Sada je: sub apr 27, 2024 6:35 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Širenje terorizma: Balkan 2020
PostPostano: čet sep 07, 2006 3:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Ljubljana -- Al Kaida planira da na Balkanu osnuje centre za širenje terorizma.

Savetnik Kongresa SAD Džozef Bodanovski tvrdi da Al Kaida ima plan Balkan 2020, prenosi slovenački list Finance. U okviru tog plana, Al Kaida želi da u Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, Kosovu i Sandžaku formira centre za širenje terorizma u zapadnoj Evropi.

Prema njegovim rečima, najmanje pet svetskih tajnih obaveštajnih službi trenutno pokušava da spreči plan Balkan 2020, prateći ljude i oružje koje stiže iz arapskih zemalja, s ciljem onemogućavanja organizovanja terorističkih grupa na Balkanu.

7. septembar 2006. Izvor: B92

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 11:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Oho!

Oće izgovor da dođu i ovamo sa svojim "oružjem" i moćima... NWO se širi i na Balkan onda... #-o Balkan više neće biti "Balkan"!!!

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 08, 2006 8:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:
NWO se širi i na Balkan onda... #-o


Već je tu...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 9:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Da vam iskreno kazem ,bilo bi mi draze da Illuminati drze Balkan , nego ovi nashi primitivci. Kad NWO-anusi dodju bar chu imat McDonalds u Sarajevu, a ovako umijesto hamburgera .iza svakog coska sa klosarima i narkichima se prepirat.

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 10:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
imat McDonalds


Užas, vjeruj mi, bolje ga je ne imat... Pa imate fenomenalne ćevape, što ti je?!? Ova hrana iz McDonaldsa je katastrofa... živi otrov. Kolesterol-paket za svakog... od čega su ameri tolko debeli???



:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 12:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Citat:
od čega su ameri tolko debeli???


zato jer su glupi i nemaju mjere :D

a McDonalds je kao metafora za zapadni zivot :D

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 12:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
^^ ma nema se jos mnogo sta unistit. trebas vidjet faca po sarajevu sve bi ti bilo jasno. to je obojeno svim bojama i onda na kraju temeljnom.

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 4:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Željo na Baš-Čaršiji je Krieg. Nema tu. Bio tamo, jeo ćevape u doba kad sam bio donekle zadrti vegetarijanac i shvatio da su ćevapi genijalni :mrgreen:. Nadam se da nisu imali kineskih djelatnika :mrgreen:...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 9:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
De malo lakše sa tim sarajevskim ćevapima kad niko, izgleda, nije probao banjalučke. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 12:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
^^ Jeo sam ja :D jesu to oni shis-chevapi ? Ako jesu fantastichni su ,al nema dalje od 15tke u cijeli kod Hodzicha :D Bascharsija bejbi

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 12:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
:lol: Cartman šiš je nešto drugo mada se prave od istog mesa (nisam stručnjak samo pretpostavljam) ali kod nas su ćevapi u pločicama i nema 10, 15 ili ne znam koliko već mala, srednja i velika porcija. Toliko o banjalučkim ćevapima, a sad ima li neko da nam nešto kaže o širenju terorizma na Balkan ili možda da nađe neku vezu između ćevapa i balkanskog terorizma. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 12:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
^ onda sam jeo obatri vrste , i sarajevski , i banjalucki i shish... a sto se tiche terorizma, da , NWO nisu mogli dobit popust na vechu kolichinu chevapa u Sarajevu jer su shupci i sad oche da okupiraju Balkan..

A sad bez zajebancije, da li ovo nacionalisticko preprdjivanje u BiH ima ikakve veze sa tim ? Procitao sam u nekim novinama da je Milorad Dodik bio na nekoj utakmici na Marakani u Beogradu,u nekoj masonskoj lozi gdje je bio Kostunica i jos neki celnici Srpskog parlamenta. Jel ima neke konekcije ? Ja cisto sumnjam da podjeljena BiH moze ikome biti od neke korisit, ja mislim da oni sad ovo zakuhavaju da bi opet stranci dosli, ujedinili BiH i opet vladali ovim prostorima. Bar meni je to logichno.

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 1:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Uopšte nisam ljubitelj Milorada Dodika i njegove politike (mada mi je komšija, živi na samo nekoliko stotina metara od mene), kao i bilo kojeg drugog političara, ali mislim da čovjek može privatno otići bilo gdje i sa bilo kim da gleda bilo koju utakmicu i uz to da navija za koga kod on hoće, i ne vidim ništa loše u tome, kad već pričaš o BiH, treba da ti bude jasno da korijeni nacionalizma i sveg drugog zla koji se dešavao na ovim prostorima se nalaze mnogo dublje nego što većina ljudi misli, a pogotovo za neke stvari ne možeš kriviti samo "jednu stranu".
Evo sad je predizborna kampanja ovdje kod nas, i uvrede, potpaljivanja, pritisci i zaplašivanja naroda pljušte sa svih strana a pravi kreatori ovog zla sjede po strani i zadovoljno trljaju ruke.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 8:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Ja nisam niti na jednoj strani kada su politicari u pitanju. Dodik vodi kobnu politiku isto kao i SDA i HDZ u BiH, sve su to ista govna, da budem prost, al ja ne mogu gledati covijeka na vlasti koji BiH ne smatra svojom drzavom i Sarajevo glavim gradom iste. to mi je ne pojmljivo. mene samo zanima da se govna smaknu i da dodje bolje vrijeme za narod dole, a apsolutno me ne zanima ko che to bit. ako to trebaju bit i illuminati , neka budu

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 10:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 17, 2006 9:00 pm
Postovi: 59
Lokacija: Zadar
Što vi mislite da se oni na vrhu možda prepiru ,svađaju ,ili drugaćije misle.?

Oni su vam najbolji prijatelji.Obični ljudi misle da to nije tako.
Obični ljudi misle ono što oni na vrhu hoće da oni misle.

To ti je isto kao na utakmici Dinama i Hajduka ,navijači se poubijali na tribinama,a igraći posle utakmice idu zajedno na većeru.

Nema se potrebe nadati da će s drugima biti bolje.

Moja je baba govorila da ne triba izabirati nove jer su se ovi stari već obogatili i nakrali,pa im valjda više ne triba.Kad izabereš nove ,onda se i oni moraju nakrasti i obogatiti, a zato vrime mali narod pati.

_________________
Ima li što tamo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 10:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 17, 2006 9:00 pm
Postovi: 59
Lokacija: Zadar
Citat:
Moja je baba govorila da ne triba izabirati nove jer su se ovi stari već obogatili i nakrali,pa im valjda više ne triba.Kad izabereš nove ,onda se i oni moraju nakrasti i obogatiti, a zato vrime mali narod pati.
[/quote]

Nisam baš sigurna da je to baš tako,ali tako je govorila moja baba.

_________________
Ima li što tamo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 10:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Marin u pravu si, Cartman nemoj da načinjemo te teme, nećemo "sirovu" politiku na ovom forumu, ajmo o terorizmu ovdje, evo, kad već pričamo o BiH možemo se dotaketi npr. nekih useljenika iz pojedinih Islamskih zemalja pa da vidimo da li oni predstavljaju realnu prijetnju za širenje terorizma na ovim prostorima, pogotovo stoga što se pojavljuju neke činjenice koje bi išle u prilog tim tvrdnjama a koje potiču iz stranih izvora.
Dakle ima li kakve opasnosti u narednom periodu za zemlje Balkana od ovih ljudi koji čak imaju i Bosansko državljanstvo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 10:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
^Eh sto se tiche tih doseljenika tipa Abu Hamza i tih momaka iz Bocinje ili kako se to mjesto zove, to mi je totalni primitivizam i totalna glupost. Kao drzava u drzavi. Ne kazem da su svi isti i da su svi teroristi mada ih ima podosta ! Eh sad ne znam koliko ste vi upoznati sa vehabijama (kao neki extremno radikalni tumachi Islama ) , ali oni teroriziraju Sarajevo, Tuzlu,Zenicu, ma ustvari sve. Tjeraju mlade sa setalista jer se drze za ruku, prijete , cak znaju i fizicki se obrachunat sa mladim parovima ma svasta, ja bi to sve fino protjerao odakle je doshlo, al opet ne mozemo jer imaju BiH drzavljanstvo a u svojim zemljama su osudjeni na kolko os godina

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 42 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz