la:
Vas put do otkrivanja istine se vjerojatno razlikuje od mojeg, ocekujem prigovore sto ne navodim knjige koje istrazuju alien/reptile aveniju. Nema ih zato sto je to po meni sljepa ulica.


Pa kad vec ocekujes..... :mrgreen: :wink:

Najbolje cu to reci iz svog iskustva.
Po meni, tvoje razmisljanje je sasvim ispravno, samo mislim da treba razmisljati u nekoliko pravaca, jer ipak nije iskljuceno da ta ulica nije slepa, i da se mozda “ukrsta” sa nekom drugom.

Tvoje razmisljanje me u necemu podseca na moje od pre mozda samo godinu dana, iz vremena kada sam potrosio mnogo energije u razmisljanjima o tematici zavere, masonima i o svemu onome sto stoji “iza kulisa”, naravno bila je to korisno utrosena energija. U par navrata sam dolazio do nekih saznjanja o alien/reptilima, i o njihovoj ulozi u svemu tome i da budem iskren cela prica mi je bila smesna, i razumem zasto se cini “slepom ulicom”, odnosno nesto mi je tu “debelo” nedostajalo.
Onda sam cuo za postavku o “denzitetima” tj. nivoima svesnosti, i to je za mene bilo kao “vezivno” sredstvo svih saznanja o zaverama, ljudskoj civilizaciji i koje je ukljucivalo i entitete 4. denziteta opredeljenja prema sebi.
E sad, ne mogu da tvrdim da je istinito, ali meni je do sada najlogicnije. Mislim da ipak ne bi bilo lose razmisliti o teoriji “denziteta” i o mogucim “rupama” koje ona popunjava.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 09, 2006 6:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
1.Egziperi - MALI PRINC
2.Egziperi - MALI PRINC
3.Egziperi - MALI PRINC
4.Egziperi - MALI PRINC
5.Egziperi - MALI PRINC

Kuca se gradi od temelja,
jadna ti je ta kuca ako ti je "Udar ruskih bogova" krov
neka stazica za chupanje korova oko kuce, mozda, ali krov :shock:
ma daaaaaaaaajjjjjjjjjjjj......

Shto se tiche temelja;pogledaj 1-5
peace,
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 09, 2006 10:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Meni je "Udar ruskih bogova" bio okidač. Lampica koja se nakon toga upalila.

Dakle slijedile su:

1. David Icke - The biggest secret
2. Ra materijal
3. Valerian - Matrix books
4. Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
5. Kasiopejske transkripte + Adventures + Wave series

Naravno, ima ih još brdo, i više-manje se podudaraju sa ovima, možda pod drugim imenima ili načinima objašnjavanja...

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 11, 2006 11:02 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub sep 16, 2006 9:44 pm
Postovi: 22
Lokacija: Zagreb
Aragorn,
Drago mi je cuti tudja iskustva, mozda cu i ja za godinu dana tako razmisljati. Posto su knjige presudna stvar u istrazivanju zavjere, mozes mi napisat svoj top 5 da znam sto trebam procitat.


Jack987,
Hvala majstore, to se trazi. Sa vremenom cu procitat sve knjige sa tvoje ljestvice, dosad sam jedino The Biggest Secret. Sa mog trenutnog gledista ta knjiga sadrzi puno istine, ali vrlo strucno je pomjesana sa neistinama koje se gutaju u paketu. Recept je poznat u Bibliji, a mozda su i kuhari isti. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 12, 2006 1:24 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Ezoterika

In Search of the Miraculous - P.D. Ouspensky
All and Everything Seriies - G.I. Gurdjieff

The Active Side of Infinity - Carlos Castaneda
The Fire From Within - Carlos Castaneda

Mystery of the Cathedrals - Fulcanelli
Dwellings of the Philosophers - Fulcanelli
Gnosis I, II, III - Boris Mouravieff
The Wave Series - Laura Knight-Jadczyk
Shamanism: Archaic Techniques of Ecstasy - Mircea Eliade
Darkness over Tibet - T. Illion

Psihologija

Mask of Sanity - Hervey Cleckley
Trapped in the Mirror - Elan Golomb
Unholy Hungers - Barbara E. Hort
In Sheep's Clothing - George K. Simon
Operators and Things - Barbara O'Brien
Myth of Sanity - Martha Stout
Sociopath Next Door - Martha Stout
Predators - Anna Salter
Political Ponerology - Andrzej Lobaczewski
In Broad Daylight - Harry N. MacLean
The Narcissistic Family - Stephanie Donaldson-Pressman and Robert M.
Pressman

Istorija

The Lost Gospel: The Book of Q and Christian Origins - Burton Mack
Secret History of the World - Laura Knight-Jadczyk
Adventures with Cassiopaea - Laura Knight-Jadczyk
911: The Ultimate Truth - Laura Knight-Jadczyk and Joe Quinn
Controversy of Zion - Douglas Reed
Protocols of the Learned Elders of Zion
Defying Hitler - Sebastian Haffner
The Stargate Conspiracy - Picknet and Prince
UFOs and the National Security State - Richard Dolan
Gods of Eden - William Bramley
The New Pearl Harbour - David Ray Griffin
Omissions and Distortions - David Ray Griffin
Worlds in Collision - Immanuel Velikovsky
From Exodus to Arthur - Michael Baillie
Fulcanelli - Patrick Riviere
Struggle of the Magicians - William Patterson

+

Bringers of the Dawn - Barbara Marciniack
The Ra Material - Don Elkins et al
Cassiopaean Transcripts


---


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 13, 2006 2:45 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub sep 16, 2006 9:44 pm
Postovi: 22
Lokacija: Zagreb
Kao sto sam nakon Udaraca Ruskih Bogova progledao kroz krscansku vjeru, isto su ove dvije knjige ucinile sa reptilskom i UFO vjerom. Probajte procitat da vidimo hoce li kod vas imat isti efekt... :lol:


Order Out Of Chaos - Paul Joseph Watson
procitajte samo deveto poglavlje, pod nazivom "Counterfeit Foe: Staging a Cosmic Threat"
http://www.nwowatcher.com/ebooks/Order% ... Watson.pdf


Space Aliens From the Pentagon - William R. Lyne
procitajte samo text od sredine 8-me pa do 13-te stranice
http://nw0.info/files/eBooks%20and%20Au ... he.USA.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 13, 2006 2:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Space Aliens From the Pentagon - William R. Lyne
procitajte samo text od sredine 8-me pa do 13-te stranice

Ispravka, o vanzemaljcima se prica od poslednjeg poglavlja devete strane do sredine dvanaeste.
Citat:
Kao sto sam nakon Udaraca Ruskih Bogova progledao kroz krscansku vjeru, isto su ove dvije knjige ucinile sa reptilskom i UFO vjerom. Probajte procitat da vidimo hoce li kod vas imat isti efekt...

Da li su ove knjige poljuljale moju veru u vanzemaljce?
Ne.

Ali svakako preporucujem da ih i drugi procitaju, to jest bar ove delove koje si naveo. Siguran sam da svetski mocnici pripremaju i tako nesto. O tome smo vec pricali na forumu.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 16, 2006 10:45 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub sep 16, 2006 9:44 pm
Postovi: 22
Lokacija: Zagreb
Citat:
Ispravka, o vanzemaljcima se prica od poslednjeg poglavlja devete strane do sredine dvanaeste.


U pravu si, pogresno sam zabiljezio stranice...


Citat:
Da li su ove knjige poljuljale moju veru u vanzemaljce?
Ne.


Htio bi samo nesto pojasniti. Iako i ja vjerujem da postoje vanzemaljci negdje u dubinama svemira, ne vidim kakvog bi oni motiva imali baviti se sa nama. Ako su imalo napredniji od nas (par tisuca godina, sto je u svemirskim razmjerima malo) nemaju nikakvu zelju mjesat se u poslove majmuna na planeti Zemlji. Imas li ti zelju mjesati se u poslove majmuna ili cimpanzi u Africi? Nemas, OK, to bi bilo znaci to. Ako su na nasem nivou ili na nizem nivou, ne mogu ni doci do nas. Po meni citavu zavjeru vode Leviti, a sva ova reptile/channeling/pleidians/UFO prica je dizajniran i planiran akcijski plan kojom pokusaju zakamuflirat tu cinjenicu. Jer gledaj, ako uspijes navest ljude da vjeruju kako svemirci iz cetvrtog denziteta vladaju Zemljom, to automatski znaci da tim ljudima izbijas iz glave svaku pomisao da mogu pobjediti tu silu. Ista taktika se primjenjuje u Bibliji, jer ako povjerujes u Biblijska prorocanstva time si ustvari digao ruke od svega. Sam si sebi rekao, ta bozja sila je prejaka i sto mi preostaje nego cekat famozni kraj svijeta, apokalipsu i sudnji dan. No ako shvatis da zavjerom ne vladaju vanzemaljci nego malo pleme Levita, koje je prije 3 tisuce godina sa faraonom Akhenatonom iz Egipta protjerano u Izrael, onda je to sasvim druga prica.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 17, 2006 12:28 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Htio bi samo nesto pojasniti. Iako i ja vjerujem da postoje vanzemaljci negdje u dubinama svemira, ne vidim kakvog bi oni motiva imali baviti se sa nama. Ako su imalo napredniji od nas (par tisuca godina, sto je u svemirskim razmjerima malo) nemaju nikakvu zelju mjesat se u poslove majmuna na planeti Zemlji. Imas li ti zelju mjesati se u poslove majmuna ili cimpanzi u Africi? Nemas, OK, to bi bilo znaci to. Ako su na nasem nivou ili na nizem nivou, ne mogu ni doci do nas.


Da li su ljudi napredniji od krava i svinja? Jesu li napredniji od žitarica? I da li mogu doći do njih? Zašto se ljudi mješaju u ove "nižesvjesne" vrste bića?

Ali... recimo i ovo... ne jedemo viruse, bakterije ( ne direktno kao primarni izvor hrane ), ali ih itekako ponekad istrebljujemo ( iz drugih razloga ), zar ne? Ne jedemo niti stabla drveća, pa ih uvelike pilimo, režemo i prilagođavamo našim potrebama, zar ne?

Citat:
No ako shvatis da zavjerom ne vladaju vanzemaljci nego malo pleme Levita, koje je prije 3 tisuce godina sa faraonom Akhenatonom iz Egipta protjerano u Izrael, onda je to sasvim druga prica.


Možda i oni vladaju jednim DIJELOM čovječanstva, ali... što je bilo prije njih, prije tih 3000 godina? Što je bilo prije 10-15000 godina? 100000 godina? 309000 godina? Možda sada vlada neka grupa ljudi nekim dijelom čovječanstva, ali "šira slika" govori da ima ipak još "nekog" iznad tih "naših 3D vladara"...
A ionako imaš milione primjera ljudi koji su doživjeli direktne kontakte. Da ih laže i 99%, to ništa ne mijenja. Da je samo jedan istinit - to pokazuje da ipak postoje neka bića koja bi mogli nazvati vanzemaljcima. Eh, sad je drugo pitanje jesu li oni "došli" iz dubina svemira, ili žive isto ovdje na Zemlji u drugim realitetima/denzitetima/dimenzijama/prostorno-vremenskim točkama...

Uglavnom, mislim da je najpametnije ostaviti otvorene SVE mogućnosti. Onako mudro... ne srljati sa zaključcima na osnovu predrasuda. A evo predrasude:
Citat:
Ako su imalo napredniji od nas (par tisuca godina, sto je u svemirskim razmjerima malo) nemaju nikakvu zelju mjesat se u poslove majmuna na planeti Zemlji.


To, nažalost, ti ( i svi mi zajedno ) sada trenutno ne možemo znati i to tvrditi.

Ok, idemo dalje istraživati.

Tko je bio faraon Akhenaton i tko su Leviti? Možda da nađemo temu o njima ( otvorimo novu ako već nema? ) u Manipulacijama???

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 17, 2006 3:31 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Nakon što pročitaju Bibliju, mnogi hrišćani „shvate“ da nije potrebno ništa više da čitaju - „jer je tu SVE rečeno“. Slično je stvar i kad se zaključak o nekoj konspiraciji izvede na osnovu neke pročitane knjige tipa Udar Ruskih Bogova (koja je btw po meni čisto smeće. Zato sam i preporučio knjigu Conspiracy of Zion, Douglas Reeda, gdje je on mnogo bolje predstavio ulogu Levita kroz nekih 2500 g. na našoj planeti).

Međutim, materijal iz tih knjiga bi se trebao koristiti za sklapanje jednog šireg mozaika, jer u njima ipak nije sve rečeno. Usmjeravanje pažnje na informacije iz jedne knjige i njihovo potenciranje, uz istovremeno ignorisanje materijala iz drugih, takođe bitnih knjiga, kako bi se zadržala neka prihvatljiva slika „objektivne realnosti“, je sličan pristup onome kojeg sam pomenuo u vezi vijernika i Biblije.

Negdje sam već naveo da samo u USA postoji 750 hiljada registovanih svjedoka viđenja NLO-a i vanzemaljaca, što nije dovoljno da se njihovo postojanje ozvaniči, mada su u istoj zemlji dovoljna samo 2 svjedoka da bi se nekoga poslalo na električnu stolicu.

Naravno, za one koji svoj pogled na realnost formiraju na osnovu jedne pročitane knjige (lična iskustva i neko dublje istraživanje - da ne pominjem), tako nešto će biti sasvim racionalno, jer u toj knjizi vanzemaljci nisu bili pomenuti.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 17, 2006 7:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
Htio bi samo nesto pojasniti. Iako i ja vjerujem da postoje vanzemaljci negdje u dubinama svemira, ne vidim kakvog bi oni motiva imali baviti se sa nama. Ako su imalo napredniji od nas (par tisuca godina, sto je u svemirskim razmjerima malo) nemaju nikakvu zelju mjesat se u poslove majmuna na planeti Zemlji. Imas li ti zelju mjesati se u poslove majmuna ili cimpanzi u Africi? Nemas, OK, to bi bilo znaci to. Ako su na nasem nivou ili na nizem nivou, ne mogu ni doci do nas. Po meni citavu zavjeru vode Leviti, a sva ova reptile/channeling/pleidians/UFO prica je dizajniran i planiran akcijski plan kojom pokusaju zakamuflirat tu cinjenicu. Jer gledaj, ako uspijes navest ljude da vjeruju kako svemirci iz cetvrtog denziteta vladaju Zemljom, to automatski znaci da tim ljudima izbijas iz glave svaku pomisao da mogu pobjediti tu silu. Ista taktika se primjenjuje u Bibliji, jer ako povjerujes u Biblijska prorocanstva time si ustvari digao ruke od svega. Sam si sebi rekao, ta bozja sila je prejaka i sto mi preostaje nego cekat famozni kraj svijeta, apokalipsu i sudnji dan.


Zagor-te-nej, jedan dobronamjeran savjet: ili isčitaj malo više raznog materijala, da ne kažem prouči malo bolje određenu tematiku ili nemoj ni pisati ovakve stvari jer baš i nema nekog smisla... :wink:
Naravno imaš pravo na svoje mišljenje kao i svako drugi, ali nastoj da ti to mišljenje bar malo više bude utemeljeno "objektvnijim" informacijama nego što ih sad imaš, kad si već odlučio da pišeš na ovakvom jednom forumu. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 17, 2006 1:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Jer gledaj, ako uspijes navest ljude da vjeruju kako svemirci iz cetvrtog denziteta vladaju Zemljom, to automatski znaci da tim ljudima izbijas iz glave svaku pomisao da mogu pobjediti tu silu.


Ovo je skoro istina. Ali srećom, ne potpuna jer ipak neki ljudi razmišljaju i nalaze načina kako "ih pobjediti". I neki su uspjeli u tome. Nije ih nemoguće pobjediti, već jako teško. Ali ne i nemoguće.

Kod nekih ljudi je stanje ovakvo: kad im kažeš da ih "netko" hebe, tlači i sve to - oni se onda tek počnu buniti, istraživati o tome, smišljati načine kako da sve to promjene...

Dobro, nije bitno sad tjerat mak na konac, već je bitnije proučiti ŠTO VIŠE raznovrsne literature i malo promisliti o svemu. Ne treba donositi zaključke na temelju naših PREDRASUDA. To je jako varljivo onda.

Idemo dalje s istraživanjima...

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 18, 2006 3:04 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub sep 16, 2006 9:44 pm
Postovi: 22
Lokacija: Zagreb
Rekli ste puno toga sa cime se slazem, na zalost nemam vremena detaljno odgovarat svakome. Glavno da se slozimo oko nekih osnovnih stvari. Recimo ako hocemo otkriti tko stoji iza zavjere, kako to postici sa ikakvom sigurnoscu...? Po meni, jedino sljedeci lanac MATRIJALNIH dokaza. Knjigu koju napise neki dis-info agent tvrdeci da su mu to channelingom poslali vanzemaljci sa planete X ne racunam kao korisnu u ovom pogledu. Koliko god "dobro" zvucalo sto tamo pise. Naime i Biblija je dobro zvucala velikom broju ljudi, pa kamo ih je to odvelo. Nemojte me krivo shvatit, ja cu procitat sve knjige sa ovih ljestvica, ali kao korisno izvlacim samo ono sto potvrdjuju matrijalni dokazi.

Galaksija
Sto se tice UFOa i njihovih vidjenja od strane "vidioca" (asocijacija Medjugorje) tu pojavu objasnjavaju ona dva linka koje sam poslao. Informacije iz njih imaju potencijal da ucine nistavnim pola zavjerasih knjiga dostupnih na trzistu. Inace ja sam ih dosad procitao 100-ak, tako da Udarac Ruskih Bogova nema monopol na moje razmisljanje. Slazem se sa Jack-ovom sugestijom da ovaj thread ostavimo za ljestvice knjiga. Sutra cu otvorit novi thread, gdje cemo istrazit kako je zavjera ustvari pocela i kamo nas vodi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 18, 2006 1:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Zagor - duh sa sjekirom je napisao/la:
Sutra cu otvorit novi thread, gdje cemo istrazit kako je zavjera ustvari pocela i kamo nas vodi...


Ne znam na koju "zavjeru" misliš?! U svakom slučaju, temu "zavjera" već imamo ovdje:


http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=78


tako da možda nema potrebe otvarati novu


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Tko čita knjige o zavjerama?
PostPostano: čet okt 19, 2006 8:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
Tko čita knjige o zavjerama?

Oni koji nisu nikad imali "kontakt".

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 25, 2007 4:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 23, 2007 3:06 am
Postovi: 94
Lokacija: Novi Sad
Sve sto mi je trebalo o zaverama, te da imam skroz zdrav odnos i ne verujem u svasta nasao sam ovde

. Jedna Knjiga koja sene cita lsitanjem stranica nego cistim srcem

- Robert Anton Wilson (definitivno okidac)

- Wilhelm Reich

- Hakim Bey

- Karl Poper (naravno njegova knjiga Otvoreno drustvo i njegovi neprijatelji)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Knjige koje su vas osvijestile
PostPostano: uto jul 14, 2009 11:07 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 12, 2009 12:07 pm
Postovi: 8
Navedite imena knjiga koje su vas promijenile i zbog kojih sada gledate na sebe i svijet drugačijim svjetlom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Knjige koje su vas osvijestile
PostPostano: uto jul 14, 2009 11:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
ja sam "naletio" na owaj swijet knjigom dragise milowanowica - pomiriti se sa sobom. tako je swe pocelo i sad sam tu gdje jesam... \:D/

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz