Sada je: sri jun 05, 2024 3:09 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 101 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zeitgeist-pravi dokumentarac za ovaj forum!!!!
PostPostano: sub jul 18, 2009 2:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Citius je napisao/la:
...neka bude svjestan da postoje 32942342394923 teorija zavjera...
svi "pljuju" protiv demokracije ali nitko ne govori sto bi trebalo zamjenit demokraciju....ocito previse citanja "duhovnih" knjiga ljudi nemogu normalno kritizirati normalno vec "skrivati misao iza rijeci"

Zamolio bih te da ne iznosiš ovakve neistine te pokušavaš da manipulišeš ovde nama!!!
Svima je očigledna šta ti ovde pokušavaš!!! Eto skrenuću ljudima pažnju i otvoriti im oči:
Nije istina da ima 32942342394923 teorija zavere, i nije lepo što si to napisao.
Zato jer ja znam za još jednu konspirativnu teoriju 32942342394924-tu, eto je:

...Idilična livada (poput M$ windows pozadine) i pasu ovčice po njoj uz brižnu pažnju dobrog pastira i psa ovčara...
spletom okolnosti, dok je pasla travicu, odvoji se jedna od stada te nakon nekog vremena digne glavu da pogleda gdje se nalazi i gleda; stado, pa pastira pa psa..
i gleda; pastira, stado, psa
i gleda; psa, pastira, stado
vrativši se u stado nastavi pasti ali i gledati; pastira i psa..

nakon nekog vremena gledanja i papanja trave u stadu, odvaži se i kaže;
" Beee, znate kaj društvo meni se čini da su pastir i pas u dosluhu"
A na to neka ovca iz stada promptno odgovori "Oh ne, ne opet neka ovca s teorijama urote"


A demokratiju bi trebala da zameni anarhija :wink:

Šalim se naravno... hoću reći, rakoh sebi daj da vidim koje su to sve aktivne teme i naiđoh na ovu :mrgreen:
A pošto sam odgledao filmove (u 10 serija od po pola sata... jer bre ko će da sedi preko 2h i gleda film... :mrgreen: ), i moram priznati film je extra, al me nervira što meni nisu dali glavnu ulogu.... pa čekaj, jesam ja Stalone ili nisam :mrgreen: ...

Dobro aj sad pa i nešto ozbiljno da kažem:
Najviše se slažem sa poslednjim postom, po razmišljanju (ne u potpunosti), ali ne i po stavu - načinu izlaganja...
Jer ako te neko pozove na "razmišljanje svojom glavom", na preispitivanje, pa čak i da ti nabaca neke svoje predsatave i teorije... ne čini time ništa loše...
U ostalom, niko nas ne tera ni da se bavimo teorijama, ni da razmišljamo ni da ne razmišljamo... sve je, na posletku, stvar vlastitog izbora, ne...
A naročito kad je reč o filmu ili pisanom medijima, samo capneš prekidač, i nema ga... ugasio si TV, Komp, radio, ili ne nisi kupio časopis/list koji ti nije po meri :mrgreen:

Da zanimljiv je to film, kao i svaki film...

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 101 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz